Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
πριν 4 χρονια κυπριοσ φιλοσ με πολωνεζα γκομενα φιλοξενηθηκαν απο τσεχο μεσο αυτου του προγραματοσ,μετα αυτη πηγαν στην πολωνια φιλοξενουμενοι της γκομενασ του φιλου.
καπειος που εχει φιλοξενησει ατομα και τηρα τουσ κανονεσ τον προτεινανε.τυπουσ σαν τον πανο ισως φαει μπαν αν τον καταγηλουν οτι παρενοχλα.ο ιδιοσ ισχυριζετε οτι γαμα σε καουτσερφινκ δεν ξερω αν καπειοσ ρισκαρει με καπειον που δεν ξερει και δεν εχει σχολια απο αλλουσ να τοον βαλει στο σπιτι.
επιδει με τα ερασμουσ γινονται φιλιες παντου ειναι λογικο μεταξυ φιλων του φιλου να φιλοξενουντε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
εμενα γκομενες που δεν με ξερανε και ηρθανε ουκρανια οδυσσο σπιτι μου ηταν γκομενες απο γνωστες και
φιλους οχι αδεσπωτες.καμια αγνωστη δεν ηθελε να ερθει.η σερβα που γνωρισα τυφλιδα αν της ελεγα να ερθει να μεινει μια νυχτα στο διαμερισμα μου θα δεχωταν ειπε.γιατι ειχαμε φιλικη σχεση σαν αδερφια και δεν την γουσταρα και της εδειξα μονο φιλικα και συμπαθεια ετσι με εμπιστευτηκε.
εμενε σε χοστελ,τωρα εδω και 4 μηνεσ ειναι παλι γεωργια σε ενα προγραμα και γνωριζει αρκετο κοσμο.
αυτοι λογικα που ειναι τοσους μηνεσ μαζι και γυριζουν εκδρομεσ σε αλλεσ πολεισ θα φιλοξενουνται μεταξυ τους παντα φιλικα.μονο οι αγαμητοι ελληνεσ γραφωνται για να γαμησουν για αυτο δεν θα παει καμια νορμαλ σε αυτους,μονο καμια προβληματικη
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Μήπως μπορείς να μας πεις εσύ ποιά Προϊόντα εξάγει η Ελλάδα προς τη Τουρκία που δημιουργούν πλεόνασμα στο ισοζύγιο ;;Γιατί μέχρι τώρα όλοι μιλάνε αόριστα για εμπορικό ισοζύγιο χωρίς να μας λένε τι ακριβώς έχουμε εμείς μοναδικό ή φτηνό για τη Τουρκία...
Πήγε να πει ο Μίδας κάτι για πετρελαιαικα αλλά μου φαίνεται απίστευτο, η Τουρκία που παίρνει τζάμπα πετρέλαιο απο τις περιοχές του Ισις ή τις κατακτημένες απο τον στρατό τους ή του Ατζερμπαιτζαν  και άλλων χωρών του κόλπου όπως το Καταρ που έχουν άριστες σχέσεις και  να το δυιλίζει Ελλάδα...
Αντιθέτως με μια γρήγορη σκέψη μου έρχονται δεκάδες προϊόντα που εισάγει σε τεράστιες ποσότητες η Ελλάδα απο τη Τουρκία!
εξαγει μουναρες η τουρκια τι να κανουμε τα προιοντα!ασε να βρω χρονο να αλλαξω τουρκικα λεφτα και θα κανω τον μεγιστανα στα κατεχομενα χαχαχαχ.θα καλεσω και τον τουρκολαγνο να κανουμε διδιμο
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Καλά ναι σίγουρα, εξαρτάται και από τους σκοπούς του ταξιδιού για να κάνεις σύγκριση, αλλά έχοντας ταξιδέψει τόσες φορές Κίεβο, υποθέτω ότι πλέον πας μόνο για τις γυναίκες.

Τις Σλάβες τις γνωρίζεις και Ελλάδα; Αν ναι, πού μπας και γνωρίσουμε κι εμείς καμιά; Στο mamba έχει μόνο βιζιτούδες και στο Τίντερ, άμα ματσάρω με ξένη, κάθε άλλο παρά Σλάβα θα είναι.
δεν εχει παει ποτε κιεβο ο πανοσ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Κατάλαβα. Εσύ στέλνεις δηλαδή σε μουνιά από όλο τον κόσμο να φανταστώ; Πάντως μου φαίνεται πολύ δύσκολο κάποια να δεχτεί να βγει για καφέ με έναν άγνωστο που δεν έχει χώρο να τη φιλοξενήσει και να κάτσει σε αυτόν, αντί να κάτσει στον τύπο που τη φιλοξενεί από το couchsurfing. Και αν επιτρέπεται, πώς παίζεις μπάλα; Ξεκινάς με "γεια τι κάνεις" και πρόλογο ή μπαίνεις απευθείας στο κυρίως θέμα, αν ενδιαφέρεται να γνωριστείτε και να μείνει σπίτι σου;
Εννοείται, δεν έχω ρίξει πολλά λεφτά στο ίνσταγκραμ, πέρα από 50 ευρώ για κάτι επαγγελματικές φωτογραφίες. Οι υπόλοιπες αναδεικνύουν εμφάνιση και ενδιαφέροντα, όχι χρήμα ή στάτους.
φιλε και εγω ειχα χρονια αυτην την απορεια στο κιεβο.να παω με νεροπιστολο και  λουλουδια να πουλω αγαπες
και να καμακωνω στο κρεασατικ?η να πηγαινω με πυρινικα και βομβες αερος εδαφους?χαχαχαχαα
πεσ τε μου που πουλανε τσαμπα μουνι οι ανατολικοευροπαιες να παω να αγορασω με την οκκα χαχαχαχ
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εντάξι με πολύ ψάξιμο κάτι θα βρεις...
Που στη τελική η υπηρεσία μεταποίησης πληρώνεται και όχι η πρώτη ύλη!Δηλαδή η Ελλάδα Αγοράζει το πετρέλαιο το μεταποιεί και το πουλάει!Άρα έχει ένα κέρδος μικρό για την επεξεργασία !Τώρα αν η ΕΛΣΤΑΤ μετράει  τον τζίρο τότε μόνο ασφαλή συμπεράσματα δεν βγαίνουν!!!!
Παντος κ εδω εχει πολλά προ'ι'όντα πετρελαίου από Ελλάδα.Τωρα πόσο κέρδος δίνουν δεν μπορώ να ξέρω?
δεν εχει παει ποτε κιεβο ο πανοσ
Οχι μόνο Πακιστάν και Αφγανιστάν  :2funny:Και για την Τουρκία είναι πολύ σκουρόχρωμος και θα τον περάσουν γιά πρόσφυγα  :2funny:Ενω στο Πακιστάν και Αφγανιστάν θα είναι σα ντόπιος  :2funny: :2funny: :2funny:
  Σήμερα οι Πιρφόροι δε δουλεύουν και είναι στη Θάλασσα  :2funny: :jerking:
         Τρώνε φρέσκο ψαράκι,πέρνουν το ματάκι γιά να πάνε μετά σπιτάκι να κλειδωνίσουν το πουλάκι  :jerking:
  Εγώ νομίζω ότι αφού στις γυναίκες οι φουκαράδες δεν έχουν επυτηχία η μονη λυση στο σεξουαλικό προβλημα τους ειναι η κτηνοβασία  :2funny:ας πάρουν ενα σκυλάκι,κατισκάκι ή ότι άλλο θέλουν να το  :zfuck: και να ξεκαβλώνουν :2funny:και μετά ας γράφουν εδώ ότι είναι Κίεβο και  :knockinb: 10
γκόμενες  :2funny: :2funny: :2funny:θα ξεκαβλώνουνε και θα φευγει η μαλακια απο το κεφάλι,θα εχουν φρεσκο γαλατακι και θα τους ζεσταινει της κρυες νυχτες του χειμωνα οταν θα κάθονται χωρις θέρμανση  :jerking: :2funny:.
  Του Πάνου μπορώ να του γνωρίσω τη Σα'ί'ντα  :2funny:τη γυναίκα που ράβει τα ρούχα είναι Ουζμπέκα γύρω στα 40 γ'αυτόν θα είναι γκομενάρα.Του έχω και λύση πιό φτηνή αντί να φιλοξενεί τελειωμένες θείτσες και να μην του κάθοντε κιόλας και να  :jerking:ας βρει μιά άστεγη να την πλύνει να την  :knockinb: :2funny:.Το είχε κάνει ένας Τυνήσιος και έμεινε πολυ ευχαριστημένος :2funny: :2funny: :2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
πεσ μου που πουλαν καρδιες να σου παρω μια πεσ μου που πουλαν καρδιες να σου παρω δυο χαχαχαχ
μεγαλε μιτροπανο τους τα ελεγες 30 χρονια πριν χαχαχαχ
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Παντος κ εδω εχει πολλά προ'ι'όντα πετρελαίου από Ελλάδα.Τωρα πόσο κέρδος δίνουν δεν μπορώ να ξέρω?
Οχι μόνο Πακιστάν και Αφγανιστάν  :2funny:Και για την Τουρκία είναι πολύ σκουρόχρωμος και θα τον περάσουν γιά πρόσφυγα  :2funny:Ενω στο Πακιστάν και Αφγανιστάν θα είναι σα ντόπιος  :2funny: :2funny: :2funny:
  Σήμερα οι Πιρφόροι δε δουλεύουν και είναι στη Θάλασσα  :2funny: :jerking:
         Τρώνε φρέσκο ψαράκι,πέρνουν το ματάκι γιά να πάνε μετά σπιτάκι να κλειδωνίσουν το πουλάκι  :jerking:
  Εγώ νομίζω ότι αφού στις γυναίκες οι φουκαράδες δεν έχουν επυτηχία η μονη λυση στο σεξουαλικό προβλημα τους ειναι η κτηνοβασία  :2funny:ας πάρουν ενα σκυλάκι,κατισκάκι ή ότι άλλο θέλουν να το  :zfuck: και να ξεκαβλώνουν :2funny:και μετά ας γράφουν εδώ ότι είναι Κίεβο και  :knockinb: 10
γκόμενες  :2funny: :2funny: :2funny:θα ξεκαβλώνουνε και θα φευγει η μαλακια απο το κεφάλι,θα εχουν φρεσκο γαλατακι και θα τους ζεσταινει της κρυες νυχτες του χειμωνα οταν θα κάθονται χωρις θέρμανση  :jerking: :2funny:.
  Του Πάνου μπορώ να του γνωρίσω τη Σα'ί'ντα  :2funny:τη γυναίκα που ράβει τα ρούχα είναι Ουζμπέκα γύρω στα 40 γ'αυτόν θα είναι γκομενάρα.Του έχω και λύση πιό φτηνή αντί να φιλοξενεί τελειωμένες θείτσες και να μην του κάθοντε κιόλας και να  :jerking:ας βρει μιά άστεγη να την πλύνει να την  :knockinb: :2funny:.Το είχε κάνει ένας Τυνήσιος και έμεινε πολυ ευχαριστημένος :2funny: :2funny: :2funny:
Σήμερα Πρέπει να έχει λιώσει στη πούτσα... Ένα ραντεβού  για καφέ  και 3 ματσ στο τίντερ! Δεν προλαβαίνει να γαμαει!  :2funny: :2funny:
Αν και πιστεύω πως όλα είναι εικονικά! Κι εγώ αν θέλω τώρα κλείνω 5 ραντεβού στην Αγ Πετρούπολη και μπαίνω μέσα βάζω τα  screenshots  και λέω πως είμαι εκεί και γαμάω  αβέρτα! Αν πάλι μου ζητήσεις να βρεθούμε το παίζω όπως ο Δρ της Βλακείας και λέω πως δεν χρειάζεται διότι δεν θα αλλάξει τίποτα από αυτά που πουλάω εδώ μέσα :2funny:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Πολύ απόλυτος είσαι ρε oykxaris. Σίγουρα είναι πολύ απίθανο να κάτσει κάποια από το couchsurfing σε μένα τον άκυρο που δεν τη φιλοξενώ σε σχέση με τον hoster της. Καλύτερες πιθανότητες έχω αν τη βάλω σπίτι μου. Σίγουρα με 0 reviews είναι δύσκολο, αλλά και πάλι όλοι από κάπου ξεκίνησαν. Και αυτοί που τώρα έχουν reviews στην αρχή που πρωτομπήκαν δεν είχαν 0; Αλλά κι εγώ κολλάω να εμπιστευτώ μια άγνωστη στο σπίτι μου που κάλλιστα μπορεί να μου το κάνει φύλλο και φτερό όταν θα λείπω δουλειά. Μόνο όταν έχω άδεια όπως τώρα θα μπορούσα να το κάνω, αλλά θα πρέπει να αλλάξω ολόκληρο το πρόγραμμά μου και να βγαίνω μόνο μαζί της για ευνόητους λόγους. Και όταν θα είμαστε μέσα, σίγουρα δε θα έχω την άνεση που έχω τώρα που μπαίνω στο bou και δε δίνω λογαριασμό πουθενά. Μου φαίνεται πολύ φασαρία όλο αυτό το τρυπάκι για ένα αμφίβολο γαμήσι. Και λίγος σεβασμός στο συνομιλητή σου δε βλάπτει. Δε με ξέρεις για να μου πετάς λάσπη ότι θα με κόψει για αγάμητο λιγούρη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Σίγουρα τα matches στο Τίντερ και τα dates δεν πιάνονται σε καμιά περίπτωση σαν ερωτικές επιτυχίες. Και ο πιο άχρηστος να είσαι, με μερικές καλές φωτογραφίες βγάζεις matches που αν δε γίνεσαι τελείως βαρετός, τα μετατρέπεις σε dates. Το θέμα είναι σε πόσες από αυτές τον χώνεις. Καλό θα ήταν ο panosskliros να μας πει μερικά στατιστικά, όπως το ποσοστό των dates του που καταλήγουν σε lay. Και εννοώ σε βάθος χρόνο, όπως σε διάρκεια ενός έτους, όχι από ένα σερί 3 γαμησιών που είχε που συμβαίνει σε όλους.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Σίγουρα τα matches στο Τίντερ και τα dates δεν πιάνονται σε καμιά περίπτωση σαν ερωτικές επιτυχίες. Και ο πιο άχρηστος να είσαι, με μερικές καλές φωτογραφίες βγάζεις matches που αν δε γίνεσαι τελείως βαρετός, τα μετατρέπεις σε dates. Το θέμα είναι σε πόσες από αυτές τον χώνεις. Καλό θα ήταν ο panosskliros να μας πει μερικά στατιστικά, όπως το ποσοστό των dates του που καταλήγουν σε lay. Και εννοώ σε βάθος χρόνο, όπως σε διάρκεια ενός έτους, όχι από ένα σερί 3 γαμησιών που είχε που συμβαίνει σε όλους.

Αν μιλαμε για couch αναλογα την εθνικοτητα πολλες φορες
Πχ Αμερικανες η Πολωνεζες μπορεις και να γαμας 8/10 που βγαινεις
Σλαβες πχ Ουκρανες η Ρωσιδες μπορεις να βρεις και αλλιως

Ενα μεγαλο tip** ειναι να μπεις στους host Αθηνα προσεχε οχι σε travellers και να στειλεις σε ξενες που μενουν μονιμα Αθηνα πιθανον η ειναι εδω για erasmus
Ετσι ειχα βρει Πολωνεζα,Ουκρανεζα,Ρωσιδα κτλπ
Εχει καποιες Ρωσιδες που ερχονται για μαθηματα ΕΛληνικων κυριως κοντα Ζωγραφου και καποιες μπαινουν couchsurfing
Πολλες ξενες που μενουν κανα εξαμηνο Αθηνα εμφανιζονται σε host oxi se travellers
Εκει θελει να μπαινεις συχνα καθε μερα couch και να βλεπεις αν ηρθε κανα νεο προσωπο μονιμα

Σε γενικες γραμμες 1/2 γαμαω εγω απ οσες θα φιλοξενησω η θα βγω εξω
Παλια οταν φιλοξενουσα παραπανω επαιζα και πολυ με Ασιατισες αλλα επειδη ερωτευονται και τρελαινονται μαζι σου ενω ξεκαθαριζεις απ αρχη οτι δεν εισαι της σχεσης της εκοψα
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Το couch εχει και events εγω παιζω μονο εξωτερικο οπου παω couch πλεον
Σημερα πχ εστειλα σε οποια Ουκρανεζα,ΡΩσιδα traveller παει προς την Πολη ιδιες ημερομηνιες
Μιλανε για δεκαδες γυναικες...
Δηλαδη ειναι και καλο εργαλειο και στα ταξιδια σου

Παντως ξαναλεω οτι πρεπει να εισαι χαμαιλεοντας..Αν πας στο couch και φανει οτι μονο να γαμησεις θες την εβαψες
Πρεπει να πας μεσω χαβαλε και πιανοντας κουβεντουλα σιγα σιγα να παρεις αυτο που θες

Σκεψου οτι πλεον μια γκομενα παιρνει 30μηνυματα+ απο τον καθενα να βγουνε
Αν επιλεξει εσενα εεε μαλλον γουσταρει
Πολλες μου λεγανε πχ Πανο ξερεις ποσοι μου στειλανε μηνυμα Αθηνα?
Με το που το ακουγα αυτο καταλαβαινα οτι για να επελεξε εμενα μεταξυ τοσων μαλλον γουσταρει


Εγω λεω παντως οτι βοηθαει στα Αγγλικα σου και να γινεις παγκοσμιος παικτης

Πριν το couch μιλουσα 10% σε μια κουβεντα με γυναικα και αν
Πλεον μιλαω στο 90% εχοντας στην πλατη κουβεντα με πανω απο 500διαφορετικες γυναικες εκ των οποιον καποιες κουβεντες σε βαθος

 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
μενει το κερασακι στην τουρτα με την επανεμφανιση του δασκαλου να τους βαλει ολους στην θεση τους.
Εχει χαρισμα ο μπλασκος ,,, τρομερη πενα.
αυτο με τον Θυμιο(κμαν) που το θυμηθηκε παλι χαχα και το «τεμπελικα πουτανακια» ... ανεπαναληπτο )))
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Σφηνα!

Ωραιος ο ΠανοςΣκληρος, ο λατρης της ΜεσηςΑνατολης, η αδερφη ψυχη του ΟΥΚα Χαρρι, που δεν τσιμπαει με τα δολωματα του Ααιτζιαν και τις ναρκες βυθου του Μεταναστη!
ΒΡΙΛ ασε τα στατιστικα και μπες στο ζουμι! Διαβαζε για παιχνιδι και Χωσου με το μαλακο! Εξ αλλου ο Σκληρος ειναι απο τις εξαιρεσεις της γεννιας σας. Συν οτι ειχε καβατζες απο σπιτια!

Τρομερα ενημερωμενος σε οικονομικα θεματα ο Πορνομεταναστης ! ΑΕΤΖΙΑΝ ετσι ειναι , κατι με προιοντα πετρελαιου παιζει (πχ πως η γερμανια εξαγει λαδι ελιας) . Κστι φαμπρικα εχουν βρει και βολευει και στατιστικα! (Παλι καλα που δεν εβαλε φωτο απο Βαζελινη!)
Τη Σάσα Μπάστα δεν την γνώρισα,όταν την είδα δεν ήξερα ποιά είναι!Στο χαρακτήρα ήταν πολύ καλή εμφανησιακά όμως δεν ήταν τίποτα το τρομερό!
Ο Πορνομεταναστης ηταν για τους Μπουρδελιαρηδες και τους Ελληνες ανδρες ηταν Πρωτοπορος για να αναδειξει τα προβληματα τους και αναγκασμενος να υπομεινει την βασανο των Μεσων Μαζικης Εξημερωσης , αλλα δεν λυγισε στις επιθεσεις!!
Η Σασα, ηταν ενα χαριτωμενο μετριο κλαρινε κοριτσι, αλλα τοτε την ηξερε οποιος εβλεπε Θεμο η διαβαζε Νιτρο. Δεν νομιζω οτι εβλεπαν τοτε στην Ρωσσια! Τοσες και τοσες περασανε απο εκει, καποιες τις εφαγε το μαυρο σκοταδι (Νασταζια?).
Εχει χαρισμα ο μπλασκος ,,, τρομερη πενα.
αυτο με τον Θυμιο(κμαν) που το θυμηθηκε παλι χαχα και το «τεμπελικα πουτανακια» ... ανεπαναληπτο )))
Ενα ποστ εκανε και μυρισε ΜΠΛΑΣΚΟΣ, θυμαρι και βασιλικος!!!
Μεγα και Δοξασμενο το Ονομα του Μεγαλου Μυστη των Μυστων (3Μ)!
Παλια κατι ειχανε πει και για εναεριτες της Δεη!
υγ.
εξαγει μουναρες η τουρκια τι να κανουμε τα προιοντα!.. θα καλεσω και τον τουρκολαγνο να κανουμε διδιμο
ΝΟ ΚΟΜΜΕΝΤ! (Μηπως πρεπει να ανακαλεσουν το διπλωμα του Καθηγητη?)
πολυ επιθετικος ο ρολογας σαν διμητρακης 2εχει γινει ..... τι εγινε ΚΜΑΝ βαλκανιε πουτσαρα?ξαφνικα κραζεις οσους πανε κιεβο με νεροπιστολο και σημαια την αγαπη και εξυμνεις τον αρχι βαρωνο βαλκανιο εσκομπαρ? αυτοθαυμαζεσαι?
Χαχαχαχαχαχααχαχααα! Γελαω απο Πραγα μεχρι Μοναχο! αχαχαχαα
Χαρρι θα απαντησω στο πμ!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Σφηνα!

Ωραιος ο ΠανοςΣκληρος, ο λατρης της ΜεσηςΑνατολης, η αδερφη ψυχη του ΟΥΚα Χαρρι, που δεν τσιμπαει με τα δολωματα του Ααιτζιαν και τις ναρκες βυθου του Μεταναστη!

ΒΡΙΛ ασε τα στατιστικα και μπες στο ζουμι! Διαβαζε για παιχνιδι και Χωσου με το μαλακο! Εξ αλλου ο Σκληρος ειναι απο τις εξαιρεσεις της γεννιας σας. Συν οτι ειχε καβατζες απο σπιτια!

Τρομερα ενημερωμενος σε οικονομικα θεματα ο Πορνομεταναστης ! ΑΕΤΖΙΑΝ ετσι ειναι , κατι με προιοντα πετρελαιου παιζει (πχ πως η γερμανια εξαγει λαδι ελιας) . Κστι φαμπρικα εχουν βρει και βολευει και στατιστικα! (Παλι καλα που δεν εβαλε φωτο απο Βαζελινη!)Ο Πορνομεταναστης ηταν για τους Μπουρδελιαρηδες και τους Ελληνες ανδρες ηταν Πρωτοπορος για να αναδειξει τα προβληματα τους και αναγκασμενος να υπομεινει την βασανο των Μεσων Μαζικης Εξημερωσης , αλλα δεν λυγισε στις επιθεσεις!!
Η Σασα, ηταν ενα χαριτωμενο μετριο κλαρινε κοριτσι, αλλα τοτε την ηξερε οποιος εβλεπε Θεμο η διαβαζε Νιτρο. Δεν νομιζω οτι εβλεπαν τοτε στην Ρωσσια! Τοσες και τοσες περασανε απο εκει, καποιες τις εφαγε το μαυρο σκοταδι (Νασταζια?).Ενα ποστ εκανε και μυρισε ΜΠΛΑΣΚΟΣ, θυμαρι και βασιλικος!!!
Μεγα και Δοξασμενο το Ονομα του Μεγαλου Μυστη των Μυστων (3Μ)!
Παλια κατι ειχανε πει και για εναεριτες της Δεη!
υγ.ΝΟ ΚΟΜΜΕΝΤΧαχαχαχαχαχααχαχααα! Γελαω απο Πραγα μεχρι Μοναχο! αχαχαχαα
Χαρρι θα απαντησω στο πμ!
Αν μπει και διαβάσει το νήμα κάποιος χωρίς τις παρεμβάσεις του Δημητράκη και τις δικές μου θα πιστέψει πως η Ελλάδα είναι ένα Εμιράτο όπου το πετρέλαιο ρέει άφθονο , οι κάτοικοι αυτής της χώρας ευημερούν με 2,5άρια χιλιάδες μισθούς και κυρίως πως ξεσκίζονται στη πούτσα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Και οτι ειμαστε και...τουρκολαγνοι!!! :S
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Και οτι ειμαστε και...τουρκολαγνοι!!! :S
Α ξέχασα επίσης πως ... οι Ελληνόφωνοι στη Κύπρο κατέχουν άνω του 50% του νησιού και στερούν στους Τουρκοκύπριους τη Βασιλική Ζωή σε όλο το νησί ενώ τώρα περιορίζεται μόνο στο Βόρειο κομμάτι... :S
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Α ξέχασα επίσης πως ... οι Ελληνόφωνοι στη Κύπρο κατέχουν άνω του 50% του νησιού και στερούν στους Τουρκοκύπριους τη Βασιλική Ζωή σε όλο το νησί ενώ τώρα περιορίζεται μόνο στο Βόρειο κομμάτι... :S

:S
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Ελα ρε τυπε ΒΠ τωρα που μου περνεις και στα σοβαρα τον 1.50 ουκα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom