Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Εγώ γιά καφέ δεν πάω αυτή είναι η διαφορά μας εγώ θέλω να γαμάω δεν είμαι σαν κ'εσάς να πηγαινω να κάθομαι με της ώρες να λέω μαλακίες.Αν είναι έκα Φυλής ή Μεταξουργείο να  Και με της σαγιονάρες θα σε δεχτούνε
Θα πιειτε τον καφε οπως οι Ιταλοι στα Ορθια, το εσπρεσακι!
Μετα μεχρι να κανεις και πορνοανιχνευση, εχετε χρονο να τα πειτε, μπες βγες στα πηδηχτηρια, ολο και κατι θα πειτε.
Προσεχε μονο μην σε θολωσει ο Δρ.Ερωτας και κανεις το λαθος να περασεις με ελληνιδα η καμια μιλγογκιλφ 30αρα!!!
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.792
Like
748
Πόντοι
96
Εγώ γιά καφέ δεν πάω αυτή είναι η διαφορά μας εγώ θέλω να γαμάω δεν είμαι σαν κ'εσάς να πηγαινω να κάθομαι με της ώρες να λέω μαλακίες.Αν είναι έκα Φυλής ή Μεταξουργείο να  :knockinb:.Και με της σαγιονάρες θα σε δεχτούνε :2funny:.

κρατα γερα πορνομεταναστη

γερα με βορειο κορεα και ιφικρατη αμυρα ;)
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Βλεπω να πεφτει βρωμοξυλο σε πιθανη συναντηση δημητρακη κ δοκτωρα...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Το νήμα αναφέρει Κίεβο ο άλλος γράφει για Ρωσία  :headbang:  Φαίνεται ότι του έχουν λασκάρει οι βίδες και όπως αναφέρει πιο πάνω πολύ σωστά ο Popov σε κάθε αντιπαράθεση μαζί του εκτιθεσαι προσωπικά. Βγήκαν και οι ζηλόφθονοι  χειροκροτητές καρπαζοεισπράκτορες να επευφημησουν τον κάθε λοβοτομημένο.Γιατί προσωπικά δεν είχαν ποτέ το θάρρος να το κάνουν μόνοι τους.Χάθηκε και αυτό το νήμα. Κρίμα      
χαμενα ειναι ολα τυπε
Ο πορνομεταναστης49 ειναι σαν την φωτια στο Ματι
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Ελα να πιούμε καφεδάκι Αθήνα να μου τα αναλύσεις. Θα σε  κεράσω κιολλας. Φιλιά!!

Εγω δεν βρίζω εσένα βρίζω τους μαλακές που είναι διαχειριστές εδω και επιτρέπουν τέτοιες συμπεριφορές στο forum. Πραγματικά είναι μαλακες οι άνθρωποι μπλόκαραν καποιον επειδή μπήκε απο ιδια ip και αφήνουν άτομα σαν τον Δημητρακη να διαλυουν ολα τα νήματα. Καλυ συνέχεια και καλό αυνανισμό!!!
αυνανισμοι παιδια σε βιπ καροτσα,δυο ευρω
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Ρε μιτσο ολο τ αμαξι βαζεις φωτο
Πηγες ενδιάμεσα εβαλες κατι νιμου, και μετ παλι μ τ αμαξι την καμερα κ τα πάρκινγκ
Αστα αυτα δεν εχουμε συνεργριο εδω...  :spam:
βαλε τα μωρα αυτα τα τελευταια  :coolcondom: σε καμμια ξεβρακωτη φωτο  :erection:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Εγω τυπε μου τον ψιλιαστηκα τι παραμυθατζης ειναι ο ψευτοδοκτωρας οταν τον καλεσε ο ΚΜΑΝ2 στο καριμπιαν να τον απολαυσει κι εκεινος ουτε πατησε!
Οχι τπτ αλλο, θα περνε και δωρεαν μαθηματα απ τον δασκαλο μπας και γαμησει ποτε κανα 7αρι!
εσυ ρε τυπε εισαι τρολ κμανικο οριγκιναλε η το παιζεις κι εισαι αλλουνου κεντρου?  :happy:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Τι εχει συνδεσει ο μητσος στο καθρευτη;;; Καμερα οπισθοπωριας;
τον παρακολουθουν ονλαιν οι θαυμαστές του
Γκλοκ οργκανιζεισιον και αλλοι απο δρομοκαιτιο. Νταου Πεντέλης κλπ  :heavymetalbig:
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Τι εχει συνδεσει ο μητσος στο καθρευτη;;; Καμερα οπισθοπωριας;
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
εσυ ρε τυπε εισαι τρολ κμανικο οριγκιναλε η το παιζεις κι εισαι αλλουνου κεντρου?  :happy:

Εγω τυπε μου εχω 2 ινδαλματα κ θελω να τους μοιασω μεγαλονοντας...

Τον βαλκανιο εσκομπαρ ΚΜΑΝ2

Και

Τον μιστερ κουλ και πρωτυπο καθε εργενη ανδρα ΜΑΤΣΑΤΖΟΝΟΜΑΧΟ!


:heavymetalbig:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Αγαπητέ Ρολογά, δεν είναι τυχαία η αναφορά, προηγουμένως, σε "προσωπικότητα" και "νοημοσύνη".
Πιστεύεις, ότι οι "μάζες" (ανεξαιρέτως, διαχρονικά και σε όλες τις εποχές), διαθέτουν κάτι από αυτά τα δύο βασικά χαρακτηριστικά;

Ως προς το θέμα της εκκεντρικότητας και του "νορμάλ": στο συγκεκριμένο βίντεο, δεν διαχωρίζω την ηλιθιότητα και την κενότητα, σε δύο χωριστές παρατάξεις. Όσο θλιβερός είναι ο γραφικός που αυτογελοιοποιείται, άλλο τόσο (ίσως και περισσότερο) είναι οι υπόλοιποι που τον χρησιμοποιούν συνειδητά για σαλτιμπάγκο τους.

Ας μην μιλάμε επίσης γενικευτικά αλλά συγκεκριμένα. Και ο Νταλί λ.χ. ήταν (και) ένας εκκεντρικός celebrity στην εποχή του, αλλά ας μην μπερδεύουμε τις ιδιοφυϊες με τις κουράδες. Mε πορδές, αυγά δεν βάφονται, πόσω μάλλον καμβάδες...

Επίσης, υπάρχουν εκκεντρικοί ενοχλητικοί, κακιασμένοι και δυσάρεστοι, όπως υπάρχουν και άλλοι ιδιόρρυθμοι, που είναι ανεκτοί, συμπαθητικοί και καλόκαρδοι. Στην παρούσα περίπτωση, ανέφερα κάτι πολύ συγκεκριμένο με συγκεκριμένη αφορμή, και ο νοών νοείτω. Καλή συνέχεια και καλό καλοκαίρι σε όλους...
ο γκλοκ τελευταια η ειναι μαριασμενος απο ρωσσικο ματι η εχει παθει διαρκη ηλίαση
Περναει μαλλον την κριση της μεσης ηληκιας, των, 35 δηλαδη, εξ ου κ ας ειμαστε επιεικης με την φαση πορνομεταναστητιδας που διανυει
:humpleg:
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Εγω τυπε μου εχω 2 ινδαλματα κ θελω να τους μοιασω μεγαλονοντας...

Τον βαλκανιο εσκομπαρ ΚΜΑΝ2

Και

Τον μιστερ κουλ και πρωτυπο καθε εργενη ανδρα ΜΑΤΣΑΤΖΟΝΟΜΑΧΟ!


:heavymetalbig:
ξεχασες τον Πικερ
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Τωρα που σφιξανε οι ζεστες αυγουστιατικα, εχετε φαι τα μουστακια σας. Οργασμο βλεπω.

Ρε τζιτζι, αυτος ο Αρχηγος σας (και οχι Δασκαλος) των Κμανιστων, η ειναι ο καλητερος πελατης της Γουεστερν Γιουνιον η ο μεγαλητερος παραμυθας,  μετα τον Αισωπο,(αυτο το ψιλιαζομαι εκ των υστερων). Ασε λιγο τον Βοναπαρτη να ξεκουραστει σε αθηνα μυκονο σαντορινι με τα χαι κλας εσκορτς να παρει και λιγη εμπνευση για τον χειμωνα. Ειχε λυσσαξει απο το Πασχα.

Ρε παιδια η επιθεση σε ΔΡ>Ερωτα ειναι λιγο αδικη. Εχετε μια διαφωνια για τους προορισμους πολωνια ουκρανια,  αλλα το παιδι εχει ζησει πολωνια και εχει βγει εκτος συνορων. Δεν ειναι ο κλασσικος ο μαλακας ο ελληνας!
Τωρα αφου θελει τα νεξτ ντορ γκιρλς ας τα θελει, δεν παμε ολοι για μοντελα.

Εχω την εντυπωση οτι η ελλειψη καθοδηγησης, πχ απουσια Δασκαλου, η γκουρου η γεροντα, εχει οδηγησει τον Ροδιτη σε εκτροπη δυναμισμου. Χμ, ισως και η ελλειψη καταληλου τουριστικου υλικου επιπεδου. Παντος μια με τα Κμανικα, μια με τα Δημητρια(μαστιγια)
ειναι σαν θηριο στο κλουβι!!!

Αγαπητε ΠοΠοφ, τωρα δεν λες οτι οι Νταλι και Πικασο, ειναι και 1000% ιδιοφυιες και τα σχετικα. Το ποιοι ειναι μεγαλοι καποιες φορες εχει σχεση και τη στρατευμενη τεχνη και με ανωθεν εντολες, τι θελουν να σκεφτομαστε και να πειθαρχουμε στην μαζα, χωρις διαφωνια, (εχει ενδιαφερον ενα βιντεο του ρ.αποστολιδη και του ενα του λιαντινη τι λενε για κορυφαιο ελληνα πεζογραφο απο την κρητη, σαν απομυθοποιηση). Εδω γενικολογο, δεν λεω για την ειδικη περιπτωση.
Τετοια βιντεο που δεν τα ειχαμε δει ολα, εχουν κανει τον Πορνομεταναστη της Καρδιας Μας, πρωτοπορο απαξιωτη των γυναιων και  φυσικο ηγετη της αντιπιρφοριακης νεολαιας! Οπως καταλαβαινεις οι Εθνικοι Σταρς μας ε, πρεπει να ειναι και λιγο εκκεντρικοι! Ειναι τα φιλτρα, οι κεραιες της εποχης μας. Πεφτει βαρυ φορτιο πανω τους!

Ελπιζω ο Δημητρακης29 να ασχοληθει εκτος απο τα ιγκλου και τα αρκουδισιον, και με τα βιντεο που του εριξαν. Τωρα, ΠΟΥ θα βρω την Μποτα απο Σαλαχι και Τα Βραχια της Πειραικης??? Την θρυλικη επισκεψη στην Ιασωνος με τον μετρητη ραδιενεργειας???

Ωραιος ο ΠανοςΣκληρος, κρατησε μου 1 Αζερα για τον ΟΥΚΧΑΡΡΙ και 1 Αρεια Περσιδα για τον AEGEAN. Εγω μαλλον θα παω για τουρκαλα των παραλιων.

Χαρρι, στην οδυσσο βλεπω τα ειπε και ο Δημητρακης29, στο λινκ-ΣΚΟΝΑΚΙ προετοιμασιας για τον Οχτωβρη, που μας εκανε ο AEGEAN με την μολδαβια! ( κοιτα μονο τα λογια του Μεταναστη).
Τωρα σου λενε για απλη κοπελα απο Μολδαβια, που το ξερεις και εσυ!!! αλλα λες οτι σου πεφτουν φτωχες. Ουκρανια λενε ολοι οτι για σχεση ειναι καμμενη γη, οποτε καλο ειναι να Μεταναστευσης η Ρωσσια η να βρεις καμια πλουσια αζεροτατζικα απο Μ.Ανατολη η εστω καμια εβραιοπουλα να αποκατασταθεις!!!
Και ΑΛΛΑΓΗ Γκαρνταρομπας... κοιτα τι κανει το μπλουζακι!

Χαιρετιζω απαντες αποντες πορνοπουτανογκομενοειδημονες.
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Ολα κομπλε τυπε μου.., κομπλαδουρα! Μας βαρεσαν λιγο οι ζεστες και οι αγαμιες... λογικο...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Βλεπω να πεφτει βρωμοξυλο σε πιθανη συναντηση δημητρακη κ δοκτωρα...
συνάντηση αυτή θα γίνει σε κάνα χρόνο αν γίνει διότι Ελλάδα δεν πολυθέλω να παω το εισητήριο γιά Ελλάδα πηγαιν'έλα κάνει κοντά 400 ευρω συν την ταλαιπωρια απο και προς το αεροδρομιο των Σπάτων που πρέπει να βρω κάποιον να με πάει.Με σχεδόν τα ίδια λεφτά μπορώ να πάω Νέα Υόρκη (20-80 ευρώ παραπάνω) και να περάσω 1.000.000 φορές καλύτερα.
  Στη συνάντηση το πιθανότερο είναι να αρχίσει να μου λέει πόσο δύσκολη είναι η ζωή του....πως δούλευε από 14 ετών κλπ.
  Εγώ συναντιέμαι με όποιον θέλει όταν είμαι Ελλάδα ΑΛΛΑ Φυλής ή Μεταξουργείο.Για καφέ και  :jerking:δεν πάω γιατί απλούστατα βαριέμαι και θέλω συνέχεια να γαμάω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom