Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Εχει πουτάνες το caribean ??? :grin: :grin:

Εκπλήσομαι !!! :grin:
ο αρχοντας της εκανε χαχαχαχααχαχ.το ειπε και ο rooch οτι ο γρικ καμακι τον εκανε ρεζιλι
που προτεινε σε ολες τις γκομενες λεφτα χαχαχαχ.ακομα να καταλαβει ο πιθικο πακιστανος οτι για
να γαμησει θα πρεπει και αυτος να γινει κμανιστης
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Γέλιο μπορεί να δίνει !!

Σε κάποιους που ξέρουν !!

Κάποιοι άλλοι που δεν ξέρουν όμως τον παίρνουν στα σοβαρά. Και εκεί είναι το πρόβλημα.

Στις "αληθινές" ιστορίες περιλαμβάνονται και τα μουνόχερα σε άγνωστες γκόμενες στα τράμ φαντάζομαι. :grin:

Οταν θα δοκιμάσεις να μιμηθείς τον "δάσκαλο" σε αυτή τη τελευταία αληθινή ιστορία φρόντισε σε παρακαλώ να με έχεις φωνάξει πριν για να απολαύσω τη σκηνή από μια γωνία !!!
:grin: :grin:
το ειπε και ο ντολαντ τραμπ.αν εισαι αστερι η γυναικες σου αφηνουν να τους πιανεις το μουνι.
ο κμαν ειναι χολιγουντιανος αστερας στα ματια τους στο καριμπιαν.στο τραμ ειναι το φετιχ του να δακτυλιαζει δημοσια.του εμεινε τικ απο τοτε που γυριζε τσοντες στην πραγα σαν πορνοσταρ.
εχω φιλο στην κυπρο,διασημος πρωην ποδοσφαιριστης ππου ειναι βαλκανιος πουτσαρας απο τα αληθεια.
ντρεπεσε να πας μαζι του καπου αλλα δεν τον παρεξηγανε!πολλες κομπλαρουν το παιζουν μη μου απτου αλλα γελανε και ψαρωνουν.τους μιλα καθαρα θελω να σε γαμησω μαζι με την φιλη σου.
πολλες γνωστες που του μιλανε βαζει το χερι κατω απο τη φουστα,τον ειδαμε να το κανει και με πρωην
γκομενα του που συνοδευωταν.σε μια γκομενα λεει θελω να γαμησω την φιλη σου.απαντα αυτη εχει γκομενα.
ε τωτε ελα να σε γαμησω εσενα!ο τυπος ηθελε να παμε μοσχα μουντιαλ και δεν πηγαινα μαζι του
γιατι ξερω κανει τετεια και θα βρουμε μπελα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
το ειπε και ο ντολαντ τραμπ.αν εισαι αστερι η γυναικες σου αφηνουν να τους πιανεις το μουνι.
ο κμαν ειναι χολιγουντιανος αστερας στα ματια τους στο καριμπιαν.στο τραμ ειναι το φετιχ του να δακτυλιαζει δημοσια.του εμεινε τικ απο τοτε που γυριζε τσοντες στην πραγα σαν πορνοσταρ.

:tooth: :tooth: :tooth:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
εχω φιλο στην κυπρο,διασημος ποδοσφαιριστης ππου ειναι βαλκανιος πουτσαρας απο τα αληθεια.
ντρεπεσε να πας μαζι του καπου αλλα δεν τον παρεξηγανε!πολλες κομπλαρουν το παιζουν μη μου απτου αλλα γελανε και ψαρωνουν.τους μιλα καθαρα θελω να σε γαμησω μαζι με την φιλη σου.
πολλες γνωστες που του μιλανε βαζει το χερι κατω απο τη φουστα,τον ειδαμε να το κανει και με πρωην
γκομενα του που συνοδευωταν.σε μια γκομενα λεει θελω να γαμησω την φιλη σου.απαντα αυτη εχει γκομενα.
ε τωτε ελα να σε γαμησω εσενα!ο τυπος ηθελε να παμε μοσχα μουντιαλ και δεν πηγαινα μαζι του
γιατι ξερω κανει τετεια και θα βρουμε μπελα

Amir Warda λένε τον φίλο σου Χάρη;  :grin:

 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εχει πουτάνες το caribean ??? :grin: :grin:

Εκπλήσομαι !!! :grin:
Πρέπει να πας να κάνεις αυτοψία!! :2funny:
Κάτι μου λέει πως πλέον το Κίεβο σου έχει γίνει το μεγάλο αποθυμένο για ταξίδι!Τόσα που έχεις διαβάσει τι να πούνε οι παταγωνίες,τα μπόρα μπόρα και η νέα Ζηλανδία μπροστά σε μια κμανικη βραδια στο Κίεβο! :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αραβοτουρκους πραγματι δεν τους γουσταρουν ,τεραστια διαφορα απο Ουκρανια πραγματι  :2funny:
αλλα τους Κινεζους γιατι? αφου ακομα και οι πινακες αναχωρησεων/αφιξεων για παραδειγμα στους σταθμους τραινων και στα αεροδρομια ειναι και στα κινεζικα  :grin:

Η σερβιτορα πρεπει να ηταν γκαου παντως σιγουρα ...  :grin:  :grin:  :grin:
Με λίγα λόγια όλα είναι όπως τα λέω εγώ τόσα χρόνια :2funny:και ο καθένας γράφει :jerking: χωρίς να ξέρει τίποτα  :2funny:είδες ότι υπάρχει πολύ χρήμα και ότι οι φτωχομπινέδες του σά'ι'τ θα είναι γιά γέλια αν πάνε :2funny:σκέφτομαι ένα φουκαρά σα τον ΔΡ ψεύτη να πηγαίνει να καμακώσει με τη μιζέρια του  :2funny:θα τον κοιτάξουν οι γκόμενες με λύπιση  :2funny: γιά τον Πάνο απλός θα τον περνάνε γιά Τατζίκο και θα τον μαζεύει η Αστυνομία  :2funny:ο Παναγιώταρος της Μολδαβίας θα φάει και ξύλο  :2funny: :2funny: :2funny:Τώρα αυτοί που είχαν έρθει εφυγαν γιατί δεν έβγαζαν λεφτά και όσοι πηγαν να κανουν επιχειρήσεις τα έχασαν είχαν πλάκα γιά να  :2funny: μαζί τους με τα χάλια τους  :2funny:.
  Σχετικά με τον Πάνο έπεσε πάρα πολύ γέλιο γιατί ενώ έλεγε ότι θα βάλει υλικό και φώτο απο κάποιες απο της 200 γκομενες που λεει ότι έχει  :knockinb: :2funny:Μας έβαλε αυτά που γράφουν τα ηλίθια Αγγλόφωνα σά'ι'τ  :jerking: :2funny:που δεν εχουν καμια σχεση με την πραγματικότητα :jerking: :2funny:όπως που έλεγαν ότι με το μουντιάλ είχε γεμίσει ξένους  :jerking:και εγω ειδα 2-3 φορες κατι παρεες απο 4-5 ατομα φιλάθλους.Οταν δε είχε τον μικρό τελικό δεν είδα ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ στο μετρο!Ενώ σημερα που έπαιζε η ΖΕΝΙΤ ολο και καποιον έβλεπες
  Ολους τους μη λευκούς τους κοιτάνε με ένα βλέμμα υποτιμιτικό.Γενικά ο κόσμος δεν τους πάει
 

Συνημμένα

  • FLTqHYwSQwA.jpg
    FLTqHYwSQwA.jpg
    313,7 KB · Εμφανίσεις: 28
  • xGCOexCtkVM.jpg
    xGCOexCtkVM.jpg
    292,2 KB · Εμφανίσεις: 39
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Για να ρίξω κανάν υπότιτλο..

Το περιστατικό με την εκδρομή στο Σάλτσμπουργκ που ανέφερα,ήταν απλά για να δείξω στον παπά ότι κάποιες Σλάβες δεν το εχουν σε τίποτα να κάνουν κανά κλαρίνο απλά για μια τζάμπα εκδρομή,σε αντίθεση με τις μοσχαναθρεμένες ελλεηνίδες που για να κάνουν κάτι αντίστοιχο θα είναι για να πάρουν καμιά αυξηση,καμιά προαγωγή,κ.λ.π.
Άμα όμως συνεχιστεί η γενική κατρακύλα στην Ελλάδα,καθόλου απίθανο σε κάποια χρόνια να έχουν γίνει και κάποιες ελληνίδες έτσι..

Το παραπάνω περιστατικό φυσικά αποτελεί εξαίρεση και δε σημαίνει ότι αν πάει κάποιος Ουκρανία,είναι αδύνατο να γαμήσει και ότι όλες θα τον πηγαίνουν στα εστιατόρια για να τις ταϊζει και μετά να εξαφανίζονται..

Όπως και ο DR.LOVE,έτσι και εγώ έχουμε postάρει στο παρελθόν screenshots,όχι μόνο με τα matches,αλλά και αφού μπήκε ο σύρτης.
Εγώ έχω ανεβάσει ακόμη και το e-mail με τα εισιτηρια της Ουκρανέζας για Μόναχο.

Αυτό που όμως πρέπει να προσέξει κάποιος εκδρομεας,ειναι πως λόγω δύσκολης ανατροφης,γτπ κοινωνίας και φτώχειας,πολλές Σλάβες είναι καπάτσες κομμάντο και κάτι Έλληνες,Ιταλούς,τούρκους,κ.λ.π. τροβαδούρους του έρωτα,τους πουλάνε και τους αγοράζουν στο λεπτό..

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Πρέπει να πας να κάνεις αυτοψία!! :2funny:
Κάτι μου λέει πως πλέον το Κίεβο σου έχει γίνει το μεγάλο αποθυμένο για ταξίδι!Τόσα που έχεις διαβάσει τι να πούνε οι παταγωνίες,τα μπόρα μπόρα και η νέα Ζηλανδία μπροστά σε μια κμανικη βραδια στο Κίεβο! :2funny:

Πράγματι έχεις δίκιο !! :grin:

Θα φροντίσω να ικανοποιήσω το "ποθημένο" μέχρι το τέλος της χρονιάς !!

Μέχρι τότε θέλω να γράψω το τι έγινε στη Μαλαισία !!

Ολα στην ώρα τους !! :hi:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.715
Like
11.697
Πόντοι
2.406
Πράγματι έχεις δίκιο !! :grin:

Θα φροντίσω να ικανοποιήσω το "ποθημένο" μέχρι το τέλος της χρονιάς !!

Μέχρι τότε θέλω να γράψω το τι έγινε στη Μαλαισία !!

Ολα στην ώρα τους !! :hi:
φιλε μιντ, μην ενστςρνιζεσαι μαλ.. Ιες πλιζ
Το καριμπιαν εθναι μια αποτυχγμενη οσο δεν παει φαση. Ψοφιες γκομενες που ζητανε κατοφραφκα, κ καλες λιγο πανω απο το μετριο που ζηταν διακοσαρες κ τρακοσαρες ενιοτε
Εχω παεθ σε καλυτερες εποχές με κλειστα συνορα
Παντα μια αποτυχια ηταν η ολη φαση μονο για απελπιδες αγαπητούς που δεν σε κοβω για τέτοιον, τουναντίον
Τα αλλα κμανικες γλαφυρες παπαριες ωραια ειναι για να γελάμε αλλα μεχρι εκει
Κι οι αλλες οι αναφορες στο καριμπιαν μλκες ειναο, για αρομα με πολυ χαμηλες προσδοκιες...
Τα σεβη μου
Υγ αναμενω απολαυστικό θρεντ για μαλαισια αντιστοιχο του ανυπερβλητου για Μαδαγασκαρη
:hi:
Εως τοτε παρακολουθώ τον εκπρ τύπου του κμαν, τον καμενο πλεον ρολογα Γκλοκ τον β τον ΤΤουρκοβλαβη  :s&m_2:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Carribean ειναι για την τσαπου ,,,, το εγραψα οτι καλυτερα ειναι τα σαλον για Κιεβο
οπως και για Οδησσο.
ο mind που ειναι παλιος πουτανιαρης οπως καποιοι απο εμας θα το καταλαβει αμεσως  :grin:

Για Μοσχα τα σαλον ειναι ακριβα , οποτε Night Flight αξιζει για τον τουριστα των λιγων ημερων ... εκτος αν εχεις μαζι σου εναν ρωσσοφωνο που ξερει την πιατσα οπως λεει ο μητσος, τοτε φυσικα αλλαζει το εργο.

Αυτα για το πληρωμενο ... απλα ειναι τα πραγματα δεν χρειαζονται πολυπλοκες αναλυσεις!
:grin:  :grin:  :grin:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Carribean ειναι για την τσαπου ,,,, το εγραψα οτι καλυτερα ειναι τα σαλον για Κιεβο
οπως και για Οδησσο.
ο mind που ειναι παλιος πουτανιαρης οπως καποιοι απο εμας θα το καταλαβει αμεσως  :grin:

Για Μοσχα τα σαλον ειναι ακριβα , οποτε Night Flight αξιζει για τον τουριστα των λιγων ημερων ... εκτος αν εχεις μαζι σου εναν ρωσσοφωνο που ξερει την πιατσα οπως λεει ο μητσος, τοτε φυσικα αλλαζει το εργο.

Αυτα για το πληρωμενο ... απλα ειναι τα πραγματα δεν χρειαζονται πολυπλοκες αναλυσεις!
:grin:   :grin:  :grin:

Τα σαλόν φίλε Τάσο,δυστυχώς δεν περιλαμβάνουν στο πρόγραμμά τους:

-Ψευδαίσθηση κατάκτησης
-Επίδειξη της γκόμενας στους συγχωριανούς μας
-Ψευτοσχέση
κ.λ.π.

Ένα από τα πράγματα που μου έχει μάθει το forum τόσα χρόνια,είναι όσα μέλη γράφουν πως όλες οι γυναίκες είναι πουτάνες,εκμεταλλεύτριες,κ.λ.π. είναι εκείνα τα μέλη που αποζητούν περισσότερο από τους υπόλοιπους, τη γυναικεία συντροφιά,υποκατάστατα σχέσης, και γενικά τα θέλω τους,είναι αντίθετα από όσα γράφουν εδώ μέσα.
Απλά επειδή τα θέλω τους,για χ,ψ λόγους δεν δύνανται να πραγματοποιηθούν,έχουν αυτοπαραμυθιαστεί και ζουν στην βολική τους αυταπάτη.

Όταν για παράδειγμα δεν μπορούμε να ξεχωρίσουμε το πληρωμένο με το μη πληρωμένο και έχουμε εφεύρει όρους όπως σπονσορέτες,ημιπουτάνες,κ.λ.π. γάμησέ τα..
Να είμασταν και τίποτα 18χρονα πάει στο διάολο..

 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Με λίγα λόγια όλα είναι όπως τα λέω εγώ τόσα χρόνια :2funny:και ο καθένας γράφει :jerking: χωρίς να ξέρει τίποτα  :2funny:είδες ότι υπάρχει πολύ χρήμα και ότι οι φτωχομπινέδες του σά'ι'τ θα είναι γιά γέλια αν πάνε :2funny:σκέφτομαι ένα φουκαρά σα τον ΔΡ ψεύτη να πηγαίνει να καμακώσει με τη μιζέρια του  :2funny:θα τον κοιτάξουν οι γκόμενες με λύπιση  :2funny:
Στη φώτο το τι συμβαίνει κατα κύριο λόγο στα Τιντεροραντεβού του Δόκτωρ "success "....με τις Τιντερούδες!Εγώ πιστεύω πως αν κάποιος δεν έχει τα "balls" να την πέσει χύμα στα μουνιά καλύτερα να μην πάει πουθενά!

Σκέψου πως Μόσχα 2 μήνες πριν πάω είχα πάνω απο 500 ματς!Κράτησα τα 350 μίλησα με κάπου 50..και τελικά συνάντησα μόνο μία που πιο προβληματική δεν συναντάς ούτε στα πατοξενοδοχεία της Ρόδου!Ευτυχώς που ήταν οι παλιές μου!Στο Νίζνι Νόβγκοροντ ήταν πολύ καλύτερα και θα ξαναπάω!!!!
 

Συνημμένα

  • IMG_1576.PNG
    IMG_1576.PNG
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 44

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εως τοτε παρακολουθώ τον εκπρ τύπου του κμαν, τον καμενο πλεον ρολογα Γκλοκ τον β τον ΤΤουρκοβλαβη  :s&m_2:
Τι τα κάνεις πρε Θείο τα λεφτά??? Δεν θα τα πάρεις και μαζί σου! Δώσε και σε καμιά ντέβουσκα τίποτα παραπάνω να χαρεί... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Θειος ειμαι εγω και θα τα αφησω στις ανηψουδες που ειναι λιγο τεμπελες , ασε που η μια φερνει την αλλη οποτε εχω πολλες!  :grin:
 

Συνημμένα

  • A53881B1-9041-4228-9E90-1829E0F638E1.jpeg
    A53881B1-9041-4228-9E90-1829E0F638E1.jpeg
    218 KB · Εμφανίσεις: 52

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Τα σαλόν φίλε Τάσο,δυστυχώς δεν περιλαμβάνουν στο πρόγραμμά τους:

-Ψευδαίσθηση κατάκτησης
-Επίδειξη της γκόμενας στους συγχωριανούς μας
-Ψευτοσχέση
κ.λ.π.

Ένα από τα πράγματα που μου έχει μάθει το forum τόσα χρόνια,είναι όσα μέλη γράφουν πως όλες οι γυναίκες είναι πουτάνες,εκμεταλλεύτριες,κ.λ.π. είναι εκείνα τα μέλη που αποζητούν περισσότερο από τους υπόλοιπους, τη γυναικεία συντροφιά,υποκατάστατα σχέσης, και γενικά τα θέλω τους,είναι αντίθετα από όσα γράφουν εδώ μέσα.
Απλά επειδή τα θέλω τους,για χ,ψ λόγους δεν δύνανται να πραγματοποιηθούν,έχουν αυτοπαραμυθιαστεί και ζουν στην βολική τους αυταπάτη.

Όταν για παράδειγμα δεν μπορούμε να ξεχωρίσουμε το πληρωμένο με το μη πληρωμένο και έχουμε εφεύρει όρους όπως σπονσορέτες,ημιπουτάνες,κ.λ.π. γάμησέ τα..
Να είμασταν και τίποτα 18χρονα πάει στο διάολο..
Μοσχα εμεινα στο Radisson Slavajanskaya ,δεν ειχε δικες του πουτανες το ξενοδοχειο και οπως καταλαβαινεις γινοτανε οργασμος απο εισαγωγες-εξαγωγες  :grin:
Σχεδον καθε μερα εβλεπα και δυο τρεις αγαπουληδες με τις μπυροκοιλιες τους να ανοιγουν την πορτα απο τις τζιπαρες τους για να μπουν μεσα οι ντεβουσκες ,κρατωντας βεβαια παντα και την ανθοδεσμη στα χερια τους χαχα

Ειναι αυτο που εγραψες ,αν μπορεις να το ξεχωρισεις καλα κανεις και το πραττεις!
αρκει φυσικα να μην το παρουσιαζεις για κατι διαφορετικο απο αυτο που πραγματικα ειναι ...


 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ειναι αυτο που εγραψες ,αν μπορεις να το ξεχωρισεις καλα κανεις και το πραττεις!
αρκει φυσικα να μην το παρουσιαζεις για κατι διαφορετικο απο αυτο που πραγματικα ειναι ...

Έχω γράψει και εγώ στο ίδιο ύφος στον kman,χρησιμοποιώντας μάλιστα το ίδιο ρήμα.
Εδώ και καιρό όμως θεωρώ ότι ο kman,όπως και άλλα μέλη,δεν παρουσιάζουν συνειδητά την πραγματικότητα ως κάτι άλλο.
Απλά ζουν σε παράλληλο σύμπαν και μας το μεταφέρουν αυτούσιο.

Πιστεύω ότι ο Αρχηγός μπορεί να είναι άριστος επαγγελματίας και ένα σωρό άλλα θετικά πράγματα,αλλά με τις γκόμενες ζει σε παράλληλο σύμπαν και αυτό μας μεταφέρει.
Δεν έχει δόλο..

Ομοίως ο Χάρης δε λέει,ας μπω στο bou να την πω στον ΒΠ.
Ο Χάρης πιστεύει ότι είμαι ψεύτης και κανένα screenshot,καμία συνάντηση μαζί του δε θα το αλλάξει αυτό.Ζει στο παράλληλο σύμπαν που όλες οι Ουκρανές είναι πουτάνες και ότι το Κίεβο είναι επικίνδυνο μέρος για έναν τουρίστα.
Είναι η άμυνά του,το έχει κάνει βίωμά του και όταν τον γαζώσουν οι Hells Angels σε κανέναν παράδρομο της Khreshchatyk, στην ταφόπλακα του θα γράφει:"Ήσαν όλες τους μπουτάνες"

Όμοιως ο Δημητράκης πιστεύει ότι είναι μοδάτος με την μπότα σαλάχι και ότι είναι κάποιο είδος αξιοζήλευτου σελέμπριτι.

Όλοι αυτοί ζουν σε παράλληλο σύμπαν και μας το παρουσιάζουν αφιλτράριστα,αγνή τρέλα,καμία πρόζα.
Μεγάλο σχολείο και ίδρυμα το bou.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Έχω γράψει και εγώ στο ίδιο ύφος στον kman,χρησιμοποιώντας μάλιστα το ίδιο ρήμα.
Εδώ και καιρό όμως θεωρώ ότι ο kman,όπως και άλλα μέλη,δεν παρουσιάζουν

Ομοίως ο Χάρης λέει το Κίεβο είναι επικίνδυνο μέρος για έναν τουρίστα.


Όμοιως ο Δημητράκης πιστεύει ότι είναι μοδάτος με την μπότα σαλάχι και ότι είναι κάποιο είδος αξιοζήλευτου σελέμπριτι.
Σχετικά με το Χάρη αν κ'εσύ είχες φάει ξύλο και σου είχαν μαυρίσει το μάτι το ίδιο θα έλεγες  :2funny:Αν έχεις ένα φτηνό κινητό και δεν έχεις μαζί σου πολλά λεφτά ή τίποτα άλλα πράγματα αξίας η Ουκρανία δεν είναι επικύνδινη.Οδησσό το 2014 (μετα δεν εχω πάει και δεν ξέρω) είδα πολλές κωλόφατσες που σίγουρα μπορούσαν να στην πέσουν γιά να σε κλέψουν.Οχι βεβαια όπως το λέει ο Χάρης.Ο Χάρης κουβάλαγε μαζι του ένα Πάκο με Ευρώ και Γκρίβνια  :jerking:.Πάντος η ιερόδουλος της Οδησσού μου είχε πει:δε φοβασαι με τόσο ακριβά κινητά και πράγματα να κυκλοφωρείς τη νύχτα?
Εγώ όμως το αποδικνύω αυτό που λέω σας βαλα φώτογραφίες τα γατάκια μου το ένα γατάκι με γνώρισε με τη μαμά γάτα (είδατε τη φώτο).Είμαι 44 είναι 19 και με γνωρίζει με τη μαμά γατα και η μαμά γάτα όχι μόνο με εγκρίνει αλλά ξετρελάθηκε μαζί μου  :2funny:Σκέψου να της έφερνε τον Πάνο?Θα τον συχαινόταν :2funny: :vomit: ή τον φτωχομπινέ τον ΔΡ ψεύτη? :2funny:που φένεται από μακριά η φτωχομπινεδιά του  :2funny:Εχουν έρθει ατομα απο το σά'ι'τ και έχουν δει ότι ότι λεω δεν τα βγαζω απο το μυαλό μου σαν τον Πάνο ή τον ΔΡ ψεύτη  :2funny:
  Όταν έχεις τον αέρα του διάσημου και αποδικνύεις στην γκόμενα ότι είσαι διάσημος!και ότι σε έχει δείξει πολλές φορές η τηλεόραση η γκόμενα τα παίζει και κομπλάρει.Στην Ρωσσία αν εισαι πετυχημενος και διάσημος οι γκόμενες γουστάρουν πάρα πολυ αν είσαι αποτυχημένος και φτωχομπινές σε κοιτάνε με ένα βλέμμα όλο απαξίωση.Εχουν πολυ ηψυλά στάνταρ γ'αυτό και είναι γεμάτο μοναχικές γυναίκες!
  Πάρε και τα δωρά που πήρα γιά τη Σκιουρίνα από Ελλάδα  :2funny:ξοδεύτηκα που λέει και ένας φίλος μου  :2funny: :2funny: :2funny:.Πάρε και μιά πιό παλιά φώτο με τα δώρα που είχα πάρει σε μιά άλλη  :2funny:.Δε σημαίνει ότι επειδή εδω μέσα όλοι οι άλλοι λένε ψέματα είναι όλοι ψεύτες.
 
 

Συνημμένα

  • IaVfDJlddUo.jpg
    IaVfDJlddUo.jpg
    174,7 KB · Εμφανίσεις: 47
  • eDqAZWETwhs.jpg
    eDqAZWETwhs.jpg
    185,5 KB · Εμφανίσεις: 75
  • Oksana 101.jpg
    Oksana 101.jpg
    149,3 KB · Εμφανίσεις: 38

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Έχω γράψει και εγώ στο ίδιο ύφος στον kman,χρησιμοποιώντας μάλιστα το ίδιο ρήμα.
Εδώ και καιρό όμως θεωρώ ότι ο kman,όπως και άλλα μέλη,δεν παρουσιάζουν συνειδητά την πραγματικότητα ως κάτι άλλο.
Απλά ζουν σε παράλληλο σύμπαν και μας το μεταφέρουν αυτούσιο.

Πιστεύω ότι ο Αρχηγός μπορεί να είναι άριστος επαγγελματίας και ένα σωρό άλλα θετικά πράγματα,αλλά με τις γκόμενες ζει σε παράλληλο σύμπαν και αυτό μας μεταφέρει.
Δεν έχει δόλο..

Ομοίως ο Χάρης δε λέει,ας μπω στο bou να την πω στον ΒΠ.
Ο Χάρης πιστεύει ότι είμαι ψεύτης και κανένα screenshot,καμία συνάντηση μαζί του δε θα το αλλάξει αυτό.Ζει στο παράλληλο σύμπαν που όλες οι Ουκρανές είναι πουτάνες και ότι το Κίεβο είναι επικίνδυνο μέρος για έναν τουρίστα.
Είναι η άμυνά του,το έχει κάνει βίωμά του και όταν τον γαζώσουν οι Hells Angels σε κανέναν παράδρομο της Khreshchatyk, στην ταφόπλακα του θα γράφει:"Ήσαν όλες τους μπουτάνες"

Όμοιως ο Δημητράκης πιστεύει ότι είναι μοδάτος με την μπότα σαλάχι και ότι είναι κάποιο είδος αξιοζήλευτου σελέμπριτι.

Όλοι αυτοί ζουν σε παράλληλο σύμπαν και μας το παρουσιάζουν αφιλτράριστα,αγνή τρέλα,καμία πρόζα.
Μεγάλο σχολείο και ίδρυμα το bou.
Για τους άπιστους ή παραστρατημένους Βαλκάνιους ο αρχηγός, μου είπε να σας δείξω τι φόρτωνε στο Λβιβ στα 30 του τζάμπα βέβαια!!
Τώρα που έχει περάσει τα 43 λογικό είναι να λέει στη 19άχρονη "Γειά σου ,θες 150€?"
Εδω εμείς με εμφάνηση στα 35 και δυσκολευόμαστε όσο δεν πάει !Το ζητούμενο πλέον για τον άντρα του μέλλοντος δεν είναι οι φακιρικές τεχνικές και μαγικες συνταγές του φλέρτ ούτε το ψάρεμα στο τίντερ σε θολά νερά αλλά η κατοχή του δολώματος! Ο κόσμος έτσι γαμάει πλέον!
Πίστευε τον αρχηγό σου και μη ερεύνα ! ! :rockon:
 

Συνημμένα

  • IMG_1582.JPG
    IMG_1582.JPG
    113,5 KB · Εμφανίσεις: 20
  • IMG_1583.JPG
    IMG_1583.JPG
    66,1 KB · Εμφανίσεις: 26
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης



Με τη διαφορά, ότι ο Βαλκάνιος τσομπάνης αλλά και ο Χάρης, είναι καλοπροαίρετοι και γι' αυτό συμπαθείς χωρίς να βγάζουν τη χολή και την κομπλεξαμάρα του σαλτιμπάγκου, που ενώ δεν μπορεί να διακρίνει τα φάσκελα από τις χαιρετούρες και τις ροχάλες από τις ψιχάλες, απευθύνεται στους άλλους πάντα με προκλητικό και προσβλητικό υφάκι.
 


 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Για τους άπιστους ή παραστρατημένους Βαλκάνιους ο αρχηγός, μου είπε να σας δείξω τι φόρτωνε στο Λβιβ στα 30 του τζάμπα βέβαια!!
Τώρα που έχει περάσει τα 43 λογικό είναι να λέει στη 19άχρονη "Γειά σου ,θες 150€?"
Εδω εμείς με εμφάνηση στα 35 και δυσκολευόμαστε όσο δεν πάει !Το ζητούμενο πλέον για τον άντρα του μέλλοντος δεν είναι οι φακιρικές τεχνικές και μαγικες συνταγές του φλέρτ ούτε το ψάρεμα στο τίντερ σε θολά νερά αλλά η κατοχή του δολώματος! Ο κόσμος έτσι γαμάει πλέον!
Πίστευε τον αρχηγό σου και μη ερεύνα ! ! :rockon:
Διόρθωση απο τον Αρχηγό! Η δευτερη είναι Πολωνέζα το 2004!
Τα έχετε βάλει όλοι μαζί του και τον ματιάσατε στο Βρότσλαβ! Αντιμετωπίζει δύσκολο πεδίο και η μάχη αμφίρροπη ...
Τώρα αν το αντιστρέψουμε ... δεν είναι τραγικό τα παλιοκόριτσα να μην δέχονται τα 100-200 Βαλκανικά ευρώ καμακώματος? Αίσχος!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom