Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εδω σημερινο μου game οπου η ιδια με προσκαλεσε να παμε μαζι διακοπες
Ουτε καν το ανεφερα εγω

Ολα αυτα γιατι το χιουμορ ειναι το βασικο συστατικο
Εγω το λεω οτι τουλαχιστον στις γυναικες που γνωριζω ολες μου αναφερουν οτι αυτο τους κανει τρελη εντυπωση
 

Συνημμένα

  • Untitled.png
    Untitled.png
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 32

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Ολοι στα μπουρδελα γαμανε εκτος απο το 10% των αντρων αφου Ελλαδα θελουν την ευκολη λυση..Οπως ο Τσιπρας ελεγε εγω θα σας δινω λεφτα απ τα λεφτοδεντρα ετσι και οι μισοι που γνωριζω οταν τους αναλυω τι πρεπει να κανουν μου λενε οτι κουραστηκαν ηδη στις πρωτες πεντε κουβεντες

Και δεν σου μιλαω για bou που μπορει ο καθενας να ναι οτι να ναι,σου μιλαω για αντρες εξω.Που τους λες πρεπει να εχεις σωμα στις μερες σας και σου απαντανε αν δεν εχει ο αντρας κοιλιτσα δεν παει πουθενα(ξερεις ειναι αυτοι που ειναι με πιτογυρα στο χερι)

Τους λες θες στυλ σου λενε ειναι πουστηδες αυτοι

Τους λες ατακες και πολλα αλλα σου απαντανε ρεεε αμα γουσταρει η αλλη γουσταρει τι μου λες τωρα


Για αυτο δεν γαμαει φιλε κανεις Ελλαδα..Εγω Ελληνες ειχε σε αρκετες χωρες που πηγαινα για δουλεια και κανεις Ελληνας δεν γαμουσε παρα μονο εγω
Σκεψου οτι Μαλτα ολες μου λεγανε εισαι Ιταλος γιατι γελουσανε στο πρωτο λεπτα στα pick ups μου

Αλλα ελεγα πραγματα που ο μεσος Ελληνας δεν μπορει να τα πει ακομα και να του πεις πες το θα σου πει θα με περασει για μαλακα για φλωρο κτλπ

Και ομως φιλε με νοοτροπια Ανατολιτη που εχουν εδω οι μισοι δεν προκειται ουτε στον επομενο αιωνα να γαμησουν
Φίλε μου εγώ ρώτησα κάτι πολύ απλό. Πώς γίνεται να κανονίζεις από couch κι εσύ και άλλοι δύο που σου έστειλαν, όταν σε περιορίζει σε 10 μόνο introductions την εβδομάδα; Λες ότι λόγω μεγάλης αναλογίας αντρών πλέον μόνο 1 στις 10 απαντάει. Άρα με τη 1 που απαντάει καταφέρνεις και κανονίζεις; Μήπως έχεις πληρώσει και είσαι verified μέλος;
 

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
109
Like
8.190
Πόντοι
24.806
φιλε στην κυπρο γελαμε με τους ελληνες και δεν τους περνουμε σοβαρα καμακια.
τους εχουμε ολους σαν σταθη ψαλτη και παντα λεμε ειναι οι πρωταθλητες στο μπλα μπλα ,στο ματι και στις
υπερβολες.οταν μπαιναμε σε ταξι αθηνα ολοι οι ταξιτζηδες πολεμησαν το 74 κυπρο χαχαχαχα.
ολοι ηταν παικτες που εσπασαν χερια,ποδια και εχασαν λαμπη καριερα και ολοι υπηρετησαν ειδικες δυναμεις οπως ο φιλος του διμητρακη οδυσσο χαχαχαχ
στην κυπρο επιδει χρονια σας πηραμε μυροδια απλα γελαμε με το μπλα μπλα σας.
αλλα ρε παιδεια εδω ειναι ουκρανια και το γαμησαμε το θεμα.
ουκρανια με μπλα μπλα δεν χορτανει το στομαχι.εχουμε τους αφραγγους ουκρανους φτανει να ερχονται και
ροδολφο βαλεντινο να θελουν μουνι τζαμπα και να περιμενουν και τις γκομενες να βαζουν μισα στο εστιατοριο χαχαχαχα ειχα και τυπο απο κυπρο που υθελε να κερνανε και οι γκομενες.
τελικα δεν ξαναπατησε κιεβ με βριζει και τωρα κανει ματι γλυφαδα και σπετσες με τους αλλους μαλακεσ χαχαχαχ

Έλα Αθήνα να δούμε πόσα γκομενάκια θα βγάλεις. Φοβούνται ακόμα και να τους αρέσεις. Έχουν την νοοτροπία ότι θα γνωρίσουν από κοινή παρέα γκόμενο.
 

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
109
Like
8.190
Πόντοι
24.806
Άμα έρχονται μαλακες καλά κάνεις και κοροϊδεύεις. Δεν ξέρω τι να σου πω oykxaris
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εγω δεν σκοπευω να συνεχισω σε αυτο το thread γιατι πολλοι μπλα μπλαδες εχουν αρχισει και στελνουνε μηνυματακια..Απο εκει που κραζανε οσο ανεβαζω αποδειξεις τωρα λενε να τους δειξω το couch και να βγουμε παρεα
Απλα θα ηθελα να μην μου ζαλιζουν τα @@ οσοι αλλοι ζηλευουν που τραβανε παχιες γιατι οσο με τσιγκλανε τοσο θα τους κανω ρομπα
Ας κοιταξουν με το δικο τους στυλ να γαμησουν (αν μπορουν)

Εγω θα δειξω και θα βοηθαω αυτους που θελουν οι ιδιοι να βοηθησουν τον εαυτο τους σε πρωτο βημα

Η συνεχεια στο thread μου γιατι το ξεφτυλισαμε εδω,εγω ζηταω συγνωμη απ πολλους που θελουν να διαβαζουν σοβαρα πραγματα αλλα δυστυχως καποια τρολς δεν μπορουν να μεινουν να λενε οτι θελουν..

Ας σταματησουν και ας ασχοληθουν με γυναικες αντι για αλλα μελη και τοτε και εγω θα μπορω να ανεβασω μονο αυτα που θελω χωρις να μπαινω σε ανουσιες διαμαχες

Εκτος αν ειναι διαμαχες που αφορουν το game και τις γυναικες εκει να χαρω να διαφωνησουμε! και να κουβεντιασουμε

 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Φίλε μου εγώ ρώτησα κάτι πολύ απλό. Πώς γίνεται να κανονίζεις από couch κι εσύ και άλλοι δύο που σου έστειλαν, όταν σε περιορίζει σε 10 μόνο introductions την εβδομάδα; Λες ότι λόγω μεγάλης αναλογίας αντρών πλέον μόνο 1 στις 10 απαντάει. Άρα με τη 1 που απαντάει καταφέρνεις και κανονίζεις; Μήπως έχεις πληρώσει και είσαι verified μέλος;


Πρωτον σου ξαναλεω εγω απο κινητο ασχετα που λεει 10 μηνυματα μπορω να στελνω οσα θελω..Δοκιμασε το και εσυ και δες αν ο μετρητης πεφτει..Εμενα πεφτει μονο στο desktop ο μετρητης μαλλον ειτε εχω παλια εκδοση ειτε εχει bug απο κινητο το app..Τσεκαρε το

Και 10 μονο εχουν γινει τον τελευταιο χρονο παλια ηταν απειρα..

Αλλα και να μου κοπει το τσαμπα μηνυμα απ κινητο να δωσω 20Ευρω η ποσα θελει για verified σε σχεση με αυτα που μου προσφερει τοτε για εμενα αξιζει
Ειδικα αμα κανεις 2-3ταξιδια τον χρονο,προτιμω να πληρωνω couch και ας βγω για 5 καφεδες λιγοτερους

Σου εχω εξηγησει την φαση στο thread μου σχετικα με couch οσο αρχιζεις και εισαι σωστος και εχεις καλες κριτικες θα βγαινεις και παραπανω..Εγω δεν εβγαινα για καποιο καιρο λογω προβληματος υγειας αλλιως μια χαρα μπορουσα να κανονιζω..Μια στις 6/7 απανταει σε μενα αλλα στελνω 100 μηνυματα+ το μηνα εχω επιλογες δηλαδη τωρα καποιοι αλλοι παιρνουν και εκατονταδες μηνυματα καποια λιγουρια και 0

Ο ενας πχ που παιρνει φουλ μηνυματα ειναι αυτη την στιγμη ισως στους πρωτους 10 Ελληνες εκει σε φιλοξενειες και εχει γαμησει το μουνι του αιωνα..Φιλος μου ειναι απ αυτον εμαθα αρκετα στο τι να λεω και πως να κινουμε
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Μόλις τώρα το τσέκαρα και δε με αφήνει να στείλω άλλα ούτε από το κινητό. Επομένως έχεις παλιά έκδοση και πιθανόν υπάρχει και bug στην εφαρμογή, αλλιώς θα έπρεπε να σε κόβει ο server. Γι' αυτό μην κάνεις upgrade. ;) Τώρα να πληρώσω 50 ευρώ να γίνω verified εγώ που δεν έχω αποκομίσει τίποτα δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο και στην καλύτερη θα κάνω απόσβεση σε 1+ χρόνο. Ίσως δοκιμάσω να κάνω host, αλλά με προβληματίζει πως θα κάνω φάση στην περίπτωση πχ που κάποια ταξιδεύει με καμιά φίλη της. Περισσότερα αν θέλεις στο thread σου.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Μόλις τώρα το τσέκαρα και δε με αφήνει να στείλω άλλα ούτε από το κινητό. Επομένως έχεις παλιά έκδοση και πιθανόν υπάρχει και bug στην εφαρμογή, αλλιώς θα έπρεπε να σε κόβει ο server. Γι' αυτό μην κάνεις upgrade. ;) Τώρα να πληρώσω 50 ευρώ να γίνω verified εγώ που δεν έχω αποκομίσει τίποτα δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο και στην καλύτερη θα κάνω απόσβεση σε 1+ χρόνο. Ίσως δοκιμάσω να κάνω host, αλλά με προβληματίζει πως θα κάνω φάση στην περίπτωση πχ που κάποια ταξιδεύει με καμιά φίλη της. Περισσότερα αν θέλεις στο thread σου.

Ναι θα γραφω εκει
Αν θες και πληρωσεις τις τακτικες θα τις βρεις
Πχ αν εχεις γνωστο και μπορει να φιλοξενει και αυτος παιζεται δυαδα ωραια πχ σου ερχονται δυο εσενα τον φωναζεις του ερχονται δυο αυτουνου σε φωναζει

Εγω αυτο εκανα,οταν φιλοξενουσα αβερτα ειχα παντα καβατζα απο τυπους που σε καθε δυαδα η τριαδα φωναζομασταν μεταξυ μας και τρωγαμε ολοι
Αυτο ειχαμε συμφωνησει πχ εφερνα στον εναν δυαδα για να φαει και αυτος, και την αλλη βδομαδα περιμενα να μου φερει
Αν το επαιζε μοναχοφαης τον εκοβα και επαιζα με αλλους

Αμα βρεις και φιλο εμφανησιμο και τον χωσεις στο παιχνιδι και φιλοξενειται οι δυο σας τοτε θα βγαινεται επι 2

Εγω ειχα φτιαξει κυκλωμα σε εισαγωγικα..Ειχα 5-6ατομα αλλα ειδα στην πορεια πολλοι ηταν κακοι gamers δηλαδη λιγουρια και κινδυνευε η φημη μου δηλαδη να φαω καμια κακη κριτικη οποτε τους εκοψα πολλους

Τωρα παιζω μονο με ενα φιλαρακι παρεα που οταν εχουμε πανω απο μια φωναζουμε ο ενας τον αλλον σκεψου οτι και παρτουζες θα σου τυχουν με δυαδα ειδικα αν ειναι Αμερικανες ανετα..

Πρεπει να κοβεις τα προφιλ τι γραφουνε..Πχ αλλο μια που εχει κριτικες απο 50 τυπους και τυπισες και αλλο να δεις στο προφιλ της κριτικες απο 50 πουτσες αυτο παει να πει οτι γαμιεται

Αλλο να δεις οτι ειναι Αμερικανα αλλο οτι ειναι πχ Τυνησια..

Θα μαθεις να κοβεις προφιλ,κριτικες και ενδιαφεροντα

Αν η αλλη πχ κανει γυμνισμο και το γραφει η ειναι σε queer γκρουπ η group με χορτα και ναρκωτικα τοτε σιγουρα θα γαμιεται

Πολλες θα σου πουνε να πιειτε μυτους η κανα lsd εκει ειναι εσυ τι κανεις

Με μια Πολωνεζα χεστηκα τοσο με αυτα που πηρα που ουτε καν γαμησα


Αλλα ολα εμπειριες ειναι


Τεσπα θα συνεχισω στο thread μου γιατι θα ανεβασω πολλα με τον καιρο
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Αυτό το πόστ είναι 100% κατ'υπόδειξη του Δόκτωρ της Βλακείας!

έχεις μαύρα μεσάνυχτα και πάλι μιλάς για φωτογραφίες άλλων διότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να έχεις συλληφθεί για ναρκωτικά και να έχεις περάσει βισματικά κινητό στη φυλακή... :2funny: :2funny: :2funny:
Οι Ροδίτες μέχρι τα 30 τους δουλευουν σε μπαράκια ως υποδοχή, DJ και Μπάρμαν! Όχι διότι έχουν ανάγκη τα λεφτά αλλά διότι ξεσκίζονται στη πούτσα!
Απο τα 30 όμως και μετά μπαίνουν στις busisness  και ξεσκίζονται στο χρήμα ακόμα και με αυτόν τον πατοτουρισμό! Και ξέρουμε καλά εμείς πότε θα γαμήσουμε! Διάβασε λίγο το νήμα της Αργεντινής και θα καταλάβεις! Όπως και της Ρουμανίας και της Τσεχίας και δεν θυμάμαι και ποιά άλλα! 

Και ξέρεις γιατί έχω χρόνο και γράφω? Γιατί είμαι στη δουλειά και περνάω την ώρα μου εδώ κάνοντας το κομμάτι μου μαζί σας! Πολλές φορές με βοηθάει η κακομοιριά σας διότι πεθαίνω σατ γέλια και οι Τουρίστες λένε "Να και ένας χαρούμενος άνθρωπος"
Και φέτος πλέον έχω 3 επιχειρήσεις υγιέστατες  τις οποίες μανατζάρω ενώ απο τα 28 μου έχω ξεφύγει απο το μεροκάματο!
Εσένα βέβαια δεν θα σε έπαιρνα ποτέ μου για υπάλληλο γιατί θα χρεοκοπούσα.. Πιο πολύ ταιριάζεις να δούλευες με έναν γνωστό μου που κάνει αποφράξεις βόθρων και έχει κάτι Αιγύπτιους βοηθούς!
Το ίδιο και ο Δόκτωρ της Βλακείας! Αυτός είναι καλύτερο παιδί απο εσένα και θα μπορούσε να βαστάει το ψυγειάκι απο έναν άλλο γνωστό μου που πουλάει μπύρα κόλα φάντα στη παραλία και έχει έναν πακιστανό βοηθό... :2funny: :2funny: :2funny:   
 

Αυτα τα post ελπίζω να τα διαβάζει ο Target600 για να καταλάβει με τι άνθρωπο προσπαθούσε να διατηρήσει φιλία. Πόσο χαμηλά πεφτέις. Απορώ και με το Dirty που φαίνεται αξιόλογο άτομο πως δεν σε έχει κράξει με αυτά που γράφεις ώστε να σε προστατέυσει λίγο. Εγω δεν πρόκείται να σε βρίσω ούτε να σε προσβάλω γιατί τουλάχιστον εκτίμησα που με υποστήριξες όταν πήγε και πόσταρε το FB παλία εκείνο το παλικάρι και του την είπες και σου έστελνε και απειλητικά pm μετά.
Απλά έχεις πάρει λάθος δρόμο, τον κατήφορο υποβιβάζοντας τελέιως τον εαυτό σου στο επίπεδο του Δημητράκη που τον υποστηρίζεις κίολλας στον οχετό που ρίχνει σε όλους. Απο love-τουρίστας που ήσουν κάποτε με το μπλουζάκι των 10 ευρω να παλευεις στις Πίστες πας να μεταμορφωθείς σε Πορνο-Τουρίστα ενω σε παίρνει να μην γίνεις!! Επιλογή σου.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Αυτα τα post ελπίζω να τα διαβάζει ο Target600 για να καταλάβει με τι άνθρωπο προσπαθούσε να διατηρήσει φιλία. Πόσο χαμηλά πεφτέις. Απορώ και με το Dirty που φαίνεται αξιόλογο άτομο πως δεν σε έχει κράξει με αυτά που γράφεις ώστε να σε προστατέυσει λίγο. Εγω δεν πρόκείται να σε βρίσω ούτε να σε προσβάλω γιατί τουλάχιστον εκτίμησα που με υποστήριξες όταν πήγε και πόσταρε το FB παλία εκείνο το παλικάρι και του την είπες και σου έστελνε και απειλητικά pm μετά.
Απλά έχεις πάρει λάθος δρόμο, τον κατήφορο υποβιβάζοντας τελέιως τον εαυτό σου στο επίπεδο του Δημητράκη που τον υποστηρίζεις κίολλας στον οχετό που ρίχνει σε όλους. Απο love-τουρίστας που ήσουν κάποτε με το μπλουζάκι των 10 ευρω να παλευεις στις Πίστες πας να μεταμορφωθείς σε Πορνο-Τουρίστα ενω σε παίρνει να μην γίνεις!! Επιλογή σου.
Αρχίζω να πιστεύω πως το μοναδικό ραντεβού που μπορεί να κλείσει ο Τουρκολάγνος για να  :knockinb: είναι μαζί σου :effemine:
Στη άδεια που θα πάρει από τη φυλακή θα περάσετε ένα ρομαντικό πενταήμερο μαζί :gay:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Αρχίζω να πιστεύω πως το μοναδικό ραντεβού που μπορεί να κλείσει ο Τουρκολάγνος για να  :knockinb: είναι μαζί σου :effemine:
Στη άδεια που θα πάρει από τη φυλακή θα περάσετε ένα ρομαντικό πενταήμερο μαζί :gay:

Απαντησεις δημοτικού σχολείου!!Ανωριμότητα. Επειδη πάντως είσαι Ρόδο μπορώ να κανονισω να σε πάρουν στο Πανεπιστημιο να ανεβάσεις λίγο το επίπεδο σου. Λίγο διάβασμα μπορεί να σε κάνει άνθρωπο ώριμο κάτι που θά έχει και θετικό αποτέλεσμα στις γυναίκες μετά. Απλά πες μου αν θες να το κανονισω.
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Καποιες σκεψεις στα γρηγορα, οι τελευταιες 50 σελιδες πρεπει να ειναι τσακωμοι και μονο.

1)Ρωσια: Δηλαδη θελετε να μου πειτε οτι καποιος εβγαλε πολλες Ρωσιδες μουναρες μεταξυ 20-25 χωρις να ειναι πληρωμενο απλα εχοντας την τσαντα του και ενα ενοικιαζομενο δωματο να μενει Αγια Πετρουπολη/Μοσχα? Δεν γινοντε αυτα, εκτος αν ειναι απο αλλη πολη η απο τα χαμηλοτερα στρωματα. Μπορεις να βγαλεις μια στο τοσο, οπως εχω κανει αλλα ειναι δυσκολο. Εαν εισαι μαυριδερος (δεν μιλαω λιγο φυσικο μαυρισμα απο τη θαλασσα :cheesy: ) δεν υπαρχει περιπτωση να ασχοληθει η Ρωσιδα ειδικα απο τις 2 πολεις που προανεφερα. Ξερετε τι μου ειπαν 2 Ρωσιδες? "Μπορεις να μας πεις απο που στ' αληθεα εισαι? Εισαι πολυ ψηλος και λευκος για να εισαι απο την Ελλαδα." . Οταν την ρωτησα γιατι το λεει αυτο μου απαντησε "Εεε οσες φορες εχω δει στο Ιντερνετ ειναι μαυριδεροι με μουσια ή οτι οταν πηγαν Sochi υπηρχαν μαυριδεροι ελληνες με εστιατορια (μαλλον Γεωργιανοι θα ηταν η κατι τετοιο)". Για τους μισθους ελλαδας ισως ειναι πιο ευκολο να κατευθυνθεις σε κατι οπως Σαμαρα η αλλες επαρχιακες πολεις.

2)IT: Καποιος ανεφερε το IT προηγουμενως, δεν προκειται ποτε να εκλαβω ως συναδελφους ανθρωπους που διαβαζουν κατι απλα tutorial στο ιντερνετ και προβαλλονται ως προγραμματιστες κλπ. Ειδικα στην ελλαδα ειναι πολυ συχνο φαινομενο. Δεν ειναι εγωιστικο, αλλα ειμαι 27 εχασα 6 χρονια απο τη χωη μου για προπτυχιακο και μεταπτυχιακο και δεν προκειται να αποδεχτω τετοιες μπαρουφες για το software engineering. Γι' αυτο και για πολλου αλλους λογους βρισκομαι στην Αγγλια.

3) Ηθικη: Οταν ειναι 20-35 ναι το καταλαβαινω οτι προσπαθεις να χτυπησεις καμμια με κανενα ψεμματακι κλπ  η να ταξεις σχεση, αλλα θα το κανεις οταν ειναι >45 ? Δεν θα το εκανα για ηθικους λογους αλλα αυτο ειναι διαφορετικο. Καταλαβαινω οτι καποιος μπορει να θυμωνει αν ο Κμαν πχ σπρωχνει χρημα κλπ αλλα ας ειμαστε ρεαλιστες βαλε την ηλικια του (που ολοι θα εχουν καποτε την ηλικια του) και θα καταλαβεις οτι αυτο ειναι μονοδρομος. Εχω αντιρρησεις οσον αφορα το γιατι σπρωχνει τοσα πολλα αλλα απο ηθικης πλευρας δεν μπορεις να γραψεις κατι γιατι ειναι σαν μια συναλλαγη και δεν τις καιει. Ζητας πληρωμη στη δινω αυτο ειναι ολο.


4) Σερβια: Δεν υπαρχει πριπτωση να εχεις προβλημα αν δεν κανεις μαλακια.Τελος.


5)Ροδος: Καποιος ανεφερε 100 κλινες 3* =100 ευρω τη μερα, οποτε πως ολοι οι Ροδιτες ειναι πλουσιοι? Κατι δε στεκει η δεν το καταλαβα σωστα   :huh:


 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Καποιες σκεψεις στα γρηγορα, οι τελευταιες 50 σελιδες πρεπει να ειναι τσακωμοι και μονο.

1)Ρωσια: Δηλαδη θελετε να μου πειτε οτι καποιος εβγαλε πολλες Ρωσιδες μουναρες μεταξυ 20-25 χωρις να ειναι πληρωμενο απλα εχοντας την τσαντα του και ενα ενοικιαζομενο δωματο να μενει Αγια Πετρουπολη/Μοσχα? Δεν γινοντε αυτα, εκτος αν ειναι απο αλλη πολη η απο τα χαμηλοτερα στρωματα. Μπορεις να βγαλεις μια στο τοσο, οπως εχω κανει αλλα ειναι δυσκολο. Εαν εισαι μαυριδερος (δεν μιλαω λιγο φυσικο μαυρισμα απο τη θαλασσα :cheesy: ) δεν υπαρχει περιπτωση να ασχοληθει η Ρωσιδα ειδικα απο τις 2 πολεις που προανεφερα. Ξερετε τι μου ειπαν 2 Ρωσιδες? "Μπορεις να μας πεις απο που στ' αληθεα εισαι? Εισαι πολυ ψηλος και λευκος για να εισαι απο την Ελλαδα." . Οταν την ρωτησα γιατι το λεει αυτο μου απαντησε "Εεε οσες φορες εχω δει στο Ιντερνετ ειναι μαυριδεροι με μουσια ή οτι οταν πηγαν Sochi υπηρχαν μαυριδεροι ελληνες με εστιατορια (μαλλον Γεωργιανοι θα ηταν η κατι τετοιο)". Για τους μισθους ελλαδας ισως ειναι πιο ευκολο να κατευθυνθεις σε κατι οπως Σαμαρα η αλλες επαρχιακες πολεις.

2)IT: Καποιος ανεφερε το IT προηγουμενως, δεν προκειται ποτε να εκλαβω ως συναδελφους ανθρωπους που διαβαζουν κατι απλα tutorial στο ιντερνετ και προβαλλονται ως προγραμματιστες κλπ. Ειδικα στην ελλαδα ειναι πολυ συχνο φαινομενο. Δεν ειναι εγωιστικο, αλλα ειμαι 27 εχασα 6 χρονια απο τη χωη μου για προπτυχιακο και μεταπτυχιακο και δεν προκειται να αποδεχτω τετοιες μπαρουφες για το software engineering. Γι' αυτο και για πολλου αλλους λογους βρισκομαι στην Αγγλια.

3) Ηθικη: Οταν ειναι 20-35 ναι το καταλαβαινω οτι προσπαθεις να χτυπησεις καμμια με κανενα ψεμματακι κλπ  η να ταξεις σχεση, αλλα θα το κανεις οταν ειναι >45 ? Δεν θα το εκανα για ηθικους λογους αλλα αυτο ειναι διαφορετικο. Καταλαβαινω οτι καποιος μπορει να θυμωνει αν ο Κμαν πχ σπρωχνει χρημα κλπ αλλα ας ειμαστε ρεαλιστες βαλε την ηλικια του (που ολοι θα εχουν καποτε την ηλικια του) και θα καταλαβεις οτι αυτο ειναι μονοδρομος. Εχω αντιρρησεις οσον αφορα το γιατι σπρωχνει τοσα πολλα αλλα απο ηθικης πλευρας δεν μπορεις να γραψεις κατι γιατι ειναι σαν μια συναλλαγη και δεν τις καιει. Ζητας πληρωμη στη δινω αυτο ειναι ολο.


4) Σερβια: Δεν υπαρχει πριπτωση να εχεις προβλημα αν δεν κανεις μαλακια.Τελος.


5)Ροδος: Καποιος ανεφερε 100 κλινες 3* =100 ευρω τη μερα, οποτε πως ολοι οι Ροδιτες ειναι πλουσιοι? Κατι δε στεκει η δεν το καταλαβα σωστα   :huh:

Όσον αφορά το 3 τι αλλος τρόπος υπάρχει? Η θα πληρώσεις ή θα υποσχεθείς έστω με τον τρόπο σου σχέση. Ανεξαρτητα τις μπαρούφες που γράφονται κατα καιρούς εδω οι κοπέλες σε όλο τον πλανητη κάθονται αν πιστεύουν πως έχουν προοπτική μαζί σου να βγεί κάτι. Οπότε με την λογική σου ή βρίσκεις μονο μια λές την αλήθεια και την κάνεις σχέση άρα μένεις μονογαμικός ή απλά πληρώνεις και πας με πουτάνες. Πολυγαμικός με ειλικρίνια (θέλω απλά sex απο σένα) μαθηματικά δεν βγαίνει!! Βάλτα κατω σαν αλγόριθμο και θα το δεις. Οπότε επειδη εισαι και νέος επιλέγεις και παίρνεις.

Για την Σερβία εγω ζούσα 3 μήνες εκει και έγραψα πως μου έτυχαν 2-3 σκηνικά που δεν μου έχουν τύχει σε άλλη χώρα πουθενα και εχω ταξιδέψει πάρα πολύ. Το ενα ενδεικτικα σου λέω ειχα πάει νύχτα 11 ωρα να πάρω τοστ για το πρωί και όπως ήμουν μεσα στο μαγαζί με πλησιάζει ο μαγαζάτορας και μου λεει κλεινουμε ΟΚ του λεω δεν πειραζει θα ερθω το πρωι καληνυχτα (στα Αγγλικά). Όπως παω να βγω απο την πόρτα να φύγω 2 ντερεκια που ήταν μαζί του μέσα στο μαγαζί μου κλεινουν την εισοδο και μου λενε "απο που ειπαμε πως εισαι φίλε"? Τους λέω Ελλάδα.  Με το που είπα έτσι λένε "Ελληνας αδέρφός" γελανε και κάνουν πέρα!! Ας απάνταγες Αμερικανος και βλέπαμε την συνέχεια. Επειδή μου ξαναέτυχαν κάτα τέτοια εκεί ρώτησα τις κοπελίτσες που συναναστρεφόμουν και μου λένε ειναι πολλόι που κυνηγάνε τσαμπουκάδες με ξένους λόγω της ιστορίας που τους γαμησαν. ΟΚ 2-3 σκηνικά σε 3 μήνες δεν γενικέυεται θα συμφωνήω και ίσως να μην το έθεσα καλά στη  αρχή - αλλά εκει μου έτυχαν και αυτό είπα. Στην Πολωνια π.χ. που ήμουν κοντά 2 χρόνια και τους λένε βίαιους ούτε ενα!! 11 φορες Κιεβο 2 χρόνια πάλι τίποτα δεν μου έτυχε το οτιδήποτε.
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Ρε «σκληρε» δε τη κανεις απ το νημα;;;

Ουτως η αλλως εισαι..οφφ τοπικ αφου ασχολεισαι μονο με τη..σερχατ, την ανε και την...ελιφ!

Αν ειναι δικοι σου οι διαλογοι κι οχι φωτοσοπ...

:2funny: :2funny: :2funny:


PS. Δυνατο γουαιφαι οι φυλακες...  :think:
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Όσον αφορά το 3 τι αλλος τρόπος υπάρχει? Η θα πληρώσεις ή θα υποσχεθείς έστω με τον τρόπο σου σχέση. Ανεξαρτητα τις μπαρούφες που γράφονται κατα καιρούς εδω οι κοπέλες σε όλο τον πλανητη κάθονται αν πιστεύουν πως έχουν προοπτική μαζί σου να βγεί κάτι. Οπότε με την λογική σου ή βρίσκεις μονο μια λές την αλήθεια και την κάνεις σχέση άρα μένεις μονογαμικός ή απλά πληρώνεις και πας με πουτάνες. Πολυγαμικός με ειλικρίνια (θέλω απλά sex απο σένα) μαθηματικά δεν βγαίνει!! Βάλτα κατω σαν αλγόριθμο και θα το δεις. Οπότε επειδη εισαι και νέος επιλέγεις και παίρνεις.

Για την Σερβία εγω ζούσα 3 μήνες εκει και έγραψα πως μου έτυχαν 2-3 σκηνικά που δεν μου έχουν τύχει σε άλλη χώρα πουθενα και εχω ταξιδέψει πάρα πολύ. Το ενα ενδεικτικα σου λέω ειχα πάει νύχτα 11 ωρα να πάρω τοστ για το πρωί και όπως ήμουν μεσα στο μαγαζί με πλησιάζει ο μαγαζάτορας και μου λεει κλεινουμε ΟΚ του λεω δεν πειραζει θα ερθω το πρωι καληνυχτα (στα Αγγλικά). Όπως παω να βγω απο την πόρτα να φύγω 2 ντερεκια που ήταν μαζί του μέσα στο μαγαζί μου κλεινουν την εισοδο και μου λενε "απο που ειπαμε πως εισαι φίλε"? Τους λέω Ελλάδα.  Με το που είπα έτσι λένε "Ελληνας αδέρφός" γελανε και κάνουν πέρα!! Ας απάνταγες Αμερικανος και βλέπαμε την συνέχεια. Επειδή μου ξαναέτυχαν κάτα τέτοια εκεί ρώτησα τις κοπελίτσες που συναναστρεφόμουν και μου λένε ειναι πολλόι που κυνηγάνε τσαμπουκάδες με ξένους λόγω της ιστορίας που τους γαμησαν. ΟΚ 2-3 σκηνικά σε 3 μήνες δεν γενικέυεται θα συμφωνήω και ίσως να μην το έθεσα καλά στη  αρχή - αλλά εκει μου έτυχαν και αυτό είπα. Στην Πολωνια π.χ. που ήμουν κοντά 2 χρόνια και τους λένε βίαιους ούτε ενα!! 11 φορες Κιεβο 2 χρόνια πάλι τίποτα δεν μου έτυχε το οτιδήποτε.

Δεν ειπα οτι υπαρχει αλλος τροπος, απλα το ανεπτυξα , και ειπα οτι απο ηθικης πλευρας το δευτερο ειναι καλυτερο. Οσον αφορα τη Σερβια, τετοια μικροπεριστατικα θα σου τυχουν κυριως γιατι ειναι η ιδιοσυγκρασια τους ετσι, αλλα δεν θα εχεις προβλημα ως Ελληνας εκει.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Χθες το βραδυ εχασα δυο ωρες να διαβαζω τον οργασμο γραψιματος του Σ/Κυριακου! Τοσες σελιδες ουτε η ημερησια ενημερωση για μπουρδελα!

Ομως μιας και ξανα ειπε ο Τιντερομυστης (ΒΠ) για τις ρωσσοφωνες σε γερμανια, αλλα ας πουμε και ευρωπη, πχ πολωνια που εχουν μεταναστευσει, δεν κανετε ενα πειραμα? ΔρΛοβ, Γκλοκ, Χαρρις, Χμαν19, Σκληρος, και λοιποι που εχετε απλικεησον!
Α.δεν βαζετε δυο κατηγοριες απο γκομενες πχ ως 25 και 25 ως 30, Β.Μια να ειστε τουριστες πχ για 7-10 μερες και μια να ειστε πχ στελεχος με παρουσια μια φορα το μηνα/διμηνο. Γ. Το θηραμα να ειναι ειτε νεομεταναστρια πχ. σε Μοναχο η μεγαλη Γερμανικη πολη (οχι βερολινο) η οπου αλλου ξερετε, ειτε να ειναι τουριστικος προορισμος, πχ Βενετια, κτλ (οχι ομως...Παργα!). Δ Χρονος οποτε θελετε εσεις. Παντα λεμε για Δ.Ευρωπη.
-Τι ψαρια θα πιασετε?
-Περαν του οικονομικου, καλητερα Δ.Ευρωπη η καποιος να παει στην πηγη?
-Ποιες μπορει να ειναι οι καλητερες περιπτωσεις/ταργκετ γκρουπ?

υγ, ρητορικο!
ΔΡ.ΛΟΒ πως πιστευεις οτι θα λυσεις την παρεξηγηση με τον Δημητρακης29 στην Αθηνα? Θα ραψεις μπερτα και εσυ και θα κυνηγεστε απο Πηδηκτηριο σε Πηδηχτηριο?
Ο Μεταναστης δεν εκρυψε ποτε οτι ειναι ο Αρχοντας της Τζεισον στρητ και οτι κανει βυθομετρησεις ραδιενεργειας εκει!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εγω δεν σκοπευω να συνεχισω σε αυτο το thread γιατι πολλοι μπλα μπλαδες εχουν αρχισει και στελνουνε μηνυματακια..Απο εκει που κραζανε οσο ανεβαζω αποδειξεις τωρα λενε να τους δειξω το couch και να βγουμε παρεα
Απλα θα ηθελα να μην μου ζαλιζουν τα @@ οσοι αλλοι ζηλευουν που τραβανε παχιες γιατι οσο με τσιγκλανε τοσο θα τους κανω ρομπα
Ας κοιταξουν με το δικο τους στυλ να γαμησουν (αν μπορουν)

Εγω θα δειξω και θα βοηθαω αυτους που θελουν οι ιδιοι να βοηθησουν τον εαυτο τους σε πρωτο βημα

Η συνεχεια στο thread μου γιατι το ξεφτυλισαμε εδω,εγω ζηταω συγνωμη απ πολλους που θελουν να διαβαζουν σοβαρα πραγματα αλλα δυστυχως καποια τρολς δεν μπορουν να μεινουν να λενε οτι θελουν..

Ας σταματησουν και ας ασχοληθουν με γυναικες αντι για αλλα μελη και τοτε και εγω θα μπορω να ανεβασω μονο αυτα που θελω χωρις να μπαινω σε ανουσιες διαμαχες

Εκτος αν ειναι διαμαχες που αφορουν το game και τις γυναικες εκει να χαρω να διαφωνησουμε! και να κουβεντιασουμε
Γκόμενες που λες ότι  :knockinb:έχεις να μας βάλεις? :2funny:πυ μας λες ότι  :knockinb: :2funny:εγώ μόνο διαλόγους βλέπω :jerking:
  Χτες είχα βάλει φώτο την Τουρκάλα που είχα όταν σπούδαζε εδώ.Δεν ίσως δεν μπήκαν οι φώτο?Ισως της έσβισε ο Αντισθένης? :huh:τελος πάντον στην ξαναβάζω με εντελώς κρυμμένο το πρόσωπο  :2funny:καταλαβαίνω της φώτο του Σινοχάρα να της σβίνουνε αλλά και από της γκόμενες μας? :2funny:Σσ έσωσε χτες ο Αντισθένης αν αυτός της κατέβασε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • giulinai f.jpg
    giulinai f.jpg
    224,3 KB · Εμφανίσεις: 39
  • giulinai g.jpg
    giulinai g.jpg
    175,7 KB · Εμφανίσεις: 47

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν ειπα οτι υπαρχει αλλος τροπος, απλα το ανεπτυξα , και ειπα οτι απο ηθικης πλευρας το δευτερο ειναι καλυτερο. Οσον αφορα τη Σερβια, τετοια μικροπεριστατικα θα σου τυχουν κυριως γιατι ειναι η ιδιοσυγκρασια τους ετσι, αλλα δεν θα εχεις προβλημα ως Ελληνας εκει.
Η γνώμη μου είναι ότι έκανε κάποια μαλακία,την έπεσε σε καμιά γκόμενα άγαρμπα ή κάτι τέτοιο.Απλός το τσογλανάκι δεν ξέρει τι θέση του  :2funny:εδώ κάποιον πολύ γρηγορα τον βάζουν στη θέση του.Ο ξαδερφος μου όταν του έδειξα τι γραφει για το ότι πηγε να φαει ξύλο μου είπε ότι κατι θα εκανε αυτος
  Τα 26 χρόνια που είμαι τρεις Ελληνες έχουν φάει χοντρο ξύλο :2funny:ο ένας απ'αυτούς πέρσι  :2funny:και οι τρεις έφταιγαν ο τελευταίος (αυτός που σου έστειλα στο βιντεάκι :2funny:) την είχε δει μάγκας εγώ του το έλεγα ότι όπως πάει θα το φάει το ξύλο  :2funny:Αυτός Ελλάδα θα λεει ότι στη Ρωσσία δέρνουνε χωρίς λόγο και ο συνομηλιτής του θα νομιζει ότι έτσι είναι.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Καποιες σκεψεις στα γρηγορα, οι τελευταιες 50 σελιδες πρεπει να ειναι τσακωμοι και μονο.

1)Ρωσια: Δηλαδη θελετε να μου πειτε οτι καποιος εβγαλε πολλες Ρωσιδες μουναρες μεταξυ 20-25 χωρις να ειναι πληρωμενο απλα εχοντας την τσαντα του και ενα ενοικιαζομενο δωματο να μενει Αγια Πετρουπολη/Μοσχα? Δεν γινοντε αυτα, εκτος αν ειναι απο αλλη πολη η απο τα χαμηλοτερα στρωματα. Μπορεις να βγαλεις μια στο τοσο, οπως εχω κανει αλλα ειναι δυσκολο. Εαν εισαι μαυριδερος (δεν μιλαω λιγο φυσικο μαυρισμα απο τη θαλασσα :cheesy: ) δεν υπαρχει περιπτωση να ασχοληθει η Ρωσιδα ειδικα απο τις 2 πολεις που προανεφερα. Ξερετε τι μου ειπαν 2 Ρωσιδες? "Μπορεις να μας πεις απο που στ' αληθεα εισαι? Εισαι πολυ ψηλος και λευκος για να εισαι απο την Ελλαδα." . Οταν την ρωτησα γιατι το λεει αυτο μου απαντησε "Εεε οσες φορες εχω δει στο Ιντερνετ ειναι μαυριδεροι με μουσια ή οτι οταν πηγαν Sochi υπηρχαν μαυριδεροι ελληνες με εστιατορια (μαλλον Γεωργιανοι θα ηταν η κατι τετοιο)". Για τους μισθους ελλαδας ισως ειναι πιο ευκολο να κατευθυνθεις σε κατι οπως Σαμαρα η αλλες επαρχιακες πολεις.

2)IT: Καποιος ανεφερε το IT προηγουμενως, δεν προκειται ποτε να εκλαβω ως συναδελφους ανθρωπους που διαβαζουν κατι απλα tutorial στο ιντερνετ και προβαλλονται ως προγραμματιστες κλπ. Ειδικα στην ελλαδα ειναι πολυ συχνο φαινομενο. Δεν ειναι εγωιστικο, αλλα ειμαι 27 εχασα 6 χρονια απο τη χωη μου για προπτυχιακο και μεταπτυχιακο και δεν προκειται να αποδεχτω τετοιες μπαρουφες για το software engineering. Γι' αυτο και για πολλου αλλους λογους βρισκομαι στην Αγγλια.

3) Ηθικη: Οταν ειναι 20-35 ναι το καταλαβαινω οτι προσπαθεις να χτυπησεις καμμια με κανενα ψεμματακι κλπ  η να ταξεις σχεση, αλλα θα το κανεις οταν ειναι >45 ? Δεν θα το εκανα για ηθικους λογους αλλα αυτο ειναι διαφορετικο. Καταλαβαινω οτι καποιος μπορει να θυμωνει αν ο Κμαν πχ σπρωχνει χρημα κλπ αλλα ας ειμαστε ρεαλιστες βαλε την ηλικια του (που ολοι θα εχουν καποτε την ηλικια του) και θα καταλαβεις οτι αυτο ειναι μονοδρομος. Εχω αντιρρησεις οσον αφορα το γιατι σπρωχνει τοσα πολλα αλλα απο ηθικης πλευρας δεν μπορεις να γραψεις κατι γιατι ειναι σαν μια συναλλαγη και δεν τις καιει. Ζητας πληρωμη στη δινω αυτο ειναι ολο.


4) Σερβια: Δεν υπαρχει πριπτωση να εχεις προβλημα αν δεν κανεις μαλακια.Τελος.


5)Ροδος: Καποιος ανεφερε 100 κλινες 3* =100 ευρω τη μερα, οποτε πως ολοι οι Ροδιτες ειναι πλουσιοι? Κατι δε στεκει η δεν το καταλαβα σωστα  :huh:
Με κάλυψες πλήρως  :)σχετικά με το 1)ψέματα λένε  :2funny:απο τη φαντασία τους γαμάνε  :2funny:αυτά που λέει ό ΔΡ ψεύτης ότι γύριζε στη Βαρσοβία με μιά τσάντα και έβγαζε γκόμενες είναι της φαντασίας του  :jerking: :2funny:αν είχε έστω και μια γκομενα θα μας την είχε βάλει φώτο.Αν είδες το facebook του οι φωτογραφίες του βγάζουν τη μιζέρια της Ελλάδας και είναι τελειως τριτοκοσμικές.Ειχε κατι τετοιους Ελληνες φουκαραδες εδω γενικα τους αποφευγω γιατι με κοιτανε με κακία  :jerking: :2funny:έχει πλάκα που κοιτανε τα τηλεφωνα μου με εκπληξη! :2funny:
  2)Πρέπει να είναι της μόδας τώρα να λένε ότι είναι προγραμματιστές :2funny:τωρα πως μπορει ο χτίστης να γίνει προγραμματιστής δεν μπορω να ξέρω? :2funny:
  30 Εγώ είμαι ανίθηκος  :2funny: αν δειχνεις μικρότερος και μετράς χτυπάς γκομενες άνετα αλλά αν είσαι φουκαρας σαν τον ΔΡ ψευτη ή σα γύφτος σαν τον Πάνο ξέχνα το :2funny:
      4)Συμφωνώ 100% απλός όπως είπα το πιθανότερο είναι να έκανε κάποια μαλακία.Εδώ είναι πολυ πιο άγριοι απο Σερβία σ'αυτά και δεν θα το είχε γλυτώσει το ξύλο :2funny:
    5)Ρόδο έχω να πάω πάνω από 30 χρόνια οπότε δεν ξέρω δεν απαντώ :)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Χθες το βραδυ εχασα δυο ωρες να διαβαζω τον οργασμο γραψιματος του Σ/Κυριακου! Τοσες σελιδες ουτε η ημερησια ενημερωση για μπουρδελα!

Ομως μιας και ξανα ειπε ο Τιντερομυστης (ΒΠ) για τις ρωσσοφωνες σε γερμανια, αλλα ας πουμε και ευρωπη, πχ πολωνια που εχουν μεταναστευσει, δεν κανετε ενα πειραμα? ΔρΛοβ, Γκλοκ, Χαρρις, Χμαν19, Σκληρος, και λοιποι που εχετε απλικεησον!
Α.δεν βαζετε δυο κατηγοριες απο γκομενες πχ ως 25 και 25 ως 30, Β.Μια να ειστε τουριστες πχ για 7-10 μερες και μια να ειστε πχ στελεχος με παρουσια μια φορα το μηνα/διμηνο. Γ. Το θηραμα να ειναι ειτε νεομεταναστρια πχ. σε Μοναχο η μεγαλη Γερμανικη πολη (οχι βερολινο) η οπου αλλου ξερετε, ειτε να ειναι τουριστικος προορισμος, πχ Βενετια, κτλ (οχι ομως...Παργα!). Δ Χρονος οποτε θελετε εσεις. Παντα λεμε για Δ.Ευρωπη.
-Τι ψαρια θα πιασετε?
-Περαν του οικονομικου, καλητερα Δ.Ευρωπη η καποιος να παει στην πηγη?
-Ποιες μπορει να ειναι οι καλητερες περιπτωσεις/ταργκετ γκρουπ?

υγ, ρητορικο!
ΔΡ.ΛΟΒ πως πιστευεις οτι θα λυσεις την παρεξηγηση με τον Δημητρακης29 στην Αθηνα? Θα ραψεις μπερτα και εσυ και θα κυνηγεστε απο Πηδηκτηριο σε Πηδηχτηριο?
Ο Μεταναστης δεν εκρυψε ποτε οτι ειναι ο Αρχοντας της Τζεισον στρητ και οτι κανει βυθομετρησεις ραδιενεργειας εκει!
Μ'αρέσει που παίρνεις αυτό το φουκαρά στα σοβαρά  :2funny:έχει μείνει άνεργος και η μόνη διασκέδαση του είναι να γράφει για την Ουκρανία συμβουλές από το διαμέρισμα του στο Γαλάτσι  :2funny:Παντος η πρόταση μου ισχυει αν του κάνουν έξωση αν κατέβω γιά βουλευτής όσο θα έχω το εκλογικό κεντρο μπορει να ερθει να μένει εκει τσάμπα :2funny:να πίνει και κοκα κολες και να τρώει και σουβλάκια  :2funny:.Αυτό γιά να δει πόσο καλός είμαι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom