Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Πραγματι μερικες απο αυτες που εχει ποσταρει ο κμαν ειναι απο το πανω ραφι , το εγραφα παντα οταν ηταν καλες και μου αρεσαν. Ο καθενας βεβαια με τα γουστα του ,ουτε θα μαλωσουμε ποιος γαμαει τις καλυτερες πουτανες  :grin:

θα κανω ομως λιγο αντεπερισπασμο ... αυτη που την εχω ξαναβαλει ειναι ρωσσοφωνη μολδαβη των 20 ευρω(400lei)
την εκανα μαλιστα πασα και στον allan τον περασμενο Νοεμβριο , του εδωσα τηλ την πηρε οταν ανεβηκε πανω ,βρεθηκανε και ολα μια χαρα.
πιτσιρικα και πολυ καλη οποτε μπορεις να πεις και για αυτην οτι ειναι απο το πανω ραφι ,,, ολα ειναι σχετικα λοιπον και το θεμα ειναι να περναμε καλα .......................
 

Συνημμένα

  • 20182896_1649336368423902_1078618534_n.jpg_thumb.png
    20182896_1649336368423902_1078618534_n.jpg_thumb.png
    303,6 KB · Εμφανίσεις: 21
  • 20182896_1649336368423902_1078618534_n.jpg_thumb.png
    20182896_1649336368423902_1078618534_n.jpg_thumb.png
    303,6 KB · Εμφανίσεις: 19

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Πραγματι μερικες απο αυτες που εχει ποσταρει ο κμαν ειναι απο το πανω ραφι , το εγραφα παντα οταν ηταν καλες και μου αρεσαν. Ο καθενας βεβαια με τα γουστα του ,ουτε θα μαλωσουμε ποιος γαμαει τις καλυτερες πουτανες  :grin:

θα κανω ομως λιγο αντεπερισπασμο ... αυτη που την εχω ξαναβαλει ειναι ρωσσοφωνη μολδαβη των 20 ευρω(400lei)
την εκανα μαλιστα πασα και στον allan τον περασμενο Νοεμβριο , του εδωσα τηλ την πηρε οταν ανεβηκε πανω ,βρεθηκανε και ολα μια χαρα.
πιτσιρικα και πολυ καλη οποτε μπορεις να πεις και για αυτην οτι ειναι απο το πανω ραφι ,,, ολα ειναι σχετικα λοιπον και το θεμα ειναι να περναμε καλα .......................
Είναι σαν να βρίσκεις αυθεντική μπλούζα Paul&Shark με 20€!Για να γίνει αυτό πρέπει ο μαγαζάτορας να έχει τεράστια ανάγκη και να ξεπουλάει ή να ψάξεις να βρεις στοκάδικο και να είςαι τυχαιρός γιατί δεν υπάρχει πάντα η προσφορά !Η τιμή της παντού είναι αυτή που πληρώνει ο Αρχηγός !
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Είναι σαν να βρίσκεις αυθεντική μπλούζα Paul&Shark με 20€!Για να γίνει αυτό πρέπει ο μαγαζάτορας να έχει τεράστια ανάγκη και να ξεπουλάει ή να ψάξεις να βρεις στοκάδικο και να είςαι τυχαιρός γιατί δεν υπάρχει πάντα η προσφορά !Η τιμή της παντού είναι αυτή που πληρώνει ο Αρχηγός !
ο κμαν ειναι κλααικη περίπτωση δυτικοευρωπαιου που πληρωνει τον κουκο αηδονι
Στα συν του ομως οτι δεν κολλαei σε μια  μονο για να τα τρωει ενας αηδονοκουκος αλλα αλλαζει πολλλους
Το μη χειρον βελτιστον λοιπον η τακρικη του κμαν
Επισης λογω ελλειματικης φυσικης παρουσιας δεν μπορει να παιξει και σαν αγαπητικος με ολιγον απο σπονσορ. Οποτε παει φουλ για σπονσορ σε  κούκο-αηδόνι και είμαστε όλοι χαπυ
Ο αρχηγος γιατι με τα δικα του γυαλια νομιζει οτι  γαμαει μοντελα, οι κουκοι γιατι τα κονομανε σαν αηδονια,παροτι κουκοι  κι εμεις γιατι.. ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΜΕ ΚΜΑΝ2 ΣΑΚΣΕΣ ΣΤΟΡΙΣ μουνολιβαδα πθραθλους ινσταντ φακ κλπ κλπ. :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Οι σπονσορετς του αρχηγού είναι από το πάνω ράφι  :rockon:

Σλοβάκα και Ουκρανη πάλι--->
ωχ για την πρωτη,παλι αγγουρια μεντολες ψωνισαμε

για την β ομως  :worship: :worship: :worship:
η ερωτηση ειναι ομως τις γαμαει κ τις δυο ο αρχηγος η το αγγουρι που νομιζβ ειναι η ιδια η κλασικη.εφερε κ την αλλη χωρις γαμησι για τον αρχηγο??
σαν παρεα δικη της
αυτο ειναι ζητημα ουσιας κ καλω το βαθυ λαρυγγι του κμανικου συστηματος ,πρωην ρολογα να ξεκαθαρισει το τοπιο
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
τι μουτ ειναι αυτο,ενος ετους?
τι εκανε ?ειπε κουμουνιστη τον Αντ??? :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Ελα παππου, μη κανεις πως δε ξερεις... το πετυχε το στοχο του το...μουνι της λασπης! Τον εκανε να μπαναριστει τον ΑΡΧΗΓΟ!
Ξερεις, πως εκανε παλια ο Γιαννακης που στηνοταν υπουλα τελευταια στιγμη και επαιρνε το επιθετικο φαουλ...
Ε καπως ετσι...

:S
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Ελα παππου, μη κανεις πως δε ξερεις... το πετυχε το στοχο του το...μουνι της λασπης! Τον εκανε να μπαναριστει τον ΑΡΧΗΓΟ!
Ξερεις, πως εκανε παλια ο Γιαννακης που στηνοταν υπουλα τελευταια στιγμη και επαιρνε το επιθετικο φαουλ...
Ε καπως ετσι...

:S
παππου γιατι με λες?ειχα γκομενα την γιαγια σου???  :happy:
ο παπαρης γιατι μπαναριστηκε λοιπον? :think:
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Ε του 69 ρε τυπε παππους εισαι... κι εγω πλησιαζω μην αγχωνεσαι...

Μπαναριστηκε γιατι εβριζε χυδαια τον ΑΡΧΗΓΟ
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Ε του 69 ρε τυπε παππους εισαι... κι εγω πλησιαζω μην αγχωνεσαι...

Μπαναριστηκε γιατι εβριζε χυδαια τον ΑΡΧΗΓΟ
εγω δεν αγχωνομαι για μενα  :erection: :fuck2: :fuck2:
εσυ για σενα αγχωσου γιατι ειναι δυσκολο ναχοουμε τα ιδια οπλα στο γκειμ αυτο .... ;)
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Για την συγκεκριμένη είναι πραγματικά πολύ λίγα,η γυναίκα είναι πράγματι πανέμορφη,και δεν είναι και σωστό να ανεβάσω φωτογραφίες της για να καταλάβεις τι εννοω.Για την ώρα δεν σκέφτομαι να αλλάξω επάγγελμα αλλά αν θες βοήθεια εδώ είμαι. Επειδη παρακάτω ρωτάς για τιμές θα σου πω περίπου που παίζουν, παρόμοιες με του Kman από 1000 έως 2000 εβδομάδα - δέκα μέρες. Τα οχτάρια και εννιάρια από 500 ημερήσιος περίπου αλλά μπορείς να το παζαρεψεις.
για βαλε ρε νυχτεριδα να δουμε ποιες ειναι αυτες που λες εννιαρια κι οχταρια να καταλαβουμε κι εμεις τι εννοει ο ποιητης
γιατι εγω περα απο καποιες ελαχιστες δεν εχω δει να ποσταρεται κανας μουναρος εδω στο θρεντ
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
για βαλε ρε νυχτεριδα να δουμε ποιες ειναι αυτες που λες εννιαρια κι οχταρια να καταλαβουμε κι εμεις τι εννοει ο ποιητης
γιατι εγω περα απο καποιες ελαχιστες δεν εχω δει να ποσταρεται κανας μουναρος εδω στο θρεντ
7αρια εχουν μπει αρκετα ,8αρια λιγα και 9αρια απλα κανενα ...
ετσι ακριβως εχουν τα πραγματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ωχ για την πρωτη,παλι αγγουρια μεντολες ψωνισαμε

για την β ομως   :worship: :worship: :worship:
η ερωτηση ειναι ομως τις γαμαει κ τις δυο ο αρχηγος η το αγγουρι που νομιζβ ειναι η ιδια η κλασικη.εφερε κ την αλλη χωρις γαμησι για τον αρχηγο??
σαν παρεα δικη της
αυτο ειναι ζητημα ουσιας κ καλω το βαθυ λαρυγγι του κμανικου συστηματος ,πρωην ρολογα να ξεκαθαρισει το τοπιο
Μην τα κανεις κρεμαστάρια!  Ο αρχηγός μου έχει στείλει πάνω από 10 φωτογραφίες της κάθε γκόμενας που είναι μαζί με τη κάθε μια! Σε διαφορετικές χρονικές περιόδους! Όχι και η δύο μαζί τις ίδιες μέρες!
Μην υποτιμάς τη Σλοβάκα του! Είναι γλυκύτατη και κάνει και επαγγελματικό μόντελινγκ!  
 

Συνημμένα

  • AVzoit.jpg
    AVzoit.jpg
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 25
  • Like
Αντιδράσεις: koble

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Γατακια.... ενα απογευμα του ΑΡΧΗΓΟΥ στην Οια, ολακερη η μιζερη ζωουλα σας!!!!!!!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Μην τα κανεις κρεμαστάρια!  Ο αρχηγός μου έχει στείλει πάνω από 10 φωτογραφίες της κάθε γκόμενας που είναι μαζί με τη κάθε μια! Σε διαφορετικές χρονικές περιόδους! Όχι και η δύο μαζί τις ίδιες μέρες!
Μην υποτιμάς τη Σλοβάκα του! Είναι γλυκύτατη και κάνει και επαγγελματικό μόντελινγκ!  
κρεμασταρια να κανω εγω καππιον απο εδω μεσα ειναι αδυνατον  :grin:
αγγουρι βλεπω,τωρα τα υπολοιπα τα λες εσυ
δυο καλες ειχε ποσταρει μονο ο κμαν καποτε παλια απο το λβοβ
οι υπολοιπες κατω του μετριου
το μοντελινγκ δεν μου λεει τιποτα
σαν φοιτητης εχω περασει απο το μοντελς ουαν σαν δευτερη παρουσια σε καποια διαδημιστικα της εποχης
πολλα μοντελα κοριτσακια που γραφαν στην καμερα ,απλα σεξουαλικα δεν αξιζαν μια
αλλο το μοντελινγκ κι αλλο η μουναρα η σεξυ
απο κμαν μια φορα ειδα τοτε δυο μουναρες στη φωτο απο λβοβ
εκτοτε οχι  :hi:
τωρα εσυ μπορεις να ποσταρεις σαν εκπρωσωπος του δασκαλου κατι συναρπαστικο,,,αν υπαρχει... :o
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom