Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
πονταρε στον ποκεμον ουκα.τα θυρια ειναι για να τα δαμαζουμε χαχαχαχαχα.
δεν λεω μαλακιες στον βαλκανιο δεκεβριο αν δεν παω καπου αλλου θα μπορω να τον συναντησω οπου θελει ελπιζωντας πως δεν θα με στησει.φοβομουν και ο δασκαλος θα με εστινε πριν 2 χρονια αλλα ειναι κυριος ο δασκαλος.τωρα βρηκα γκομενιτσα 18 χρονια μικροτερη μου που σπουδαζει αγγλια και δυστυχος ισως να αλλαξουν τα σχεδια μου με τα ταξιδια.παντως απο σεπτεβριο θα κανω μηνεσ να παω οδυσσοισως και χρονο.
δεν αξιζειη οδυσσος αφου δεν εχει γκομενεσ ουτε για δειγμα.εμεινα εκει κολημενοσ για λογουσ ασφαλειασ που δεν ειχα σε κιεβο.δεν ειμαι απλοσ τουριστασ,συνεχεια με παρακολουθανε και κυνηγανε.
ειναι οργανωμενοι με οπλα,αυτοι ηθελαν γρηγορα να την κανουν και να εξαφανιστουν.
αλλους ουκρανους απαγαγαν και σκοτωσαν τετειεσ σημοριες.
Δεν φοβάσαι μην σε δέσει ο ΒΠ και βάλει κανένα Ζούμπρ να σε βιάσει? Μετά τι θα πεις στη τσεχική αστυνομία ? Ό ΒΠ λύνει και δένει εκεί!
Θα γυριστεί ταινία αντίστοιχη του hostel αν πας Τσεχία με αντί αίμα....σπέρμα.. :2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Δεν φοβάσαι μην σε δέσει ο ΒΠ και βάλει κανένα Ζούμπρ να σε βιάσει? Μετά τι θα πεις στη τσεχική αστυνομία ? Ό ΒΠ λύνει και δένει εκεί!
Θα γυριστεί ταινία αντίστοιχη του hostel αν πας Τσεχία με αντί αίμα....σπέρμα.. :2funny:
ο βαλκανιος δεν εχει δει τρελους στην ζωη του στον στρατο χαχαχαχ.
μονο ντοπαρισμενους φαρμακωμενουσ στο γυμναστιριο βλεπει αυτους που λυπαμε και γελαω.
καλα εσυ που τον ξερεις τον βαλκανιο τον εχεισ δει?κανενασ δεν τον εχει δει ποτε.
για μενα θα σου τα πει και ο δασκαλος σε εναμιση μηνα χαχαχαχαχα.
ειχα για δεκεβριο εναλακτικη χαρκοβ το κιεβοαθηνα  η μπρατισλαβα-βελιγραδι μεσο βιεννησ.
τον βαλκανιο κλωνο θα συναντησω και αυτον για να πεσει και αυτου ο μυθος του,
προτιμω ουκρανια ομως για να γελασω μαζι με τισ ικανοτητεσ του στο καμακι.
αν δεν ειναι οπως περιγραφει τον εαυτου του θα κανει φρι διακοπεσ σε μια αποθηκη με ποντικια.
ρωτα τον σαλονικιο που γνωρισες και θα σου πει τι οραια ειναι στην αποθηκη χαχαχαχα
ακομα και οταν αστειευω σοβαρα μιλαω ρολογα αν δε το καταλαβες.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Δεν φοβάσαι μην σε δέσει ο ΒΠ και βάλει κανένα Ζούμπρ να σε βιάσει?
Τι ειναι το Τσουπρ?
Το μονο που φοβαται ειναι μηπως βαλλει καμια σχιστοματα ο Πορνομεταναστης και τον κατουρησει!!!




 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Αισθανομαι ενοχος, σαν να εριξα μπεντζινα σε φωτια!
Εκανα πλακα για να τσιμπισει ο Χαρρις και να ερεθιστει ο Κμαν ΒΠ.
Κανονικα ο Χαρρις τωρα που αλλαζει προορισμο, θα επρεπε να ενημερωνεται απο ΒΠ που πανε πχ τα ρωσσικα γκρουπ στην Πραγα κτλ μπας και κανει ματς και χαπεν και ο Χαρρις να προτεινει τα πιο κυριλε σαλον στην Μοσχα η σε πια σιβηρικη φοιτητουπολη να κανει πουτς.ερασμους ο ΒΠ!
Ειστε και οι δυο αδερφια, σας ενωνει ο Κμανισμος! Και η Ροδος (το πηδημα).
Ελπίζω να πέρασα το ψυχομετρικό σου ... Χάρη,βλέπω πάλι ξύνεσαι στην γκλίτσα του Βαλκάνιου Τσομπάνη... Εσύ ακόμα νομίζεις ότι είμαι ο kman
Εσυ το περασες το ψυχομετρικο, Εγω ομως κοπηκα!!!
Πρεπει να γυρισει ο κατοχος της Γκλιτσας για να μιλησουμε για γκομενες εδω μεσα (σπονσορετς).
Γράψε μας τώρα πόσες έγκυες ξεκοίλιασαν στην Κρεσάτικ οι Βάτος Λόκος της Ουκρανίας
Ρε Μυστη που την θυμηθηκες την ταινιαρα!
Ας τα λεει ο Χαρρις για να μην εφυσηχαζουμε.
Ομως φταιει και αυτος, οπως τα γραφει, με τις παρεες που εχει και την κατασταση στα μερη που γυρναει........
συναντησα τον γνωστο μου αζερο που μου την επεσε πριν 7 μηνεσ με 3 αλλους. μιλησαμε και μου ζητησε βοηθεια λεφτα
Ας ελπισουμε οτι η 20χρονη ελλεηνιδα θα του βαλλει μυαλο και οτι θα κανει με γκομενακια σοπινκ θεραπι, χωρις δανεικα σε Αζερους!
Ασε που τετοιους Καυκασιους ο Δημητρακης29 δεν θα τους πλησιαζε καν!
odessa live streaming δεν εχει τουρισμο και ολοι ψαχνουν λεφτα στο κεντρο εγινε επικυνδινα... σκεφτωμε να αλλαξω το εισιτιριο ...ο δασκαλος λεει καθολου να μην παω και να μην ξαναπατησω.ακομα και ουκρανια γινικα επιμενει να σταματησω και να ερθω ελλαδα για παιχνιδι.
Ακομα δεν το εχεις αλλαξει?
υγ.
προκαλω οπειοδηποτε να μου πει οτι εχει δει ποτε τον βαλκανιο πουτσαρα
Χαρρι ειναι λιγο δυσκολο για ενα ατομο να γραφει τοσα πολλα! Ακομα και ο μαγος Κμαν να ηταν, εκτος και ειναι εξαιρεση, λιγο απιθανο, γιατι δεν ειναι ρομποτ!
υγ.2
ΒΠ σε γενικες γραμμες τις πολωνες τις θεωρεις το ιδιο η καλητερες  η χειροτερες για σχεση με μια ουκρανιδα? Θελω να πω περα απο το σπονσορινκ και το σεξ, το καλητερο πακετο ποια το εχει, κατ εσενα?
Το average τι βγαζει απο αυτα που ειδες εσυ και ακουσες απο αλλους?
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
τον βαλκανιο κλωνο θα συναντησω και αυτον για να πεσει και αυτου ο μυθος του,
προτιμω ουκρανια ομως για να γελασω μαζι με τισ ικανοτητεσ του στο καμακι.

Ρε πόκεμον,μην ασχολείσαι,τι δεν καταλαβαίνεις;

Κοίτα πόσο μυρωδιάς είσαι

παλι εκλισεσ τρυπα για 3 μερες

Tι γράφει στο προηγούμενο screenshot?
Αpartment Vysenhrad?
Πως σου φαίνεται η τρύπα ρε;

7DlFxfk.jpg


παλι εκλισεσ τρυπα για 3 μερες να γαμησεισ σε σαλον?γερμανια δεν εχει πουτανες?

Εγώ έχω γαμήσει αβέρτα με λεφτά,όμως όταν λέω ότι χαρίζω την πορνοκάρτα μου του Privat Lucerna,είναι γιατί σε αντίθεση με εσένα,δε γαμάω πάντα με λεφτά.

Πάρε και τα αεροπορικά που ταξιδεύω ντουέτο Μόναχο->Πράγα->Μόναχο και τα έκλεισα στις 8 Αυγούστου.

VAFAX8I.jpg


Εντάξει;
Τουμπεκιάσου τώρα

Το πρόβλημα που έχω με εσένα είναι ότι παραπληροφορείς τον κόσμο ότι δεν μπορεί να παίξει με νέτο σκέτο καμάκι Ουκρανία,μονάχα γιατί εσύ δεν μπορείς να το κάνεις.
Αντί να προσπαθήσεις να τα καταφέρεις και εσύ,προσπαθείς να ρίξεις όλους τους άλλους στο επίπεδό σου,του κεραστή καληνυχτάκια θαμώνα σαλόν.

Ζήσε την παραμύθα σου ότι όλες οι γυναίκες είναι πουτάνες που θέλουν κέρασμα και μην ασχολείσαι με πράγματα που ΔΕΝ έχεις ιδέα.







 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Σίγουρα τα matches στο Τίντερ και τα dates δεν πιάνονται σε καμιά περίπτωση σαν ερωτικές επιτυχίες. Και ο πιο άχρηστος να είσαι, με μερικές καλές φωτογραφίες βγάζεις matches που αν δε γίνεσαι τελείως βαρετός, τα μετατρέπεις σε dates. Το θέμα είναι σε πόσες από αυτές τον χώνεις. Καλό θα ήταν ο panosskliros να μας πει μερικά στατιστικά, όπως το ποσοστό των dates του που καταλήγουν σε lay. Και εννοώ σε βάθος χρόνο, όπως σε διάρκεια ενός έτους, όχι από ένα σερί 3 γαμησιών που είχε που συμβαίνει σε όλους.

βλεπω οτι βασανιζεσαι και ρωτας συνεχεια τον σκληρο, εγω μπορω να σου πω για κιεβο οτι απο τα πολλα matches καποια απο αυτα θα γινουν dates και επειτα θα εχει και πηδημα αλλά οπως ειπα αν εχεις π.χ. 30-40 matches και βγεις ραντεβου με 8 γυναικες 2-3 θα φας  :knockinb: . αν διαθετεις χρονο κανονικο και ιντερνετικο,  χρημα για τα εξοδα του ταξιδιου θα  :knockinb: και αρκετη υπομονη στην καλυτερη θα  :knockinb: 3 γυναικες μεσα σε μια εβδομαδα κατι τετοιο  στη αθηνα ειναι πολυ δυσκολο  :hi:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
απλα οι περισσοτεροι αφηνουν καμενη γη πισω τους (δεν αναφερομαι μονο σε ελληνες το κανουν και αρκετοι ευρωπαιοι αυτο), πουλανε παραμυθι στις κοπελες με ουτοπικους ερωτες ενω στην ουσια πανε μονο για να γαμησουν και μετα εξαφανιζονται. αυτη η τακτικη κανει τις κοπελες επιφυλακτικες στο καθε ερωτοτουριστα-σεξοτουριστα με αποτελσμα μακροπροθεσμα να μην  :knockinb: κανεις στην ουκρανια. ακομη εχει ψωμι αλλά προσωπικη μου εκτιμηση οτι το εδαφος το πολυ σε 3 χρονια θα ειναι ακυρο.

κρατησε αυτα τα λογια μου (και το ποστ που εγραψα) και σε 3 χρονια αυτο θα ειναι το κεντρικο θεμα συζητησης το πως καηκε η ουκρανια και δεν γαμαει κανεις :hi:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
βλεπω οτι βασανιζεσαι και ρωτας συνεχεια τον σκληρο, εγω μπορω να σου πω για κιεβο οτι απο τα πολλα matches καποια απο αυτα θα γινουν dates και επειτα θα εχει και πηδημα αλλά οπως ειπα αν εχεις π.χ. 30-40 matches και βγεις ραντεβου με 8 γυναικες 2-3 θα φας  :knockinb: . αν διαθετεις χρονο κανονικο και ιντερνετικο,  χρημα για τα εξοδα του ταξιδιου θα  :knockinb: και αρκετη υπομονη στην καλυτερη θα  :knockinb: 3 γυναικες μεσα σε μια εβδομαδα κατι τετοιο  στη αθηνα ειναι πολυ δυσκολο  :hi:
βενεδικτε αλλα θελουν να φανε τσαμπα!εσυ τισ γκομενες που εβαλε ο δοκτορας της κοβεις να γαμιουνται με κερασματα?αν ναι τοτε να φυγω το καθηγητης ουκρανολογιας και να αλλαξω χωρα και οπως ελεγε ο κοπλε να ξαναγινω μονο πουστρα για ψωλαραδες χαχαχαχ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τι ειναι το Τσουπρ?
Το μονο που φοβαται ειναι μηπως βαλλει καμια σχιστοματα ο Πορνομεταναστης και τον κατουρησει!!!
Αυτό είναι το Зубр  :2funny:και καβλώνει άσχημα και μπορεί να σε ξεσκίσει αν έχει κάβλες  :2funny:Ο Χάρης αν συναντηθεί με το Зубр μετά στην πτήση της επιστροφής Πράγα-Λάρνακα θα είναι όρθιος δεν θα μπορεί να κάτσει  :2funny:.Μη λέτε πράγματα που δεν είπα  :2funny:δε θα βάλω Зубр να τον  :knockinb:.Μόνο μιά γκόμενα να τον τσισάρει  :2funny:αν ερθει ο Χάρης Ροδο ο Ρολογάς θα τον κρατάει γιά να μην φύγει  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • zubr.jpg
    zubr.jpg
    26,3 KB · Εμφανίσεις: 20

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
απλα οι περισσοτεροι αφηνουν καμενη γη πισω τους (δεν αναφερομαι μονο σε ελληνες το κανουν και αρκετοι ευρωπαιοι αυτο), πουλανε παραμυθι στις κοπελες με ουτοπικους ερωτες ενω στην ουσια πανε μονο για να γαμησουν και μετα εξαφανιζονται. αυτη η τακτικη κανει τις κοπελες επιφυλακτικες στο καθε ερωτοτουριστα-σεξοτουριστα με αποτελσμα μακροπροθεσμα να μην  :knockinb: κανεις στην ουκρανια. ακομη εχει ψωμι αλλά προσωπικη μου εκτιμηση οτι το εδαφος το πολυ σε 3 χρονια θα ειναι ακυρο.

κρατησε αυτα τα λογια μου (και το ποστ που εγραψα) και σε 3 χρονια αυτο θα ειναι το κεντρικο θεμα συζητησης το πως καηκε η ουκρανια και δεν γαμαει κανεις :hi:
δυστυχος δεν ξερω πως να στο βαλω να το διαβασεις.σημερα στα νεα οδεσκιε βεστι το εχω στο κινητο και διαβαζω ολα τα νεα της ουκρανιας διαβαζω πριν λιγο αυτο το περιστατικο χαρκοβ.
ενας νορβηγος που εχει γκομενα ουκρανιδα την εδειρε στον δρομο,σκεψου τι του εκανε η πουτανα να τον φερει στο αμην.περνουσε ενας γυμνασμενος ουκρανος και του εριξε μπουνιες μποξερ!ο νορβηγος και αυτος 2 μετρα ηταν υπαρχουν φωτο και βιντεο.το αποτελεσμα?ο ουκρανος που εδειρε τον νορβηγο εγινε ηρωας
σε ολο το χαρκοβ!αν δεις τα σχολια απο τις γυναικες απο κατω εναντιων των σεξοτουριστων ξενον.
δυστυχος αυτον τον πολεμο δεν μπορουμε να τον κερδισουμε πλεον.οπως λεει ο δασκαλος βρηκαν σπιτι μια ψευτοδουλεια και τωρα σηκωσαν κεφαλι.τωρα δεν ειμαστε οι αγαπουληδες που θα της φροντισουν αλλα σεξοτουριστες που πρεπει να μασ πολεμησουν.μαθετε ρωσικα να σας δωσω τα σαιτ να διαβαζετε.
οπως ειπε και ο διμηρακης οι περισοτεροι εχετε χρονια να πατε η μια φορα το πολυ πηγατε.
θυμασε που εγραψα που πηγα στο παζαρι στο μαχαζι με τις κρεμες να παρω το λογο απο μια γκομενα που με κοροιδεψε?ηρθε μια πενηνταρα και ειπε εδω εμεις ειμαστε ιδιοκτητες,εσυ θα πληρωνεις για ολα και εισαι αναγκασμενος να πληρωνεισ για το τιποτα γιατι εισαι ξενος στην χωρα μασ.
ειδατε τωρα την σκεψη και την νοοτροπεια τους.
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Χάρη,βλέπω πάλι ξύνεσαι στην γκλίτσα του Βαλκάνιου Τσομπάνη..

Δεν φτάνει που δεν ξέρεις να γράφεις ελληνικά,δεν τα καταλαβαίνεις κιόλας.

Στα έχω γράψει ξανά ρε Χάρη, το πρόβλημά σου δεν είναι αυτό που νομίζεις, ότι είσαι κονδός δηλαδή,μιας και παίζουν και κονδοί που στροφάρουν και γενικά γαμάνε και δέρνουν.

Το πρόβλημα σου είναι ότι λόγω κόμπλεξ σου λείπει το διαχρονικό και διαπλανητικό αφροδισιακό της αυτοπεποίθησης και επίσης μια στοιχειώδης ευστροφία,η οποία απαιτείται για το δεύτερο αφροδισιακό,δηλαδή να μπορείς να χαϊδέψεις τα αυτιά των γυναικών.
Εσύ ακόμα νομίζεις ότι είμαι ο kman, πως να μπορέσεις να διαβάσεις το μυαλό μιας γυναίκας και να της το γαμήσεις;

Πάμε και στα περί Κιέβου και Tinder.
Εγώ όπου και να πάω έγραφα στην περιγραφή μεταξύ άλλων:"...Για 4 μέρες στο Κίεβο..."

Οπότε όποια μάτσαρε,ήξερε τι και πως.
Ούτε ότι ήρθα στο Κίεβο για συνέντευξη σε εταιρεία έγραψα,ούτε ότι ψάχνω Σλάβα να κάνω οικογένεια,ούτε ότι ήρθα να ανοίξω πατσατζίδικο και ψάχνω για γκαρσόνες.

Κατάλαβες ή να σου κάνω κανά Powerpoint με μεγάλα και φωτεινά σχήματα;

Επίσης μιας και χαλάς 300ευρώ τη μέρα πάνω σου(ότι και αν σημαίνει αυτό :rolleyes:)πάρε μια RyanAir για Πράγα,τζάμπα είναι,από Δευτέρα μέχρι απόγευμα Πέμπτης θα μαι εκεί.

Έλα να δεις τι και πως και άσε τα ταξίδια στις κοντοπίθαρες μουστακαλούδες στο τατζικιστάν και το ουζμπεκιστάν.

Λοιπον, για να τελειωνει ,

επειδη πρωτος εγω την επεσα στον ΒΠ για το διαμερισμα ΑΛΛΑ τον διαβαζα γιατι ειχα διακρινει κειμενα οπως το παραπανω και τον ειχα ξεχωρισει.

Του χωθηκα τοτε και το εκανα για να τον γκρεμισω . Γιατι θεωρουσα τον εαυτο μου και τις αποψεις μου σωστες και τις δικες του presented too good to be true.

Ωστσο ο τυπος για πολυ καλη μου τυχη με συνοπτικες διαδικασιες με εβγαλε μαλακα και με κερδισε. Πως αντεδρασα? εφαρμοσα κατα γραμμα ΟΛΑ οσα εχει πει .

Αποτελεσμα ! Ακριβως οτι εχει πει οτι του συμβαινει.

Δεν το πιστευα οτι ενω ειμαι αρκετα τοπ δεν μου κανουν super likes κ πολλα ματσακια και εχω 6 μονο τον Αυγουστο, ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ !

Καβατζωθηκα, εχω και εναλλακτικες εχω καθημερινα ματς κ μηνυματα, εχω και το ινστα και το πραγμα για πρωτη φορα , οχι μονο τρεχει αλλα πλεον ξερω τι εκανα λαθος κ δεν ετρεχε.

Μαζευτειτε λοιπον, πατε πισω, διαβαστε και αν θελετε διορθωστε τα λαθη σας.

Εκει που τον εβριζα πλεον λεω, να ναι καλα το παιδι που καθεται και γραφει καλογραμμενα κατεβατα και π μας ανοιξε τα ματια.

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Λοιπον, για να τελειωνει ,

επειδη πρωτος εγω την επεσα στον ΒΠ για το διαμερισμα ΑΛΛΑ τον διαβαζα γιατι ειχα διακρινει κειμενα οπως το παραπανω και τον ειχα ξεχωρισει.

Του χωθηκα τοτε και το εκανα για να τον γκρεμισω . Γιατι θεωρουσα τον εαυτο μου και τις αποψεις μου σωστες και τις δικες του presented too good to be true.

Ωστσο ο τυπος για πολυ καλη μου τυχη με συνοπτικες διαδικασιες με εβγαλε μαλακα και με κερδισε. Πως αντεδρασα? εφαρμοσα κατα γραμμα ΟΛΑ οσα εχει πει .

Αποτελεσμα ! Ακριβως οτι εχει πει οτι του συμβαινει.

Δεν το πιστευα οτι ενω ειμαι αρκετα τοπ δεν μου κανουν super likes κ πολλα ματσακια και εχω 6 μονο τον Αυγουστο, ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ !

Καβατζωθηκα, εχω και εναλλακτικες εχω καθημερινα ματς κ μηνυματα, εχω και το ινστα και το πραγμα για πρωτη φορα , οχι μονο τρεχει αλλα πλεον ξερω τι εκανα λαθος κ δεν ετρεχε.

Μαζευτειτε λοιπον, πατε πισω, διαβαστε και αν θελετε διορθωστε τα λαθη σας.

Εκει που τον εβριζα πλεον λεω, να ναι καλα το παιδι που καθεται και γραφει καλογραμμενα κατεβατα και π μας ανοιξε τα ματια.
αγαπητε πινκ λοιντ διαβαζω τα παλια σου ποστ και δεν πιστευω οτι εχεις ιδεα πραγματικα απο ουκρανιδες εκτος απο αυτες που γνωρισες σε κολομπαρα και στουντιο.ο ιδιος εγραψες για την ουκρανιδα που μας λεει τους ελληνες μαυριδερουσ,τριχωτου και ασχημους.
ακομα για την προτιμηση της γκομενασ σε ουκρανους αρα σε τι διαφωνουμε?πψς σε βοηθησε ο βαλκανιος?
σου εστειλε σαιτ να γαμησεισ πουτανεσ στην πραγα?
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
πινκ φλοιντ σε βαζω στοιχημα αν ερθω αθηνα θα ξεσκιστω στο γαμηση χωρις ιντερνετ!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Λοιπον, για να τελειωνει ,

επειδη πρωτος εγω την επεσα στον ΒΠ για το διαμερισμα ΑΛΛΑ τον διαβαζα γιατι ειχα διακρινει κειμενα οπως το παραπανω και τον ειχα ξεχωρισει.

Του χωθηκα τοτε και το εκανα για να τον γκρεμισω . Γιατι θεωρουσα τον εαυτο μου και τις αποψεις μου σωστες και τις δικες του presented too good to be true.

Ωστσο ο τυπος για πολυ καλη μου τυχη με συνοπτικες διαδικασιες με εβγαλε μαλακα και με κερδισε. Πως αντεδρασα? εφαρμοσα κατα γραμμα ΟΛΑ οσα εχει πει .

Αποτελεσμα ! Ακριβως οτι εχει πει οτι του συμβαινει.

Δεν το πιστευα οτι ενω ειμαι αρκετα τοπ δεν μου κανουν super likes κ πολλα ματσακια και εχω 6 μονο τον Αυγουστο, ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ !

Καβατζωθηκα, εχω και εναλλακτικες εχω καθημερινα ματς κ μηνυματα, εχω και το ινστα και το πραγμα για πρωτη φορα , οχι μονο τρεχει αλλα πλεον ξερω τι εκανα λαθος κ δεν ετρεχε.

Μαζευτειτε λοιπον, πατε πισω, διαβαστε και αν θελετε διορθωστε τα λαθη σας.

Εκει που τον εβριζα πλεον λεω, να ναι καλα το παιδι που καθεται και γραφει καλογραμμενα κατεβατα και π μας ανοιξε τα ματια.

το προβλημα που διακρινω εδω στο site pink floyd ειναι οτι καποιοι δεν εχουν γαμησει ποτέ γυναικα στη ζωη τους που δεν ειναι ιεροδουλη, κοινως δεν ειχαν ποτε τους κανονικη σχεση-γκομενα. αυτο τους κανει να αμφισβητουν σοβαρους παικτες και να ερχονται σε αντιπαραθεση μαζι τους οτι ειναι ψευτες και οτι δεν μπορουν να βγαλουν γκομενα και πηδανε μονο ιεροδουλες.

το οτι καποιος μπορει να πηδαει κανονικες γκομενιτσες αλλά και βιζιτες οταν του καπνισει γιατι γουσταρει  στη τελικη το πληρωμενο τι σημαινει οτι δεν μπορει να γαμαει απλα γκομενακια?

φιλε εμεις τα ειπαμε και σε παλιοτερα ποστ, εχουμε κατι κοινο που δυσκολα μπορουν καποιοι να το πετυχουν  ;) βγαζαμε γκομενες κοπελες τις νυχτας απο στριπ και κωλομπαρα, εσυ που με νιωθεις μπορεις να καταλαβεις οτι ειναι πολυ πιο δυσκολο αυτο απο το να βγαλεις γκομενα μια απλη κοπελιτσα που π.χ. ειναι γειτονισσα ή συμφοιτητρια σου.  :hi:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
βενεδικτε αλλα θελουν να φανε τσαμπα!εσυ τισ γκομενες που εβαλε ο δοκτορας της κοβεις να γαμιουνται με κερασματα?αν ναι τοτε να φυγω το καθηγητης ουκρανολογιας και να αλλαξω χωρα και οπως ελεγε ο κοπλε να ξαναγινω μονο πουστρα για ψωλαραδες χαχαχαχ

ναι πηδιουνται μόνο με κερασματα που το παραξενο βρισκεις σ' αυτο  :dunno:. το οτι δεν μπορεις να το πετυχεις εσυ δεν σημαινει οτι καποιος αλλος δεν μπορει. δεν ειμαστε ολοι το ιδιο

αλλος πηδαει με τα λεφτα του ιεροδουλες και αλλος πηδαει μεσω της διαδικασιας του διαδυκτιακου φλερτ κανονικα γκομενακια.

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
πινκ φλοιντ σε βαζω στοιχημα αν ερθω αθηνα θα ξεσκιστω στο γαμηση χωρις ιντερνετ!

γυρνα πλευρό να σκεπαστεις μην σε πιασει καμια γρυπη του δυτικου νειλου  :2funny:

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
πινκ φλοιντ διαβασα μεχρι πιο κατω τα ποστ σου και δικαιοθηκα για αυτο που σου ειπα ξερεις τις ανατολικες απο τα κολομπαρα.ο ιδιος περιγραφεις τον εαυτο σου οχταρι αθλητικος και οτι πας στριπτιζαδικα που εχει ρουμανες και τετειες.ειδες οτι σε εκοψα πριν σε διαβασω.
εσυ,ο μιστερ сοολ ο αλλος νεοσ που γραφει τελευτεα βιρουλ σας αρεσει να σας χαιδευουν τα αυτια διαφοροι τυποι οπως ο δοκτορας,ο πανος,ο βαλκανιος λεω αυτους που απαντας στα ποστ σου.
θελετε να πιστευετε οτι εχει τζαμπα μουνι και βρυση που τρεχει και αν εισε παιδαρασ θα φας καλα μεχρι απο καουτσσερφινκ που λεει και το αλλο ιδολο σου ο πανος.δυστυχος το οτι ειστε μια χαμενη γενια που δεν ταξιδεψε και ισως δεν τα καταφερει σας εχει κανει ευκολοπιστους οτι στα ξενα ειναι καλυτερα και ευκολοτερα.εχω ακουσει ανθρωπους κυπρο που δεν με ηξεραν να μου λενε φανταστικες ιστοριες απο ουκρανια ενω δεν πηγαν μεχρι το χωριο διπλα χαχαχαχα.οταν δεν βλεπεισ με τα ματια σου και δεν εχεις εμπειριες
θελεις να πιστευεις οτι εξυπηρετει τον εαυτο σου και ειναι πιο κοντα στις φαντασιωσεις σου για ενα μερος.αφου εισαι οχταρι οπως λες παιξε με τισ γκομενες στην χωρα σου που μετρα η εμφανιση.
στις ανατολικες αν μετρουσε μονο η εμφανιση θα τισ γαμουσα και εγω ολες  εκει χαχαχαχα
χωρισ κοπλεξ αν θεσ σου στελνω και φωτο μου οχι οπως καπιους που ειναι φανταστικοι ηρωες και δεν ειδε κανεισ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
γυρνα πλευρό να σκεπαστεις μην σε πιασει καμια γρυπη του δυτικου νειλου  :2funny:
αν δεν μπορουν οι ελληνες δεν σημαινει δεν μπορω εγω.δεν μου λεγανε ετσι για ουκρανια?χαχαχαχααχ.ρε συνελθε.η ελλαδα ειναι η μονη χωρα που δεν θα εχω αντιπαλο.
ουκρανια μεχρι τους γυφτους δεν μπορεις να συναγωνιστεις ουτε με εμφανιση ουτε με λεφτα.
οταν αρχισει να γραφει ο δασκαλος ολα θα επιστρεψουν στην θεση τους.
σας εγραψα πιο πριν ποσεσ μικρουλες ελληνιδες γνωρισα και τωρα θα εχω γκομενα 17-18 χρονια μικροτερη μου ενιαρι.ισως αλλαξουν τα ταξιδια μου για αυτο,οχι και ασχημα για αποτυχημενος στην ουκρανια χαχαχα.
ρε παπα φιλοι μου ελληνες και κυπριοι που εχουν επιχειργσεις σε ελλαδα οταν τους ελεγα πριν 10 χρονια το μπατζετ μου μοσχα και κιεβ ελεγαν αν πας αθηνα η κυπρο μονο τα πιο τοπ μουνια θα εχεις.
ο δασκαλος που με ειδε τοσες φορεσ πρωσωπικα τα ιδια μου λεει.
που πηγα σαλονικη εκανα θραυση αλλα δεν επενδησα γιατι δεν ειχα σκοπο να ξαναπαω.
αθηνα ειδα δεν εχω αντιπαλο και μαλιστα εκανα πλακα με τον δασκαλο για τους αντρες εκει.
ελεγα ουτε η πιο αθλια ουκρανιδα θα τους εσπαζε στο ξυλο  αν την πλισιαζαν οι τυπο που ειδα.ανταγωνισμο εχω το 10% που αυτοι θα ειναι μπουζουκια και μυκονο χαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom