Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
:happy:βλεπετε καμμια Αυτη τη φορα? Η αγγουροσαλαντε παλι με ολιγη φετα? :walkingpenis:
Ερωτηση κρισεως, οι Αμερικανες τι ακριβως της τράβηξε στον Μαστερ κμαν?  :think: :happy: :happy:
Η Σλοβάκα είναι όπως ακριβώς την θες! Μια πιτσιρίκα ψηλή εντυπωσιακής εμφάνισης!

Η ουκρανΕΖΑ ως γνωστόν , ψηλή λεπτή! Είναι 8άρι όμως!

Την ερώτηση κρίσεως δεν την πιάνω , αλλά με τον αρχηγό κάθε κρίση ... καταργείται 
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Η Σλοβάκα είναι όπως ακριβώς την θες! Μια πιτσιρίκα ψηλή εντυπωσιακής εμφάνισης!
:grin:
Μην του λες τετοια γιατι τον βλεπω να παιρνει αεροπλανο και να κατεβαινει αυθημερον για ενα γρηγορο duo fuck με τον αρχηγο  :rockon:
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Σε παρακαλω ρολογα μου ποσταρε φωτος να υμνησουμε τον αρχηγο!!!

Να παρουμε μια τζουρα απο τον βαλκανιο εσκομπαρ!

Να δουνε και να σκασουνε οι ξυπολυτοι φτωχομπινεδες!!!!!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Σε παρακαλω ρολογα μου ποσταρε φωτος να υμνησουμε τον αρχηγο!!!

Να παρουμε μια τζουρα απο τον βαλκανιο εσκομπαρ!

Να δουνε και να σκασουνε οι ξυπολυτοι φτωχομπινεδες!!!!!
Για τις φωτογραφίες που δεν είναι ο ίδιος μέσα πρέπει να μου δώσει το ΟΚ!

ΑΥΣΤΗΡΩΣ!

Κατα τα άλλα ο αρχηγός πρέπει να πάρει κανένα λινό ρουχαλάκι γιατί με τα ..βαριά Γερμανικά πουκάμισα χειμώνα στην Ακρόπολη και τα σκουρόχρωμα στην Σαντορίνι είναι λίγο missmatch η κατάσταση! Ίσως όμως να έχει το λόγο του και με αυτά να φαίνεται πιο βαθυχέρης σπόνσορ ....
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Εχει ενα θεματακι με το στυλ ο αρχηγος αλλα δε μας πειραζει!!!

Οι μεγαλοι αντρες δεν ασχολουνται με ασημαντα πραγματακια...
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Έδειξα πριν λίγο της φωτογραφίες από τον υπολογιστή μου στον φίλο μου τον πορνοδηκηγόρο που με το που τις είδε καταχαρηκε!  Με ρώτησε την ηλικία του αρχηγού και όταν του είπα 43-45 μου απαντα " Ωραία θα μπορούμε σε αυτή την ηλικία να γαμαμε ωραία μουνάκια "

Όσο για τις Ρωσίδες μου είπε πως τις παρέσυραν οι ρυθμοί του Μουντιάλ και έτσι ότι ξένη πούτσα είδαν όρθια δεν την άφησαν να ...πέσει κάτω.. Τώρα επανήλθαν σε κανονικούς ρυθμούς !

Επίσης γελάσαμε με τη ψυχή μας με τα βιντεάκια των Ελλήνων της Αγ Πετρούπολης που μου έστειλε ο Δημητράκης
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Ελα ρε συ! 43 ειναι ο αρχηγος??? για 50 τον ειχα... μπραβο του!!

Ποσο χαιρομαι ρε κλοκ που επιτελους καθαρισε η βρωμα απο το σαιτ...ξεβρωμισε ρε γμτ... φυγανε αυτοι που επρεπε να φυγουν....1-2 εχουν μεινει μονο που μου καθονται στο λαιμο, τον ενα τον ξερεις...συμπαθεια σου... αν φυγουν κι αυτοι παρτυ θα κανω...

αλλα εκει που θα τρελαθω ειναι οταν ερθει η ωρα της επανοδου του ΜΕΓΑΛΟΥ! ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ !
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
^ εσυ αρχιζεις και ξεφευγεις σιγα σιγα ...
το ποιον γουσταρεις η οχι δεν μας ενδιαφερει ,,, το ιδιο κανανε καποιοi με τον κμαν και εφυγε που ειναι μεγα λαθος φυσικα
ολοι χωρανε λεω εγω ,ειδαλλως θα μεινουνε να γραφουνε αυτοι που δεν εχουν πατησει το ποδι τους πανω ...


υγ, τα ουκρανιδια οπου φυγει φυγει εν τω μεταξυ ,,, Amerika ειναι αυτη που ειχα παρει Οδησσο εδω και ενα διμηνο βλεπω χαχα κανενα βαρυ σπονσορα σαν τον αρχηγο θα βρηκε μαλλον ,,, business never stops  :grin:
 

Συνημμένα

  • summer.jpg
    summer.jpg
    182,3 KB · Εμφανίσεις: 34

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Μυστη εισαι ατακαδορος!
Κατα τα άλλα ο αρχηγός πρέπει να πάρει κανένα λινό ρουχαλάκι γιατί με τα ..βαριά Γερμανικά πουκάμισα χειμώνα στην Ακρόπολη και τα σκουρόχρωμα στην Σαντορίνι είναι λίγο missmatch η κατάσταση! Ίσως όμως να έχει το λόγο του και με αυτά να φαίνεται πιο βαθυχέρης σπόνσορ ....
Αν φοραγε και μποτες, χειμωνιατικες ισως ηταν πιο κουλ! Παλι καλα που δεν φοραγε σαγιοναρα με ασπρη καλτσα, σαν γερμανοτραφης η σαν τον μπιλι γκεητς! Μου θυμισες την φωτο με την παπουδιστικη ζακετουλα, στο Κιεβο, που ηταν και ενα νουμερο μεγαλητερη!
Με ρώτησε την ηλικία του αρχηγού και όταν του είπα 43-45 μου απαντα " Ωραία θα μπορούμε σε αυτή την ηλικία να γαμαμε ωραία μουνάκια " με λιγα ευρουδακια και με το φιτνεςς του αρχηγου!
Πες στον μεταναστη να ανεβασει τα παλια βιντεο!!!
Ελα ρε συ! 43 ειναι ο αρχηγος??? για 60 τον ειχα... μπραβο του!! Ποσο χαιρομαι ρε κλοκ που επιτελους καθαρισε η βρωμα απο το σαιτ... ... αν φυγουν κι αυτοι παρτυ θα κανω...
Στο τελος θα πανε ολοι διπλα στις μουναρες και εδω θα ονομαστει Κμανικο Κιεβο (Κ>Κ). Οταν θα φυγουν ολοι με ποιον θα τσακωνεστε? Ο αρχηγος που θα βρει κοινο να μοιραζει τα τηλεφωνα των σπονσορετς? Θα τον μαραζωσετε!!!
αλλα εκει που θα τρελαθω ειναι οταν ερθει η ωρα της επανοδου του ΜΕΓΑΛΟΥ! ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ !
Ας γυρνουσανε τιποτα πορνορεπορτερ και μαυροι χαροι,στο σαητ, εκει θα εβλεπες τι εστι βερυκοκο, που οταν εσυ τα εσπαγες με μπουζουκοβιες, και κατεστρεφες με τους ομοιους τα ελληνικα αρσενικα, τα κανατε να κλαψουριζουν για αγαπες και ερωτες, αυτοι γυρνουσαν νυχθημερον την πιατσα, κανοντας αντισταση στην μαζικη παρακμη! (τι λεω το ατομο!).
υγ.
φυσικα
ολοι χωρανε λεω εγω
,ειδαλλως θα μεινουνε να γραφουνε αυτοι που δεν εχουν πατησει το ποδι τους πανω... σαν τον Κομπλε.ξικο υγ, Amerika ειναι αυτη που ειχα παρει Οδησσο εδω και ενα διμηνο βλεπω χαχα κανενα βαρυ σπονσορα σαν τον αρχηγο θα βρηκε μαλλον ,,, business never stops
Επιβιωσες απο αυτην? εισαι επιζων?Φωναζει απο μακρια Μαυρη Χηρα! Κροκοδειλος, Γυπας!!! Φτηνα την γλιτωσες!
Ο Κμαν την εχασε απο τον αμερικανο, γιατι δεν ειχε αμερικαν εξπρες! Τι να φτουρισει η Ντοιτσε Μπανκ και Ποστ, μπροστα στο Μανχαταν και την χρυση βυζα!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
^ Καμμενη ειναι εντελως στο μυαλο αλλα δυνατος πατος ,την εχω ποσταρει και αλλες φορες ...
ητανε να ερθει περυσι και ελλαδα ,,, ευτυχως την γλυτωσα  :grin:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Η Σλοβάκα είναι όπως ακριβώς την θες! Μια πιτσιρίκα ψηλή εντυπωσιακής εμφάνισης!

Η ουκρανΕΖΑ ως γνωστόν , ψηλή λεπτή! Είναι 8άρι όμως!

Την ερώτηση κρίσεως δεν την πιάνω , αλλά με τον αρχηγό κάθε κρίση ... καταργείται 
η ουκρανεζα το αγγουρι λες 8αρι?
Η έφερε καμμια αλλη καινουρια?
Κμαν Θεε παρε την ΠΑΕ!!!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
^ εσυ αρχιζεις και ξεφευγεις σιγα σιγα ...
το ποιον γουσταρεις η οχι δεν μας ενδιαφερει ,,, το ιδιο κανανε καποιοi με τον κμαν και εφυγε που ειναι μεγα λαθος φυσικα
ολοι χωρανε λεω εγω ,ειδαλλως θα μεινουνε να γραφουνε αυτοι που δεν εχουν πατησει το ποδι τους πανω ...


υγ, τα ουκρανιδια οπου φυγει φυγει εν τω μεταξυ ,,, Amerika ειναι αυτη που ειχα παρει Οδησσο εδω και ενα διμηνο βλεπω χαχα κανενα βαρυ σπονσορα σαν τον αρχηγο θα βρηκε μαλλον ,,, business never stops  :grin:
η ντεβουσκα ειναι

:kneel: :kneel: :kneel:

Ετσι για μην ξεχναμε τα βασικα

 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
^ εσυ αρχιζεις και ξεφευγεις σιγα σιγα ...
το ποιον γουσταρεις η οχι δεν μας ενδιαφερει ,,, το ιδιο κανανε καποιοi με τον κμαν και εφυγε που ειναι μεγα λαθος φυσικα
ολοι χωρανε λεω εγω ,ειδαλλως θα μεινουνε να γραφουνε αυτοι που δεν εχουν πατησει το ποδι τους πανω ...


υγ, τα ουκρανιδια οπου φυγει φυγει εν τω μεταξυ ,,, Amerika ειναι αυτη που ειχα παρει Οδησσο εδω και ενα διμηνο βλεπω χαχα κανενα βαρυ σπονσορα σαν τον αρχηγο θα βρηκε μαλλον ,,, business never stops  :grin:
Αν κατάλαβα καλά τον Kman του έβαλαν μπαν οι διαχειριστές και δεν έφυγε από μόνος του. Διορθωσε με αν κάνω λάθος
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
τα ουκρανιδια οπου φυγει φυγει εν τω μεταξυ ,,, Amerika ειναι αυτη που ειχα παρει Οδησσο εδω και ενα διμηνο βλεπω χαχα κανενα βαρυ σπονσορα σαν τον αρχηγο θα βρηκε μαλλον ,,, business never stops  :grin:
Και όχι μόνο Αμερική,φίλος μου επιχειρηματίας ψηλογνωστος στην Αθήνα με βάζει κάθε χρόνο να του κλείνω εγώ το deal με σπονσορέτες εκ Ρωσίας,Ουκρανίας, λόγου ότι πάντα πετυχαίνω χαμηλότερο κόστος. Ο τύπος παίρνει για δεκαήμερο σε διακοπές αποκλειστικά και μόνο από οχτάρια και πάνω.Καμία σχέση φυσικά με τα οχτάρια του Kman που προσωπικά θα τα έλεγα πεντάρια, τουλάχιστον αυτά που έχει ποστάρει εδώ. Φέτος έκλεισε ένα αστεράκι από Ουκρανία 9άρη με ένα τριχίλιαρο για το δεκαήμερο τον διακοπών και είναι ευτυχισμένος.Οπότε όπως καταλαβαίνεις και το έχουμε συζητήσει και παλιότερα είναι θέμα χρόνου να καταστραφεί και η Ουκρανία. Το μόνο που σώζει λίγο την κατάσταση ότι είναι πολύ μεγαλύτερη χώρα από την Μολδαβία και θα αργήσει περισοτερο η κατάρευση     
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ο αρχηγός έδωσε το πράσινο φως και τα αεροπλάνα απογειώνονται  :heavymetalbig:

Ουκρανίδα 1,81 διακοπές Αθήνα-Πορο
 

Συνημμένα

  • 7pzXrt.jpg
    7pzXrt.jpg
    3,8 MB · Εμφανίσεις: 40
  • E7CPlD.jpg
    E7CPlD.jpg
    3,8 MB · Εμφανίσεις: 51

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Σλοβάκα στη Σαντορινι
 

Συνημμένα

  • rqzJPz.jpg
    rqzJPz.jpg
    5,5 MB · Εμφανίσεις: 26

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Και μην ξεχνάμε το υπέροχο Βαλκανικό Χέρι!

 

Συνημμένα

  • LACEzj.jpg
    LACEzj.jpg
    3,6 MB · Εμφανίσεις: 43

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
Το χέρι είναι το σήμα κατατεθέν του Kman  :rockon: Του έθιξα τα οχτάρια και αμέσως έδωσε εντολή να πέσουν οι πύραυλοι  :2funny:. Πιστού να κάνει προφίλ και να ξαναμπεί στο σάιτ έδινε πληροφορίες και δεν ενοχλούσε κανέναν και δεν κατάλαβα προς τι το μπαν
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Το χέρι είναι το σήμα κατατεθέν του Kman  :rockon: Του έθιξα τα οχτάρια και αμέσως έδωσε εντολή να πέσουν οι πύραυλοι  :2funny:. Πιστού να κάνει προφίλ και να ξαναμπεί στο σάιτ έδινε πληροφορίες και δεν ενοχλούσε κανέναν και δεν κατάλαβα προς τι το μπαν
Η ιστορία με το μπάν του αρχηγού είναι "βρώμικη"!
Εμφανίστηκε ένας άσχετος από το πουθενά για το νήμα και άρχισε να κάνει προσωπικές επιθέσεις με ύβρεις και κακόπροαίρετη λασπολογία! Για μέρες ο αρχηγός στεκόταν στο ύψος του(το ύψος των ντεβουσκών του καλύτερα) μέχρι που παρεκτραπηκε και τον έβρισε! Τότε δέχτηκε το mute και μετά εισήλθε με ένα παλιό ή νέο Νικ που έκανε το οποίο δέχτηκε bann αμέσως!
Το παλιό Νικ το Kman2 είναι πλέον σε ισχύ και μπορεί ανά πάσα στιγμή να ριξει τις βόμβες του στο φόρουμ!
Τέλος να συμπληρώσω πως κάποια Νικ όπως το πάπας και ο δόκτωρ κυρίως που ενώ χρόνια έκαναν διαλόγους με τον Κμαν συνταυτίστικαν και συμπλήρωναν τον υβριστή σε ένα παραλήρημα φαιδράς λασπολογίας και ουσιαστικά οδήγησαν τα πράγματα στο mute .
Μαζί με τον αρχηγό ως προς συμπαράσταση χάθηκε και ο ΒΠ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom