Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Για Σλαβες παιξε couchsurfing γινεται χαμος τα τελευταια χρονια απο Ουκρανεζες,Πολωνεζες και καπως λιγοτερες Ρωσιδες και Σερβες
Να μπαινεις συχνα και να κοιτας ποιες ερχονται σαν travellers
Μια λεπτομέρεια: Ότι δεν έχω ακίνητο. :S Αν εννοείς να τις φιλοξενήσω στην γκαρσονιέρα που νοικιάζω, πώς μπορείς να είσαι σίγουρος ότι δε θα μου τα ξεφρίσει όλα όταν θα λείπω στη δουλειά;

Extra tip**
Τις πιο πολλες Σλαβες μαζεμενες Αθηνα (παιζεις και μπαλα) θα τις βρεις Καλλιθεα στο εστιατοριο(ρωσικο) Τραπεζουντα

Παρασκευη-ΣαΒβατο εχει παρα πολλεεες και απ οσο ξερω παιζουν βιζιτες
Παιχνίδι σε εστιατόριο είναι ένα σταυρόλεξο για πολύ δυνατούς λύτες.
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Τυπε θυμηθηκα εκεινη τη φωτο στη....παραλιακη στη Συρια! Με το καλαμποκακι! :2funny: :2funny: :2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Οταν είμουν στον τρίτο κόςμο για να δω πως είναι(Αίγυπτο) υπήρχε αυτό το χαρτονόμισμα με το οποίο μπορούσες να πάρεις ένα Καλαμποκάκι στη Μαιντάν Ταχριρ!
Είναι το 0,05 της μιας Αιγυπτιακής λίρας που 7 τέτοιες τότε έκαναν ένα Ευρώ...Μιλάμε για αξία κάτω απο ένα λεπτό  :2funny:
 

Συνημμένα

  • IMG_1320.JPG
    IMG_1320.JPG
    2,5 MB · Εμφανίσεις: 56

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Οταν είμουν στον τρίτο κόςμο για να δω πως είναι(Αίγυπτο) υπήρχε αυτό το χαρτονόμισμα με το οποίο μπορούσες να πάρεις ένα Καλαμποκάκι στη Μαιντάν Ταχριρ!
Είναι το 0,05 της μιας Αιγυπτιακής λίρας που 7 τέτοιες τότε έκαναν ένα Ευρώ...Μιλάμε για αξία κάτω απο ένα λεπτό  :2funny:

Νομισμα 5 πιαστρών (= 0.007 ευρώ περίπου) :S :S
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ποτε δεν πηγαινω σε χωρα που εχω ξαναπαει οσο καλα και να περασα οσες και να γαμησα..Μονο ετσι βελτιωνω το game μου εχω παω σε 10 διαφορετικες χωρες και μεχρι να γυρισω ολο τον κοσμο δεν εχει επαναληψη(εκτος αμα ερωτευτω φανταζομαι)

Για Σλαβες παιξε couchsurfing γινεται χαμος τα τελευταια χρονια απο Ουκρανεζες,Πολωνεζες και καπως λιγοτερες Ρωσιδες και Σερβες
Να μπαινεις συχνα και να κοιτας ποιες ερχονται σαν travellers

mamba,topface εχει κυριως πουτανες οπως και badoo

Τσεκαρε και tinder,happn,bumble


Extra tip**
Τις πιο πολλες Σλαβες μαζεμενες Αθηνα (παιζεις και μπαλα) θα τις βρεις Καλλιθεα στο εστιατοριο(ρωσικο) Τραπεζουντα

Παρασκευη-ΣαΒβατο εχει παρα πολλεεες και απ οσο ξερω παιζουν βιζιτες
Ναι εκεί θα είναι γεμάτο Ρωσσίδες  :jerking:εκεί μόνο Ρωσσοπόντιους,Γεωργιανούς και Καυκάιους θα βρεις.Αν είχες έστω και την παραμικρή εμπειρία απΌ Ρωσσία θα ήξερες ότι εσύ ούτε με λεφτά θα γάμαγες αντίθετα θα γάμαγε εσένα η αστυνομία  :2funny:σε κάθε γωνία θα σε σταματάγαν γιά ελεγχο  :2funny:όσο γιά της γκόμενες θα σε πέρναγαν γιά Αζέρο  :2funny:γ'αυτό και πηγαίνεις σε τέτοια μέρη γιατί τους μοιάζεις  :2funny:
  Η Αζέρα που μας έβαλες σα θείτσα ήταν! :2funny:Εδώ αν πας σε μια τουαλέτα είναι γεμάτο τέτοιες καθαρίστριες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Οσο γιά το αν γαμάει ο Πακιστανός με λεφτά το λες γιατί είσαι χάλια σαν Πακιστανός   :2funny:στη φαντασία σου γαμάς μου φένεται  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Νομισμα 5 πιαστρών (= 0.007 ευρώ περίπου) :S :S
Είναι θλιβερός ο τύπος! Όσο πιο πολύ μιλάει τόσο πιο πολύ γελοιοποιείται!

Για την ιστορία .. τα πουλιά που κάνουν ακροβατικά στον αέρα ονομάζονται ΑΕΡΟΓΑΜΗΔΕΣ!!!!!!
Ο δικός μας έχει ξεσκιστεί στο πούτσο φέτος, 6 ραντεβού και 20 match... :2funny: :2funny: :2funny: Μιλάμε το σπέρμα ρέει ποτάμι....  :S
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Είναι θλιβερός ο τύπος! Όσο πιο πολύ μιλάει τόσο πιο πολύ γελοιοποιείται!

Για την ιστορία .. τα πουλιά που κάνουν ακροβατικά στον αέρα ονομάζονται ΑΕΡΟΓΑΜΗΔΕΣ!!!!!!
Ο δικός μας έχει ξεσκιστεί στο πούτσο φέτος, 6 ραντεβού και 20 match... :2funny: :2funny: :2funny: Μιλάμε το σπέρμα ρέει ποτάμι....  :S

Λες να γαμησει τοσες πολλες τουρκοκυπριες στα κατεχομενα που να προκαλεσει... Αττιλα 3;;; :S
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Μια λεπτομέρεια: Ότι δεν έχω ακίνητο. :S Αν εννοείς να τις φιλοξενήσω στην γκαρσονιέρα που νοικιάζω, πώς μπορείς να είσαι σίγουρος ότι δε θα μου τα ξεφρίσει όλα όταν θα λείπω στη δουλειά;
Παιχνίδι σε εστιατόριο είναι ένα σταυρόλεξο για πολύ δυνατούς λύτες.

Προτεινε καφε η ποτο χωρις να φιλοξενησεις ανετα δεχονται πολλες πχ χρησιμοποιουν couchsurfing για γνωριμια ενω ηδη μενουν σε hotel η airbnb
Στελνεις προσωπικο μηνυμα εκει ειναι εσυ τι θα προτεινεις πχ καφε βολτα η ποτο το βραδυ και πως θα το χειριστεις..Εχει χιλιαδες γυναικες που ερχονται Αθηνα καθε μια κατι διαφορετικο ψαχνει απο γαμια μεχρι να πει τον πονο της

Αξιζει Τραπεζουντα εχει πολλες που ψαχνονται και παιζει δυνατη μουσικη με χορους το βραδυ Παρασκευη η Σαββατο..Ολοι πινουν χορευουν μην φανταστεις Ελληνικο εστιατοριο που πανε οικογενειες,γινεται γλεντι γερο.
Εχει αρκετα "πιατα"  τωρα τιμες δεν ξερω να σου πω,ξερουν οι ντοπιοι...
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Εγω εχω πει δεν ξανασχολουμε με αποτυχημενους που γαμανε την χουφτα τους..Ακομα και με αυτα πληρωνουν επι δεκα οσο ο ντοπιος που γελαει με την καταντια τους κυριολεκτικα..
Φανταζομαι κουβεντα..Ivan μωρο μου ηρθε ενας κοντος χοντρος καραφλας με πουτσακι 5ποντους(οσο του Δημητακη στο βιντεο) και μου σκασε και 200Ευρω αντι για 50..
Και ο ανεργος ο Ουκρανος γελωντας θα λεει παμε τωρα να γλεντησουμε με τα λεφτα του βλακα.

Αντιθετα ο αποτυχημενος Ελληνας θα ερχεται στο bou εδω να λεει πως γαμησε διαστημικα μουνια


Επειδη το αστειο εχει παρατραβηξει εγω να πω απλα οτι ο καθενας μπορει να γαμησει πουτανες και εγω το εχω κανει και το κανω αλλα δεν το διαφημιζω!
Μονο και μονο επειδη απετυχες με καποια γυναικα στρεφεσαι σε μια πουτανα οκ αυτο το δεχομαι αλλα να ναι η πρωτη επιλογη οπου πας δειχνει οτι σαν αντρας εισαι ΤΕΡΜΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΣ..Οσο δεν παει!!


Αφηστε λοιπον τα πολλα λογια και σκεφτειται σε ποια κατηγορια ανηκετε?

Η πρωτη ειναι αυτη που παιζεις σε ασπρη και καμια φορα γκρι ζωνη για την εμπειρια και τον χαβαλε..Σε γεμιζει ικανοποιηση οτι καταφερες να γαμησεις με την αξια σου και να περασεις καλα γνωριζοντας εναν ανθρωπο και μοιραστηκες και 5 πραγματα,ειπες δυο κουβεντες...
Θελει skills και αυτοβελτιωση,ενασχοληση με την γυμναστικη και κοφτερο μυαλο που καταστρωνει σχεδια για αυτο αυτη η κατηγορια ειναι για ενα 10-20% των αντρων.
Θελει να χεις πολλα και σιγουρα ειναι δυσκολο να επιτυχεις αλλα με προσπαθεια γινεται


Η δευτερη κατηγορια ειναι αυτη που παιζεις σε μαυρη ζωνη και γαμας οτι ο Πακιστανος
Θελει απλα λεφτα και η ικανοποιηση σου ειναι να σκεφτεσαι οτι ο γυφτος γκομενος της πουτανας που γαμας τρωει και πινει με τα φραγκα σου..Δεν λεω ειναι και αυτο μια ικανοποιηση οτι βοηθησες εναν γυφτο να γινει ανθρωπος


Εγω προσωπικα ανοικω στην πρωτη κατηγορια οχι οτι ειναι κακο καποιος να ανηκει και στην δευτερη απλα το γραφω γιατι παρατηρω οτι πανε καποιοι να κανουν το μαυρο ασπρο με αυτα που γραφουν αυτο δεν γινεται οπως και δεν γινεται να πατε απο μαυρη ζωνη στην ασπρη.
Τοσο απλα


Μην κάνεις το λάθος και απαντάς. Το έκανα και χαλάστηκα χωρίς λόγο. Δωσε πληροφορίες απλά να βοηθήσουμε κόσμο που θέλει να κάνει καμάκι χωρίς να πληρώσει.

Εδω διαβάζεις πράγματα που πλέον δεν με τσαντίζουν με κάνουν και γελάω. 11 φορες Κίεβο σε 2 χρόνια μεχρι και Προωτοχρονιά εκει έκανα.. 2 φορές μόνο τον τελευταίο χρόνο ήμουν με μέλη απο το φόρουμ που δεν έχει γράψει κανείς κάτι αρνητικό για μένα απο αυτούς. Με target μαγική βραδιά τρελαμένος χτύπημα σε όλο το μαγαζι , με Τασο βόλτες και φαγητά και με τον μέγα Σπυράκο μαέστρο να συντονιζει τους παντες και να δίνει ρυθμο :)))!!

Με τα οικονομικά ποτέ δεν εχω διαφημίσει τον εαυτό μου  αλλά επειδη έχει περάσει κατα πολύ η λασπολογία και την βαρέθηκα, δηλώνω πως βγάζω ένα αξιοπρεπέστατο μισθό πάνω απο 2500 ευρω καθαρά το μήνα μαζί με ενοίκια που εισπράτω και οι γονείς μου ειναι και οι δύο γιατρόι οπότε υπάρχει πολύ καλό οικονομικό background. Σίγουρα παραπάνω χρήματα απο πολλούς και καλά λεφτάδες εδώ!! Χόρτασε η Ελλάδα με ψευτο-λεφτάδες χρεωμένους στις τράπεζες..Αυτά μας έφαγαν.

Αλλά επειδη αρνούμαι να πληρώσω πουτάνες είμαι κακομοίρης..χαχαχα..Όπως τα ειπες κάνουν  το άπρο μαύρο. Το θέμα ειναι πως εγω βλέπω την γυναίκα σαν άνθρωπο όχι σαν κρεάς γιατί έχω μεγαλώσει με αρχες. Κατηγορήστε με για αυτό θα το δεχτώ. Είναι η μόνη κατηγορία που έχει βάση.. Όπως μου έλεγε παλία ο kman μην τις σέβεσαι!!  Και το λέω ναι κάνω αυτο το λάθος. Θέλω μαζί τους να μιλήσουμε να γελάσουμε να με γουστάρει να κάνουμε έρωτα δεν με φτιάχνει δεν με σηκώνει να ξέρω πως μια θέλει απλά για τα 100 ευρώ που θα της δώσω. Βάλε την λογική Ουτως άλλως κάπου εκει θα χαλασεις για τα 3 ραντεβού. Θα μπορούσα απλά να πάρω μια πουτάνα απο το caribean και να την πηδηξω με τα ιδια λέφτα αλλά ειπαμε είναι άλλη λογική που δεν με φτιάχνει σαν ανθρωπο και σαν αντρα!!Το έχω κανει..Όταν έχυσα πως ένιωσα οταν έπρεπε να της δωσω μετρητα!! Τα άφηνα στο τραπέζι και πήγαινα κουζίνα για να μην βλέπω την συναλλαγη..Δύσκολο να το εξηγήσω!!

Θα το κάνω μελλοντικά όταν πλεόν δεν θα βρίσκω στο τσάμπα όπως επιτυχημένα είπες.. Αλλά δώστε μου το δικαιώμα να μην καμαρώνω την Σλοβάκα του kman που τον βλέπει απλά σαν πορτοφόλι. Αν θέλω την έχω άνετα μπορεί και στην μισή τιμή απο αυτόν!!! Ειναι θέμα στάσης ζωής που έχεις και εσυ και δεν θα το καταλάβουν ποτέ οι πορνοτουρίστες!!! Οπότε για χιλλιοστή φορά ότι λέμε και ότι γράφουμε εμεις αφορά ανθρώπους που δεν θέλουν να πληρωσουν ή θέλουν να συνδυάσουν το τσάμπα με καμία γκρί γκομενίτσα.

Τέλος Σεπτέμβρη θα ειμαι πάνω. Αν σταματήσει το καραγκιοζιλίκη εδω πιθανόν να γράψω τότε τελευταίες πληροφορίες. Έχω λίωσει στον πούτσο αυτην την περίοδο με Ελλεηνιδες ντρέπομαι που το λέω θα με κυνηγήσει ο Σπυράκος και με το δίκιο του.χαχαχα.. Το μόνο που έχει αλλάξει απο περσι ειναι πως έκανα πιο πολύ gym οπότε η συμβουλή σου για βελτίωση του εαυτού ειναι σημαντική. Αν και νομίζω πως πιο πολύ ειναι θέμα τυχης ή μπορέι και συνδυασμός!!! Δεν ξερω δεν το μελετώ απλά το ζω.

Τον aegean μην τον παίρνεις πολύ σοβαρά, έκανα αυτό το λάθος, μου είχε πεί ενα πουλάκι που πολλά απο αυτα που λέει τα κάνει μόνο για να προκαλεί τον άλλον δεν σημαίνει πως τα πιστευει ή τον καμαρωνει - στην πραγματικότητα τον κοροιδευει  απο πίσω (ονόματα δεν λεμε!!). Οπότε μπορεί να τα λέει για να μπουρδελίαζει την συζήτηση και απλά γελάει απο πίσω αλλά αυτα είναι παιδικά πράγματα και θα έχει σαν αποτέλεσμα να χαλασει το νήμα πάλι με ευθυνη των διαχειριστών.

Οι Διαχειριστες δεν μπορω να καταλάβω γιατι δεν με διαγράφουν ενω το έχω ζητήσει δύο φορές αν διαβάζουν εδω!! Η είναι κάποιος απο πίσω ή απλά λείπουν διακοπές!!:)

Θα δούμε!! Αγάπη μόνο!!!
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Οποιος ρωταει κατι εγω απανταω γιατι εχω την καλη διαθεση να βοηθησω
Οποιος θελει μπορει να περασει πχ απ το συγκεκριμενο μαγαζι Παρασκευη-Σαββατο(καθημερινη ειναι αρκετα πιο ψωφια τα πραγματα) και να δει αν εχει Ρωσιδες η οχι.

Επισης αρκει να μπει καποιος couchsurfing και να δει οτι αρκετες Ρωσιδες-Ουκρανεζες-Πολωνεζες ερχονται Ελλαδα


Αυτοι που διαφωνουν ας απαντησουν δημοσια μερη που ξερουν που θα βρουν πιο πολλες Ρωσιδες ειτε dating που θα βρουν περισσοτερες

Τοτε θα τους παρω σοβαρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Προτεινε καφε η ποτο χωρις να φιλοξενησεις ανετα δεχονται πολλες πχ χρησιμοποιουν couchsurfing για γνωριμια ενω ηδη μενουν σε hotel η airbnb
Στελνεις προσωπικο μηνυμα εκει ειναι εσυ τι θα προτεινεις πχ καφε βολτα η ποτο το βραδυ και πως θα το χειριστεις..Εχει χιλιαδες γυναικες που ερχονται Αθηνα καθε μια κατι διαφορετικο ψαχνει απο γαμια μεχρι να πει τον πονο της
Δεν ήξερα πως μπορείς να χρησιμοποιήσεις το couchsurfing και χωρίς να έχεις ακίνητο. Θα το δοκιμάσω...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Προτεινε καφε η ποτο χωρις να φιλοξενησεις ανετα δεχονται πολλες πχ χρησιμοποιουν couchsurfing για γνωριμια ενω ηδη μενουν σε hotel η airbnb
Στελνεις προσωπικο μηνυμα εκει ειναι εσυ τι θα προτεινεις πχ καφε βολτα η ποτο το βραδυ και πως θα το χειριστεις..Εχει χιλιαδες γυναικες που ερχονται Αθηνα καθε μια κατι διαφορετικο ψαχνει απο γαμια μεχρι να πει τον πονο της

Αξιζει Τραπεζουντα εχει πολλες που ψαχνονται και παιζει δυνατη μουσικη με χορους το βραδυ Παρασκευη η Σαββατο..Ολοι πινουν χορευουν μην φανταστεις Ελληνικο εστιατοριο που πανε οικογενειες,γινεται γλεντι γερο.
Εχει αρκετα "πιατα"  τωρα τιμες δεν ξερω να σου πω,ξερουν οι ντοπιοι...
Καλά αφού μας προτείνεις το Τραπεζούντα και μας λες ότι έχει γκόμενες εκεί γιά να πάμε πως δεν ξέρεις τι τιμές έχει? :jerking: :2funny:τυφλός είσαι δεν είδες τον κατάλογο? :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μην κάνεις το λάθος και απαντάς. Το έκανα και χαλάστηκα χωρίς λόγο. Δωσε πληροφορίες απλά να βοηθήσουμε κόσμο που θέλει να κάνει καμάκι χωρίς να πληρώσει.

Εδω διαβάζεις πράγματα που πλέον δεν με τσαντίζουν με κάνουν και γελάω. 11 φορες Κίεβο σε 2 χρόνια μεχρι και Προωτοχρονιά εκει έκανα.. 2 φορές μόνο τον τελευταίο χρόνο ήμουν με μέλη απο το φόρουμ που δεν έχει γράψει κανείς κάτι αρνητικό για μένα απο αυτούς. Με target μαγική βραδιά τρελαμένος χτύπημα σε όλο το μαγαζι , με Τασο βόλτες και φαγητά και με τον μέγα Σπυράκο μαέστρο να συντονιζει τους παντες και να δίνει ρυθμο :)))!!

Με τα οικονομικά ποτέ δεν εχω διαφημίσει τον εαυτό μου  αλλά επειδη έχει περάσει κατα πολύ η λασπολογία και την βαρέθηκα, δηλώνω πως βγάζω ένα αξιοπρεπέστατο μισθό πάνω απο 2500 ευρω καθαρά το μήνα μαζί με ενοίκια που εισπράτω και οι γονείς μου ειναι και οι δύο γιατρόι οπότε υπάρχει πολύ καλό οικονομικό background. Σίγουρα παραπάνω χρήματα απο πολλούς και καλά λεφτάδες εδώ!! Χόρτασε η Ελλάδα με ψευτο-λεφτάδες χρεωμένους στις τράπεζες..Αυτά μας έφαγαν.

Τέλος Σεπτέμβρη θα ειμαι πάνω. Αν σταματήσει το καραγκιοζιλίκη εδω πιθανόν να γράψω τότε τελευταίες πληροφορίες. Έχω λίωσει στον πούτσο αυτην την περίοδο με Ελλεηνιδες ντρέπομαι που το λέω θα με κυνηγήσει ο Σπυράκος και με το δίκιο του.χαχαχα.. Το μόνο που έχει αλλάξει απο περσι ειναι πως έκανα πιο πολύ gym οπότε η συμβουλή σου για βελτίωση του εαυτού ειναι σημαντική. Αν και νομίζω πως πιο πολύ ειναι θέμα τυχης ή μπορέι και συνδυασμός!!! Δεν ξερω δεν το μελετώ απλά το ζω.

Οι Διαχειριστες δεν μπορω να καταλάβω γιατι δεν με διαγράφουν ενω το έχω ζητήσει δύο φορές αν διαβάζουν εδω!! Η είναι κάποιος απο πίσω ή απλά λείπουν διακοπές!!:)

Θα δούμε!! Αγάπη μόνο!!!
Καλά με πέθανες στα γέλια  :2funny:2.500 ευρώ το μήνα και στη Βαροβία δεν είχες 1.000 ευρώ να πάρεις ένα αυτοκίνητο και γυρναγες με τα πόδια  :2funny:και τώρα δεν έχεις 300 ευρώ να πας Κίεβο  :2funny:εσύ τους ξεπερασες όλους στην ψευτιά  :2funny: :2funny: :2funny:ούτε 250 ευρώ δεν πρέπει να έχεις  :2funny:Ολοι οι φαντασιόπλικτοι εδώ μαζευτήκατε?! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Μην κάνεις το λάθος και απαντάς. Το έκανα και χαλάστηκα χωρίς λόγο. Δωσε πληροφορίες απλά να βοηθήσουμε κόσμο που θέλει να κάνει καμάκι χωρίς να πληρώσει.

Εδω διαβάζεις πράγματα που πλέον δεν με τσαντίζουν με κάνουν και γελάω. 11 φορες Κίεβο σε 2 χρόνια μεχρι και Προωτοχρονιά εκει έκανα.. 2 φορές μόνο τον τελευταίο χρόνο ήμουν με μέλη απο το φόρουμ που δεν έχει γράψει κανείς κάτι αρνητικό για μένα απο αυτούς. Με target μαγική βραδιά τρελαμένος χτύπημα σε όλο το μαγαζι , με Τασο βόλτες και φαγητά και με τον μέγα Σπυράκο μαέστρο να συντονιζει τους παντες και να δίνει ρυθμο :)))!!

Με τα οικονομικά ποτέ δεν εχω διαφημίσει τον εαυτό μου  αλλά επειδη έχει περάσει κατα πολύ η λασπολογία και την βαρέθηκα, δηλώνω πως βγάζω ένα αξιοπρεπέστατο μισθό πάνω απο 2500 ευρω καθαρά το μήνα μαζί με ενοίκια που εισπράτω και οι γονείς μου ειναι και οι δύο γιατρόι οπότε υπάρχει πολύ καλό οικονομικό background. Σίγουρα παραπάνω χρήματα απο πολλούς και καλά λεφτάδες εδώ!! Χόρτασε η Ελλάδα με ψευτο-λεφτάδες χρεωμένους στις τράπεζες..Αυτά μας έφαγαν.

Αλλά επειδη αρνούμαι να πληρώσω πουτάνες είμαι κακομοίρης..χαχαχα..Όπως τα ειπες κάνουν  το άπρο μαύρο. Το θέμα ειναι πως εγω βλέπω την γυναίκα σαν άνθρωπο όχι σαν κρεάς γιατί έχω μεγαλώσει με αρχες. Κατηγορήστε με για αυτό θα το δεχτώ. Είναι η μόνη κατηγορία που έχει βάση.. Όπως μου έλεγε παλία ο kman μην τις σέβεσαι!!  Και το λέω ναι κάνω αυτο το λάθος. Θέλω μαζί τους να μιλήσουμε να γελάσουμε να με γουστάρει να κάνουμε έρωτα δεν με φτιάχνει δεν με σηκώνει να ξέρω πως μια θέλει απλά για τα 100 ευρώ που θα της δώσω. Βάλε την λογική Ουτως άλλως κάπου εκει θα χαλασεις για τα 3 ραντεβού. Θα μπορούσα απλά να πάρω μια πουτάνα απο το caribean και να την πηδηξω με τα ιδια λέφτα αλλά ειπαμε είναι άλλη λογική που δεν με φτιάχνει σαν ανθρωπο και σαν αντρα!!

Θα το κάνω μελλοντικά όταν πλεόν δεν θα βρίσκω στο τσάμπα όπως επιτυχημένα είπες.. Αλλά δώστε μου το δικαιώμα να μην καμαρώνω την Σλοβάκα του kman που τον βλέπει απλά σαν πορτοφόλι. Αν θέλω την έχω άνετα μπορεί και στην μισή τιμή απο αυτόν!!! Ειναι θέμα στάσης ζωής που έχεις και εσυ και δεν θα το καταλάβουν ποτέ οι πορνοτουρίστες!!! Οπότε για χιλλιοστή φορά ότι λέμε και ότι γράφουμε εμεις αφορά ανθρώπους που δεν θέλουν να πληρωσουν ή θέλουν να συνδυάσουν το τσάμπα με καμία γκρί γκομενίτσα.

Τέλος Σεπτέμβρη θα ειμαι πάνω. Αν σταματήσει το καραγκιοζιλίκη εδω πιθανόν να γράψω τότε τελευταίες πληροφορίες. Έχω λίωσει στον πούτσο αυτην την περίοδο με Ελλεηνιδες ντρέπομαι που το λέω θα με κυνηγήσει ο Σπυράκος και με το δίκιο του.χαχαχα.. Το μόνο που έχει αλλάξει απο περσι ειναι πως έκανα πιο πολύ gym οπότε η συμβουλή σου για βελτίωση του εαυτού ειναι σημαντική. Αν και νομίζω πως πιο πολύ ειναι θέμα τυχης ή μπορέι και συνδυασμός!!! Δεν ξερω δεν το μελετώ απλά το ζω.

Τον aegean μην τον παίρνεις πολύ σοβαρά, έκανα αυτό το λάθος, μου είχε πεί ενα πουλάκι που πολλά απο αυτα που λέει τα κάνει μόνο για να προκαλεί τον άλλον δεν σημαίνει πως τα πιστευει ή τον καμαρωνει - στην πραγματικότητα τον κοροιδευει  απο πίσω (ονόματα δεν λεμε!!). Οπότε μπορεί να τα λέει για να μπουρδελίαζει την συζήτηση και απλά γελάει απο πίσω αλλά αυτα είναι παιδικά πράγματα και θα έχει σαν αποτέλεσμα να χαλασει το νήμα πάλι με ευθυνη των διαχειριστών.

Οι Διαχειριστες δεν μπορω να καταλάβω γιατι δεν με διαγράφουν ενω το έχω ζητήσει δύο φορές αν διαβάζουν εδω!! Η είναι κάποιος απο πίσω ή απλά λείπουν διακοπές!!:)

Θα δούμε!! Αγάπη μόνο!!!


Εστω και ενας να δει καποιες πληροφοριες σημαντικο ειναι για αυτο προσωπικα θεωρω λαθος να ζητας διαγραφη αλλα εσυ αποφασιζεις..Στην ζωη παντα ενας δυο δεκα η 100 θα πανε να σε βγαλουν τρελο,ακομα και μονος να σαι απεναντι σε 100 αν θεωρεις οτι εχεις δικιο κατσε γραφε.Πολλοι διαβαζουν εδω και δεν μιλανε δεν παει να πει οτι δεν διαβαζουν αποδειξη οτι στελνουν προσωπικα μηνυματα γιατι βαριουνται να μπαινουν σε θεματα που μπαινουν τρολ και τα καταστρεφουν
Αθηνα εχω βρει δυο μελη απο bou και στους δυο μουνι τους πηγα και βγηκαμε παρεα,σε τριτο απ εδω μεσα εδωσα τηλεφωνο απο Ρουμανα η Βουλγαρα δεν θυμαμαι οταν μου ειπε οτι ταξιδευε σε χωρα που ειχα περασει
Εγω για αυτο ειμαι στο bou στα @@ μου τι γραφουν ανθρωποι σαν το Δημητρακη η τον καθε Δημητρακη το iq του ειναι εκ φυσεως οσο μωρου παιδιου οποτε αμα βρεθουμε ποτε θα του παρω καμια πιπιλα δωρο και θα του δειξω πως κανουν καμακι
Εφοσον λεει οτι ξερει απο Ρωσιδες θα ηξερε οτι οι Ρωσιδες σε λενε Πακιστανο οχι αν εισαι λιγο μαυριδερος(που ηταν καλοκαιρι γιατι δεν ειμαι) αλλα σε λενε Πακιστανο αν εχεις πουτσακι 5 ποντους οσο οι Πακιδες

Α by the way την Ρωσιδα που γαμουσα Αθηνα την πασαρα σε μελος απο εδω που ειναι κυριος και επειδη και ο ιδιος βοηθησε οταν επρεπε
Ετσι πανε αυτα οσοι ειναι σωστοι συνεργαζονται μεταξυ τους και γαμανε ακομα παραπανω


 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Καλά αφού μας προτείνεις το Τραπεζούντα και μας λες ότι έχει γκόμενες εκεί γιά να πάμε πως δεν ξέρεις τι τιμές έχει? :jerking: :2funny:τυφλός είσαι δεν είδες τον κατάλογο? :2funny:
Το ενδεχόμενο να έχει συλληφθεί για ναρκωτικά και να γράφει απο το κελί το έχεις σκεφτεί?
Όλο screen shot, match στο Τίντερ εικονικές επισκέψεις σε εστιατόρια και εικονικές διακοπές στη Τουρκία... Ότι φαντάζεται και μπορεί να κάνει με ένα κινητό δηλαδή ένας κρατούμενος... :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εστω και ενας να δει καποιες πληροφοριες σημαντικο ειναι για αυτο προσωπικα θεωρω λαθος να ζητας διαγραφη αλλα εσυ αποφασιζεις..Στην ζωη παντα ενας δυο δεκα η 100 θα πανε να σε βγαλουν τρελο,ακομα και μονος να σαι απεναντι σε 100 αν θεωρεις οτι εχεις δικιο κατσε γραφε.Πολλοι διαβαζουν εδω και δεν μιλανε δεν παει να πει οτι δεν διαβαζουν αποδειξη οτι στελνουν προσωπικα μηνυματα γιατι βαριουνται να μπαινουν σε θεματα που μπαινουν τρολ και τα καταστρεφουν
Αθηνα εχω βρει δυο μελη απο bou και στους δυο μουνι τους πηγα και βγηκαμε παρεα,σε τριτο απ εδω μεσα εδωσα τηλεφωνο απο Ρουμανα η Βουλγαρα δεν θυμαμαι οταν μου ειπε οτι ταξιδευε σε χωρα που ειχα περασει
Εγω για αυτο ειμαι στο bou στα @@ μου τι γραφουν ανθρωποι σαν το Δημητρακη η τον καθε Δημητρακη το iq του ειναι εκ φυσεως οσο μωρου παιδιου οποτε αμα βρεθουμε ποτε θα του παρω καμια πιπιλα δωρο και θα του δειξω πως κανουν καμακι
Εφοσον λεει οτι ξερει απο Ρωσιδες θα ηξερε οτι οι Ρωσιδες σε λενε Πακιστανο οχι αν εισαι λιγο μαυριδερος(που ηταν καλοκαιρι γιατι δεν ειμαι) αλλα σε λενε Πακιστανο αν εχεις πουτσακι 5 ποντους οσο οι Πακιδες

Α by the way την Ρωσιδα που γαμουσα Αθηνα την πασαρα σε μελος απο εδω που ειναι κυριος και επειδη και ο ιδιος βοηθησε οταν επρεπε
Ετσι πανε αυτα οσοι ειναι σωστοι συνεργαζονται μεταξυ τους και γαμανε ακομα παραπανω
Εγώ την πούτσα μου την έχω βάλει στο σά'ι'τ και είναι πολύ παραπάνω από 5 πόντους.
  Ενώ εσύ μιά φώτο έβαλες και ήσουν σαν Αιγύπτιος.
  Ρωσσίδες στην Ελλάδα δεν ξέρω να υπάρχουν.Το πρόβλημα σου είναι ότι δεν μπορεις να ξεχωρίσεις μιά Μολδαβή που σου λέει ότι ειναι Ρωσσίδα από μιά Ρωσσίδα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Το ενδεχόμενο να έχει συλληφθεί για ναρκωτικά και να γράφει απο το κελί το έχεις σκεφτεί?
Όλο screen shot, match στο Τίντερ εικονικές επισκέψεις σε εστιατόρια και εικονικές διακοπές στη Τουρκία... Ότι φαντάζεται και μπορεί να κάνει με ένα κινητό δηλαδή ένας κρατούμενος... :2funny: :2funny: :2funny:
Λες?Μπα δε νομίζω  :2funny:πάντος είναι ολοι τους πολυ θληβεροί!Σημερα εσπασε όλα τα ρεκόρ ο Δρ ψευτης!2.500 ευρω το μηνα και βαζει φωτο απο το αμαξι φιλου του και Βαρσοβία όταν δουλευε κιολας δεν ειχε λεφτα να παρει ενα αμαξι!Ο λεφτάς που μένει στο Γαλάτσι  :2funny:.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Λες?Μπα δε νομίζω  :2funny:πάντος είναι ολοι τους πολυ θληβεροί!Σημερα εσπασε όλα τα ρεκόρ ο Δρ ψευτης!2.500 ευρω το μηνα και βαζει φωτο απο το αμαξι φιλου του και Βαρσοβία όταν δουλευε κιολας δεν ειχε λεφτα να παρει ενα αμαξι!Ο λεφτάς που μένει στο Γαλάτσι  :2funny:.

Έπεσε η Ελλαδα Μητσάρα. 2500 να θεωρούνται πολλά για κάποιον που εισπρατει και κάποια ενοίκια!! Κάποτε αυτα ήταν απλά μόνο ο μισθός. Εγω δεν θα σε κοντράρω. Εξάλλου με οικονομικά δεν ασχολούμαι μια χαρά μου φτάνουν για να ζώ μια απλή και άνετη ζωη με τα ταξιδάκια μου κλπ δεν κυνηγάω τα πλούτη. Κυνηγάω τον έρωτα έστω και ψεύτικο έστω και με πολλές:):) Εξού και το dr love!!! Τα λέμε Σεπτέμβρη με review απο το Φθινωπορινό Κίεβo πάλι αν δεν με έχουν διαγραψει τελικά!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Λες?Μπα δε νομίζω  :2funny:πάντος είναι ολοι τους πολυ θληβεροί!Σημερα εσπασε όλα τα ρεκόρ ο Δρ ψευτης!2.500 ευρω το μηνα και βαζει φωτο απο το αμαξι φιλου του και Βαρσοβία όταν δουλευε κιολας δεν ειχε λεφτα να παρει ενα αμαξι!Ο λεφτάς που μένει στο Γαλάτσι  :2funny:.

Δημητρη γραψε μια Αναλυση για τις νεες κυρωσεις του Τραμπ στη Ρωσσια.Τι επιπτωσεις θα εχουνε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom