Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
το παρακανατε με λοβ για αυτο σε παρακαλω σταματα εδω.δεν τον γνωριεις πρωσοπικα ουτε και εγω αλλα εσυ δεν εχεις ουτε εικονα απο ουκρανια.καπου διαβαζα εγραφες αλλου χτες και τους τρολαρεσ
Πως δεν εχει σχεση με ουκρανια , ειναι ψαγμενος ο τυπος ...
εχει κανει ποστ μεχρι και στο νημα " αν η γη ειναι επιπεδη"  :2funny:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
Έστω και έναν να γαλουχήσουμε με τη νοοτροπία του νικητή θα είναι είναι προς όφελος του γενικότερου συνόλου!
Χαρακτηριστικό παράδειγμα ο ΒΠ! Με πρότυπο τον Κμαν για 2 χρόνια έφτασε στο σημείο να οργανώσει μέχρι και casting!
Αν άκουγε τους τουρκολάγνους θα πήγαινε .. Τουρκία για μίζερες Αζέρες(έγραψα την ιστορία με το εστιατόριο για το τι είναι οι ψωριάρες του Μπακού)
Με τον Love έχω προσωπικά απο τότε που ... απαξίωσε τους φίλους μου στη Βαρσωβία...
Αν απαξίωσε τους φίλους σου είναι λάθος του και σε τιμά που τους υπερασπίζεσαι. Αλλά ρε παιδάκι μου δείξε ανωτερότητα. Έχεις τα νιάτα την εμφάνιση και την οικονομική άνεση είσαι σε άλλη κλίμακα και με πιο γρήγορο αυτοκίνητο  :grin:

ΠΡΟΣΠΕΡΝΆ    
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
μαδαγασκαρη πρεπει ναναι τοπ
Εχει γραψει αναλυτικα ο μεγας μιντριντερ
ειπαμε Κολομβια , ο volcano που μιλησα μαζι του μου ειπε τα καλυτερα και ειναι και αυτος πολυταξιδεμενος οπως ο φιλος mind.
πρωτα Μινσκ φυσικα και μετα εκει  :grin:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
ρε θεοτρελε 34-35 θα ειναι τωρα μουναρα,την ειδα περσι και προπερσι κυπρο με τα παιδεια
και την γιαγια της.ερχετε απο 10 ετων κυπρο,εχουμε κυπριουσ κοινους φιλους ενα γιατρο της ρωσιας.
μπενω και βλεπω στο ισταγραμ της φωτος της,αν την δεις πως ειναι εμφανισιακα και πως ντυνετε ειναι νομερ οντιν πυραυλος
Την έψαξα στο google καλά κρατιέται ακόμα έχεις δίκιο
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Την έψαξα στο google καλά κρατιέται ακόμα έχεις δίκιο
ημουν χρονια ερωτευμενος μαζι της της οταν πηγε 16 ετων γιουροβιζιον και ηρθε δευτερη.
μετα μετακομισε αγγλια.ειχα ελπιδες θα την κατακτησω και την σπονσαρω να κανει καριερα.
μετα μου σφυριξε ενας κυπριος μοσχα οτι ειναι παμπλουτη δισεκατομιριουχος  κορη του λουκοιλ.
ετσι επαθα καταθλιπση και το εριξα στο κιεβο στα παγκακια και στα παρκα να βρω καμια της κλασης μου χαχαχαχαχαχαχαχαχ
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
Έστω και έναν να γαλουχήσουμε με τη νοοτροπία του νικητή θα είναι είναι προς όφελος του γενικότερου συνόλου!
Χαρακτηριστικό παράδειγμα ο ΒΠ! Με πρότυπο τον Κμαν για 2 χρόνια έφτασε στο σημείο να οργανώσει μέχρι και casting!
Αν άκουγε τους τουρκολάγνους θα πήγαινε .. Τουρκία για μίζερες Αζέρες(έγραψα την ιστορία με το εστιατόριο για το τι είναι οι ψωριάρες του Μπακού)
Με τον Love έχω προσωπικά απο τότε που ... απαξίωσε τους φίλους μου στη Βαρσωβία...
Στο σύνολο τους δεν είναι όμορφες σαν γυναίκες αλλά οι λίγες όμορφες είναι να της πεις στο ποτήρι.Αν είναι και από μικτό γάμο τυφλά να έχουν οι σλαβες. Είχα πολλές σχέσεις με μουσουλμάνες της CCCP μπορώ να πω ότι την φρουτοσαλάτα που τρώω πάντα σαν πρωινό και τον καφέ μου στο κρεβάτι μου τα έφερναν. Πάντα εξυπηρετικές και τα πάντα για σένα.Το κακό είναι ότι δένονται πολύ και ο χωρισμός είναι πάντα επεισοδιακός.Μια ουιγούρα είχε πηδήξει στο καπό του αυτοκινήτου μου ουρλιάζοντας όταν τσακωθήκαμε και προσπάθησα να φύγω. Τσίρκο  
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Πριν μερικά χρόνια το 14 ήρθα μια και μοναδική φορά σε επαφή με αυτή τη γυφτόρατσα και αηδίαςα και στη δουλειά αλλά χειρότερα στα γκομενικα! 
Είχα κάνει κλικ και με γούσταρε  τότε σε μια αζερα στη δουλειά και ήταν κατά 99 % εμφάνιση όπως αυτή στη φωτο που πόσταρε ο τουρκολάγνος του νήματος! Έψαχνα λοιπόν να βρω κάτι ωραίο πάνω της ή στη συμπεριφορά της για να την γαμήσω.. Το μόνο ωραίο ήταν το όνομά της ... Ophelia  διότι όλα τα άλλα και κυρίως η γλώσσα με αυτή τη Μογγολοτουρκική διάλεκτο ήταν βασανιστήριο αυτιών!
Μια μέρα που πέρασε να με δει και μου έλεγε πόσο ωραίο και ΠΛΟΎΣΙΟ είναι το Μπακού μου ζήτησε να της προτείνω ένα εστιατόριο κοντά με ωραίο φαγητό! Την έστειλα σε ένα φίλο που έχει ένα ωραίο εστιατόριο με γνήσια ελληνική κουζίνα  με 5-8 € τα πιάτα του ! Τον πήρα μάλιστα τηλέφωνο να προσέξει τη παρέα!
Στην επιστροφή μου λένε πολύ ωραίο φαγητό και να τα πούμε το βραδι... Πήρα τον φίλο μου να τον ευχαριστήσω και μου λέει "τι τους έστειλες αυτούς τους ΚΟΎΡΔΟΥΣ" ... Μιλούσαν μισή ώρα πάνω από τον κατάλογο και πήγαν και έφαγαν σε σουβλατζίδικο από μια πίτα και μοιράστηκαν και οι τρεις μια πορτοκαλάδα...
Το τι απαξίωση και κράξιμο έφαγε δεν περιγράφεται!!! Της είπα να πηγαίνει Τουρκία στα Αδανα και να μασ αφήνει τα δωμάτια στη Ρόδο διαθέσιμα!
Για τις άλλες που λες τις περίεργες σχιστομάτες Ρωσικής καταγωγής είχα εμπειρία μιας βραδιάς και ήταν πολύ θετική! Ουσιαστικά  ανέβηκε πάνω μου στη παραλία και μου λέει πως εγώ δεν χρειάζεται να κάνω τίποτα! Και άρχισε να με γλύφει απο πάνω μέχρι κάτω για ώρα και τα έκανε όλα μόνη της! Αλλά καμιά σχέση με τις Τουρκόφωνες...
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
Και οι καθαρές οι σλαβες δεν θα έλεγα ότι είναι ιδιετερα όμορφες οι προσμίξεις που έχουν κάνει με τις υπολοιπες 183 εθνότητες της Ρωσίας έχουν φέρει αυτά τα αποτελέσματα που βλέπουμε σήμερα
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
Για τις άλλες που λες τις περίεργες σχιστομάτες Ρωσικής καταγωγής είχα εμπειρία μιας βραδιάς και ήταν πολύ θετική! Ουσιαστικά  ανέβηκε πάνω μου στη παραλία και μου λέει πως εγώ δεν χρειάζεται να κάνω τίποτα! Και άρχισε να με γλύφει απο πάνω μέχρι κάτω για ώρα και τα έκανε όλα μόνη της! Αλλά καμιά σχέση με τις Τουρκόφωνες...
Σε σχέση ξεδιπλώνονται ακόμα περισσότερο και και σε κάνουν να νιώθεις ότι έχεις στο σπίτι γυναίκα πουτανα και υπηρέτρια. Το κακό είναι ότι γρήγορα βαριεσαι ειδικά αν είσαι νέος και άνθρωπος που κυνηγάς εμπειρίες.  
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Με εχουν πεθανει στα προσωπικα μηνυματα
Τα μισά είναι σίγουρα απο τον cool να του δώσεις κανένα σάιτ για γνωριμίες με ... τουρκάλες, μπαγκλαντες και ινδία..
Τα άλλα μισά ... φοβάμαι πως είναι εκκολαπτόμενων νεο-πιρφόρων που θέλουν να βαδίσουν στα βήματα του cool που περιγραφονται απο τα παρακάτω λόγια στα Αγγλικά--->

If you think that fuck is funny, fuck yourself :jerking: and keep your money
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
A KAI BTW, τι να απεγινε ο ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΟΥΤΣΑΡΑΣ???

ζΕΙ??? εχει εξαφανιστει εντελως....

Ελπιζω να μη τον βρουμε σε κανα χαντακι της σταρε μεστο της πραγας με φυτευμενη καμια σφαιρα, η σε κανα υπονομο της μαριενπλατζ στο μοναχο σφαγμενο απο κανα νοσταλγο του NSDAP...

:S
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
A KAI BTW, τι να απεγινε ο ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΟΥΤΣΑΡΑΣ???

ζΕΙ??? εχει εξαφανιστει εντελως....

Ελπιζω να μη τον βρουμε σε κανα χαντακι της σταρε μεστο της πραγας με φυτευμενη καμια σφαιρα, η σε κανα υπονομο της μαριενπλατζ στο μοναχο σφαγμενο απο κανα νοσταλγο του NSDAP...

:S
Έκανε το κομμάτι του 2-3 Χρόνια στην ανατολικη ευρωπη και πλέον έχει "εναρμονιστεί" με την μάζα όπως έγραψε και στο νήμα της Πράγας ! Κάποια τον έχει εξαναγκάσει σε χριστιανο-μεσαιωνικού τύπου σχέση εποχής ιπποτών με λουλούδια κάστρα και μονογαμία!  Να δούμε πόσο θα αντέξει..
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Για τις άλλες που λες τις περίεργες σχιστομάτες Ρωσικής καταγωγής είχα εμπειρία μιας βραδιάς και ήταν πολύ θετική! Ουσιαστικά  ανέβηκε πάνω μου στη παραλία και μου λέει πως εγώ δεν χρειάζεται να κάνω τίποτα! Και άρχισε να με γλύφει απο πάνω μέχρι κάτω για ώρα και τα έκανε όλα μόνη της! Αλλά καμιά σχέση με τις Τουρκόφωνες...
Οι γκαγκαουζες ειναι τουρκοφωνες(οχι μουσουλμανες) και ειναι απο τις πιο καβλιαρες μολδαβες που εχω πηδηξει.
Πιο πολυ παιζει ρολο στη γυναικα η θρησκεια και οχι η γλωσσα , τουλαχιστον για μενα. Ειχα παρει παλια μια ουκρανα που ειχε ασπαστει τον μουσουλμανισμο , μου το ειπε μετα το πρωινο γαμησι ... φανατικη μαλιστα και μολις το εμαθα πραγματικα ξερασα χαχα
Ο καθενας λοιπον εχει τα κοληματα του , προσωπικα απεχθανομαι τις «θεουσες» καθε θρησκειας.

 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Καλό καλοκαίρι σε όλους!μην χάνετε χρόνο εδώ με αντιπαραθέσεις ξεχυθητε να βρειτε μωρά και αφήστε τις κόντρες για τον χειμώνα.φιλια πολλά σε όλους.
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
εσυ τασο, εισαι λεφτας και καλα ναουμε ε?
σκας στο τσι και πληρωνεις την εισοδο και των αλλων 4 φιλων σου, δηλαδη, 1500 ευρω ετσι ντουκου στη πορτα?
Κυκλοφορεις με ρειντζ ροβερ, το φετινο με το μακρυ μεταξωνιο των `150.000 και φανταζομαι πισω στη χωρα που μενεις, περνεις σιγουρα κανα μισθο 8-12.οοο μηνιαιως...ετσι ωστε να απαξιωνεις οσους δεν εγκαταλειψαμε την ελλαδιτσα μας και μειναμε να παλευουμε πισω εστω και ανεργοι, και φυσικα να απαξιωνεις, και αυτο ειναι το χειροτερο, εναν ανθρωπο σαν τον ΚΜΑΝ2 που πραγματικα θα επρεπε να ειναι παραδειγμα προς μιμηση σε καθε ελληνα 50αρη της εποχης μας....
Οποτε να φανταστω και στο κιεβο δεν καταδεχεσαι να κοιταξεις ουγκρανεζες μουναρες κατω απο ...9.5, ετσι??

Σε ζηλευω ρε μπαγασα.....
Αληθεια...
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ε τοτε γκακαουζες ειναι αυτες που βλεπω τελευταια οδυσσο.αλλα εχουν συγγενεις τουρκια,κοσοβο.
ολες φωτο απο τουρκια και ολες οι φιλες τουρκοσπορες στην οδυσσο.
αλλα μουναρες
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
^ Το ωραιο ειναι οτι δεν πετυχες τιποτα απο οσα ειπες ... βουλωμενο γραμμα διαβαζεις  :2funny:

τι 1500 ευρω στη πορτα στο Chi βρε ασχετε? 300 ευρω ειναι η ελαχιστη καταναλωση για το τραπεζι , το μπουκαλι ουισκι κανει 100 και πηραμε 2 ,τα υπολοιπα σουσια ,φρουτοσαλατες μεχρι και πακετα τσιγαρα  :grin: ετσι δουλευουν τα καλα κλαμπ στην Ανατολικη Ευρωπη ,το ιδιο συμβαινει Μολδαβια ,Ρουμανια , Ρωσσια κτλ

για τις υπολοιπες κοτσανες που πεταξες ... βαριεμαι να σου απαντησω  :grin:
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
τι 1500 ευρω στη πορτα στο Chi βρε ασχετε? 300 ευρω ειναι η ελαχιστη καταναλωση για το τραπεζι ,


Ayto ακριβως εννοο0ουσα! οτι κερασες την εισοδο στο τσι και στους αλλους 4 φιλους σου δηλαδη 4 αυτοι και 1 εσυ Χ300 +1500 ντουκου πορτα για να μπειτε.... επειδη το φυσας το χρημα...

Τελος παντων, ευχαριστω για την απαντηση...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
^ Το ωραιο ειναι οτι δεν πετυχες τιποτα απο οσα ειπες ... βουλωμενο γραμμα διαβαζεις  :2funny:

τι 1500 ευρω στη πορτα στο Chi βρε ασχετε? 300 ευρω ειναι η ελαχιστη καταναλωση για το τραπεζι , το μπουκαλι ουισκι κανει 100 και πηραμε 2 ,τα υπολοιπα σουσια ,φρουτοσαλατες μεχρι και πακετα τσιγαρα  :grin: ετσι δουλευουν τα καλα κλαμπ στην Ανατολικη Ευρωπη ,το ιδιο συμβαινει Μολδαβια ,Ρουμανια , Ρωσσια κτλ

για τις υπολοιπες κοτσανες που πεταξες ... βαριεμαι να σου απαντησω  :grin:

μην ασχολείσαι φίλε Τάσο, το νήμα εδώ και 4 μέρες έχει γίνει παιδική χαρά από τα αυτιστικά που μαζεύτηκαν εδώ με την ανοχή των διαχειριστών που σιωπούν ενώ θα έπρεπε να πέσουν καμπάνες διότι θίγονται άτομα που ούτε προκάλεσαν ποτέ και μόνο πληροφορίες έδιναν.  Γλιτώσαμε από τους sad man, gey-gay, centrino και εμφανίζονται κάθε μέρα και άλλα κωλό-τρόλλ  :jerking: ένα φεύγει δυο έρχονται  :2funny:

βλέπω ότι κατά καιρούς έχουν αποστασιοποιηθεί αξιόλογα μέλη που η συνεισφορά τους συνέβαλε στα μέγιστα αλλά όπως βλέπω μάταιος κόπος  :S ο κόσμος διψάει για γελοτοποιούς με καριέρα στην Ανίτα Πάνια  :2funny:

Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΑΠΟΧΗ ΜΕΧΡΙ ΝΕΟΤΕΡΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥ SITE ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΙΑ ΤΑΞΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΘΙΓΟΝΤΑΙ ΥΠΟΛΗΨΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΕΣ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΙΣΦΕΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΟΓΝΩΣΙΑ ΤΩΝ INTERNASIONALS
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom