Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

peperoniathens

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
100
Κριτικές
3
Like
186
Πόντοι
281
θέλα να πάω το χειμώνα αλλα φοβάμαι μην γίνει κανένας πόλεμος
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Κατσε στ αυγα σου.... αυτοι ετοιμοι να σκοτωθουνε παλι μεταξυ τους και με τους ρωσους!
Τοσες πανεμορφες κοπελες υπαρχουν εδω ελληνιδες, αλβανιδες...
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εδώ ούτε πουτάνα δεν θα είναι  :2funny:Το πιθανότερο είναι να δούλευε καθαρίστρια σε κανένα εμπορικό κέντρο  :2funny:Πόσο θλιβερός πρέπει να είναι κάποιος για να πενεύεται ότι βρηκε μια τετοια  :2funny:Αυτή της φώτο που έβαλε είναι 40άρα  :2funny:Κ'εγώ πηδάω Ουζμπέκες,Αζέρες κλπ. αλλά μεχρι 20 ετών μετά είναι χάλια.16-19 είναι η ιδανική ηλικία γ'αυτές της κοπέλες.Αυτη της φωτογραφίας είναι 40άρα  :2funny:.
  Ευτυχώς ο καιρός εφτιαξε έχει 21-22 βαθμους με συννεφιά και αυριο πάω Πορνοεκδρομη στο Νόβγκοροντ.Εσείς καθιστε να ακούτε της φιλοσοφίες του ψευτοντόκτορα και να θαυμάζετε της Ουζμπέκες  :2funny: :2funny: :2funny:
   Χάρη θυμάσε αυτό που είπα ότι είναι σαν Πακιστανικό σά'ι'τ  :2funny:που γράφει ενας Πακιστανος οτι μένει Αγιο Παντελεήμονα και πόσο χά'ι' είναι εκεί και οι άλλοι τον θαυμάζουν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Βλέπεις τι θλιβερό επίπεδο έχουν οι νεο-πιρφόροι το τελευταίο διάστημα με αυτό το κύμα κρίσης που περνάει η χώρα... Όσο πάει και καταρρέουν με τα μυαλά που κουβαλάνε  αλλά η ξωροπεριφάνειά τους ενισχύεται ! Όπως και οι Ελλεηνίδες..Όσο πιο άσχημες είναι τόσο μεγαλύτερο κόμπλεξ  έχουν ...Οι παλιοί πιρφόροι ήταν για λύπηση! Αυτοί εδώ ούτε λύπηση δεν σου βγάζουν! Καταλαβαίνω πως σε κάποιον που μένει Ρωσία, Ελβετία, Γερμανία προκαλούν γέλιο και απαξία... αλλά όσοι μένουμε πίσω και τους έχουμε ανάμεσά μας και πρέπει να συνδιαλλαγούμε έστω και στα μίνιμουμ μαζί τους, μας προκαλούν αηδία και οργή!!!
Και το μεγαλύτερο γέλιο είναι πως προσαρμόζονται προς τα κάτω και το νομίζουν πως είναι και ...ΝΟΡΜΑΛ!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Η Αζερα αρχιζει να μου στελνει και φωτος ποτε θα βρεθουμε
Οπως και η Ιρανη μιλανε για φοβερα πολυβολα που ψαχνονται σαν τρελες
Ή απάντηση είναι σε αυτή τη φωτογραφία που είχα βάλει στο Facebook μου :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 1.png
    1.png
    425,7 KB · Εμφανίσεις: 46
  • Ουάου
Αντιδράσεις: 968

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ή απάντηση είναι σε αυτή τη φωτογραφία που είχα βάλει στο Facebook μου :2funny: :2funny: :2funny:
Σύμφωνα με τον Δόκτωρά ΤΟΥΣ οι Πιρφόροι αυτή τη χρονική περίοδο μπορούν να αποταμιεύουν τρώγοντας τα ελάχιστα και κάνοντας βόλτες στα καυτά τσιμέντα της Αθήνας με τις αναθυμιάσεις  για να πάνε 3 φορές Κίεβο για 10 μέρες που με 3 ραντεβού ίσως πηδήξουν κάποια 6άρια ...
Σε λίγο καιρό οι ίδιοι πάλι καθηγητές  θα λένε για το πως θα μπορείς να  :knockinb: ένα πεντάρι μάξιμουμ στις 3 μέρες το χρόνο που θα έχεις λεφτά να πας στο Κίεβο! Δες κιόλας πως κλαίνε που ανέβηκε λίγο το εισητήριο για Κίεβο και πάνε ...Τουρκία! Σε λίγο θα πηγαίνουν μαγευτικές διακοπές στη Συρία και θα μας βγάζουν τρελούς αν γελάμε  :2funny: :2funny: :2funny:
Εδώ σας βάζω και τα υπερπολυτελή airbnb διαμερίσματα που θα μένουν στην προνομιακή τιμή του 1 Ευρώ  ----->

 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Οπως αρμοζει στον Βαλκανιο Παμπλο Εσκομπαρ!!!!
O Kman είναι άλλης πάστας άνθρωπος! Σου λέει εγώ θέλω να γαμάω 8-9αρια και έχω υπέρ μου το χρήμα και εναντίων μου τη φθορά του χρόνου! Αρα τι κάνω? Ανεβάζω τα οικονομικά μου!
Αντίθετα ο Dr της αποτυχίας τι λέει? Έχω σήμερα τόσα άρα μπορώ μέχρι 6άρια στο Κίεβο! Αυριο που θα έχω -50% θα γαμάω λιγότερο και τριάρια ...

Διαλέξτε και πάρτε...
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
^ Ο kman χωρις κατοσταρικα δεν μπορει ,δεν τον βοηθαει το παρουσιαστικο του(κοντος με κοιλιτσα ,γυαλακια και εντελως αγυμναστος) εχει δηλ ακριβως το στυλ του sugar daddy για μαδημα.
Ο love μιλουσε και μιλαει παντα για μη πληρωμενο , ανομοια πραγματα αρα δεν μπορει να γινει καμμια συγκριση μεταξυ αυτων των δυο.

Οταν ημουνα Πετρουπολη καθομασταν με τον δικο μου σε ενα καφε , παρεμπιμπτοντως να αναφερω οτι ειναι ο ιδιος που μενει Γερμανια και ειμασταν και στο Κιεβο μαζι(τον γνωρισαν και τα παιδια τοτε) ,αυτος βγαζει σε μια βδομαδα οσα εγραφε οτι βγαζει ο αρχηγος τον μηνα  :grin:
Ερχονται και καθονται στο διπλανο τραπεζι δυο καλα μουνακια και μας κοιταζουν επιμονα χαχα τα κλασσικα αρπακτικα δηλαδη για να τα φωναξουμε στο τραπεζι μας. Φυσικα δεν το καναμε και σηκωθηκαν και εφυγαν απο το μαγαζι.
O κμαν θα τα φωναζε σιγουρα ,θα εκαναν παραγγελια τα πιο ακριβα κρασια και σουσι και θα πληρωνε καμια 300αρα στο χαλαρο , βεβαια μετα ΑΝ και ΟΤΑΝ τις γαμουσε θα τις βαφτιζε σπονσορετες :2funny:
Εγω διαλεξα τον αλλον δρομο ,πηρα ενα ταξι και πηγαμε γαμησαμε στο σαλον ξοδευοντας απο ενα πενηνταρικο εκαστος.
Το να μην εχεις ψευδιασθησεις στην ζωη σου και να μπορεις να ξεχωρισεις τις πουτανες απο τις κανονικες γκομενες ,
οσο απλο και να ακουγεται ειναι μεγαλη υποθεση τελικα ...

ΥΓ Ειδα οτι ξαναγυρισε ο δασκαλος και χαιρομαι πραγματικα.
καλο καλοκαιρι σε ολους λοιπον και απο μενα οπως ευχηθηκε και ο φιλτατος popov
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
^ Ο kman χωρις κατοσταρικα δεν μπορει ,δεν τον βοηθαει το παρουσιαστικο του(κοντος με κοιλιτσα ,γυαλακια και εντελως αγυμναστος) εχει δηλ ακριβως το στυλ του sugar daddy για μαδημα.
Ο love μιλουσε και μιλαει παντα για μη πληρωμενο , ανομοια πραγματα αρα δεν μπορει να γινει καμμια συγκριση μεταξυ αυτων των δυο.

Οταν ημουνα Πετρουπολη καθομασταν με τον δικο μου σε ενα καφε , παρεμπιμπτοντως να αναφερω οτι ειναι ο ιδιος που μενει Γερμανια και ειμασταν και στο Κιεβο μαζι(τον γνωρισαν και τα παιδια τοτε) ,αυτος βγαζει σε μια βδομαδα οσα εγραφε οτι βγαζει ο αρχηγος τον μηνα  :grin:
Ερχονται και καθονται στο διπλανο τραπεζι δυο καλα μουνακια και μας κοιταζουν επιμονα χαχα τα κλασσικα αρπακτικα δηλαδη για να τα φωναξουμε στο τραπεζι μας. Φυσικα δεν το καναμε και σηκωθηκαν και εφυγαν απο το μαγαζι.
O κμαν θα τα φωναζε σιγουρα ,θα εκαναν παραγγελια τα πιο ακριβα κρασια και σουσι και θα πληρωνε καμια 300αρα στο χαλαρο , βεβαια μετα ΑΝ και ΟΤΑΝ τις γαμουσε θα τις βαφτιζε σπονσορετες :2funny:
Εγω διαλεξα τον αλλον δρομο ,πηρα ενα ταξι και πηγαμε γαμησαμε στο σαλον ξοδευοντας απο ενα πενηνταρικο εκαστος.
Το να μην εχεις ψευδιασθησεις στην ζωη σου και να μπορεις να ξεχωρισεις τις πουτανες απο τις κανονικες γκομενες ,
οσο απλο και να ακουγεται ειναι μεγαλη υποθεση τελικα ...


ΥΓ Ειδα οτι ξαναγυρισε ο δασκαλος και χαιρομαι πραγματικα.
καλο καλοκαιρι σε ολους λοιπον και απο μενα οπως ευχηθηκε και ο φιλτατος popov

πολύ εύστοχο το ποστ σου Τάσο  :thumbsup:, για να μπαίνουν κάποια πράγματα στη θέση τους  :hi:. Γιατί εδώ πάρα πολλοί μπερδεύουν τις νορμάλ γκόμενες με τις πουτάνες και τις βαφτίζουν σπονσορέτ στο τέλος  :2funny:

καλό υπόλοιπο καλοκαιριού σε όλους τους αναγνώστες και φίλους.  :hi:

Υ.Γ. πρέπει σταματήσουν οι αντιπαραθέσεις μεταξύ των μελών διότι δεν προσφέρουν απολύτως τίποτα και στο τέλος μένει μόνο μια πικρία σε όλους τους εμπλεκόμενους, χρειάζεται πρωτίστως θετική σκέψη και λίγο να κάνουμε τα ''στραβά μάτια'' σε κάποια ποστ ορισμένων για να αποφεύγονται όλες αυτές οι παρεξηγήσεις που δεν οδηγούν πουθενά.  

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
^ Ο kman χωρις κατοσταρικα δεν μπορει ,δεν τον βοηθαει το παρουσιαστικο του(κοντος με κοιλιτσα ,γυαλακια και εντελως αγυμναστος) εχει δηλ ακριβως το στυλ του sugar daddy για μαδημα.
Ο love μιλουσε και μιλαει παντα για μη πληρωμενο , ανομοια πραγματα αρα δεν μπορει να γινει καμμια συγκριση μεταξυ αυτων των δυο.

Οταν ημουνα Πετρουπολη καθομασταν με τον δικο μου σε ενα καφε , παρεμπιμπτοντως να αναφερω οτι ειναι ο ιδιος που μενει Γερμανια και ειμασταν και στο Κιεβο μαζι(τον γνωρισαν και τα παιδια τοτε) ,αυτος βγαζει σε μια βδομαδα οσα εγραφε οτι βγαζει ο αρχηγος τον μηνα  :grin:
Ερχονται και καθονται στο διπλανο τραπεζι δυο καλα μουνακια και μας κοιταζουν επιμονα χαχα τα κλασσικα αρπακτικα δηλαδη για να τα φωναξουμε στο τραπεζι μας. Φυσικα δεν το καναμε και σηκωθηκαν και εφυγαν απο το μαγαζι.
O κμαν θα τα φωναζε σιγουρα ,θα εκαναν παραγγελια τα πιο ακριβα κρασια και σουσι και θα πληρωνε καμια 300αρα στο χαλαρο , βεβαια μετα ΑΝ και ΟΤΑΝ τις γαμουσε θα τις βαφτιζε σπονσορετες :2funny:
Εγω διαλεξα τον αλλον δρομο ,πηρα ενα ταξι και πηγαμε γαμησαμε στο σαλον ξοδευοντας απο ενα πενηνταρικο εκαστος.
Το να μην εχεις ψευδιασθησεις στην ζωη σου και να μπορεις να ξεχωρισεις τις πουτανες απο τις κανονικες γκομενες ,
οσο απλο και να ακουγεται ειναι μεγαλη υποθεση τελικα ...

ΥΓ Ειδα οτι ξαναγυρισε ο δασκαλος και χαιρομαι πραγματικα.
καλο καλοκαιρι σε ολους λοιπον και απο μενα οπως ευχηθηκε και ο φιλτατος popov
Ερχεσαι στα λόγια μου που λέω ότι σε ακριβά μέρη δεν θα βρείτε ποτέ γκόμενες.Οι γκόμενες πάνε όπου είναι φτηνά.Εκεί θα βρείτε μόνο τέτοιες που γράφεις.
 Και γιά τα αρπαχτικά έχω σύστημα  :2funny:Ηταν ένας γέρος Ιταλός και του της πήγαινα και τους έλεγα πάρε...πάρε  :2funny:αυτος τους έπαιρνε ότι ήθελαν και της τά'ι'ζε  :2funny:ζωγράφιζε ένα ποτήριτου καφέ ότι και καλά αύριο να πάνε γιά καφέ  :2funny:μετά εγω της έπαιρνα και φεύγαμε  :2funny:γιά να τα κάνεις όμως αυτά πρέπει να είσαι ντόπιος και να ξέρεις πολύ καλά Ρωσσικά.

 
Σύμφωνα με τον Δόκτωρά ΤΟΥΣ οι Πιρφόροι αυτή τη χρονική περίοδο μπορούν να αποταμιεύουν τρώγοντας τα ελάχιστα και κάνοντας βόλτες στα καυτά τσιμέντα της Αθήνας με τις αναθυμιάσεις  για να πάνε 3 φορές Κίεβο για 10 μέρες που με 3 ραντεβού ίσως πηδήξουν κάποια 6άρια ...
Σε λίγο καιρό οι ίδιοι πάλι καθηγητές  θα λένε για το πως θα μπορείς να  :knockinb: ένα πεντάρι μάξιμουμ στις 3 μέρες το χρόνο που θα έχεις λεφτά να πας στο Κίεβο! Δες κιόλας πως κλαίνε που ανέβηκε λίγο το εισητήριο για Κίεβο και πάνε ...Τουρκία! Σε λίγο θα πηγαίνουν μαγευτικές διακοπές στη Συρία και θα μας βγάζουν τρελούς αν γελάμε  :2funny: :2funny: :2funny:
Εδώ σας βάζω και τα υπερπολυτελή airbnb διαμερίσματα που θα μένουν στην προνομιακή τιμή του 1 Ευρώ  ----->

O Kman είναι άλλης πάστας άνθρωπος! Σου λέει εγώ θέλω να γαμάω 8-9αρια και έχω υπέρ μου το χρήμα και εναντίων μου τη φθορά του χρόνου! Αρα τι κάνω? Ανεβάζω τα οικονομικά μου!
Αντίθετα ο Dr της αποτυχίας τι λέει? Έχω σήμερα τόσα άρα μπορώ μέχρι 6άρια στο Κίεβο! Αυριο που θα έχω -50% θα γαμάω λιγότερο και τριάρια ...

Διαλέξτε και πάρτε...
Αυτά είναι πολύ σοφά λόγια και θα φωτογραφίσω την οθώνη να τα έχω!Έτσι είναι δεν προσπαθούνε να προοδεύσουν.Εγώ όπως έχω γράψει προσπαθώ πάντα να βελτιωθώ.Αυτοί όσο πάνε και χειρότερα.Εχω πεθάνει στα γέλια μ'αυτά που γράφεις  :2funny: :2funny: :2funny:δεν μου κάθοντε οι Ρωσσίδες.....βρίσκω Αζέρες,Ιρανές και Τουρκάλες :2funny:δεν έχω λεφτά για Ουκρανία...πάω Τουρκία  :2funny:συντομα και Συρία στα διαμερίσματα που εβαλες με 1 Ευρώ τη μέρα  :2funny: :2funny: :2funny:.Θα χει πλάκα που αυτός ο γκάβακας σε κάνα χρόνο θα βάζει φωτογραφίες απο Μπαγκλατνεζιώτισες και Ινδες και θα λέει ότι οι γκόμενες αυτές ξετρελάθηκαν μαζι του  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Don Frantcesco

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
1
Βλέπεις τι θλιβερό επίπεδο έχουν οι νεο-πιρφόροι το τελευταίο διάστημα με αυτό το κύμα κρίσης που περνάει η χώρα... Όσο πάει και καταρρέουν με τα μυαλά που κουβαλάνε  αλλά η ξωροπεριφάνειά τους ενισχύεται ! Όπως και οι Ελλεηνίδες..Όσο πιο άσχημες είναι τόσο μεγαλύτερο κόμπλεξ  έχουν ...Οι παλιοί πιρφόροι ήταν για λύπηση! Αυτοί εδώ ούτε λύπηση δεν σου βγάζουν! Καταλαβαίνω πως σε κάποιον που μένει Ρωσία, Ελβετία, Γερμανία προκαλούν γέλιο και απαξία... αλλά όσοι μένουμε πίσω και τους έχουμε ανάμεσά μας και πρέπει να συνδιαλλαγούμε έστω και στα μίνιμουμ μαζί τους, μας προκαλούν αηδία και οργή!!!
Και το μεγαλύτερο γέλιο είναι πως προσαρμόζονται προς τα κάτω και το νομίζουν πως είναι και ...ΝΟΡΜΑΛ!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Ενώ οι  :vomit: κοπρολάγνοι  :vomit: κτηνοβάτες  :vomit: που τους κανείς και like είναι τα απολύτως φυσιολογικά άτομα της κοινωνίας.  :idiot:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
 Αυτά είναι πολύ σοφά λόγια και θα φωτογραφίσω την οθώνη να τα έχω!Έτσι είναι δεν προσπαθούνε να προοδεύσουν.Εγώ όπως έχω γράψει προσπαθώ πάντα να βελτιωθώ.Αυτοί όσο πάνε και χειρότερα.Εχω πεθάνει στα γέλια μ'αυτά που γράφεις  :2funny: :2funny: :2funny:δεν μου κάθοντε οι Ρωσσίδες.....βρίσκω Αζέρες,Ιρανές και Τουρκάλες :2funny:δεν έχω λεφτά για Ουκρανία...πάω Τουρκία  :2funny:συντομα και Συρία στα διαμερίσματα που εβαλες με 1 Ευρώ τη μέρα  :2funny: :2funny: :2funny:.Θα χει πλάκα που αυτός ο γκάβακας σε κάνα χρόνο θα βάζει φωτογραφίες απο Μπαγκλατνεζιώτισες και Ινδες και θα λέει ότι οι γκόμενες αυτές ξετρελάθηκαν μαζι του  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εδώ θα βγαίνουν έξω το βράδι για τα ποτάκια τους και για να χτυπήσουν κανένα γκομενάκι :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • IMG_1194.JPG
    IMG_1194.JPG
    97,6 KB · Εμφανίσεις: 33

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ενώ οι  :vomit: κοπρολάγνοι  :vomit: κτηνοβάτες  :vomit: που τους κανείς και like είναι τα απολύτως φυσιολογικά άτομα της κοινωνίας.  :idiot:
Τύπε το ερώτημα είναι ποιοι κατέστρεψαν και προσφάτως ...έκαψαν την Ελλάδα!Και δεν βρίσκω κανέναν άλλο υπεύθυνο πλην του κακομοίρη ,καρπαζοεισπράκτορα, κακομαθημένου και βολεμένου στον πάτο ,ΠΙΡΦΟΡΟΥ!
Οι υπόλοιπες κατηγορίες που αναφέρεις δεν με έχουν ενοχλήσει
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Υ.Γ. πρέπει σταματήσουν οι αντιπαραθέσεις μεταξύ των μελών διότι δεν προσφέρουν απολύτως τίποτα και στο τέλος μένει μόνο μια πικρία σε όλους τους εμπλεκόμενους, χρειάζεται πρωτίστως θετική σκέψη και λίγο να κάνουμε τα ''στραβά μάτια'' σε κάποια ποστ ορισμένων για να αποφεύγονται όλες αυτές οι παρεξηγήσεις που δεν οδηγούν πουθενά.  
Εγώ δεν θα σταματήσω να κράζω όσους χαίρονται που γαμάνε 6άρια και δίνουν και συμβουλές στους άλλους για να έχουν τις ανάλογες ...επιτυχίες...Όπως και πολύ χειρότερα αυτούς που διαφημίζουν την Τουρκία για διακοπές και γαμήσια...
Όσο και εσείς οι ουδέτεροι δεν τους βάζετε στη θέση τους, συναινείτε αθόρυβα στο μπαχάλεμα του νήματος!
 

Don Frantcesco

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
1
Τύπε το ερώτημα είναι ποιοι κατέστρεψαν και προσφάτως ...έκαψαν την Ελλάδα!Και δεν βρίσκω κανέναν άλλο υπεύθυνο πλην του κακομοίρη ,καρπαζοεισπράκτορα, κακομαθημένου και βολεμένου στον πάτο ,ΠΙΡΦΟΡΟΥ!
Οι υπόλοιπες κατηγορίες που αναφέρεις δεν με έχουν ενοχλήσει
Εγώ φταίω, εσύ φταις, αυτός φταίει… ολοι φταίμε με τον δικό του τρόπο ο καθένας.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Ερχεσαι στα λόγια μου που λέω ότι σε ακριβά μέρη δεν θα βρείτε ποτέ γκόμενες.Οι γκόμενες πάνε όπου είναι φτηνά.Εκεί θα βρείτε μόνο τέτοιες που γράφεις.
  Και γιά τα αρπαχτικά έχω σύστημα  :2funny:Ηταν ένας γέρος Ιταλός και του της πήγαινα και τους έλεγα πάρε...πάρε  :2funny:αυτος τους έπαιρνε ότι ήθελαν και της τά'ι'ζε  :2funny:ζωγράφιζε ένα ποτήριτου καφέ ότι και καλά αύριο να πάνε γιά καφέ  :2funny:μετά εγω της έπαιρνα και φεύγαμε  :2funny:γιά να τα κάνεις όμως αυτά πρέπει να είσαι ντόπιος και να ξέρεις πολύ καλά Ρωσσικά.
Το ξερω ,τι νομιζεις οτι δεν τα εβλεπα Κισιναου τοσα χρονια που ημουνα?
αυτα που επαιρνα στο σπιτι και ταδινα κανενα εικοσαρικο ευρω και τα πηδουσα διωρο ολο τετοιες ιστοριες μου λεγανε γελωντας  :grin:
βρισκανε ξενους κοιλαραδες θυματα στο κεντρο ,τις βγαζανε εξω στα ακριβοτερα μαγαζια πινοντας αυτες κρασια των 80ευρω το καθενα ,και μετα κανανε οτι μεθυσανε απο το πολυ ποτο και εξαφανιζοτανε χαχα
Εννοειται οτι πρεπει να εισαι μονιμος/ημιμονιμος για να μπορεις να παιρνεις το μεγιστο στην σχεση τιμης-αποδοσης ...
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εγώ δεν θα σταματήσω να κράζω όσους χαίρονται που γαμάνε 6άρια και δίνουν και συμβουλές στους άλλους για να έχουν τις ανάλογες ...επιτυχίες...Όπως και πολύ χειρότερα αυτούς που διαφημίζουν την Τουρκία για διακοπές και γαμήσια...
Όσο και εσείς οι ουδέτεροι δεν τους βάζετε στη θέση τους, συναινείτε αθόρυβα στο μπαχάλεμα του νήματος!


O Kman και η νοοτροπια του οτι σκαω λεφτα επι δεκα σε αυτη που αξιζει για ενα ειναι η τακτικη του Ελληνα που γαμαει τελειως την χωρα την οποια πηγαινει και γαμησε και την Ελλαδα τις καλες εποχες..Τουλαχιστον εχε τα @@ να παραδεχθει οτι γαμαει μονο πουτανες και καλα κανει για μενα αυτο μπορει.
Βεβαια αυτο το κανει ο καθενας ο κοιλαρας,ο γερος,ο ασχημος ο μαυρος,ο ασπρος ο καθενας που απλα εχει λεφτα
Δεν βρησκω κανεναν λογο να θαυμασω εναν sugar daddy
Γουσταρω που κανει το κεφι του αλλα ειναι κατι που δεν απαιτει το παραμικρο skill

Τι να κραξεις?Εδω θαυμαζεις καθυστερημενους με δεικτη iq μωρου παιδιου
Δειξε σε οποιαδηποτε γυναικα ενα βιντεο του δημητρακη ενω της εξηγεις οτι συμφωνεις με τα λεγομενα του η ακομα καλυτερα παρτον μαζι σου με οποιαδηποτε ξενη η Ελληνιδα θα βγεις.
Αμα θες να το κανεις εγω υποσχομαι να ερθω ως εκει να τραβηξω βιντεο να το στειλω στην Αννιτα Πανια και να σας κανω διασημους
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
"Εγώ δεν θα σταματήσω να κράζω όσους χαίρονται που γαμάνε 6άρια και δίνουν και συμβουλές στους άλλους για να έχουν τις ανάλογες ...επιτυχίες...Όπως και πολύ χειρότερα αυτούς που διαφημίζουν την Τουρκία για διακοπές και γαμήσια...
Όσο και εσείς οι ουδέτεροι δεν τους βάζετε στη θέση τους, συναινείτε αθόρυβα στο μπαχάλεμα του νήματος!"


Για να μπουν κάποια πράγματα σε τάξη λοιπόν.

Κατά πρώτον Το thread εδω αφορά την Ουκρανία. Με ποιο δικαίωμα γράφεις λοιπόν και κρίνεις αυτούς εσύ που πήγες Ουκρανία και δεν πήδηξες τίποτα. Μόνος σου έγγραφες γυρνάω από εστιατόριο σε εστιατόριο και μόνο τρώω και σκυλόβριζες την χώρα. Α ξέχασα εσυ πηδάς μόνο από 8+ οχι σαν εμάς που πηδάμε μπαζάκια:)

Τέτοια εβδομάδα λοιπόν Αύγουστο πέρσι πηδούσα αυτό το “εξαράκι” μπαζάκι στο Κίεβο (ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ LINK). Μια βόλτα στο ποτάμι με μπυρίτσα μου κόστισε (ως φτωχομπινές που είμαι με σαγιονάρα :) )) και στο δεύτερο ρανντεβουδάκι pizza και σπίτι μου (δεν έχω λεφτά βλέπεις)!!

Κατά δεύτερον εσκεμμένα και κατά τα πρότυπα kman αναμιγνύεις την ιερόδουλη (πουτάνα) με την κανονική normal κοπέλα. Την κοπέλα δηλαδη που σε γουστάρει και κάνετε έρωτα γιατί σε θέλει με την γκόμενα που της δίνεις (100-150$) στο Κίεβο και την πηδάς 2 ώρες. Τρελανέ μας και άλλο λοιπόν ποιητή!!!  

Φίλε έχω αρχίσει να πιστεύω πως απλά ξεκινάς να μην έχεις πέραση σαν άντρας (δεν σου κάθεται καμία ξένη στο νησί μόνος σου τα λες) και προσπαθεις να δημιουργησεις τον μύθο της εξομοίωσης  της πουτάνας με την κανονική κοπέλα για να νιώθεις καλά. Kmanικη λογική δηλαδη. Πάνω στον πανικό σου βρίζεις ανθρώπους μαχητές όπως τον panoskliros που τιμούν την χώρα μας και τα καμάκια του παρελθόντος, πας να επιτεθείς σε τουρίστα επειδή απά κάνει ένα νέυμα, προβάλεις φωτος με αυτοκίνητα και σπίτια μέγα δέιγμα ανασφάλειας και προσβάλεις κόσμο στο Tinder σε βαθμό να σε κάνουν Ban. Αυτή είναι η μόνη λογική εξήγηση που μπορώ να δώσω για σένα.

Προτείνεις λοιπόν βγάλτε όλοι λεφτά να πηδάτε τα  +8 ΙΕΡΟΔΟΥΛΕΣ του Κιέβου όταν εγώ λέω “Γίνεται καλύτεροι, Γίνεται Άντρες, Γίνεται κατακτητές" και διεκδικήστε κανονικές γυναίκες που θα σας γουστάρουν στο επίπεδο που μπορει ο καθένας!!! Αφήστε την πληρωμη για μετά!!!

Το άλλο που γραφεις φίλε πως θα φτάσουμε να πηδάμε τριάρια όσο η Ελλάδα και η ηλικία μας φθίνει είναι μια πάλι μια ανόητη προσέγγιση όπως εξάλλου οι περισσότερες που κάνεις.

Για να μαθαίνεις λοιπόν θέτεις κάποιο όριο στον εαυτό σου και λές εγώ πάω από εκεί και πάνω πιο κάτω δεν πέφτω!!!. Όσο περνάει φίλε η μπογιά σου το κάνεις.  Οταν σταματήσει η μπογιά σου η δική μου προσέγγιση ειναι δεν γελοποιησε να κυνηγάς πιτσιρίκες προσφέροντας σοκολατάκια και Βαλκανικούς Πυραύλους ούτε πηδάς 3αρια σε εμφάνιση.
Περνάς καθαρά στον πληρωμένο έρωτα στον τρόπο που απολύτως σωστά λέει ο Τασός. Πας στο studiaki ή λές σε μια πάρε τοσα και τέλος.

Η κακομοιριά του άντρα είναι να πληρώνει χοντρά μια πουτάνα για να έχει για λίγες ώρες την ψευδαίσθηση πως ειναι κανονική σου γκόμενα.  Κακομοιριά και εξαθλίωση που την προβάλλεις σαν στάση ζωής εδώ στα νέα παιδιά. Απλά ντροπή!!

Μπάινοντας τώρα σε προσωπικό επίπεδο εγω φίλε τα κάνω αυτά γιατί ακόμα με παίρνει. Είμαι 38 αλλά δεν μοιαζω πάνω από 32-33.  Μπορούν να στο επαληθεύσουν και τα παιδία που με γνώρισαν. Οποτε το παλεύω max 2-3 χρόνια ακόμα. Δεν θα το συνεχίσω μετά όμως γιατί δεν θέλω να γελιοποιηθω. Να παλεύω ως μεσήλικας σε φοιτητικα clubs με καραμελίτσες. Η προσωπική μου επιλογή θα είναι ένας γάμος στα 40 (έχοντας ζήσει μια γεμάτη ζωή) και από πίσω (διότι old habits die hard) ΜΟΝΟ πληρωμένος έρωτας στα κρυφά. Πληρωμένος ομως στην απόλυτη σωστή βάση που θέτει ο Τάσος!! Πάρε τόσα, ή κρυφα ταξίδια κίεβο τετραημερα κλπ. Όχι στην εξαθλίωση που προτείνεις εσύ και ο kman!!!

Αυτά έχω να πω και θέλω τα νεά παιδία (γιατί εμείς σε λίγο παραιτούμαστε) να κάνουν την σωστή ροή των πραγμάτων όσο αφορα τις γκόμενες. Γινομαι σωστός άντρα->Μαθαίνω να καμακώνω->πηδάω τσαμπα-> καταλήγω όταν δεν με πάιρνει άλλο στο πληρωμένο.

Οποιαδήποτε άλλη σειρά ειναι αρρώστια και λάθος!!

Συνέχισε τωρα να βρίζεις ως μέγιστο δείγμα της ανασφάλειας σου!! Δείξε μας πόσο φοβάσε την φωνη της λογικής και κάνε αυτό που ξέρει απλά ο κάθε τραμπούκος!!! Φωνές και συκοφαντίες σε κάθε τι που φοβόμαστε!! Σε απολαμβάνω και ΓΕΛΑΩ απλά μαζί σου :)

 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εγω θεωρουσα το bou οτι μπορουσε να γινει ενα ειδος roosh forum, και για αυτο αρχισα να γραφω εδω μεσα

Ξερετε τι πληροφοριες εχει εκει?Εχει σιγουρα και παπατζηδες αλλα επειδη Σερβια ειχα παει και ειδα το thread στο φορουμ του roosh γραφανε τουριστες και Σερβοι πραγματα που συμφωνουσα σε τεραστιο βαθμο βαση της παρουσιας μου εκει.Καλο ειναι και επισης το

Γραφουν στο roosh forum ανθρωποι απ ολο τον κοσμο και λειτουργει τελεια με καλες πληροφοριες..Στο bou γραφουμε μονο Ελληνες και ειναι bourdelo ονομα και πραμα.
Η ευθυνη βαραινει βεβαια τους admin εδω περα γιατι και ο roosh πχ ban-αρε δεκαδες κοσμο που τρολαρε.
Μετρηστε ποσοι εχουν φυγει τον τελευταιο χρονο απ το φορουμ που δινανε πληροφοριες και σκεφτειται τους λογους


Προσωπικα παιζοντας καιρο στο couch,επιβεβαιωνεται και εδω μεσα απ αυτο που εβλεπα..1/10 Ελληνες παιζει σωστη μπαλα με γυναικες οι υπολοιποι 9 παιρνουν σοβαρα τα λαθος ατομα και το χειροτερο ειναι οτι το κανουν απο επιλογη

Γραφει εδω μεσα καποιος πληροφοριες και ασχολουνται με το αν φορουσε σαγιοναρες,σανδαλια η αν αφηνε νυχακι.Εδω μεσα λεγεται bourdela και το θεμα τι γινεται στο Κιεβο οχι τι γινεται στο πεντικιουρ,χειροτερη ζηλια απο γκομενες εχετε αρχισει

Ειναι τραγικο το επιπεδο δυστυχως και αυτο αποδυκνυει και την καταντια του μεσου Ελληνα "καμακιερο".Αντι να ακουσει και να κρινει απλα ζηλευει τον αλλον που εχει παραπανω επιτυχιες.

Για εναν εμπειρο παιχτη σαν και εμενα κανει ΜΠΑΜ η ζηλια που βγαζετε εδω καποιοι,αποτυχημενα ναυαγια της ζωης που χαιρεστε επειδη ο αλλος δεν καταφερε να ταξιδεψει..Και λετε και για Ελλαδες αξιων μετα..

Αν θυμαστε με τον Βαλκανιο τα ιδια κανατε καποιοι με αφορμη μια φωτο του δηθεν οτι δεν γαμησε επειδη τα ρουχα δεν ηταν ακριβως στο κρεβατι και θυμαστε και τοτε σας εκραζα που ζηλευατε παλι καποιον πιο επιτυχημενο απ σας


Απλα η τακτικη του επιτυχημενου αντρα ειναι να παρακολουθει και να ακουει τον πιο επιτυχημενο ωστε να μαθει νεα πραγμτα και να τον φτασει
Η τακτικη του αποτυχημενου ειναι να μαζεψει 2-3καθυστερημενους διπλα του και να νιωσει ασφαλεια σχολιαζοντας μαλακιες

Αυτη ειναι η παγκοσμια αρχη της επιτυχιας σε εναν αντρα και ειναι κριμα που γερασατε και δεν το μαθατε


 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Γραφουν στο roosh forum ανθρωποι απ ολο τον κοσμο και λειτουργει τελεια με καλες πληροφοριες..Στο bou γραφουμε μονο Ελληνες και ειναι bourdelo ονομα και πραμα.
Η ευθυνη βαραινει βεβαια τους admin εδω περα γιατι και ο roosh πχ ban-αρε δεκαδες κοσμο που τρολαρε.

Φίλε έισαι απλά θΕΟΣ.Ακριβώς έτσι!!! Εγω εκεί διαβάζω χρόνια και απολαμβάνω σοβαρούς ανθρώπους. Την ευθυνη την έχει αποκλειστικά ο διαχειριστής (όπως είπα) που κατέληξε να γίνει το νήμα μπουρδέλο.

Δεν αξίζει φίλε να είσαι έδω άργησα να το καταλάβω αλλά λέω τέλος με τους ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ. Ας ψηφίζουν Τσίπρα και ας ακούνε Kman Δημητράκη και Aegean Org.. Σοβαρους ανθρώπους σαν εσενά τους επιτρέπουν οι άλλοι να τους απομονωνουν με τραμπουκισμό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom