Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Μόλις έριξα μια ματιά στο couchsurfing στην κατηγορία "Meet travelers" με αναζήτηση μέσα στο επόμενο 20ήμερο. Απογοητευτικά πολλές ψωλές και καμία σλάβα στα ελάχιστα μουνιά. Μπόρεσα να εντοπίσω μόλις 2 από Ουκρανία στην τελευταία σελίδα. Με αυτά τα δεδομένα το να περιμένεις να βγάλεις από εκεί γαμήσι με σλάβα χωρίς να φιλοξενήσεις μου φαίνεται σαν να ψάχνεις ψύλλους στα άχυρα. Καλύτερες πιθανότητες έχεις από το mamba αν δεν πέσεις σε βιζιτού. :S

Btw, τα 50 που ζητάνε για να γίνεις verified είναι απλά αστεία. :S
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Έπεσε η Ελλαδα Μητσάρα. 2500 να θεωρούνται πολλά για κάποιον που εισπρατει και κάποια ενοίκια!! Κάποτε αυτα ήταν απλά μόνο ο μισθός. Εγω δεν θα σε κοντράρω. Εξάλλου με οικονομικά δεν ασχολούμαι μια χαρά μου φτάνουν για να ζώ μια απλή και άνετη ζωη με τα ταξιδάκια μου κλπ δεν κυνηγάω τα πλούτη. Κυνηγάω τον έρωτα έστω και ψεύτικο έστω και με πολλές:):) Εξού και το dr love!!! Τα λέμε Σεπτέμβρη με review απο το Φθινωπορινό Κίεβo πάλι αν δεν με έχουν διαγραψει τελικά!!
Αυτά τα παίρνεις στον ύπνο σου  :2funny:εσυ ελεγες τοτε που ησουν Βαρσοβια οτι δεν εχεις δυνατοτητα να παρεις αμαξι  :2funny:Και σκεφτόσουν τα 300 ευρω το εισητηριο για Κίεβο  :2funny:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Αυτά τα παίρνεις στον ύπνο σου  :2funny:εσυ ελεγες τοτε που ησουν Βαρσοβια οτι δεν εχεις δυνατοτητα να παρεις αμαξι  :2funny:Και σκεφτόσουν τα 300 ευρω το εισητηριο για Κίεβο  :2funny:

Βαρσοβία αμάξι?ΠΟΤΕ!! ΤΡΕΛΟ ΛΑΘΟΣ.Άλλο εγγραφα δεν θυμασαι καλά. Πως δεν παίνεις αμάξι Βαρσοβία με τίποτα γιατι έχει 0% αλκοτεστ.  Και κάθε βράδυ εκεί είσαι μεθυσμένος θες δεν θες. Πολωνια δεν βγαινεις να μιλησεις. Βγαινεις να πιεις και να χορεψεις!! Θα κράταγες 1-2-3 νύχτες κάποια στιγμη οσο και να μην το θες θα σε έπιαναν και θα σε γάμαγαν.

Καλύτερα να σκασεις μια 500-600 αρα ενοίκιο να εισαι τελείως κέντρο  σε σπιτάκι δίπλα στα μαγαζια την βαζεις στο taxi την γκόμενα αν τυχει και την πας σπίτι σου. Αυτό έγραφα ψάξτα να δεις. Εγω έμενα ακριβώς δίπλα στο metro metro świętokrzyska πολύ κέντρο σχετικά ακριβό (ξέρεις απο ενοικια εχείς σπιτι εκει) αλλά ήμουν άνετος όλα δίπλα. Βαρσοβια δεν είναι Αθηνα που θες αμάξι ακόμα και για τσιγαρα να πας. Αν μεινεις πολύ κέντρο εισαι μια χαρα.


Τα σκεφτόμουν τα 300 έχεις δίκιο ξέρεις γιατί? Γιατι πάω 10ημερα κάθε φορα ποτέ λιγότερο. Με νορμαλ τιμές (φτηνά αεροπορικά σπίτια κλπ ) τρωω πάνω απο 1000 ευρω στο κάθε ταξιδι λόγω μεγαλου διαστηματος που κάθομαι. Πάω 5- 6 φορες το χρόνο μου φέυγουν κοντα στα 6000+ χιλλιάρικα μόνο εκει. Μόνο για Κίεβο δεν σου βάζω τις άλλες χώρες και αυτά που κάνω Ελλάδα. Οπότε προσέχω για να μπορώ να κάνω πολλά ταξίδια. Η εναλλακτική είναι να κάνω μόνο 2-3 ταξίδια το χρόνο πιο πλουσιοπάροχα..Αλλά αφου δεν πάω για πουτάνες δεν με νοιάζει.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Μόλις έριξα μια ματιά στο couchsurfing στην κατηγορία "Meet travelers" με αναζήτηση μέσα στο επόμενο 20ήμερο. Απογοητευτικά πολλές ψωλές και καμία σλάβα στα ελάχιστα μουνιά. Μπόρεσα να εντοπίσω μόλις 2 από Ουκρανία στην τελευταία σελίδα. Με αυτά τα δεδομένα το να περιμένεις να βγάλεις από εκεί γαμήσι με σλάβα χωρίς να φιλοξενήσεις μου φαίνεται σαν να ψάχνεις ψύλλους στα άχυρα. Καλύτερες πιθανότητες έχεις από το mamba αν δεν πέσεις σε βιζιτού. :S

Btw, τα 50 που ζητάνε για να γίνεις verified είναι απλά αστεία. :S

Ασε το verified στελνε μηνυματα απο κινητο οπου στελνεις οσα θες γιατι απο desktop εχεις μονο 10 την βδομαδα

Αν πας travellers->filter female γι 10-30Αυγουστου εχει τωρα που κοιταω 71 γκομενες και υποψιν καθε μερα αλλαζει αυτο εφοσον αλλες φευγουν αλλες ερχονται
Δεν θεωρω ασχημα να μπορεις να στειλεις καθε μηνα 80+ μηνυματα σε γυναικες απ ολο τον κοσμο

Το θεμα ειναι οτι εχει πολλους Ελληνες πολλες ψωλες οχι οτι εχει λιγες που ερχονται

Πχ τωρα που κοιταω εχει natalya λευκορωσσια μια karolina Πολωνεζα,Evgenia απο Ρωσια,Nata απο Ουκρανια και ολα αυτα που βλεπω μεχρι 15 του μηνος

Ρε σε αλλη σελιδα κοιτας μηπως?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Ασε το verified στελνε μηνυματα απο κινητο οπου στελνεις οσα θες γιατι απο desktop εχεις μονο 10 την βδομαδα

Αν πας travellers->filter female γι 10-30Αυγουστου εχει τωρα που κοιταω 71 γκομενες και υποψιν καθε μερα αλλαζει αυτο εφοσον αλλες φευγουν αλλες ερχονται
Δεν θεωρω ασχημα να μπορεις να στειλεις καθε μηνα 80+ μηνυματα σε γυναικες απ ολο τον κοσμο

Το θεμα ειναι οτι εχει πολλους Ελληνες πολλες ψωλες οχι οτι εχει λιγες που ερχονται

Πχ τωρα που κοιταω εχει natalya λευκορωσσια μια karolina Πολωνεζα,Evgenia απο Ρωσια,Nata απο Ουκρανια και ολα αυτα που βλεπω μεχρι 15 του μηνος

Ρε σε αλλη σελιδα κοιτας μηπως?
Μα εγώ λέω για Σλάβες μόνο. Οι Πολωνέζες θεωρούνται Σλάβες;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Βαρσοβία αμάξι?ΠΟΤΕ!! ΤΡΕΛΟ ΛΑΘΟΣ.Άλλο εγγραφα δεν θυμασαι καλά. Πως δεν παίνεις αμάξι Βαρσοβία με τίποτα γιατι έχει 0% αλκοτεστ.  Και κάθε βράδυ εκεί είσαι μεθυσμένος θες δεν θες. Πολωνια δεν βγαινεις να μιλησεις. Βγαινεις να πιεις και να χορεψεις!! Θα κράταγες 1-2-3 νύχτες κάποια στιγμη οσο και να μην το θες θα σε έπιαναν και θα σε γάμαγαν.

Καλύτερα να σκασεις μια 500-600 αρα ενοίκιο να εισαι τελείως κέντρο  σε σπιτάκι δίπλα στα μαγαζια την βαζεις στο taxi την γκόμενα αν τυχει και την πας σπίτι σου. Αυτό έγραφα ψάξτα να δεις. Εγω έμενα ακριβώς δίπλα στο metro metro świętokrzyska πολύ κέντρο σχετικά ακριβό (ξέρεις απο ενοικια εχείς σπιτι εκει) αλλά ήμουν άνετος όλα δίπλα. Βαρσοβια δεν είναι Αθηνα που θες αμάξι ακόμα και για τσιγαρα να πας. Αν μεινεις πολύ κέντρο εισαι μια χαρα.


Τα σκεφτόμουν τα 300 έχεις δίκιο ξέρεις γιατί? Γιατι πάω 10ημερα κάθε φορα ποτέ λιγότερο. Με νορμαλ τιμές (φτηνά αεροπορικά σπίτια κλπ ) τρωω πάνω απο 1000 ευρω στο κάθε ταξιδι λόγω μεγαλου διαστηματος που κάθομαι. Πάω 5- 6 φορες το χρόνο μου φέυγουν κοντα στα 6000+ χιλλιάρικα μόνο εκει. Μόνο για Κίεβο δεν σου βάζω τις άλλες χώρες και αυτά που κάνω Ελλάδα. Οπότε προσέχω για να μπορώ να κάνω πολλά ταξίδια. Η εναλλακτική είναι να κάνω μόνο 2-3 ταξίδια το χρόνο πιο πλουσιοπάροχα..Αλλά αφου δεν πάω για πουτάνες δεν με νοιάζει.
6.000 δε χαλάς όλο το χρόνο στην Ελλάδα μεχρι που ειδα της φώτο σου ισως να πιστευα κατι απ'αυτα που λες αλλά στις φώτο είσαι εντελώς φτωχομπινές  :2funny:δεν θα παραξενευτώ αν το διαμερισμα στο Γαλάτσι που μενεις με τους γονεις σου είναι και αυτό με ενοίκιο :2funny:.Ναι Χαλάς 6.000+ αλλά τα 300 τα σκέφτεσαι  :2funny:κάτσε τώρα Ελλάδα με τον Τσίπρα και τους Πακιστανούς  :2funny: :2funny: :2funny:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Δημητρη γραψε μια Αναλυση για τις νεες κυρωσεις του Τραμπ στη Ρωσσια.Τι επιπτωσεις θα εχουνε?
Προσωπικα δεν γνωριζω αλλα ελπιζω να μην χρειαστει να απολυσουνε αυτες που δουλευουν στη Sapsan :2funny:

αυτα ειναι τραινα μαγκες , ακριβως σαν τα δικα μας χαχα
ας χαλαρωσουμε και λιγο ,πολυ κραξιμο επεσε τελευταια ...  :grin:
 

Συνημμένα

  • russia2018.jpg
    russia2018.jpg
    98,3 KB · Εμφανίσεις: 60
  • russia2018..jpg
    russia2018..jpg
    186 KB · Εμφανίσεις: 79
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
@DR LOVE

Α.Σε έσπασε ο dimitrakis,o μόνος ετεροφυλόφιλος άντρας που έχει συνυπάρξει γυμνός στο ίδιο δωμάτιο με τη Σάσα Μπάστα και δεν την έχει γαμήσει :S

και

Β.Ο κύριος λόγος που σε παραθέτω είναι αυτός

Το θέμα ειναι πως εγω βλέπω την γυναίκα σαν άνθρωπο όχι σαν κρεάς γιατί έχω μεγαλώσει με αρχες. Κατηγορήστε με για αυτό θα το δεχτώ. Είναι η μόνη κατηγορία που έχει βάση..

λοιπόν φίλτατε..
ΠΑΠΑΡΙΑ ΑΡΧΕΣ έχεις.
Κάποιοι ταξιδεύουμε και γαμάμε:
1.Είτε έχοντας προσυμφωνήσει την τιμή.
2.Είτε φλερτάροντας χωρίς παπάτζες και όποια γουστάρει καβαλάει το Balkan Πέος :rockon:

Εσύ γαμάς ΨΥΧΕΣ με τα παραμύθια της Χαλιμάς και αφήνεις καμμένη γη για τους επόμενους,οπότε αυτά περί αρχών περισσεύουν..

Επίσης όποιοι έχετε αφήσει κατά καιρούς αιχμές για το πληρωτέο ή ότι δεν χρειάζεται να πληρώσετε και άλλα βαρύγδουπα,έπρεπε να τρώτε ban και να σας στέλνει ο Αντισθένης απευθείας στο δον-ζουάν.com

Ζήτω ο ΑΡΧΗΓΟΣ  :rockon:
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Μα εγώ λέω για Σλάβες μόνο. Οι Πολωνέζες θεωρούνται Σλάβες;

Κοιτα αμα θες μονο Ουκρανεζες τοτε το couch ποσες να εχει το μηνα?πας πολυ συγκεκριμενα
Εχει τα παντα απ ολο τον κοσμο...
Τα τελευταια δυο χρονια εχει μεγαλη αυξηση σε Ρωσιδες,Ουκρανεζες εποχες 12-13-14 καμια απ αυτες δεν ταξιδευε μεσω couch μονο Πολωνεζες ειχε τωρα εχει και πολλες απ αυτες.

Παντως ακομα και σε αυτους τους αριθμους προτιμησε το απο mamba η τα σχετικα στο λεω mamba,topface η badoo δεν προκειται να βρεις σε μη πληρωμενο,επιβεβαιωμενο αυτο και απο φιλο που εχει σκασει απειρα λεφτα σε badoo

Τωρα εχε υποψιν οτι ποσες Ρωσιδες,Ουκρανζες κτλπ να ερχονται Ελλαδα?Σε τετοια φαση που ειμαστε?Μονιμα σχεδον καμια και οσες ειναι απ την παλια γενια γερνανε

Αρα μενουν μονο οι τουριστριες οσο αυξανεται ο τουρισμος τοσο θα πρεπει να βαρας couch,tinder,happn

Ολα αυτα βεβαια βαρανε κορεσμο λογικο αφου Ελλαδα 1/10 γαμαει

Εγω couch οταν πρωτομπηκα γαμουσα 2 την βδομαδα στο χαλαρο μου

Ειμασταν 1000 μελη Ελλαδα και ολες οσες ερχονταν στελνανε μηνυμα να τις φιλοξενεις

Τωρα ερχονται λιγο παραπανω τουριστριες αλλα τα μελη απο 1000 ειναι 30,000
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
6.000 δε χαλάς όλο το χρόνο στην Ελλάδα μεχρι που ειδα της φώτο σου ισως να πιστευα κατι απ'αυτα που λες αλλά στις φώτο είσαι εντελώς φτωχομπινές  :2funny:δεν θα παραξενευτώ αν το διαμερισμα στο Γαλάτσι που μενεις με τους γονεις σου είναι και αυτό με ενοίκιο :2funny:.Ναι Χαλάς 6.000+ αλλά τα 300 τα σκέφτεσαι  :2funny:κάτσε τώρα Ελλάδα με τον Τσίπρα και τους Πακιστανούς  :2funny: :2funny: :2funny:

OK.Πάλι με βαζεις να απανταώ. Καταλαβαίνεις πως δεν γινεται σοβαρη κουβέντα.Αντι να μεταφέρουμε πληροφορίες και να συνεργαστούμε όλοι βρίζουμε ό ενας τον άλλον χωρίς λόγο. Πάντα έτσι ήταν οι Έλληνες. Έναν Έλληνα να τον φοβάσαι πολλόυς μαζί ΟΧΙ!!

Κακώς ξανάγραψα. Καλή συνέχεια
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Κοιτα αμα θες μονο Ουκρανεζες τοτε το couch ποσες να εχει το μηνα?πας πολυ συγκεκριμενα
Εχει τα παντα απ ολο τον κοσμο...
Τα τελευταια δυο χρονια εχει μεγαλη αυξηση σε Ρωσιδες,Ουκρανεζες εποχες 12-13-14 καμια απ αυτες δεν ταξιδευε μεσω couch μονο Πολωνεζες ειχε τωρα εχει και πολλες απ αυτες.

Παντως ακομα και σε αυτους τους αριθμους προτιμησε το απο mamba η τα σχετικα στο λεω mamba,topface η badoo δεν προκειται να βρεις σε μη πληρωμενο,επιβεβαιωμενο αυτο και απο φιλο που εχει σκασει απειρα λεφτα σε badoo

Τωρα εχε υποψιν οτι ποσες Ρωσιδες,Ουκρανζες κτλπ να ερχονται Ελλαδα?Σε τετοια φαση που ειμαστε?Μονιμα σχεδον καμια και οσες ειναι απ την παλια γενια γερνανε

Αρα μενουν μονο οι τουριστριες οσο αυξανεται ο τουρισμος τοσο θα πρεπει να βαρας couch,tinder,happn

Ολα αυτα βεβαια βαρανε κορεσμο λογικο αφου Ελλαδα 1/10 γαμαει
Άρα λοιπόν, τύπε, καταλήγουμε στο ότι οι πιθανότητες να γνωρίσεις Σλάβα στην Αθήνα μέσω ίντερνετ είναι πενιχρές. Ψάχνεις ψύλλους στα άχυρα, όπως είπα, και ελπίζεις κάθε μέρα να βρεις 2 καινούριες μέσα στο επόμενο 20ήμερο. Και αυτό Αύγουστο μάλιστα που είναι η high season. Εντάξει, δεν έχω θέμα και με τις υπόλοιπες εθνικότητες, απλά με ενδιέφερε συγκεκριμένα σλαβικό αίμα που είναι αληθινές γυναίκες. Αλλιώς συνεχίζω να ασχολούμαι και με ελληνίδες Instagram και Tinder.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Άρα λοιπόν, τύπε, καταλήγουμε στο ότι οι πιθανότητες να γνωρίσεις Σλάβα στην Αθήνα μέσω ίντερνετ είναι πενιχρές. Ψάχνεις ψύλλους στα άχυρα, όπως είπα, και ελπίζεις κάθε μέρα να βρεις 2 καινούριες μέσα στο επόμενο 20ήμερο. Και αυτό Αύγουστο μάλιστα που είναι η high season. Εντάξει, δεν έχω θέμα και με τις υπόλοιπες εθνικότητες, απλά με ενδιέφερε συγκεκριμένα σλαβικό αίμα που είναι αληθινές γυναίκες. Αλλιώς συνεχίζω να ασχολούμαι και με ελληνίδες Instagram και Tinder.

2 ειδες εσυ σημερα αυτο σου εξηγω σε 5 μερες μπορεις να δεις 10 δεν ειναι στανταρ που να ξερεις ποιοι θα ερθουν και απο που?

Εχει τυχει ενα μηνα να βλεπω φουλ Ασιατισες και τον αλλον φουλ Αμερικανες

Οποτε δεν ειναι κατι στανταρ αλλα σιγουρα στο μηνα υπολογιζε καμια 15αρια Σλαβες τον χειμωνα και διπλες το καλοκαιρι

Αν αξιζει η οχι εσυ το ξερεις,εχει τρεξιμο..

Ολα εχουν τρεξιμο σημασια εχει τι σου αρεσει και σε εκφραζει

Εγω παιζω πολυ couch,okcupid γιατι μπαινεις χαλαρα και ενω φαινονται αντι dating θεωρω οτι γαμας πιο πολυ σε σχεση με τα dating στο μικροτερο δυνατο κοστος



Τωρα instagram δεν παιζω πχ καθολου δεν μου ταιριαζει για αυτο δεν λεω τιποτα για αυτο,δεν παει να πει δεν αξιζει ομως!


Insta απ οτι εχω δει θελει καλη τακτιμη και αρκετο μαρουλι
Ειχα ενα φιλο που μου ελεγε θα ανεβασω φωτο απο εδω με το ταδε αμαξι το ακριβο,σε γιοτ,σε βιλλα,απο τον ταδε ουρανοξιστη κτλπ

Ε οταν κανονισε με μια Ουκρανεζα εγινε ρομπα εφοσον του ειπε να πανε για μπουκαλι στα μπουζουκια,ο αλλος στις φωτο ειχε λεφτα αλλα στην πραγματικοτητα σιγα μην εσκαγε για μπουκαλι 200Ευρω πρωτο ραντεβου!

Εγω αυτο απλα λεω,insta ευκολο ειναι να βγαλεις καλες φωτο αλλα θελει προσοχη απ οσο εχω δει μην ανεβασεις τις τιμες τοσο που ουτε γαμησεις και γινεις και ρομπα

Σε αυτα που σου προτεινω εγω γαμας χωρις να ξοδεψεις μια περιουσια
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
OK.Πάλι με βαζεις να απανταώ. Καταλαβαίνεις πως δεν γινεται σοβαρη κουβέντα.Αντι να μεταφέρουμε πληροφορίες και να συνεργαστούμε όλοι βρίζουμε ό ενας τον άλλον χωρίς λόγο. Πάντα έτσι ήταν οι Έλληνες. Έναν Έλληνα να τον φοβάσαι πολλόυς μαζί ΟΧΙ!!

Κακώς ξανάγραψα. Καλή συνέχεια
Εσύ λες παραμύθια  :2funny:Εγώ δεν είπα ότι είμαι εκατομμυριούχος από το Γαλάτσι  :2funny:Τι πληροφορίες να μεταφέρεις αφου δεν πηγαίνεις πουθενά? :2funny:να γραψεις πάλι για της 2-3 φορές που πήγες?Εσυ εγραψες οτι δεν θα πας γιατι δε βρισκεις φτηνό εισητήριο όχι εγώ αλλο αν μετά τα άλλαξες :2funny:.Ευτυχώς που η Ελλάδα κατέρευσε και δεν έχετε λεφτα να πηγαινετε στο εξωτερικό να μας ξεφτιλιζετε! :2funny:
Προσωπικα δεν γνωριζω αλλα ελπιζω να μην χρειαστει να απολυσουνε αυτες που δουλευουν στη Sapsan :2funny:

αυτα ειναι τραινα μαγκες , ακριβως σαν τα δικα μας χαχα
ας χαλαρωσουμε και λιγο ,πολυ κραξιμο επεσε τελευταια ...  :grin:
Αυτό το τρένο είναι Siemens πάει με 200χλμ. βολευει πολύ και για Ελσίνκι είδικά αν μένεις όπως εγώ κοντά στο σταθμό του τρένου  :).
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Αυτό το τρένο είναι Siemens πάει με 200χλμ. βολευει πολύ και για Ελσίνκι είδικά αν μένεις όπως εγώ κοντά στο σταθμό του τρένου  :).
Πολυ αυστηρο ελεγχο παντως στο σταθμο , καλα κανουνε βεβαια.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
2 ειδες εσυ σημερα αυτο σου εξηγω σε 5 μερες μπορεις να δεις 10 δεν ειναι στανταρ που να ξερεις ποιοι θα ερθουν και απο που?

Εχει τυχει ενα μηνα να βλεπω φουλ Ασιατισες και τον αλλον φουλ Αμερικανες

Οποτε δεν ειναι κατι στανταρ αλλα σιγουρα στο μηνα υπολογιζε καμια 15αρια Σλαβες τον χειμωνα και διπλες το καλοκαιρι

Αν αξιζει η οχι εσυ το ξερεις,εχει τρεξιμο..

Ολα εχουν τρεξιμο σημασια εχει τι σου αρεσει και σε εκφραζει

Εγω παιζω πολυ couch,okcupid γιατι μπαινεις χαλαρα και ενω φαινονται αντι dating θεωρω οτι γαμας πιο πολυ σε σχεση με τα dating στο μικροτερο δυνατο κοστος
Κατάλαβα. Εσύ στέλνεις δηλαδή σε μουνιά από όλο τον κόσμο να φανταστώ; Πάντως μου φαίνεται πολύ δύσκολο κάποια να δεχτεί να βγει για καφέ με έναν άγνωστο που δεν έχει χώρο να τη φιλοξενήσει και να κάτσει σε αυτόν, αντί να κάτσει στον τύπο που τη φιλοξενεί από το couchsurfing. Και αν επιτρέπεται, πώς παίζεις μπάλα; Ξεκινάς με "γεια τι κάνεις" και πρόλογο ή μπαίνεις απευθείας στο κυρίως θέμα, αν ενδιαφέρεται να γνωριστείτε και να μείνει σπίτι σου;

Τωρα instagram δεν παιζω πχ καθολου δεν μου ταιριαζει για αυτο δεν λεω τιποτα για αυτο,δεν παει να πει δεν αξιζει ομως!


Insta απ οτι εχω δει θελει καλη τακτιμη και αρκετο μαρουλι
Ειχα ενα φιλο που μου ελεγε θα ανεβασω φωτο απο εδω με το ταδε αμαξι το ακριβο,σε γιοτ,σε βιλλα,απο τον ταδε ουρανοξιστη κτλπ

Ε οταν κανονισε με μια Ουκρανεζα εγινε ρομπα εφοσον του ειπε να πανε για μπουκαλι στα μπουζουκια,ο αλλος στις φωτο ειχε λεφτα αλλα στην πραγματικοτητα σιγα μην εσκαγε για μπουκαλι 200Ευρω πρωτο ραντεβου!

Εγω αυτο απλα λεω,insta ευκολο ειναι να βγαλεις καλες φωτο αλλα θελει προσοχη απ οσο εχω δει μην ανεβασεις τις τιμες τοσο που ουτε γαμησεις και γινεις και ρομπα

Σε αυτα που σου προτεινω εγω γαμας χωρις να ξοδεψεις μια περιουσια
Εννοείται, δεν έχω ρίξει πολλά λεφτά στο ίνσταγκραμ, πέρα από 50 ευρώ για κάτι επαγγελματικές φωτογραφίες. Οι υπόλοιπες αναδεικνύουν εμφάνιση και ενδιαφέροντα, όχι χρήμα ή στάτους.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πολυ αυστηρο ελεγχο παντως στο σταθμο , καλα κανουνε βεβαια.
Σε ολους τους σταθμους ετσι ειναι ειτε πας με αυτο ειτε πας με αλλο τρένο.Πάντα σε ψαχνουν στην είσοδο.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
@DR LOVE

Α.Σε έσπασε ο dimitrakis,o μόνος ετεροφυλόφιλος άντρας που έχει συνυπάρξει γυμνός στο ίδιο δωμάτιο με τη Σάσα Μπάστα και δεν την έχει γαμήσει :S

και

Β.Ο κύριος λόγος που σε παραθέτω είναι αυτός

λοιπόν φίλτατε..
ΠΑΠΑΡΙΑ ΑΡΧΕΣ έχεις.
Κάποιοι ταξιδεύουμε και γαμάμε:
1.Είτε έχοντας προσυμφωνήσει την τιμή.
2.Είτε φλερτάροντας χωρίς παπάτζες και όποια γουστάρει καβαλάει το Balkan Πέος :rockon:

Εσύ γαμάς ΨΥΧΕΣ με τα παραμύθια της Χαλιμάς και αφήνεις καμμένη γη για τους επόμενους,οπότε αυτά περί αρχών περισσεύουν..

Επίσης όποιοι έχετε αφήσει κατά καιρούς αιχμές για το πληρωτέο ή ότι δεν χρειάζεται να πληρώσετε και άλλα βαρύγδουπα,έπρεπε να τρώτε ban και να σας στέλνει ο Αντισθένης απευθείας στο δον-ζουάν.com

Ζήτω ο ΑΡΧΗΓΟΣ  :rockon:

καλως ηρθες Β.Π.  :hi:

αισθητη η απουσια σου για αρκετο καιρο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
@DR LOVE

Α.Σε έσπασε ο dimitrakis,o μόνος ετεροφυλόφιλος άντρας που έχει συνυπάρξει γυμνός στο ίδιο δωμάτιο με τη Σάσα Μπάστα και δεν την έχει γαμήσει :S

και

Β.Ο κύριος λόγος που σε παραθέτω είναι αυτός

λοιπόν φίλτατε..
ΠΑΠΑΡΙΑ ΑΡΧΕΣ έχεις.
Κάποιοι ταξιδεύουμε και γαμάμε:
1.Είτε έχοντας προσυμφωνήσει την τιμή.
2.Είτε φλερτάροντας χωρίς παπάτζες και όποια γουστάρει καβαλάει το Balkan Πέος :rockon:

Εσύ γαμάς ΨΥΧΕΣ με τα παραμύθια της Χαλιμάς και αφήνεις καμμένη γη για τους επόμενους,οπότε αυτά περί αρχών περισσεύουν..

Επίσης όποιοι έχετε αφήσει κατά καιρούς αιχμές για το πληρωτέο ή ότι δεν χρειάζεται να πληρώσετε και άλλα βαρύγδουπα,έπρεπε να τρώτε ban και να σας στέλνει ο Αντισθένης απευθείας στο δον-ζουάν.com

Ζήτω ο ΑΡΧΗΓΟΣ  :rockon:
Η πλάκα είναι ότι την απαξίωσα  :2funny:δε μου άρεσε καθόλου σα γυναίκα!Σα χαρακτήρας είναι πολύ καλή αλλά σαν γυναίκα δεν μου άρεσε καθολου γιατί είναι грубая στην εμφάνιση (δεν το ξερω Ελληνικά πως λέγεται).Βεβαια γιά σας τους φουκαράδες είναι θεά δεν διαφωνώ  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom