Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Χανεις τα καλυτερα τυπε μιντριντερ!

Εχει οργιασει το ποκεμον ο 150 ουκας που τρωει μιλουπα και τον δερνουν παντου! Και παει να τα βαλει με τον ΒΠ τωρα... :2funny: :2funny: :2funny:

Επισης εχει αρχσει και ξεβρωμιζει το νημα αφου σταματησανε να γραφουν κατι μπατιρηδες ψευτες και τουρκολαγνοι... Οσονουπω θα σταματησουν και κατι νεοπλουτοι που οδηγανε ρειντζ ροβερ (με το μακρυ μεταξωνιο) και σκανε 3,000αρα στο τσι...

Ευτυχως ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ κι ο ΡΟΛΟΓΑΣ εχουν επιβαλει ταξη ξεβρωμιζοντας το νημα!

Κι ολα αυτα σε αναμονη της επιστροφης του ΒΑΛΚΑΝΙΟΥ εσκομπαρ, του ροδολφο βαλεντινο του 21ου αιωνα, του μεγαλου ΑΡΧΗΓΟΥ ΜΑΣ

ΚΜΑΝ2


:takethis: :takethis: :takethis:

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Χανεις τα καλυτερα τυπε μιντριντερ!

Εχει οργιασει το ποκεμον ο 150 ουκας που τρωει μιλουπα και τον δερνουν παντου! Και παει να τα βαλει με τον ΒΠ τωρα... :2funny: :2funny: :2funny:

Επισης εχει αρχσει και ξεβρωμιζει το νημα αφου σταματησανε να γραφουν κατι μπατιρηδες ψευτες και τουρκολαγνοι... Οσονουπω θα σταματησουν και κατι νεοπλουτοι που οδηγανε ρειντζ ροβερ (με το μακρυ μεταξωνιο) και σκανε 3,000αρα στο τσι...

Ευτυχως ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ κι ο ΡΟΛΟΓΑΣ εχουν επιβαλει ταξη ξεβρωμιζοντας το νημα!

Κι ολα αυτα σε αναμονη της επιστροφης του ΒΑΛΚΑΝΙΟΥ εσκομπαρ, του ροδολφο βαλεντινο του 21ου αιωνα, του μεγαλου ΑΡΧΗΓΟΥ ΜΑΣ

ΚΜΑΝ2


:takethis: :takethis: :takethis:

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε !!  :hi:

Πάλι τις έφαγε ο Χάρης ?? Ολοι τρώνε γκόμενες στο Κίεβο ο Χάρης τρώει ξύλο. Πώς τα καταφέρνει ??

Δεν κατάλαβα όμως μιλούπα γιατί τρώει ?? Για να ψηλώσει ??
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε !!  :hi:

Πάλι τις έφαγε ο Χάρης ?? Ολοι τρώνε γκόμενες στο Κίεβο ο Χάρης τρώει ξύλο. Πώς τα καταφέρνει ??

Δεν κατάλαβα όμως μιλούπα γιατί τρώει ?? Για να ψηλώσει ??

την καλημερα μου  :hi:

εχει προβλημα στο δοντι του και εκανε εξαγωγη φρονημιτη γι' αυτο και τρωει κρεμες οπως εγραψε.

στην πισω σελιδα αν διαβασεις θα μπεις στο νοημα αμεσως  :hi:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Καλημέρα στην εκλεκτή ομηγυρη !! :hi: :hi:

Ταξίδευα κοντά ενα μήνα στη ΝΑ Ασία, έχω χάσει πολλά επεισόδια στο νήμα, και δεν έχω χρόνο να διαβάσω 50 -70 σελίδες πίσω.

Θα μπορούσε κάποιος ευγενής φίλος να με ενημερώσει ποια η σχέση της φαριν λακτε με τις γκόμενες στο Κίεβο ???

Οσο και να προσπάθησα να μαντέψω δεν κατέληξα σε κάτι  !! :think:
Καλώς γυρίσεις  πίσω αγαπητέ φίλε Mindreader! :hi: :hi: :hi:

Ευτυχώς που δεν διαβάζεις 50-70 σελίδες πιο πίσω γιατί θα νομίζεις πως το αεροπλάνο σε γύρισε σε άλλη χώρα! Σε μια χώρα που το πετρέλαιο ρέει ποτάμι, οι μισθοί σύμφωνα με αυτούς που πάντα λένε πως αντιπροσωπεύουν τον μέσο όρο είναι 2,500 ευρώ και κυρίως πως είμαστε στη χώρα  της πολυγαμίας και η Αθήνα ένας ερωτικός παραδεισος.... :2funny:
Και το αποκορύφωμα είναι πως ο ΒΠ γλύτωσε σίγουρο ξυλίκι αν μπορούσε ο Χάρης να πάει Πράγα...Αλλά Μια εξαγωγή φρονημίτη  τον έχει καθηλώσει στη βάση του τρώγοντας κρεμούλες και έτσι ο ΒΠ μπορεί να πάει με ασφάλεια στη Πράγα !!!

Τέλος ΣΟΒΑΡΑ έχω να πω πως αυτόν τον Αύγουστο γαμάνε όσοι γράφουν το λιγότερο εδώ μέσα... Απλά κάποιοι το παραδεχόμαστε και ψάχνουμε να βρούμε το γιατί  ενώ οι εκμηδενισμένοι προσπαθούν να μας πείσουν πως είναι μέντορες του φόρουμ και δεν έχουν χρόνο ούτε για .. κατούρημα.. Για να γράφουν όμως εδώ έχουν.. :S
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Καλώς γυρίσεις  πίσω αγαπητέ φίλε Mindreader! :hi: :hi: :hi:


Και το αποκορύφωμα είναι πως ο ΒΠ γλύτωσε σίγουρο ξυλίκι αν μπορούσε ο Χάρης να πάει Πράγα...Αλλά Μια εξαγωγή φρονημίτη  τον έχει καθηλώσει στη βάση του τρώγοντας κρεμούλες και έτσι ο ΒΠ μπορεί να πάει με ασφάλεια στη Πράγα !!!

κλαιω απο τα γελια πρωι πρωι  :2funny: :2funny: :2funny:

να εισαι καλα μου εφτιαξες τη μερα ρολογα  :hi:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Καλώς γυρίσεις  πίσω αγαπητέ φίλε Mindreader! :hi: :hi: :hi:

Ευτυχώς που δεν διαβάζεις 50-70 σελίδες πιο πίσω γιατί θα νομίζεις πως το αεροπλάνο σε γύρισε σε άλλη χώρα! Σε μια χώρα που το πετρέλαιο ρέει ποτάμι, οι μισθοί σύμφωνα με αυτούς που πάντα λένε πως αντιπροσωπεύουν τον μέσο όρο είναι 2,500 ευρώ και κυρίως πως είμαστε στη χώρα  της πολυγαμίας και η Αθήνα ένας ερωτικός παραδεισος.... :2funny:
Και το αποκορύφωμα είναι πως ο ΒΠ γλύτωσε σίγουρο ξυλίκι αν μπορούσε ο Χάρης να πάει Πράγα...Αλλά Μια εξαγωγή φρονημίτη  τον έχει καθηλώσει στη βάση του τρώγοντας κρεμούλες και έτσι ο ΒΠ μπορεί να πάει με ασφάλεια στη Πράγα !!!

Τέλος ΣΟΒΑΡΑ έχω να πω πως αυτόν τον Αύγουστο γαμάνε όσοι γράφουν το λιγότερο εδώ μέσα... Απλά κάποιοι το παραδεχόμαστε και ψάχνουμε να βρούμε το γιατί  ενώ οι εκμηδενισμένοι προσπαθούν να μας πείσουν πως είναι μέντορες του φόρουμ και δεν έχουν χρόνο ούτε για .. κατούρημα.. Για να γράφουν όμως εδώ έχουν.. :S

Καλώς σα βρήκα και ευχαριστώ για την ενδελεχή ενημέρωση φίλε !! :hi: :hi:

Είναι προφανές ότι το thread διατηρεί την σουρεαλιστικότητά του, οπως σωστά είχε επισημάνει ο ΒΠ, ο οποίος παρεμπιπτόντως  μου θυμίζει πολύ τον εαυτό μου στα νιάτα μου  !!!

Θα ποστάρω κάτι στα όρια του off topic για να δώσω λίγη εξωτικότητα στο thread !! :grin: :grin:

Είναι απο το τελευταίο μου ταξίδι σε Σιγκαπούρη Μαλαισία Ταιλάνδη !!

Σε κάθε περίπτωση... Τρολάρετε Υπέυθυνα !!! :grin: :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786

Μέσω tinder  βρήκα την κοπέλα της φωτογραφίας.

Μαμά Ρωσίδα απο τη Σαμάρα,  μπαμπάς Ταιλανδός. Φαίνεται εκ πρώτης όψεως Ασιάτισα. Αν τη προσέξει όμως κάποιος καλύτερα θα δεί ότι τα  παχιά χείλη, τα γκρί και όχι μαύρα μάτια, το μεγάλο φυσικό στήθος, το ύψος ( 1,71 ) είναι Ρώσικα, Τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά όμως είναι Ταιλανδέζικα. Το σχήμα του κεφαλιού για παράδειγμα.

Ένας εξαιρετικός συνδυασμός χαρακτηριστικών  που έδινε μορφή σε ένα πλάσμα που εμένα τουλάχιστον μου φαινόταν απόκοσμο μια και οριοθετούσε τη συνισταμένη κάποιων προτιμήσεων μου ανάμεσα στις γυναικείες φυλές του κόσμου.
Πέρασα 4 μέρες άψογα μαζί της !!

Το τι διάολο έψαχνε και αυτή όπως και οι άλλες να βρούν στις τριχωτές ποδάρες μου είναι κάτι που παρά την εμπειρία μου δεν έχω ακόμη εξιχνιάσει !!! :grin: :grin:

Ξέρω ότι είμαι οριακά off topic αλλά το ποστάρω έτσι για να αλλάξει λίγο η ατζέντα του thread !! :hi:

Τη καλημέρα μου σε όλους, και καλές διακοπές σε όσους συνεχίζουν τις διακοπές τους!! :hi: :hi:
 

Συνημμένα

  • 20180728_135825.jpg
    20180728_135825.jpg
    539,7 KB · Εμφανίσεις: 22
  • 20180728_140103.jpg
    20180728_140103.jpg
    285,8 KB · Εμφανίσεις: 25
  • 20180728_141647.jpg
    20180728_141647.jpg
    262,9 KB · Εμφανίσεις: 27
  • 20180728_144523.jpg
    20180728_144523.jpg
    391 KB · Εμφανίσεις: 26
D

dude901123

Επισκέπτης
απλα οι περισσοτεροι αφηνουν καμενη γη πισω τους (δεν αναφερομαι μονο σε ελληνες το κανουν και αρκετοι ευρωπαιοι αυτο), πουλανε παραμυθι στις κοπελες με ουτοπικους ερωτες ενω στην ουσια πανε μονο για να γαμησουν και μετα εξαφανιζονται. αυτη η τακτικη κανει τις κοπελες επιφυλακτικες στο καθε ερωτοτουριστα-σεξοτουριστα με αποτελσμα μακροπροθεσμα να μην  :knockinb: κανεις στην ουκρανια. ακομη εχει ψωμι αλλά προσωπικη μου εκτιμηση οτι το εδαφος το πολυ σε 3 χρονια θα ειναι ακυρο.
κρατησε αυτα τα λογια μου (και το ποστ που εγραψα) και σε 3 χρονια αυτο θα ειναι το κεντρικο θεμα συζητησης το πως καηκε η ουκρανια και δεν γαμαει κανεις :hi:

Τα 3 χρόνια ακούγονται αρκετά.. Μακάρι να κρατήσει 3 χρόνια, ευχές δίνεις.. Θύμησέ μου να κεράσω τον επόμενο καφέ.
:heavymetalbig: :heavymetalbig:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Γεια σου Mindreader :hi:

Με αφορμή το παρακάτω,θέλω να γράψω κάτι που δεν αφορά μόνο το Κίεβο..

Το τι διάολο έψαχνε και αυτή όπως και οι άλλες να βρούν στις τριχωτές ποδάρες μου είναι κάτι που παρά την εμπειρία μου δεν έχω ακόμη εξιχνιάσει !!! :grin: :grin:

Πολλοί εστιάζουν στα όσα έχω αναφέρει περί γυμναστηρίου,κ.λ.π.
Αν δείτε το Tinder μιας γκόμενας,θα έχετε την ευκαιρία να μελετήσετε τον "ανταγωνισμό".
Οι ανταγωνιστές μας λοιπόν,είναι σε μεγάλο βαθμό και γυμναστηριακοί,με selfie μπροστά σε καθρέφτη,κ.λ.π.
Αν ο Μίστερ Φέτες 2018 στείλει πρώτο μήνυμα:"Πως ήταν η μέρα σου;"
"Tι κάνεις;Είσαι καλά;" δεν θα λάβει απάντηση ποτέ..
Οπότε με το να πουλήσουμε μόνο κοιλιακό,δεν σημαίνει ότι θα μας έρθει το μουνί στο πιάτο.

Σε όποια χώρα και αν έχω πάει,έχω διαπιστώσει πως νούμερο ένα αφροδισιακό ήταν η αυτοπεποίθηση και νούμερο δύο να μπορείς να χαϊδεύεις αυτιά.
Οι περισσότερες γκόμενες μου έχουν πει ότι ήθελαν να με συναντήσουν,κυρίως για αυτά που τους έγραφα.Και δεν ήταν ερωτόλογα ή σορόπια.
Απλά τους έκαναν εντύπωση,τους άρεσαν και ήθελαν να ζήσουν την όλη εμπειρία από κοντά.

Κάποιοι τα γράφουν ωραία, είναι ετοιμόλογοι, μπορουν να γοητεύσουν και με τον γραπτό/προφορικό λόγο.
Κάποιοι όχι.
Οι δεύτεροι λοιπόν, αν μελετήσουν σοβαρά συγκεκριμένους PUA,μπορούν να μπουν σε μια λογική αυτόματου πιλότου,μιας και τα ραντεβού,ανεξαρτήτου χώρας,κυμαίνονται γενικά στο ίδια πλαίσια.

Ο Αρχηγός έχει γράψει για την θεωρία του πανσλαβισμού :headbaning1: και όσοι κατανοήσαμε τις γραφές του,δικαιωθήκαμε. :rockon:
Εγώ θα πω ότι οι γυναίκες,όποια χώρα και αν επισκεφτεί κάποιος, παραμένουν...γυναίκες.

Φυσικά αν κάποιος καταπιεί καμιά κασέτα PUA,ελλοχεύει ο κίνδυνος να καταλάβει η γκόμενα το ΠΑΙΓΝΙΟ.
Στο Κίεβο είχα βγει με μια τύπισσα μεγάλο αλάνι,που σε μια φάση στο τραπέζι σταματάει να πίνει, με κοιτάει στα μάτια και μου λέει:"Δεν έχω καταλάβει ακόμη αν είσαι αυθεντικός άνθρωπος,που απλά τυγχάνει ετοιμόλογος ή αν αυτό που λες σε εμένα τα εχεις πει άλλες 1000 φορές."

Γενικά η γνώμη μου είναι ότι σαν Έλληνες, είμαστε χαϊδεμένοι από τη μαμά μας,τη θειά μας και για ότι μαλακία κάνουμε τα ρίχνουμε στους άλλους.
Επίσης η αυτοκριτική είναι άγνωστη προς εμάς λέξη.
Ο μόνος δρόμος για μένα ειναι να καταλάβει κάποιος τις αδυναμίες του και είτε πρέπει να πάει να γυμναστεί ή να κρατήσει σημειώσεις από μια ομιλία ενός PUA,να το κάνει σοβαρά και επίμονα.
Αλλά η εύκολη λύση είναι ο ωχαδερφισμός και να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα..

@Pink Floyd θυμήθηκα τη στιχομυθία μας,ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια :hi:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εφερε υλικο απο μουντιαλ βλεπω.,,
Μου έφερε και 10 βαζάκια Ikra  που έχω εξάρτηση απο αυτό κυρίως όταν είμαι πάνω! Ο Dirty στο METRO στην Ουκρανία με έχανε στο ψυγείο με το χαβιάρι!
Το Ρώσικο είναι πολύ ανώτερη ποιότητα από αυτό που βρίσκεις στην Ουκρανία!

Όσο για τον φίλο μου τον Ρώσο είναι υπέροχος άνθρωπος και ιδιοκτήτης μιας μεγάλης εταιρίας με έδρα τη πόλη Kastroma! Μεσολάβησα στο ξενοδοχείο που έμενε πέρσι και του έκαναν προσφορά 100 Ευρώ λιγότερα τη βραδιά το ίδιο δωμάτιο που έμενε και πέρσι! 
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Μέσω tinder  βρήκα την κοπέλα της φωτογραφίας.

Μαμά Ρωσίδα απο τη Σαμάρα,  μπαμπάς Ταιλανδός. Φαίνεται εκ πρώτης όψεως Ασιάτισα. Αν τη προσέξει όμως κάποιος καλύτερα θα δεί ότι τα  παχιά χείλη, τα γκρί και όχι μαύρα μάτια, το μεγάλο φυσικό στήθος, το ύψος ( 1,71 ) είναι Ρώσικα, Τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά όμως είναι Ταιλανδέζικα. Το σχήμα του κεφαλιού για παράδειγμα.

Ένας εξαιρετικός συνδυασμός χαρακτηριστικών  που έδινε μορφή σε ένα πλάσμα που εμένα τουλάχιστον μου φαινόταν απόκοσμο μια και οριοθετούσε τη συνισταμένη κάποιων προτιμήσεων μου ανάμεσα στις γυναικείες φυλές του κόσμου.
Πέρασα 4 μέρες άψογα μαζί της !!

Το τι διάολο έψαχνε και αυτή όπως και οι άλλες να βρούν στις τριχωτές ποδάρες μου είναι κάτι που παρά την εμπειρία μου δεν έχω ακόμη εξιχνιάσει !!! :grin: :grin:

Ξέρω ότι είμαι οριακά off topic αλλά το ποστάρω έτσι για να αλλάξει λίγο η ατζέντα του thread !! :hi:

Τη καλημέρα μου σε όλους, και καλές διακοπές σε όσους συνεχίζουν τις διακοπές τους!! :hi: :hi:

Άψογα!!! :hi: :hi: :hi: Είναι in topic διότι μιλάμε για Σλάυικο αίμα! :rockon: :rockon: :rockon:
Εδώ άλλοι μιλάνε για Τουρκάλες και Ιρανες και δεν τους σταματάει κανείς....  :2funny:

Δυστηχώς αυτό το διάστημα που έλειπες γίναν πολλά για το νήμα με ...το Ελλάντα! Και θα γίνουν περισσότερα με αυτούς που μας κυβερνάνε και τους ΠΙΡΦΟΡΟΥΣ που τους ψηφίζουν...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Γεια σου Mindreader :hi:

Με αφορμή το παρακάτω,θέλω να γράψω κάτι που δεν αφορά μόνο το Κίεβο..

Πολλοί εστιάζουν στα όσα έχω αναφέρει περί γυμναστηρίου,κ.λ.π.
Αν δείτε το Tinder μιας γκόμενας,θα έχετε την ευκαιρία να μελετήσετε τον "ανταγωνισμό".
Οι ανταγωνιστές μας λοιπόν,είναι σε μεγάλο βαθμό και γυμναστηριακοί,με selfie μπροστά σε καθρέφτη,κ.λ.π.
Αν ο Μίστερ Φέτες 2018 στείλει πρώτο μήνυμα:"Πως ήταν η μέρα σου;"
"Tι κάνεις;Είσαι καλά;" δεν θα λάβει απάντηση ποτέ..
Οπότε με το να πουλήσουμε μόνο κοιλιακό,δεν σημαίνει ότι θα μας έρθει το μουνί στο πιάτο.

Σε όποια χώρα και αν έχω πάει,έχω διαπιστώσει πως νούμερο ένα αφροδισιακό ήταν η αυτοπεποίθηση και νούμερο δύο να μπορείς να χαϊδεύεις αυτιά.
Οι περισσότερες γκόμενες μου έχουν πει ότι ήθελαν να με συναντήσουν,κυρίως για αυτά που τους έγραφα.Και δεν ήταν ερωτόλογα ή σορόπια.
Απλά τους έκαναν εντύπωση,τους άρεσαν και ήθελαν να ζήσουν την όλη εμπειρία από κοντά.

Κάποιοι τα γράφουν ωραία, είναι ετοιμόλογοι, μπορουν να γοητεύσουν και με τον γραπτό/προφορικό λόγο.
Κάποιοι όχι.
Οι δεύτεροι λοιπόν, αν μελετήσουν σοβαρά συγκεκριμένους PUA,μπορούν να μπουν σε μια λογική αυτόματου πιλότου,μιας και τα ραντεβού,ανεξαρτήτου χώρας,κυμαίνονται γενικά στο ίδια πλαίσια.

Ο Αρχηγός έχει γράψει για την θεωρία του πανσλαβισμού :headbaning1: και όσοι κατανοήσαμε τις γραφές του,δικαιωθήκαμε. :rockon:
Εγώ θα πω ότι οι γυναίκες,όποια χώρα και αν επισκεφτεί κάποιος, παραμένουν...γυναίκες.

Φυσικά αν κάποιος καταπιεί καμιά κασέτα PUA,ελλοχεύει ο κίνδυνος να καταλάβει η γκόμενα το ΠΑΙΓΝΙΟ.
Στο Κίεβο είχα βγει με μια τύπισσα μεγάλο αλάνι,που σε μια φάση στο τραπέζι σταματάει να πίνει, με κοιτάει στα μάτια και μου λέει:"Δεν έχω καταλάβει ακόμη αν είσαι αυθεντικός άνθρωπος,που απλά τυγχάνει ετοιμόλογος ή αν αυτό που λες σε εμένα τα εχεις πει άλλες 1000 φορές."

Γενικά η γνώμη μου είναι ότι σαν Έλληνες, είμαστε χαϊδεμένοι από τη μαμά μας,τη θειά μας και για ότι μαλακία κάνουμε τα ρίχνουμε στους άλλους.
Επίσης η αυτοκριτική είναι άγνωστη προς εμάς λέξη.
Ο μόνος δρόμος για μένα ειναι να καταλάβει κάποιος τις αδυναμίες του και είτε πρέπει να πάει να γυμναστεί ή να κρατήσει σημειώσεις από μια ομιλία ενός PUA,να το κάνει σοβαρά και επίμονα.
Αλλά η εύκολη λύση είναι ο ωχαδερφισμός και να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα..

@Pink Floyd θυμήθηκα τη στιχομυθία μας,ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια :hi:
Καλημέρα φίλε !! :hi: :hi:

Θα μου επιτρέψεις ώς γηραιότερου κάποιες επισημάνσεις - βελτιώσεις στις παραπάνω θέσεις σου με τις οποίες σε πολύ μεγάλο βαθμό συμφωνώ !!

Το νούμερο ένα αφροδισιακό στις γυναίκες είναι η κάθε μορφή εξουσίας και δύναμης στον άντρα είτε ως εγενές χαρακτηριστικό ( π.χ εμφάνιση, σωματοδομή κλπ ) είτε ως επίκτητο  ( π.χ οικονομική κατάσταση, διοικητική/κοινωνική θέση κλπ ).

Η αυτοπεποίθηση αποτελεί στη πλειοψηφία των περιπτώσεων χαρακτηριστικό των ανδρών που διαθέτουν μορφές εξουσίας και δύναμης που παραπάνω ανέφερα, για αυτό και αρέσει στις γυναίκες όταν την ''οσμίζονται'' πάνω σε ένα άντρα. Ειναι για αυτές ένας μπούσουλας ότι είναι σε ''σωστό δρόμο''.

Τους κακομοίρηδες μουνόδουλους οι γυναίκες τους αποφεύγουν όπως ο διάολος το λιβάνι στη καλύτερη, στην δε χειρότερη τους μετατρέπουν σε προσωπικούς οδηγούς, υπηρέτες κλπ. και ενίοτε σε πορτοφόλια. Πληθώρα όρων και επιθέτων για την συγκεκριμένη΄΄συνομοταξία'' οπως Καληνυχτάκιας, Γκομενοβοσκός, μουνοείλωτας, πιρφόρος, κλπ

Το ότι το σημειο G των γυναικών βρίσκεται στα αυτιά είναι παγκόσμια σταθερά !! Το σωστό μπλα μπλα είναι απαραίτητη προυπόθεση για να προχωρήσεις με μια γυναίκα είτε μέσω μέσων κοινωνικής δικτύωσης είτε live.
Ομως ας μην ξεχνάμε ότι ζούμε στην εποχή του διαδικτύου. Τα ''αποφθέγματα'' των PUA που αναφέρεις διαδίδονται και γίνονται ''κλισέ'' σε χρόνο dt πλέον στο γυναικείο πληθυσμό. Διατρέχεις λοιπον το κίνδυνο όταν τα χρησιμοποιείς ''ξερά και αυτούσια'' να γίνεις κοινότυπος !!

Το προσωπικό στοιχείο που θα έρθει να πλαισιώσει η να παραλλάξει τα πάντα χρήσιμα ως βάση PUA ''αποφθέγματα'' είναι πιστεύω απαραίτητο. Για αυτό και χρειάζεται κάποιος να γυμνάζει και το μυαλό του όχι μόνο το σώμα του. Χρειάζεται να χρησιμοποιεί το στοιχείο της φαντασίας και του αυθορμητισμού του που θα του δώσει πρωτοτυπία διαφοροποίηση και  τελικά αυθεντικότητα και θελκτικότητα.

Το αλάνι που ανέφερες αυτό έψαχνε να βρεί... την αυθεντικότητα.

Πρέπει λοιπον να γυμνάζουμε και το κεφάλι μας πέρα απο το σώμα μας. Και το γράφει αυτό κάποιος που υπήρξε στα νιάτα του αθλητής και που ακόμη και σήμερα που έχει μεγαλώσει δεν αφήσει να περάσει μέρα χωρίς φυσική δραστηριότητα είτε στο γυμναστήριο είτε σε κάποιο σπόρ.

Οσον αφορά την αυτοκριτική φίλε. Η αυτοκριτική προυποθέτει μια διαδικασία που λέγεται ενδοσκόπηση. Η ενδοσκόπηση είναι πολύ υγιεινή και χρήσιμη διαδικασία αλλά είναι και επώδυνη.
Κάτι σαν την κωλονοσκόπηση !!!!  :grin: :grin: :grin:

Για αυτό και οι περισσότεροι την αποφεύγουν. Οτιδήποτε εμπεριέχει κόπο η πόνο όλα τα ζωα ενστικτωδώς το αποφεύγουν. Και ο ανθρωπος κάνει το ίδιο ως μέρος της ενστικτώδους βάσης φύσης του.

Ομως ο άνθρωπος σε αυτό ακριβώς διαφέρει απο τα ζώα. Στο ότι μπορεί να συνειδητοποιεί πότε πρέπει επ' ωφελεία του να ξεπερνά τα ένστικτά του !!

Να είσαι πάντα καλά !! :hi: :hi:

ΥΓ.Συγν'ωμη πάλι για το σεντόνι. :grin: :grin:
Τη κάνω πάω για μπάνιο !! Καλημέρα σε όλους !! :hi: :hi:

 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Γεια σου Mindreader :hi:

Με αφορμή το παρακάτω,θέλω να γράψω κάτι που δεν αφορά μόνο το Κίεβο..

Πολλοί εστιάζουν στα όσα έχω αναφέρει περί γυμναστηρίου,κ.λ.π.
Αν δείτε το Tinder μιας γκόμενας,θα έχετε την ευκαιρία να μελετήσετε τον "ανταγωνισμό".
Οι ανταγωνιστές μας λοιπόν,είναι σε μεγάλο βαθμό και γυμναστηριακοί,με selfie μπροστά σε καθρέφτη,κ.λ.π.
Αν ο Μίστερ Φέτες 2018 στείλει πρώτο μήνυμα:"Πως ήταν η μέρα σου;"
"Tι κάνεις;Είσαι καλά;" δεν θα λάβει απάντηση ποτέ..
Οπότε με το να πουλήσουμε μόνο κοιλιακό,δεν σημαίνει ότι θα μας έρθει το μουνί στο πιάτο.

Σε όποια χώρα και αν έχω πάει,έχω διαπιστώσει πως νούμερο ένα αφροδισιακό ήταν η αυτοπεποίθηση και νούμερο δύο να μπορείς να χαϊδεύεις αυτιά.
Οι περισσότερες γκόμενες μου έχουν πει ότι ήθελαν να με συναντήσουν,κυρίως για αυτά που τους έγραφα.Και δεν ήταν ερωτόλογα ή σορόπια.
Απλά τους έκαναν εντύπωση,τους άρεσαν και ήθελαν να ζήσουν την όλη εμπειρία από κοντά.

Κάποιοι τα γράφουν ωραία, είναι ετοιμόλογοι, μπορουν να γοητεύσουν και με τον γραπτό/προφορικό λόγο.
Κάποιοι όχι.
Οι δεύτεροι λοιπόν, αν μελετήσουν σοβαρά συγκεκριμένους PUA,μπορούν να μπουν σε μια λογική αυτόματου πιλότου,μιας και τα ραντεβού,ανεξαρτήτου χώρας,κυμαίνονται γενικά στο ίδια πλαίσια.

Ο Αρχηγός έχει γράψει για την θεωρία του πανσλαβισμού :headbaning1: και όσοι κατανοήσαμε τις γραφές του,δικαιωθήκαμε. :rockon:
Εγώ θα πω ότι οι γυναίκες,όποια χώρα και αν επισκεφτεί κάποιος, παραμένουν...γυναίκες.

Φυσικά αν κάποιος καταπιεί καμιά κασέτα PUA,ελλοχεύει ο κίνδυνος να καταλάβει η γκόμενα το ΠΑΙΓΝΙΟ.
Στο Κίεβο είχα βγει με μια τύπισσα μεγάλο αλάνι,που σε μια φάση στο τραπέζι σταματάει να πίνει, με κοιτάει στα μάτια και μου λέει:"Δεν έχω καταλάβει ακόμη αν είσαι αυθεντικός άνθρωπος,που απλά τυγχάνει ετοιμόλογος ή αν αυτό που λες σε εμένα τα εχεις πει άλλες 1000 φορές."

Γενικά η γνώμη μου είναι ότι σαν Έλληνες, είμαστε χαϊδεμένοι από τη μαμά μας,τη θειά μας και για ότι μαλακία κάνουμε τα ρίχνουμε στους άλλους.
Επίσης η αυτοκριτική είναι άγνωστη προς εμάς λέξη.
Ο μόνος δρόμος για μένα ειναι να καταλάβει κάποιος τις αδυναμίες του και είτε πρέπει να πάει να γυμναστεί ή να κρατήσει σημειώσεις από μια ομιλία ενός PUA,να το κάνει σοβαρά και επίμονα.
Αλλά η εύκολη λύση είναι ο ωχαδερφισμός και να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα..

@Pink Floyd θυμήθηκα τη στιχομυθία μας,ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια :hi:
Πάμε λίγο στα σοβαρά τώρα! Το άτομο που γαμάει πιο πολύ στη Ρόδο τα τελευταία χρόνια  και πιάνει κατοστάρες, απο κανονικές γκόμενες, 80% τουρίστριες και 20% Ελληνίδες ή αλλιώς να σας πω πως πέρσι τον χειμώνα στο νησί γάμησε πάνω απο 20 Ελληνίδες, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΔΕΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΙΝΤΕΡ!!!!!!

Και να σας το αντιστρέψω... Ποιός είναι ο τρόπος να αυτοκτονήσει ο μισός και άνω δυτικός πληθυσμός κάτω των 40? Αν καταργηθεί το Τίντερ και τα όμοιά του! Διότι πολύ λίγοι πλέον ξέρουν απο καμάκι όπως και ακόμα λιγότερες πιτσιρίκες ξέρουν τι σημαίνει να έρχεται ένας άντρας και να τις φλερτάρει ...

Προσωπικά στο Τίντερ έχω συναντήσει μόνο προβληματικές γυναίκες σε χαρακτήρα!Αλλά ας αφήσουμε τον χαρακτήρα και πάμε στην εμφάνηση! Στο Τίντερ πάντα συναντάς κατώτερες των φωτογραφιών! Τώρα που έχει γίνει πιο μαζικό παίζουν και πιο ωραίες! Αλλά η φάση είναι τελείως Fast Food όπως μου έλεγε και μια Γερμανίδα που πήρα φέτος! Παραγγέλνω Delivery πούτσα στο δωμάτιό μου!
Εμένα αν μου έχει μείνει κάτι απο τις γυναίκες είναι απο τις πραγματικές συναντήσεις και το ...Μάμπα που είναι κλάσεις ανώτερο κυρίως σε ομορφιά,σε όσες ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πάμε λίγο στα σοβαρά τώρα! Το άτομο που γαμάει πιο πολύ στη Ρόδο τα τελευταία χρόνια  και πιάνει κατοστάρες, απο κανονικές γκόμενες, 80% τουρίστριες και 20% Ελληνίδες ή αλλιώς να σας πω πως πέρσι τον χειμώνα στο νησί γάμησε πάνω απο 20 Ελληνίδες, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΔΕΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΙΝΤΕΡ!!!!!!

Και να σας το αντιστρέψω... Ποιός είναι ο τρόπος να αυτοκτονήσει ο μισός και άνω δυτικός πληθυσμός κάτω των 40? Αν καταργηθεί το Τίντερ και τα όμοιά του! Διότι πολύ λίγοι πλέον ξέρουν απο καμάκι όπως και ακόμα λιγότερες πιτσιρίκες ξέρουν τι σημαίνει να έρχεται ένας άντρας και να τις φλερτάρει ...

Προσωπικά στο Τίντερ έχω συναντήσει μόνο προβληματικές γυναίκες σε χαρακτήρα!Αλλά ας αφήσουμε τον χαρακτήρα και πάμε στην εμφάνηση! Στο Τίντερ πάντα συναντάς κατώτερες των φωτογραφιών! Τώρα που έχει γίνει πιο μαζικό παίζουν και πιο ωραίες! Αλλά η φάση είναι τελείως Fast Food όπως μου έλεγε και μια Γερμανίδα που πήρα φέτος! Παραγγέλνω Delivery πούτσα στο δωμάτιό μου!
Εμένα αν μου έχει μείνει κάτι απο τις γυναίκες είναι απο τις πραγματικές συναντήσεις και το ...Μάμπα που είναι κλάσεις ανώτερο κυρίως σε ομορφιά,σε όσες ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!!!
Με κάλυψες πλήρως!Τα ίδια θα έγραφα κ 'εγώ.Βέβαια αν είσαι σαν τον Πάνο σα γύφτος και δε μετράς αυτές του Τίντερ σου φένοντε θεές!
  Το μόνο που θέλω να προσθέσω είναι ότι είναι οι περισσότερες εκτός από αποτυχημένες απογοητευμένες και μοναχικές!Με τη δεύτερη τρίτη πρόταση σου γράφουν έλα να συναντηθουμε!Εχοντας δει 4-5 φώτο σου και μην ξέροντας τίποτα γιά σένα!Αν δε τους στείλεις λινκ από facebook ή вконтакте δεν σου ξανααπαντάνε!Συνέχεια βρίσκω απο κεί ΑΛΛΑ ουτε μια δεν άξιζε!Και σε όσες πηγα να της συναντήσω το μετάνιωσα!Βέβαια όπως σου είπα και πιό πάνω ο κάθε άνθρωπος έχει και διαφορετικά κριτίρια γιά κάποιον κακομοίρη που μένει Ελλάδα και μόνο  :jerking: και έχει εισοδηματα 2500 ευρώ στον ύπνο του  :2funny:να βρει μια τελειωμένη από το τιντερ είναι το όνειρο γ'αυτον!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μέσω tinder  βρήκα την κοπέλα της φωτογραφίας.

Μαμά Ρωσίδα απο τη Σαμάρα,  μπαμπάς Ταιλανδός. Φαίνεται εκ πρώτης όψεως Ασιάτισα. Αν τη προσέξει όμως κάποιος καλύτερα θα δεί ότι τα  παχιά χείλη, τα γκρί και όχι μαύρα μάτια, το μεγάλο φυσικό στήθος, το ύψος ( 1,71 ) είναι Ρώσικα, Τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά όμως είναι Ταιλανδέζικα. Το σχήμα του κεφαλιού για παράδειγμα.

Ένας εξαιρετικός συνδυασμός χαρακτηριστικών  που έδινε μορφή σε ένα πλάσμα που εμένα τουλάχιστον μου φαινόταν απόκοσμο μια και οριοθετούσε τη συνισταμένη κάποιων προτιμήσεων μου ανάμεσα στις γυναικείες φυλές του κόσμου.
Πέρασα 4 μέρες άψογα μαζί της !!

Το τι διάολο έψαχνε και αυτή όπως και οι άλλες να βρούν στις τριχωτές ποδάρες μου είναι κάτι που παρά την εμπειρία μου δεν έχω ακόμη εξιχνιάσει !!! :grin: :grin:

Ξέρω ότι είμαι οριακά off topic αλλά το ποστάρω έτσι για να αλλάξει λίγο η ατζέντα του thread !! :hi:

Τη καλημέρα μου σε όλους, και καλές διακοπές σε όσους συνεχίζουν τις διακοπές τους!! :hi: :hi:
Συνήθως συμβαίνει το αντίθετο μάνα Τα'ι'λανδέζα και πατέρας Ρώσσος.Αν είναι έτσι όπως τα λέει τότε βρήκες ένα πολύ σπάνιο είδος!
  Απορώ πως αντέχεται όταν κάνει πάνω απο 20 βαθμους!Ευτυχώς εδώ δρόσισε!Σημερα εχει 18 βαθμους  :)γιά 2 βδομάδες μας τρέλανε είχε 25 περίπου και 3-4 μέρες έφτασες 28-30.Ευτυχώς αυτό το μαρτύριο τελείωσε :)
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Δημητρακη εχει ανοιξι και δικο του νημα και δινει συμβουλες ο τουρκοφιλος...

Μπες να κλασεις στο γελιο...  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom