Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
 

Συνημμένα

  • OLYMPUS 101.jpg
    OLYMPUS 101.jpg
    902,2 KB · Εμφανίσεις: 31
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Δημητακη λογω iq και επειδη δεν φταις εσυ αλλη η φυση που ειναι αδικη δεν προκειται να μπω σε σοβαρη κουβεντα μαζι σου



Το οτι εισαι κομπλεξικος στο ξαναλεω φαινεται που μιλας ολη μερα για γυφτους,μαυρους και πακιστανους αντι να μιλας για γυναικες
Η ζηλια σου εχει βαρεσει κοκκινο
Και οταν ενας αντρας εχει τετοια ζηλια συνηθως κρυβονται ασχημα πραγματα απο πισω....
Το πιο βασικο ειναι αισθημα κατωτεροτητας


Εμενα προσωπικα ποσος με ενδιαφερει τι κανει ο μαυρος ο κιτρινος η ο κοκκινος αν γαμανε μαγκια τους και ποσος με νοιαζει αν η Αζερα μαυρη ασπρη η Ρωσιδα αμα μου αρεσει θα την σκισω







 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
@panoskliros δεν ανεβάζεις και κανένα screenshot από sexting και γυμνές φωτό για να πειστεί και ο πιο δύσπιστος ότι τις κοπέλες αυτές τις γαμάς;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητακη λογω iq και επειδη δεν φταις εσυ αλλη η φυση που ειναι αδικη δεν προκειται να μπω σε σοβαρη κουβεντα μαζι σου



Το οτι εισαι κομπλεξικος στο ξαναλεω φαινεται που μιλας ολη μερα για γυφτους,μαυρους και πακιστανους αντι να μιλας για γυναικες
Η ζηλια σου εχει βαρεσει κοκκινο
Και οταν ενας αντρας εχει τετοια ζηλια συνηθως κρυβονται ασχημα πραγματα απο πισω....
Το πιο βασικο ειναι αισθημα κατωτεροτητας


Εμενα προσωπικα ποσος με ενδιαφερει τι κανει ο μαυρος ο κιτρινος η ο κοκκινος αν γαμανε μαγκια τους και ποσος με νοιαζει αν η Αζερα μαυρη ασπρη η Ρωσιδα αμα μου αρεσει θα την σκισω
Eσύ θέλεις να την ξεσκίσεις την άπρη Ρωσσίδα αλλά η μόνο που σου κάθεται είναι η Αζέρα ασε που ούτε αυτο το ξέρουμε  :2funny:και ο αλλος θέλει να παει στο Κίεβο αλλά δεν έχει 300 ευρώ να αγωράει εισητήριο  :2funny:
  Ποιά ζήλια?Ότι είσαι ένας ψεύτης? :2funny:και κυνηγάς σκουπίδια :happy:Εγώ είμαι εδώ ενώ εσύ είσαι Ελλάδα στα  :shit:Αν είχες έρθει στη Ρωσσία και ηξερες απο γυναίκες απο κει δεν θα εγραφες τέτοιες  :jerking:ουτε θα επαιρνες σαν ΄παράδειγμα αυτους τους κακομοίρηδες που βάζεις που κανουν αυτα τα βιντεάκια για να βγαζουν λεφτα απο το youtube .Αυτους αν τους δει γκόμενα θα τους κοιτάξει με ενα απαξιωτικό βλέμμα και θα γυρισει να φυγει! :2funny:ο άλλος ο αποτυχημένος απηλεί κιόλας  :2funny:γιατι τον ξεσκέπασα ότι γραφει  :jerking: :2funny:
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Eσύ θέλεις να την ξεσκίσεις την άπρη Ρωσσίδα αλλά η μόνο που σου κάθεται είναι η Αζέρα ασε που ούτε αυτο το ξέρουμε  :2funny:και ο αλλος θέλει να παει στο Κίεβο αλλά δεν έχει 300 ευρώ να αγωράει εισητήριο  :2funny:
  Ποιά ζήλια?Ότι είσαι ένας ψεύτης? :2funny:και κυνηγάς σκουπίδια :happy:Εγώ είμαι εδώ ενώ εσύ είσαι Ελλάδα στα  :shit:Αν είχες έρθει στη Ρωσσία και ηξερες απο γυναίκες απο κει δεν θα εγραφες τέτοιες  :jerking:ουτε θα επαιρνες σαν ΄παράδειγμα αυτους τους κακομοίρηδες που βάζεις που κανουν αυτα τα βιντεάκια για να βγαζουν λεφτα απο το youtube .Αυτους αν τους δει γκόμενα θα τους κοιτάξει με ενα απαξιωτικό βλέμμα και θα γυρισει να φυγει! :2funny:ο άλλος ο αποτυχημένος απηλεί κιόλας  :2funny:γιατι τον ξεσκέπασα ότι γραφει  :jerking: :2funny:


ναι μες την απαξιωση τον εχουν

Αυτος γαμαει επι 100 οτι εσυ
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Εγω γυμνες φωτο δεν ανεβαζω γιατι πουτανες δεν γαμαω

Παιρνω τηλεφωνα απο νορμαλ Ρωσιδες,Ουκρανεζες η απο που βρισκονται και υστερα περναω καλα
Όποια σου στείλει γυμνή, είναι πουτάνα δηλαδή; Οκ μη στείλεις γυμνή, κανα screenshot από sexting μπορείς όμως να το στείλεις.
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Όποια σου στείλει γυμνή, είναι πουτάνα δηλαδή; Οκ μη στείλεις γυμνή, κανα screenshot από sexting μπορείς όμως να το στείλεις.

afoy δεν εχει!

:2funny:

ton anaγκαζεις τωρα να κατσει να φωτοσοπαρει διαλογους βραδιατικα κυριακατικα


:2funny:
:2funny:
:2funny:
:2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Επισης εγω εδω δεν γραφω συχνα επειδη γραφουν αποτυχημενοι που συμφωνα με τα λογια τους δεν γαμανε
Απλα απανταω στην βλακεια τους επειδη αναφερουν ονοματα αντι για γυναικες..βεβαια πρεπει να τις βρουνε πρωτα για να τις αναφερουν

Ο ενας πηγε Κιεβο γυρισε ασφαιρος και στο νησι που ολοι γαμανε στην Ροδο αμα θελετε σας δειχνω και φωτο με μαυρισμενα προσωπα(γιατι ειμαστε bou) να δειτε Ρωσιδες,Αγγλιδες και οτι τουριστριες φανταζεσται αγκαλια με Ροδιτες..
Απο νησι ειμαι και το λεω ολοι οι νησιωτες γαμανε εκτος απο αυτον εδω μεσα που κλαει την μοιρα του,πηγαιντε σε οποιο νησι θελετε και δειτε οτι καθε νησιωτης γαμαει εδω γαμαω εδω καθε καλοκαιρι στα νησια που δεν ειμαι και ντοπιος

Ο αλλος ειναι τερμα καθυστερημενος κανει μπανια με γατες και ζωα...Χανει βιδες ο ανθρωπος
Και νομιζει οτι εχει ιδεα για γυναικες και τι θελουν

Ο αλλος απορει για το αν ειναι σφαιρικη η Γη
Καλα αυτος παιζει να απορει και για το σχημα του μουνιου γιατι δεν το εχει δει


Κοινο τους σημειο εκτος απ την αγαμια τους ειναι οτι θαυμαζουν ανθρωπους που σκανε λεφτα να γαμησουν επειδη ειναι κοντοι,χοντροι ασχημοι ....(και συμπληρωστε στις κουκιδες οτι αλλο θελετε απο κακομοιρια)

Δειτε τα προτυπα τους και σκαστε στα γελια
Αυτό το πόστ είναι 100% κατ'υπόδειξη του Δόκτωρ της Βλακείας!

έχεις μαύρα μεσάνυχτα και πάλι μιλάς για φωτογραφίες άλλων διότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να έχεις συλληφθεί για ναρκωτικά και να έχεις περάσει βισματικά κινητό στη φυλακή... :2funny: :2funny: :2funny:
Οι Ροδίτες μέχρι τα 30 τους δουλευουν σε μπαράκια ως υποδοχή, DJ και Μπάρμαν! Όχι διότι έχουν ανάγκη τα λεφτά αλλά διότι ξεσκίζονται στη πούτσα!
Απο τα 30 όμως και μετά μπαίνουν στις busisness  και ξεσκίζονται στο χρήμα ακόμα και με αυτόν τον πατοτουρισμό! Και ξέρουμε καλά εμείς πότε θα γαμήσουμε! Διάβασε λίγο το νήμα της Αργεντινής και θα καταλάβεις! Όπως και της Ρουμανίας και της Τσεχίας και δεν θυμάμαι και ποιά άλλα!  

Και ξέρεις γιατί έχω χρόνο και γράφω? Γιατί είμαι στη δουλειά και περνάω την ώρα μου εδώ κάνοντας το κομμάτι μου μαζί σας! Πολλές φορές με βοηθάει η κακομοιριά σας διότι πεθαίνω σατ γέλια και οι Τουρίστες λένε "Να και ένας χαρούμενος άνθρωπος"
Και φέτος πλέον έχω 3 επιχειρήσεις υγιέστατες  τις οποίες μανατζάρω ενώ απο τα 28 μου έχω ξεφύγει απο το μεροκάματο!
Εσένα βέβαια δεν θα σε έπαιρνα ποτέ μου για υπάλληλο γιατί θα χρεοκοπούσα.. Πιο πολύ ταιριάζεις να δούλευες με έναν γνωστό μου που κάνει αποφράξεις βόθρων και έχει κάτι Αιγύπτιους βοηθούς!
Το ίδιο και ο Δόκτωρ της Βλακείας! Αυτός είναι καλύτερο παιδί απο εσένα και θα μπορούσε να βαστάει το ψυγειάκι απο έναν άλλο γνωστό μου που πουλάει μπύρα κόλα φάντα στη παραλία και έχει έναν πακιστανό βοηθό... :2funny: :2funny: :2funny:    
 
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Πλακα πλακα παιζει να τον εχουν μπαγλαρωσει και να γραφει σε κανα κελι με γουαιφαι..,

Θα κουβαλαγε κανα μπουκαλι ρακομελο με πρεζα...

:2funny:
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Αυτό το πόστ είναι 100% κατ'υπόδειξη του Δόκτωρ της Βλακείας!

έχεις μαύρα μεσάνυχτα και πάλι μιλάς για φωτογραφίες άλλων διότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να έχεις συλληφθεί για ναρκωτικά και να έχεις περάσει βισματικά κινητό στη φυλακή... :2funny: :2funny: :2funny:
Οι Ροδίτες μέχρι τα 30 τους δουλευουν σε μπαράκια ως υποδοχή, DJ και Μπάρμαν! Όχι διότι έχουν ανάγκη τα λεφτά αλλά διότι ξεσκίζονται στη πούτσα!
Απο τα 30 όμως και μετά μπαίνουν στις busisness  και ξεσκίζονται στο χρήμα ακόμα και με αυτόν τον πατοτουρισμό! Και ξέρουμε καλά εμείς πότε θα γαμήσουμε! Διάβασε λίγο το νήμα της Αργεντινής και θα καταλάβεις! Όπως και της Ρουμανίας και της Τσεχίας και δεν θυμάμαι και ποιά άλλα! 

Και ξέρεις γιατί έχω χρόνο και γράφω? Γιατί είμαι στη δουλειά και περνάω την ώρα μου εδώ κάνοντας το κομμάτι μου μαζί σας! Πολλές φορές με βοηθάει η κακομοιριά σας διότι πεθαίνω σατ γέλια και οι Τουρίστες λένε "Να και ένας χαρούμενος άνθρωπος"
Και φέτος πλέον έχω 3 επιχειρήσεις υγιέστατες  τις οποίες μανατζάρω ενώ απο τα 28 μου έχω ξεφύγει απο το μεροκάματο!
Εσένα βέβαια δεν θα σε έπαιρνα ποτέ μου για υπάλληλο γιατί θα χρεοκοπούσα.. Πιο πολύ ταιριάζεις να δούλευες με έναν γνωστό μου που κάνει αποφράξεις βόθρων και έχει κάτι Αιγύπτιους βοηθούς!
Το ίδιο και ο Δόκτωρ της Βλακείας! Αυτός είναι καλύτερο παιδί απο εσένα και θα μπορούσε να βαστάει το ψυγειάκι απο έναν άλλο γνωστό μου που πουλάει μπύρα κόλα φάντα στη παραλία και έχει έναν πακιστανό βοηθό... :2funny: :2funny: :2funny:   
 


Εχεις τρεις επιχειρησεις και αντι να σκιζεσαι στην δουλεια η την πουτσα γραφεις για εμενα και τον love..Περιεργα πραγματα επιχειρηματιας με 3 μαγαζια να ερεθιζεται με το τι λενε καποιοι αντρες αντι για γυναικες
Εγω δουλευα αρκετα χρονια οικοδομη (ασχετα που τωρα ειμαι προγραμματιστης) και βλεπω σου εχει μεινει χουι ολο να λες για χειρωνακτες δεν ξερω αν ειναι τα σκληρα μπρατσα που σε κανουν εσενα και τον δημητρακη να φαντασιωνεσαι τετοιους αντρες η αν ειναι το γεγονος οτι τα βρηκες ετοιμα απ τον μπαμπακα τα μαγαζια σου και ποτε δεν ειδες τι σημαινει σκληρη δουλεια.
Γιατι απ αυτα που λες φαινεται οτι εισαι φλωρος οσο δεν παει φιλε μου και αυτο το ξερεις..Μια μερα ελα μαζι μου οικοδομη ακομα και τωρα να σε παω σε οποιον μαστορα θες να δεις αν βγαζεις δυωρακι


Αφεντικο εσυ?Στην πρωτη κουταμαρα που θα ελεγες θα ειχες φαει τετοια μπατσα και εκει να δεις γελιο οι τουριστριες

Εγω επιχειρηματια του μπαμπακα και της κλανιας εχω λιωσει οικοδομη και περναω φωτο αμα θες να δεις που δουλευα και πως δεν ειμαι λουλης σαν εσενα που μιλας πισω απο pc

Επιχειρηματιας που δεν γαμαει και μπαινει στο bou


Δεν ντρεπεσαι μονο που γραφεις οτι εχεις τρεις επιχειρησεις και γαμας την χουφτα σου και ασχολεισαι ολο με τους αλλους?
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ετσι πανε αυτα γραφεις για να γραφεις εχεις γαμησει το νημα απο τοτε που αρχισες να ζηλευεις επειδη παροτι εισαι επιχειρηματιας(ας σε πιστεψω) ειδες οτι ο love και εγω γαμαμε και επαθες ζημια που εσυ δεν μπορεις

Ξυδακι φιλε καμια φορα οι γυναικες προτιμανε τον τυπο που εχει ματωσει χερια στην δουλεια παρα τον επιχειρηματια της κλανιας

Αφου βεβαια ποτε δεν περασες αυτο το σταδιο τοτε λογικο ειναι να εισαι αυτα που κραζεις..Λες για Ελλαδα αξιων και μειωνεις κοσμο επειδη δεν ειχε πλουσιο μπαμπακα να δωσει στον κανακαρι του επιχειρηση..Εγω σου λεω οτι εσυ εισαι αυτα τα σκατα στην Ελλαδα που θελουν πεταμα στα σκουπιδια
Τυποι σαν εσενα που μονο κραζουν για να νιωσουν καλα μες την αποτυχια της μιζερης ζωης τους
Βριζεις μεχρι και τους τουριστες που σου αφηνουν τα λεφτα τους..αυτο δειχνει πολλα για σενα

Με Δημητρακη και καθε Δημητρακη που ειναι ενα τιποτα στην κοινωνια εδω μεσα μπορεις να γραφεις οτι θες,δεκτο
Αν εχεις τα αρχιδια παρε τον Δημητρακη και τον καθε Δημητρακη και τραβατε μαζι για καμακια και πες μου να ερθω να τραβηξω βιντεο για την Αννιτα Πανια



Ο Δημητρακης που γραφει για "αραπηδες" και ολο το παιζει ανωτερος αν εχει τα @@ να τα πει μπροστα τους οχι εδω μεσα και θα μετραει δοντια ενα προς ενα απ τους "κατωτερους" τους


Βεβαια σαν προγραμματιστης πλεον ξερω τι δυναμη που σου δινει η ανωνυμια και για αυτο γραφω για 5-6 σοβαρα ατομα εδω που ειναι και παραμενουν αληθινοι
Και θα συνεχισω να το κανω οσο μπορω στο δικο μου thread καθως λυπαμαι που εδω μεσα το γαμησαμε αλλα την αρχη την κανανε τρεις "χουφταρεοι"
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Κλαίω απο τα γέλια με τα χάλια του Τουρκολάγνου!! :2funny: :2funny: :2funny: Είμαι σίγουρος πως και η πορνοεκδρομή του Δημητράκη θα πάει άψογα με τόσο γέλιο εδώ μέσα!! :2funny: :2funny: :2funny: Πρέπει όμως να το ελέγχεις γιατί όλοι απορούν πως γελαει κάποιος πάνω απο έναν υπολογιστή!
Να εξηγούμαστε! Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ! Κι εγώ ανήλικος δούλευα σε χειρονακτικές δουλειές ! Αλλά απο ένα σημείο και μετά αλλάζεις επίπεδο και εξελίσσεσαι!
Για εσένα βέβαια έπεσα σχεδόν μέσα, είναι πια καιρός να πάρεις προαγωγή απο οικοδόμος σε βοθρατζή με 10Ευρώ αυξηση!
Σου ταιριάζει αυτή η δουλειά γιατί χαρμανιασμένος κάθε πρωί θα αντέχεις τις οσμές της δουλειάς   :2funny: :2funny: :2funny:  
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εγω γυμνες φωτο δεν ανεβαζω γιατι πουτανες δεν γαμαω

Παιρνω τηλεφωνα απο νορμαλ Ρωσιδες,Ουκρανεζες η απο που βρισκονται και υστερα περναω καλα
Καλά εσύ με το πληκτρολόγιο γαμάς? :2funny: :jerking:
  Πάρε και μια φώτο πόσο χάλια είμαι.
  Τέτοιες φώτο έχεις να μας δείξεις? :2funny:όχι θείτσες απ'το πληκτρολόγιο :2funny:
 

Συνημμένα

  • a1.jpg
    a1.jpg
    185,2 KB · Εμφανίσεις: 61
  • a2.jpg
    a2.jpg
    209,7 KB · Εμφανίσεις: 54
  • a3.jpg
    a3.jpg
    112,4 KB · Εμφανίσεις: 69
  • a4.jpg
    a4.jpg
    97,1 KB · Εμφανίσεις: 51
  • b754e4b37d463f58a5a2d00ae71ad96d.jpg
    b754e4b37d463f58a5a2d00ae71ad96d.jpg
    21,8 KB · Εμφανίσεις: 31
  • 11418217_1044444348901588_920405985_n.jpg
    11418217_1044444348901588_920405985_n.jpg
    33,7 KB · Εμφανίσεις: 23
  • 11419813_1044338665578823_275117743_n.jpg
    11419813_1044338665578823_275117743_n.jpg
    36,7 KB · Εμφανίσεις: 31

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Εχει λαλησει ο τουρκολαγνος..

Κανει και ζεστη... :S


Πωπω ρε τυπε δημητρακη τη ΜΟΥΝΑΡΑ γλυφεις....

Καυλωσα!!! :heavymetalbig: :takethis:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εχει λαλησει ο τουρκολαγνος..

Κανει και ζεστη... :S


Πωπω ρε τυπε δημητρακη τη ΜΟΥΝΑΡΑ γλυφεις....

Καυλωσα!!! :heavymetalbig: :takethis:
Εν τω μεταξύ λέει πως έχει 6 ραντεβού και 20 match στο Τίντερ και γαμάει συνεχώς !!!! :think: :think: :think:Εκτός το CS... :jerking:

Και όλο εδώ είναι....  :think: :think: :think: :think:



 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αυτό το πόστ είναι 100% κατ'υπόδειξη του Δόκτωρ της Βλακείας!

έχεις μαύρα μεσάνυχτα και πάλι μιλάς για φωτογραφίες άλλων διότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να έχεις συλληφθεί για ναρκωτικά και να έχεις περάσει βισματικά κινητό στη φυλακή... :2funny: :2funny: :2funny:
Οι Ροδίτες μέχρι τα 30 τους δουλευουν σε μπαράκια ως υποδοχή, DJ και Μπάρμαν! Όχι διότι έχουν ανάγκη τα λεφτά αλλά διότι ξεσκίζονται στη πούτσα!
Απο τα 30 όμως και μετά μπαίνουν στις busisness  και ξεσκίζονται στο χρήμα ακόμα και με αυτόν τον πατοτουρισμό! Και ξέρουμε καλά εμείς πότε θα γαμήσουμε! Διάβασε λίγο το νήμα της Αργεντινής και θα καταλάβεις! Όπως και της Ρουμανίας και της Τσεχίας και δεν θυμάμαι και ποιά άλλα!  

Και ξέρεις γιατί έχω χρόνο και γράφω? Γιατί είμαι στη δουλειά και περνάω την ώρα μου εδώ κάνοντας το κομμάτι μου μαζί σας! Πολλές φορές με βοηθάει η κακομοιριά σας διότι πεθαίνω σατ γέλια και οι Τουρίστες λένε "Να και ένας χαρούμενος άνθρωπος"
Και φέτος πλέον έχω 3 επιχειρήσεις υγιέστατες  τις οποίες μανατζάρω ενώ απο τα 28 μου έχω ξεφύγει απο το μεροκάματο!
Εσένα βέβαια δεν θα σε έπαιρνα ποτέ μου για υπάλληλο γιατί θα χρεοκοπούσα.. Πιο πολύ ταιριάζεις να δούλευες με έναν γνωστό μου που κάνει αποφράξεις βόθρων και έχει κάτι Αιγύπτιους βοηθούς!
Το ίδιο και ο Δόκτωρ της Βλακείας! Αυτός είναι καλύτερο παιδί απο εσένα και θα μπορούσε να βαστάει το ψυγειάκι απο έναν άλλο γνωστό μου που πουλάει μπύρα κόλα φάντα στη παραλία και έχει έναν πακιστανό βοηθό... :2funny: :2funny: :2funny:    
 
Ο ΔΡ της βλακείας πρέπει να πήγε να έκανε το μάγκα ή να απήλεισε κανέναν στη Σερβία γ'αυτό και γράφει ότι πήγε να της φάει  :2funny:ο ξάδερφος μου που είναι εκεί μου είπε οτι μαλακίες γράφει αν δεν ενοχλήσεις δεν σε πειράζει κανένας!Μου θυμίζει ο ΔΡ ψεύτης εναν που χε ερθει εδω αφραγκο με κοιταζε με μίσος,βέβαια δεν τόλμισε να μου πει καμια μαλακία,εγώ τον κοίταγα με λύπιση πολύ κακομοίρης ήτανε θύμιζε αυτόν εδώ της φωτογραφίας που κάνει τα τσιμπούκια  :2funny:έφυγε ενα μηνα μετα Ελλάδα για ενα καλυτερο μελλον γιατι έβγαλε στη Ρωσσία 200 ευρω σε ενα μηνα και ελειγε και η βιζα του.
 
Ετσι πανε αυτα γραφεις για να γραφεις εχεις γαμησει το νημα απο τοτε που αρχισες να ζηλευεις επειδη παροτι εισαι επιχειρηματιας(ας σε πιστεψω) ειδες οτι ο love και εγω γαμαμε και επαθες ζημια που εσυ δεν μπορεις

Ξυδακι φιλε καμια φορα οι γυναικες προτιμανε τον τυπο που εχει ματωσει χερια στην δουλεια παρα τον επιχειρηματια της κλανιας

Ο Δημητρακης που γραφει για "αραπηδες" και ολο το παιζει ανωτερος αν εχει τα @@ να τα πει μπροστα τους οχι εδω μεσα και θα μετραει δοντια ενα προς ενα απ τους "κατωτερους" τους


Βεβαια σαν προγραμματιστης πλεον ξερω τι δυναμη που σου δινει η ανωνυμια και για αυτο γραφω για 5-6 σοβαρα ατομα εδω που ειναι και παραμενουν αληθινοι
Και θα συνεχισω να το κανω οσο μπορω στο δικο μου thread καθως λυπαμαι που εδω μεσα το γαμησαμε αλλα την αρχη την κανανε τρεις "χουφταρεοι"
Αυτο που έχει πλάκα είναι ότι όλοι τώρα έχουν γίνει προγραμματιστές  :2funny: :jerking:Από οικοδόμος προγραμματιστής :2funny:γειά σου ρε Μπιλ Γκέ'ι'τς  :2funny:.Ο φτωχομπινές που έχει έρθει εδω με την πρώην μπαρόβια από χτίστης τώρα έγινε καθηγητής Ελληνικών  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Εδώ στη Ρωσσία όσοι έχουν Ρωσσική κουλτούρα και δεν είναι κάφροι τους θεωρούνε κάτι το βρώμικο,αν δεν εισαι Ευρωπαίος δεν σε βαζουν πουθενα για γκομενες δεν το συζητάμε.Εδώ όλοι οι αραπάδες είναι πολύ μαζεμένοι και δεν κάνουν μαγκιές γιατί με το παραμικρό τρώνε ξύλο και ο κόσμος γενικα δεν τους γουστάρει.
 

Συνημμένα

  • 15801315_1434499616562724_1275233203_n.jpg
    15801315_1434499616562724_1275233203_n.jpg
    46,3 KB · Εμφανίσεις: 25

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ναι μες την απαξιωση τον εχουν

Αυτος γαμαει επι 100 οτι εσυ
Είσαι πολύ βλάκας τελικά  :2funny:όσο πάτε και χαζεύεται  :2funny:Αυτός είναι σαν το φύλακα του γκαράζ,δεν τον έχω δει ποτέ να εχει γκόμενα.Αν ήταν κρυφή κάμερα θα το πίστευα αλλά σε φανερή κάμερα είναι στημένο.Κ'εγώ αν πάρω τον δόκτορ ψεύτη τωρα που είναι άνεργος και του δώσω 50 ευρώ μπορεί να κάτσει να του βάλω λουράκι να κάνει το σκύλο  :2funny: :2funny: :2funny:
  Εχεις μπερδέψει την έννοια του γαμάω με το μιλάω και γράφω με μια γκόμενα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
 

Συνημμένα

  • chayka.jpg
    chayka.jpg
    107,1 KB · Εμφανίσεις: 50

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
RESPECT στον πορνομετανάστη για τις φωτογραφίες.  :worship: :worship: :worship:

Αλήθεια, πώς γίνεται ο Πάνος να έχει κανονίσει ραντεβού από το CS, όταν μπορείς να στείλεις μόνο 10 την εβδομάδα και του απαντάει μόνο 1 στις 6-7; Ή τοσο τυχερός είναι, ή έχεις πληρώσει για να γίνει verified user, ή μας δουλεύεις τελικά. :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom