Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Κμαν Β.Π.....εαν η Σασα σου ζητουσε τωρα να της κανεις μια... χαρη, ποια θα προτιμουσες? Την Μπαστα η την Σταματη η την Σφηκοφωλια? (ψυχομετρικο τεστ)

Φίλε, η Σάσα στάζει καύλα,θα μπορούσα να την καταπιώ ολόκληρη σαν πύθωνας.
Για όποια από τις δύο Σταμάτη και αν λες,το μόνο που θα έκανα είναι να τις βάλω να αποστηθίσουν τα γραφόμενα του Χάρη και μετά να τα απαγγείλουν ενώ τις ξηγιόμαστε όλο το site golden shower στη μάπα.
Ελπίζω να πέρασα το ψυχομετρικό σου  :hi:

τι εγινε βαλκανιε πουτσαρα?ξαφνικα κραζεις οσους πανε κιεβο με νεροπιστολο και σημαια την αγαπη
και εξυμνεις τον αρχι βαρωνο βαλκανιο εσκομπαρ?χαχαχαχαχα τελικα ολα γινονται
τι γινεται βαλκανιε πουτσαρα τοτε που ελεγες και εσυ για καμακια στο κιεβ και τιντερ πουλωντας αγαπες?

Χάρη,βλέπω πάλι ξύνεσαι στην γκλίτσα του Βαλκάνιου Τσομπάνη..

Δεν φτάνει που δεν ξέρεις να γράφεις ελληνικά,δεν τα καταλαβαίνεις κιόλας.

Στα έχω γράψει ξανά ρε Χάρη, το πρόβλημά σου δεν είναι αυτό που νομίζεις, ότι είσαι κονδός δηλαδή,μιας και παίζουν και κονδοί που στροφάρουν και γενικά γαμάνε και δέρνουν.

Το πρόβλημα σου είναι ότι λόγω κόμπλεξ σου λείπει το διαχρονικό και διαπλανητικό αφροδισιακό της αυτοπεποίθησης και επίσης μια στοιχειώδης ευστροφία,η οποία απαιτείται για το δεύτερο αφροδισιακό,δηλαδή να μπορείς να χαϊδέψεις τα αυτιά των γυναικών.
Εσύ ακόμα νομίζεις ότι είμαι ο kman, πως να μπορέσεις να διαβάσεις το μυαλό μιας γυναίκας και να της το γαμήσεις;

Πάμε και στα περί Κιέβου και Tinder.
Εγώ όπου και να πάω έγραφα στην περιγραφή μεταξύ άλλων:"...Για 4 μέρες στο Κίεβο..."

Οπότε όποια μάτσαρε,ήξερε τι και πως.
Ούτε ότι ήρθα στο Κίεβο για συνέντευξη σε εταιρεία έγραψα,ούτε ότι ψάχνω Σλάβα να κάνω οικογένεια,ούτε ότι ήρθα να ανοίξω πατσατζίδικο και ψάχνω για γκαρσόνες.

Κατάλαβες ή να σου κάνω κανά Powerpoint με μεγάλα και φωτεινά σχήματα;

Επίσης μιας και χαλάς 300ευρώ τη μέρα πάνω σου(ότι και αν σημαίνει αυτό :rolleyes:)πάρε μια RyanAir για Πράγα,τζάμπα είναι,από Δευτέρα μέχρι απόγευμα Πέμπτης θα μαι εκεί.

Έλα να δεις τι και πως και άσε τα ταξίδια στις κοντοπίθαρες μουστακαλούδες στο τατζικιστάν και το ουζμπεκιστάν.


 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Ο Χάρης είναι αντιπροσωπευτικό δείγμα νεοέλληνα,που δεν μπορεί να αποδεχθεί ότι κάποιοι πετυχαίνουν πράγματα που ο ίδιος δεν μπορεί και καταφεύγει σε τακτικές υποτίμησης άλλων μελών με τεχνάσματα επιπέδου 1ης δημοτικού.
Π.χ."Καλό παιδάκι ο DRLOVE"

Να σαι λέει παιδάκι, τύπος που όπου πάει τον ψειρίζουν και τον φαπάρουν :rolleyes:



:2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ελα ρε τυπε ΒΠ τωρα που μου περνεις και στα σοβαρα τον 1.50 ουκα...

Ο Χάρης είναι αντιπροσωπευτικό δείγμα νεοέλληνα,που δεν μπορεί να αποδεχθεί ότι κάποιοι πετυχαίνουν πράγματα που ο ίδιος δεν μπορεί και καταφεύγει σε τακτικές υποτίμησης άλλων μελών με τεχνάσματα επιπέδου 1ης δημοτικού.
Π.χ."Καλό παιδάκι ο DRLOVE"

Να σαι λέει παιδάκι, τύπος που όπου πάει τον ψειρίζουν και τον φαπάρουν :rolleyes:

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ο Χάρης είναι αντιπροσωπευτικό δείγμα νεοέλληνα,που δεν μπορεί να αποδεχθεί ότι κάποιοι πετυχαίνουν πράγματα που ο ίδιος δεν μπορεί και καταφεύγει σε τακτικές υποτίμησης άλλων μελών με τεχνάσματα επιπέδου 1ης δημοτικού.
Π.χ."Καλό παιδάκι ο DRLOVE"

Να σαι λέει παιδάκι, τύπος που όπου πάει τον ψειρίζουν και τον φαπάρουν :rolleyes:
βαζεισ στοιχημα σε γαμαω σε εμφανιση κλωνε που δεν σε εχει δει ποτε κανεις?αν εχεις αρχιδια βαλε φωτο να βαλω και εγω για να πεσουνε οι μυθοι σου βαλκανιε παραμυθα που γαμας μονο πουτανες.
βαλε ξανα να θαυμασουμε το κρεβατακι που εσκισες την ουκρανιδα που μονο ο νανοσ της χιονατης χωρα μονοσ να αυνανιστει χαχαχααχ.εισαι ανυπαρκτος και σε προκαλω φαντομα,αορατε γαμια που δεν σε εχει δει ποτε κανενανας!μαλλον εσυ εισαι κλασικος ελληνας κλανιας  ,καμακι και γαμιας  χαχαχαχα
αν εχεισ αρχιδια ελα να βρεθουμε κιεβ οπωτε θες και αν σου παει ελα να κανεισ μαγκια.
για ελα και εσυ με 5 ατομα με σπρει και μαχαιρια και μετα να λεσ για μαχαιρια.εσενα σε κανω πουρε βαλκανιε κλανια.ελα να μου ριξεις φαπεσ αν μπορεις.πεσ μου που και ποτε.αν εισαι αφραγγοσ ερχομε εγω τσεχια αλλα ξερω εισαι αρχιδι και θα με στεισεις κλωνε της δεκαρας.βαλε φωτο σου αν εχεισ αρχιδια γιατι την προηγουμενη φορα που με προκαλεσεσ κατεβασα 20 φωτο στο προφαιλ μου στο μπου.
σας ειπα οπειοσ θελει ασ μπει να με δει στο προφαιλ.εισαι ενασ παραμυθας που μονο απο σαιτ τσεχικα γαμασ χαχαχαχ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ο Χάρης είναι αντιπροσωπευτικό δείγμα νεοέλληνα,που δεν μπορεί να αποδεχθεί ότι κάποιοι πετυχαίνουν πράγματα που ο ίδιος δεν μπορεί και καταφεύγει σε τακτικές υποτίμησης άλλων μελών με τεχνάσματα επιπέδου 1ης δημοτικού.
Π.χ."Καλό παιδάκι ο DRLOVE"

Να σαι λέει παιδάκι, τύπος που όπου πάει τον ψειρίζουν και τον φαπάρουν :rolleyes:
εχεισ δικαιο γιατι ειμαι χαζοσ που γραφω σε ενα σαιτ που καθε αφραγγοσ θελει να παει στο κιεβο να γαμησει τζαμπα χαχαχαχαχ.ολοι το ιδιο μου λετε οτι αν δεν μπορεις εσυ δεν μπορει καπειος αλλος και μονο πουτανες γαματε.επιδει δεν εχετε μια οι περισοτεροι που δεν γραφουν πλα διαβαζουν η καπια τρολ που δεν εχουν ιδεα απο κιεβο σας αρεσει να πιστευετε οτι θα γαμησετε τζαμπα με καλη εμφανιση και μαλακιες.ποτε θα ελθετε ουκρανια βαλκανιε και οι υπολιποι να βρεθουμε να γελασω μαζι σας χαχαχαχα.πολλοι αλλοι που βρεθηκα πιο πριν καμακια,λεβεντεσ,ζιγκολο με εκαναν και γελασα με την ψυχη μου οταν τουσ συναντησα και φιλοξενησα κιεβ και 4 αλλους οδυσσο.κανεις δεν ξαναπατησε απο αυτους αλλα εχω τις ιστοριες τους να διηγουμε και να γελαω χαχαχαχα.οπεισ θελει οπως προκαλουσα και τον κμαν τοτε να βρεθουμε που δεν ελεγε οτι γαμα πουτανεσ τοτε ασ ερθει απο κοντα να με διασκεδασει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

giotis2005

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2010
Μηνύματα
121
Like
7
Πόντοι
1
βαζεισ στοιχημα σε γαμαω σε εμφανιση κλωνε που δεν σε εχει δει ποτε κανεις?αν εχεις αρχιδια βαλε φωτο να βαλω και εγω για να πεσουνε οι μυθοι σου βαλκανιε παραμυθα που γαμας μονο πουτανες.
βαλε ξανα να θαυμασουμε το κρεβατακι που εσκισες την ουκρανιδα που μονο ο νανοσ της χιονατης χωρα μονοσ να αυνανιστει χαχαχααχ.εισαι ανυπαρκτος και σε προκαλω φαντομα,αορατε γαμια που δεν σε εχει δει ποτε κανενανας!μαλλον εσυ εισαι κλασικος ελληνας κλανιας  ,καμακι και γαμιας  χαχαχαχα
αν εχεισ αρχιδια ελα να βρεθουμε κιεβ οπωτε θες και αν σου παει ελα να κανεισ μαγκια.
για ελα και εσυ με 5 ατομα με σπρει και μαχαιρια και μετα να λεσ για μαχαιρια.εσενα σε κανω πουρε βαλκανιε κλανια.ελα να μου ριξεις φαπεσ αν μπορεις.πεσ μου που και ποτε.αν εισαι αφραγγοσ ερχομε εγω τσεχια αλλα ξερω εισαι αρχιδι και θα με στεισεις κλωνε της δεκαρας.βαλε φωτο σου αν εχεισ αρχιδια γιατι την προηγουμενη φορα που με προκαλεσεσ κατεβασα 20 φωτο στο προφαιλ μου στο μπου.
σας ειπα οπειοσ θελει ασ μπει να με δει στο προφαιλ.εισαι ενασ παραμυθας που μονο απο σαιτ τσεχικα γαμασ χαχαχαχ
Εσπάσες....
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ρε φιλε ο τυπος δεν τον εχει δει ποτε κανενας!
ποσοι μου ελεγαν ειμαι εμφανισημοσ,γυμνασμενοσ,φενομε πιο μικροσ και οταν τους εβλεπα απο κοντα
καταλαβαινα ποσο προβληματικοι ειναι ετσι σταματησα να συνανταω ελληνες και κυπριους.
μετα ανακαλυψα το σαιτ αυτο απο τον σαλονικιο φιλο μου οδυσσο.
μου ειπε οτι καπειος δασκαλοσ ιωσηφ γραφει τα ιδια με σενα.απο τοτε συνανττησα και 10 -12 μελη
απο εδω ουκρανια.μονο οσους γραφουν εδω συνανταω.ετυχε να με ακουσουν κυπριοι να μιλω η να θελουν να μου τους γνωρισουν αλλοι που ητανε διακοπεσ και δεν ασχοληθηκα μαζι τους ουτε τουσ μιλησα.
δεν χανω χρονο με τους προβληματικους τουριστες και τα καταφαντασια γαμιαδεσ και τουριστες.
ασε που πολλοι ντρεπονταν να πουνε ουτε πουτανεσ δεν βρηκαν και μου ελεγαν παραμυθια και γελουσα.
οταν τους αμφισβητουσα γελουσαν που δεν πιανομε κοροιδο.αν δεν με ξερεισ θα εχεισ την γνωμη του βαλκανιου για μενα.ο διμητρακης και ο δασκαλος που με ξερουν καλα ξερουν πιανω πουλια στον αερα και δεν με γελανε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
αν εισαι αφραγγοσ ερχομε εγω τσεχια

Άσε τα μεγάλα λόγια,πάρε τα σκαρπίνια σου με το μεγάλο τακούνι και τον διπλό πάτο και έλα.

xJPVkC2.jpg


Όποια μέρα θέλεις,ότι ώρα θέλεις.

Μην πάρεις αυτό το μήνα τις πουστοκρέμες νυχτός που αγοράζεις και αγόρασε ένα εισιτήριο για Πράγα.

Αν δεν έρθεις είσαι ΚΟΤΑ
Αν δεν εμφανιστώ,θα σου δώσω το passwort μου να γράφεις από το λογαριασμό μου και θα εξαφανιστώ για πάντα.

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Άσε τα μεγάλα λόγια,πάρε τα σκαρπίνια σου με το μεγάλο τακούνι και τον διπλό πάτο και έλα.

xJPVkC2.jpg


Όποια μέρα θέλεις,ότι ώρα θέλεις.

Μην πάρεις αυτό το μήνα τις πουστοκρέμες νυχτός που αγοράζεις και αγόρασε ένα εισιτήριο για Πράγα.

Αν δεν έρθεις είσαι ΚΟΤΑ
Αν δεν εμφανιστώ,θα σου δώσω το passwort μου να γράφεις από το λογαριασμό μου και θα εξαφανιστώ για πάντα.
παλι εκλισεσ τρυπα για 3 μερες να γαμησεισ σε σαλον?γερμανια δεν εχει πουτανες?
σε 3 μερεσ δεν μπορω να ειμαι πραγα.την παρασκευη θα βγαλω τισ ραφεσ απο το στομα που εβγαλα φρονιμητη.σεπτεβριο ειμαι ουκρανια.πεσ μου που θες να σε συναντησω.δεκεβριο ειμαι ελευθεροσ για οπου θες 2 εβδομαδεσ.οχτωβριο και νιοβριο δεν μπορω.κανονισε το προγραμα σου απο αρχεσ δεκεβρη.
πεσ ποτε θα εισαι ουκρανια ακομα καλυτερα.θα σε παρω και γιδροπαρκ να δω τι μαγκασ εισαι χαχαχαχ
μην ξεχνασ οτι παντα μου την πεφτουν μπραβοι 5-6 ατομα  και επαγγελματιες κακοποιοι οπως αυτοι οδυσσο.ποτε δεν ηρθε ενασ αλλα απο 4 και πανω κρατωντασ σπρει και μαχαιρια.
15-19 αυγουστου ειμαι ελευθεροσ αλλα σου ειπα θα παω στον οδοντιατρο μετα κλινει διακοπεσ.
μην ανυσυχεις εσυ και θα ε δεισ μπροστα σου.φοβαμε να μην με στησεισ και να ερθω αδικα!
σε ρωτησα στο θεμα τσεχια ποτε θα εισε και δεν απαντησεσ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
προκαλω οπειοδηποτε να μου πει οτι εχει δει ποτε τον βαλκανιο πουτσαρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
προκαλω οπειοδηποτε να μου πει οτι εχει δει ποτε τον βαλκανιο πουτσαρα
Μια μέρα πέρσι που περπατούσα στον δρόμο με πλησιάζει ένας τύπος κάπως αγχωμένος με ένα λουρί σκύλου και με ρωτάει " φίλε Μήπως είδες ένα πιτμπουλ "
Τον κοιτάω και λέω " καλύτερα να μην το δω" ..

Μετά τα σημερινά που είπες κουμπάρο  .. καλύτερα να μην τον έχει δει ποτέ κανένας...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
παλι εκλισεσ τρυπα για 3 μερες να γαμησεισ σε σαλον?γερμανια δεν εχει πουτανες?
σε 3 ......φοβαμε να μην με στησεισ και να ερθω αδικα!
σε ρωτησα στο θεμα τσεχια ποτε θα εισε και δεν απαντησεσ

Μπλα..μπλα..μπλα...

Έλα με τα ράμματα ρε πόκεμον,νομίζεις ότι θα στην πέσω να σε δείρω;
Μάλλον έχεις ζαλιστεί από τις πολλές φάπες και νομίζεις ότι όλοι θα στην πέσουν.

Γράψε μας τώρα πόσες έγκυες ξεκοίλιασαν στην Κρεσάτικ οι Βάτος Λόκος της Ουκρανίας και μην προκαλείς στο ξεκάρφωτο εκεί που δεν σε παίρνει ούτε με 20ποντες γόβες στρίπερ..

 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Μπλα..μπλα..μπλα...

Έλα με τα ράμματα ρε πόκεμον,νομίζεις ότι θα στην πέσω να σε δείρω;
Μάλλον έχεις ζαλιστεί από τις πολλές φάπες και νομίζεις ότι όλοι θα στην πέσουν.

Γράψε μας τώρα πόσες έγκυες ξεκοίλιασαν στην Κρεσάτικ οι Βάτος Λόκος της Ουκρανίας και μην προκαλείς στο ξεκάρφωτο εκεί που δεν σε παίρνει ούτε με 20ποντες γόβες στρίπερ..
Κάτι Πρέπει να είπε στους Ουκρανούς και του τη πέσαν... Δεν γίνεται αλλιώς
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Μπλα..μπλα..μπλα...

Έλα με τα ράμματα ρε πόκεμον,νομίζεις ότι θα στην πέσω να σε δείρω;
Μάλλον έχεις ζαλιστεί από τις πολλές φάπες και νομίζεις ότι όλοι θα στην πέσουν.

Γράψε μας τώρα πόσες έγκυες ξεκοίλιασαν στην Κρεσάτικ οι Βάτος Λόκος της Ουκρανίας και μην προκαλείς στο ξεκάρφωτο εκεί που δεν σε παίρνει ούτε με 20ποντες γόβες στρίπερ..
δεν προλαμβαινω πτηση τωρα 12 εχει!αληθεια σου λεω ειμαι ελευθεροσ απο 15-18 αυγουστου.μεσο βελιγραδι αν εχει πτηση θα ερχομουν αλλα δεν αξιζει 2 μερεσ.εσυ θα φυγεισ μεχρι να κλισω να βρω πτηση!ασε να δω στο παμε διακοπεσ.στον οδοντιατρο πρεπει να παω παρασκευη γιατι εχω πριξιμο στο πρωσωπο και δεν μπορω να φαω ουτε να κυκλοφορησω ετσι.σε 3 μερεσ θα ειμαι οκ.
απο βελιγραδι θα ειναι 300-350 ευρο.απο βιενη τωρα αν κλισω οχτωβριο-δεκεβριο εχει 100 ευρο παενε ελα!με βολευει μπρατισλαβα.χειμωνα δεν ερχετε η αιρ σερβια ετσι με πραγα δεν ξερω αλλη επιλογη.μπρατισλαβα ειναι πιο ευκολο ολεσ της εποχεσ βιεννη,πραγα μονο καλοκαιρι με αιρ σερβια.
φευηει 4 πρωι και 9 φτανει πραγα.επιστροφη παλι χανω μια μερα,μνα ερθω τι να κανω μια μερα πραγα?
δεκεβριο θα πηγαινα χαρκοβ αλλα αν δεν με στησεισ που δεν σε εμπιστευομε ερχομε!
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Νταξει θα ειναι ανιση η μαχη του γυμνασμενου θηριου ΒΠ με το ποκεμον τον ουκα!!!!

Να ημουν απο μια γωνια καπου να το εβλεπα...
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Κάτι Πρέπει να είπε στους Ουκρανούς και του τη πέσαν... Δεν γίνεται αλλιώς
ρολογα μου με πηρε κυπριοσ 65 ετων το βραδι12 και 30 να τον συνοδεψω στο ξενοδοχειο και να παμε καφε.εβρισκα δικαιολογιεσ αλλα πρωην καθηγητης μου ειναι ο ανθρωπος και ερχετε συχνα.
λεω αντε παω για να τον ξθφορτωθω και την μερα να ξεκινησω τις δουλειες μου.
δεν εμενα σπιτι μου αλλα νοικιασα διαμερισμα για μια μερα γιατι ειχα στο σπιτι του θειου μου που θα εμενα ξενους απο ελλαδα.θα εφευγαν και θα πηγαινα το πρωι.
στον δρομο για το καφε συναντησα τον γνωστο μου αζερο που μου την επεσε πριν 7 μηνεσ με 3 αλλους.
μιλησαμε και μου ζητησε βοηθεια λεφτα.του εδωσα για να μην με ενοχλησει ξανα και τον προειδοποιησα οτι αν με ενοχλησει θα πληρωσω μπραβους η αστυνομια.σθναντησα αλλους γνωστους παλι τυχαια βραδι ετσι υποψιαζομουν καπειοσ μου την εστησε.στο διαμερισμα που πηγα μια μερα η πορτα ανοιγε χωρισ κοδικα η εξωτερικη εισοδοσ.ηταν χαλασμενη η εξωπορτα και οι τυποι το γνωριζαν.
με ειδαν οταν επεστρεφα μονοσ μετα την συναντηση με τον καθηγητη μου 2 το πρωι.αντι να παω σπιτι αποφασισα να πεταχτω σουπερμαρκετ για γλυκακι.αυτοι βρηκαν την ευκαιρια και μπηκαν μεσα απο την εισοδο και κρυφτηκαν στο σκοταδι.οταν περασεισ την εισοδο και προχωρησεις προσ το διαμερισμα αν σε κλισουν δεν εχεις διαφυγη.εχει και αλλα διαμερισματα γυρω που μενουν ξενοι φοιτητες με λεφτα.
ανοιξω την εξωπορτα και προχωρο στο διαμερισμα,νιωθω καπειον πισω μου να ερχετε,κρυμενοσ πισω απο αυτοκινητο.γεροδεμενος τυπος γυρο στα 36-40.μολισ γυριζω πισω να δω αμεσως με αιφνιδιασε ριχνωντας γροθια στο φρυδι που μου το εσκισε και αλλη μια στον κροταφο που με ζαλισε.ο τυπος ηταν επαγγελματιας μαλλον οι ταξιτζηδεσ με εστησαν που με παρακολοθουσαν συνεχεια και μετα εξαφανιστηκαν.
οπως εφαγα την δευτερηκαι ζαλιστηκα ηρθε και δευτερος τυπος με μαχαιρι και με κτυπγσαν αλλες 4 φορες στο κεφαλι ενω ημουν στο εδαφος.μου λενε θα σε σφαξουμε φερε τα λεφτα.
πηραν κινητο,λεφτα και κλιδι και χαθηκαν.την επομενη ο καθηγητης ειπε ειδε 4 τυπους!
μου περιγραψε αυτον που με κτυπησε και τα ρουχα,λεει σε ξερει ο τυπος.οταν σε ειδε ηταν ανυσυχος
και επαθε πανικο,εκανε σαν τρελος.λεει μαλλον ο αζεροσ σε εστησε αλλα υποψιαζομε τουσ ταξιτζηδεσ που με ξερουν χρονια.μπορει και απλα να βρεθηκα λαθος ωρα στο λαθος χωρο.τελικα εμαθα ειναι η τριτη φορα εξω απο το ιδιο διαμερισμα ετσι καπιοι το εχουν λημερι τους επιδει ξερουν μενουν φοιτητεσ με λεφτα.
προχτεσ τσακωσαν στην ιδια περιοχη καπιοθσ που την επεσαν σε περαστικο 2 το πρωι.ακριβως τα ιδια με μενα του εκαναν αλλα περνουσε περιπολο και τουσ τσακωσαν μαλλον ειναι οι ιδιοι αλλα αν δεν ειναι καπου θα την πατισουν.ειναι τσακαλια η αστυνομια εκει,εχουν καταθεσεισ και στοιχεια και τα συνδεουν ολα.ουτε τους μιλησα,ουτε ξερω.φετοσ ειναι ασχημα το καλοακιρι οδυσσο για αυτο απο σεπτεβριο την κανω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Νταξει θα ειναι ανιση η μαχη του γυμνασμενου θηριου ΒΠ με το ποκεμον τον ουκα!!!!

Να ημουν απο μια γωνια καπου να το εβλεπα...
πονταρε στον ποκεμον ουκα.τα θυρια ειναι για να τα δαμαζουμε χαχαχαχαχα.
δεν λεω μαλακιες στον βαλκανιο δεκεβριο αν δεν παω καπου αλλου θα μπορω να τον συναντησω οπου θελει ελπιζωντας πως δεν θα με στησει.φοβομουν και ο δασκαλος θα με εστινε πριν 2 χρονια αλλα ειναι κυριος ο δασκαλος.τωρα βρηκα γκομενιτσα 18 χρονια μικροτερη μου που σπουδαζει αγγλια και δυστυχος ισως να αλλαξουν τα σχεδια μου με τα ταξιδια.παντως απο σεπτεβριο θα κανω μηνεσ να παω οδυσσοισως και χρονο.
δεν αξιζειη οδυσσος αφου δεν εχει γκομενεσ ουτε για δειγμα.εμεινα εκει κολημενοσ για λογουσ ασφαλειασ που δεν ειχα σε κιεβο.δεν ειμαι απλοσ τουριστασ,συνεχεια με παρακολουθανε και κυνηγανε.
ειναι οργανωμενοι με οπλα,αυτοι ηθελαν γρηγορα να την κανουν και να εξαφανιστουν.
αλλους ουκρανους απαγαγαν και σκοτωσαν τετειεσ σημοριες.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
odessa live streaming βλεπω στο γιουτουπ τωρα ζωντανα το κεντρο ντιριπασοσκαγια,εχει αρκετο κοσμο.
αν μπειτε θα δειτε 90% αντρες κυκλοφωρανε γυμνασμενοι με τσαντακια ωμου.
ποτε δεν εχει αντρεσ κανονικα στο κεντρο μερα ουτε το βραδι ειχε κινηση τα τελευτεα χρονια.
δεν εχει τουρισμο και ολοι ψαχνουν λεφτα στο κεντρο εγινε επικυνδινα.
να πηγαινω σε μια πολη που δεν εχει μουνι και να με κυνηγανε δεν αξιζει.σκεφτωμε να αλλαξω το εισιτιριο και να κατσω λιγοτερο γιατι φοβαμε με την κατασταση τωρα.ο δασκαλος λεει καθολου να μην παω και να μην ξαναπατησω.ακομα και ουκρανια γινικα επιμενει να σταματησω και να ερθω ελλαδα για παιχνιδι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom