Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Μ'αρέσει που παίρνεις αυτό το φουκαρά στα σοβαρά  :2funny:έχει μείνει άνεργος και η μόνη διασκέδαση του είναι να γράφει για την Ουκρανία συμβουλές από το διαμέρισμα του στο Γαλάτσι  :2funny:Παντος η πρόταση μου ισχυει αν του κάνουν έξωση αν κατέβω γιά βουλευτής όσο θα έχω το εκλογικό κεντρο μπορει να ερθει να μένει εκει τσάμπα :2funny:να πίνει και κοκα κολες και να τρώει και σουβλάκια  :2funny:.Αυτό γιά να δει πόσο καλός είμαι  :2funny: :2funny: :2funny:

Την δέχομαι την πρόταση σου είσαι μεγάλη ψυχη. Άνεργος εγω φίλε δεν μένω με τίποτα και με το νόμο και εσύ θα με πληρώνεις μια ζωή να με στέλνουν απο χωρα σε χωρα με παχυλούς μισθούς:)χαχαχαα..Φιλάκια
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Την δέχομαι την πρόταση σου είσαι μεγάλη ψυχη. Άνεργος εγω φίλε δεν μένω με τίποτα και με το νόμο και εσύ θα με πληρώνεις μια ζωή να με στέλνουν απο χωρα σε χωρα με παχυλούς μισθούς:)χαχαχαα..Φιλάκια
Καλά εσύ έχεις μεγάλη φαντασία  :2funny:μου θύμισες έναν στο επίπεδο σου που μου έλεγε ότι θα πάρει την καινουργια μερσεντές CLS του χρόνου και όταν τον ρώτησα πως?Μου απάντησε:θα κερδίσω το Λότο  :2funny:.
  Πάντος έχετε πολύ πλάκα  :2funny:και εσύ και ο άλλος ο χτίστης  :2funny:που μερικά απο τα ποστ του του τα στέλνεις εσύ για να τα βάλει :2funny:.Οσο πάει και χειρότερα :jerking: :2funny:τουλάχιστον ο Σινοχάρας είχε 30-40 γκόμενες που είχε  :knockinb: να βάλει φωτογραφία εσύ μόνο γράφεις  :jerking: :2funny:ο άλλος μας βάζει διαλόγους :jerking: :2funny:της γαμάει με το πληκτρολόγιο :2funny:όποια γράφει την έχει και γαμίσει ιντερνετικά  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Κρίμα που θα πάω Πορνοεκδρομή και δεν θα έχω χρόνο να  :2funny: μαζί σας και τώρα πρέπει να τρέξω κλείνει το Media Markt οριστικά στις 31 αυγούστου έχει πέσει και το ρουβλι και παω να δω μπας και βρω κανα τηλέφωνο Galaxy  S9 με μεγάλη έκπτωση  :)
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Καλά εσύ έχεις μεγάλη φαντασία  :2funny:μου θύμισες έναν στο επίπεδο σου που μου έλεγε ότι θα πάρει την καινουργια μερσεντές CLS του χρόνου και όταν τον ρώτησα πως?Μου απάντησε:θα κερδίσω το Λότο  :2funny:.
  Πάντος έχετε πολύ πλάκα  :2funny:και εσύ και ο άλλος ο χτίστης  :2funny:που μερικά απο τα ποστ του του τα στέλνεις εσύ για να τα βάλει :2funny:.Οσο πάει και χειρότερα :jerking: :2funny:τουλάχιστον ο Σινοχάρας είχε 30-40 γκόμενες που είχε  :knockinb: να βάλει φωτογραφία εσύ μόνο γράφεις  :jerking: :2funny:ο άλλος μας βάζει διαλόγους :jerking: :2funny:της γαμάει με το πληκτρολόγιο :2funny:όποια γράφει την έχει και γαμίσει ιντερνετικά  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Κρίμα που θα πάω Πορνοεκδρομή και δεν θα έχω χρόνο να  :2funny: μαζί σας και τώρα πρέπει να τρέξω κλείνει το Media Markt οριστικά στις 31 αυγούστου έχει πέσει και το ρουβλι και παω να δω μπας και βρω κανα τηλέφωνο Galaxy  S9 με μεγάλη έκπτωση  :)

γάμα τους
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Καλά εσύ έχεις μεγάλη φαντασία  :2funny:μου θύμισες έναν στο επίπεδο σου που μου έλεγε ότι θα πάρει την καινουργια μερσεντές CLS του χρόνου και όταν τον ρώτησα πως?Μου απάντησε:θα κερδίσω το Λότο  :2funny:.
  Πάντος έχετε πολύ πλάκα  :2funny:και εσύ και ο άλλος ο χτίστης  :2funny:που μερικά απο τα ποστ του του τα στέλνεις εσύ για να τα βάλει :2funny:.Οσο πάει και χειρότερα :jerking: :2funny:τουλάχιστον ο Σινοχάρας είχε 30-40 γκόμενες που είχε  :knockinb: να βάλει φωτογραφία εσύ μόνο γράφεις  :jerking: :2funny:ο άλλος μας βάζει διαλόγους :jerking: :2funny:της γαμάει με το πληκτρολόγιο :2funny:όποια γράφει την έχει και γαμίσει ιντερνετικά  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Κρίμα που θα πάω Πορνοεκδρομή και δεν θα έχω χρόνο να  :2funny: μαζί σας και τώρα πρέπει να τρέξω κλείνει το Media Markt οριστικά στις 31 αυγούστου έχει πέσει και το ρουβλι και παω να δω μπας και βρω κανα τηλέφωνο Galaxy  S9 με μεγάλη έκπτωση  :)

Εμένα δεν με λένε Πάνο ούτε έιπα ποτέ πως δούλευα απο μικρός για να επιβιώσω. Φυσικά η δουλεία δεν ειναι ντροπή σε καμιά περίπτωση δεν θέλω να προσβάλω το άλλο παιδί. Τους  θαυμάζω αυτούς που δουλέυουν απο μκροί απλά δεν αναγκάστηκα να το κάνω. Εσυ νομίζεις πως είσαι ο μόνος που έτυχε οι γονείς σου να ειναι δικαστικοί και να σε υποστηρίζουν ακόμα και μέχρι τώρα? Γιατι δεν έχω καταλάβει γενικά τι επαγγέλεσαι...

Εγω μεχρι τα 30+ εκάνα διδακτορικό και είχα αφιερωθεί σε αυτό απλά επειδή μπορούσαν να με υποστηρίξουν κάποιοι απο πίσω. Μετά απο δουλεία πάλι μια χαρά βολέυτηκα..Γενικά μου ήρθαν εύκολα τα πράγματα στην ζωη και συνεχίζουν να μου έρχονται.

Χαλαρώστε λίγο με τον άλλον τον <<επιτυχημένο>> επιχειρηματία της Ρόδου μας ζαλίσατε με το αγχος να δειχτήτε!!! Τόσο κόμπλεξ πια?
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
  :S

Ρουφιανος του αντισθενη;;;

Ηξερες ηδη οτι ειμαι μουτ πριν γθνω;;;

:S


Πραγματικα θες 300€ να πας κιεβο να ξελαμπικαρεις;;;
Και μου τα δινεις οποτε μπορεις... Δε τα χω αναγκη τωρα...

Δωσε ΙΒΑΝ αλφα η πειραιως!

:2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Επειδη πάντως είσαι Ρόδο μπορώ να κανονισω να σε πάρουν στο Πανεπιστημιο να ανεβάσεις λίγο το επίπεδο σου.
Αυτό το πόστ πραγματικά αντικατοπτρίζει όλη την Ελληνική παθογένεια και αρρώστια της κοινωνίας!
Αποπώ πραγματικά πως ο Σπύρος που είναι αγνός ανθρωπος συναναστρέφεται μαζί σου, ΛΑΜΟΓΙΟΔΟΚΤΩΡ πλεον για εμένα!
Κάποτε ο Σπύρος είχε γράψει πως ο Έλληνας την λαμογιά, τη πουστιά και το πισωμαχαίρωμα τα έχει κάνει ακόμα και τραγούδια!
Εσύ λοιπόν τη λαμογιά την έχεις στο αίμα σου! Κανονικά όλο το φόρουμ πρέπει να σε κατακράξει! ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΠΟΥ ΚΑΝΟΝΙΖΕΙΣ ΠΟΙΟΥΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΣΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ????? Βολεψάκια και λαμόγιο!! Φτύνω την ώρα και τη στιγμή που τέτοιες λίγδες κυκλοφοράνε ανάμεσά μας... Αυτά λες ρε πεμάλι στα 5άρια τις Ελληνίδες για να τις πηδήξεις? Πως λύνεις και δένεις στα πανεπιστήμια ρε παπάτζα?

Βαλκάνιε Π. τι έψαχνες με την αξία σου να βρεις άκρη στα Ελληνικά Πανεπιστήμια ? Εδώ έχεις Λαμογιοδώκτορα που κανονίζει θεσούλες σε πανεπιστήμια! Αν εμένα με βάζει έτσι σκέψου σε άλλους τι κάνει..


Βέβαια όλα αυτά γίνονται στη φαντασία του! Εδώ είναι ο εαυτός του ο πραγματικός και η ανατροφή του! Αυτά δηλαδή που θα ήθελε να κάνει αν είχε την εξουσία! Αυτά είναι τα οράματα του Νεοέλληνα που έχει διώξει το μισό κόσμο στο εξωτερικό! Και αφήνει καμένη γη στις γκόμενες τάζοντας διευκολύνσεις στα πανεπιστήμια ...

Ευχαριστώ όλο το φόρουμ μου κρατάει σοβαρή στάση απόστασης απο τον Λαμογιοδόκτωρ και τον Τουρκολάγνο ! Τις δύο κηλίδες ντροπής του νήματος και της Ελλάδας .. :vomit: :vomit: :vomit:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Αυτο σημαινει πως εισαι Παναθηναικος?Πρασινο?
Μπορεί να κάνω και λάθος δεν ειναι η εδικοτητα μου οι χαρακτηρισμοί των trolls στο φορουμ γιατι ποτε δεν ημουν τρολ.
 

Συνημμένα

  • Screenshot 2018-08-13 at 13.38.03.png
    Screenshot 2018-08-13 at 13.38.03.png
    2,3 KB · Εμφανίσεις: 22

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Αυτό το πόστ πραγματικά αντικατοπτρίζει όλη την Ελληνική παθογένεια και αρρώστια της κοινωνίας!
Αποπώ πραγματικά πως ο Σπύρος που είναι αγνός ανθρωπος συναναστρέφεται μαζί σου, ΛΑΜΟΓΙΟΔΟΚΤΩΡ πλεον για εμένα!
Κάποτε ο Σπύρος είχε γράψει πως ο Έλληνας την λαμογιά, τη πουστιά και το πισωμαχαίρωμα τα έχει κάνει ακόμα και τραγούδια!
Εσύ λοιπόν τη λαμογιά την έχεις στο αίμα σου! Κανονικά όλο το φόρουμ πρέπει να σε κατακράξει! ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΠΟΥ ΚΑΝΟΝΙΖΕΙΣ ΠΟΙΟΥΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΣΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ????? Βολεψάκια και λαμόγιο!! Φτύνω την ώρα και τη στιγμή που τέτοιες λίγδες κυκλοφοράνε ανάμεσά μας... Αυτά λες ρε πεμάλι στα 5άρια τις Ελληνίδες για να τις πηδήξεις? Πως λύνεις και δένεις στα πανεπιστήμια ρε παπάτζα?

Βαλκάνιε Π. τι έψαχνες με την αξία σου να βρεις άκρη στα Ελληνικά Πανεπιστήμια ? Εδώ έχεις Λαμογιοδώκτορα που κανονίζει θεσούλες σε πανεπιστήμια! Αν εμένα με βάζει έτσι σκέψου σε άλλους τι κάνει..


Βέβαια όλα αυτά γίνονται στη φαντασία του! Εδώ είναι ο εαυτός του ο πραγματικός και η ανατροφή του! Αυτά δηλαδή που θα ήθελε να κάνει αν είχε την εξουσία! Αυτά είναι τα οράματα του Νεοέλληνα που έχει διώξει το μισό κόσμο στο εξωτερικό! Και αφήνει καμένη γη στις γκόμενες τάζοντας διευκολύνσεις στα πανεπιστήμια ...

Ευχαριστώ όλο το φόρουμ μου κρατάει σοβαρή στάση απόστασης απο τον Λαμογιοδόκτωρ και τον Τουρκολάγνο ! Τις δύο κηλίδες ντροπής του νήματος και της Ελλάδας .. :vomit: :vomit: :vomit:

Εισαι και χαζούλης πέρα των άλλων!! Αφου έχεις πει πως έχεις ήδη πτυχιο Πανεπιστημιου (έκανες erasmus Γερμανια) εννοω να σε κανονίσω για κανά μεταπτυχιακό ή διδακτορικό αν θέλεις να ασχοληθείς με κάτι σοβαρό μήπως και κόψεις λίγο την μαλακία να μπαίνεις εδω και να κράζεις τον κόσμο χωρίς λόγο για αυτό στο πρότεινα. Σε αυτά προφανως θές συστάσεις για να σε δεχτεί καθηγητής δεν έχει να κάνει με λαμογιά. Με την αξία σου θα το πάρεις δεν χαρίζονται τα διδακτορικά (εκτός αν είσαι γυναίκα Πρωθυπουργου - ειδικές εξαιρέσεις).

Να σου θυμίσω κατά δεύτερον ότι έβριζες τον Σπύρο που τον επικαλέισε τωρα.

Και κατά τρίτον οι μόνοι που με κράζουν εδω είσαι εσύ, ο Δημητράκης και το τρολλάκι που ειναι ηδη warned. Εχεις κάνει κόμμα με αυτά τα άτομα δηλαδή. Επιλογή σου που θα κριθείς για αυτη!! Αλλά είσαι τοσο ανόητος που έχεις την ψευδαισθηση πως λένε αρνητικά για μένα στο σύνολο τους τα παιδία.

Οσο για αν το πηδαω 5αρια Ελληνιδες αφου εμπιστέυεσε τον Σπύρο ρώτα τον για το τελευταιο μου αμόρε Ελληνίδα που με είδε σε φωτο προχτες και έκανε like.

Επιπλέον για το πως έφτασε εδω η Ελλάδα εδω είναι μεγάλη κουβέντα. Πιο πολύ πάντως ευθύνονται τα λαμόγια επιχειρηματίες με τα κλεμμένα δάνεια και την ψευρογκλαμουρια δείγμα του χαμηλού επιπέδου που δυστυχώς αντιπροσωπεύει και σένα!

Φιλάκια και συνέχισε να πέφτεις και άλλο επίπεδο.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εισαι και χαζούλης πέρα των άλλων!! Αφου έχεις πει πως έχεις ήδη πτυχιο Πανεπιστημιου (έκανες erasmus Γερμανια) εννοω να σε κανονίσω για κανά μεταπτυχιακό ή διδακτορικό αν θέλεις να ασχοληθείς με κάτι σοβαρό μήπως και κόψεις λίγο την μαλακία να μπαίνεις εδω και να κράζεις τον κόσμο χωρίς λόγο για αυτό στο πρότεινα. Σε αυτά προφανως θές συστάσεις για να σε δεχτεί καθηγητής δεν έχει να κάνει με λαμογιά.

Να σου θυμίσω κατά δεύτερον ότι έβριζες τον Σπύρο που τον επικαλέισε τωρα.

Και κατά τρίτον οι μόνοι που με κράζουν εδω είσαι εσύ, ο Δημητράκης και το τρολλάκι που ειναι ηδη warned. Εχεις κάνει κόμμα με αυτά τα άτομα δηλαδή. Επιλογή σου που θα κριθείς για αυτη!! Αλλά είσαι τοσο ανόητος που έχεις την ψευδαισθηση πως λένε αρνητικά για μένα στο σύνολο τους τα παιδία.

Οσο για αν το πηδαω 5αρια Ελληνιδες αφου εμπιστέυεσε τον Σπύρο ρώτα τον για το τελευταιο μου αμόρε Ελληνίδα που με είδε σε φωτο προχτες και έκανε like.

Επιπλέον για το πως έφτασε εδω η Ελλάδα εδω είναι μεγάλη κουβέντα. Πιο πολύ πάντως ευθύνονται τα λαμόγια επιχειρηματίες με τα κλεμμένα δάνεια και την ψευρογκλαμουρια δείγμα του χαμηλού επιπέδου που δυστυχώς αντιπροσωπεύει και σένα!

Φιλάκια και συνέχισε να πέφτεις και άλλο επίπεδο.
Κατά το Σπύρο πηδάς στην Ελλάδα δυο νουμερα πιο κάτω απο ότι πηδάς στην Ουκρανία! Αυτό είναι νόμος! Στο Νόμο αντίνομος δεν υπάρχει! Αρα όπως εσύ λες πως Ουκρανία φτάνεις μέχρι 6άρια σύμφωνα με το νόμο του Σπύρου στην Ελλάδα πηδάς μέχρι 4άρια και το διορθώνω για πεντάρια που είπα πριν!!!
Εκτός βέβαια αν κάνεις Κμανικες προτάσεις για μεσολάβηση σε μεταπτυχιακά ...
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Αυτο σημαινει πως εισαι Παναθηναικος?Πρασινο?
Μπορεί να κάνω και λάθος δεν ειναι η εδικοτητα μου οι χαρακτηρισμοί των trolls στο φορουμ γιατι ποτε δεν ημουν τρολ.

Τυπε μου οχι...ουτε βαζελος ουτεγαβρος ουτε μπαοκι ...

Σε παρακαλω... εγω δε σ εβρισα! :S
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Κατά το Σπύρο πηδάς στην Ελλάδα δυο νουμερα πιο κάτω απο ότι πηδάς στην Ουκρανία! Αυτό είναι νόμος! Στο Νόμο αντίνομος δεν υπάρχει! Αρα όπως εσύ λες πως Ουκρανία φτάνεις μέχρι 6άρια σύμφωνα με το νόμο του Σπύρου στην Ελλάδα πηδάς μέχρι 4άρια και το διορθώνω για πεντάρια που είπα πριν!!!
Εκτός βέβαια αν κάνεις Κμανικες προτάσεις για μεσολάβηση σε μεταπτυχιακά ...


Τυπε καρφωθηκε ασχημα πριν ο λαμογιοδοχτορας...

Αυτοι και το πασοκ με τα διακοποδανεια κλπ μας εφεραν εδω που φτασαμε...

Αυτη η σαπια νοοτροπια του βολεματος και του ρουσφετιου!

Και της παπατζας για να γαμησουμε καμια βρωμοφοιτητρια αφου δεμπορουμε να της παρεχουμε κατι παραπανω απο τυροπιτα απ τα εβερεστ, σπαστο νεσκαφε απ το περιπτερο η στο τσακι κεφι καμια...πιλς ελλας κουτακι και βολτουλα με το μετρο....
:vomit:

Αυτοι ειναι... καληνυχτα ελλαδα...

:S
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Ενα απογευμα του ΚΜΑΝ2, 8 ζωες δικιες σου και του αλλου μαζι, ντοκτορα....

:heavymetalbig:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Κατά το Σπύρο πηδάς στην Ελλάδα δυο νουμερα πιο κάτω απο ότι πηδάς στην Ουκρανία! Αυτό είναι νόμος! Στο Νόμο αντίνομος δεν υπάρχει! Αρα όπως εσύ λες πως Ουκρανία φτάνεις μέχρι 6άρια σύμφωνα με το νόμο του Σπύρου στην Ελλάδα πηδάς μέχρι 4άρια και το διορθώνω για πεντάρια που είπα πριν!!!
Εκτός βέβαια αν κάνεις Κμανικες προτάσεις για μεσολάβηση σε μεταπτυχιακά ...

Ουκρανία πότε είπα πως φτάνω μέχρι το 6? 7 σου έχω γράψει και αν θές να μιλήσουμε σοβαρά αυτές που έχω ποστάρει κατά καιρούς απο εκεί τις βλέπεις για 6αρια ή πιο κάτω?

Τις έχεις δει και το γνωριζεις απλά θέλεις να μου την πείς για να μου την πείς.

Γιατί δεν λές όμως και την άλλη θεωρία του Σπύρου?Πως απο 7,5+ και πάνω Ουκρανία παίζεις μόνο γκρίζα ζώνη. Αυτο γιατί το αγνοείς εσκεμμενα? Εγω μιλάω για άσπρες ζωνες. Δεν βλέπω κάποιος να μην έχει αποδεχτεί στο φόρουμ πως απο 7,5+ Ουκρανία θέλει δωράκια.

Εγω προσπαθώ να φτάσω στο μεγιστο Ουκρανία χωρίς να πληρώσω ή να κάνω δωράκια και εκει βλεπω πως ειναι το 7. Δεν δουλέυω τον κόσμο ούτε του λέω πως θα γαμάει τσάμπα 8αρια Ουκρανία. 7αρακια όμως με καλή προετοιμασια και σωστό τρόπο θα βγάζει.

Καταλαβαίνεις πως δεν αντιλέγουμε σε κάτι απλά έχεις μια μανία να μου κάνεις προσωπικη επίθεση για να την κάνεις. Συνέχισε το.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ενα απογευμα του ΚΜΑΝ2, 8 ζωες δικιες σου και του αλλου μαζι, ντοκτορα....

:heavymetalbig:

Συμφωνω Ισχύει..Αν μιλήσουμε για πληρωμενο ναι το έχω αποδεχτεί.Αλλά δεν με φτιάχνει το σκηνικό!!!

Δεν λέτε τίποτα άλλο πέρα απο αντιπαραθέσεις να μην αναγκάζομαι να απαντάω?:) Εξάλλου κάηκε το νήμα τελείωσε και δεν μαζεύετε πλεον.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τυπε καρφωθηκε ασχημα πριν ο λαμογιοδοχτορας...

Αυτοι και το πασοκ με τα διακοποδανεια κλπ μας εφεραν εδω που φτασαμε...

Αυτη η σαπια νοοτροπια του βολεματος και του ρουσφετιου!

Και της παπατζας για να γαμησουμε καμια βρωμοφοιτητρια αφου δεμπορουμε να της παρεχουμε κατι παραπανω απο τυροπιτα απ τα εβερεστ, σπαστο νεσκαφε απ το περιπτερο η στο τσακι κεφι καμια...πιλς ελλας κουτακι και βολτουλα με το μετρο....
:vomit:

Αυτοι ειναι... καληνυχτα ελλαδα...

:S
Να μπορούσα να κάνω 100 like σε αυτό σου το ποστ!

Ο λαμογιοδόκτωρ στα εσωτερικά και ο Τουρκολάγνος στα εθνικά θέματα είναι ο καθρέπτης της Ελληνικής κοινωνίας και των ψηφοφόρων που ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ την Ελλάδα!!!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Συνεχισε τα ονειρα εσυ ... μην ξυπνας μια χαρα σε βρισκω.
αλλα θα μου πεις εδω πιστευες οτι ειχε εισοδο σε κλαμπ(ανοιχτο για τον καθενα και οχι τιποτα πριβε λεσχες φυσικα) 300 ευρω το ατομο  :2funny: τι λεμε τωρα
Αυτα δεν υπαρχουν σε Λονδινο και NY , θα υπηρχαν Ουκρανια? εκτος απο σενα κανεις αλλος δεν θα μπορουσε να το σκεφτει αυτο.
ναι για το chi λεω ,,, εκει που εφαγε πορτα ο θυμιος ...  :grin:
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Το νημα μπουρδελιαστηκε απ τη στιγμη που εκδιωχθηκε ο ΑΡΧΗΓΟΣ απο το μουνι της λασπης παρηπαπη και τη συμμορια του.. (ντοκτορας, σκληρος, τασος, ουκας, μιδας)

Αν σου εμεινε ελαχιστη αξιοπρεπεια διεγραψε επιτελους τον λογαριασμο σου οπως ειχες ανακοινωσει...

Το νημα θα φυτοζωει μεχρι να επιστρεψει ΕΚΕΙΝΟΣ!

Τουλαχιστον θα παλευουμε εμεις, εγω, ο ρολογας κι ο δημητρακης και ευχομαι και με τη συνδρομη του μεγαλου διδασκαλου Ι. ΜΠΛΑΣΚΟΥ να το ξεβρωμισουμε για να το βρει καθαρο και ασπιλο ο ΑΡΧΗΓΟΣ μας οταν με το καλο επανακαμψει...

Προχωραμε...

:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom