Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
koble σκεφτωμουνα για μπακου σεπτεβριο οταν ναυαγησε το βατουμι γεωργια αλλα λεω κατσε μονο οδυσσο και τελος.οραια η μουνιτζα αζερα του πανου.μπραβο πανο γιατι με δικαιονεις οταν ελεγα καυκασιες και τουρκαλες και οτι μπατουμι χαμος απο αυτες καλοκαιρι
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διμιτρακη παρε με επειγον σκαυπ
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ALERT Μαλακίας πάλι στο νήμα! Ευτυχώς που γύρισε ο Δημητράκης να βάλει τάξη στα πράγματα...Και συγκεκριμένα να πληροφορήσει όσους αντικειμενικούς και μη γνώστες του θέματος τι είναι οι Αζέροι που μας παρουσιάζουν κάποιοι ως ...ανθρώπους...

Πριν μερικά χρόνια το 14 ήρθα μια και μοναδική φορά σε επαφή με αυτή τη γυφτόρατσα και αηδίαςα και στη δουλειά αλλά χειρότερα στα γκομενικα!  
Είχα κάνει κλικ και με γούσταρε  τότε σε μια αζερα στη δουλειά και ήταν κατά 99 % εμφάνιση όπως αυτή στη φωτο που πόσταρε ο τουρκολάγνος του νήματος! Έψαχνα λοιπόν να βρω κάτι ωραίο πάνω της ή στη συμπεριφορά της για να την γαμήσω.. Το μόνο ωραίο ήταν το όνομά της ... Ophelia  διότι όλα τα άλλα και κυρίως η γλώσσα με αυτή τη Μογγολοτουρκική διάλεκτο ήταν βασανιστήριο αυτιών!
Μια μέρα που πέρασε να με δει και μου έλεγε πόσο ωραίο και ΠΛΟΎΣΙΟ είναι το Μπακού μου ζήτησε να της προτείνω ένα εστιατόριο κοντά με ωραίο φαγητό! Την έστειλα σε ένα φίλο που έχει ένα ωραίο εστιατόριο με γνήσια ελληνική κουζίνα  με 5-8 € τα πιάτα του ! Τον πήρα μάλιστα τηλέφωνο να προσέξει τη παρέα!
Στην επιστροφή μου λένε πολύ ωραίο φαγητό και να τα πούμε το βραδι... Πήρα τον φίλο μου να τον ευχαριστήσω και μου λέει "τι τους έστειλες αυτούς τους ΚΟΎΡΔΟΥΣ" ... Μιλούσαν μισή ώρα πάνω από τον κατάλογο και πήγαν και έφαγαν σε σουβλατζίδικο από μια πίτα και μοιράστηκαν και οι τρεις μια πορτοκαλάδα...
Το τι απαξίωση και κράξιμο έφαγε δεν περιγράφεται!!! Της είπα να πηγαίνει Τουρκία στα Αδανα και να μασ αφήνει τα δωμάτια στη Ρόδο διαθέσιμα!
Και έρχεται τώρα ο Πιρφόροσ να μας πει για αζερες και το χειρότερο να μασ τις διαφημίσει! Υποτιμά την νοημοσύνη και την εμπειρία κάποιων στο φόρουμ!

Παρακαλώ τον Δημητράκη να πάρει θέση για το τι αξία έχει μια Αζερα στην Α. Πετρούπολη και πόσο μίζερος και ημιμαθής είναι κάποιος που διαφημίζει ως γυναίκες τις γυφτοτουρκάλες!  :vomit:
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
βρηκα ενα σοκαριστικο βιντεο που εδω και 5 μερες εκανε την οδυσσο να συνταρακτη.
μια κοπελιτσα 13 την χτυπανε με λυσα αλλες 6 συμαθητριες της για ενα συμαθητη τους.
για 7 λεπτα συνεχεια γροθιες στο πρωσωπο και κλωτσιες.οταν επεσε κατω συνεχισαν κτυπηματα και γελουσαν τα πουτανακια.μετα της πηραν το κινητο και τα λεφτα απο την τσαντα.πως το κατεβαζω να δειτε πως ειναι πραγματικα οι μικρουλες ουκρανια?θα δειτε ποσο ασχημα και αλυπητα την κτυπουσαν επαθα ψθχολογικα μονο
που το ειδα.μετα θα μου πειτε αυτες σε 4 χρονια θ κλινουν ραντεβου απο τιντερ να γαμηθουνε τζαμπα?
οπως σας ειπα παλαιοτερα αν παω οδυσσο αγραγγος θα εχω την ιδια τυχη με την κοπελιτσα αυτη.
διμιτρακι θα στο στειλω κοντακτε και βαλε το σε παρακαλω να το δουνε τα παιδεια να καταλαβουν τι εστι ουκρανιδες χαχαχαχα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ρολογα μια αζερα στην ρωσια θα ειναι πουτανα συνηθως οπως και ουκρανια.
στο μπακου ομως εχει πολλα λεφτα και ειναι πανακριβη πολη.
φιλος μου αζερος μου ειπε η μανα του περνει συνταξη 600 δολαρια.
πλουσια πολη με πετρελαιο ρολογα το μπακου.ομορφη πολη και φιλος μου εζησε 2 χρονια εκει.
τωρα πας με βιζα ονλινε.βρηκα απο οδυσσο με 190 εθρο αλλα αργοτερα το βρησκω απο κιεβ με 100.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ο γκλοκ τελευταια η ειναι μαριασμενος απο ρωσσικο ματι η εχει παθει διαρκη ηλίαση
Περναει μαλλον την κριση της μεσης ηληκιας, των, 35 δηλαδη, εξ ου κ ας ειμαστε επιεικης με την φαση πορνομεταναστητιδας που διανυει
:humpleg:
Η κρίση που περνάω είναι με τη μαλακία γύρω μου.. Είναι δύσκολο να είσαι το ασπρο πρόβατο γύρω απο μαυρα! Εσύ καλά είσαι στην Ελβετία.. αν και για να να είσαι εδώ και να ασχολείσαι μαζί μας έχεις τα θέματα σου..
Εδώ στο νησί  μόνο οι δουλειές πάνε καλά... αν και το επιπλέον  χρήμα μου είναι άχρηστο τώρα... αλλά έχει τεράστια αξία το χειμώνα ...
Τι είναι αυτό το Ρωσικό μάτι... Λες?
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ρολογα μια αζερα στην ρωσια θα ειναι πουτανα συνηθως οπως και ουκρανια.
στο μπακου ομως εχει πολλα λεφτα και ειναι πανακριβη πολη.
φιλος μου αζερος μου ειπε η μανα του περνει συνταξη 600 δολαρια.
πλουσια πολη με πετρελαιο ρολογα το μπακου.ομορφη πολη και φιλος μου εζησε 2 χρονια εκει.
τωρα πας με βιζα ονλινε.βρηκα απο οδυσσο με 190 εθρο αλλα αργοτερα το βρησκω απο κιεβ με 100.
Μου λες ακριβώς αυτά που μου έλεγε η γύφτισα σαν τη φωτο του άλλου! Που αποδείχτηκε τελείως τσίπισα..
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Η κρίση που περνάω είναι με τη μαλακία γύρω μου.. Είναι δύσκολο να είσαι το ασπρο πρόβατο γύρω απο μαυρα! Εσύ καλά είσαι στην Ελβετία.. αν και για να να είσαι εδώ και να ασχολείσαι μαζί μας έχεις τα θέματα σου..
Εδώ στο νησί  μόνο οι δουλειές πάνε καλά... αν και το επιπλέον  χρήμα μου είναι άχρηστο τώρα... αλλά έχει τεράστια αξία το χειμώνα ...
Τι είναι αυτό το Ρωσικό μάτι... Λες?
εμενα με ματιασανε 2 κυπριες που ποτε δεν τους εχω μιλησει στην ζωη μου.την μερα που εφευγα ουκρανια με κουτσομπολευαν και απο την πρωτη μερα με ληστεψαν!τωρα που επεστρεψα με βλεπουν στην γειτονεια και δεν μου μιλανε.ελεγαν μονο ζηλιες  35-38 γεροντοκορες που παω συνεχεια ουκρανια.
μου ελεγε ο δασκαλος εισαι ματιασμενος χαχαχαχαχα
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Η Αζερα αρχιζει να μου στελνει και φωτος ποτε θα βρεθουμε
Πραγματικά υπάρχει κάποιος fun των ανατολικών γυναικών και του αρεσει αυτό το καντοστούπικο άχαρο ζωντανό με μαλλιά και φάτσα γύφτισσας τσαντιριού?
Τόσο χαμηλά έχουμε πέσει...  
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Πραγματικά υπάρχει κάποιος fun των ανατολικών γυναικών και του αρεσει αυτό το καντοστούπικο άχαρο ζωντανό με μαλλιά και φάτσα γύφτισσας τσαντιριού?
Τόσο χαμηλά έχουμε πέσει... 
γουσταρω μαυρομαλες αζερες,γεωργιανες και αρμενουδες.θα παρω και τον τουρκολαγνο πανο
μαζι μου στο ταξιδι μπακου χαχαχαχ
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Το θεμα να γυρισει ο αρχηγος μας... ο ΚΜΑΝ2
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
στο θεμα ουκρανια βλεπω εγραψε ο δασκαλος οτι εφτιαξε με νεο κοδικο προφιλ και θα τα πουμε οχτωβριο!
δρ ιωσηφ μπλασκος με αυτο θα γραφει
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
γουσταρω μαυρομαλες αζερες,γεωργιανες και αρμενουδες.θα παρω και τον τουρκολαγνο πανο
μαζι μου στο ταξιδι μπακου χαχαχαχ
Ρε πας καλά ? Όλοι εκεί πέρα σαν κι εσένα είναι?
Τότε σου έχω τρόπο να τις έχεις όλες χωρίς να χρειαστεί να κουνηθείς... Αν πάρουν οι τούρκοι και την υπόλοιπη Κύπρο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Το θεμα να γυρισει ο αρχηγος μας... ο ΚΜΑΝ2
Τον περιμένω να σκάσει Ρόδο με το χαρέμι απο Σλοβάκες! Αν είναι διαθέσιμη η Βίλλα ενός φίλου με πισίνα πάνω στη θάλασσα 
που τη νοικιάζει θα τη κλείσουμε για για να κάνουμε Πάρτυ! 
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ρε πας καλά ? Όλοι εκεί πέρα σαν κι εσένα είναι?
Τότε σου έχω τρόπο να τις έχεις όλες χωρίς να χρειαστεί να κουνηθείς... Αν πάρουν οι τούρκοι και την υπόλοιπη Κύπρο...
το προβλημα ειναι η γλωσα.αντι ρωσικα αν μιλουσα  τουρκικα θα γαμουσα καμια μουναρα χαχαχαχ
οι τουρκαλες ειναι μουναρες αλλα δεν μιλανε αγγλικα αυτες εδω.στηνπολη  μιλανε αγγλικα αυτες εδω μαλλον απο επαρχια ειναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
το προβλημα ειναι η γλωσα.αντι ρωσικα αν μιλουσα  τουρκικα θα γαμουσα καμια μουναρα χαχαχαχ
οι τουρκαλες ειναι μουναρες αλλα δεν μιλανε αγγλικα αυτες εδω.στηνπολη  μιλανε αγγλικα αυτες εδω μαλλον απο επαρχια ειναι
Αν σε γαμήσουν ομαδικά στα κατεχόμενα θα αρχίσεις να τα αφομοιώνεις καλύτερα τα οθωμανικά...

Σε περιμένουμε και Αθήνα! Μόνο μην πας στην αστυνομία και καταγγείλεις πως έφαγες τσισακια  :piss: και κακάκια :shit: γιατί θα σε κλείσουν σε ίδρυμα! Ο φίλος μας ο πορνοδικηγόρος   το έχει ήδη δρομολογήσει!  :2funny: :2funny: :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Πλεον θυμιζεις σκαρτη γκομενα που τριγυρνα στα κατεχομενα, ΟΥΚα...
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Τον περιμένω να σκάσει Ρόδο με το χαρέμι απο Σλοβάκες! Αν είναι διαθέσιμη η Βίλλα ενός φίλου με πισίνα πάνω στη θάλασσα 
που τη νοικιάζει θα τη κλείσουμε για για να κάνουμε Πάρτυ! 

Οπως αρμοζει στον Βαλκανιο Παμπλο Εσκομπαρ!!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ρολογα μια αζερα στην ρωσια θα ειναι πουτανα συνηθως οπως και ουκρανια.
στο μπακου ομως εχει πολλα λεφτα και ειναι πανακριβη πολη.
φιλος μου αζερος μου ειπε η μανα του περνει συνταξη 600 δολαρια.
πλουσια πολη με πετρελαιο ρολογα το μπακου.ομορφη πολη και φιλος μου εζησε 2 χρονια εκει.
τωρα πας με βιζα ονλινε.βρηκα απο οδυσσο με 190 εθρο αλλα αργοτερα το βρησκω απο κιεβ με 100.
Εδώ ούτε πουτάνα δεν θα είναι  :2funny:Το πιθανότερο είναι να δούλευε καθαρίστρια σε κανένα εμπορικό κέντρο  :2funny:Πόσο θλιβερός πρέπει να είναι κάποιος για να πενεύεται ότι βρηκε μια τετοια  :2funny:Αυτή της φώτο που έβαλε είναι 40άρα  :2funny:Κ'εγώ πηδάω Ουζμπέκες,Αζέρες κλπ. αλλά μεχρι 20 ετών μετά είναι χάλια.16-19 είναι η ιδανική ηλικία γ'αυτές της κοπέλες.Αυτη της φωτογραφίας είναι 40άρα  :2funny:.
  Ευτυχώς ο καιρός εφτιαξε έχει 21-22 βαθμους με συννεφιά και αυριο πάω Πορνοεκδρομη στο Νόβγκοροντ.Εσείς καθιστε να ακούτε της φιλοσοφίες του ψευτοντόκτορα και να θαυμάζετε της Ουζμπέκες  :2funny: :2funny: :2funny:
    Χάρη θυμάσε αυτό που είπα ότι είναι σαν Πακιστανικό σά'ι'τ  :2funny:που γράφει ενας Πακιστανος οτι μένει Αγιο Παντελεήμονα και πόσο χά'ι' είναι εκεί και οι άλλοι τον θαυμάζουν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
το προβλημα ειναι η γλωσα.αντι ρωσικα αν μιλουσα  τουρκικα θα γαμουσα καμια μουναρα χαχαχαχ
οι τουρκαλες ειναι μουναρες αλλα δεν μιλανε αγγλικα αυτες εδω.στηνπολη  μιλανε αγγλικα αυτες εδω μαλλον απο επαρχια ειναι
Δε χρειάζεται να μιλάς Τούρκικα γιά να σε κατουρίσουν

Αν σε γαμήσουν ομαδικά στα κατεχόμενα θα αρχίσεις να τα αφομοιώνεις καλύτερα τα οθωμανικά...

Σε περιμένουμε και Αθήνα! Μόνο μην πας στην αστυνομία και καταγγείλεις πως έφαγες τσισακια  :piss: και κακάκια :shit: γιατί θα σε κλείσουν σε ίδρυμα! Ο φίλος μας ο πορνοδικηγόρος  το έχει ήδη δρομολογήσει!  :2funny: :2funny: :2funny:
Χτες με έπαιρνε skype αλλά ημουν έξω νομίζω το θέλει το κατουριματάκη :2funny:Τωρα ετοιμάζομαι για την πορνοεκδρομή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom