Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
@panoskliros έχω για σένα ένα άλλο ερώτημα. Δε σε κατηγορώ ως ψεύτη, γιατί δεν έχω αποδείξεις. Αλλά συνέχεια μας δείχνεις το δρόμο για το πως να βελτιωθούμε σαν παίκτες, πως να γίνουμε καλοί καμακωτές σαν εσένα, μας ποστάρεις βίντεο, ατάκες, τακτικές κλπ. Πραγματικά όμως, εφόσον θεωρείς ότι έχεις βρει τον τρόπο για να ρίχνεις γυναίκες από όλο τον κόσμο, γιατί δεν εφαρμόζεις αυτές τις απόλυτες τεχνικές σου για να ρίχνεις Ελληνίδες; Γιατί λες ότι στις Ελληνίδες δεν έχεις πέραση και δεν μπορείς να βγάλεις εύκολα ραντεβού με Ελληνίδα, αφού τα κόλπα σου θεωρείς ότι μετράνε τόσο πολύ;
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
@panoskliros έχω για σένα ένα άλλο ερώτημα. Δε σε κατηγορώ ως ψεύτη, γιατί δεν έχω αποδείξεις. Αλλά συνέχεια μας δείχνεις το δρόμο για το πως να βελτιωθούμε σαν παίκτες, πως να γίνουμε καλοί καμακωτές σαν εσένα, μας ποστάρεις βίντεο, ατάκες, τακτικές κλπ. Πραγματικά όμως, εφόσον θεωρείς ότι έχεις βρει τον τρόπο για να ρίχνεις γυναίκες από όλο τον κόσμο, γιατί δεν εφαρμόζεις αυτές τις απόλυτες τεχνικές σου για να ρίχνεις Ελληνίδες; Γιατί λες ότι στις Ελληνίδες δεν έχεις πέραση και δεν μπορείς να βγάλεις εύκολα ραντεβού με Ελληνίδα, αφού τα κόλπα σου θεωρείς ότι μετράνε τόσο πολύ;


Αδερφε μου με Ελληνιδες μετραει ο κοινως κυκλος κατα 90%  και να στο αντιστρεψω
Γιατι να ασχοληθω με Ελληνιδες οταν μπορω να γαμαω ξενες πολυ πιο ομορφες και να περναω και πολυ καλυτερα?
Απλα δεν γουσταρω την Ελληνικη νοοτροπια που πολλες κουβαλανε
Ειχα μια αρκετα καλη μπορω να ποσταρω και φωτο με καλυμενη φατσα και χωρισαμε οταν εμαθε ποιος ειμαι
Τις ειπα οτι εχω γαμησει τοσες και τετοια ζωη κανω
Αυτη μου ειπε οτι θελει οικογενεια

Εγω δεν θελω με λιγα λογια δεσμευσεις σοβαρες που θελουν οι Ελληνιδες


Επισης το ξαναλεω οποιος εχει αμφιβολιες ας μου στειλει προσωπικο μηνυμα εγω θα βγω με τον καθεναν και θα του εχω ετοιμες τουριστριες να παμε..Εγω χαβαλε κανω εδω μεσα αμα το εχεις καταλαβει

Δεν περιμενω να γαμησω απο bou αλλα μου κανει εντυπωση ποσοι λενε και απο κοντα βλεπω αλλα

Περιπτωση γαμια ειχα απο bou που βγηκαμε και με το ζορι συνεδεε 5λεξεις σε σειρα στα Αγγλικα
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εγω βλεπω οτι εδω μεσα οι μισοι ζητανε φωτο να μιναρετε μαλλον
Και παρτε φωτο οχι σαν του Δημητρακη αλλα φωτο που φαινεται ξεκαθαρα οτι πηρα fb η whatsapp


Γιατι αλλιως και εγω βαζω ψευτικες φωτο απο μοντελα..ναι τα 10αρια που γαματε ολοι και εισε εδω στο bou

Εγω δεν λεω γαμαω 10αρια κανεις δεν γαμαει 10αρια τσαμπε η ακομα και με λεφτα

Αλλα η κοπελα πχ της φωτο ειναι ανετα 7αρακι και μαλιστα απο κουβεντα που εχουμε κανει στο fb ο πρωην της Ελληνας


Τετοιες εγω χτυπαω,ουτε χοντρες και ασχημες ουτε και 10αρια επειδη σαν αρχη εχω το να παιζω τσαμπα



Για να το κλεισω εδω επειδη σε καθυστερημενους σαν το Δημητρακη και που απαντας τον χρονο σου χανεις

Οποιος θελει ας στειλει προσωπικο μηνυμα και θα του χω εγω τουριστριες και απλα θα βγουμε με ετοιμο μουνι και ενα κινητο που θα το χω να ηχογραφει

Οποιος θελει τον προκαλω και θα ανεβασω μετα συνομιλια εδω το υποσχομαι με το τι ειπε ο καθενας μας


Γιατι με εναν που βγηκα δηθεν γαμια του bou να αρθρωσει δυο λεξεις στα Αγγλικα δεν μπορουσε...Ειχαν λιωσει στο γελιο οι couchsurfers που εγω του εφερα με τις μαλακιες που ελεγε
 

Συνημμένα

  • IMG_1355.JPG
    IMG_1355.JPG
    76,9 KB · Εμφανίσεις: 22

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.792
Like
748
Πόντοι
96
Δεν είμαι ο σούπερ ουαου εμφανισιακά αλλά ούτε και λετσαρια. Καλα ρούχα φοράω , αμάξι έχω και γενικά προσέχω τον εαυτό μου. Γαμαω μερικές αλλά με πολύ μεγάλη προσπάθεια . Και είναι μέτριες εμφανισιακά. Μουναρα 1 φορά είχα.
Ακόμα και τα ματς στο τιντερ είναι από ξένες όλα. Κανένα από Ελληνίδα.

Έχουν θεωρώ πολύ υψηλά στάνταρ σε σχέση με άλλες χώρες.

γινε mgtow να βρεις την υγεια σου

το μισανδρο γυναικοκεντρικο νεοφιλελευθερο συστημα θα σε βγαζει ολο και περισσοτερο ανεπαρκτη μερα με την μερα ενω το ιδιο το συστημα ειναι το προβλημα

αν σταματησεις να τροφοδοτεις το συστημα θα καταρρευσει και θα αποκατασταθει η κανονικοτητα σε ολα τα επιπεδα
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εγω ξερεις γιατι γραφω πολλα τελευταια?
Γιατι βαση απαντησεων που πηρα με την εμπειρια μου καταλαβα ποιοι γαμανε και ποιοι οχι

Πολυ απλα βλεποντας μονο τα γραπτα εδω μπορω να καταλαβω ποιοι δεν μπορουν να γραψουν βαση λογικης η δεν μπορουν καν να βαλουν 50 προτασεις σε μια λογικη σειρα

Εγω στο thread μου εχω γραψει τοσα με τετοια λογικη σειρα που κανεις δεν μπορει να αμβισφητησει την νοημοσυνη μου(108+ σε iq test εξαλλου εχω) ουτε τον τροπο γραφης μου που ειναι μοναδικος
Ναι καποιος μπορει να μου πει οτι γραφω σαλτσες αλλα μαλακιες δεν εχει τολμησει κανεις να το πει γιατι διαβαζει αυτα που γραφω ανυπομονοντας να φτασει στην επομενη προταση
Και ειναι αυτο και στην ομιλια μου που με κανει αυτο που ειμαι στα ματια των γυναικων

Εγω πηρα αυτο που ηθελα μεσω του πειραματος μου,δηλαδη ανεβασα ρυθμους ωστε να παρω απαντησεις και να τσεκαρω καποιους δηθεν γαμιαδες..Εφοσον βεβαιωθηκα πληρως σε αυτο που φανταζομουν(χουφταρεοι) τωρα ξανακοβω ρυθμους και ανοιγω δικο μου thread


Δεν εχει νοημα να εχεις εδω 3-4-5 που απλα λενε τα δικα τους λογω ζηλειας ενω οι ιδιοι δεν λενε ποτε τι κανουν καλυτερα

Στα λογια και εγω ειμαι ο νουμερα 1 κριτης στην πραξη?

Πχ διαφωνει καποιος σε κατι που λεω η σε τροπο που αναφερω η σε μεθοδο γνωριμιας δεχομαι την απαντηση του μονο εφοσον μου εξηγησει τι θεωρει οτι κανω λαθος η λεω και τι θα εκανε αυτος

Γιατι το να πεταγεται ενας και να λεει ειναι μαλακιες ειναι το μονο ευκολο

Αλλα μενει εκει και δεν συνεχιζει γιατι πολυ απλα ξερει οτι θα ξεφτιλιστει οταν παει να πει τον δικο του τροπο γιατι δεν εχει


Και στα κρυφα να με αντιγραφουν δεν με πειραζει,δεν χρεωνω

 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
1)Αρχικά φίλε σταμάτα να ποστάρεις φάτσα φόρα τις φώτο της κοπέλας , γιατι η κοπέλα μένει ελλάδα. Τουλάχιστόν σβήσε το μήνυμα που φαίνεται η φάτσα της, γιατι όπως τη θυμήθηκα εγώ έτσι μπορεί να το δεί και κανένας γνωστός της και δεν λέει.
2) Εννοείται ότι με το που είδα πόσο μπάζο είναι την διέγραψα και τα κουβαδάκια μου για αλλή παραλία
3) Εγώ στο tinder την γνώρισα και αυτό είπα. Αν εσένα δεν σε βολεύει είναι δικό σου πρόβλημα.
4) Δόξα το Θεό έχω γαμήσει γυναίκες απο όλο τον κόσμο.  Αλλά ακόμα και όλες οι Ελληνίδες δεν είναι ελλεηνίδες. Παρόλα αυτά φίλε θα στο χαλάσω γιατι "κρέμασα τα παπούτσια μου" με μή Ελληνίδα, και γι αυτό πλέον έκοψα όλες τις εφαρμογές γνωριμιών.
5)Φαίνεται ότι προσπαθείς να αποδείξεις κάτι. Πρόβλημα σου. Αυτό που εγώ όμως βίωσα και είδα θα το πώ. Σ'αρέσει δεν σ αρέσει. Η κοπέλα δεν βλέπεται και το ξέρεις. Και μόνο που είναι ακόμα σε αναζήτηση μετά απο τόσο καιρό δείχνει πολλά.
6)Αν γενικά λές αλήθεια ή ψέματα είναι καθαρά δικό σου το πρόβλημα. Το μόνο που καταφέρνεις είναι ΚΥΡΙΩΣ και ΠΑΝΑΩ ΑΠ'ΟΛΑ να κοροϊδεύεις τον εαυτό σου.


Δωσε το fb της τοσο απλο
Αλλιως σε θεωρω ψευτη,τοσο απλο
Ναι γαμαγες και εκοψες τα παντα ολες τις εφαρμογες πλεον
Καλα κρασια φιλε
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Ο ενας μου λεει οτι γαμαω 4 ας μου στειλει το fb της και ειναι τοσο ψευτης που λεει κοινο match ενω ουτε καν απο tinder δεν ειναι η συνομιλια μας αλλα απο αλλο μεσο:)

Ετσι και ενας αλλος που μου εστειλε personal οτι γνωρισε μια Τουρκαλα που εβαλα στο thread μου


Ρε παιδια μικρος που ειναι ο κοσμος..

Βεβαια αμα τους πεις δειξε μου τα προφιλ τους θα σου αρχισουν φιλαρακι παει καιρος
1)Αρχικά φίλε σταμάτα να ποστάρεις φάτσα φόρα τις φώτο της κοπέλας , γιατι η κοπέλα μένει ελλάδα. Τουλάχιστόν σβήσε το μήνυμα που φαίνεται η φάτσα της, γιατι όπως τη θυμήθηκα εγώ έτσι μπορεί να το δεί και κανένας γνωστός της και δεν λέει.
2) Εννοείται ότι με το που είδα πόσο μπάζο είναι την διέγραψα και τα κουβαδάκια μου για αλλή παραλία
3) Εγώ στο tinder την γνώρισα και αυτό είπα. Αν εσένα δεν σε βολεύει είναι δικό σου πρόβλημα.
4) Δόξα το Θεό έχω γαμήσει γυναίκες απο όλο τον κόσμο.  Αλλά ακόμα και όλες οι Ελληνίδες δεν είναι ελλεηνίδες. Παρόλα αυτά φίλε θα στο χαλάσω γιατι "κρέμασα τα παπούτσια μου" με μή Ελληνίδα, και γι αυτό πλέον έκοψα όλες τις εφαρμογές γνωριμιών.
5)Φαίνεται ότι προσπαθείς να αποδείξεις κάτι. Πρόβλημα σου. Αυτό που εγώ όμως βίωσα και είδα θα το πώ. Σ'αρέσει δεν σ αρέσει. Η κοπέλα δεν βλέπεται και το ξέρεις. Και μόνο που είναι ακόμα σε αναζήτηση μετά απο τόσο καιρό δείχνει πολλά.
6)Αν γενικά λές αλήθεια ή ψέματα είναι καθαρά δικό σου το πρόβλημα. Το μόνο που καταφέρνεις είναι ΚΥΡΙΩΣ και ΠΑΝΑΩ ΑΠ'ΟΛΑ να κοροϊδεύεις τον εαυτό σου.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Αδερφε μου με Ελληνιδες μετραει ο κοινως κυκλος κατα 90%  και να στο αντιστρεψω
Γιατι να ασχοληθω με Ελληνιδες οταν μπορω να γαμαω ξενες πολυ πιο ομορφες και να περναω και πολυ καλυτερα?
Απλα δεν γουσταρω την Ελληνικη νοοτροπια που πολλες κουβαλανε
Ειχα μια αρκετα καλη μπορω να ποσταρω και φωτο με καλυμενη φατσα και χωρισαμε οταν εμαθε ποιος ειμαι
Τις ειπα οτι εχω γαμησει τοσες και τετοια ζωη κανω
Αυτη μου ειπε οτι θελει οικογενεια

Εγω δεν θελω με λιγα λογια δεσμευσεις σοβαρες που θελουν οι Ελληνιδες
Κοινωνικό κύκλο δεν έχεις; Δυσκολεύομαι να το πιστέψω εξωστρεφής άνθρωπος και μέσα στην τρέλα. Αλλά τέλος πάντων, εγώ βγάζω συνέχεια ραντεβού από το ίντερνετ με ελληνίδες χωρίς να έχω τον παραμικρό κοινωνικό κύκλο. Από ό,τι έχω καταλάβει, ο λόγος που δεν ασχολείσαι με Ελληνίδες δεν είναι από άποψη, αλλά επειδή δεν έχεις καν match στο Tinder μαζί τους. Μου φαίνεται πολύ περίεργο όταν έχεις ανακαλύψει τις φωτογραφίες που πρέπει να βάζεις και τις ατάκες που πρέπει να λες, ώστε να προκαλείς γέλιο στην άλλη και να γαμήσεις ένα γυναικείο εγκέφαλο.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Η συγκεκριμενη ΔΕΝ χρησιμοποιει tinder παρα μονο couch
Αυτο στανταρ

Εφοσον να δεχθω οτι δια μαγειας την ειδες tinder και την εσβησες υστερα πως ξερεις τις φωτο της?
Μιλαγες μαζι της και δεν σου αρεσε αλλα θυμασαι τοσο καλα φωτο απο καποιο μπαζο
Ρε μπραβο μνημη εγω οσες ξεματσαρω ουτε ονομα δεν θυμαμαι

Α και οι φωτο ουτε απο couch ειναι ουτε απο tinder για να σε βοηθησω





 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Δωσε το fb της τοσο απλο
Αλλιως σε θεωρω ψευτη,τοσο απλο
Ναι γαμαγες και εκοψες τα παντα ολες τις εφαρμογες πλεον
Καλα κρασια φιλε
θεώρησε με ότι θές ρε φίλε. Νομίζεις έχει καμιά αξία το τι θα με θεωρήσεις εσύ.
Εσύ καίγεσαι να αποδείξεις κάτι. Εγώ τη ζωή μου  την κάνω. Είχα καιρό να μπώ στο θέμα και είδα ότι πόσταρες τις φώτο της κοπέλας.
Συνέχισε την κωμωδία σου. Θα σου επαναλάβω ότι
[move]Το μόνο που καταφέρνεις είναι ΚΥΡΙΩΣ και ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ να κοροϊδεύεις τον εαυτό σου[/move].
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Σχετικα με τις φωτο αν ο διαχειριστης θεωρει οτι προσβαλω με τις φωτο ας τις σβησει
Εγω δεν ανεφερα καμια σαν πουτανα εδω μεσα απλα δειχνω το game μου και παντα με μαυρο στα προσωπα και στα επιθετα για να μην γινει καμια μαλακια...

 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εγω λεω κατι απλο
Ξαφνικα μπαινουν φωτο εδω στο bou και ολοι ξερετε αυτες που ανεβαζω και μαλιστα απο ακυρα datings
Εδω ο αλλος μου εστειλε προσωπικο οτι γαμησε Τουρκαλα που ανεβασα στο thread μου
Δηλαδη απλη λογικη ποσες πιθανοτητες υπαρχουν καποιος να πηγε Τουρκια και να γαμησε ιδια με εμενα?

Και μαλιστα στο bou
ΤΟ ιδιο και με αυτην που ποτε δεν ηταν στο tinder


Εγω λοιπον δεν ξανα-ανεβαζω φωτο γιατι νοημα δεν εχει,εδω μου στελνει ο αλλος προσωπικο μηνυμα οτι θα ψαξει να βρει τις φωτο και να τις στειλει στις κοπελες


Ειστε ξεφτιλες αυτο εχω να πω

 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Σαν τρολ που εισαι σε αγνοω,απλα δηλωσα σε συντονιστες-διαχειριστες να διαγραφτει καθε φωτο που εχω στειλει γιατι καποιοι ψαχνουν να κανουν ζημια για διαφορους λογους
Θα γραφω στο thread μου λοιπον χωρις φωτο(ισως και καλυτερα οπως πανε τα πραγματα) και οποιος θελει ας διαβαζει


Δεν ξαναγραφω εδω γιατι αντι να κανουμε κουβεντα απανταμε σε τρολ

Tη βρηκες τη δικιολογια να μη ποσταρεις καμια φωτο απ τις ψευτιες σου...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Σαν τρολ που εισαι σε αγνοω,απλα δηλωσα σε συντονιστες-διαχειριστες να διαγραφτει καθε φωτο που εχω στειλει γιατι καποιοι ψαχνουν να κανουν ζημια για διαφορους λογους
Θα γραφω στο thread μου λοιπον χωρις φωτο(ισως και καλυτερα οπως πανε τα πραγματα) και οποιος θελει ας διαβαζει


Δεν ξαναγραφω εδω γιατι αντι να κανουμε κουβεντα απανταμε σε τρολ

 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Βασικά panoskliros αφού είσαι τόσο καλός και προτρέπεις όλους να σε ακολουθήσουμε, γιατί έχει δηλώσει ότι δυσκολεύεσαι να γνωρίσεις και να ρίξεις Ελληνίδα; Και προφανώς δε λέω για real life, όπου παίζει όντως ρόλο ο κοινωνικός κύκλος, αλλά από το ίντερνετ. Τι διάολο, δεν πιάνουν οι τακτικές σου σε αυτές;
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Μηπως εχουμε ξεφυγει εδω περα, αντι για χειμαρο γνωσης εχουμε οχετο υβρεων!
Εχετε γαμηθει μεσα στο κατακαλοκαιρο, στην πιο ασχετη περιοδο να γεμιζετε σελιδες.
Το νημα εχει γινει οι Αρλεκινοι του Κιεβου! Ημαρτον που λεει και ο Γεωργιου! Ευτυχως ηρθε τωρα και ο Εμπερ να σας βαλει μυαλο!

Τελικα ρε τζιτζι τινος τρολ εισαι? Που να ξερουμε!
Α! μην βαζεις στη ιδια προταση σε παρακαλω, το ιερο ονομα του ηρωικου Δασκαλου, με τον φερομενο Θυμιο, που με τον οποιο εχουν και διαφορετικη κοσμοθεωρια! Ακομα και αν εχεις κανει γαργαρες με ακουα φορτε!

ΒΡΙΛ μολις θα σου απαντουσα για τον Σκληρο... μιας και εχω διαβασει παλια απο τα γραφομενα του. Εκτος απο τον κυκλο που λεει και ξερεις οτι χρειαζεται, εκτος απο τα φουσκωμενα μυαλα στην γλυφαδα που εβλεπε, και τα κοκκινα ματια, εχει πει και κατι που ακομα και τα καμακια των Δωδεκανησων θα συμφωνουσαν!
Οτι οι ελληνιδες εχουν γαλουχηθει με αριστερισμο, εγω θα ελεγα με Παν-αριστερισμο
, που λεει και ο Μεγας Πλευρης! Δεν αντεχει τις τσιπροσυριζεες ελλεηνιδες.
Δες τα ιδανικα της νεας γεννιας και των φιλων σου. (*Ακομα και ο Πορνομεταναστης μαχεται να ξεφυγει η ελλαδα απο τον Πιρφορισμο και Αριστερισμο!)
Εξ αλλου εχει πει οτι δυσκολευεται να γνωρισει και να κανει παιχνιδι συνεχεια (αν το λεω σωστα), ηταν ομως τυχερος απο την γεννια σας που μπηκε στα ντειτινκ που επρεπε οταν ηταν στην αρχη.
Αλλιως θα κατεληγε στο Μεταξουγειο, εαν γλυτωνε απο τη Γλυφαδα!
ΠΑΝΟ τα λεω καλα???
υγ.
Εχω περιπτωση φιλου που απο παλιο καθιερωμενο σαητ, εποχης προ Φειςμπουκ, τσιμπολογαει ακομα και τωρα, στην ασιατικη κοινοτητα των αθηνων! Παλια δεν το πιστεψα, αλλα μετα ειδα οτι εκανα λαθος!
Καπως ετσι βλεπω και την περιπτωση σκληρου.

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Μηπως εχουμε ξεφυγει εδω περα, αντι για χειμαρο γνωσης εχουμε οχετο υβρεων!
Εχετε γαμηθει μεσα στο κατακαλοκαιρο, στην πιο ασχετη περιοδο να γεμιζετε σελιδες.
Το νημα εχει γινει οι Αρλεκινοι του Κιεβου! Ημαρτον που λεει και ο Γεωργιου! Ευτυχως ηρθε τωρα και ο Εμπερ να σας βαλει μυαλο!

Τελικα ρε τζιτζι τινος τρολ εισαι? Που να ξερουμε!
Α! μην βαζεις στη ιδια προταση σε παρακαλω, το ιερο ονομα του ηρωικου Δασκαλου, με τον φερομενο Θυμιο, που με τον οποιο εχουν και διαφορετικη κοσμοθεωρια! Ακομα και αν εχεις κανει γαργαρες με ακουα φορτε!

ΒΡΙΛ μολις θα σου απαντουσα για τον σκληρο....

που χαθηκες εσυ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Βασικά panoskliros αφού είσαι τόσο καλός και προτρέπεις όλους να σε ακολουθήσουμε, γιατί έχει δηλώσει ότι δυσκολεύεσαι να γνωρίσεις και να ρίξεις Ελληνίδα; Και προφανώς δε λέω για real life, όπου παίζει όντως ρόλο ο κοινωνικός κύκλος, αλλά από το ίντερνετ. Τι διάολο, δεν πιάνουν οι τακτικές σου σε αυτές;

Σου απαντησα πιο πανω οτι ΕΛληνιδες γνωριζω εξισου, πριν καποιο καιρο ημουν με μια πιτσιρικα αλλα ηθελε σχεση
Αμα ασχολειται καποιος θα ειναι με Ελληνιδα οχι με Ελληνιδες καθως δυσκολα ασχολεισαι με Ελληνιδες γιατι απ την πρωτη που θα εχεις θα θελει σχεση
Εμενα μου αρεσει η ποικιλια και γιατι δεν ειμαι ψευτη να υποσχομαι σχεση ενω θελω απλα να περναω καλα με το που κατσω με μια Ελληνιδα και τους αναλυσω τι θελω μου λενε οτι δενονται συναισθηματικα κτλπ και δεν μπορουν να κανουν κατι χωρις δεσμευση οποτε ρε φιλε τι να ασχοληθω η γιατι να πω ψεματα?

Πχ γαμησω και δυο-τρεις Ελληνιδες στις 20+ αλλα παντα ειναι λιγες αυτες σε σχεση με τις ξενες που δεχονται κατι χαλαρο
Και λογικο ειναι αν σκεφτεις οτι μια που ερχεται διακοπες δεν θελει κατι σοβαρο
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εγω ψευτης δεν ειμαι,λεω οτι δεν πιστευω οτι μπορω να ειμαι σε σχεση με μονο ενα ατομο,μακαρι να ημουν ασχημος εχω πει σε πολλες να μπορουσα να εχω την χαρα να εχω σχεση μονο με μια γυναικα

Αλλα δεν μπορω,θελω να γνωριζω κοσμο και να εχω νεες εμπειριες

Εδω σε Ελληνιδες που κανουμε κουβεντα δεν τα δεχονται


Αν θες να σου ανεβασω και σε προσωπικο μηνυμα κουβεντα με Ελληνιδα να δεις οτι ειναι θετικη να βγουμε κτλπ και μου λεει οτι θελει σχεση και εγω θα μπορουσα να το παιξω ερωτυλος αλλα αντι για αυτο απλα λεω την αληθεια οτι δεν πιστευω οτι στην φαση που ειμαι μπορω να κατσω μονο με μια γυναικα οσο και να προσπαθω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom