Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
Για ΗΒ. Υπαρχουν πολλες Πολωνες,Ρουμανες,Βουλγαρες κλπ. Οσες εχουν σπουδασει εδω θα ελεγα ειναι πιο ανοιχτες. Υπαρχει καλο υλικο ειδικα στο Λονδινο. Κατι ομως που πρεπει να ξερεις ειναι οτι οι Πολωνες ακομα και εδω κουβαλανε αυτη τη τρελα με  οτι αυτο συνεπαγεται. Βουλγαρες και ρουμανες εχει καλα κομματια και ενα μεγαλο μερος απο αυτες εχει πλεον σπουδασει εδω , βλεπω και πολλους ελληνες να τις εχουν γκομενες κλπ μια χαρα πιστευω ειναι.Ενα αλλο καλο εργαλειο περα απο τιντερ κλπ ειναι το PlentyOfFish.Εχει αρκετο πραγμα. Ρωσοφωνες δεν εχω συναντησει τοσο πολυ, εκτος απο μια που δουλευε accoutant, μιση απο Μοσχα μιση Αγγλιδα που ηταν το κατι αλλο και σποραδικα καποιες τουριστριες. Οπου μπει αυτο αιμα κανει θαυματα :cheesy:  Αλλα θα ελεγα αλλη αιθηση η Ρωσιδα στη Ρωσια αλλη εδω.Καλες περιπτωσεις και σε ικανοποιητικους ρυθμους εινα οι Εσθονες και οι Λιθουανες, βγαινουν ευκολα...
καλο το λοντον αλλα το βερολινο γαμαει πιο πολυ στο θεμα μουνακι..ειδικα μετα το μπρεξιτ προβλεπω πτωση ΗΒ σε ολα τα επιπεδα και ολη η ευρωπη θα κανει πιπες στους γερμανους
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Κουμπάρε λες ο Τουρκολάγνος να έδωσε στη γκόμενα τον Λαμογιοδόκτωρ και τώρα ο Λαμογιοδόκτωρ να ρουφιάνεψε τον Τουρκολάγνο ??? Ο ένας πουλάει τη πατρίδα του για λίγο κρέας σάπιο και ο άλλος ζει στον χειρότερο βούρκο διαφθοράς και διαπλοκής της Ευρώπης..Τα Ελληνικά πανεπιστήμια όπου και πουλάει νταβατζιλίκι! Τους έχω ικανούς για όλα!!!

:2funny: :2funny: :2funny:

Τον καυμενο το Παντελη τον σταυρωσανε για ενα ερωτικο τραγουδι... :-(
Οι τουρκολαγνοι πουτανιαρηδες ομως μπορουν να πουλανε πατριδα για το μουνι...
Αφιερωμενο στον σκληρο μινχαουζεν τουρκολαγνο!





:S :S :S
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Κουμπάρε λες ο Τουρκολάγνος να έδωσε στη γκόμενα τον Λαμογιοδόκτωρ και τώρα ο Λαμογιοδόκτωρ να ρουφιάνεψε τον Τουρκολάγνο ??? Ο ένας πουλάει τη πατρίδα του για λίγο κρέας σάπιο και ο άλλος ζει στον χειρότερο βούρκο διαφθοράς και διαπλοκής της Ευρώπης..Τα Ελληνικά πανεπιστήμια όπου και πουλάει νταβατζιλίκι! Τους έχω ικανούς για όλα!!!
Εχει πλάκα που σε μιά θείτσα που έλεγε ότι την γάμησε εγραφε είχε γραψει κ ενας αλλος  :2funny:είναι και χέστες μην το μάθουν τα μπάζα ότι γράφουν εδώ ή της έβαλαν της φώτο τους εδώ  :2funny:
 Γ'αυτό με τα Ελληνικά πανεπηστήμια συμφωνώ δεν ξέρουν τι τους γίνεται  :2funny:ενας μαθητης γυμνασιου εδω σε γνωσεις πολιτικοοικονομιας ξεσκιζει ανετα εναν αποφοιτο της Παντείου! :2funny:Ευτυχώς που φτώχιναν και τη βγάζουν Ελλάδα γιατί είναι ντροπή γιά την Ελλάδα να βλέπουν οι γκομενες έναν μίζερο να γυρίζει με μιά τσάντα με ένα λαπ τοπ και να ακτινοβολεί απελπησία! :2funny:
  Κάνω δώρο στους Πιρφόρους φώτο που μου έστειλε η Κορεάτισα μου για να  έχουν καλή :jerking: σήμερα  :2funny:πάρτε και τη σκιουρίνα μου  :2funny:και το αρνάκι μου  :2funny:οι πιρφόροι σήμερα θα έχουν πολύ καλή  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
  Κρίμα που φεύγω γιά Πορνοεκδρομή έχει πλάκα να γελάω με τους φουκαράδες :2funny:έκανε και θέμα  :2funny:με συμβουλές  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • принцесса а.jpg
    принцесса а.jpg
    98,7 KB · Εμφανίσεις: 25
  • skiourina2.jpg
    skiourina2.jpg
    147,4 KB · Εμφανίσεις: 34
  • Arni4.jpg
    Arni4.jpg
    177,9 KB · Εμφανίσεις: 51
  • provato4.jpg
    provato4.jpg
    162,5 KB · Εμφανίσεις: 48
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εχει πλάκα που σε μιά θείτσα που έλεγε ότι την γάμησε εγραφε είχε γραψει κ ενας αλλος  :2funny:είναι και χέστες μην το μάθουν τα μπάζα ότι γράφουν εδώ ή της έβαλαν της φώτο τους εδώ  :2funny:
  Γ'αυτό με τα Ελληνικά πανεπηστήμια συμφωνώ δεν ξέρουν τι τους γίνεται  :2funny:ενας μαθητης γυμνασιου εδω σε γνωσεις πολιτικοοικονομιας ξεσκιζει ανετα εναν αποφοιτο της Παντείου! :2funny:Ευτυχώς που φτώχιναν και τη βγάζουν Ελλάδα γιατί είναι ντροπή γιά την Ελλάδα να βλέπουν οι γκομενες έναν μίζερο να γυρίζει με μιά τσάντα με ένα λαπ τοπ και να ακτινοβολεί απελπησία! :2funny:
  Κάνω δώρο στους Πιρφόρους φώτο που μου έστειλε η Κορεάτισα μου για να  έχουν καλή :jerking: σήμερα  :2funny:πάρτε και τη σκιουρίνα μου  :2funny:και το αρνάκι μου  :2funny:οι πιρφόροι σήμερα θα έχουν πολύ καλή  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
  Κρίμα που φεύγω γιά Πορνοεκδρομή έχει πλάκα να γελάω με τους φουκαράδες :2funny:έκανε και θέμα  :2funny:με συμβουλές  :2funny: :2funny: :2funny:
Ο τρισάθλιος Τουρκολάγνος τι λες να κάνει σήμερα? --->

-Κρύφτηκε σε λαγούμι?
-Κάνει πλαστική να αλλάξει φάτσα?
-Λες να είδαν τη φώτο του και να τον κυνηγάνε οι φίλοι του που τους λέει άχρηστους εδώ μέσα?



 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Για να μη λέτε ότι αυτά τα λέω έτσι όπως και ο ΔΡ ψεύτης που έχει διδακτορικό στη  :jerking: :2funny:εγώ χωρίς να έχω σπουδάσει καν οικονομικά με τεράστια πείρα βέβαια στους δείκτες τιμών...είδα την πτώση του ρουβλιού και άλλαξα χτες λεφτα με την καλυτερη δυνατη ισοτημία χτες με 77,7  ενώ σήμερα τα ανταλλακτήρια αλλάζουν με 75.8 γιατί έπεσε κατακόρυφα το Ευρώ μετα από την εκπληκτική άνοδο.Βέβαια γιά έναν χτίστη ή έναν βλάκα που το παίζει δόκτορας είναι πολύ δυσκολο να τα καταλάβουν αυτά :2funny:γ'αυτό και είναι σε αυτή την κατάσταση ο ένας θα πάει Τουρκία διακοπές  :2funny:και ο άλλος 38 ετών μένει με τους γονεις του στο Γαλάτσι και πηγαίνει με τα πόδια  :2funny:αυτό όμως δεν τους εμποδίζει να το παίζουν μεγάλοι γαμιάδες  :2funny: :2funny: :2funny: :jerking: :jerking: :jerking:
Ο τρισάθλιος Τουρκολάγνος τι λες να κάνει σήμερα? --->

-Κρύφτηκε σε λαγούμι?
-Κάνει πλαστική να αλλάξει φάτσα?
-Λες να είδαν τη φώτο του και να τον κυνηγάνε οι φίλοι του που τους λέει άχρηστους εδώ μέσα?
Το μεγαλύτερο ρεζιλίκι ήταν που οι θείτσες που πηγε να βάλει και υποτίθεται πήδηξε ήταν γνωστές από άλλους  :2funny:σίγουρα με τη φώτο χέστηκε πάνω του :2funny:κρίμα που θα φύγω ας φτιάξει ο Αντισθένης mobile version να μπορώ να μπαίνω απο το τηλέφωνο να γελάω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:γιατί αυτοι οι Μπίθουλες έχουν φοβερή πλάκα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Ο ένας μας γράφει της φαντασιώσεις τους για παρτούζες  :2funny:και ο άλλος την βγάζει στο εξωχικό του καλοκαίρι (αν εχει εξωχικο) μπορει να ειναι και στο διαμέρισμα  :2funny:και γράφει γιά την Ουκρανία  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • JuYiH3mc6EY.jpg
    JuYiH3mc6EY.jpg
    103,9 KB · Εμφανίσεις: 45

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Για ΗΒ. Υπαρχουν πολλες Πολωνες,Ρουμανες,Βουλγαρες κλπ. Οσες εχουν σπουδασει εδω θα ελεγα ειναι πιο ανοιχτες. Υπαρχει καλο υλικο ειδικα στο Λονδινο. Κατι ομως που πρεπει να ξερεις ειναι οτι οι Πολωνες ακομα και εδω κουβαλανε αυτη τη τρελα με  οτι αυτο συνεπαγεται. Βουλγαρες και ρουμανες εχει καλα κομματια και ενα μεγαλο μερος απο αυτες εχει πλεον σπουδασει εδω , βλεπω και πολλους ελληνες να τις εχουν γκομενες κλπ μια χαρα πιστευω ειναι.Ενα αλλο καλο εργαλειο περα απο τιντερ κλπ ειναι το PlentyOfFish.Εχει αρκετο πραγμα. Ρωσοφωνες δεν εχω συναντησει τοσο πολυ, εκτος απο μια που δουλευε accoutant, μιση απο Μοσχα μιση Αγγλιδα που ηταν το κατι αλλο και σποραδικα καποιες τουριστριες. Οπου μπει αυτο αιμα κανει θαυματα :cheesy:  Αλλα θα ελεγα αλλη αιθηση η Ρωσιδα στη Ρωσια αλλη εδω.Καλες περιπτωσεις και σε ικανοποιητικους ρυθμους εινα οι Εσθονες και οι Λιθουανες, βγαινουν ευκολα...
φιλος μου γιατρος παντρευτηκε λονδινο με ρουμανα γιατρο η νοσοκομα αλλα μπαζο ειναι ειναι.
2-3 για μενα  αρα 6-7 για τους ελληνες
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Εχει πλάκα που σε μιά θείτσα που έλεγε ότι την γάμησε εγραφε είχε γραψει κ ενας αλλος  :2funny:είναι και χέστες μην το μάθουν τα μπάζα ότι γράφουν εδώ ή της έβαλαν της φώτο τους εδώ  :2funny:
  Γ'αυτό με τα Ελληνικά πανεπηστήμια συμφωνώ δεν ξέρουν τι τους γίνεται  :2funny:ενας μαθητης γυμνασιου εδω σε γνωσεις πολιτικοοικονομιας ξεσκιζει ανετα εναν αποφοιτο της Παντείου! :2funny:Ευτυχώς που φτώχιναν και τη βγάζουν Ελλάδα γιατί είναι ντροπή γιά την Ελλάδα να βλέπουν οι γκομενες έναν μίζερο να γυρίζει με μιά τσάντα με ένα λαπ τοπ και να ακτινοβολεί απελπησία! :2funny:
  Κάνω δώρο στους Πιρφόρους φώτο που μου έστειλε η Κορεάτισα μου για να  έχουν καλή :jerking: σήμερα  :2funny:πάρτε και τη σκιουρίνα μου  :2funny:και το αρνάκι μου  :2funny:οι πιρφόροι σήμερα θα έχουν πολύ καλή  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
  Κρίμα που φεύγω γιά Πορνοεκδρομή έχει πλάκα να γελάω με τους φουκαράδες :2funny:έκανε και θέμα  :2funny:με συμβουλές  :2funny: :2funny: :2funny:
διμητρακη κυργισια την κοβω την κορεατισα.μετανιωσα που τωρα θα ημουν κυργισταν καζακταν γαμωτο και δεν εκλισα γιατι δεν εβρισκα καλεσ τιμεσ σε κεντρικα διαμερισματα.
ειχε απο εκει που κλινει ο βαλκανιος πουτσαρας αλλα φοβομουν οτι αυτα ειναι για ευρωπη,μην παω και δεν βρω κανενα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Κουμπάρε λες ο Τουρκολάγνος να έδωσε στη γκόμενα τον Λαμογιοδόκτωρ και τώρα ο Λαμογιοδόκτωρ να ρουφιάνεψε τον Τουρκολάγνο ??? Ο ένας πουλάει τη πατρίδα του για λίγο κρέας σάπιο και ο άλλος ζει στον χειρότερο βούρκο διαφθοράς και διαπλοκής της Ευρώπης..Τα Ελληνικά πανεπιστήμια όπου και πουλάει νταβατζιλίκι! Τους έχω ικανούς για όλα!!!
εγω σε βαζω στοιχημα αν γνωρισεισ τουρκαλα η δεις πως πινουν το τσαι τους θα ξετρελαθεις.
ασε που οι ευρωπαιες τουρκαλες οχι απο ανατολη μας γουσταρουν και ευκολα κολανε μαζι μας!
ρε ο θειος μου οδυσσο πολυ πλουσιος ειχε σχεση με τουρκαλα μουναρα την ερωτευτηκε τρελα.
ηθελε να τα αφησει ολα και να παει κωνσταντινουπολη!ειναι ομορφες κοπελιτσες αυτες που βλεπω στα καφε και αν δεις τον τροπο που κρατανε το τσαι και μιλανε.δεν ακουσ κιχ.
αντιθετα οι χαζοκυπριες περπατανε στην ερμου ελλαδα η λδρας λευκωσια ακαι τους ακουνε ολοι που μιλανε.
κλασεις ανωτερες απο τις δικες μασ και καλυτερες σαν κοπελες.αν γνωρισουν ελληνα σε κανα ταξιδι κολανε αμεσως μαζι μας.για να στο λεει ο κουμπαρος κατι ξερει χαχαχαχ.
ασε την πολιτικη και να ξερεις η πιο μεγαλοι εχροι της τουρκιας ειναι μεσα στην χωρα.
μην νομιζεις αν και πατριωτες πολλοι τουρκοι μου λενε εχουμε κακουσ τουρκους που ουτε εμεις
τους θελουμε και τουσ φοβομαστε.δες τον εμφυλιο στην συρια μεταξυ σιητων και σουνητων.
στην κωνταντινοθπολη κυκλοφορουσα με φανελα της εθνικης ελλαδας 12 το βραδυ και εκανα την γυμναστικη μου.μετα το παιχνιδι ελλαδα-γερμανια νομιζω ευρο η μουντιαλ το 2014.
κανενας δεν μου ειπε τιποτα ουτε να με κοιταξει ουτε να ασχολειθει μαζι μου.
μονο ενας ελληνας ναυτικος που με ειφε με ρωτησε αν δεν φοβαμε να κυκλοφορω εξω με την ελληνικη φανελα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
εγω σε βαζω στοιχημα αν γνωρισεισ τουρκαλα η δεις πως πινουν το τσαι τους θα ξετρελαθεις.
ασε που οι ευρωπαιες τουρκαλες οχι απο ανατολη μας γουσταρουν και ευκολα κολανε μαζι μας!
ρε ο θειος μου οδυσσο πολυ πλουσιος ειχε σχεση με τουρκαλα μουναρα την ερωτευτηκε τρελα.
ηθελε να τα αφησει ολα και να παει κωνσταντινουπολη!ειναι ομορφες κοπελιτσες αυτες που βλεπω στα καφε και αν δεις τον τροπο που κρατανε το τσαι και μιλανε.δεν ακουσ κιχ.
αντιθετα οι χαζοκυπριες περπατανε στην ερμου ελλαδα η λδρας λευκωσια ακαι τους ακουνε ολοι που μιλανε.
κλασεις ανωτερες απο τις δικες μασ και καλυτερες σαν κοπελες.αν γνωρισουν ελληνα σε κανα ταξιδι κολανε αμεσως μαζι μας.για να στο λεει ο κουμπαρος κατι ξερει χαχαχαχ.
ασε την πολιτικη και να ξερεις η πιο μεγαλοι εχροι της τουρκιας ειναι μεσα στην χωρα.
μην νομιζεις αν και πατριωτες πολλοι τουρκοι μου λενε εχουμε κακουσ τουρκους που ουτε εμεις
τους θελουμε και τουσ φοβομαστε.δες τον εμφυλιο στην συρια μεταξυ σιητων και σουνητων.
στην κωνταντινοθπολη κυκλοφορουσα με φανελα της εθνικης ελλαδας 12 το βραδυ και εκανα την γυμναστικη μου.μετα το παιχνιδι ελλαδα-γερμανια νομιζω ευρο η μουντιαλ το 2014.
κανενας δεν μου ειπε τιποτα ουτε να με κοιταξει ουτε να ασχολειθει μαζι μου.
μονο ενας ελληνας ναυτικος που με ειφε με ρωτησε αν δεν φοβαμε να κυκλοφορω εξω με την ελληνικη φανελα.
Ρε ζωντόβολο !! Κάναμε τόσο αγώνα να ξεφορτωθούμε τον τουρκολάγνο και τώρα μας φύτρωσε άλλος? Μη σου πω τίποτα για τη Κύπρο ανιστόρητε .. Λές και ζεις στο Γιλβλαρνταρ  μιλάς ζωντανό!

Αυτα ρε σου λέει ο Μπλασκος να λες? Για πες τα του να δουμε τι θα σου πει δίποδο

Κόψε τα υποτακτικά στην Τουρκική ημισέληνο  ! Εδώ μιλάμε για ΟΥΚΡΑΝΙΑ!!!!!!!!!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Αυτοί ρε ζωντόβολο απο άλλη χώρα είναι? Ή μήπως έπρεπε να κυνηγάνε τουρκάλες στα κατεχώμενα...

Να σε χαιρονται οι δικοί σου ανθρωπόμορφο

 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
φιλος μου γιατρος παντρευτηκε λονδινο με ρουμανα γιατρο η νοσοκομα αλλα μπαζο ειναι ειναι.
2-3 για μενα  αρα 6-7 για τους ελληνες
αυτό δεν λέει τίποτα, δηλαδή όλες οι ρουσλανες στη ουκρανια είναι μουναρες? Χαλαρώστε λίγο...επισης λες ότι παντρεύτηκε, τι ήθελες να παντρευτεί  καμιά από το,  chi? 2-3 για εσένα 6-7 για τους Έλληνες.. Ασχολιαστο
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Απλα επειδη ξεπερασα ενα προβλημα υγειας ηδη κανονισα με τουριστριακια και ενα παλικαρι απο εδω να τις βρουμε σημερα η αυριο
Ο Ροδιτης και ο καθυστερημενος(που ειναι και ρουφιανος με αποδειξεις) ας συνεχισουν να γραφουν εδω μεσα,εχω σκασει στα γελια με την βλακεια τους.Ηξερα για τον δημητρακη το θεμα καθυστερης που εχει αλλα τωρα βλεπω και ο Ροδιτης δεν παει πισω

Ολο ασχετα θεματα ανεβαζει ουτε καν που εχουν να κανουν με γυναικες στο θεμα αυτο αντι να γαμαει στην Ροδο που γαμανε ολοι...


Εγω σεβομαι τους υπολοιπους εδω μεσα και οπως εχω πει δεν θα γραφω αλλα οσο καποιοι ανοητοι αναφερουν κουταμαρες τοσο θα παιρνουν απαντησεις

Ποτε δεν ασχοληθηκα πρωτος η εστειλα μηνυμα για τις πουτανες που γαμαει ο Δημητρακης(μονο με λεφτα μπορει) η αυτες που δεν γαμαει ο δηθεν επιχειρηματιας που ολη μερα σχολιαζει αλλους και την αγαμια του στο bou


Μεχρι και στο thread μου γραφουν τα τρολ τοσο πολυ ζηλευουν που ειναι ολη μερα χουφταραιοι...Εγω λεω για ακομα μια φορα οτι ολοι οι παλιοι και σοβαροι ανθρωποι που γραφανε εχουν εξαφανιστοι κυριως λογω αυτων των τρολ

Βεβαια σε επικοινωνια μου με καποιος ολοι γαμανε ειτε εξωτερικο που ειναι τωρα ειτε σε Ελληνικα νησια εκτος απο αυτους εδω μεσα τους αποτυχημενους


 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε ζωντόβολο !! Κάναμε τόσο αγώνα να ξεφορτωθούμε τον τουρκολάγνο και τώρα μας φύτρωσε άλλος? Μη σου πω τίποτα για τη Κύπρο ανιστόρητε .. Λές και ζεις στο Γιλβλαρνταρ  μιλάς ζωντανό!

Αυτα ρε σου λέει ο Μπλασκος να λες? Για πες τα του να δουμε τι θα σου πει δίποδο

Κόψε τα υποτακτικά στην Τουρκική ημισέληνο  ! Εδώ μιλάμε για ΟΥΚΡΑΝΙΑ!!!!!!!!!!!!
Το ότι όλοι εδώ μέσα που το παίζουν μάγκες και δάσκαλοι είναι χέστες το ξέρω  :2funny:δεν είναι κάνα κατόρθωμα να τους κάνεις να χεστούνε πάνω τους  :2funny:Αν αυτός ο φουκαράς δεν ξαναγράψει ποιόν θα έχουμε να  :2funny:Αφου δεν θέλω να φύγω γιατί  :2funny: :2funny: :2funny:μαζί τους με την κατάντια τους :2funny:να είσαι ΄΄ετσι άθλιος σα γύφτος όπως αυτός ή μίζερος που ακτινοβολεί απελπησία σαν τον ΔΡ ψεύτη  :2funny: και να γράφεις ιστορίες γιά παρτούζες που έκανες στον υπνο σου  :2funny:και να δίνεις συμβουλές στους άλλους  :2funny:.
  Εγώ εδώ πήγαινα συνέχεια να δω τους τελειωμένους αυτούς φουκαράδες που είδες στο βίντεο για να  :2funny:σε μιά φαση μου είπαν:γελάς μαζι μας? :2funny:Τους απάντησα με τα χάλια σας ή θα γελάω ή θα κλαίω  :2funny: :2funny: :2funny:.
   Τωρα αν αυτοι σταματίσουν να γράφουν να δούμε με ποιό φουκαρά θα γελάς? :huh:
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Μονο αποτυχημενος δε μου κανει εμενα ο δμητρακης που ετσι για τη πλακα και την αλητεια σκαει 700€ και αγοραζει το τελευταιο σαμσουνκ σ9...

Η ο ρολογας που εχει τρεις επιχειρησεις στο νησι και αραζει ενω τα λεφτα του αυγατιζουν....

Αντιθετα καποιοι αλλοι εχουν αναγκη να δειχθουν και κατασκευαζουν παραμυθια η επειδη δε τους βγαινει για κιεβο τρεχουν ιορδανιες και...συριες να ζητιανεψουν μουνι!

Η ακομα χειροτερα σαρανταρισαν κι ακομα μενουν με μαμα και μπαμπα και κυκλοφορουν με....πεζο 2!

:2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Απλα επειδη ξεπερασα ενα προβλημα υγειας ηδη κανονισα με τουριστριακια και ενα παλικαρι απο εδω να τις βρουμε σημερα η αυριο
Ο Ροδιτης και ο καθυστερημενος(που ειναι και ρουφιανος με αποδειξεις) ας συνεχισουν να γραφουν εδω μεσα,εχω σκασει στα γελια με την βλακεια τους.Ηξερα για τον δημητρακη το θεμα καθυστερης που εχει αλλα τωρα βλεπω και ο Ροδιτης δεν παει πισω

Ολο ασχετα θεματα ανεβαζει ουτε καν που εχουν να κανουν με γυναικες στο θεμα αυτο αντι να γαμαει στην Ροδο που γαμανε ολοι...


Εγω σεβομαι τους υπολοιπους εδω μεσα και οπως εχω πει δεν θα γραφω αλλα οσο καποιοι ανοητοι αναφερουν κουταμαρες τοσο θα παιρνουν απαντησεις

Ποτε δεν ασχοληθηκα πρωτος η εστειλα μηνυμα για τις πουτανες που γαμαει ο Δημητρακης(μονο με λεφτα μπορει) η αυτες που δεν γαμαει ο δηθεν επιχειρηματιας που ολη μερα σχολιαζει αλλους και την αγαμια του στο bou


Μεχρι και στο thread μου γραφουν τα τρολ τοσο πολυ ζηλευουν που ειναι ολη μερα χουφταραιοι...Εγω λεω για ακομα μια φορα οτι ολοι οι παλιοι και σοβαροι ανθρωποι που γραφανε εχουν εξαφανιστοι κυριως λογω αυτων των τρολ

Βεβαια σε επικοινωνια μου με καποιος ολοι γαμανε ειτε εξωτερικο που ειναι τωρα ειτε σε Ελληνικα νησια εκτος απο αυτους εδω μεσα τους αποτυχημενους
Και μόλις τώρα φοβηθηκα ότι δεν θα γράψεις ξανα και ποιό φουκαρά θα έχουμε να γελάμε  :2funny:Ναι ο φίλος σου ο ΔΡ ψεύτης είναι εξωτερικό και  :knockinb: :2funny:Σου χει κολλήσει ότι της πληρώνω.Καλά πως είναι τόσο δυνατόν να υπάρχουν τόσο ηλίθιοι άνθρωποι στον κόσμο? :2funny:Καλά δε βλέπεις ότι είναι μικρά γατάκια?και με γνώρισε και με τη μαμά γάτα!Τόσο ηλίθιος πιά  :jerking: :2funny:Εκτός αυτού ο πατέρας του γατιού έχει αμάξι πολύ πάνω από τον Ελληνικό μέσο όρο.
  Και την Γκιουλινά'ι' την πληρώνω μήπως? :2funny:Οταν ξαναπάς Κωνσταντινούπολη θα πω στον αδερφό της να έρθει να σε συναντήσει να του τα πεις αυτά  :2funny:να τον φας οθωμανικό  :2funny: :2funny: :2funny:Εσύ 2 φώτο έβαλες από διαλόγους και αυτές της είχαν γράψει κ άλλοι από δω μέσα  :2funny:παντος που σε είδα είσαι πολύ πιό συχαμερός απ'όσο νόμιζα  :2funny: :vomit:γνήσιος λεχρίτης με παλιόρουχα :2funny: :vomit:
 

Συνημμένα

  • _bbr19lAQGE.jpg
    _bbr19lAQGE.jpg
    134,7 KB · Εμφανίσεις: 27

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ρε ζωντόβολο !! Κάναμε τόσο αγώνα να ξεφορτωθούμε τον τουρκολάγνο και τώρα μας φύτρωσε άλλος? Μη σου πω τίποτα για τη Κύπρο ανιστόρητε .. Λές και ζεις στο Γιλβλαρνταρ  μιλάς ζωντανό!

Αυτα ρε σου λέει ο Μπλασκος να λες? Για πες τα του να δουμε τι θα σου πει δίποδο

Κόψε τα υποτακτικά στην Τουρκική ημισέληνο  ! Εδώ μιλάμε για ΟΥΚΡΑΝΙΑ!!!!!!!!!!!!
εγω σου λεω για τουρκαλες και εσυ μου βαζεις παλι πολιτικα.
αφου εισαι ενημερωμενος για την ιστορια γιατι ηθελες ρωσιδες και ουκρανιδες στην ροδο?
οι ρωσοι δεν βοηθησαν τους τουρκους το 74?ο ελληνικος στρατος δεν κατεβηκε στην οδυσσο και
Ρε ζωντόβολο !! Κάναμε τόσο αγώνα να ξεφορτωθούμε τον τουρκολάγνο και τώρα μας φύτρωσε άλλος? Μη σου πω τίποτα για τη Κύπρο ανιστόρητε .. Λές και ζεις στο Γιλβλαρνταρ  μιλάς ζωντανό!

Αυτα ρε σου λέει ο Μπλασκος να λες? Για πες τα του να δουμε τι θα σου πει δίποδο

Κόψε τα υποτακτικά στην Τουρκική ημισέληνο  ! Εδώ μιλάμε για ΟΥΚΡΑΝΙΑ!!!!!!!!!!!!
εγω σου λεω για τουρκαλες και εσυ μου μιλασ για πολιτικη ετσι θα σου απαντησω με πολιτικη.
επιδει ιστορια ειχα 20  θα σε βαλω και σενα στην θεση σου που θελεις ρωσιδες και ουκρανιδες να σας
δειξουν συμπαθεια χαχαχαχα.ακου λειπον ξεροκεφαλε ροδιτη πατριωτη.
το 1919 σου εμαθαν για την εκτρατια της οδυσσου?οπου ο βενιζελος δεκτηκε να βοηθησει τους γαλλους
σε αυτην την εκτρατεια εναντιον των μπολσεβικων κουμουνιστον με ανταλαγμα διεκδικησεις σε θρακη και μικρα ασια. ο ελληνικος στρατος εφτασε στην χερσωνα και οδυσσο οπου τους νικησαν οι σοβιετικοι.
ο βενιζελος και οι μεγαλες ιδεες που ειχε μετα την αποτυχια που μπορει να μην σας την λενε ελλαδα
εκανε και την μικρασιατικη εκτρατεια οπου φαγαμε τα μουτρα μας.
επιδει βαζεις τον σολομου και ισαακ να σε θυμισω οτι κυπριους χασαμε και απο ελληνικα χερια!
αρα δεν πρεπει να γαμω ουτε ελληνιδες?πρεπει να βριζω τους ελληνες και να τους μισω?
μεχρι και υπουργους στην κυπρο οπως ηταν οο γιορκατσης δολοφονησε ο ελληνας δικοιτης των καταδρομων στην κυπρο.αρα και οι ελληνες ειναι δολοφονοι κυπριων.ακομα και του βρωμομακαριου εβαλαν βομβα στο αεροπλανο του και εκαναν τοσες αποπειρες εναντιον του αν και προεδρος.
το 1974 οι φιλοι μας οι ρωσοι αυτοι βοηθησαν τον τουρκικο στρατο σε καυσιμα αφου λεφτα δεν ειχαν για εισβολη οπως και σε οπλισμο.τωρα τους δινουν s400 για να σε γαμησουν να μην μπορεις να σηκωσεις αεροπλανο και που ξερεις αν δεν ερθουν στην ροδο για κανα θερμο επισοδειο?
ουτε ρωσιδες τοτε να ασχολεισε γιατι βοηθανε και ειναι οι καλυτεροι φιλοι των τουρκων!
αποδεικτηκε τωρα και ειδες τον τραμπ που ειναι τελικα ο καλυτερος μαγκασ προεδρος τους εστειλε τελεσιγραφο να διαλεξουν στρατοπαιδο.ιδη πληρωνουν την απιστια τους με το κατρακυλισμα της λιρας.
οταν πηγα το 2014 ηταν 2 ,5 τωρα ειναι 6,5.ακυρωσαν την παραγελια των πολεμικων αεροπλανων απο την τουρκια ενα,δευτερο ζητουν την ελευθερωση του παστορα που ειναι ευαγγελιστης και απο εκει περνει τους περισοτερους ψηφους ο τραμπ 2,3 ζητουν ακυρωση της παραγελιασ σ 400 απο ρωσια,4 να αφησουν τις αγαπες με ρωσια και ιραν,5 να μην τολμησουν να μπουν στα συμφερωντα της κυπρου στην αοζ της και να αφησουν αμερικανικες ετεριες να κανουν εργασιες στην τουρκια.
με την λογικη σου ρολογα μονο με αμερικανες,ινδεσ,παλαιστινιες και φιλιπινεζες θα ασχολουμαστε χαχαχα.αφου εισαι πατριωτης πεσ μας αν εκανες στρατο.
ο θειος μου ειναι ο απαχωνισμενος αντρεας ζακος,οι προπαπουδες μου πολεμησαν σε ακαι β παγκοσμιο, σε αιγηπτο και οι παπουδες μου ειναι ηρωες της εοκα.ο πατερας και οι θειοι μου ολοι καταδρομεις πολεμησαν το 1974 και ηταν μελη της εοκα β που κυνηγουσε ο βρωμομακαριος με το εφεδρικο του.
αρα μην μου κανεις εμενα πατριωτισμους γιατι η οικογενοια μου ηταν μαζι με τον κλιρηδη ιδρυτικα μελη του συναγερμου.το οτι πλεον γνωριζωντας συχωριανους μου τουρκοκυπριους που δουλευαν με τον παππου μου,ηξεραν τον πατερα μου και την οικογενεια μου και απεβαλα το μισος δεν σημαινει οτι δεν ειμαι πατριωτης.αντιθετα οι πατριωτησες απο ελλαδα εγραφαν το ποσο μισουνε και δεν χονευουν τους κυπριους
και εβγαλαν το μισος τους στην φουρειρα που πηγε ευροβιζιον και ελεγαν οι μπαζωλες παμε ισραηλ μου χαχαχαχ.μην ξεχνας ρολογα οτι και τον κοσμο στην τραπεζα αυτοι που τους εκαψαν με μολοτωβ δεν ηταν τουρκοι.αρα ουτε ελληνιδες να γαμας γιατι υπαρχει ακομα εμφυλιος πολεμος μεταξυ μασ.

 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Το ποσο τρολ εισαι και ποιανου φαινεται με το που μπεις εδω περα μετα απο συγκεκριμενα ατομα
Τρολακι εγω ξερω οτι οι αντρες με @@ οταν λενε κατι το λενε μπροστα στον αλλο οχι κρυμμενοι πισω απο ψευτικα προφιλ
Αν οντως εισαι 40αρης οπως εχεις πει και κρυβεσαι πισω απο ψευτικα προφιλ αυτο δειχνει την καταντια σου

Ακομα και αν ο αλλος 40αρης που λες ζει με τους δικους τους ακομα και ετσι παραπανω γυναικες γαμαει απ εσενα σκεψου καταντια που εχεις να ασχολεισαι ολη μερα με τι κανουν οι αλλοι

Εδω μεσα μονο εσεις εχετε ξεφτιλιστει οπως και οι admin που αφηνουν τρολ σαν εσενα που απλα κανεις προσωπικες επιθεσεις εγω παντα οταν εχω θεμα με καποιον του στελνω μηνυμα και τα λεμε απο κοντα,εδω μεσα εχω βρεθει με 3 ατομα και αυριο με 4 και ξερουν ποιος και τι ειμαι

Αν λοιπον αποκτησεις @@ τοτε ελα απο κοντα να μας πει σε εμας που βριζεις πισω απ το fake profile σου τα ιδια
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.459
Πόντοι
1.720
Καλησπέρα , άρχισα να διαβάζω το τόπικ και διαπίστωσα ότι μεσα στο 2018 ειδικά έχει μετατραπεί σε τσατ 5-10 ατόμων και ποστάρονται ότι να'ναι συζητήσεις και δεν λέγεται τίποτα για Κίεβο. Κάπου 500 σελίδες σπαμ σχεδόν δηλαδή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μονο αποτυχημενος δε μου κανει εμενα ο δμητρακης που ετσι για τη πλακα και την αλητεια σκαει 700€ και αγοραζει το τελευταιο σαμσουνκ σ9...

Η ο ρολογας που εχει τρεις επιχειρησεις στο νησι και αραζει ενω τα λεφτα του αυγατιζουν....

Αντιθετα καποιοι αλλοι εχουν αναγκη να δειχθουν και κατασκευαζουν παραμυθια η επειδη δε τους βγαινει για κιεβο τρεχουν ιορδανιες και...συριες να ζητιανεψουν μουνι!

Η ακομα χειροτερα σαρανταρισαν κι ακομα μενουν με μαμα και μπαμπα και κυκλοφορουν με....πεζο 2!

:2funny:
Ο ΔΡ ψεύτης δεν γράφει εδώ και 2 μέρες  :2funny:λες να του έκωψαν το ίντερνετ? :2funny:ο άλλος χέστηκε χτες  :2funny:σου λέει με βρήκανε  :2funny:Είναι πάντος εντελώς ηλίθιος  :2funny:Ιορδανία είναι ακριβά η καινούργια εκδρομή είναι γιά Μπαγκλαντές :2funny:εκεί είναι φτηνά  :2funny:και έχει και γκομενάρες  :2funny: :2funny: :2funny:
 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom