Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
α ρε να δω ξανα κανα κακομοιρη ελληνα και θελει να με συναντησει ουκρανια.
θα τον πατησω με το αμαξι και θα μετα θα τον δεσω οπως ο μεγας αλεξαντρος τον εκτορα να τον σερνω στους δρομους του κιεβου χαχαχαχα.μην τολμησετε ξανα να μου πειτε να παμε για καφε να με βλεπουν μαζι σας οι πουτανες και να γινομαι ρεζιλι ουκρανια χαχαχαχ.εχω και ενα πρεστιζ.
ο μονος που θα γλιτωσει ειναι ο βαλκανιος πουτσαρας γιατι θα κανει μεγαλη ζημια στο αμαξι αν τον πατησω χαχαχαχα
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Φ
φιλε βαλκανιε η δηλωση αυτη του δοκτορα ηταν απογοητευση.για αυτο δεν συναντησε ουτε τον κμαν ουτε τους αλλους ελληνες μηπως γινει ρεζιλι?εχω παθει σοκ γιατι ακομα και με τον ντερτυ οταν ειχα κοντρα βρεθηκαμε οδυσσο πρωτη φορα και ειμασταν γελια,καφε και μεχρι το παζαρι με τα ποδια πηγαμε βολτα.οπως και με αλλα μελη βρεθηκα και ακομα σπιτωσα και βοηθησα συμπατριωτες σε δυσκολες στιγμες οπως και ο δασκαλος ιωσηφ.αν διαβασετε πιο πανω μερικεσ σελιδες του προτεινα να με βρει φεισπουκ και σκαυπ να γινουμε φιλοι αλλα ουτε απαντησε ουτε και σχολιασε μαλλον ντρεπετε να κανει φιλια μαζι μας.ακομα και ο διμητρακης που ειναι ψωναρα ποτε δεν αρνηθηκε να συναντησει κανενα ελληνα και συνομιλα με χιλιαδες αγνωστους στο σκαυπ που ζητανε συμβουλες για ρωσια.ο δοκτορας καταλαβα δεν μας βλεπει φιλους γιατι ειμαστε κατωτεροι και πουτανιαρηδες εμεις και εδω μας θελει μονο για καθαρη
και απροσωπη ανταλαγη πλιροφοριον.
ετσι και εγω βαλκανιε λυπαμε δεν μπορω να γινω φιλος σου ουτε να σε συναντησω.θα κανω παρεα μονο με τους αλλους 6 νανους.ασε που αν σε γνωρισω στην χιονατη θα θελεις να παιξει καστινκ μαζι σου στην πραγα.μακρια και αγαπημενοι θα διαβαζω τις πλιροφοριες σου για πραγα απο απροσωπο φορουμ που παρακολουθανε οι πουτανες και οι μυστικες υπηρεσιες

Φίλε Χάρη μετα απο αυτά τα σκηνικά που έχω περάσει να μου βγαζουν το facebook μου εδω, να ενημερώνουν την κοπέλα που έχω καλέσει Ελλάδα πως πόσταρα φώτο με αυτή εδω, να με βριζουν σε πρσωπικό επίπεδο χωρις να τους έχω κάνει κατι με την κάλυψη άν όχι προτροπή των Διαχειρστλων κλπ δεν επιθυμω να κάνω τον οποιοδήποτε φίλο στο Facebook ή στο skype ή να συναντηθώ μαζι του αν δεν δω ότι υπάρχει ενα επίπεδο σοβαρότητας για ευνόητους λόγους.

Ποτέ δεν ήθελα να το κάνω δεν το αρνήθηκα και απο τα παραπάνω κάθε μέρα καταλαβαινω πόσο δίκιο έιχα που δεν το εκανα. Αν καταλάβεις τι εννοώ κατάλαβες. Δεν είναι θέμα ψωνιου είναι θέμα άμυνας και λογικής. Υπάρχουν πολλοί ανάπηροι στο μυαλό ανάμεσα μας!!

Τον Βαλκάνιο που βλέπω ότι ειναι σοβαρός θα ήθελα να τον συναντήσω και θα γίνει κάποια στιγμή στο μέλλον στην Πραγα αν φυσικά θέλει και αυτός να συναντηθούμε. Αντιστοιχα τον Dirty που μιλάμε και βλεπω πως έχει ενα σοβαρό επίπεδο ο ανθρωπος θα συναντηθούμε τον άλλο μήνα.

Ο δάσκαλος Ιωσηφ πως τον λέτε αν και τον σέβομαι απο αυτα που μου λένε οι παλιοι παίχτες δεν μπορω να μην τον κακοχαρακτηρίσω που βρίζει κάποιον που δεν τον έχει δεί ποτε ή καν ανταλλάξει ένα μύνημα μαζί του. Που με ξέρει να βγάζει συμπεράσμα και να μιλάει τόσο άσχημα για μένα? Πως να τον πάρω σοβαρα μετά? Θα είναι τωρα 65 χρονων κοντα του φαίνεται με την απίστευτη εμπειρία του τόσο εξωπραγματικό πως κάποιος 38 χρονων μπορεί να βρίσκει κοπέλες όχι μουνάρες στην Ανατολική Ευρώπη? Τοσο εξωπραγματικό είναι πια? ΕΛΕΟΣ. Απλά πράγματα. Έχουμε κάνει το γαμησι σαν κάτι το διαστημικό και αδύνατο σε αυτην την χώρα. Σαν κατόρθωμα!! Οπότε παρόλο που τον έχετε κάνει θρυλο απο αυτα που μεταφερουν οι φίλοι του δεν θα επιθυμουσα να τον γνωρίσω σε καμία περίπτωση. Εκτός αν μεταφέρονται λάθος πληροφορίες και τότε θα του ζητήσω συγνωμη. Αλλά αν λεει όντως αυτα στον Δημητράκη που μεταφέρει δεν θέλω καμια επικοινωνια.

Αυτα απλά επειδή αναφέρθηκες σε μένα για να μην μείνει αναπαντητο.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Κοιτα, υπαρχουν τρεις περιπτωσεις για καποιον που ανεβαινει επανω ...

αν γραψει οτι δεν γαμησε θα τον πουμε αγαμητο
αν γαμησει πουτανες θα πουμε σιγα το πραμα, πουτανες γαμας και στην ελλαδα
αν γνωρισει και πηδηξει γκομενες ,θα τις βγαλουμε μπαζα

Να γαμησει καποιος νορμαλ και ωραιες ντεβουσκες ,,, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΑΥΣΤΗΡΩΣ  :2funny:




ΥΓ ο δασκαλος ειναι 53 ,ενα χρονο μεγαλυτερος απο εμενα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
καταλαβω δοκτορα τις ανασφαλειες σου αλλα και στο παρελθον σε καλεσα χωρις εστω να απαντησεις.
πρωσωπικα δεν ειμαι διμητρακης ουτε λεω ποτε πως μοιαζει ο καθενας ουτε τον περιγραφω εδω.
πιστευω ατομο δικο σου σου κανει λαδιες και οχι καπειο μελος.εκτος απο τα μελη διαβαζουν και διαφοροι
ασχετοι που δεν θα δωσουν ποτε πλιροφορια για αυτο επρεπε να μπορουνε να διαβαζουν μονο οσοι γραφωντε μελη και οχι ο καθε ασχετος.απο αυτους κινδυνευουμε απο την αγαμια και την ζηλια τους.
αν ηταν ικανοι να γαμανε ουκρανια δεν θα διαβαζε καθε ασχετος το φορουμ.
παρα τις ανασφαλειες σου δοκτορα και την ελλειψη εμπιστοσυνης που εχεις οταν θελει καπεος να κανει 4 ωρες ταξιδι να σε συναντησει βαρσοβια και λες αυτη την δικαιολογια οτι θα σε εκθεσει διχνει ελειψη σεβασμου.ο τυπος δεν ηταν ενας ασχετος πορνοτουριστας αλλα μελος που ζει πολωνια.εχει διαφορα.
ουτε εγω συνανταω η θα συναντησω κανενα πλιν αυτων που γραφουν εδω.βαλκανιος,τασος,μιδασ,ντερτι και οι υπολιποι.εξερεση θα εκανα μονο για τον kople να συναντουσα γιατι φενεται ακινδυνος τρελος και φοβερος πλακατζης και τον παω.ξανασκεψου το οτι εμεις δεν εχουμε αναγγη τις κοινοχριστες γκομενες σου του ιτερνετ και μην ξεχνας αυτος που εβαλε φωτο σου την αλλη φορα δεν ξερουμε ποιος ειναι ουτε εγραψε ποτε εδω.καπειος αγαμητος φιλος σου ηταν.οι τιντερουδες δεν μιλανε μονο μαζι σου και αυτη που περιμενες να δουμε και ποσοι αλλοι την περιμεναν.ο διμητρακης ειναι ο χαρακτηρας του ετσι δεν εχει εντολη απο κανενα στο φορουμ να σε πολεμα.αν κατι δεν του αρεσει και σε βαλει στο ματι οτι λες ψεματα για αυτον θα σε κανει ρομπα.πολλες φορες το παρακανει αν δεν τον ξερεις θα νευριασεις αν τον ξερεις θα γελας.για μενα ειπε χρειαζομε στυλιστα και φανελακι τιγρη με μποτες σαλαχι.
ετσι ειναι ο μιτσος τρελας,οσο του πας κοντρα θα σε τρελανει.αντι να τα βαζεις μεσα σου και να αντιδρας ετσι αντιμετωπισε και εσυ με χιουμορ την κατασταση χωρις απειλες για μυνησεις και βλακειες.
σου ειπε ο βαλκανιος θα ερθει δικαστηριο ντυμενος με την χλαμιδα η τσολιας και θα σε τρελανει χαχαχα
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
φιλε βαλκανιε η δηλωση αυτη του δοκτορα ηταν απογοητευση.για αυτο δεν συναντησε ουτε τον κμαν ουτε τους αλλους ελληνες μηπως γινει ρεζιλι?εχω παθει σοκ γιατι ακομα και με τον ντερτυ οταν ειχα κοντρα βρεθηκαμε οδυσσο πρωτη φορα και ειμασταν γελια,καφε και μεχρι το παζαρι με τα ποδια πηγαμε βολτα.οπως και με αλλα μελη βρεθηκα και ακομα σπιτωσα και βοηθησα συμπατριωτες σε δυσκολες στιγμες οπως και ο δασκαλος ιωσηφ.αν διαβασετε πιο πανω μερικεσ σελιδες του προτεινα να με βρει φεισπουκ και σκαυπ να γινουμε φιλοι αλλα ουτε απαντησε ουτε και σχολιασε μαλλον ντρεπετε να κανει φιλια μαζι μας.ακομα και ο διμητρακης που ειναι ψωναρα ποτε δεν αρνηθηκε να συναντησει κανενα ελληνα και συνομιλα με χιλιαδες αγνωστους στο σκαυπ που ζητανε συμβουλες για ρωσια.ο δοκτορας καταλαβα δεν μας βλεπει φιλους γιατι ειμαστε κατωτεροι και πουτανιαρηδες εμεις και εδω μας θελει μονο για καθαρη
και απροσωπη ανταλαγη πλιροφοριον.
ετσι και εγω βαλκανιε λυπαμε δεν μπορω να γινω φιλος σου ουτε να σε συναντησω.θα κανω παρεα μονο με τους αλλους 6 νανους.ασε που αν σε γνωρισω στην χιονατη θα θελεις να παιξει καστινκ μαζι σου στην πραγα.μακρια και αγαπημενοι θα διαβαζω τις πλιροφοριες σου για πραγα απο απροσωπο φορουμ που παρακολουθανε οι πουτανες και οι μυστικες υπηρεσιες
Γελάω με κάποιους που ανακάλυψαν ΜΟΛΙΣ ΧΤΕΣ τι ΜΑΛΑΚΑΣ που είναι ο DR !!!
Αυτό που είχα δηλαδή δει πριν 4-5 χρόνια από εποχές Βαρσοβίας! Τα έλεγα και στον Φιντελ και στο φόρουμ! Το παιδί έχει μια κορυφή(χαμηλού λόφου)....Μέχρι αυτή  είναι! Το μυαλό του δεν επιτρέπει κάτι παραπάνω... Τι να κάνουμε.. :dunno: :dunno: :dunno:Δεν είναι κακό! Η μαλακία του ξεκινάει όταν πάει να το παίξει παραπάνω απ'οτι είναι!!!
Όσο για την υποστήριξη στο ζήτημα της δημοσιοποίησης του FB του , αυτό θα το έκανα και στον καθένα! Ακόμα και των πιο αντιπαθιτικών σκουλικιών το FB να δημοσιευόταν όπως του Pussy Wagon ή του Nikos_platt  το ίδιο θα αντιδρούσα!!! Δεν με ενδιαφέρουν οι εικόνες της ζωής του κάθε Nick! Μόνο τα γραπτά μετράνε!

Σήμερα o Δρ Βλάξ ξαναχτύπησε και ΜΟΙΡΑΖΕΙ χαρτάκια ΑΝΑΜΟΝΗΣ για μια συνάντηση στον ΔΑΣΚΑΛΟ (ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ) τον ΒΠ και άλλους για να τον συναντήσουν!!!
Πιστευω μετά απο αυτή την εξέλιξη ο δάσκαλος και ο ΒΠ θα αιτηθούν γραπτώς και με επικύρωση απο το KEΠ για μια ολιγόλεπτη και για να σιγουρευτούν θα κατασκηνώσουν μήνες στο σημείο που θα τους υποδείξει όπως οι οπαδοί της Γιούλιας στο  Κίεβο για να μην χάσουν αυτή τη συνάντηση με τον Δόκτωρ!    :2funny: :2funny: :2funny:

*Επίσης εμπιστευτικά ο Δημητράκης παρακαλάει μετά απο αυτές τις εξελίξεις να γίνει γραμματέας του Δόκτωρ της Μαλακίας Αγάπης  :2funny: :2funny: :2funny:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
καταλαβω δοκτορα τις ανασφαλειες σου αλλα και στο παρελθον σε καλεσα χωρις εστω να απαντησεις.
πρωσωπικα δεν ειμαι διμητρακης ουτε λεω ποτε πως μοιαζει ο καθενας ουτε τον περιγραφω εδω.
πιστευω ατομο δικο σου σου κανει λαδιες και οχι καπειο μελος.εκτος απο τα μελη διαβαζουν και διαφοροι
ασχετοι που δεν θα δωσουν ποτε πλιροφορια για αυτο επρεπε να μπορουνε να διαβαζουν μονο οσοι γραφωντε μελη και οχι ο καθε ασχετος.απο αυτους κινδυνευουμε απο την αγαμια και την ζηλια τους.
αν ηταν ικανοι να γαμανε ουκρανια δεν θα διαβαζε καθε ασχετος το φορουμ.
παρα τις ανασφαλειες σου δοκτορα και την ελλειψη εμπιστοσυνης που εχεις οταν θελει καπεος να κανει 4 ωρες ταξιδι να σε συναντησει βαρσοβια και λες αυτη την δικαιολογια οτι θα σε εκθεσει διχνει ελειψη σεβασμου.ο τυπος δεν ηταν ενας ασχετος πορνοτουριστας αλλα μελος που ζει πολωνια.εχει διαφορα.
ουτε εγω συνανταω η θα συναντησω κανενα πλιν αυτων που γραφουν εδω.βαλκανιος,τασος,μιδασ,ντερτι και οι υπολιποι.εξερεση θα εκανα μονο για τον kople να συναντουσα γιατι φενεται ακινδυνος τρελος και φοβερος πλακατζης και τον παω.ξανασκεψου το οτι εμεις δεν εχουμε αναγγη τις κοινοχριστες γκομενες σου του ιτερνετ και μην ξεχνας αυτος που εβαλε φωτο σου την αλλη φορα δεν ξερουμε ποιος ειναι ουτε εγραψε ποτε εδω.καπειος αγαμητος φιλος σου ηταν.οι τιντερουδες δεν μιλανε μονο μαζι σου και αυτη που περιμενες να δουμε και ποσοι αλλοι την περιμεναν.ο διμητρακης ειναι ο χαρακτηρας του ετσι δεν εχει εντολη απο κανενα στο φορουμ να σε πολεμα.αν κατι δεν του αρεσει και σε βαλει στο ματι οτι λες ψεματα για αυτον θα σε κανει ρομπα.πολλες φορες το παρακανει αν δεν τον ξερεις θα νευριασεις αν τον ξερεις θα γελας.για μενα ειπε χρειαζομε στυλιστα και φανελακι τιγρη με μποτες σαλαχι.
ετσι ειναι ο μιτσος τρελας,οσο του πας κοντρα θα σε τρελανει.αντι να τα βαζεις μεσα σου και να αντιδρας ετσι αντιμετωπισε και εσυ με χιουμορ την κατασταση χωρις απειλες για μυνησεις και βλακειες.
σου ειπε ο βαλκανιος θα ερθει δικαστηριο ντυμενος με την χλαμιδα η τσολιας και θα σε τρελανει χαχαχα

Για να σταματήσει αυτη η γελοιότητα μπορείς να ποστάρεις ένα έστω μύνημα PM που μου έχεις στείλει σε παρακαλώ? όχι 2 ενα!!! Τωρα μπήκα και τα ειδα δεν δεν βρήκα να μου έχεις στείλει ποτε. Ελεος πια με τα καργκιοζιλικια εδω μέσα. Να ζητήσεις συγνωμη αν λές ψέματα. Δεν το περίμενα απο σένα Χαρη!!!

Και για τον φίλο τον aegean να τον ενημερώσω πως είτε το πιστέψει είτε όχι ΔΕΝ παταω το κουμπι με τα PM.Σπανιότατα το κάνω. Σου το έχω γράψει και παλαιότερα. Ο Dirty που έμαθα πως με ψάχνει (δεν είχα δει τα pm του) μόλις μου το είπαν μπήκα να δω όντως είχε στειλει το παιδί και του έδωσα κατευθείαν το κινητό μου να μιλήσουμε μέσω viber.

Φτιάξε το μύθο που έχεις στο μυαλό σου aegean αλλά η αλήθεια ειναι άλλη πως όπως σου ειπα ΔΕΝ ΘΗΕΛΑ στην Πολωνια να μιλάω με αγνωστους πλέον δεν έχω θέμα αν ο άλλος ειναι σοβαρος!! Αρκεί να ειναι σοβαρός!!

Αυτά προς αποκατάσταση της αλήθειας!!!


 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Για να σταματήσει αυτη η γελοιότητα μπορείς να ποστάρεις ένα έστω μύνημα PM που μου έχεις στείλει σε παρακαλώ? όχι 2 ενα!!! Τωρα μπήκα και τα ειδα δεν δεν βρήκα να μου έχεις στείλει ποτε. Ελεος πια με τα καργκιοζιλικια εδω μέσα. Να ζητήσεις συγνωμη αν λές ψέματα. Δεν το περίμενα απο σένα Χαρη!!!

Και για τον φίλο τον aegean να τον ενημερώσω πως είτε το πιστέψει είτε όχι ΔΕΝ παταω το κουμπι με τα PM.Σπανιότατα το κάνω. Σου το έχω γράψει και παλαιότερα. Ο Dirty που έμαθα πως με ψάχνει (δεν είχα δει τα pm του) μόλις μου το είπαν μπήκα να δω όντως είχε στειλει το παιδί και του έδωσα κατευθείαν το κινητό μου να μιλήσουμε μέσω viber.

Φτιάξε το μύθο που έχεις στο μυαλό σου aegean αλλά η αλήθεια ειναι άλλη πως όπως σου ειπα ΔΕΝ ΘΗΕΛΑ στην Πολωνια να μιλάω με αγνωστους πλέον δεν έχω θέμα αν ο άλλος ειναι σοβαρος!! Αρκεί να ειναι σοβαρός!!

Αυτά προς αποκατάσταση της αλήθειας!!!
Εσύ που δεν αφήνεις τίποτα αναπάντητο και εδώ και μέρες γράφεις και το τελευταίο σου μύνημα...  :jerking: :jerking: :jerking:
Αλλά τα πμ δεν τα απαντάς ποτέ :2funny: :2funny: :2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Για να σταματήσει αυτη η γελοιότητα μπορείς να ποστάρεις ένα έστω μύνημα PM που μου έχεις στείλει σε παρακαλώ? όχι 2 ενα!!! Τωρα μπήκα και τα ειδα δεν δεν βρήκα να μου έχεις στείλει ποτε. Ελεος πια με τα καργκιοζιλικια εδω μέσα. Να ζητήσεις συγνωμη αν λές ψέματα. Δεν το περίμενα απο σένα Χαρη!!!

Και για τον φίλο τον aegean να τον ενημερώσω πως είτε το πιστέψει είτε όχι ΔΕΝ παταω το κουμπι με τα PM.Σπανιότατα το κάνω. Σου το έχω γράψει και παλαιότερα. Ο Dirty που έμαθα πως με ψάχνει (δεν είχα δει τα pm του) μόλις μου το είπαν μπήκα να δω όντως είχε στειλει το παιδί και του έδωσα κατευθείαν το κινητό μου να μιλήσουμε μέσω viber.

Φτιάξε το μύθο που έχεις στο μυαλό σου aegean αλλά η αλήθεια ειναι άλλη πως όπως σου ειπα ΔΕΝ ΘΗΕΛΑ στην Πολωνια να μιλάω με αγνωστους πλέον δεν έχω θέμα αν ο άλλος ειναι σοβαρος!! Αρκεί να ειναι σοβαρός!!

Αυτά προς αποκατάσταση της αλήθειας!!!


den
δες μερικες σελιδες πανω πριν να σου ξεκινησει επιθεση ο διμητρακης.σου εγραψα και πιο παλια  εδω στην σελιδα και ρωτα και τον τασο που τον ρωτησα τοτε που ηταν πετρουπολη αν εχεις φεισπουκ να σου στειλω αιτηση φιλιας γιατι εισαι ευγενικο παιδι.τα πμ μου τα καθαριζω οσα ερχονται η στελνω για να μην τα διαβαζει ο σαλονικιος που αυτος μου εκανε το προφιλ για εμπιστευτικους λογους.δεν θελω να διαβαζουν αλλοι αυτα που μου στελουν αλλα παιδεια που δεν ξερω.και στο πμ σιγουρα σου εστειλα.
απλα με εγραψες οπως κανεις με ολους ετσι δεν συνεχισα να σε ψαχνω.μου ειπε ο τασος να ρωτησω τον σπυρο αλλα αφου εσυ δεν απαντουσες δεν ηθελα να σε  ενοχλησω.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
δες μερικες σελιδες πανω πριν να σου ξεκινησει επιθεση ο διμητρακης.σου εγραψα και πιο παλια  εδω στην σελιδα και ρωτα και τον τασο που τον ρωτησα τοτε που ηταν πετρουπολη αν εχεις φεισπουκ να σου στειλω αιτηση φιλιας γιατι εισαι ευγενικο παιδι.τα πμ μου τα καθαριζω οσα ερχονται η στελνω για να μην τα διαβαζει ο σαλονικιος που αυτος μου εκανε το προφιλ για εμπιστευτικους λογους.δεν θελω να διαβαζουν αλλοι αυτα που μου στελουν αλλα παιδεια που δεν ξερω.και στο πμ σιγουρα σου εστειλα.
απλα με εγραψες οπως κανεις με ολους ετσι δεν συνεχισα να σε ψαχνω.μου ειπε ο τασος να ρωτησω τον σπυρο αλλα αφου εσυ δεν απαντουσες δεν ηθελα να σε  ενοχλησω.
Κουμπάρο μου να περιμένεις την σειρά σου...Προηγούνται άλλοι όπως ο Δάσκαλος πιο μπροστά απο εσένα που το πρωί το σκεφτόταν αν θα του κάνει τη τιμή να τον συναντήσει...
 

Συνημμένα

  • IMG_1624.JPG
    IMG_1624.JPG
    228,1 KB · Εμφανίσεις: 22

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Δεν μου έχεις στείλει pm ποτέ απλα!!Τώρα μπήκα και τα ειδα. Ουτε Τάσος μου είπε κάτι για σένα κάτι ούτε ο Σπύρος απλα!!
Αν έγραψες στην σελίδα μπορεί αλλα γράφεις και 100 μυνηματα την μέρα δεν το θυμάμαι :) και προφανώς στέλνεις και 500 pm την μέρα οπότε ούτε θυμάσαι σε ποιον στέλνεις.

Λεε να ξεφτίλιζομουν και να σε προκαλούσα να ποσταρεις το μυνημα σου αν είχες στείλει? Τι θα έλεγα μετά αν το έκανες?Λίγο λογική απλα εδώ μεσα. Αλλα που να βρεθεί?

Facebook δεν δίνω σε κανέναν. Μόνο τον Σπύρο εχω. Και σου είπα δεν σε προσβάλω αλλα δεν ξαναδινω στοιχεία σε κάποιον αν δεν τον γνωρίζω η τον εμπιστευτώ. Επιλογή μου. Αν δεν καταλαβαίνεις το λόγο μετά απο ολα αυτά που έχουν γίνει θα σκεφτώ πως πάθαινεις και εσύ gclockιαση!!

Για τον Δασκαλο δεν έγραψα για συνάντηση το πρωί αλλα έχει τόση αγαμια ο gclock που ξέχασε ακόμα και να διαβάζει!! Το αντίθετο είπα για αυτόν πως βρίζει κάποιον που δεν τον γνωρίζει χωρίς λόγο και αιτια.

Γενικά ο gclock στα 5 μηνύματα του τα 2 αφορούν εμένα. Τοσο ζήλεια και κομπλεξισμο απορώ. Με Τίμαει.. Αλλα για να πηδησει δεν θα αλλάξει παλεύοντας να υποβιβασει τους άλλους αλλα βλέποντας τι κάνει λάθος ο ιδιος. Που να καταλάβει όμως μιλάμε για άνθρωπο χαμηλοτατου επιπέδου και IQ.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Φ
Φίλε Χάρη μετα απο αυτά τα σκηνικά που έχω περάσει να μου βγαζουν το facebook μου εδω, να ενημερώνουν την κοπέλα που έχω καλέσει Ελλάδα πως πόσταρα φώτο με αυτή εδω, να με βριζουν σε πρσωπικό επίπεδο χωρις να τους έχω κάνει κατι με την κάλυψη άν όχι προτροπή των Διαχειρστλων κλπ δεν επιθυμω να κάνω τον οποιοδήποτε φίλο στο Facebook ή στο skype ή να συναντηθώ μαζι του αν δεν δω ότι υπάρχει ενα επίπεδο σοβαρότητας για ευνόητους λόγους.

Ποτέ δεν ήθελα να το κάνω δεν το αρνήθηκα και απο τα παραπάνω κάθε μέρα καταλαβαινω πόσο δίκιο έιχα που δεν το εκανα. Αν καταλάβεις τι εννοώ κατάλαβες. Δεν είναι θέμα ψωνιου είναι θέμα άμυνας και λογικής. Υπάρχουν πολλοί ανάπηροι στο μυαλό ανάμεσα μας!!

Τον Βαλκάνιο που βλέπω ότι ειναι σοβαρός θα ήθελα να τον συναντήσω και θα γίνει κάποια στιγμή στο μέλλον στην Πραγα αν φυσικά θέλει και αυτός να συναντηθούμε. Αντιστοιχα τον Dirty που μιλάμε και βλεπω πως έχει ενα σοβαρό επίπεδο ο ανθρωπος θα συναντηθούμε τον άλλο μήνα.

Ο δάσκαλος Ιωσηφ πως τον λέτε αν και τον σέβομαι απο αυτα που μου λένε οι παλιοι παίχτες δεν μπορω να μην τον κακοχαρακτηρίσω που βρίζει κάποιον που δεν τον έχει δεί ποτε ή καν ανταλλάξει ένα μύνημα μαζί του. Που με ξέρει να βγάζει συμπεράσμα και να μιλάει τόσο άσχημα για μένα? Πως να τον πάρω σοβαρα μετά? Θα είναι τωρα 65 χρονων κοντα του φαίνεται με την απίστευτη εμπειρία του τόσο εξωπραγματικό πως κάποιος 38 χρονων μπορεί να βρίσκει κοπέλες όχι μουνάρες στην Ανατολική Ευρώπη? Τοσο εξωπραγματικό είναι πια? ΕΛΕΟΣ. Απλά πράγματα. Έχουμε κάνει το γαμησι σαν κάτι το διαστημικό και αδύνατο σε αυτην την χώρα. Σαν κατόρθωμα!! Οπότε παρόλο που τον έχετε κάνει θρυλο απο αυτα που μεταφερουν οι φίλοι του δεν θα επιθυμουσα να τον γνωρίσω σε καμία περίπτωση. Εκτός αν μεταφέρονται λάθος πληροφορίες και τότε θα του ζητήσω συγνωμη. Αλλά αν λεει όντως αυτα στον Δημητράκη που μεταφέρει δεν θέλω καμια επικοινωνια.

Αυτα απλά επειδή αναφέρθηκες σε μένα για να μην μείνει αναπαντητο.
Αν ο δόκτωρ εδώ εννοεί τον Δάσκαλο Ιωσηφ Μπλάσκο ... να τον παρακαλέσουμε να φύγει απο την ουρά διότι θα φάει πόρτα!!!
Ο Dr συναντά μόνο σοβαρές προσωπικότητες... Αυτά για όσους σκοπεύουν να τον ξαναδούν...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Κοιτα, υπαρχουν τρεις περιπτωσεις για καποιον που ανεβαινει επανω ...

αν γραψει οτι δεν γαμησε θα τον πουμε αγαμητο
αν γαμησει πουτανες θα πουμε σιγα το πραμα, πουτανες γαμας και στην ελλαδα
αν γνωρισει και πηδηξει γκομενες ,θα τις βγαλουμε μπαζα

Να γαμησει καποιος νορμαλ και ωραιες ντεβουσκες ,,, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΑΥΣΤΗΡΩΣ  :2funny:




ΥΓ ο δασκαλος ειναι 53 ,ενα χρονο μεγαλυτερος απο εμενα
Εγώ το αντίθετο εκτιμάω ότι είπες την αλήθεια.Πήγα και γάμησα αυτές της πουτάνες!Δεν φταις εσύ αν έχει πέσει πολύ το επίπεδο των Σαλόν!Το είπε και ο Νέαρχος αυτός που μπορεί να συγκρίνει από παλιά που πήγαινε.Αν έλεγες σαν τον ΔΡ βλάκα ψέματα τότε απλός θα  :2funny: μαζί σου όπως γελάνε μ'αυτόν  :2funny:Με τον ερχομό σου διακαιόθηκα γιατί έγραψες ακριβώς ότι γράφω εγώ τόσα χρόνια.Αν πρόσεξες κανεις για τη Ρωσσία δεν γράφει τα φίδια που γράφουν γιά Ουκρανία γιατί θα τους κάνω ρεζίλι των σκυλιών :2funny:αν γράψουν  :jerking:
  Φυσικά και δεν μπορει να βγάλει γκόμενα ο φτωχομπινές ο ΔΡ ψεύτης  :2funny:Κουβαλάει μαζί του τη μιζέρια της Ελλάδας βγάζει μιά μιζέρια,φένεται τριτοκοσμικός και ότι δεν έχει φράγκο  :2funny:ο Looser είναι το πρώτο πράγμα που συχαίνοντε οι γκόμενες :2funny:

Ο δάσκαλος Ιωσηφ πως τον λέτε αν και τον σέβομαι απο αυτα που μου λένε οι παλιοι παίχτες δεν μπορω να μην τον κακοχαρακτηρίσω που βρίζει κάποιον που δεν τον έχει δεί ποτε ή καν ανταλλάξει ένα μύνημα μαζί του. Που με ξέρει να βγάζει συμπεράσμα και να μιλάει τόσο άσχημα για μένα? Πως να τον πάρω σοβαρα μετά? Θα είναι τωρα 65 χρονων κοντα του φαίνεται με την απίστευτη εμπειρία του τόσο εξωπραγματικό πως κάποιος 38 χρονων μπορεί να βρίσκει κοπέλες όχι μουνάρες στην Ανατολική Ευρώπη? Τοσο εξωπραγματικό είναι πια? ΕΛΕΟΣ. Απλά πράγματα. Έχουμε κάνει το γαμησι σαν κάτι το διαστημικό και αδύνατο σε αυτην την χώρα. Σαν κατόρθωμα!! Οπότε παρόλο που τον έχετε κάνει θρυλο απο αυτα που μεταφερουν οι φίλοι του δεν θα επιθυμουσα να τον γνωρίσω σε καμία περίπτωση. Εκτός αν μεταφέρονται λάθος πληροφορίες και τότε θα του ζητήσω συγνωμη. Αλλά αν λεει όντως αυτα στον Δημητράκη που μεταφέρει δεν θέλω καμια επικοινωνια.
Ο Ιωσήφ σε έκραξε γιά να του πάρει ο Αντισθένης τηλέφωνο όπως πήρε και σε μένα  :2funny:Σε είχα γιά βλάκα εκτός από κακομοίρη άλλα γιά τόσο  :jerking: δεν σε είχα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
βαλε μου ολοκληρη συνομιλια να μεταφραζω για να βγαλουμε ακρη.εστειλα παραδειμα σε 100 κοντακτε μυνημα εισαι συμπαθητικη κι δεν απαντησε καμια!μονο 16 μηνος μου εγραψε μια πλουσια ρωσιδα με πορσε,καλοντυμενη,σπιτι,γονεισ με λεφτα και ταξιδι οδυσσο πριν ενα χρονοα και με βρηκε η ιδια.
με ρωτουσε τι μπιζνεσ κανω οδυσσο και οτι βλεπει της φωτο μου καιρο.
ειδε αυτα που λεει ο διμητρακης και συμπερανε ειμαι επιχειρηματιας.της ειπα ειμαι ενασ συνηθησμενος τυπος.τιποτα περισοτερο και ειμε τουριστασ οδυσσο απλα.
οτι παω σε συγγενεις,παρεα μονο με ελληνεσ και δεν θελω παρε δωσε με ουκρανουσ.
ειπα πσαχνω συνιτηισμενη γκομενα,ουτε πλουσια και καταπροτιμιση οχι ουκρανιδα που εδω και 10 χρονια δεν μιλω με κανενα εκει χχαχαχαχα.αν θελεις θα σου στειλω πμ κοντακτε και φεισπουκ αλλα κοντακτε θα δεισ οτι θες.φεισπουκ εχς φωτο μονο απο ταξιδια τελευτεα 3 χρονια.αν θεσ σου τα στελνω και στειλε μου και εσυ φεισπουκ να σε βαλω στους φιλουσ γιατι σε θεωρω φιλο παρα την διαφωνια μασ))
να ποτε εστειλα στον δοκτορα να με βρει φεισπουκ και του εστειλα και πμ σιγουρα οπως και στον βενεδικτο ειπα αν θελει να με δει σε κοντακτε η φεισπουκ να μιλησουμε.αλλα καμια ανταποκριση απο τον δοκτορα αν θα μιλησουμε.αφου δημοσια του γραφω να τα πουμε και του στελω πμ που δεν απαντα
στον ντερτυ γιατι αμεσως τον βρηκε να συνομιλησει ενω εμενα απο τοτε που του εστειλα με φωνη με ακροαση?αυτο σημαινει οτι κανεις διακρισεις αναμεσα σε μελη.θα βρεθωσουν με πανο και ντερτυ αλλα μαζι μου δεν τολμας για καπειο λογο να επικεινωνισεις με την δικαιολογεια της εμπιστοσυνης.
οι αλλοι ξερουν που με γνωρισαν αν μπορουν η οχι να με εμπιστευτουν.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Που να καταλάβει όμως μιλάμε για άνθρωπο χαμηλοτατου επιπέδου και IQ.
Άντε να δεχτώ πως έχω χαμηλό IQ για την οικονομία της συζήτησης αφού δεν θέλω να δεχτώ τις διαφορες θεωρίες συνωμοσίας σου για τη δουλειά σου και για το τι παίζει στο site !

Μπορείς να μου πεις γιατί πιστεύεις πως όλοι θέλουν να σε συναντήσουν?

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
δεν ξαναγραφω τις γνωμες του δασκαλου τον οχτωβριο ας μας τα λεει ο ιδιος αυτα που θελει για να εχουμε
και θεματα να μιλαμε.το αστειο με τον αντισθενη οτι μας κανει δωρα πρεπει να το σταματησουμε γιατι εχει που πιστευουν οτι στα αληθεια μας παιρνει κινητα χαχαχαχα.ας σε κανουν μοντερετορ για ρωσια διμητρακη να υσυχασουμε επιτελους.νομιζω θα σοβαρεψει το θεμα ρωσια γιατι κανενας δεν θα τολμα να λεει σε σενα μαλακιες οπως ο δυσκολοεγραφη.οι φιλοι μου ηταν και αυτοι μουντιαλ ρωσια οπως και ριο πριν
4 χρονια και μονο φωτο με αξιοθεατα και τις κοπελες εθελοντριες εβαζαν φωτο.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
και στο πανο σκληρο εστειλα πμ να γραφει σε δικο του θεμα για καουτσ σερφινκ ουτε και αυτος απαντησε.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Δεν μου έχεις στείλει pm ποτέ απλα!!Τώρα μπήκα και τα ειδα. Ουτε Τάσος μου είπε κάτι για σένα κάτι ούτε ο Σπύρος απλα!!
Αν έγραψες στην σελίδα μπορεί αλλα γράφεις και 100 μυνηματα την μέρα δεν το θυμάμαι :) και προφανώς στέλνεις και 500 pm την μέρα οπότε ούτε θυμάσαι σε ποιον στέλνεις.

Λεε να ξεφτίλιζομουν και να σε προκαλούσα να ποσταρεις το μυνημα σου αν είχες στείλει? Τι θα έλεγα μετά αν το έκανες?Λίγο λογική απλα εδώ μεσα. Αλλα που να βρεθεί?

Facebook δεν δίνω σε κανέναν. Μόνο τον Σπύρο εχω. Και σου είπα δεν σε προσβάλω αλλα δεν ξαναδινω στοιχεία σε κάποιον αν δεν τον γνωρίζω η τον εμπιστευτώ. Επιλογή μου. Αν δεν καταλαβαίνεις το λόγο μετά απο ολα αυτά που έχουν γίνει θα σκεφτώ πως πάθαινεις και εσύ gclockιαση!!

Για τον Δασκαλο δεν έγραψα για συνάντηση το πρωί αλλα έχει τόση αγαμια ο gclock που ξέχασε ακόμα και να διαβάζει!! Το αντίθετο είπα για αυτόν πως βρίζει κάποιον που δεν τον γνωρίζει χωρίς λόγο και αιτια.

Γενικά ο gclock στα 5 μηνύματα του τα 2 αφορούν εμένα. Τοσο ζήλεια και κομπλεξισμο απορώ. Με Τίμαει.. Αλλα για να πηδησει δεν θα αλλάξει παλεύοντας να υποβιβασει τους άλλους αλλα βλέποντας τι κάνει λάθος ο ιδιος. Που να καταλάβει όμως μιλάμε για άνθρωπο χαμηλοτατου επιπέδου και IQ.
αντιθετα δεν γραφω σε κανενα ποτε πμ και δεν απαντω!εξερεση οπειος γραφει εδω και μου γραψει πρωτος.σημερα που εστειλαν 3 για κυπρο και δεν απαντησα ας ρωτουν αυτους που γραφπουν εκει.
απαντησα μονο σε ενα παιδι που θα παει σοφια και μου ειπε με διαβαζει εδω για ουκρανια.
δεν απαντω ουτε γραφω πμ.μονο στον ρολογα χτες να μου πει τι εγινε με την γκομενα να καταλαβω αλλα δεν απαντησε μαλον δεν το ειδε.δεν απαντω σε κανενα πμ γιατι με πριζουν ιδικα για κυπρο οι κυπριοι.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Θες να σου πω γιατί Χάρη απάντησα αμέσως στον dirty? Ακου το λοιπόν.. Γιατί μου εγγυήθηκε άτομο φίλος μου απο εδω πως είναι σοβαρός άνθρωπος (που όντως είναι) και τον ξέρει απο κοντά. Έτσι απλα!!!

Τι δεν κατάλαβαινεις? Ο άλλος πιο πάνω είδε μια φώτο μου απλα με ενα αμάξι και μια περιοχη και ξεκίνησε ιστορίες φαντασίας απο το μυαλο του και συνεχες  βρίσιμο. Και θα παω να μοιράζω τα στοιχεία μου σε οποίον τα ζητάει?

Δεν μπορω να κατάλαβω τι κόλλημα έχετε φάει και δεν συνεχίζεται να γράφετε εδω οτι θέλετε χωρίς να αναφερεστε σε μενα ώστε να αναγκάζομαι να σας απαντάω. Τοσο πολυ σας εχω σημαδεψει?ζήλεια είναι? Κομπλεξισμος είναι? Δεν θα καταλάβω ποτέ πραγματικά αυτό είναι αδιανόητο!!

Δεν εχω ξαναποσταρει κανένα μυνημα σε τίποτα ούτε δίνοντας οδηγίες ουτε μιλώντας για γκόμενές εκτος αν πρόκειται για απάντησεις καθε φορά που με βρίζετε η κατηγορείται. Ακομα και ο Θεός δασκαλος που λέτε ρίχνει το επίπεδο του και χαλάει την φήμη του να βρίζει εμενα που δεν εχουμε μιλήσει ποτε!! Αφού είμαι τόσο για τον πουτσο και δεν ποσταρω πλεον οδηγίες για γυναίκες τι φοβάστε?

ΑΣχοληθητε με κάτι άλλο απλα που να ενδιαφέρει τον κόσμο !! Γυναίκες ταξίδια οδηγίες κλπ. Εκτός αν δεν έχετε να πείτε τίποτα. Που μάλλον δεν έχετε.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
εκανα εξερεση σε σενα δοκτορα γιατι ξερω εισαι ευγενικος για αυτο σου εστειλα.
θυμαμε σε ποιος στελω γιατι σπανια στελω.μονο σε κοπλε και ρολογα εστειλα 2 3 μυνηματα συνολικα πμ και 1-2 φορες στον μιδα.δεν χρειαζετε να συμφωνω με καπειον να του γραψω η να τον συναντησω αν ειναι ευγενεις,χαμηλων τονον και φενετε καλο παιδι.τελος αυτο δεν επανερχωμε γιατι κουρασαμε ολους με το θεμα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν εχω ξαναποσταρει κανένα μυνημα σε τίποτα ούτε δίνοντας οδηγίες ουτε μιλώντας για γκόμενές εκτος αν πρόκειται για απάντησεις καθε φορά που με βρίζετε η κατηγορείται. Ακομα και ο Θεός δασκαλος που λέτε ρίχνει το επίπεδο του και χαλάει την φήμη του να βρίζει εμενα που δεν εχουμε μιλήσει ποτε!! Αφού είμαι τόσο για τον πουτσο και δεν ποσταρω πλεον οδηγίες για γυναίκες τι φοβάστε?

ΑΣχοληθητε με κάτι άλλο απλα που να ενδιαφέρει τον κόσμο !! Γυναίκες ταξίδια οδηγίες κλπ. Εκτός αν δεν έχετε να πείτε τίποτα. Που μάλλον δεν έχετε.
Εγώ πρέπει να σου γράφω γιά να μου πάρει ο Αντισθενης κ'αλλο τηλέφωνο  :2funny:Οτι μένεις Γαλάτσι το έγραφε στο facebook σου οπότε άστο καλύτερα  :2funny:και όλο σου το στυλ είναι του φτωχομπινέ  :2funny:Το Γαλάτσι είναι η μόνη αλήθεια γιά σένα  :2funny:όσο γιά της φώτο που κράζω οι φώτο σου είναι από το Facebook είναι θυμίζουν ένα τελειως φουκαρά :2funny:ποζάρεις στο opel Astra Cabrio λες και είναι καμιά φεράρι  :2funny:μ'αρέσει που κάθεσαι και στο τιμόνι και καμαρώνεις  :2funny:η Πλάκα είναι ότι οι γκόμενες το καταλαβαίνουν αμέσως ότι ουτε αυτο το αμάξι είναι δικό σου διοτι έχεις μόνο 2 φώτο και από το πως ποζάρεις φένεται ότι θαυμάζεις αυτό το αμάξι  :2funny:.Γιά έναν κακομοίρη μπορει αυτο το αμάξι να είναι κάτι το φανταστικό αλλά όχι γιά τη γκόμενες  :2funny: :2funny: :2funny:.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom