Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Μετα τον χαμο που εγινε τελευταιως, βλεπω να πατωνει και αυτο το νημα οπως εγινε με Μολδαβια ,Τσεχια και τα αλλα ανατολικα θρεντ.
οταν σταματανε να γραφουνε αυτοι που πηγαινουν συχνα λογικοτατο ειναι φυσικα ...
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Αρα κραταω μικρο καλαθι οταν ακουω απο επαγγελματιες 'κλαψες'....
Αμα αυτα που ξερω γινονται στην Λευκαδα, που μεχρι τη δεκαετια του 80 ειχε κατσικια και γελαδια,
ε δε μπορω να δεχτω οτι η κοσμοπολιτικη Ροδος που εχει τουρισμο εδω και 70 χρονια, οτι εχει πεσει 'χαμηλα'....
Η Ρόδος όπως και η Ελλάδα έχει πιάσει ΠΑΤΟ!!!!!
Όσο για τη γκρίνια των επιχειρηματιών είναι όπως με τον ψεύτη βοσκό που φώναζε λύκοι-λύκοι χωρίς λόγο! Τώρα έχουν έρθει οι πραγματικές αναδουλειές σε όλους , χωρίς να τους πιστεύει κανένας...

όσο για το νήμα, δεν είναι πολύ αυτοί που πηγαίνουν συχνά και δεν έχει να κάνει με τον τελευταίο χαμό!Ίσα ίσα που σταμάτησαν να γράφουν κάποια άτομα που έριχναν το επίπεδο!!! Η απουσία του Κμαν είναι αυτή που το ρίχνει και το ότι κανένας όπως δείχνει αυτό το διάστημα δεν γαμάει Ουκρανίδα!!!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Το νημα εκτοξευτηκε απο τοτε που σταματησε ο κμαν  :grin: 150 σελιδες σε λιγοτερο απο τρεις μηνες ...
αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι δεν συνεισεφερε , καθε αλλο μαλιστα γιατι ηταν το αλατοπιπερο εδω μεσα και εννοειται oτι πρεπει να ξαναγραψει.
Ποιος σου ειπε ομως οτι κανενας δεν γαμαει ουκρανη αυτο το διαστημα? ο dirty ασ πουμε εχει ξεπουτσιαστει και το γνωριζεις ... ο σπυρος το ιδιο και ο love θα ανεβαινει απο Σεπτεμβριο και παλι.
ξανα και για τελευταια φορα ... ΟΛΟΙ χωρανε , αυτη ειναι η αποψη μου.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Η Ρόδος όπως και η Ελλάδα έχει πιάσει ΠΑΤΟ!!!!!
Όσο για τη γκρίνια των επιχειρηματιών είναι όπως με τον ψεύτη βοσκό που φώναζε λύκοι-λύκοι χωρίς λόγο! Τώρα έχουν έρθει οι πραγματικές αναδουλειές σε όλους , χωρίς να τους πιστεύει κανένας...

όσο για το νήμα, δεν είναι πολύ αυτοί που πηγαίνουν συχνά και δεν έχει να κάνει με τον τελευταίο χαμό!Ίσα ίσα που σταμάτησαν να γράφουν κάποια άτομα που έριχναν το επίπεδο!!! Η απουσία του Κμαν είναι αυτή που το ρίχνει και το ότι κανένας όπως δείχνει αυτό το διάστημα δεν γαμάει Ουκρανίδα!!!
 
Εδώ γράφει τα αντίθετα.Αλλά όπως λες είναι φτωχοτουρίστες οι περισσότεροι.Και δυστηχώς η Ελλάδα με την αύξηση του ΦΠΑ εχει γινει πια πολυ ακριβη χώρα.
Το νημα εκτοξευτηκε απο τοτε που σταματησε ο κμαν  :grin: 150 σελιδες σε λιγοτερο απο τρεις μηνες ...
αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι δεν συνεισεφερε , καθε αλλο μαλιστα γιατι ηταν το αλατοπιπερο εδω μεσα και εννοειται oτι πρεπει να ξαναγραψει.
Ποιος σου ειπε ομως οτι κανενας δεν γαμαει ουκρανη αυτο το διαστημα? ο dirty ασ πουμε εχει ξεπουτσιαστει και το γνωριζεις ... ο σπυρος το ιδιο και ο love θα ανεβαινει απο Σεπτεμβριο και παλι.
ξανα και για τελευταια φορα ... ΟΛΟΙ χωρανε , αυτη ειναι η αποψη μου.
Ο ΚΜΑΝ δεν μου άρεσε που έγραφε μπούρδες!Διάβαζε τα Αγγλόφωνα σά'ι'τ που δεν εχουν καμια σχεση με την πραγματικότητα και τα μετεφραζε και έβαζε τα αρθρα τους :2funny:Ο κλώνος του έγραψε ότι ο ΚΜΑΝ του είπε ότι οι Ρωσσίδες ξετρελάθηκαν με το μουντιάλ  :jerking:όταν εγώ που είμαι εδώ έγραψα τι είδα!Οτι είναι εντελως το αντιθετο!Σαν να μην υπήρχε το μουντιάλ (τα εχω γραψει στο Thread της Ρωσσίας).
  Σχετικά με το σά'ι'τ το διαβάζω και  :2funny:όπως έγραψα μου θυμίζει σά'ι'τ Πακιστανών  :2funny:.Ο Δόκτωρ βλαξ δεν εχει φράγκο  :2funny:σκεφτόταν τα 300 ευρω του εισητηρίου οπότε στον υπνο του θα πάει  :2funny:.
  Ο Dirty είναι εντελώς υπανάπτικτος όσες φώτο είδα με γκόμενες είναι κάτι 40+ τελειωμένες.
   Δε μ άρέσει που μας κρύβουνε ότι πάθανε!Γιατί δεν μας έγραψε ότι τον έλουσαν με μπογιά? :2funny:Γιατί ΚΑΝΕΝΑΣ δεν έγραψε πως ο Flower Lover ο κηπουρός απο τη Θεσσαλονικη που πήγε Μολδαβια να το παιξει μαγαζάτορας και έφυγε νυχτα και φέσωσε 5-6 Ελληνες τρεις Τουρκους και μερικές τράπεζες? :2funny:
      Και τέλος για τη Μολδαβία με ότι έγραψα στο Amurspb συμφωνίσαν όλοι!και για να ειμαι ходок σε ένα σά'ι'τ που εδώ λέτε ότι είναι σοβαρό.Γιατί δεν έγραψε κανενας για τους γελοίους της Μολδαβίας τον Παναγιώταρο και την παρέα του που κάθονταν στο ΟΠΑ και έπαιζαν τάβλι και δε γάμαγε κανενας τίποτα? :2funny:
  Σχετικά με το γούστο σας με της γκόμενες γιά σας όλες οι τελειωμένες 30+ είναι κουκλάρες.Μ αρέσει που στο Amurspb αν γιά κάποιον δεν πιστευουμε ότι γραφει μπορούμε να το βάλουμε σε ψηφοφορία    οπότε οι ψεύτες αμέσως ρεζιλεύοντε  :2funny:
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Χαχαχαχα.... καλα τα σκηνικα με τον Ντερτι7 που ελουσε απατημενη γκομενα με μπογια και του ουκα...τσεπης που εφαγε της χρονιας του απο ουγκρανους μαφιοζους ηταν μακραν τα χαιλαιτς του 2018

:2funny: :2funny: :2funny:

Απο κοντα φυσικα κι ο ερανος που κανει ο δοκτωρας γθα να μαζεψει τα...300€ του εισητιριου με την γιουκρεινιαν ερλαινς!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
 
Εδώ γράφει τα αντίθετα.Αλλά όπως λες είναι φτωχοτουρίστες οι περισσότεροι.Και δυστηχώς η Ελλάδα με την αύξηση του ΦΠΑ εχει γινει πια πολυ ακριβη χώρα.
Εδώ πέρα κάποτε λέγανε, σε αυτό το Site, στα πρόβατα πως οι λαθρομετανάστες στις βάρκες είναι ...επενδυτές.....

Για τον Δρ βλαψ το πιστεύω! Δυσκολο να πάει Κίεβο.. Πρέπει να αγοράσει και το Τίντερ πλας.. που αν δεν έχει iphone κάνει 12Ε το μήνα...  

 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
καλα ... την αλλη φορα που θα ερθω θα σε παρω τηλ να μου δωσεις να γαμησω καλυτερα πουτανακια :grin: εγω σε τρεις μερες αυτα βρηκα αυτα γαμησα ,,, ειχα παει και σε ενα αλλο σαλον πιο μπροστα και εφυγα τρεχοντας ,,, μπαζα ητανε και οταν ειπα της τσατσας οτι δεν ειναι ομορφες με αποκαλεσε τρελλο χαχα

o kman δεν ξερω αν αντεγραφε αγγλικα σαιτ αλλα ξερω οτι ειναι μεγαλο θυμα σιγουρα ...
ο μπλασκος το διατυπωσε πολυ καλα για τις σπονσορετς ,,, "τεμπελικα πουτανακια που ψαχνουν αγαπουληδες" :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εδώ πέρα κάποτε λέγανε, σε αυτό το Site, στα πρόβατα πως οι λαθρομετανάστες στις βάρκες είναι ...επενδυτές.....

Για τον Δρ βλαψ το πιστεύω! Δυσκολο να πάει Κίεβο.. Πρέπει να αγοράσει και το Τίντερ πλας.. που αν δεν έχει iphone κάνει 12Ε το μήνα... 
Το ξέρω  :2funny:Συνήθως έρχοντε τουρίστες παρόμοιοι με τους επενδυτές  :2funny:
  Σχετικά με τον Δρ βλαξ το πιο γελοίο της υπόθεσης είναι ότι ενω δεν πηγαίνει πουθενά και στην καλυτερη περιπτωση να εχει παει 2-3 φορές  :2funny:κάνει και το δάσκαλο και δίνει συμβουλές  :jerking: :jerking: :jerking:
 
καλα ... την αλλη φορα που θα ερθω θα σε παρω τηλ να μου δωσεις να γαμησω καλυτερα πουτανακια :grin: εγω σε τρεις μερες αυτα βρηκα αυτα γαμησα ,,, ειχα παει και σε ενα αλλο σαλον πιο μπροστα και εφυγα τρεχοντας ,,, μπαζα ητανε και οταν ειπα της τσατσας οτι δεν ειναι ομορφες με αποκαλεσε τρελλο χαχα

o kman δεν ξερω αν αντεγραφε αγγλικα σαιτ αλλα ξερω οτι ειναι μεγαλο θυμα σιγουρα ...
ο μπλασκος το διατυπωσε πολυ καλα για τις σπονσορετς ,,, "τεμπελικα πουτανακια που ψαχνουν αγαπουληδες" :2funny:
Δυστηχώς το επίπεδο των Σαλόν έχει πέσει αυτό το βλέπω κ εγω,το λένε στο amurspb και το επιβεβαιώνει και ο Νέαρχος.Παντος αν ψάξεις βρίσκεις καλά κομμάτια.
    Αν διαβάσεις ένα σά'ι'τ στα Αγγλικά θα νομίζεις ότι διαβάζεις ΚΜΑΝ  :2funny: :2funny: :2funny:Εγώ δεν τον πήρα ποτέ στα σοβαρά πηγαίνει μια φορα καπου και μετα γραφει 2 χρόνια γ'αυτό όπως και οι περισσότεροι εδώ μέσα  :2funny:
  Ο πιό γελοίος είναι αυτός που θα πάει Τουρκία και έβαλε φώτο και μιά Αζέρα  :2funny:Το πιο γελοιο ειναι οτι βρεθηκαν ανθρωποι που έλεγαν τι ωραια που είναι η 35χρονη Αζέρα  :2funny:Καποτε ειχε βάλει μια φώτο του  :2funny:ειναι μαυριδερός σα γύφτος οποτε σε αυτά τα μέρη που πάει θα μοιάζει με τους ντόπιους  :2funny: :2funny: :2funny:
 
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Ο πανος ο σκληρος;;;

Που οδηγαει στα λιμανακια κρατοντας εναμπουκαλι ουζο στο χερι;;;


:2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
 

Συνημμένα

  • 1497121514152588574.jpg
    1497121514152588574.jpg
    116,8 KB · Εμφανίσεις: 23
  • 1497121519178980326.jpg
    1497121519178980326.jpg
    175,5 KB · Εμφανίσεις: 27
  • hzkBPcquIP8.jpg
    hzkBPcquIP8.jpg
    40,4 KB · Εμφανίσεις: 24
  • 1033050151.jpg
    1033050151.jpg
    59,9 KB · Εμφανίσεις: 27

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Κι επειδή έγινε χαμός απο τα πμ στον Τουρκολάγνο όπως λεει ο ίδιος  για προσφορά ...τεχνογνωσίας έχω κι εγώ να προτείνω ένα dating site για όσους τον παίρνουν στα σοβαρά !
Εδώ θα βρείτε μια τεράστια ποικιλία γυναικών ---> :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • IMG_1312.JPG
    IMG_1312.JPG
    62,8 KB · Εμφανίσεις: 28
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Κι επειδή έγινε χαμός απο τα πμ στον Τουρκολάγνο όπως λεει ο ίδιος  για προσφορά ...τεχνογνωσίας έχω κι εγώ να προτείνω ένα dating site για όσους τον παίρνουν στα σοβαρά !
Εδώ θα βρείτε μια τεράστια ποικιλία γυναικών ---> :2funny: :2funny: :2funny:
Το μωρο στην 5η φωτο ειναι φωτια και λαβρα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Το ξέρω  :2funny:Συνήθως έρχοντε τουρίστες παρόμοιοι με τους επενδυτές  :2funny:
  Σχετικά με τον Δρ βλαξ το πιο γελοίο της υπόθεσης είναι ότι ενω δεν πηγαίνει πουθενά και στην καλυτερη περιπτωση να εχει παει 2-3 φορές  :2funny:κάνει και το δάσκαλο και δίνει συμβουλές  :jerking: :jerking: :jerking:
 Δυστηχώς το επίπεδο των Σαλόν έχει πέσει αυτό το βλέπω κ εγω,το λένε στο amurspb και το επιβεβαιώνει και ο Νέαρχος.Παντος αν ψάξεις βρίσκεις καλά κομμάτια.
    Αν διαβάσεις ένα σά'ι'τ στα Αγγλικά θα νομίζεις ότι διαβάζεις ΚΜΑΝ  :2funny: :2funny: :2funny:Εγώ δεν τον πήρα ποτέ στα σοβαρά πηγαίνει μια φορα καπου και μετα γραφει 2 χρόνια γ'αυτό όπως και οι περισσότεροι εδώ μέσα  :2funny:
  Ο πιό γελοίος είναι αυτός που θα πάει Τουρκία και έβαλε φώτο και μιά Αζέρα  :2funny:Το πιο γελοιο ειναι οτι βρεθηκαν ανθρωποι που έλεγαν τι ωραια που είναι η 35χρονη Αζέρα  :2funny:Καποτε ειχε βάλει μια φώτο του  :2funny:ειναι μαυριδερός σα γύφτος οποτε σε αυτά τα μέρη που πάει θα μοιάζει με τους ντόπιους  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δημητρακη σε μια κλιμακα απο το 1 ως το 10 (point system) ,
Πως βαθμολογεις τον εαυτο σου σε εμφανιση?
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Μη μαλώνετε ρέι :grin:
Και προπαντός,don't feed the trolls ;)

Glock,koble σας διάβασα :grin:
Koble τη Δευτέρα πάω Πράγα,θα ξηγηθώ λουκετάκι της αγάπης μόνο επειδή το έγραψες.

Και για να είμαι και οn topic ο αρχηγός συνεχίζει να μουνοαρμενίζει στo Aιγαίο,με Ουκρανεζάκι 1,81 με δυνατό σώμα,αλλά κλασσική φάτσα Σεργκέι Μπούμπκα.

Όμως η Σλοβάκα που έφερε είναι ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΤΕΜΑΧΙΟ,φάτσα σώμα,κοπλέ. :rockon:

Και μια Ουκρανεζοανταπόκριση από Μόναχο.
Από φίλη μου που διδάσκει Γερμανικά σε σχολείο ένταξης μεταναστών,μου είπε ότι εδώ και  καιρό έχουν έρθει Ουκρανεζάκια ηλικίας 20-30.

Αφήστε τα μίση και αρχίστε το γαμήσι :hi:
 
D

dude901123

Επισκέπτης
    Δε μ άρέσει που μας κρύβουνε ότι πάθανε!Γιατί δεν μας έγραψε ότι τον έλουσαν με μπογιά?

Όντως μπορεί η ιστορία μου να έχει ενδιαφέρον..  Άντε να την πούμε ολόκληρη και σωστά λοιπόν. Ήμασταν Vinnitsa και είχα βρεθεί με μια 29χρονη καθηγήτρια αγγλικών. Είχαμε μείνει μαζί ήδη ένα βράδυ και την επόμενη, παραμονή πρωτοχρονιάς, είχαμε κανονίσει να πάμε στο σπίτι της για ρεβεγιόν και μετά θα πηγαίναμε στη Disco. Το πρωί λοιπόν κατεβαίνω κάτω μαζί της από το διαμέρισμά μου και συναντάω την οδοντίατρο 30χρονών που ίσως βρισκόμουν τις επόμενες ημέρες που είχε δει το αυτοκίνητό μου και την είχε στήσει. Μας βλέπει μαζί και μου κάνει σκηνικό ζήλιας που ήμουν με άλλη γυναίκα. Τις αφήνω μόνες τους να τα λένε και πάω για πρωινό. Βαριόμουν να τις ακούω και απλά είπα πως θα είμαι στο Mafia αν θέλει να έρθει να εξηγηθούμε. Μετά από λίγο έρχονται μαζί και αφού αποδέχτηκα ότι όντως είχα κάτι παράλληλο.. στην οδοντίατρο είπα να φύγει και στην καθηγήτρια να φάμε πρωινό και να πάει στο καλό. Αυτή όμως επέμεινε ότι είχε κανονίσει να κάνουμε ρεβεγιόν στο σπίτι της και ότι δεν θα αλλάξουμε τα σχέδια. Έτσι λοιπόν και έγινε. Πήγαμε σπίτι της, το βράδυ μετά στη Disco και κοιμήθηκε μαζί μου σαν να μην είχε συμβεί τίποτα.. αποφεύγοντας και οι 2 να συζητήσουμε για το περιστατικό μέχρι που την αποχαιρέτησα το επόμενο πρωί. Την επόμενη βρέθηκα με κάποια άλλη το απόγευμα. Και 2 πρωινά μετά το σκηνικό όταν σηκώθηκα το πρωί βρήκα κάτι σαν πράσινο χρώμα πάνω στο αυτοκίνητο. Κατάλαβα ότι ήταν η εκδίκηση της απατημένης και πήγα να το πλύνω θεωρώντας ότι το σκηνικό έλαβε τέλος. Αφού το έπλυνα γύρισα στο διαμέρισμα και βγήκα το επόμενο ραντεβού με μια καινούργια για καφέ. Ήπιαμε τον καφέ μας και μόλις φτάσαμε στο διαμέρισμα τις βρήκα και τις 2 μαζί στην είσοδο του σπιτιού μου και μου πέταξαν από αυτό το πράσινο σαν χρώμα το οποίο τελικά ήταν ιώδιο. Τις έπιασα και τις έβαλα σε ένα κυβερνητικό κτήριο δίπλα στο διαμέρισμα που νοίκιαζα και ζήτησα να καλέσουν οι εκεί θυρωροί την αστυνομία. Όπως και έγινε. Ήρθε η αστυνομία και πήγαμε στο αστυνομικό τμήμα. Εκεί είπα στους αστυνομικούς το σκηνικό και ζήτησα να κάνω μήνυση. Στην αρχή νόμιζαν ότι μπλόφαρα και το πήραν χαλαρά αλλά όταν πέρασε η ώρα και είδαν ότι δεν έκανα πλάκα και επέμεινα να καλέσουμε την ελληνική πρεσβεία και να βρεθεί μεταφραστής και δικηγόρος η μία από τις 2 κοπέλες έβαλε τα κλάματα και άρχισαν να με παρακαλάνε να μην τις μηνύσω. Ο αστυνομικός στο τέλος με παρακάλεσε και αυτός γιατί όπως είπε αν το συνέχιζα θα είχαν πρόβλημα και ίσως έχαναν τη δουλειά τους, καθότι η μία ήταν καθηγήτρια στο καλύτερο σχολείο της Vinnitsa και η άλλη οφθαλμίατρος στο νοσοκομείο της πόλης. Με ρώτησε τι θέλω για να μην το συνεχίσω και να τελειώσει εδώ το σκηνικό. Εγώ λοιπόν ζήτησα να πάμε στο νοσοκομείο και να με καθαρίσουν 100% από το ιώδιο και να μου δώσουν τα χρήματα που έδωσα για τον καθαρισμό του αυτοκινήτου. Μας πήραν λοιπόν με το περιπολικό και τους τρεις και μας πήγαν στο νοσοκομείο όπου δούλευε η μια κοπέλα. Μπήκαμε σε ένα εξεταστήριο και η οφθαλμίατρος με καθάρισε προσεκτικά από το ιώδιο. Στη συνέχεια μου έδωσε 1.000 Ηryvnia που ήταν το ποσό που είχα δώσει για τον καθαρισμό του αυτοκινήτου με ειδική κρέμα, τα οποία αργότερα της τα επέστρεψα. Στη συνέχεια ήρθε μαζί μου στο σπίτι και πήγαμε για φαγητό μαζί με τον aegean. Παρεπιπτώντος το ίδιο βράδυ κοιμήθηκε μαζί μου στο διαμέρισμα, όπως και το επόμενο βράδυ που ήταν το τελευταίο πριν φύγουμε από τη Vinnitsa.
Μάρτυρας όλης αυτής της ιστορίας είναι ο Aegean
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Όντως μπορεί η ιστορία μου να έχει ενδιαφέρον..  Άντε να την πούμε ολόκληρη και σωστά λοιπόν. Ήμασταν Vinnitsa και είχα βρεθεί με μια 29χρονη καθηγήτρια αγγλικών. Είχαμε μείνει μαζί ήδη ένα βράδυ και την επόμενη, παραμονή πρωτοχρονιάς, είχαμε κανονίσει να πάμε στο σπίτι της για ρεβεγιόν και μετά θα πηγαίναμε στη Disco. Το πρωί λοιπόν κατεβαίνω κάτω μαζί της από το διαμέρισμά μου και συναντάω την οδοντίατρο 30χρονών που ίσως βρισκόμουν τις επόμενες ημέρες που είχε δει το αυτοκίνητό μου και την είχε στήσει. Μας βλέπει μαζί και μου κάνει σκηνικό ζήλιας που ήμουν με άλλη γυναίκα. Τις αφήνω μόνες τους να τα λένε και πάω για πρωινό. Βαριόμουν να τις ακούω και απλά είπα πως θα είμαι στο Mafia αν θέλει να έρθει να εξηγηθούμε. Μετά από λίγο έρχονται μαζί και αφού αποδέχτηκα ότι όντως είχα κάτι παράλληλο.. στην οδοντίατρο είπα να φύγει και στην καθηγήτρια να φάμε πρωινό και να πάει στο καλό. Αυτή όμως επέμεινε ότι είχε κανονίσει να κάνουμε ρεβεγιόν στο σπίτι της και ότι δεν θα αλλάξουμε τα σχέδια. Έτσι λοιπόν και έγινε. Πήγαμε σπίτι της, το βράδυ μετά στη Disco και κοιμήθηκε μαζί μου σαν να μην είχε συμβεί τίποτα.. αποφεύγοντας και οι 2 να συζητήσουμε για το περιστατικό μέχρι που την αποχαιρέτησα το επόμενο πρωί. Την επόμενη βρέθηκα με κάποια άλλη το απόγευμα. Και 2 πρωινά μετά το σκηνικό όταν σηκώθηκα το πρωί βρήκα κάτι σαν πράσινο χρώμα πάνω στο αυτοκίνητο. Κατάλαβα ότι ήταν η εκδίκηση της απατημένης και πήγα να το πλύνω θεωρώντας ότι το σκηνικό έλαβε τέλος. Αφού το έπλυνα γύρισα στο διαμέρισμα και βγήκα το επόμενο ραντεβού με μια καινούργια για καφέ. Ήπιαμε τον καφέ μας και μόλις φτάσαμε στο διαμέρισμα τις βρήκα και τις 2 μαζί στην είσοδο του σπιτιού μου και μου πέταξαν από αυτό το πράσινο σαν χρώμα το οποίο τελικά ήταν ιώδιο. Τις έπιασα και τις έβαλα σε ένα κυβερνητικό κτήριο δίπλα στο διαμέρισμα που νοίκιαζα και ζήτησα να καλέσουν οι εκεί θυρωροί την αστυνομία. Όπως και έγινε. Ήρθε η αστυνομία και πήγαμε στο αστυνομικό τμήμα. Εκεί είπα στους αστυνομικούς το σκηνικό και ζήτησα να κάνω μήνυση. Στην αρχή νόμιζαν ότι μπλόφαρα και το πήραν χαλαρά αλλά όταν πέρασε η ώρα και είδαν ότι δεν έκανα πλάκα και επέμεινα να καλέσουμε την ελληνική πρεσβεία και να βρεθεί μεταφραστής και δικηγόρος η μία από τις 2 κοπέλες έβαλε τα κλάματα και άρχισαν να με παρακαλάνε να μην τις μηνύσω. Ο αστυνομικός στο τέλος με παρακάλεσε και αυτός γιατί όπως είπε αν το συνέχιζα θα είχαν πρόβλημα και ίσως έχαναν τη δουλειά τους, καθότι η μία ήταν καθηγήτρια στο καλύτερο σχολείο της Vinnitsa και η άλλη οφθαλμίατρος στο νοσοκομείο της πόλης. Με ρώτησε τι θέλω για να μην το συνεχίσω και να τελειώσει εδώ το σκηνικό. Εγώ λοιπόν ζήτησα να πάμε στο νοσοκομείο και να με καθαρίσουν 100% από το ιώδιο και να μου δώσουν τα χρήματα που έδωσα για τον καθαρισμό του αυτοκινήτου. Μας πήραν λοιπόν με το περιπολικό και τους τρεις και μας πήγαν στο νοσοκομείο όπου δούλευε η μια κοπέλα. Μπήκαμε σε ένα εξεταστήριο και η οφθαλμίατρος με καθάρισε προσεκτικά από το ιώδιο. Στη συνέχεια μου έδωσε 1.000 Ηryvnia που ήταν το ποσό που είχα δώσει για τον καθαρισμό του αυτοκινήτου με ειδική κρέμα, τα οποία αργότερα της τα επέστρεψα. Στη συνέχεια ήρθε μαζί μου στο σπίτι και πήγαμε για φαγητό μαζί με τον aegean. Παρεπιπτώντος το ίδιο βράδυ κοιμήθηκε μαζί μου στο διαμέρισμα, όπως και το επόμενο βράδυ που ήταν το τελευταίο πριν φύγουμε από τη Vinnitsa.
Μάρτυρας όλης αυτής της ιστορίας είναι ο Aegean
Εγώ σου τα έλεγα να αλλάζεις διαμέρισματα και κυρίως να κρύβεις το αυτοκίνητο!Θυμάσαι τη ιστορία είχα στήσει με τον Έλληνα του Χμελινσκ που θα με πήγαινε στο Κίεβο  για να ξεφύγω απο τη δικιά μου..!!

Ο Δημητράκης είναι πιο πονηρός σε αυτά και πάει πορνοεκδρομες στο Βιελίκι!Δεν δίνει πολλές πληροφορίες για το που μένει για να μην βρίσκουν οι γκόμενες το διαμέρισμά του!Μας είχε γράψει κάτι παρόμοιο κάποτε με μια που είχε αναστατώσει το κτήριο του και νόμιζε πως μετά απο ένα γαμησάκι θα την παντρευόταν!Σκέψου τώρα που είναι και Σταρ  τι θα γινόταν!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Δεν θα ξεχάσω και το "welcome to Ukraine " που μας έλεγαν οι Ουκρανοί μπάτσοι ! Μάλλον είχαν εντολές σε ευρωπαίους να είναι φιλικοί !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom