Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
D

dude901123

Επισκέπτης
Εγώ σου τα έλεγα να αλλάζεις διαμέρισματα και κυρίως να κρύβεις το αυτοκίνητο!Θυμάσαι τη ιστορία είχα στήσει με τον Έλληνα του Χμελινσκ που θα με πήγαινε στο Κίεβο  για να ξεφύγω απο τη δικιά μου..!!

Ο Δημητράκης είναι πιο πονηρός σε αυτά και πάει πορνοεκδρομες στο Βιελίκι!Δεν δίνει πολλές πληροφορίες για το που μένει για να μην βρίσκουν οι γκόμενες το διαμέρισμά του!Μας είχε γράψει κάτι παρόμοιο κάποτε με μια που είχε αναστατώσει το κτήριο του και νόμιζε πως μετά απο ένα γαμησάκι θα την παντρευόταν!Σκέψου τώρα που είναι και Σταρ  τι θα γινόταν!

Έπρεπε..
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Και για να είμαι και οn topic ο αρχηγός συνεχίζει να μουνοαρμενίζει στo Aιγαίο,με Ουκρανεζάκι 1,81 με δυνατό σώμα,αλλά κλασσική φάτσα Σεργκέι Μπούμπκα.

Όμως η Σλοβάκα που έφερε είναι ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΤΕΜΑΧΙΟ,φάτσα σώμα,κοπλέ. :rockon:
αν ειναι αυτη που εχω δει και εγω σε φωτο ... μανα μου το τρωω ολο το φαι μου  :2funny:
η σλοβακα κανει γλυφοκωλι? γουσταρω να δω τον αρχηγο με τα ποδαρακια πανω παλι  :grin:

ΒΠ ,περνα εσυ καλα και ασε εμας να τρωγομαστε ...  :hi:
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ο ενας εχει παει Ουκρανια και με δικα του λογια καταφερε να γαμησει τον μαγικο αριθμο των 0 γυναικων.Σκεφτεται οτι εγω μονο τωρα καλοκαιρι εχω ανεβασει screenshots απο ραντεβου με 4Σλαβες μονο τον Αυγουστο Αθηνα συν αλλες δυο που θα εχω στο σπιτι που εχω νοικιασει για διακοπες..
Συνολο 6 συν αλλα 20+matches στο tinder μονο σε 5μερες που παιζω
Και αυτα τα εχω ανεβασει

Εσυ Ροδιτη που εισαι σε νησι με φουλ τουριστριες ποσες κανονισες? Ποσες γαμησες? Γιατι εγω και χωρις καμπριο γαμαω οτι εσυ επι 10

Μας δειχνεις τι εχει κανει ο kman εμενα προσωπικα δεν με ενδιαφερει πληρωνει και γαμαει,αυτο μπορει..Και ο Πακιστανος με 1000Ευρω τσεπη γαμαει πουτανα και ο μαυρος και ο παππους και ο καθενας σιγα το κατορθωμα
Εσυ γαμας η τραβας καμια με τις διμετρες του ΚΜΑΝ??

Δημητρακη εσενα δεν πρεπει να σου απανταω λογω iq δεν προκεται εξαλλου να καταλαβεις..Αλλα ας προσπαθησω 1+1-1= ? Απαντα αυτο σωστα και τοτε μιλαμε



 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
@panoskliros, κανονίζεις με το couchsurfing σε ενοικιαζόμενα σπίτια; Αν είναι έτσι, πολύ σου κοστίζει και δεν αξίζει τον κόπο. :S
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εγω εχω πει δεν ξανασχολουμε με αποτυχημενους που γαμανε την χουφτα τους..Ακομα και με αυτα πληρωνουν επι δεκα οσο ο ντοπιος που γελαει με την καταντια τους κυριολεκτικα..
Φανταζομαι κουβεντα..Ivan μωρο μου ηρθε ενας κοντος χοντρος καραφλας με πουτσακι 5ποντους(οσο του Δημητακη στο βιντεο) και μου σκασε και 200Ευρω αντι για 50..
Και ο ανεργος ο Ουκρανος γελωντας θα λεει παμε τωρα να γλεντησουμε με τα λεφτα του βλακα.

Αντιθετα ο αποτυχημενος Ελληνας θα ερχεται στο bou εδω να λεει πως γαμησε διαστημικα μουνια


Επειδη το αστειο εχει παρατραβηξει εγω να πω απλα οτι ο καθενας μπορει να γαμησει πουτανες και εγω το εχω κανει και το κανω αλλα δεν το διαφημιζω!
Μονο και μονο επειδη απετυχες με καποια γυναικα στρεφεσαι σε μια πουτανα οκ αυτο το δεχομαι αλλα να ναι η πρωτη επιλογη οπου πας δειχνει οτι σαν αντρας εισαι ΤΕΡΜΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΣ..Οσο δεν παει!!


Αφηστε λοιπον τα πολλα λογια και σκεφτειται σε ποια κατηγορια ανηκετε?

Η πρωτη ειναι αυτη που παιζεις σε ασπρη και καμια φορα γκρι ζωνη για την εμπειρια και τον χαβαλε..Σε γεμιζει ικανοποιηση οτι καταφερες να γαμησεις με την αξια σου και να περασεις καλα γνωριζοντας εναν ανθρωπο και μοιραστηκες και 5 πραγματα,ειπες δυο κουβεντες...
Θελει skills και αυτοβελτιωση,ενασχοληση με την γυμναστικη και κοφτερο μυαλο που καταστρωνει σχεδια για αυτο αυτη η κατηγορια ειναι για ενα 10-20% των αντρων.
Θελει να χεις πολλα και σιγουρα ειναι δυσκολο να επιτυχεις αλλα με προσπαθεια γινεται


Η δευτερη κατηγορια ειναι αυτη που παιζεις σε μαυρη ζωνη και γαμας οτι ο Πακιστανος
Θελει απλα λεφτα και η ικανοποιηση σου ειναι να σκεφτεσαι οτι ο γυφτος γκομενος της πουτανας που γαμας τρωει και πινει με τα φραγκα σου..Δεν λεω ειναι και αυτο μια ικανοποιηση οτι βοηθησες εναν γυφτο να γινει ανθρωπος


Εγω προσωπικα ανοικω στην πρωτη κατηγορια οχι οτι ειναι κακο καποιος να ανηκει και στην δευτερη απλα το γραφω γιατι παρατηρω οτι πανε καποιοι να κανουν το μαυρο ασπρο με αυτα που γραφουν αυτο δεν γινεται οπως και δεν γινεται να πατε απο μαυρη ζωνη στην ασπρη.
Τοσο απλα
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
το να χαμηλωσεις λιγο την επαρση σου ρε τυπε λες κι εισαι ο σπαλιαρας, δε παιζει σαν προοπτικη ε? :S


κι επισης τι κερδισζεις με τον να προσβαλλεις τον ΑΡΧΗΓΟ?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Δεν μενω ποτε σε couch-surfer γιατι μετα πρεπει να ακολουθεις το προγραμμα τους..Μονο airbnb παιζω οποτε εκει φερνω και γυναικες χωρις να κινδινευω απο μαλακα ξενοδοχο η αντιστοιχα couch-surfer.
Προσωπικα airbnb θεωρω οτι ειναι μακραν η καλυτερη επιλογη για καποιον που θελει να παιξει μπαλα ανενοχλητος συν οτι αμα ψαχτεις βγαινει παντα πιο φθηνα απο ξενοδοχειο
Και μετά τις φέρνεις στα ενοικιαζόμενα σπίτια σαν hoster του couchsurfing? Αυτό σε ρωτάω.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
@panoskliros, κανονίζεις με το couchsurfing σε ενοικιαζόμενα σπίτια; Αν είναι έτσι, πολύ σου κοστίζει και δεν αξίζει τον κόπο. :S


Δεν μενω ποτε σε couch-surfer γιατι μετα πρεπει να ακολουθεις το προγραμμα τους..Μονο airbnb παιζω οποτε εκει φερνω και γυναικες χωρις να κινδινευω απο μαλακα ξενοδοχο η αντιστοιχα couch-surfer.
Προσωπικα airbnb θεωρω οτι ειναι μακραν η καλυτερη επιλογη για καποιον που θελει να παιξει μπαλα ανενοχλητος συν οτι αμα ψαχτεις βγαινει παντα πιο φθηνα απο ξενοδοχειο
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Και μετά τις φέρνεις στα ενοικιαζόμενα σπίτια σαν hoster του couchsurfing? Αυτό σε ρωτάω.


Φερνω couch-surfers η αντιστοιχα γυναικες απο tinder η απ οπου γνωριζω στο σπιτι που νοικιαζω μεσω airbnb
Πχ τις δυο Σλαβες που θα εχω τωρα μαζι  την μια την  φερνω απο Ελλαδα και η αλλη θα ερθει να μας βρει εκει περα,αυτες τους εχω πει οτι ειναι airbnb αλλα τους ειπα οτι και να μην βαλουν λεφτα για το σπιτι δεν με νοιαζει εφοσον το εχω ηδη πληρωσει και εχει δυο διπλα κρεβατια:)
Ο νοικιαρης εγραφε εως 4 ατομα ιδια τιμη οποτε δεν εχω θεμα

Αυτα ειναι τα καλα να χεις ουσιαστικα δικο σου σπιτι,σε hotel δεν παιζουν αυτα με την καμια!!


Και το hostel μετραει στην περιπτωση που ταξιδευεις μονο αλλα με παρεα μακραν airbnb εκει εχω καταληξει


 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Φερνω couch-surfers η αντιστοιχα γυναικες απο tinder η απ οπου γνωριζω στο σπιτι που νοικιαζω μεσω airbnb
Έχεις σκεφτεί μήπως για το airbnb και όλα τα έξοδα διαμονής σου στο άλλο μέρος (φαγητό κλπ) το διάστημα που πας συνολικά ξοδεύεις περισσότερα από ό,τι ο Kman το ΣΚ του στο Κίεβο σε βίζιτες;
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Σκεφτεται οτι εγω μονο τωρα καλοκαιρι εχω ανεβασει screenshots απο ραντεβου με 4Σλαβες μονο τον Αυγουστο Αθηνα συν αλλες δυο που θα εχω στο σπιτι που εχω νοικιασει για διακοπες..
Συνολο 6 συν αλλα 20+matches στο tinder μονο σε 5μερες που παιζω
Και αυτα τα εχω ανεβασει
Συνόλο 6 ε? 4 ραντεβού και 2 περιμένεις τον Αυγουστο... Εδώ έχουμε το μοναδικό φαινόμενο άντρα να λέει τα ραντεβού ...γαμήσια και μάλιστα τα μελλοντικά ραντεβού το ίδιο... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και τα match στο Τίντερ ως ερωτική επιτυχία.... :jerking: :jerking: :jerking:
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Έχεις σκεφτεί μήπως για το airbnb και όλα τα έξοδα διαμονής σου στο άλλο μέρος (φαγητό κλπ) το διάστημα που πας συνολικά ξοδεύεις περισσότερα από ό,τι ο Kman το ΣΚ του στο Κίεβο σε βίζιτες;

Εγω κατω απο 10μερο δεν ταξιδευω γιατι ειμαι στην κατηγορια love-turist οποτε θελω χρονο να παιξω μαζικα και να γνωρισω τις αλλες καλυτερα..Επισης ταξιδευω και για το μερος να δω κατι καινουργιο
Δεν παω για πουτανες παω για γυναικες,διασκεδαση,φωτογραφιες και νεες επειριες

Οποτε ειμαι σε αλλη κατηγορια απ καποιον που παει να ξεσκισει πολλες πουτανες μαζεμενες το διημερο

Το τι ξοδευεις εχει να κανει και με εσενα..Πχ ανετα μαγειρευεις και μεσα αν εισαι μεσω airbnb
Με σπιτι airbnb σιγουρα δινεις πολλα λιγοτερα απο ξενοδοχεια το χω τσεκαρει σε πανω απο 10 διαφορετικες χωρες

ΑΛλα ξαναλεω παντα η συγκριση γινεται μεταξυ δυο ιδιων πραγματων αν πας για αλλους λογους δεν υφισταται συγκριση
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εδώ το μαγείρεμα του τουρκολάγνου έξω απο το θεσπέσιο Airbnb διαμέρισμα !
Αποταμίευση :0,10€ Για καλαμποκάκι το βράδι με τη ταξιτζου :2funny:
 

Συνημμένα

  • IMG_1319.JPG
    IMG_1319.JPG
    74,3 KB · Εμφανίσεις: 22

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Συνόλο 6 ε? 4 ραντεβού και 2 περιμένεις τον Αυγουστο... Εδώ έχουμε το μοναδικό φαινόμενο άντρα να λέει τα ραντεβού ...γαμήσια και μάλιστα τα μελλοντικά ραντεβού το ίδιο... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και τα match στο Τίντερ ως ερωτική επιτυχία.... :jerking: :jerking: :jerking:

Εσυ ανεβαζεις kman (συνταγη της πληρωμενης επιτυχιας) και λες οτι χτυπησες 0 Ουκρανια
Επισης Ροδο αν καταλαβα καλα χτυπησες 0 η 1?
Εγω μονο Αυγουστο βγηκα με 4 Σλαβες και αλλες 5 τουριστριες

Οταν φτασεις 200+ γυναικες που εχεις γαμησει χωρις κασερι τοτε ξαναστειλε μου μηνυμα να μιλησουμε επι ισοις οροις

Η διαφορα ειναι οτι εγω γαμαω καθε μια πουτανα με ακομα καλυτερη τιμη απ αυτους που λες ενω αυτοι δεν γαμανε ΟΥΤΕ ΜΙΑ απ αυτες που γαμαω τσαμπα

Οποτε καθε αλλη κουβεντα δεν εχει νοημα εφοσον δεν καταλαβαινεις αυτα τα βασικα


Προσκυνα αυτους που τα σκανε, εγω οσο μπορω τσαμπα θα γαμαω το μουνι τσαμπα χωρις να του δινω καμια επιπλεον αξια


 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Εγω κατω απο 10μερο δεν ταξιδευω γιατι ειμαι στην κατηγορια love-turist οποτε θελω χρονο να παιξω μαζικα και να γνωρισω τις αλλες καλυτερα..Επισης ταξιδευω και για το μερος να δω κατι καινουργιο
Δεν παω για πουτανες παω για γυναικες,διασκεδαση,φωτογραφιες και νεες επειριες

Οποτε ειμαι σε αλλη κατηγορια απ καποιον που παει να ξεσκισει πολλες πουτανες μαζεμενες το διημερο

Το τι ξοδευεις εχει να κανει και με εσενα..Πχ ανετα μαγειρευεις και μεσα αν εισαι μεσω airbnb
Με σπιτι airbnb σιγουρα δινεις πολλα λιγοτερα απο ξενοδοχεια το χω τσεκαρει σε πανω απο 10 διαφορετικες χωρες

ΑΛλα ξαναλεω παντα η συγκριση γινεται μεταξυ δυο ιδιων πραγματων αν πας για αλλους λογους δεν υφισταται συγκριση
Καλά ναι σίγουρα, εξαρτάται και από τους σκοπούς του ταξιδιού για να κάνεις σύγκριση, αλλά έχοντας ταξιδέψει τόσες φορές Κίεβο, υποθέτω ότι πλέον πας μόνο για τις γυναίκες.

Τις Σλάβες τις γνωρίζεις και Ελλάδα; Αν ναι, πού μπας και γνωρίσουμε κι εμείς καμιά; Στο mamba έχει μόνο βιζιτούδες και στο Τίντερ, άμα ματσάρω με ξένη, κάθε άλλο παρά Σλάβα θα είναι.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εσυ ανεβαζεις kman (συνταγη της πληρωμενης επιτυχιας) και λες οτι χτυπησες 0 Ουκρανια
Επισης Ροδο αν καταλαβα καλα χτυπησες 0 η 1?
Εγω μονο Αυγουστο βγηκα με 4 Σλαβες και αλλες 5 τουριστριες

Οταν φτασεις 200+ γυναικες που εχεις γαμησει χωρις κασερι τοτε ξαναστειλε μου μηνυμα να μιλησουμε επι ισοις οροις

Η διαφορα ειναι οτι εγω γαμαω καθε μια πουτανα με ακομα καλυτερη τιμη απ αυτους που λες ενω αυτοι δεν γαμανε ΟΥΤΕ ΜΙΑ απ αυτες που γαμαω τσαμπα

Οποτε καθε αλλη κουβεντα δεν εχει νοημα εφοσον δεν καταλαβαινεις αυτα τα βασικα


Προσκυνα αυτους που τα σκανε, εγω οσο μπορω τσαμπα θα γαμαω το μουνι τσαμπα χωρις να του δινω καμια επιπλεον αξια
:think: :think: :think:

Αυτο το λες γαμήσι???  :headbang: :headbang: :headbang:

Δεν το μαζευεις τύπε!  :zombie:

Λύσε μας και το γρίφο του Lefteris38----> Πως λέγεται το πουλί που κάνει ακροβατικά στον αέρα?  
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Καλά ναι σίγουρα, εξαρτάται και από τους σκοπούς του ταξιδιού για να κάνεις σύγκριση, αλλά έχοντας ταξιδέψει τόσες φορές Κίεβο, υποθέτω ότι πλέον πας μόνο για τις γυναίκες.

Τις Σλάβες τις γνωρίζεις και Ελλάδα; Αν ναι, πού μπας και γνωρίσουμε κι εμείς καμιά; Στο mamba έχει μόνο βιζιτούδες και στο Τίντερ, άμα ματσάρω με ξένη, κάθε άλλο παρά Σλάβα θα είναι.


Ποτε δεν πηγαινω σε χωρα που εχω ξαναπαει οσο καλα και να περασα οσες και να γαμησα..Μονο ετσι βελτιωνω το game μου εχω παω σε 10 διαφορετικες χωρες και μεχρι να γυρισω ολο τον κοσμο δεν εχει επαναληψη(εκτος αμα ερωτευτω φανταζομαι)

Για Σλαβες παιξε couchsurfing γινεται χαμος τα τελευταια χρονια απο Ουκρανεζες,Πολωνεζες και καπως λιγοτερες Ρωσιδες και Σερβες
Να μπαινεις συχνα και να κοιτας ποιες ερχονται σαν travellers

mamba,topface εχει κυριως πουτανες οπως και badoo

Τσεκαρε και tinder,happn,bumble


Extra tip**
Τις πιο πολλες Σλαβες μαζεμενες Αθηνα (παιζεις και μπαλα) θα τις βρεις Καλλιθεα στο εστιατοριο(ρωσικο) Τραπεζουντα

Παρασκευη-ΣαΒβατο εχει παρα πολλεεες και απ οσο ξερω παιζουν βιζιτες
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Όντως μπορεί η ιστορία μου να έχει ενδιαφέρον..  Άντε να την πούμε ολόκληρη και σωστά λοιπόν. Ήμασταν Vinnitsa και είχα βρεθεί με μια 29χρονη καθηγήτρια αγγλικών. Είχαμε μείνει μαζί ήδη ένα βράδυ και την επόμενη, παραμονή πρωτοχρονιάς, είχαμε κανονίσει να πάμε στο σπίτι της για ρεβεγιόν και μετά θα πηγαίναμε στη Disco. Το πρωί λοιπόν κατεβαίνω κάτω μαζί της από το διαμέρισμά μου και συναντάω την οδοντίατρο 30χρονών που ίσως βρισκόμουν τις επόμενες ημέρες που είχε δει το αυτοκίνητό μου και την είχε στήσει. Μας βλέπει μαζί και μου κάνει σκηνικό ζήλιας που ήμουν με άλλη γυναίκα. Τις αφήνω μόνες τους να τα λένε και πάω για πρωινό. Βαριόμουν να τις ακούω και απλά είπα πως θα είμαι στο Mafia αν θέλει να έρθει να εξηγηθούμε. Μετά από λίγο έρχονται μαζί και αφού αποδέχτηκα ότι όντως είχα κάτι παράλληλο.. στην οδοντίατρο είπα να φύγει και στην καθηγήτρια να φάμε πρωινό και να πάει στο καλό. Αυτή όμως επέμεινε ότι είχε κανονίσει να κάνουμε ρεβεγιόν στο σπίτι της και ότι δεν θα αλλάξουμε τα σχέδια. Έτσι λοιπόν και έγινε. Πήγαμε σπίτι της, το βράδυ μετά στη Disco και κοιμήθηκε μαζί μου σαν να μην είχε συμβεί τίποτα.. αποφεύγοντας και οι 2 να συζητήσουμε για το περιστατικό μέχρι που την αποχαιρέτησα το επόμενο πρωί. Την επόμενη βρέθηκα με κάποια άλλη το απόγευμα. Και 2 πρωινά μετά το σκηνικό όταν σηκώθηκα το πρωί βρήκα κάτι σαν πράσινο χρώμα πάνω στο αυτοκίνητο. Κατάλαβα ότι ήταν η εκδίκηση της απατημένης και πήγα να το πλύνω θεωρώντας ότι το σκηνικό έλαβε τέλος. Αφού το έπλυνα γύρισα στο διαμέρισμα και βγήκα το επόμενο ραντεβού με μια καινούργια για καφέ. Ήπιαμε τον καφέ μας και μόλις φτάσαμε στο διαμέρισμα τις βρήκα και τις 2 μαζί στην είσοδο του σπιτιού μου και μου πέταξαν από αυτό το πράσινο σαν χρώμα το οποίο τελικά ήταν ιώδιο. Τις έπιασα και τις έβαλα σε ένα κυβερνητικό κτήριο δίπλα στο διαμέρισμα που νοίκιαζα και ζήτησα να καλέσουν οι εκεί θυρωροί την αστυνομία. Όπως και έγινε. Ήρθε η αστυνομία και πήγαμε στο αστυνομικό τμήμα. Εκεί είπα στους αστυνομικούς το σκηνικό και ζήτησα να κάνω μήνυση. Στην αρχή νόμιζαν ότι μπλόφαρα και το πήραν χαλαρά αλλά όταν πέρασε η ώρα και είδαν ότι δεν έκανα πλάκα και επέμεινα να καλέσουμε την ελληνική πρεσβεία και να βρεθεί μεταφραστής και δικηγόρος η μία από τις 2 κοπέλες έβαλε τα κλάματα και άρχισαν να με παρακαλάνε να μην τις μηνύσω. Ο αστυνομικός στο τέλος με παρακάλεσε και αυτός γιατί όπως είπε αν το συνέχιζα θα είχαν πρόβλημα και ίσως έχαναν τη δουλειά τους, καθότι η μία ήταν καθηγήτρια στο καλύτερο σχολείο της Vinnitsa και η άλλη οφθαλμίατρος στο νοσοκομείο της πόλης. Με ρώτησε τι θέλω για να μην το συνεχίσω και να τελειώσει εδώ το σκηνικό. Εγώ λοιπόν ζήτησα να πάμε στο νοσοκομείο και να με καθαρίσουν 100% από το ιώδιο και να μου δώσουν τα χρήματα που έδωσα για τον καθαρισμό του αυτοκινήτου. Μας πήραν λοιπόν με το περιπολικό και τους τρεις και μας πήγαν στο νοσοκομείο όπου δούλευε η μια κοπέλα. Μπήκαμε σε ένα εξεταστήριο και η οφθαλμίατρος με καθάρισε προσεκτικά από το ιώδιο. Στη συνέχεια μου έδωσε 1.000 Ηryvnia που ήταν το ποσό που είχα δώσει για τον καθαρισμό του αυτοκινήτου με ειδική κρέμα, τα οποία αργότερα της τα επέστρεψα. Στη συνέχεια ήρθε μαζί μου στο σπίτι και πήγαμε για φαγητό μαζί με τον aegean. Παρεπιπτώντος το ίδιο βράδυ κοιμήθηκε μαζί μου στο διαμέρισμα, όπως και το επόμενο βράδυ που ήταν το τελευταίο πριν φύγουμε από τη Vinnitsa.
Μάρτυρας όλης αυτής της ιστορίας είναι ο Aegean
Δηλαδή έγιναν όλα όπως τα είπα με τη διαφορά ότι δεν ηταν μπογιά αλλά зелёнка  :2funny:και στην πέταξαν 2 αντί γιά μία γκόμενα :2funny:.Εγώ γιά να μην έχω τέτοια παρατράγουδα πάντα της κρατάω σε κάποια απόσταση και πάρα πολλές δεν της πηδάω!Βέβαια αν μια γκομενα δεν την πηδάς κακεύει και μπορεί να γίνει επικύνδινη :o μία το 1995 είχε βάλει να με κλέψουν επειδή δεν την πήδαγα!Δεν την πήδαγα γιατί τη θεωρουσα απερηποίητη!Μία άλλη που με κυνηγούσε 10 χρόνια και δεν την πήδαγα  :2funny:ενώ της έγραφα μηνύματα π.χ. Η Κορεάτισα δεν μου έκανε σεξ απο το Skype  :2funny: ή ημουν Ελλάδα και με ρώταγε τι κάνεις?Και της έγραψα πήδηξα σήμερα στα μπουρδέλα μία που σου έμοιαζε πάρα πολύ  :2funny:.......Τελικά αυτή γιά να μου σπάσει και καλά τα νεύρα κάνει σόου στο Chaturbate  :2funny:Το μόνο ότι τη λυπάμαι που έτρεχε και με κυνηγούσε  :-Αν βρω χρόνο θα γραψω σχετικα θα σας βάλω φώτο και λινκ από το Chaturbate για να  :2funny:.
    Εδώ δεν τα κάνουν αυτά.Στη Νότια Ρωσσία που γιά γκόμενες δεν κάνει έχουν τέτοια χαρακτήρα και ζηλεύουν και κάνουν τέτοιες μαλακίες
 

Συνημμένα

  • S083-06-Zelenka.jpg
    S083-06-Zelenka.jpg
    39,3 KB · Εμφανίσεις: 45
  • 7439db8b99c6240aa7b5d65e0d32486d.jpg
    7439db8b99c6240aa7b5d65e0d32486d.jpg
    49,7 KB · Εμφανίσεις: 46
  • 1490001754_40_13316488.jpg
    1490001754_40_13316488.jpg
    16,1 KB · Εμφανίσεις: 20

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom