Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
εισαι μεγαλος Χαρη  εσυ και ο ρασπουτιν για παραδειγμα  :2funny: :2funny: :2funny:
ειναι απιστευτο!σημερα φιλος ελεγε και αυτος ειμαι ο ρασππουτιν χαχαχαχ
λεει γιατι γαμασ τις γυναικες των ρωσων ολων χαχαχαχ.
τελος τελικα η μικρη και ετοιμαζομε κανονικα για βαλκανικη μονομαχια με πουτσαρα στην πραγα
η χαρκοβ τελικα.η μικρη ειπε ενα ψεμα που την προδοσε η γλωσα του σωματος ετσι την τελιωσα αμεσως.

της ειπα για τελειωτικο κτυπημα θα ερχωμουν σαβατο να σε παρω βολτα με το καλο μου αμαξι για να τους κανουμε ολους σοου.ρωτησε τι αμαξι?ειπα μαυρι μασερατι αλλα δυστυχοσ τελικα θα παω βολτα με μια φιλη ουκρανιδα απο λουγανσκ χαχαχαχαχ.στα ρωσικα της το ειπα γιατι η μικρη ειναι μιση ρωσιδα.
ετσι ειναι οταν εισαι εμπειροσ κοβεις αμεσως της γκομενες.δεν πα να μου αρεσε οσο ποτε γκομενα εδω και καιρο ενα αθωο ψεμα τελος αμεσως.δεν χανω χρονο για να παθω αργοτερα χειροτερα.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Εγω γυμνες φωτο δεν ανεβαζω γιατι πουτανες δεν γαμαω

Παιρνω τηλεφωνα απο νορμαλ Ρωσιδες,Ουκρανεζες η απο που βρισκονται και υστερα περναω καλα
σορρυ πανο μου σε συμπαθω αλλα αυτα που γραφεις θα θυμισουν κατι στον ρολογα που τοτε
οταν του τα ελεγα νευριαζε.ρολογα μου θυμασε που σου ειπα αυτες θελουν τους ντοπιους μονο για ξεναγους και ταξιτζηδες και αντι να παω αγια ναπα προτιμω σαν τουριστας σε μερη που πανε για τουρισμο?
ο πανος απο μονοσ προτεινει να κανει τον ξεναγο και πολλες αν  τον κοψουν  καλο παιδι θα εκμεταλευτουν.ρε πανο μου αυτες δεν δινουν στον αγιο του νερο,παιξε με ελληνιδεσ και ασε τις ρωσιδες.αν σου πω τι εκαναν πριν 15-20 χρονια που ερχονταν αφραγγες στην κυπρο ιστοριες που σκαρφιζονταν για να φανε τζαμπα εκει που δουλευε γκαρσονι φιλοσ μου στην παραλια χαχαχα
ιστοριες αλλες τι του εκαναν και τι μαλακιες του ελεγαν να κερνα και να μην καθονται.
μονο μια γαμησε στο αυτοκινητο.του ειπε που ειναι το δωρο μου για να με γαμησεις?
της απαντησε ειμαι αστυνομικοσ στο ιμιγρεσιον και θα σε συλαβω για πορνεια αν δεν σε γαμησω χαχαχα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ναι μες την απαξιωση τον εχουν

Αυτος γαμαει επι 100 οτι εσυ
αν αυτος  ο πιθηκος γαμαει στην ρωσια με τα μουσια και την ξημασχαλη πρεπει να βαλω φωτια στα
ρουχα μου και ο διμητρακης να καψει το φανελακι του τικρι και τις σαλαχομποτεσ χαχαχαχ.
πανο οταν μου εδειξε ο κμαν τον αλλο πιθηκα τον roosh τον εκραξα και ειπα αποκλειετε να γαμησει τζαμπα ουκρανια.ακομα και να ελεγε οτι γαμουσε και ιστοριες δεν θα τον πιστευα και θα τον εκραζα.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
αν αυτος  ο πιθηκος γαμαει στην ρωσια με τα μουσια και την ξημασχαλη πρεπει να βαλω φωτια στα
ρουχα μου και ο διμητρακης να καψει το φανελακι του τικρι και τις σαλαχομποτεσ χαχαχαχ.
πανο οταν μου εδειξε ο κμαν τον αλλο πιθηκα τον roosh τον εκραξα και ειπα αποκλειετε να γαμησει τζαμπα ουκρανια.ακομα και να ελεγε οτι γαμουσε και ιστοριες δεν θα τον πιστευα και θα τον εκραζα.
Τυπε ουκχαρη,
Εδω κ καιρο εχω καποιες αποριες, αν μπορεις να μου τις λυσεις

1- ποσες φαπες τρως ανα ληστεια?
2- σε ληστευουν εχοντας οπλο? Μαχαιρι? Η απλα με τα χερια?
3- ποσα χρηματα σου ξαφριζουν σε μεσο ορο ανα ληστεια?
4- τι ποσοστο ληστειων εχεις? Πχ σε 10 ταξιδια ποσες ληστειες?

Ευχαριστω εκ των προτερων
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
109
Like
8.190
Πόντοι
24.806
Πώς θα έρθω Ουκρανια- Ρωσία μόνιμα ρε μάγκες?? Εδώ για να γαμησεις Ελληνίδα πρέπει να είσαι ο σούπερ μαν. !!! Δεν γαμαει κανένας. Ψάχνουν όλες τον εφοπλιστή, μπρατσαρα,λεφτά. !!
Σας ζηλεύω . Θα μαζέψω 2 χιλιάρικα να πάω διακοπές να δω τι παίζει μπας και μείνω μόνιμα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Τυπε ουκχαρη,
Εδω κ καιρο εχω καποιες αποριες, αν μπορεις να μου τις λυσεις

1- ποσες φαπες τρως ανα ληστεια?
2- σε ληστευουν εχοντας οπλο? Μαχαιρι? Η απλα με τα χερια?
3- ποσα χρηματα σου ξαφριζουν σε μεσο ορο ανα ληστεια?
4- τι ποσοστο ληστειων εχεις? Πχ σε 10 ταξιδια ποσες ληστειες?

Ευχαριστω εκ των προτερων
συνολικα με εχουν ληστεψει μια φορα στην μοσχα το 2001 800 δολαρια χωρις να με κτυπησουν αλλα
τους βρηκανε.τα λεφτα πηγαν περιπατο ομως στην αστυνομια.μια φορα με εκλεπσαν στο κιεβο 2500 ευρο και 300 δολαρια απο το πορτοφολι που ειχα στο σακακι στο ρεστοραν και μια αλλη φορα στο κιεβ στο γιδροπαρκ που μου εριξαν σπρει και με κτυπησαν με κατι στο κεφαλι σαν ροπαλο.μετα μου εριξαν αλλες καμια δεκαπενταρια κλοτσιες σε κεφαλι και πλευρα.δεν πονεσα καθολου,συκωθηκα αμεσως μολις εφυγαν.την επομενη μερα ομως ζαλιζομουν.μου πηραν κινιτο 400 ευρο,500 ευρο σε γριβνα,διαβατηριο και κλειδια.
μαλακια που δεν αφηνα διαβατηριο σπιτι με 100 γριβνα θα καθαριζα στην αστυνομια.
στην οδυσσο αυτοι που με κτυπησαν ηταν 4,αρχικα ενασ,μετα δυο και οι αλλοι περιμεναν πιο κατω τους ειδαν που ετρεχαν.μου εριξαν 4-6μπουνιεσ στο κεφαλι και 2 κλωτσιες οταν υμουν κατω.κρατουσαν μαχαιρια και ειπαν αν κανεισ κινηση σε σφαξαμε δωσε τα λεφτα.πηρανε πορτοφολι με 2000 γριβνα περιπου,κινητο 380 ευρο καινουργιο και κλιδια.εχω κανει δεκαδεσ ταξιδια σε ολες της χωρες ευροπησ και ανατολικης μονο μοσχα και ουκρανια επαθα αυτο.
εσυ απαντα ομως γιατι εχεισ κολημα συνεχεια με το ξθλο που τροω?χαχαχαχ
ενημερωτικα εσυ για να με δειρεις πρεπει να εισαι επαγελματιας οπως αυτοι,να εχεισ αλλα ατομα παρομοια σου και να κρατατε σπρει,οπλα και τετεια.χαχαχαχ
μου εβγαλαν και πιστολι κολλητοσ μου χρονια κιεβ αλλα δεν μου πηρε τιποτα,τον ξεγελασα.
εκλεψε μονο το σιντιπλειερ και σιντι ενα μηνα πιο πριν
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εγω ψαχνομαι βελτιωνομαι και γραφω οτι μπορω και αυτο θα κανω κυριως στο thread μου και οποιος θελει ας διαβασει
Οποιος δεν θελει ας κατσει να διαβασει τον Δημητρακη και τον καθε κουτο που γαμαει μονο πουτανες
Ο Δημητρακης νομιζει ειναι Αρειος στην Ρωσια αλλα εχει την φατσα του Παπαρειου
Τα βιντεακια του που τσεκαρα ειναι απ το Μεταξουργειο παρεα με τους Πακιστανους που αναφερει συνεχεια..Στα ιδια μερη συχναζουν


Ξαναλεω δυο μηνυματα στο inbox σημερα με χαροποιησανε και οι δυο κανονισαν απο couch και ειναι επιλογη τους να μην γραφουν αλλα να με διαβαζουν
Τι κανανε?Πολυ απλα γραφτηκανε και χωρις πολλα πολλα ειδανε με τα ματια τους τι ισχυει και τι οχι



Καποιοι νομιζετε οτι υπαρχει το  μαγικο φιλτρο και μπαινεις καπου ειτε ειναι tinder ειτε couch και γαμας αβερτα
Καποιοι νομιζετε οτι θα ταξιδεψετε και επειδη οι Ελληνιδες δεν γαμιουνται ευκολα εκει που θα πατε θα πρηστει η πουτσα σας απ το πρωτο ταξιδι

Εγω δειχνω ενα δρομο δυσκολο που απαιτει βελτιωση του σωματος(γυμναστικη) βελτιωση του εαυτου σας (μεσω διαβασματος) και συνεχης ενημερωση(πχ σε τακτικες και datings)


Η ευκολη λυση ειναι ο δρομος Δημητρακη,ΚΜΑΝ να τα σκαω σε πουτανες οποιος θελει ας το κανει
Εγω επι χρονια βελτιωνομαι και αυτος ειναι ο δρομος που εχω διαλεξει και ουτε εγω θα με πιστευα αν εβλεπα τα γραπτα μου ειδικα αν ειχα σαν προτυπα τους απο πανω που αναφερω

Ενας που δεν κανει την καμια προσπαθεια λογικο ειναι να νομιζει οτι εσυ που γαμας 25+ γυναικες τον χρονο (μη πληρωταιες) εισαι παπατζης γιατι αν αυτος ειναι στην 1 σκεφτεται το gap

Αυτο που ισχυει ομως στην πραγματικοτητα ειναι οτι αμα ξεκολλησεις απ την μια και οσο μπανεις στο game η ανοδος ειναι οπως στον πυραυλο,εκτοξευεσαι
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Δεν μπορω να πεισω κανεναν και ουτε θελω,ο σκοπος μου ειναι να γραφω εδω και οποιος θελει να τσιμπαει κατι αμα του αρεσει
Η ευκολη λυση θα ηταν να μην λεω τιποτα ακομα καλυτερα για μενα,λιγοτερος ανταγωνισμος

Παλια δεν ελεγα για couchsurfing,ουτε τακτικες μου, φοβομουν μην βαλω στο κολπο κανεναν πιο εμφανησιμο και μου φαει γυναικες
Μεγαλωνοντας ομως με χαροποιουσε να τρωνε και οι φιλοι μου μετα οι γνωστοι μου και πλεον και οι αγνωστοι
Απλα επειδη εχω φαει τοσες που στα @@ μου πια και ο Θεος ο ιδιος να κατεβει δεν με νοιαζει γιατι εχω καταλαβει οτι μονο ο εαυτος μου μπορει να με καψει σε γυναικα και κανενας αλλος


Ολα αυτα που λεω φαινονται στον μεσο αγαμητο Ελληνα αρλουμπες και το καταλαβαινω
Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι πως ανθρωποι που λενε οτι θελουν να κανουν το κατι παραπανω να μην κανουν καμια προσπαθεια και αντιθετα να εχουν προτυπα πληρως γελοιους τυπους



 

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
109
Like
8.190
Πόντοι
24.806
Καποιοι νομιζετε οτι υπαρχει το  μαγικο φιλτρο και μπαινεις καπου ειτε ειναι tinder ειτε couch και γαμας αβερτα
Καποιοι νομιζετε οτι θα ταξιδεψετε και επειδη οι Ελληνιδες δεν γαμιουνται ευκολα εκει που θα πατε θα πρηστει η πουτσα σας απ το πρωτο ταξιδι

Εγω δειχνω ενα δρομο δυσκολο που απαιτει βελτιωση του σωματος(γυμναστικη) βελτιωση του εαυτου σας (μεσω διαβασματος) και συνεχης ενημερωση(πχ σε τακτικες και datings)

Τυπε θες να πεις ότι είναι το ίδιο οι Ρωσίδες με τις Ελληνίδες..?? Πλάκα μας κάνεις? Μην ανοίξουμε τέτοιο θέμα. Έχουν ειπωθεί πολλές φορές.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
τυπε νομιζω το βιντεο ειναι στημενο,ο τυπος ειναι φανερα γκει και οι γκομενες μοντελα


Αν θες την γνωμη μου ειναι η ευκολη λυση να πει ενας αντρας καποιον αλλον gay συνηθως αν ειναι και εμφανησιμος...Δεν λεω μπορει και να ισχυει ομως εγω κρινοντας και απ αλλα βιντεο του εχει δωσει απιστευτα σωστα tips και το ξερω γιατι εχω χρησιμοποιησει παρα μα παρα πολλες φορες trick-ακια που χρησιμοποιει και αυτος(εστω και παραλλαγμενα)


Και αυτος ειναι gay
Συμφωνα με το συνολο των αντρων

Ομως ρωτα καποια γυναικα εγω σε μια που τον εδειξα μου ειπε οτι ειναι απιστευτα καλος και μακαρι οι Ελληνες να κανανε τετοια καμακια αντι να κραυγαζανε ψιτ κτλπ(Λιθουανη αυτη που το ειδε)
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Τυπε θες να πεις ότι είναι το ίδιο οι Ρωσίδες με τις Ελληνίδες..?? Πλάκα μας κάνεις? Μην ανοίξουμε τέτοιο θέμα. Έχουν ειπωθεί πολλές φορές.


Αμα δεν γαμας Ελλαδα δεν γαμας πουθενα
Αν γαμας Ελλαδα 5 εξω μπορει να γινουν 10(αναλογα την χωρα,την τυχη και αλλα χιλια δυο)


Αλλα αν εδω εισαι στο 0,0 θα σαι και εξω
Αυτο στο υπογραφω...
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Πώς θα έρθω Ουκρανια- Ρωσία μόνιμα ρε μάγκες?? Εδώ για να γαμησεις Ελληνίδα πρέπει να είσαι ο σούπερ μαν. !!! Δεν γαμαει κανένας. Ψάχνουν όλες τον εφοπλιστή, μπρατσαρα,λεφτά. !!
Σας ζηλεύω . Θα μαζέψω 2 χιλιάρικα να πάω διακοπές να δω τι παίζει μπας και μείνω μόνιμα
ορεστι μου θα σου πω αληθεια οτι ειδα με τα ματια μου ελλαδα.
απο κουβεντες που κανω και απο ξαδελφια φοιτητες κυπριους,φιλους και ταξιδιωτες.
στην ελλαδα την χαλανε οι ελληνες και ξερουμε την αιτια.
ολα οσα ειπε ο προεδρος διμητρακης για την εμφανιση με βρισκουν συμφωνω.
οι γυναικες συμπεριφερωνται το ειπα ξανα αναλογος το ποιος εισαι εσυ.αν πας ατυμελητος,απεριποητος και μιζερος τοτε καλυτερα να μην της εξοργισεις χαχαχα.δεν ψαχνουν τον λεφτα ξεκολατε,λιγες ιδικα κυπριες που ξερω θελουν τον λεφτα.αλλα τον απεριποητο και τσιγγουνη καμια δεν θελει.
αντιμετοπιζομαι με διαφορετικεσ συμπεριφορες ουκρανια ππαραδειγμα σε μαχαζια που με ξερουν και μπαινω με τα μαρκε μου και διαφορετικα σε αλλα μαχαζια που δεν με ξερουν και παω με τα προχειρα μου κανα σπρινφιλτ απο ντεπεναμσ για να μην καταστρεφψ με ιδρωτα τα φανελακια μου μια ωρα που θα παω βολτα στην ζεστη.και ομως οταν πηγα με τα σπρινφιλτ προχειρα σε μαρκε μαχαζι δεν με εβαλαν οι μπραβοι γιατι νομιζαν δεν θα ειχα λεφτα να αγορασω.αργοτερα επεστρεψα κανονικα ντυμενοσ συνηθησμενα και ψωνισα απο το λακοστ το διπλανο μαχαζι.φροντισα να περασω και απο εκει να με δουνε χαχαχαχ.
το παραδειγμα στο λεω για να δεις την αξια της εμφανισης και περιποιησης,
αν ποτε παω να συναντησω καπειον που δεν ξερω και ειναι καπειος που ειναι απεριποιητος σιγουρα θα φυγω και δεν θα κατσω ουτε καφε να πιω μαζι του.
αυτοι που τα εχουν με τις ελληνιδες τπ
99% ειναι οι τυποι που δεν κοιταζουν να αυτοβελτιωθουν και να αρχισουν να φροντιζουν τον εαυτο τους.
οι γκομενες παρατιρανε τα παντα στην κυπρο και ελλαδα απο θεμα εμφανισης και σχολιαζουν με τις φιλες.μερικες τισ ακους εκει ρεζιλι χαχαχαχ
ιδικα στα μερη που παω οδυσσο παω μονος μου γιατι φιλοι που ερχοντε καλοκαιρι διακοπες ερχοντε χαλαρα με φορμιτσεσ κοντεσ και απλα ρουχα.ρωσια και ουκρανια εχει φεισκιοντρολ σε εστιατορια,μαχαζια,καφε και 20 χρονια που θυμαμε μοσχα ετσι ηταν.
μοσχα δεν με εβαλαν σε καφε γιατι φορουσα σκουφακι ομαδασ,σε κλαμπ μια φορα γιατι ειπα στα ελληνικα
στην κοπελα στην εισοδο μωρο μου εσυ χαχχχχαχαχα.οσο δεν βελτιωνουν οι ελληνες τον εαυτο τους θα τους κραζουν οι ελληνιδες και μετα ολοι οι υπολιποι.
αν εισαι στο 99% τον ανδρων που παραπονιουνται για τις ελληνιδες ενω αυτπο εμφανισιακα ειναι το στυλ που περιγραφει ο διμητρακης καλυτερα μην ερθεις γιατι θα φας και ξυλο απο αυτες χαχαχα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Αμα δεν γαμας Ελλαδα δεν γαμας πουθενα
Αν γαμας Ελλαδα 5 εξω μπορει να γινουν 10(αναλογα την χωρα,την τυχη και αλλα χιλια δυο)


Αλλα αν εδω εισαι στο 0,0 θα σαι και εξω
Αυτο στο υπογραφω...
οσες και να γαμασ στην ελλαδα στην ουκρανια δεν γαμασ καμια χχαχαχαχαχα.ιδικα τζαμπα.
ξεροκεφαλος χαρης χαχαχαχα.
εγω θα το μετατρεψω το σλογαν σου.αν γαματε 5 στην ελλαδα σιγουρα οταν ερθω θα γαμαω 100.
επιδει δεν μπορειτε εσεις με της ελληνιδες  δεν σημαινει οτι δεν μπορω εγω χαχαχαχα
αν ειναι δυνατον να ζουνε ελλαδα καπιοι και να γαμανε στα μπουρδελα χαχαχαχ
 

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
109
Like
8.190
Πόντοι
24.806
ορεστι μου θα σου πω αληθεια οτι ειδα με τα ματια μου ελλαδα.
απο κουβεντες που κανω και απο ξαδελφια φοιτητες κυπριους,φιλους και ταξιδιωτες.
στην ελλαδα την χαλανε οι ελληνες και ξερουμε την αιτια.
ολα οσα ειπε ο προεδρος διμητρακης για την εμφανιση με βρισκουν συμφωνω.
οι γυναικες συμπεριφερωνται το ειπα ξανα αναλογος το ποιος εισαι εσυ.αν πας ατυμελητος,απεριποητος και μιζερος τοτε καλυτερα να μην της εξοργισεις χαχαχα.δεν ψαχνουν τον λεφτα ξεκολατε,λιγες ιδικα κυπριες που ξερω θελουν τον λεφτα.αλλα τον απεριποητο και τσιγγουνη καμια δεν θελει.
αντιμετοπιζομαι με διαφορετικεσ συμπεριφορες ουκρανια ππαραδειγμα σε μαχαζια που με ξερουν και μπαινω με τα μαρκε μου και διαφορετικα σε αλλα μαχαζια που δεν με ξερουν και παω με τα προχειρα μου κανα σπρινφιλτ απο ντεπεναμσ για να μην καταστρεφψ με ιδρωτα τα φανελακια μου μια ωρα που θα παω βολτα στην ζεστη.και ομως οταν πηγα με τα σπρινφιλτ προχειρα σε μαρκε μαχαζι δεν με εβαλαν οι μπραβοι γιατι νομιζαν δεν θα ειχα λεφτα να αγορασω.αργοτερα επεστρεψα κανονικα ντυμενοσ συνηθησμενα και ψωνισα απο το λακοστ το διπλανο μαχαζι.φροντισα να περασω και απο εκει να με δουνε χαχαχαχ.
το παραδειγμα στο λεω για να δεις την αξια της εμφανισης και περιποιησης,
αν ποτε παω να συναντησω καπειον που δεν ξερω και ειναι καπειος που ειναι απεριποιητος σιγουρα θα φυγω και δεν θα κατσω ουτε καφε να πιω μαζι του.
αυτοι που τα εχουν με τις ελληνιδες τπ
99% ειναι οι τυποι που δεν κοιταζουν να αυτοβελτιωθουν και να αρχισουν να φροντιζουν τον εαυτο τους.
οι γκομενες παρατιρανε τα παντα στην κυπρο και ελλαδα απο θεμα εμφανισης και σχολιαζουν με τις φιλες.μερικες τισ ακους εκει ρεζιλι χαχαχαχ
ιδικα στα μερη που παω οδυσσο παω μονος μου γιατι φιλοι που ερχοντε καλοκαιρι διακοπες ερχοντε χαλαρα με φορμιτσεσ κοντεσ και απλα ρουχα.ρωσια και ουκρανια εχει φεισκιοντρολ σε εστιατορια,μαχαζια,καφε και 20 χρονια που θυμαμε μοσχα ετσι ηταν.
μοσχα δεν με εβαλαν σε καφε γιατι φορουσα σκουφακι ομαδασ,σε κλαμπ μια φορα γιατι ειπα στα ελληνικα
στην κοπελα στην εισοδο μωρο μου εσυ χαχχχχαχαχα.οσο δεν βελτιωνουν οι ελληνες τον εαυτο τους θα τους κραζουν οι ελληνιδες και μετα ολοι οι υπολιποι.
αν εισαι στο 99% τον ανδρων που παραπονιουνται για τις ελληνιδες ενω αυτπο εμφανισιακα ειναι το στυλ που περιγραφει ο διμητρακης καλυτερα μην ερθεις γιατι θα φας και ξυλο απο αυτες χαχαχα

Δεν είμαι ο σούπερ ουαου εμφανισιακά αλλά ούτε και λετσαρια. Καλα ρούχα φοράω , αμάξι έχω και γενικά προσέχω τον εαυτό μου. Γαμαω μερικές αλλά με πολύ μεγάλη προσπάθεια . Και είναι μέτριες εμφανισιακά. Μουναρα 1 φορά είχα.
Ακόμα και τα ματς στο τιντερ είναι από ξένες όλα. Κανένα από Ελληνίδα.

Έχουν θεωρώ πολύ υψηλά στάνταρ σε σχέση με άλλες χώρες.
 

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
109
Like
8.190
Πόντοι
24.806
Αμα δεν γαμας Ελλαδα δεν γαμας πουθενα
Αν γαμας Ελλαδα 5 εξω μπορει να γινουν 10(αναλογα την χωρα,την τυχη και αλλα χιλια δυο)


Αλλα αν εδω εισαι στο 0,0 θα σαι και εξω
Αυτο στο υπογραφω...

Και τις 5 που γαμας εδώ πρέπει να ματωσεις για να της γαμησεις. Παρά πολύ μπλα μπλα
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Και αυτος ειναι gay
Συμφωνα με το συνολο των αντρων
Ομως ρωτα καποια γυναικα εγω σε μια που τον εδειξα μου ειπε οτι ειναι απιστευτα καλος και μακαρι οι Ελληνες να κανανε τετοια καμακια αντι να κραυγαζανε ψιτ κτλπ(Λιθουανη αυτη που το ειδε)
οχι τυπε,αυτος ειναι ο ακινδυνος κλοουν που θελουν οι γυναικες και απ οτι ειδα στο βιντεο -αν και δεν το ειδα όλο-στο τελος τον συμπαθανε τον κλοουν αλλα δε γαμαει,ο άλλος ηταν κραγμενος και οι γκομενες μουνάρες,imhop
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Και τις 5 που γαμας εδώ πρέπει να ματωσεις για να της γαμησεις. Παρά πολύ μπλα μπλα
φιλε στην κυπρο γελαμε με τους ελληνες και δεν τους περνουμε σοβαρα καμακια.
τους εχουμε ολους σαν σταθη ψαλτη και παντα λεμε ειναι οι πρωταθλητες στο μπλα μπλα ,στο ματι και στις
υπερβολες.οταν μπαιναμε σε ταξι αθηνα ολοι οι ταξιτζηδες πολεμησαν το 74 κυπρο χαχαχαχα.
ολοι ηταν παικτες που εσπασαν χερια,ποδια και εχασαν λαμπη καριερα και ολοι υπηρετησαν ειδικες δυναμεις οπως ο φιλος του διμητρακη οδυσσο χαχαχαχ
στην κυπρο επιδει χρονια σας πηραμε μυροδια απλα γελαμε με το μπλα μπλα σας.
αλλα ρε παιδεια εδω ειναι ουκρανια και το γαμησαμε το θεμα.
ουκρανια με μπλα μπλα δεν χορτανει το στομαχι.εχουμε τους αφραγγους ουκρανους φτανει να ερχονται και
ροδολφο βαλεντινο να θελουν μουνι τζαμπα και να περιμενουν και τις γκομενες να βαζουν μισα στο εστιατοριο χαχαχαχα ειχα και τυπο απο κυπρο που υθελε να κερνανε και οι γκομενες.
τελικα δεν ξαναπατησε κιεβ με βριζει και τωρα κανει ματι γλυφαδα και σπετσες με τους αλλους μαλακεσ χαχαχαχ
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
οσες και να γαμασ στην ελλαδα στην ουκρανια δεν γαμασ καμια χχαχαχαχαχα.ιδικα τζαμπα.
ξεροκεφαλος χαρης χαχαχαχα.
εγω θα το μετατρεψω το σλογαν σου.αν γαματε 5 στην ελλαδα σιγουρα οταν ερθω θα γαμαω 100.
επιδει δεν μπορειτε εσεις με της ελληνιδες  δεν σημαινει οτι δεν μπορω εγω χαχαχαχα
αν ειναι δυνατον να ζουνε ελλαδα καπιοι και να γαμανε στα μπουρδελα χαχαχαχ


Ολοι στα μπουρδελα γαμανε εκτος απο το 10% των αντρων αφου Ελλαδα θελουν την ευκολη λυση..Οπως ο Τσιπρας ελεγε εγω θα σας δινω λεφτα απ τα λεφτοδεντρα ετσι και οι μισοι που γνωριζω οταν τους αναλυω τι πρεπει να κανουν μου λενε οτι κουραστηκαν ηδη στις πρωτες πεντε κουβεντες

Και δεν σου μιλαω για bou που μπορει ο καθενας να ναι οτι να ναι,σου μιλαω για αντρες εξω.Που τους λες πρεπει να εχεις σωμα στις μερες σας και σου απαντανε αν δεν εχει ο αντρας κοιλιτσα δεν παει πουθενα(ξερεις ειναι αυτοι που ειναι με πιτογυρα στο χερι)

Τους λες θες στυλ σου λενε ειναι πουστηδες αυτοι

Τους λες ατακες και πολλα αλλα σου απαντανε ρεεε αμα γουσταρει η αλλη γουσταρει τι μου λες τωρα


Για αυτο δεν γαμαει φιλε κανεις Ελλαδα..Εγω Ελληνες ειχε σε αρκετες χωρες που πηγαινα για δουλεια και κανεις Ελληνας δεν γαμουσε παρα μονο εγω
Σκεψου οτι Μαλτα ολες μου λεγανε εισαι Ιταλος γιατι γελουσανε στο πρωτο λεπτα στα pick ups μου

Αλλα ελεγα πραγματα που ο μεσος Ελληνας δεν μπορει να τα πει ακομα και να του πεις πες το θα σου πει θα με περασει για μαλακα για φλωρο κτλπ

Και ομως φιλε με νοοτροπια Ανατολιτη που εχουν εδω οι μισοι δεν προκειται ουτε στον επομενο αιωνα να γαμησουν
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
οχι τυπε,αυτος ειναι ο ακινδυνος κλοουν που θελουν οι γυναικες και απ οτι ειδα στο βιντεο -αν και δεν το ειδα όλο-στο τελος τον συμπαθανε τον κλοουν αλλα δε γαμαει,ο άλλος ηταν κραγμενος και οι γκομενες μουνάρες,imhop

Eγω εχω παρει ηδη απειρα τηλεφωνα με παροιμοιο στυλ και πιανει..Ισως το παρατραβαει καποιες φορες αλλα ολες οι γυναικες θελουν εναν ευρηματικο αντρα που να γελανε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom