Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Χάρη αφιερωμένο για την αφεντιά σου και τη γοητεία σου.... :grin:

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ναι πηδιουνται μόνο με κερασματα που το παραξενο βρισκεις σ' αυτο  :dunno:. το οτι δεν μπορεις να το πετυχεις εσυ δεν σημαινει οτι καποιος αλλος δεν μπορει. δεν ειμαστε ολοι το ιδιο

αλλος πηδαει με τα λεφτα του ιεροδουλες και αλλος πηδαει μεσω της διαδικασιας του διαδυκτιακου φλερτ κανονικα γκομενακια.
ποτε θα βρεθουμε να μου το αποδειξεισ?επιδει δεν γαμασ εσυ ελληνιδες δεν σημαινει δεν μπορω εγω.ποτε θα εισαι ουκρανια?
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
αν δεν μπορουν οι ελληνες δεν σημαινει δεν μπορω εγω.δεν μου λεγανε ετσι για ουκρανια?χαχαχαχααχ.ρε συνελθε.η ελλαδα ειναι η μονη χωρα που δεν θα εχω αντιπαλο.
ουκρανια μεχρι τους γυφτους δεν μπορεις να συναγωνιστεις ουτε με εμφανιση ουτε με λεφτα.
οταν αρχισει να γραφει ο δασκαλος ολα θα επιστρεψουν στην θεση τους.
σας εγραψα πιο πριν ποσεσ μικρουλες ελληνιδες γνωρισα και τωρα θα εχω γκομενα 17-18 χρονια μικροτερη μου ενιαρι.ισως αλλαξουν τα ταξιδια μου για αυτο,οχι και ασχημα για αποτυχημενος στην ουκρανια χαχαχα.
ρε παπα φιλοι μου ελληνες και κυπριοι που εχουν επιχειργσεις σε ελλαδα οταν τους ελεγα πριν 10 χρονια το μπατζετ μου μοσχα και κιεβ ελεγαν αν πας αθηνα η κυπρο μονο τα πιο τοπ μουνια θα εχεις.
ο δασκαλος που με ειδε τοσες φορεσ πρωσωπικα τα ιδια μου λεει.
που πηγα σαλονικη εκανα θραυση αλλα δεν επενδησα γιατι δεν ειχα σκοπο να ξαναπαω.
αθηνα ειδα δεν εχω αντιπαλο και μαλιστα εκανα πλακα με τον δασκαλο για τους αντρες εκει.
ελεγα ουτε η πιο αθλια ουκρανιδα θα τους εσπαζε στο ξυλο  αν την πλισιαζαν οι τυπο που ειδα.ανταγωνισμο εχω το 10% που αυτοι θα ειναι μπουζουκια και μυκονο χαχαχαχα


χαρη εδω εισαι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
θα με παρεις ραντεβου μαζι σου με το ιτερνετ φλερτ.οπως ο παρισ απο βραζιλια που δεν του μιλησε γκομενα σε 3 μηνες οδησσο αν και εμφανισημος καλοντυμενος 45-48.
οταν πλισιασα εγω την γκομενα και του την πασαρα να γαμησει δεν ηθελε.του ειπα θα της δωσω λεφτα να την γαμησω.δεν δεχωταν ελεγε σε γκομενα που μιλησα και καμακωσα δεν γινεται χαχαχα.
ρε μαλακα του λεω αφου εγω τιν πλισιασα να στην γνωρισω ειναι της δουλειασ αυτη ασε τι σου φενετε εσενα.
μετα απο καιρο μου λεει καραπουτανεσ ειναι εχεισ δικαιο,εχουν τιμη στο ιτερνετ
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
ποτε θα βρεθουμε να μου το αποδειξεισ?επιδει δεν γαμασ εσυ ελληνιδες δεν σημαινει δεν μπορω εγω.ποτε θα εισαι ουκρανια?

οταν ανεβω επανω θα ενημερωσω να ξερεις οτι αν δεν φαω μονο με κερασματα εγω θα σου δωσω την gold card μου να την χρησιμποιοησεις για 1 μερα.

αν ομως γινει το αντιθετο θα σε ξεφτυλησω δημοσια εδω μεσα στο νημα

παει το στοιχημα?
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
οταν ανεβω επανω θα ενημερωσω να ξερεις οτι αν δεν φαω μονο με κερασματα εγω θα σου δωσω την gold card μου να την χρησιμποιοησεις για 1 μερα.

αν ομως γινει το αντιθετο θα σε ξεφτυλησω δημοσια εδω μεσα στο νημα

παει το στοιχημα?
δεχομε.δεν πιστευω να ερθεις και εσυ οπως ο αλλος φιλος μασ με βιζιτα και μου πεις τσαμπα μετα?μετα την γκομενα αυτη την ειδα με αλλαν και σινοχαρα ετσι καταλαβα ολοι γνωριζονταν για αυτο τον υποστιριζαν χαχαχαχ.κιεβο βρισκω ανετα γκομενες οπουδηποτε χωρις ιτερνετ.
οδυσσο δεν εχει τιποτα στο κεντρο.κιεβο σε βαζω στοιχημα βρισκω με κερασματα χωρισ ιτερνετ.
επιδει δεν με γνωρισεις πρωσωπικα στο λεω ειμαι 100 φορες πιο εξυπνοσ και πονηρος απο οσο νομιζεις.μην σε γελα η γραφη μου
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
μαλον ο κλασικος ελληνασ βαλκανιοσ ειναι αυτος χαχαχαχ

χαρη το δοντι τι λεει ποναει;  :grin: εβγαλε αποστυμα και σου εκανε μαγουλαδα;  :grin:

ασε τον οδοντιατρο και ελα να στο βγαλω εγω  :grin: εχω μια πενσα καταληλη να βγαζει δοντια  :grin:

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ο ξαδελφοσ μου που παιζει αθηνα απο εμφανιση δεν λεει αλλα γαμα πολλες γκομενες μεσο κονε.
πριν 2 μηνες γαμηησε 2 φιλες αθηνα.αρχικα την μια μετα η αλλη ζηλεψε και γαμησε και την δευτερη.
αθηνα δεν την αλλαζει με τιποτα και δεν ηρθε ποτε ουτε θελει ουκρανια.
αθηνα παιζει παραλιακα και εχει κονε με φιλο που τον φιλοξενα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
παλι εκλισεσ τρυπα για 3 μερες να γαμησεισ σε σαλον?γερμανια δεν εχει πουτανες?
σε 3 μερεσ δεν μπορω να ειμαι πραγα.την παρασκευη θα βγαλω τισ ραφεσ απο το στομα που εβγαλα φρονιμητη.σεπτεβριο ειμαι ουκρανια.πεσ μου που θες να σε συναντησω.δεκεβριο ειμαι ελευθεροσ για οπου θες 2 εβδομαδεσ.οχτωβριο και νιοβριο δεν μπορω.κανονισε το προγραμα σου απο αρχεσ δεκεβρη.
πεσ ποτε θα εισαι ουκρανια ακομα καλυτερα.θα σε παρω και γιδροπαρκ να δω τι μαγκασ εισαι χαχαχαχ
μην ξεχνασ οτι παντα μου την πεφτουν μπραβοι 5-6 ατομα  και επαγγελματιες κακοποιοι οπως αυτοι οδυσσο.ποτε δεν ηρθε ενασ αλλα απο 4 και πανω κρατωντασ σπρει και μαχαιρια.
15-19 αυγουστου ειμαι ελευθεροσ αλλα σου ειπα θα παω στον οδοντιατρο μετα κλινει διακοπεσ.
μην ανυσυχεις εσυ και θα ε δεισ μπροστα σου.φοβαμε να μην με στησεισ και να ερθω αδικα!
σε ρωτησα στο θεμα τσεχια ποτε θα εισε και δεν απαντησεσ


:2funny: :2funny: :2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
χαρη το δοντι τι λεει ποναει;  :grin: εβγαλε αποστυμα και σου εκανε μαγουλαδα;  :grin:

ασε τον οδοντιατρο και ελα να στο βγαλω εγω  :grin: εχω μια πενσα καταληλη να βγαζει δοντια  :grin:
δεν ποναω αλλα δεν μπορω να φαω.σημερα πουρε ετρωγα,φαριλακτε που τρωνε τα μωρα και τυρι.
τα μαγουλα μου ειναι πρησμενα οπως με ειδανε απο την καμερα οταν με κτυπησαν οδυσσο.αρχισε να υποχορει.δεν ενιωσα καθολουπονο μεχρι τωρα αλλα θελω να βγω με την κοπελιτσα για φαι και δεν μπορω.
σεπτεβριο παει πισω σπουδες.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
δεν ποναω αλλα δεν μπορω να φαω.σημερα πουρε ετρωγα,φαριλακτε που τρωνε τα μωρα και τυρι.
τα μαγουλα μου ειναι πρησμενα οπως με ειδανε απο την καμερα οταν με κτυπησαν οδυσσο.αρχισε να υποχορει.δεν ενιωσα καθολουπονο μεχρι τωρα αλλα θελω να βγω με την κοπελιτσα για φαι και δεν μπορω.
σεπτεβριο παει πισω σπουδες.



:2funny: :2funny: :2funny:


 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
που είσαι ρε Δημητράκη έλα βάλε τα πράγματα στη θέση τους γιατί η κατάσταση έχει ξεφύγει με τις φαριν λακτε κρέμες του Χάρη  :2funny: :2funny:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
δεχομε.δεν πιστευω να ερθεις και εσυ οπως ο αλλος φιλος μασ με βιζιτα και μου πεις τσαμπα μετα?μετα την γκομενα αυτη την ειδα με αλλαν και σινοχαρα ετσι καταλαβα ολοι γνωριζονταν για αυτο τον υποστιριζαν χαχαχαχ.κιεβο βρισκω ανετα γκομενες οπουδηποτε χωρις ιτερνετ.
οδυσσο δεν εχει τιποτα στο κεντρο.κιεβο σε βαζω στοιχημα βρισκω με κερασματα χωρισ ιτερνετ.
επιδει δεν με γνωρισεις πρωσωπικα στο λεω ειμαι 100 φορες πιο εξυπνοσ και πονηρος απο οσο νομιζεις.μην σε γελα η γραφη μου

εισαι μεγαλος Χαρη  εσυ και ο ρασπουτιν για παραδειγμα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
δεν πιστευω οτι εχεις ιδεα πραγματικα απο ουκρανιδες εκτος απο αυτες που γνωρισες σε κολομπαρα και στουντιο.ο ιδιος εγραψες για την ουκρανιδα που μας λεει τους ελληνες μαυριδερουσ,τριχωτου και ασχημους.
ακομα για την προτιμηση της γκομενασ σε ουκρανους αρα σε τι διαφωνουμε?πψς σε βοηθησε ο βαλκανιος?
σου εστειλε σαιτ να γαμησεισ πουτανεσ στην πραγα?


:2funny: :2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Μόλις γύρισα σπίτι απο το αεροδρόμιο που πήγα να υποδεχτώ έναν πολύ καλό φίλο Ρώσο και φιλέλληνα που ήρθε απο Αγ Πετρούπολη με την οικογένειά του!

Το αεροπλάνο ήταν μισοάδειο και έναν έναν που κοίταζα τους επιβάτες δεν είδα ούτε ένα άξιο γαμήσιμο γκομενάκι!Ούτε καν μια δυάδα!Μόνο οικογένειες ... :S
 

Συνημμένα

  • IMG_1332.JPG
    IMG_1332.JPG
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 36

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Καλημέρα στην εκλεκτή ομηγυρη !! :hi: :hi:

Ταξίδευα κοντά ενα μήνα στη ΝΑ Ασία, έχω χάσει πολλά επεισόδια στο νήμα, και δεν έχω χρόνο να διαβάσω 50 -70 σελίδες πίσω.

Θα μπορούσε κάποιος ευγενής φίλος να με ενημερώσει ποια η σχέση της φαριν λακτε με τις γκόμενες στο Κίεβο ???

Οσο και να προσπάθησα να μαντέψω δεν κατέληξα σε κάτι  !! :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom