Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Να μπορούσα να κάνω 100 like σε αυτό σου το ποστ!

Ο λαμογιοδόκτωρ στα εσωτερικά και ο Τουρκολάγνος στα εθνικά θέματα είναι ο καθρέπτης της Ελληνικής κοινωνίας και των ψηφοφόρων που ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ την Ελλάδα!!!

Ετσι ΑΚΡΙΒΩΣ ρολογα μου!

:hi:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Το νημα μπουρδελιαστηκε απ τη στιγμη που εκδιωχθηκε ο ΑΡΧΗΓΟΣ απο το μουνι της λασπης παρηπαπη και τη συμμορια του.. (ντοκτορας, σκληρος, τασος, ουκας, μιδας)

Αν σου εμεινε ελαχιστη αξιοπρεπεια διεγραψε επιτελους τον λογαριασμο σου οπως ειχες ανακοινωσει...

Το νημα θα φυτοζωει μεχρι να επιστρεψει ΕΚΕΙΝΟΣ!

Τουλαχιστον θα παλευουμε εμεις, εγω ο ρολογας κιβο δημητρακης και ευχομαι και με τη συνδρομη του μεγαλου διδασκαλου Ι. ΜΠΛΑΣΚΟΥ να το ξεβρωμισουμε για να το βρει καθαρο και ασπιλο ο ΑΡΧΗΓΟΣ μας οταν με το καλο επανακαμψει...

Προχωραμε...

:hi:
O Λαμογιοδόκτωρ πραγματικά πρέπει να βάραγε μαλακίες όταν έβριζε χυδαία ο παρισπαπαρης τον αρχηγό!
Ο αρχηγός βέβαια σαν μεγαλόκαρδος ποτε δεν ξέφυγε απο τα όρια του φόρουμ και ιδίως με τον Λαμογιοδόκτωρ που όλο το νήμα της Πολωνίας το μπαχάλευε επι μήνες αποτρέποντας κόσμο να πάει να ξεσκιστεί στο μουνί! Εγώ αν τον ακουγα τότε θα έχανα δυο υπέροχα γκομενάκια!
Βέβαια πλέον αποκαλύφθηκε πλήρως ο τρόπος δράσης του! Οι πολωνέζες δεν τρώνε τα παραμύθια για μεταπτυχιακά  , Ελληνικά πανεπιστήμια και διπλώματα σίγουρης εργασίας και έχει στραφεί στα πεταμένα 5-6αρια της Ουκρανίας...

 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Εγω γυμνες φωτο δεν ανεβαζω γιατι πουτανες δεν γαμαω

Παιρνω τηλεφωνα απο νορμαλ Ρωσιδες,Ουκρανεζες η απο που βρισκονται και υστερα περναω καλα
Ρε Πάνο πλάκα μας κάνεις??Με αυτήν είχα πριν κανα χρόνο ματσάρισμα, μου είχε δώσει fb τα πάντα και δεν βλέπεται η κοπέλα.Επιεικώς 4αράκι. Τέτοιες γαμάς??????
Το ψεμα πάει σύννεφο εδω μέσα μου φαίνεται
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
5)Ροδος: Καποιος ανεφερε 100 κλινες 3* =100 ευρω τη μερα, οποτε πως ολοι οι Ροδιτες ειναι πλουσιοι? Κατι δε στεκει η δεν το καταλαβα σωστα   :huh:
"Ξερουμε περίπτωση ξενοδοχείου με 100 κλίνες 3* που έχει μια μεση τιμή 35Ε το δωμάτιο! Όταν το ξενοδοχείο είναι φουλ (6 μήνες) αν τα πληρώσει όλα τα έξοδα(προσωπικό,πάγια έξοδα,φόρους, προμήθειες)  μένει 1 Ευρώ καθαρό ανά δωμάτιο άρα 100 την ημέρα! Επειδή είναι 2 ιδιοκτήτες παίρνει απο 50Ε καθαρά ο καθένας! Και στην ερώτησή ...γιατί να ταλαιπωριούνται για 50Ε σας απαντάω ..τι άλλο να κάνουν?? Που αλλού να δουλέψουν??? 25 ευρώ για το σήμερα και άλλα 25 για τον χειμώνα "

Αυτά είχα γράψει ακριβώς για να πώ ΠΩΣ δεν είναι όλοι οι ξενοδόχοι πλούσιοι όπως έλεγε ο Μίδας αλλά παλεύουν και κάποιοι απο αυτούς για ένα μεροκάματο! Ελπίζω να είμαι κατανοητός τώρα!
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Ρε Πάνο πλάκα μας κάνεις??Με αυτήν είχα πριν κανα χρόνο ματσάρισμα, μου είχε δώσει fb τα πάντα και δεν βλέπεται η κοπέλα.Επιεικώς 4αράκι. Τέτοιες γαμάς??????
Το ψεμα πάει σύννεφο εδω μέσα μου φαίνεται


Πεφτουν οι μασκες σιγα σιγα...

:2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ΠΧ μπορεις να προσθετεις πραγματα να αφαιρεις αρκει να μπορεις να το υποστηριξεις

Η να αλλαξεις την ιστορια πχ οτι εκανες μεγαλο project για ενα καζινο στο la και οταν πηγες χαιρετησες και τον τραμπ εκει δειξε κανα photoshop μαζι του η με κανεναν διασημο εν τελει δωσε και λιγα λεφτα σε ειδικο να σου φτιαξει τετοια εικονα θα αποζημιωθεις στην πορεια
Μετα συνεχιζεις ηπιες μυτιες και επαιξες καζινο ολα πληρωμενα δειξε φωτο απ κανα καζινο  ( πχ στην Παρνηθα με κουλοχεριδες η οτι θες καλα ρουχα να φορας) και πες οτι σου φερανε μια κοπελα και το ονομα της ηταν και πες το ονομα καμιας πασιγνωστης πορνοσταρ μετα μπορεις να πεις οτι πινατε κοκες ολο το βραδυ και γινανε οργια με αλλες δυο που και πες ονοματα αλλων δυο πορνοσταρ.
Μετα λες δεν νιωθω περηφανος για αυτα που εκανα η λεω αλλα σκεψου οτι δουλευα και δουλευω 24/24 η δουλεια μου ειναι η ζωη μου και στον ελαχιστο χρονο που εχω απλα κοιμαμαι,για αυτο ζω για αυτα τα ταξιδια οταν παω για δουλεια
Μπορω να εχω λιγο χρονο και αυτος ειναι εδω μαζι σου

Συγκρινε αυτο το κατεβατο ιστοριας με μια μαλακια ΑραβοΤουρκου φθηνομπεκρη με ρουζα απ τα lidl που απανταει κοφτα me doctor η businessman

Ποιο λες να πιστεψει η γκομενα?


Σε γνωστο μου συναδελφο στον χωρο της πληροφορικης...πηρε με την ομαδα του εργο σε μεγαλη πετραιλαικη εταιρια σε ΛΑτινικη χωρα με καλα λεφτα και παει εκει
Ετσι μου ηρθε η ιστορια αυτη

Αντι για L.A και Αμερικη μπορεις να πεις πχ ΚΟλομβια οποτε δεν θες τοση δουλεια σε photoshop και οι φωτο απο την Κολομβια των Βαλκανιων(ΕΛλαδα) φθανει χαχα

ΕΚει μπορεις να μιλας ωρες για τις ωρες που χορευες στην προσωπικη βιλα και το προσωπικο χωριο αυτου που την ειχε εκει εκανες ναρκωτικα που σου φθανανε μες τον λαιμο και χορευες πανω σε κοκες ως τα γονατα,γυναικες πεφτανε με τα μουτρα και δεν ξανασηκονονταν... ολα αυτα καθως η πετραιλαικη που εκανες την δουλεια την ειχανε γνωστοι του Παμπλο Εσκομπαρ και αναβανε χορτο τυλιγμενα σε 500Ευρα
Εκει ενιωσες και λιγο ασχημα σκεφτομαινος την πεινα στον πλανητη αλλα η ζωη δεν ειναι δικαιη τι να κανουμε

Εν τελη κλεινεις την ιστορια..Ωρες ωρες σκεφτομαι μηπως εδω στην Ουκρανια ζειτε καλυτερα χωρις πολλες σκοτουρες και τετοια ρισκα στην ζωη,γιατι πιστεψε με τετοια σκηνικα δεν ξερω αμα μου κανουν καλο νιωθω οτι χανω την ανθρωπια μου και μετατρεπομαι σε ζωο..Τελικα απ αυτα που ειδα σου λεω οτι τα πολλα λεφτα ειναι καταρα ειμαι διατεθιμενος ακομα και να παιρνω τα μισα αν εχω χρονο και τον σωστο ανθρωπο διπλα μου


Και αυτη η ιστορια ειναι του 5λεπτου,φαντασια να υπαρχει
Εδώ βλέπουμε τι λέει ο Τουρκολάγνος στα 4άρια μήπως του κάτσουν... :2funny: :2funny: :2funny:

Αλλά στα λόγια μένουν
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Στη... φατμαγκιουλ, τη σερχατ, την αννε και την ελιφ;;;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και με τα...ρακομελα στη τσεπη μπας και της μεθυσει και του κατσουν;;;;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Εδώ βλέπουμε τι λέει ο Τουρκολάγνος στα 4άρια μήπως του κάτσουν... :2funny: :2funny: :2funny:

Αλλά στα λόγια μένουν

Φίλε Glock, αυτός είναι για κυβέρνηση συριζα.. Παίρνει υπουργείο κατευθείαν!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.912
Like
1.434
Πόντοι
216
Καλά εσύ έχεις μεγάλη φαντασία  :2funny:μου θύμισες έναν στο επίπεδο σου που μου έλεγε ότι θα πάρει την καινουργια μερσεντές CLS του χρόνου και όταν τον ρώτησα πως?Μου απάντησε:θα κερδίσω το Λότο  :2funny:.
  Πάντος έχετε πολύ πλάκα  :2funny:και εσύ και ο άλλος ο χτίστης  :2funny:που μερικά απο τα ποστ του του τα στέλνεις εσύ για να τα βάλει :2funny:.Οσο πάει και χειρότερα :jerking: :2funny:τουλάχιστον ο Σινοχάρας είχε 30-40 γκόμενες που είχε  :knockinb: να βάλει φωτογραφία εσύ μόνο γράφεις  :jerking: :2funny:ο άλλος μας βάζει διαλόγους :jerking: :2funny:της γαμάει με το πληκτρολόγιο :2funny:όποια γράφει την έχει και γαμίσει ιντερνετικά  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Κρίμα που θα πάω Πορνοεκδρομή και δεν θα έχω χρόνο να  :2funny: μαζί σας και τώρα πρέπει να τρέξω κλείνει το Media Markt οριστικά στις 31 αυγούστου έχει πέσει και το ρουβλι και παω να δω μπας και βρω κανα τηλέφωνο Galaxy  S9 με μεγάλη έκπτωση  :)


Εχουν αρχισει και κλεινουν-φευγουν οι ξενες πολυεθνικες αλυσιδες απο Ρωσια;
Βαθαινει η κριση μου φαινεται.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ο ενας μου λεει οτι γαμαω 4 ας μου στειλει το fb της και ειναι τοσο ψευτης που λεει κοινο match ενω ουτε καν απο tinder δεν ειναι η συνομιλια μας αλλα απο αλλο μεσο:)

Ετσι και ενας αλλος που μου εστειλε personal οτι γνωρισε μια Τουρκαλα που εβαλα στο thread μου


Ρε παιδια μικρος που ειναι ο κοσμος..

Βεβαια αμα τους πεις δειξε μου τα προφιλ τους θα σου αρχισουν φιλαρακι παει καιρος
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Αν δε δουμε φατσα δε ξερουμε....

Πεος το παρον μου κανει για 5αρι...

:S
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Φατσες εδω μεσα δεν βγαζω για ευνοητους λογους και για σενα αυτο ειναι 10αρι
Οχι οτι θα σου κατσει αλλα γενικα μιλαμε
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Αν δε δουμε φατσα δε ξερουμε....

Πεος το παρον μου κανει για 5αρι...

:S
Έψαχνα πριν λίγο αυτή τη γκόμενα στη πρώτη φωτογραφία που είχε ξαναποσταρει πριν μήνες για να δείξω την ασχήμια των γυναικών που κυνηγάει! Τότε βέβαια πάλι είπε πως έκανε μάτσ αλλά ΔΕΝ γάμησε!  Όταν την είχα δει δεν το πίστευα! Δεν είχε αρχίσει τα Τουρκολαγνικά και λέω άσε το παιδί μην το κράξω για το σαβούρωμα που θέλει να  κάνει!

Πλέον κανένα έλεος στον Τουρκολάγνο ψεύτη...
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Τσο και λο στους ψευτες!

Ειμαι σ ενα μπιτσομπαρο κ πινω τις μπυριτσες μου...

Ψωλαρια φουλ...

Μου την επεσε διακριτικα ενα 3αρι ... την γειωσα ευγενικα...

Ο σκληρος θα της την ειχε πεσει φουλ!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εγω βλεπω οτι εδω μεσα οι μισοι ζητανε φωτο να μιναρετε μαλλον
Και παρτε φωτο οχι σαν του Δημητρακη αλλα φωτο που φαινεται ξεκαθαρα οτι πηρα fb η whatsapp


Γιατι αλλιως και εγω βαζω ψευτικες φωτο απο μοντελα..ναι τα 10αρια που γαματε ολοι και εισε εδω στο bou

Εγω δεν λεω γαμαω 10αρια κανεις δεν γαμαει 10αρια τσαμπε η ακομα και με λεφτα

Αλλα η κοπελα πχ της φωτο ειναι ανετα 7αρακι και μαλιστα απο κουβεντα που εχουμε κανει στο fb ο πρωην της Ελληνας


Τετοιες εγω χτυπαω,ουτε χοντρες και ασχημες ουτε και 10αρια επειδη σαν αρχη εχω το να παιζω τσαμπα



Για να το κλεισω εδω επειδη σε καθυστερημενους σαν το Δημητρακη και που απαντας τον χρονο σου χανεις

Οποιος θελει ας στειλει προσωπικο μηνυμα και θα του χω εγω τουριστριες και απλα θα βγουμε με ετοιμο μουνι και ενα κινητο που θα το χω να ηχογραφει

Οποιος θελει τον προκαλω και θα ανεβασω μετα συνομιλια εδω το υποσχομαι με το τι ειπε ο καθενας μας


Γιατι με εναν που βγηκα δηθεν γαμια του bou να αρθρωσει δυο λεξεις στα Αγγλικα δεν μπορουσε...Ειχαν λιωσει στο γελιο οι couchsurfers που εγω του εφερα με τις μαλακιες που ελεγε

 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Ρε τσο και λο! Που και ξυ στους πσευτες λαιμαι!!!!
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Έψαχνα πριν λίγο αυτή τη γκόμενα στη πρώτη φωτογραφία που είχε ξαναποσταρει πριν μήνες για να δείξω την ασχήμια των γυναικών που κυνηγάει! Τότε βέβαια πάλι είπε πως έκανε μάτσ αλλά ΔΕΝ γάμησε!  Όταν την είχα δει δεν το πίστευα! Δεν είχε αρχίσει τα Τουρκολαγνικά και λέω άσε το παιδί μην το κράξω για το σαβούρωμα που θέλει να  κάνει!

Πλέον κανένα έλεος στον Τουρκολάγνο ψεύτη...


Αδερφε αφου δεν γαμας που δεν γαμας εγω μπορω να σου στειλω πολλες με την συνομιλια μας και φωτο να τραβας καμια μαλακια
Ακομα καλυτερα οταν ερθεις Αθηνα στειλε μηνυμα και θα σου χω εγω ετοιμες απλα να δω το game σου θελω
Αν δεχεσαι θα εχεις τσαμπα γυναικες και απλα θα τραβαω ηχογραφηση που μετα θα ανεβασω στο thread μου
Ουτε θα σε πειραξω ουτε τιποτα
Και αυτο παει προς ολους οχι μονο σε εσενα προσωπικα...

Εγω θα βρω σε λιγες μερες και αλλο παλικαρι απο bou που πολυ ευγενικα το ζητησε να με δει στην πραξη και πως κινουμε
Γιατι η αληθεια ειναι μονο στο εξω

Εδω απανταω και δεν πρεπει καν αλλα ο καθενας που λεει οτι γαμαει τοσο καλες τον ΚΜΑΝ ανεβαζει οχι δικες του...και ξαναλεω εχω πανω απο 200φωτο να ανεβασω συνδεδεμενες με συνομιλια μου πρωτα,απλα δεν το κανω γιατι ειδη καποιοι ζηλιαρουληδες βρηκανε προφιλ μελων και τους εκθεσανε

Αυτο δειχνει πολλα για το ποιος ζηλευει εγω ποτε δεν ψαχνω φωτο μελων gay δεν ειμαι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom