Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216

Εφυγα με αξιοπρεπεια αυτο εχω να πω..ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΠΛΑ!!

Σε ευχαριστω Παππα και μια συγνωμη απο τον Βαλκανιο θα έκανε κακο. Παίζουν πράγματα απο πίσω αλλά σας έγραψα παντου υοπάρχουν ρουφιάνοι να τα λένε..Αυτο δεν περίμενε ο dimitrakis.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Φιλαράκι εισαι αριστερός? Σε εχω απο τα σοβαρά άτομα εδώ μην μου χαλάσεις την εικόνα. Μαλλον δεν γνωρίζεις καλά απο ορους χρήσης και Νόμους. Για να μαθαίνεις λοιπόν γιατί όσο μεγαλώνουμε μαθαίνουμε όταν συμμετεχουμε κάπου συμμετέχουμε με βάση κάποιους όρους. Η κοινωνιά μας διέπεται απο όρους και Νόμους εκτός αν ανήκεις στον Ρουβίκωνα και δεν τους αποδέχεσαι.Αλλιώ γινόμαστε ζόυγκλα!! Όπως έγινε ζούγκλα το νημα αυτό που μπάινει ο καθένας και βρίζει τον άλλον επειδή έτσι του την βάρεσε ή του είπαν!!


- Από την κείμενη νομοθεσία δεν επιτρέπεται η με κάθε τρόπο προσβολή της τιμής άλλου. Απαγορεύεται ο με οποιονδήποτε τρόπο ενώπιον τρίτων ισχυρισμός ή διάδοση για άλλον/-η ψευδούς γεγονότος που μπορεί να βλάψει την τιμή και την υπόληψή του/της. Όποιος/-α αναγνώστης/-τρια διαπιστώσει κάτι που τον/την αφορά και είναι δυσφημιστικό, οφείλει να επικοινωνεί μαζί μας για αφαίρεση της δημοσίευσης, ή να κάνει αναφορά (report) στο επίμαχο σχόλιο. Γενικότερα, σε περίπτωση που κατά την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα μας, διαπιστώσετε παραβίαση της κείμενης νομοθεσίας, παρακαλούμε ενημερώστε μας.

Σχετικά με τα περιγραφόμενα παραπάνω, μπορείτε να ζητήσετε με mail:
- να σας στείλουμε αναφορά των δεδομένων σας που κρατάμε στο site
- να διορθώσουμε ή να αλλάξουμε κάτι που δεν είναι σωστό
- να σβήσουμε οριστικά οτιδήποτε σχετικό με εσάς ώστε να μη μπορεί να ανακτηθεί από εμάς με κανέναν τρόπο
 

Οταν λοιπόν αποφασίσεις πως σε προσβάλουν όπως κανει ο Δημητρακης ασταμάτητα τους το ανέφερεις και δεν κάνουν τίποτα πήγαινεις στην επιλογή να θέλω να ξεγραφτώ απο εδώ !! Που σου δίνουν το απόλυτο δικαίωμα να διαγραφτείς όποτε θέλεις και να διαγράψουν όλα τα post σου σύμφωνα και με τον Νέο Ευωπαικό Νόμο του gdpr και σύμφωνα με αυτα που οι ίδιοι γραφουν. Διαβασε τα λοιπόν!!!  Τους έχω στείλει 5 mail δεν το κάνουν και αναγκάστηκα να το γραψω εδω!!  Διαβασε τα παραπάνω και θα καταλαβεις γιατι εσύ έχεις τουλάχιστον μυαλό.

Αν αρνούνται να κανουν αυτά που οι ίδιοι γράφουν τι επιλογή σου μένει?

Δεν θέλω να μείνω και θελουν να διαγραφτούν όλα τα δεδομένα που εχω ποσταρει επιλογή μου και δικαιώμα μου!

Για σένα μπορεί να ειναι ασήμαντα αλλά να γράφει ασταμάτητα κάποιος γαι μενα,την οικογένεια μου,την ζωη μου κλπ πραγματα απο την φαντασιά του αν υπήρχε η παραμικρή αξιοπρεπεια και επίπεδο απο τους διαχιριστες θα το είχαν σταματήσει..Αλλά όπως βλέπεις δεν υπάρχει!!  Οπότε παρτο πισω για την απογοήτευση της χρονιας γιατι απλά το βλεπεις λάθος!!

Αν θες να μεινεις στην ζούγκλα εσυ μείνε εγω δεν κάθομαι πλέον εδω!!
Αντί να διγραφείς γιατί δεν πας στην Ελβετία να κάνεις μιά Ευθανασία? :2funny:γιατί σε βλέπω σε λίγο από την αφραγκία και την αγαμία να τρελένεσε τελείως  :jerking: :2funny:Καλά που είσαι κ εσύ και γελάμε :2funny: :2funny: :2funny:
  Ο Αντισθένης είπε θα μου δώσει είπε λεφτά να πάω να πάρω και το Galaxy S9+ με 256gb μνήμη.Είσαι πανέξυπνος που μάντεψες όλη τη σκευωρία εναντίον σου  :jerking: :2funny:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Αντί να διγραφείς γιατί δεν πας στην Ελβετία να κάνεις μιά Ευθανασία? :2funny:γιατί σε βλέπω σε λίγο από την αφραγκία και την αγαμία να τρελένεσε τελείως  :jerking: :2funny:Καλά που είσαι κ εσύ και γελάμε :2funny: :2funny: :2funny:
  Ο Αντισθένης είπε θα μου δώσει είπε λεφτά να πάω να πάρω και το Galaxy S9+ με 256gb μνήμη.Είσαι πανέξυπνος που μάντεψες όλη τη σκευωρία εναντίον σου  :jerking: :2funny:

Γραψε τωρα ότι θες..Ξεφτιλιστηκες απλά εσυ και οι καραγκίοζηδες του forum!!! Μακάρι να σε κάνουν moderator γιατι αυτό το επίπεδο αξιζει σε αυτό το forum..Να το διαχειρίζονται άνθρωποι σαν και σενα!! Τωρα που γελοιοποιηθηκατε  πες του να με διαγράψουν μην φάτε και καμπάνα!! σαν διαχειριστής σύντομα πρεπει να τα ελέγχεις αυτά!!!!

Φιλιά σε όλους

Γεια σας
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Γραψε τωρα ότι θες..Ξεφτιλιστηκες απλά εσυ και οι καραγκίοζηδες του forum!!! Μακάρι να σε κάνουν moderator γιατι αυτό το επίπεδο αξιζει σε αυτό το forum..Να το διαχειρίζονται άνθρωποι σαν και σενα!!

Φιλιά σε όλους

Γεια σας

Το screenshot που postαρε ο παπάς δεν λέει τίποτα..
Ευσεβείς πόθοι του Δημητράκη.

Πιστεύεις ότι υπήρχε ποτέ περίπτωση να κάνει Moderator τον Δημητράκη ο Αντισθένης;
Για ποιον γαμημένο λόγο να βάλει τέτοιον μπελά στο κεφάλι του;
Μήπως ο Δημητράκης είναι κανάς καλός πληροφοριοδοτης για όσα συμβαίνουν στην Αγία Πετρούπολη ή βοηθάει άλλα μέλη;

Επίδειξη πλούτου κάνει και κράζει τους πάντες και τα πάντα.

Κοινή λογική ρε συ,μη γίνεσαι Δον Κιχώτης..
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Το screenshot που postαρε ο παπάς δεν λέει τίποτα..
Ευσεβείς πόθοι του Δημητράκη.

Πιστεύεις ότι υπήρχε ποτέ περίπτωση να κάνει Moderator τον Δημητράκη ο Αντισθένης;
Για ποιον γαμημένο λόγο να βάλει τέτοιον μπελά στο κεφάλι του;
Μήπως ο Δημητράκης είναι κανάς καλός πληροφοριοδοτης για όσα συμβαίνουν στην Αγία Πετρούπολη ή βοηθάει άλλα μέλη;

Επίδειξη πλούτου κάνει και κράζει τους πάντες και τα πάντα.

Κοινή λογική ρε συ,μη γίνεσαι Δον Κιχώτης..

εγω παντως λεω οτι θα γινει moderator καποια στιγμη στο αμεσο μελλον.

ειναι ο διακαης ποθος του Δημητρακη να γινει mod εδω και 2 χρονια

και θα πατησει επι πτωματων για να το πετυχει αυτο

εδω θα ημαστε η πορεια θα δειξει αν κανω λαθος ή οχι
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Γραψε τωρα ότι θες..Ξεφτιλιστηκες απλά εσυ και οι καραγκίοζηδες του forum!!! Μακάρι να σε κάνουν moderator γιατι αυτό το επίπεδο αξιζει σε αυτό το forum..Να το διαχειρίζονται άνθρωποι σαν και σενα!! Τωρα που γελοιοποιηθηκατε  πες του να με διαγράψουν μην φάτε και καμπάνα!! σαν διαχειριστής σύντομα πρεπει να τα ελέγχεις αυτά!!!!

Φιλιά σε όλους

Γεια σας
Εδώ και 6 μήνες φεύγεις  :2funny:η μόνη λύση στην περίπτωση σου είναι η ευθανασία  :happy:
  Στο μεταξύ το μαθε και ο Ιωσήφ γιά το τηλέφωνο που θα μου πάρει ο Αντισθένης και θέλει κ αυτός  :2funny:ετοιμάσου να σε ξεσκίσει και ο Ιωσήφ  :2funny:
 

Συνημμένα

  • Iiosif Skype.jpg
    Iiosif Skype.jpg
    103,9 KB · Εμφανίσεις: 33

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Το screenshot που postαρε ο παπάς δεν λέει τίποτα..
Ευσεβείς πόθοι του Δημητράκη.

Πιστεύεις ότι υπήρχε ποτέ περίπτωση να κάνει Moderator τον Δημητράκη ο Αντισθένης;
Για ποιον γαμημένο λόγο να βάλει τέτοιον μπελά στο κεφάλι του;
Μήπως ο Δημητράκης είναι κανάς καλός πληροφοριοδοτης για όσα συμβαίνουν στην Αγία Πετρούπολη ή βοηθάει άλλα μέλη;

Επίδειξη πλούτου κάνει και κράζει τους πάντες και τα πάντα.

Κοινή λογική ρε συ,μη γίνεσαι Δον Κιχώτης..

Σου ειπα δεν τα υποθέτω εγω μου τα είπαν απο μέσα άτομα τι αλλο να σου πω!!!!!
Ρε φιλε βαλε εσυ την κοινη λογική σου. Εχει γραψει 100 μυνηματα που με βριζει με λεει φτωχομπινε,λεει για την ζωη μου για την οικογενεια πραγματα απο την φαντασία του και δεν του κάνει κάποιος μια παρατηρηση ενω του κάνω εγω και αλλοι report ολα τα υβριστικά μυνηματα!! Τους αλλούς πως τους μαζευουν και τους κανουν Warned?

Δεν με νοίαζει στην τελική χέστηκα σου ειπα αν δεν μπορούν να διατηρήσουν ένα επίπεδο και γίνει ζόυγκλα φευγεις απλα!! Δεν με ενδιαφερει αν οι σκευωριες που μου μετεφεραν ειναι αληθινες η όχι απλα!!! Η δεν με ενδιαφερει τι του έχουν υποσχεθεί ή μαγειρευουν.Απλα απαγοητευτηκα με την γελοιότητα των Διαχειριστων και πως κατέληξε το νήμα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
εγω παντως λεω οτι θα γινει moderator καποια στιγμη στο αμεσο μελλον.

ειναι ο διακαεις ποθος του Δημητρακη να γινει mod εδω και 2 χρονια

και θα πατησει επι πτωματων για να το πετυχει αυτο

εδω θα ημαστε η πορεια θα δειξει αν κανω λαθος ή οχι
Τότε ήταν γιατί έριχνα πολύ γέλιο με τον ανάπηρο  :2funny:τώρα δεν έχει πιά κανένα ενδιαφέρον βαριέμαι.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Τότε ήταν γιατί έριχνα πολύ γέλιο με τον ανάπηρο  :2funny:τώρα δεν έχει πιά κανένα ενδιαφέρον βαριέμαι.

μακαρι να γινεις mod Δημητρακη, γιατι οχι οι αλλοι καλυτεροι απο εσενα ειναι;

μια χαρα θα εισαι ως καινουριος moderator  :hi:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
εγω παντως λεω οτι θα γινει moderator καποια στιγμη στο αμεσο μελλον.

ειναι ο διακαεις ποθος του Δημητρακη να γινει mod εδω και 2 χρονια

εδω θα ημαστε η πορεια θα δειξει αν κανω λαθος ή οχι

Φίλε, ο δικός μου διακαής πόθος είναι να βάλω την Ελίνα Καντζά σε μια χρονομηχανή,να ξαναγίνει 18 και να αποκλειστούμε σε ένα ερημονήσι για πάντα :grin:

Θεωρώ τον Αντισθένη αρκετά έξυπνο ώστε να μην βάλει τέτοιον μπελά στο κεφάλι του..

Αλλά όπως έγραψες και εσύ,η πορεία θα δείξει.
Έχουμε δει και χειρότερα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Φίλε, ο δικός μου διακαής πόθος είναι να βάλω την Ελίνα Καντζά σε μια χρονομηχανή,να ξαναγίνει 18 και να αποκλειστούμε σε ένα ερημονήσι για πάντα :grin:

Θεωρώ τον Αντισθένη αρκετά έξυπνο ώστε να μην βάλει τέτοιον μπελά στο κεφάλι του..

Αλλά όπως έγραψες και εσύ,η πορεία θα δείξει.
Έχουμε δει και χειρότερα.

θα γινει mod και θα επιβλεπει μονο τα ανατολικα νηματα, δεν θα ασχοληθει με τα άλλα θεματα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
μακαρι να γινεις mod Δημητρακη, γιατι οχι οι αλλοι καλυτεροι απο εσενα ειναι;

μια χαρα θα εισαι ως καινουριος moderator  :hi:
Ισως έχει δίκιο ο Ιωσηφ  : ο ανάπηρος ήτο απλώς ερασιτέχνης μπροστά στον προδομένο, ο προδομένος ήτο η αποθέωσις , αυτός μου λείπει  :(    αν και εγώ γέλαγα περισσότερο με τον Σινοχάρα απ'ότι με τον προδωμένο :2funny: ο Προδομένος μαλάκας έβγαζε μια απελπησία κλαιγόταν ενώ ό Σινοχάρας ενώ ήταν όπως ήταν το έπαιζε ηγέτης  :2funny:Γούστα είναι αυτά ο καθένας με κάποιον γελάει περισσότερο  :2funny:
 Λες ο ΔΡ ψεύτης να πάει να αυτοκτωνίσει?επειδή τον κάναμε ρεζίλι και αποκαλύψαμε τα ψέματα του? :2funny:Να βάλει καμιά θηλειά στήν πόρτα και να κρεμαστεί :2funny:γιατί η ευθανασία κοστίζει ακριβά και λεφτά δεν έχει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
       
θα γινει mod και θα επιβλεπει μονο τα ανατολικα νηματα, δεν θα ασχοληθει με τα άλλα θεματα
Ποτέ δεν ασχοληθηκα με άλλα θέματα γιατί απλούστατα δε με ενδιαφέρουν.Πάω τώρα να δω το τηλέφωνο που θα μου πάρει ο Αντισθένης :2funny:
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
SFHNA.
Μυστες εχετε ξεφυγει την στιγμη που ο Τσιπροτσαουτσεσκου παραμυθιαζει  τον κοσμο με χρυσα κουταλια ενω ακονιζονται τα μαχαιρια για την μεγαλη σφαγη που ερχεται. Λιγο χρονο εχουμε και εσεις τον σπαταλατε αδικα.

Δρ.ΛΟΒ εγω λεω να μην φυγεις, απλα αλλαξε νημα, να αποφυγεις τους κμανιστες.... οι οποιοι δεν σπρωχνουν! Τι να κανουμε αφου το παραδεχονται και οι ιδιοι, και ας φορουν πιτσιλισμενες μπλουζες!
Ρε παιδια λετε η γιουλια να εκανε μαγια μαιατικα στο μυστη Γκλοκ
να μην σταυρωσει γυναικα οσο γραφει στο μπουρδελα? Για να σπασσουν πρεπει να τον κατουρησει τρις φορες Αρμενουδα γυφτισα!
Δεν ανακαλυψατε και τον τροχο, ο ΓΑΒ εγραφε σε νημα νομιζω η το ελεγε, καπου στα χριστουγεννα οτι θελει να γινει μοντερειτορ και θα φυγει αφου δεν τον κανουν, ελεγε.
....................
Ειστε λαγωνικα ε! Ομορφαντες μου, με σος να γλιστραει!
Δεν καταλαβατε ποιος ειναι το βαθυ λαριγγι?
(Δεν ειπα καταδοτης, ρουφιανος, προδοτης!)
Ποιος την ζωη σας κυβερνα?
Ποιος κατεβαζει γκομενες απο τον Αρπιλη Ελλαδα?
Ποιος πηγε τον Μαιο Κιεβο?
Ποιος πηγε τον Ιουνιο Αθηνα?
Ποιος πηγε Ιουλιο Μυκονο?
Ποιος πηγε Αυγουστο Σαντορινη?
Ποιος ειναι Πολωνια?
Ποιος υπαλληλος, εχει τοσο χρημα για διακοπες διαρκειας?
Τυχαιο? Δεν νομιζω!!!
Μην πω οτι ειναι και εικονικα Μιουταρισμενος!
Εδω μιλαμε για Σοδομα και Γομορα! Τυφλα να εχει η συνομοσια της Σιωπης.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Με νηστεια, αποχη και προσευχη και ξηρα τροφη, ας κανουμε ομφαλοσκοπηση μεχρι να ερθει ο Δασκαλος! Μονο τοτε θα παει μπροστα το νημα!

Δασκαλε Ἡμῶν ὁ ἐν τοῖς Οὐκρανοῖς
Μεγιστω Μυστη τὸ ὄνομά Σου·
ἐλθέτω ἡ Μυσταγωγια Σου·
γενηθήτω τὸ οραμα Σου,
ὡς ἐν Ελλαδι καὶ ἐπὶ τῆς Σοβιετιας·
τὸν Πορνιδιων ἡμῶν τὸν ἐπιούσιον δὸς ἡμῖν σήμερον· και αυριον
καὶ ἄφες ἡμῖν τὰ Αμαρτηματα ἡμῶν,
ὡς καὶ ἡμεῖς ἀφίεμεν τοῖς Μαλακιες ἡμῶν·
καὶ μὴ εἰσενέγκῃς ἡμᾶς εἰς πειρασμόν, Αυνανισμου
ἀλλὰ ῥῦσαι ἡμᾶς ἀπὸ των Καυλακιων.

ἐλθὲ καὶ σκήνωσον ἐν τους Μαθητας
και ευρων και Δοσιν εις εμας Τεμπελικα Πουτανακια
καὶ καθάρισον ἡμᾶς ἀπὸ πάσης Αγαμιας και Αφραγκιας,
καὶ σῶσον, Δασκαλε, τὰς Σαρκιας ἡμῶν.

ου γάρ οίδασι οτί ποιούσι Μαλακιας αι Μαθηται
και λεγουσι τας Παπαρολογιας αι Σχολιασται
Σωσων Δασκαλε τον Λαον σου
και ευλογησον τας σπονσορετς ημων!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ο φίλος του ο Stekas τον έσωσε τον Δοκτωράκο...Θα μάζευε πολλές πάλι !Όπως και τον Τουρκολάγνο!Τον είχα για ομίλους!Κρίμα γιατί αυτοί οι δύο είναι η Dream Team των ανατολικών νημάτων!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
πρεπει να ενωθουμε ολοι ασχετα απο τις αντιπαραθεσεις που υπαρχουν μεταξυ σας και να ανακαλυψουμε αυτον τον ρουφιανο.

απο υπολογιστες ξερεις προγραματιστης εισαι καποιος τροπος θα υπαρχει ωστε να βγαλουμε καποια ακρη για το ποιος ρουφιανεβει τα μελη του site
ποιος ρουφιανος ρε οι γκομενες δεν θα ερχωνταν αν δεν τους εστελνε λεφτα στο χερι η μπορει να εστελνε και να του τα ετρωγαν.δεκαδες φορες εκαναν ετσι στον σαλονικιο και σε αλλους.
μπορει και καπειος φιλος τους που ειδε την γκομενα να της ειπε σε βαζει φωτο σε πορνοσαιτ.
μια μερα κ
Σε είχα ανέκαθεν για ένα από τα πιο λογικά και σοβαρά άτομα που γράφουν στα ανατολικά thread.
Μετά τα περί συνωμοσιολογίας δεν ξέρω τι να υποθέσω.. :think:

Δηλαδή τι να υποσχεθούν στο Δημητράκη;
Ότι θα τον κάνουν Moderator;
Ότι θα τραβάνε με drone τις τσάρκες του στο Μετάξι;

Μετά τον Glock που τον τελευταία καιρό έχει αρχίσει να ρετάρει(το έχει επισημάνει και ο Midas αυτό :grin: ) βάρεσες και εσύ μπιέλα.. :priest:

Το μόνο που απομένει είναι να αρχίσει και ο Τάσος τα σαικαντέλικ posts και να το κλείσουμε το μαγαζί :grin:
κανεις δεν υποσχεθηκε τιποτ στον διμητρακη αυτος δεν εγραφε γιατι δεν τον κανουν μοντερετορ.
του ειχε κανει πλακα ο δασκαλος ιωσηφ οτι πληρωνωταν για να γραφει χαχαχαχα και αυτος το πιστεψε.
λεει ο διμητρακης ε τοτε δεν γραφω ξανα μεχρι να με κανουν μοντερετορ γιατι ειναι ο σταρ του φορουμ.
του ειπα σου εκανε πλακα ο δασκαλος αλλα αυτος του κολησε να γινει μοντερετορ,ψωνιο και αυτο χαχαχαχ.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ο δασκαλος λεει να πω στον αντισθενη να μου κλισει τα εισιτιρια για καρακας να παμε βενεζουελα μαζι
και για αυτον το κινητο χαχαχαχαχ.για το θεμα με τις φωτο πριν 4-5 χρονια ενας κλωνος εβαλε τις γκομενες του σινοχαρα-σλαβιανι εδω φατσα,τωρα το θυμηθηκα.μετα οι γκομενες με επερναν εμενα ταχα
οτι εβαλα τις φωτο τους σε πορνοσαιτ και με απειλουσαν.τους ειπα θα σας γαμησω και κλισω σε μια αποθηκη με το γκομενο.ολοι ξερουν δεν ξερω ξα κατεβαζω φωτο να βαζω εδω ουτε να σας βαζω απο το γιουτουπ βιτεο απο ουκρανια για να δειτε ζωντανα αυτα που υποστιριζω.αν τους πει ενας μαλακας που μιλα και αυτος μαζι τους γιατι ειναι κοινοχρηστες αυτες στο ιτερνετ φταιτε εσεις που τους εμπιστευτηκατε
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
θα ξεκινουσα κανωντας επιπλιξη στον ρολογα που συνεχιζει ακομα ασκοπες επιθεσεις στον δοκτορα
και στον διμητρακη που πρεπει να ειναι πιο προσεκτικος σε προσβολες που αφορουν μελη και οχι κλωνους
αγνωστους.τελικα ομως στην πορεια που διαβασα με απογοητευσε ο δοκτορας με τα ποστ του.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Aφού δεν γαμούσες πουτάνες σαν εμάς τους παρακατιανούς που το τηλέφωνό μας το έχει και η τελευταία στριπτιτζού του  Κρασνογιάρσκ,πως θα μπορούσες να εκτεθείς;

Επειδή απλά γράφεις εδώ μέσα;

Ποιος νοιάζεται ρε φίλε;
Και ποιος θα ασχοληθεί με την πάρτη σου,η ελληνική Μοσάντ που δεν έχουμε;
Kαι τι θα σου προσάψει;
Ότι πουλούσες στις Ουκρανέζες φύκια για μεταξωτές κορδέλες; :grin:
φιλε βαλκανιε η δηλωση αυτη του δοκτορα ηταν απογοητευση.για αυτο δεν συναντησε ουτε τον κμαν ουτε τους αλλους ελληνες μηπως γινει ρεζιλι?εχω παθει σοκ γιατι ακομα και με τον ντερτυ οταν ειχα κοντρα βρεθηκαμε οδυσσο πρωτη φορα και ειμασταν γελια,καφε και μεχρι το παζαρι με τα ποδια πηγαμε βολτα.οπως και με αλλα μελη βρεθηκα και ακομα σπιτωσα και βοηθησα συμπατριωτες σε δυσκολες στιγμες οπως και ο δασκαλος ιωσηφ.αν διαβασετε πιο πανω μερικεσ σελιδες του προτεινα να με βρει φεισπουκ και σκαυπ να γινουμε φιλοι αλλα ουτε απαντησε ουτε και σχολιασε μαλλον ντρεπετε να κανει φιλια μαζι μας.ακομα και ο διμητρακης που ειναι ψωναρα ποτε δεν αρνηθηκε να συναντησει κανενα ελληνα και συνομιλα με χιλιαδες αγνωστους στο σκαυπ που ζητανε συμβουλες για ρωσια.ο δοκτορας καταλαβα δεν μας βλεπει φιλους γιατι ειμαστε κατωτεροι και πουτανιαρηδες εμεις και εδω μας θελει μονο για καθαρη
και απροσωπη ανταλαγη πλιροφοριον.
ετσι και εγω βαλκανιε λυπαμε δεν μπορω να γινω φιλος σου ουτε να σε συναντησω.θα κανω παρεα μονο με τους αλλους 6 νανους.ασε που αν σε γνωρισω στην χιονατη θα θελεις να παιξει καστινκ μαζι σου στην πραγα.μακρια και αγαπημενοι θα διαβαζω τις πλιροφοριες σου για πραγα απο απροσωπο φορουμ που παρακολουθανε οι πουτανες και οι μυστικες υπηρεσιες
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ρολογα σου εστειλα πμ πες μου τι εγινε με τη γκομενα γιατι δεν καταλαβα.γραψε πμ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom