Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Κατάλαβα. Εσύ στέλνεις δηλαδή σε μουνιά από όλο τον κόσμο να φανταστώ; Πάντως μου φαίνεται πολύ δύσκολο κάποια να δεχτεί να βγει για καφέ με έναν άγνωστο που δεν έχει χώρο να τη φιλοξενήσει και να κάτσει σε αυτόν, αντί να κάτσει στον τύπο που τη φιλοξενεί από το couchsurfing. Και αν επιτρέπεται, πώς παίζεις μπάλα; Ξεκινάς με "γεια τι κάνεις" και πρόλογο ή μπαίνεις απευθείας στο κυρίως θέμα, αν ενδιαφέρεται να γνωριστείτε και να μείνει σπίτι σου;
Εννοείται, δεν έχω ρίξει πολλά λεφτά στο ίνσταγκραμ, πέρα από 50 ευρώ για κάτι επαγγελματικές φωτογραφίες. Οι υπόλοιπες αναδεικνύουν εμφάνιση και ενδιαφέροντα, όχι χρήμα ή στάτους.


Οταν φιλοξενουσα εστελνα αυτο

hey how are you?I see u are coming in athens,i checked ur profile and seems interesting,u look like a female version of me:)
if u r looking for somebody to host you or wanna hang out in the city u can let me know

Cheers


Μιλα χυμα εγω εχω στειλει πανω απο 2000 μηνυματα ισως λεω και λιγα

Εχω δει οτι περναει πολυ το χιουμορ να μιλας και χυμα χωρις ομως να προσβαλεις
Να δειχνεις εξω καρδια

Διαβαζε προφιλ καλα
Αν η αλλη λεει οτι πινει ποτα μπες με την μια στειλε χυμα αν ψηνεται να πατε για μπυρες

Αν της αρεσει πχ το θεατρο πες της οτι κανεις για ηθοποιος γιατι ολοι γελανε με το χιουμορ σου

Βασικα διαβαζε προφιλ και πατα πανω σε αυτα που λενε
Εγω αυτο κανω

Συνηθως αυτες που ταξιδευουν πολυ γραφουν κατεβατα οποτε καλο ειναι να πατησεις σε ενδιαφεροντα που εχουν στο προφιλ τους


Βεβαια couch επειδη τα λεφτα δεν παιζουν κανενα ρολο πρεπει να γινεις μαεστρος στα λογια λεγε λεγε story-telling να χεις ιστοριες να λες και αν μπορεις απο ταξιδια που εχεις κανει

Εγω ετσι αρχιζα μετα με τα ποτα εμπαινα φουλ σε ιστοριες γυρω απο σεξ εφοσον πρωτα εσπαγα το παγο

Λεω πχ ευχομαι συχνα να ημουν ασχημος ωστε να μπορουσα να ζησω και εγω την εμπειρια της σχεσης με μια μονο γυναικα..

Και ετσι ανοιγω κουβεντα
Αν η αλλη πχ ειναι ανοιχτομυαλη με αυτην την ατακα θα πιασει τι τυπος εισαι


Πολλα μπορεις να πεις θεωρω οτι απλα πρεπει να σαι μπλα μπλας ολο το game εκει βασιζεται εφοσον εχει κοψει σωστα το ατομο που εχεις απεναντι σου

Εγω εχω πει σε πολυ κοσμο ατακες και πολλοι χρησιμοποιουν πλεον τις ατακες που εχω δημιουργησει και γαμανε με αυτες


 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Η πλάκα είναι ότι την απαξίωσα :2funny:δε μου άρεσε καθόλου σα γυναίκα!Σα χαρακτήρας είναι πολύ καλή αλλά σαν γυναίκα δεν μου άρεσε καθολου γιατί είναι грубая στην εμφάνιση (δεν το ξερω Ελληνικά πως λέγεται).Βεβαια γιά σας τους φουκαράδες είναι θεά δεν διαφωνώ  :2funny:

Δε χρειάζεται να μας εξηγείς τα αυτονόητα  :rockon:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Η πλάκα είναι ότι την απαξίωσα  :2funny:δε μου άρεσε καθόλου σα γυναίκα!Σα χαρακτήρας είναι πολύ καλή αλλά σαν γυναίκα δεν μου άρεσε καθολου γιατί είναι грубая στην εμφάνιση (δεν το ξερω Ελληνικά πως λέγεται).Βεβαια γιά σας τους φουκαράδες είναι θεά δεν διαφωνώ  :2funny:


Ακριβώς, και "грубая" και "брутальная" μην σου πώ και "жестокая". Λαχταρούσε το τυρογαριδάκι, αλλά την απαξίωσες
κάνοντας τελικά επικύψεις με την όπισθεν...  :grin:




 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Οταν φιλοξενουσα εστελνα αυτο

hey how are you?I see u are coming in athens,i checked ur profile and seems interesting,u look like a female version of me:)
if u r looking for somebody to host you or wanna hang out in the city u can let me know

Cheers


Μιλα χυμα εγω εχω στειλει πανω απο 2000 μηνυματα ισως λεω και λιγα

Εχω δει οτι περναει πολυ το χιουμορ να μιλας και χυμα χωρις ομως να προσβαλεις
Να δειχνεις εξω καρδια

Διαβαζε προφιλ καλα
Αν η αλλη λεει οτι πινει ποτα μπες με την μια στειλε χυμα αν ψηνεται να πατε για μπυρες

Αν της αρεσει πχ το θεατρο πες της οτι κανεις για ηθοποιος γιατι ολοι γελανε με το χιουμορ σου

Βασικα διαβαζε προφιλ και πατα πανω σε αυτα που λενε
Εγω αυτο κανω

Συνηθως αυτες που ταξιδευουν πολυ γραφουν κατεβατα οποτε καλο ειναι να πατησεις σε ενδιαφεροντα που εχουν στο προφιλ τους
Καλές οι ιδέες σου, θα τις ακολουθήσω. Ευχαριστώ.

Βεβαια couch επειδη τα λεφτα δεν παιζουν κανενα ρολο πρεπει να γινεις μαεστρος στα λογια λεγε λεγε story-telling να χεις ιστοριες να λες και αν μπορεις απο ταξιδια που εχεις κανει

Εγω ετσι αρχιζα μετα με τα ποτα εμπαινα φουλ σε ιστοριες γυρω απο σεξ εφοσον πρωτα εσπαγα το παγο

Λεω πχ ευχομαι συχνα να ημουν ασχημος ωστε να μπορουσα να ζησω και εγω την εμπειρια της σχεσης με μια μονο γυναικα..

Και ετσι ανοιγω κουβεντα
Αν η αλλη πχ ειναι ανοιχτομυαλη με αυτην την ατακα θα πιασει τι τυπος εισαι


Πολλα μπορεις να πεις θεωρω οτι απλα πρεπει να σαι μπλα μπλας ολο το game εκει βασιζεται εφοσον εχει κοψει σωστα το ατομο που εχεις απεναντι σου

Εγω εχω πει σε πολυ κοσμο ατακες και πολλοι χρησιμοποιουν πλεον τις ατακες που εχω δημιουργησει και γαμανε με αυτες
Το 'χύμα' και οι ιστορίες γύρω από το σεξ πιάνουν και στις αντίστοιχες γυναίκες. Αν η άλλη πχ είναι πιο συγκρατημένη ή παρεξηγείται εύκολα θέλει μεγάλη προσοχή, αλλιώς το καις. Άσε που με τις ελλεηνίδες που το παίζουν κυρίες έχω λίγο φοβηθεί ακόμα και την αναφορά στο σεξ κατά το πρώτο ραντεβού. Επίσης όλα αυτά περί μπλα μπλα και storytelling πρέπει λίγο και να ταιριάζουν με το στυλ σου. Σε μένα πχ που είμαι τύπος που δε μιλάει πολύ θα φανεί πολύ fake να το κάνω. Αντίθετα ένα dating advice που έχω ακούσει από πολλές πηγές και εφαρμόζω είναι ο κανόνας 80/20, δηλαδή να αφήνω την γυναίκα να κάνει το 80% της κουβέντας και εγώ στο υπόλοιπο 20% να κάνω σχόλια με χιούμορ και ερωτήσεις.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δε χρειάζεται να μας εξηγείς τα αυτονόητα  :rockon:
Yπήρχαν δεκάδες μάρτυρες.
Ακριβώς, και "грубая" και "брутальная" μην σου πώ και "жестокая". Λαχταρούσε το τυρογαριδάκι, αλλά την απαξίωσες
κάνοντας τελικά επικύψεις με την όπισθεν...  :grin:
Κοιτα φουκαρά να περάσεις από την θεωρία στην πράξη  :2funny:Εσύ είσαι μόνο θεωριτικός στο  :knockinb:Δεν ξέρω αν τον  :jerking: ή είσαι ανίκανος  :2funny:αλλά ουτε κ'εσύ θα πας πουθενά φέτος  :2funny:Μάλλον κ εσύ βγάζεις 2.500 ευρώ το μήνα? :2funny:και είσαι κ εσύ εκατομυριούχος από το Γαλάτσι :2funny:
  Μάθε Ρωσσικά άσχετε είπα Грубая στην εμφάνιση βλάκα  :jerking:.грубые руки αυτό εννοούσα  (οχι μονο τα χέρια της) εσείς βέβαια αυτές της βλέπετε μόνο στην τηλεόραση και τον  :jerking:γιά πάρτι τους :2funny: :2funny: :2funny:

 Μ'αρέσει που το παίζεται και Ρωσσομαθείς  :2funny: :jerking:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Ακριβώς, και "грубая" και "брутальная" μην σου πώ και "жестокая". Λαχταρούσε το τυρογαριδάκι, αλλά την απαξίωσες
κάνοντας τελικά επικύψεις με την όπισθεν...  :grin:

λες να του την έμπηξε κανένας σουβλερός εκεί στο πάρτι με την Σάσα Μπάστα   :think:

δεν νομίζω ο Δημητράκης να έχει δείξει τέτοια δείγματα γραφής  :grin:

πιστεύω απαξιώνει τις γκόμενες αν δεν έχουν κάποιο επίπεδο στην ιεραρχία  ;)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
λες να του την έμπηξε κανένας σουβλερός εκεί στο πάρτι με την Σάσα Μπάστα   :think:

δεν νομίζω ο Δημητράκης να έχει δείξει τέτοια δείγματα γραφής  :grin:

πιστεύω απαξιώνει τις γκόμενες αν δεν έχουν κάποιο επίπεδο στην ιεραρχία  ;)

Ναί, σαν καλός σαλτιμπάγκος, ενώ τον φτύνουν εκείνος εξακολουθεί να νομίζει ότι βρέχει... :grin:

Δεν μπορεί να πεί η καραφλή θεία από το Σικάγο "αγριωπά ή σκληρά", θα μας εξηγήσει με παντομίμα
και το "грубая"... :jerking:

 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Εξαιρετικα συντομη σφηνα
Ειδα οτι παλι σημερα ξεκωλιαστηκατε ξεκατινιαστηκατε!

Τελικα η δουλεια ενος Πορνομεταναστη της Ιδονης ειναι επικινδυνη, απο αυτα που διαβαζω με τα βιτριολια!
Ακομα και με τις σπονσορετς, πρεπει να τις κρατας σε αποσταση, ειδικα σε περιπτωση που σε ερωτευτουν! (Ο Αρχηγος τις απολυει!).

Δρ.Λαβ (Τι λαβ, τι Γαβ!) σε βρισκω πολυ ρομαντικο, πως φαινεται το ατομο που δεν εχει περασει απο τα καταγωγια της Φυλης!
Ισχυουν οτι ειπε ο ΒΠ. Και ειδικα για το εγκλημα της καμμενης γης, εσεις οι αγνοι ερωτοτουριστες, που ξεκινησε απο τα καμακια το καλοκαιρι, με τα φουμαρα και τους ερωτες, και Εχασαν την εμπιστοσυνη τους οι τουριστριες!
Παλι εγραψε ο ΑΑΙΓΗΝΟΡ/Αιγεας με την ατακα για τα κατεχομενα! χαχαχαχαχαχαχ
Βριλ, ξεκινα να διαβαζεις την γεννετικη ιστορια της ευρωπης και ακου τον Σκληρο που σου λεει για ξενες, οχι για ελληνιδες! Σκεψου λιγο την διαφορα.
Χαιρετιζω τον Τεραστιο Τιτανα και Απαξιωτη, Μεγιστο Δημητρακης29! Πολυ καλα εκανε, αφου η Σασα ηθελε την μεγαλη  ζωη με προσον ενα κλαρινο και μια γλαστρα στο θεμο. Αληθεια, το εδινε σε ανωνυμους της ηλικιας της, η μονο επωνυμα φρουτα προτιμουσε? (εαν την ξερει κανενας ας μας πει!). Τωρα το μακιγιαζ και η καμερα σε φτιαχνει θεα!
υγ.
Εαν ηθελε ας μην ζητουσε απο τον Πορνομεταναστη να σηκωσει την Φουστανελα στο τζετ σκι
!
υγ.2
Κμαν Β.Π.....εαν η Σασα σου ζητουσε τωρα να της κανεις μια... χαρη, ποια θα προτιμουσες? Την Μπαστα η την Σταματη η την Σφηκοφωλια? (ψυχομετρικο τεστ)
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Εξαιρετικα συντομη σφηνα

Ειδα οτι παλι σημερα ξεκωλιαστηκατε ξεκατινιαστηκατε!

Τελικα η δουλεια ενος Πορνομεταναστη της Ιδονης ειναι επικινδυνη, απο αυτα που διαβαζω με τα βιτριολια!
Ακομα και με τις σπονσορετς, πρεπει να τις κρατας σε αποσταση, ειδικα σε περιπτωση που σε ερωτευτουν! (Ο Αρχηγος τις απολυει!).

Δρ.Λαβ (Τι λαβ, τι Γαβ!) σε βρισκω πολυ ρομαντικο, πως φαινεται το ατομο που δεν εχει περασει απο τα καταγωγια της Φυλης!
Ισχυουν οτι ειπε ο ΒΠ.
Και ειδικα για το εγκλημα της καμμενης γης, εσεις οι αγνοι ερωτοτουριστες, που ξεκινησε απο τα καμακια το καλοκαιρι, με τα φουμαρα και τους ερωτες, και Εχασαν την εμπιστοσυνη τους οι τουριστριες!

Παλι εγραψε ο ΑΑΙΓΗΝΟΡ/Αιγεας με την ατακα για τα κατεχομενα! χαχαχαχαχαχαχ

Βριλ, ξεκινα να διαβαζεις την γεννετικη ιστορια της ευρωπης και ακου τον Σκληρο που σου λεει για ξενες, οχι για ελληνιδες! Σκεψου λιγο την διαφορα.

Χαιρετιζω τον Τεραστιο Τιτανα και Απαξιωτη, Μεγιστο Δημητρακης29! Πολυ καλα εκανε, αφου η Σασα ηθελε την μεγαλη  ζωη με προσον ενα κλαρινο και μια γλαστρα στο θεμο. Αληθεια, το εδινε σε ανωνυμους της ηλικιας της, η μονο επωνυμα φρουτα προτιμουσε? (εαν την ξερει κανενας ας μας πει!). Τωρα το μακιγιαζ και η καμερα σε φτιαχνει θεα!
υγ.
Εαν ηθελε ας μην ζητουσε απο τον Πορνομεταναστη να σηκωσει την Φουστανελα στο τζετ σκι
!

υγ. Κμαν Β.Π.....εαν η Σασα σου ζητουσε τωρα να της κανεις μια... χαρη, ποια θα προτιμουσες? Την Μπαστα η την Σταματη η την Σφηκοφωλια? (ψυχομετρικο τεστ)

προσκυνω  :kneel: :kneel: :kneel:

τι ειπες τωρα  :new_shocked:  εισαι απλα τεραστιος  :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
OK.Πάλι με βαζεις να απανταώ. Καταλαβαίνεις πως δεν γινεται σοβαρη κουβέντα.Αντι να μεταφέρουμε πληροφορίες και να συνεργαστούμε όλοι βρίζουμε ό ενας τον άλλον χωρίς λόγο. Πάντα έτσι ήταν οι Έλληνες. Έναν Έλληνα να τον φοβάσαι πολλόυς μαζί ΟΧΙ!!

Κακώς ξανάγραψα. Καλή συνέχεια


Ολο φευγεις κι ολο εδω εισαι να γραφεις... νταν μπιλτζεριαν του γαλατσιου!

Ξεπερασες και τον αλ6 «σκιζωμνημονια» τσιπρα!

:2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Επίσης στον τουρισμό, το 2017 καταγράφηκε ρεκόρ αφίξεων Τούρκων τουριστών στην Ελλάδα, με τον αριθμό τους να φτάνει στους 800.000 το 2017 από 650.000 το 2016. Σύμφωνα με στοιχεία της Τραπέζης της Ελλάδος για την τουριστική δαπάνη ανά διανυκτέρευση οι Τούρκοι κατατάσσονται πρώτοι στη λίστα με δαπάνη 90,8 ευρώ και ακολουθούν οι Αμερικανοί με 90 ευρώ, οι Αυστραλοί με 86 ευρώ και οι Γάλλοι με 65 ευρώ.

Ακόμη, οι Τούρκοι είναι σήμερα η τρίτη κατά σειρά από τις εθνικότητες που έχουν αγοράσει ακίνητα στην Ελλάδα για να πάρουν άδεια παραμονής στο πλαίσιο του προγράμματος Golden Visa, που παρέχει άδεια παραμονής σε όσους αγοράζουν ακίνητα άνω των 250.000 ευρώ.

Το διμερές εμπόριο

Ανοδική είναι και η πορεία Σύμφωνα με τα στοιχεία της ΕΛΣΤΑΤ που επεξεργάστηκε το Σin, αφορούν στο 2017, έτος κατά το οποίο είχε αρχίσει να αυξάνεται η ένταση στις σχέσεις Ελλάδας – Τουρκίας, ενώ δεν υπάρχουν ακόμη συγκριτικά στοιχεία για τους πρώτους μήνες του 2018.

Ο όγκος του διμερούς εμπορίου των δύο χωρών το 2017 αυξήθηκε κατά 24,2%. Ειδικότερα το 2016 ήταν 2.725,7 εκατ. ευρώ, και το 2017 αυξήθηκε σε 3.385,8 εκατ. ευρώ.

Η διεύρυνση των εμπορικών ανταλλαγών οφείλεται βασικά στην θεαματική αύξηση των ελληνικών εξαγωγών, κατά το περασμένο έτος, με αποτέλεσμα το εμπορικό ισοζύγιο, από ελλειμματικό το 2016 να μετατραπεί σε πλεονασματικό για την Ελλάδα το 2017.

Ειδικότερα, σύμφωνα με την ΕΛΣΤΑΤ, η αξία των ελληνικών εξαγωγών του 2016, ανήλθε σε 1.351,3 εκατ. ευρώ και οι εισαγωγές από την Τουρκία ανήλθαν σε 1.374,5 εκατ. ευρώ, με το ισοζύγιο να είναι ελλειμματικό σε βάρος της Ελλάδας κατά 23,2 εκατ. ευρώ.

Η κατάσταση άλλαξε άρδην το 2017, καθώς η αξία των ελληνικών εξαγωγών προς την Τουρκία εκτινάχθηκε στο ποσό των 1.951,5 εκατ. ευρώ, καταγράφοντας αύξηση 44,4%. Επίσης η Τουρκία το 2017 ήταν ένας από τους βασικούς εμπορικούς εταίρους της χώρας μας, καθώς απορρόφησε το 6,9% του συνόλου των εξαγωγών μας, έναντι 5,4% που ήταν το αντίστοιχο μερίδιο του 2017. Είναι σαφές, πως μια επιδείνωση των σχέσεων των δύο χωρών θα πλήξει αισθητά και άμεσα την ελληνική οικονομία. Το αντίστοιχο ποσοστό για την Τουρκία, δηλαδή η αναλογία των εξαγωγών προς την Ελλάδα επί του συνόλου των τουρκικών εξαγωγών είναι ελάχιστη.

Οι εισαγωγές από την Τουρκία το 2017 ανήλθαν στο ποσό των 1.434,3 εκατ. ευρώ, σημειώνοντας αύξηση κατά 4,4%. Το εμπορικό ισοζύγιο το 2017 ήταν πλεονασματικό, υπέρ της Ελλάδας κατά 517,2 εκατ. ευρώ, ενώ το 2016 ήταν πλεονασματικό για την Τουρκία κατά 23,2 εκατ. ευρώ.

Μετά και τις χτεσινές εξελίξεις σύμφωνα με το τι προσπάθησε να μας πείσει ο Τουρκολάγνος ...Τούρκοι τουρίστες θα κατακλύσουν τα πενταστερα αυξάνοντας τον μέσο όρο δαπάνης κατ' άτομο!
Επίσης τα ελκυστικά ...Ελληνικά προϊόντα θα κατακλύσουν τις τούρκικες αγορές!
Αν τα παραπάνω που πάει να μας πείσει πως συμβαίνουν τα έτη 16,17,18 που η τουρκική λίρα συνεχώς πέφτει τότε η χτεσινή μέρα πρέπει να είναι ευχάριστη για το εμπορικό μας ισοζύγιο ... :idiot: :jerking:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εξαιρετικα συντομη σφηνα
Ειδα οτι παλι σημερα ξεκωλιαστηκατε ξεκατινιαστηκατε!

Τελικα η δουλεια ενος Πορνομεταναστη της Ιδονης ειναι επικινδυνη, απο αυτα που διαβαζω με τα βιτριολια!
Ακομα και με τις σπονσορετς, πρεπει να τις κρατας σε αποσταση, ειδικα σε περιπτωση που σε ερωτευτουν! (Ο Αρχηγος τις απολυει!).

Δρ.Λαβ (Τι λαβ, τι Γαβ!) σε βρισκω πολυ ρομαντικο, πως φαινεται το ατομο που δεν εχει περασει απο τα καταγωγια της Φυλης!
Ισχυουν οτι ειπε ο ΒΠ. Και ειδικα για το εγκλημα της καμμενης γης, εσεις οι αγνοι ερωτοτουριστες, που ξεκινησε απο τα καμακια το καλοκαιρι, με τα φουμαρα και τους ερωτες, και Εχασαν την εμπιστοσυνη τους οι τουριστριες!
Παλι εγραψε ο ΑΑΙΓΗΝΟΡ/Αιγεας με την ατακα για τα κατεχομενα! χαχαχαχαχαχαχ
Βριλ, ξεκινα να διαβαζεις την γεννετικη ιστορια της ευρωπης και ακου τον Σκληρο που σου λεει για ξενες, οχι για ελληνιδες! Σκεψου λιγο την διαφορα.
Χαιρετιζω τον Τεραστιο Τιτανα και Απαξιωτη, Μεγιστο Δημητρακης29! Πολυ καλα εκανε, αφου η Σασα ηθελε την μεγαλη  ζωη με προσον ενα κλαρινο και μια γλαστρα στο θεμο. Αληθεια, το εδινε σε ανωνυμους της ηλικιας της, η μονο επωνυμα φρουτα προτιμουσε? (εαν την ξερει κανενας ας μας πει!). Τωρα το μακιγιαζ και η καμερα σε φτιαχνει θεα!
υγ.
Εαν ηθελε ας μην ζητουσε απο τον Πορνομεταναστη να σηκωσει την Φουστανελα στο τζετ σκι
!
υγ.2
Κμαν Β.Π.....εαν η Σασα σου ζητουσε τωρα να της κανεις μια... χαρη, ποια θα προτιμουσες? Την Μπαστα η την Σταματη η την Σφηκοφωλια? (ψυχομετρικο τεστ)
Τη Σάσα Μπάστα δεν την γνώρισα,όταν την είδα δεν ήξερα ποιά είναι!Στο χαρακτήρα ήταν πολύ καλή εμφανησιακά όμως δεν ήταν τίποτα το τρομερό!Βέβαια για τους φουκαράδες που προσπαθούνε να βρούνε γκόμενα φιλοξενόντας θείτσες είναι θεά  :2funny:Σκεφτομαι αυτο με τη φιλοξενία  :2funny:και λέω πόσο απελπισμένη και πόσο κακομοίρα μπορεί να είναι κάποια γιά να πάει σε κάποιο διαμέρισμα κάποιου γιά διακοπές γιά να την φιλοξενήσει? :2funny:
Μετά και τις χτεσινές εξελίξεις σύμφωνα με το τι προσπάθησε να μας πείσει ο Τουρκολάγνος ...Τούρκοι τουρίστες θα κατακλύσουν τα πενταστερα αυξάνοντας τον μέσο όρο δαπάνης κατ' άτομο!
Επίσης τα ελκυστικά ...Ελληνικά προϊόντα θα κατακλύσουν τις τούρκικες αγορές!
Αν τα παραπάνω που πάει να μας πείσει πως συμβαίνουν τα έτη 16,17,18 που η τουρκική λίρα συνεχώς πέφτει τότε η χτεσινή μέρα πρέπει να είναι ευχάριστη για το εμπορικό μας ισοζύγιο ... :idiot: :jerking:
Κοίτα μέχρι πέρσι είχαμε πλεονασμα στο ισοζύγιο με την Τουρκία ίσως έχουμε μικρό πλεόνασμα και το 2018 αλλά αν συνεχίσει η τρομερή πτώση της Τουρκικής λίρας τα Ελληνικά προ'ι'όντα λόγω Ευρω θα γίνουν απλησίαστα για την Τουρκία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
:Κοίτα μέχρι πέρσι είχαμε πλεονασμα στο ισοζύγιο με την Τουρκία ίσως έχουμε μικρό πλεόνασμα και το 2018 αλλά αν συνεχίσει η τρομερή πτώση της Τουρκικής λίρας τα Ελληνικά προ'ι'όντα λόγω Ευρω θα γίνουν απλησίαστα για την Τουρκία.
Μήπως μπορείς να μας πεις εσύ ποιά Προϊόντα εξάγει η Ελλάδα προς τη Τουρκία που δημιουργούν πλεόνασμα στο ισοζύγιο ;;Γιατί μέχρι τώρα όλοι μιλάνε αόριστα για εμπορικό ισοζύγιο χωρίς να μας λένε τι ακριβώς έχουμε εμείς μοναδικό ή φτηνό για τη Τουρκία...
Πήγε να πει ο Μίδας κάτι για πετρελαιαικα αλλά μου φαίνεται απίστευτο, η Τουρκία που παίρνει τζάμπα πετρέλαιο απο τις περιοχές του Ισις ή τις κατακτημένες απο τον στρατό τους ή του Ατζερμπαιτζαν  και άλλων χωρών του κόλπου όπως το Καταρ που έχουν άριστες σχέσεις και  να το δυιλίζει Ελλάδα...
Αντιθέτως με μια γρήγορη σκέψη μου έρχονται δεκάδες προϊόντα που εισάγει σε τεράστιες ποσότητες η Ελλάδα απο τη Τουρκία!
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Ο σκληρος πανος πλεον θυμιζει ...σκαρτο γκομενο που τριγυρνα στο κατεχομενο...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μήπως μπορείς να μας πεις εσύ ποιά Προϊόντα εξάγει η Ελλάδα προς τη Τουρκία που δημιουργούν πλεόνασμα στο ισοζύγιο ;;Γιατί μέχρι τώρα όλοι μιλάνε αόριστα για εμπορικό ισοζύγιο χωρίς να μας λένε τι ακριβώς έχουμε εμείς μοναδικό ή φτηνό για τη Τουρκία...
Πήγε να πει ο Μίδας κάτι για πετρελαιαικα αλλά μου φαίνεται απίστευτο η Τουρκία που παίρνει τζάμπα πετρέλαιο απο τις περιοχές του Ισις ή τις κατακτημένες απο τον στρατό τους ή του Ατζερμπαιτζανή  και άλλων χωρών του κόλπου όπως το Καταρ που έχουν άριστες σχέσεις και  να το δυιλίζει Ελλάδα...
Αντιθέτως με μια γρήγορη σκέψη μου έρχονται δεκάδες προϊόντα που εισάγει σε τεράστιες ποσότητες η Ελλάδα απο τη Τουρκία!
Eν μέρη ο Μίδας έχει δίκιο δεν εξάγει ακριβώς πετρέλαιο αλλά προ'ι'όντα μεταποίησης πετρελαιου όπως π.χ. αυτό της φωτογραφίας.
 

Συνημμένα

  • bodi.jpg
    bodi.jpg
    64,7 KB · Εμφανίσεις: 26
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Eν μέρη ο Μίδας έχει δίκιο δεν εξάγει ακριβώς πετρέλαιο αλλά προ'ι'όντα μεταποίησης πετρελαιου όπως π.χ. αυτό της φωτογραφίας.
Εντάξι με πολύ ψάξιμο κάτι θα βρεις...
Που στη τελική η υπηρεσία μεταποίησης πληρώνεται και όχι η πρώτη ύλη!Δηλαδή η Ελλάδα Αγοράζει το πετρέλαιο το μεταποιεί και το πουλάει!Άρα έχει ένα κέρδος μικρό για την επεξεργασία !Τώρα αν η ΕΛΣΤΑΤ μετράει  τον τζίρο τότε μόνο ασφαλή συμπεράσματα δεν βγαίνουν!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
πολυ επιθετικος ο ρολογας σαν διμητρακης 2 εχει γινει χαχαχαχαχαχα.
τι εγινε βαλκανιε πουτσαρα?ξαφνικα κραζεις οσους πανε κιεβο με νεροπιστολο και σημαια την αγαπη
και εξυμνεις τον αρχι βαρωνο βαλκανιο εσκομπαρ?χαχαχαχαχα τελικα ολα γινονται
τι γινεται βαλκανιε πουτσαρα τοτε που ελεγες και εσυ για καμακια στο κιεβ και τιντερ πουλωντας αγαπες?
μενει το κερασακι στην τουρτα με την επανεμφανιση του δασκαλου να τους βαλει ολους στην θεση τους.

 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Κατάλαβα. Εσύ στέλνεις δηλαδή σε μουνιά από όλο τον κόσμο να φανταστώ; Πάντως μου φαίνεται πολύ δύσκολο κάποια να δεχτεί να βγει για καφέ με έναν άγνωστο που δεν έχει χώρο να τη φιλοξενήσει και να κάτσει σε αυτόν, αντί να κάτσει στον τύπο που τη φιλοξενεί από το couchsurfing. Και αν επιτρέπεται, πώς παίζεις μπάλα; Ξεκινάς με "γεια τι κάνεις" και πρόλογο ή μπαίνεις απευθείας στο κυρίως θέμα, αν ενδιαφέρεται να γνωριστείτε και να μείνει σπίτι σου;
Εννοείται, δεν έχω ρίξει πολλά λεφτά στο ίνσταγκραμ, πέρα από 50 ευρώ για κάτι επαγγελματικές φωτογραφίες. Οι υπόλοιπες αναδεικνύουν εμφάνιση και ενδιαφέροντα, όχι χρήμα ή στάτους.
αντε να βρεις το πολυ και εσυ κανα τουρκο openmind να σε φιλοξενησει στην κωνσταντινουπολη χαχαχαχαχαχαχα
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Κατάλαβα. Εσύ στέλνεις δηλαδή σε μουνιά από όλο τον κόσμο να φανταστώ; Πάντως μου φαίνεται πολύ δύσκολο κάποια να δεχτεί να βγει για καφέ με έναν άγνωστο που δεν έχει χώρο να τη φιλοξενήσει και να κάτσει σε αυτόν, αντί να κάτσει στον τύπο που τη φιλοξενεί από το couchsurfing. Και αν επιτρέπεται, πώς παίζεις μπάλα; Ξεκινάς με "γεια τι κάνεις" και πρόλογο ή μπαίνεις απευθείας στο κυρίως θέμα, αν ενδιαφέρεται να γνωριστείτε και να μείνει σπίτι σου;
Εννοείται, δεν έχω ρίξει πολλά λεφτά στο ίνσταγκραμ, πέρα από 50 ευρώ για κάτι επαγγελματικές φωτογραφίες. Οι υπόλοιπες αναδεικνύουν εμφάνιση και ενδιαφέροντα, όχι χρήμα ή στάτους.
σιγουρα δεν θα ερθουν μαζι σου γιατι σε κοβουν αγαμητο λιγουρι.προτιμουν αν ειναι αθηνα σε
καπειον ξενο η δικο τους που εχει και καλα σχολια απο αλλα ατομα που αλληλοφιλοξενηθηκαν.
μην ξεχνασ επιδει κοβει το μυαλο σου βλεπω οτι οι ξενες και τα παιδεια εκει στο σαιτ ειναι τυποι που μενουν σε χοστελ.εκαναν ερασμους και τετεια και δεν εχουν στο μθαλο το πονηρο και το σεξ.
εσενα επιδει θα σε κοβουν οτι ψαχνεις να γαμησεις δεν θα τους κανεις κλικ.
ενας τσεχοσ παραδειγμα η αγγλος,ιρλανδοσ,πολονος,φιλανδος κανει καοθτσερφινγ οχι με σκοπο να γαμησει αλλα για τον λογο που υπαρχει το σαιτ για φιλοξενια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom