Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Γυρνα ΚΜΑΝ2! Γυρνα αρχοντα μου να βαλεις ταξη!
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Έχει δίκιο ο Δημητράκης που λέει πως οι Πιρφόροι όταν τους λες την ωμή αλήθεια βγάζουν κακία! Και σε προσωπικό επίπεδο και στο φόρουμ και σαν λαός! Τολμήστε στο περίγυρό ΣΑΣ να μην γλύφετε ένα ρεμάλι ή μια χοντρή να δείτε τι προβλήματα θα σας δημιουργήσει...
Εδώ ο Κμαν και ο Δημητράκης πήγαν να πουν ωμές αλήθειες ο καθένας από τη σκοπιά του και πέσαν πάνω να τους φάνε....
Το ίδιο και στα πολιτικά , δεν αντέχουν την αλήθεια οι Πιρφόροι και ...περιχαρακώνονται γύρω από τον Τσίπρα που είναι τσακωμένος με τη πραγματικότητα... και βγάζει μίσος!

Εγω τυπε μου τον ψιλιαστηκα τι παραμυθατζης ειναι ο ψευτοδοκτωρας οταν τον καλεσε ο ΚΜΑΝ2 στο καριμπιαν να τον απολαυσει κι εκεινος ουτε πατησε!
Οχι τπτ αλλο, θα περνε και δωρεαν μαθηματα απ τον δασκαλο μπας και γαμησει ποτε κανα 7αρι!
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Θα συνέχισει καλά το thread με Δημητράκη με aegean ορκ και κάποια trolls. Θα είναι εντελώς αξιόπιστο για να σας λέει κάποιος που μα πηγαινετε και τι να κάνετε χωρίς να πληρώνεται για να γνωρίζετε κοπελίτσες μη ιεροδουλες. Σας το εγγυομαι η απόλυτη επιτυχία.

Ξεκινήστε με Πολωνία που πηδουσε ο Ροδίτης μια δεκαετία πριν και θα έχετε την απόλυτη επιτυχία.Προσκολλημενοι η μαλλον κολλημενοι στο παρελθόν!! Εγω τους τα έδειξα στην αρχή και τους είπα οταν κάηκαν που να πανε μετά και αντι να το εκτιμήσουν γυρισαν να σε φάνε!! Για το ορκ παει αυτό.

Ο Δημητράκης είναι μια αλλη κατηγορία που δεν με αφορά. Ο κληρονόμος περιουσίας που απλα παλεύει με τα χρήματα να πλήρωνεις ιερόδουλες και να καλύπτει το συναισθήματικο του κενό που ποτέ δεν βρήκε μια κοπέλα να τον γούσταρει πραγματικά. Εγω δεν ασχολούμαι με ιερόδουλες και ουτε θα ασχοληθώ ποτέ είναι θέμα προσωπικό.

Κερδίσατε το παραδέχομαι.είναι αυτό που μου λένε καποια αξιόλογα μέλη απο εδω τι δίνεις πληροφορίες στους μαλακες? Ποτε δεν θα εκτιμήσουν. Τελικά είχαν δικιο και άργησα να το καταλάβω. Οπότε μπορείτε να αλλωνησετε ανετα εδω κια να γράφετε οτι θελετε. Κανείς δεν θα κρατάει την ισορροπία πλεον. Thread ξιπασμενων υπερβολών και παραπληροφορησης.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Εγω τυπε μου τον ψιλιαστηκα τι παραμυθατζης ειναι ο ψευτοδοκτωρας οταν τον καλεσε ο ΚΜΑΝ2 στο καριμπιαν να τον απολαυσει κι εκεινος ουτε πατησε!
Οχι τπτ αλλο, θα περνε και δωρεαν μαθηματα απ τον δασκαλο μπας και γαμησει ποτε κανα 7αρι!

Ναι δεν πηγα στον δασκαλο και εμφανίστηκα μετά σε 10 μέλη εδώ που εντελώς τυχαία κανενα δεν έχει γράψει κάτι αρνητικο για μενα!!ακριβώς τα αντίθετα. Εγω ήμουν caribean και γράφω εδω live που είσαι είμαι μεσα στο μαγαζι και μου λεει α τώρα έφυγα!!! Η πρόταση του είναι σε καφετέρια να τον απόλαυσω που δεν γουστάρα να παω.

Το μόνο σωστο που είπε το ορκ είναι πως η Ελλάδα θελει τους παραμυθατζηδες. Οπως είναι ο kman δηλαδή. Που πηδουσε για τα ωραία μάτια του τριμετρες ξανθιες. Οταν κάποιος του λεει την αλήθεια πέφτει να τον φάει. Αλλα δεν κατάλαβε ποτέ πως μόνο εγω λεω την αλήθεια σε σχέση με τους παραμυθαδες!!

Και επειδή έχει πέρασει καιρός ελεγα να μην ο γράψω αλλα θα το γράψω κάποιοι ξέρουν την ιστορία εδω. Θα το πω για να καταλάβετε τι μουνοδουλοι υπάρχουν εδω. Είχα ποσταρει μια φώτο με μια κοπελιτσα ουκρανεζα  καθαρό 7αρι πριν κάποιους μηνες. Την βρήκε καποιος μαλακας απο εδω στο badoo και πήγε και της έστειλε μυνημα πως την έχουν ποσταρει εδω!!! Πηγε να το παίξει καλος για να γαμησει. Κλασικός Έλληναρας!! Και μου δημιουργησε μεγάλο θέμα!! Μιλάμε το όριο της μαλακιας δεν έχει απλα ορια!!

Οπότε φίλε εκτός απο κάποιους ανθρώπους εδω δεν αξίζεις να ασχολείσαι. Τα γράφω για να προσέχετε το τι μουνοπανα υπάρχουν εδω μέσα!! Οπότε μην ποσταρετε τίποτα!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

Fansadox

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2016
Μηνύματα
268
Like
183
Πόντοι
1
Το νήμα αναφέρει Κίεβο ο άλλος γράφει για Ρωσία  :headbang:  Φαίνεται ότι του έχουν λασκάρει οι βίδες και όπως αναφέρει πιο πάνω πολύ σωστά ο Popov σε κάθε αντιπαράθεση μαζί του εκτιθεσαι προσωπικά. Βγήκαν και οι ζηλόφθονοι  χειροκροτητές καρπαζοεισπράκτορες να επευφημησουν τον κάθε λοβοτομημένο.Γιατί προσωπικά δεν είχαν ποτέ το θάρρος να το κάνουν μόνοι τους.Χάθηκε και αυτό το νήμα. Κρίμα      
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Φίλτατε Popov ...υπάρχουν στιγμές που είναι να αναρωτιέσαι αν το ΝΟΡΜΑΛ σε αυτή τη ζωή είναι οι "εκκεντρικοί" προς τους άλλους άνθρωποι ή η "εναρμονισμένη" προς τις ...εβραϊκές προδιαγραφές μάζα..  
Σου είχα βάλει και ένα βιντεάκι πάνω σε αυτό το θέμα!
 

Αγαπητέ Ρολογά, δεν είναι τυχαία η αναφορά, προηγουμένως, σε "προσωπικότητα" και "νοημοσύνη".
Πιστεύεις, ότι οι "μάζες" (ανεξαιρέτως, διαχρονικά και σε όλες τις εποχές), διαθέτουν κάτι από αυτά τα δύο βασικά χαρακτηριστικά;

Ως προς το θέμα της εκκεντρικότητας και του "νορμάλ": στο συγκεκριμένο βίντεο, δεν διαχωρίζω την ηλιθιότητα και την κενότητα, σε δύο χωριστές παρατάξεις. Όσο θλιβερός είναι ο γραφικός που αυτογελοιοποιείται, άλλο τόσο (ίσως και περισσότερο) είναι οι υπόλοιποι που τον χρησιμοποιούν συνειδητά για σαλτιμπάγκο τους.

Ας μην μιλάμε επίσης γενικευτικά αλλά συγκεκριμένα. Και ο Νταλί λ.χ. ήταν (και) ένας εκκεντρικός celebrity στην εποχή του, αλλά ας μην μπερδεύουμε τις ιδιοφυϊες με τις κουράδες. Mε πορδές, αυγά δεν βάφονται, πόσω μάλλον καμβάδες...

Επίσης, υπάρχουν εκκεντρικοί ενοχλητικοί, κακιασμένοι και δυσάρεστοι, όπως υπάρχουν και άλλοι ιδιόρρυθμοι, που είναι ανεκτοί, συμπαθητικοί και καλόκαρδοι. Στην παρούσα περίπτωση, ανέφερα κάτι πολύ συγκεκριμένο με συγκεκριμένη αφορμή, και ο νοών νοείτω. Καλή συνέχεια και καλό καλοκαίρι σε όλους...
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Φυσικο ναζηλευετε εναν ανθρωπο που στα 50 του και μη εχοντας πλεον την ιδανικη εμφανιση η φυσικη κατασταση ( η ακομα και...στυλ! Ας μη κρυβομαστε...) γαμαει θεες μουναρες που δε θα γαμησετε εσειις ουτε σε 200 ζωες ακομα κι αν γινετε μετενσαρκωση και κραμα ρουβα, μπραντ πιτ, κλουνι, μπεκαμ και ροναλντο....

Ποναει η αληθεια...


ΥΓ δοκτωρ ολο δε θα ξαναγραψεις και κοντευεις να γραψεις...βιβλιο στο νημα!
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Φυσικο ναζηλευετε εναν ανθρωπο που στα 50 του και μη εχοντας πλεον την ιδανικη εμφανιση η φυσικη κατασταση ( η ακομα και...στυλ! Ας μη κρυβομαστε...) γαμαει θεες μουναρες που δε θα γαμησετε εσειις ουτε σε 200 ζωες ακομα κι αν γινετε μετενσαρκωση και κραμα ρουβα, μπραντ πιτ, κλουνι, μπεκαμ και ροναλντο....

Ποναει η αληθεια...


ΥΓ δοκτωρ ολο δε θα ξαναγραψεις και κοντευεις να γραψεις...βιβλιο στο νημα!

Φίλε αμα βγαίνεις και με βρίζεις να μην απαντήσω? Εσυ και οι ομοιοι σου? Όπως δεν ασχολούμαι εγώ μαζί σας ούτε ασχολήθηκα ποτέ κάντε και εσείς το ιδιο.. Αλλα δεν το κάνετε γιατί είστε απλα κομπλεξικοι όπως το ορκ που γράφει γιατί απαντάω σε κάποιον που χωρίς να του εχω κάνει τίποτα μου επιτεθείτε και λέει παραννοιες για μένα χωρίς να με γνώριζει. Το σκοπό σας τον πετύχατε δεν θα ξαναδώσω πληροφορίες σε μαλακες δεν το αξίζουν!! Οπότε κόφτε το να λήξει το θέμα.
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Ε οχι και σε βρισα ρε τυπε!!!! Ελεος!

Εκρος αν θεωρεις βρισια να σαι 40 χρονων να μενεις με γονεις, να φορας διχαλα και να οδηγας δανεικο αστρα!

Ε τοτε...,πασο και ζητω συγνωμη!
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ε οχι και σε βρισα ρε τυπε!!!! Ελεος!

Εκρος αν θεωρεις βρισια να σαι 40 χρονων να μενεις με γονεις, να φορας διχαλα και να οδηγας δανεικο αστρα!

Ε τοτε...,πασο και ζητω συγνωμη!

Κατάντησες απλα κουραστικος. Πέρα απο μαλακας που είναι προφανές.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Κάποιοι, που παίρνετε στα σοβαρά τον θλιβερό συμπλεγματικό,
και προσπαθείτε να μπείτε σε διαδικασία διαλόγου μαζί του, καλό θα είναι πρώτα να δείτε το
παρακάτω βιντεάκι, μήπως και βγάλετε μερικά χρήσιμα συμπεράσματα.
Και μόνο η προσπάθεια διαλόγου με μια τέτοια περίπτωση,
υποτιμά τη νοημοσύνη και την προσωπικότητα κάθε νορμάλ ανθρώπου.
Ο καθένας ας πορεύεται με τις ευθύνες του και τις επιλογές του.

Καλή συνέχεια...



Κοιτα ειναι πως θα δεις το καθε τι.Πχ εσυ γελας με αυτο το βιντεο αλλα καριερα ανετα κανει σε Κινα,Ιαπωνια και Ασια γενικως,βεβαια απ οσο βλεπω υπολοιπεται λιγο σε μεγεθος απ τους Ασιατες με τα υπερμεγεθη των 10ποντων αλλα καλη καρδια να χει καποιος


Εγω παντως εχω λιωσει στα γελια απ το πρωι




 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Κανονισα mega deal παντως για Τουρκια
Θα εχω μαζι μου Ρωσιδα που επεισα να ερθει απο Ελλαδα μεσω couch να συνεχισει τσαμπα διακοπες Τουρκια αφου για το σπιτι δεν θα βαλει φραγκα
Δυο δωματια ενα εγω ενα ο κολλητος την βλεπω να κοιμαται εν αλλαξ

Παρτε και εδω ποσες γκομενες ειτε Τουρκαλες,Ιρανες και Αζερες στελνουν πρωτες μηνυμα εγω δεν κανω τιποτα

Εχει και πολλα πουστρακια βεβαια αλλα τους γραφω στο τριτο ποδι


Λοιπον αντι να τσακωνομαστε εδω για μαλακιες σας προκαλω να αποδειξετε με φωτο τις επιτυχιες σας οπως εγω


Σε ενα ταξιδι σε καμμενη χωρα τελειως καταφερα να εχω συντροφια Ρωσιδα μονιμη στο δωματιο και με εχουν στειλει μηνυματα ολες οι Αραβισες ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ

Εγω ακομα δεν εχω αρχισει τα μηνυματα
 

Συνημμένα

  • Untitled.png
    Untitled.png
    281,4 KB · Εμφανίσεις: 26
  • Like
Αντιδράσεις: koble

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Η Αζερα αρχιζει να μου στελνει και φωτος ποτε θα βρεθουμε
Οπως και η Ιρανη μιλανε για φοβερα πολυβολα που ψαχνονται σαν τρελες

 

Συνημμένα

  • c4178e77-0841-45fb-b4a8-dff54a09f0c4.jpg
    c4178e77-0841-45fb-b4a8-dff54a09f0c4.jpg
    182,5 KB · Εμφανίσεις: 38
  • Like
Αντιδράσεις: koble

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Φίλε αμα βγαίνεις και με βρίζεις να μην απαντήσω? Εσυ και οι ομοιοι σου? Όπως δεν ασχολούμαι εγώ μαζί σας ούτε ασχολήθηκα ποτέ κάντε και εσείς το ιδιο.. Αλλα δεν το κάνετε γιατί είστε απλα κομπλεξικοι όπως το ορκ που γράφει γιατί απαντάω σε κάποιον που χωρίς να του εχω κάνει τίποτα μου επιτεθείτε και λέει παραννοιες για μένα χωρίς να με γνώριζει. Το σκοπό σας τον πετύχατε δεν θα ξαναδώσω πληροφορίες σε μαλακες δεν το αξίζουν!! Οπότε κόφτε το να λήξει το θέμα.
Εγώ δεν σε έκραζα γιατί νόμιζα ότι ήσουν 22-24 ετών και λέω νέο παιδί είναι μην του κώψω τα φτερά.Αλλά εσύ εδώ είσαι 40άρης!Να έχει ενα μικρό εισόδημα ένας 20,να ζει σε ενα δωματιο ή ακομα και σε μια φοιτιτικη εστια το καταλαβαίνω,όπως και να μην έχει αμάξι κ'εγώ στα 18 μου όταν έφυγα από Ελλάδα δεν είχα τίποτα και είχα και καθάρματα γονεις να μου δημιουργούνε προβληματα συνέχεια!Δε θεωρω τον εαυτο μου πετυχημένο γιατι θα μπορουσα να ειχα πολυ περισσότερα αλλά δεν κατάντησα όπως εσύ.Καλά τόσα χρόνια τι έκανες?Αυτό ειναι κατάντια στα 40 σου να μην εχεις αμαξι,τουλαχιστον 2 διαμερισματα και το φριχτότερο ούτε 300 ευρω να παρεις ενα εισητηριο να πας διακοπες.Δηλαδή ένας κακομοίρης 40χρονος που γυρίζει με τα πόδια και φοιτοζωεί!και θελει να δώσει και συμβουλές :2funny: :2funny: :2funny:
 
   
Ε οχι και σε βρισα ρε τυπε!!!! Ελεος!

Εκρος αν θεωρεις βρισια να σαι 40 χρονων να μενεις με γονεις, να φορας διχαλα και να οδηγας δανεικο αστρα!

Ε τοτε...,πασο και ζητω συγνωμη!
μακάρι να ηταν δανεικό απλός 2 φώτο έβγαλε στο τιμόνι  :2funny:
  Να και γιά να μην ακούω μαλακίες για φτωχές πουτάνες γιατι μερικοι εχουν μεινει λιγακι πισω  :jerking:
  Οοσο για της φώτο δεν ειδα γραμώσεις αλλά εναν καχεκτικό  :2funny:και δεν προσεξα καν αυτη τη φώτο αλλά αυτη με την πιο αθλια σαγιοναρα που υπαρχει και το αμαξι του φιλου του που εβγαλε φωτο  θυμιζει κάτι Ιρανούς ή Βουλγάρους που βγαζουν φωτο με τ'αμαξι καποιου φιλου τους:2funny:
 Εδώ έχει γίνει πολύ της μόδας ανάμεσα στις κοπελες αυτό το αμάξι συνήθως ασπρο πιο σπανια κοκκινο και καμια φορα μωβ.Σκέφτομαι αυτόν τον μπίθουλα έτσι ντυμένο με το ύφος σα κλαμμένο μουνί,μ]κουβαλόντας τη μιζέρια να πάει να την πέσει σε τίποτα γκόμενες :2funny: (η μία ήταν 26-27 ετων πιθανον υπάλληλος καποιου γραφειου με τη μανα της διπλα,την ειδα πολυ καλα γιατι ηταν διπλα μου τ'αμαξι της καποια στιγμη).Να τι αμάξι κυκλοφωρεί αυτόν εδώ τον αποτυχημένο θα τον κοιτάνε με λύπιση  :2funny:ευτυχως που δεν έχει 300 ευρώ να πηγαινει με την κακομοιριά του να μας ξεφτιλίζει  :vomit: :2funny: :2funny: :2funny:
 
 

Συνημμένα

  • 15.jpg
    15.jpg
    309,9 KB · Εμφανίσεις: 39
  • 16.jpg
    16.jpg
    321,2 KB · Εμφανίσεις: 36
  • 19.jpg
    19.jpg
    311,2 KB · Εμφανίσεις: 47
  • 22.jpg
    22.jpg
    300,6 KB · Εμφανίσεις: 38

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Φίλε αμα βγαίνεις και με βρίζεις να μην απαντήσω? Εσυ και οι ομοιοι σου? Όπως δεν ασχολούμαι εγώ μαζί σας ούτε ασχολήθηκα ποτέ κάντε και εσείς το ιδιο.. Αλλα δεν το κάνετε γιατί είστε απλα κομπλεξικοι όπως το ορκ που γράφει γιατί απαντάω σε κάποιον που χωρίς να του εχω κάνει τίποτα μου επιτεθείτε και λέει παραννοιες για μένα χωρίς να με γνώριζει. Το σκοπό σας τον πετύχατε δεν θα ξαναδώσω πληροφορίες σε μαλακες δεν το αξίζουν!! Οπότε κόφτε το να λήξει το θέμα.
Εγώ δεν σε έκραζα γιατί νόμιζα ότι ήσουν 22-24 ετών και λέω νέο παιδί είναι μην του κώψω τα φτερά.Αλλά εσύ εδώ είσαι 40άρης!Να έχει ενα μικρό εισόδημα ένας 20,να ζει σε ενα δωματιο ή ακομα και σε μια φοιτιτικη εστια το καταλαβαίνω,όπως και να μην έχει αμάξι κ'εγώ στα 18 μου όταν έφυγα από Ελλάδα δεν είχα τίποτα και είχα και καθάρματα γονεις να μου δημιουργούνε προβληματα συνέχεια!Δε θεωρω τον εαυτο μου πετυχημένο γιατι θα μπορουσα να ειχα πολυ περισσότερα αλλά δεν κατάντησα όπως εσύ.Καλά τόσα χρόνια τι έκανες?Αυτό ειναι κατάντια στα 40 σου να μην εχεις αμαξι,τουλαχιστον 2 διαμερισματα και το φριχτότερο ούτε 300 ευρω να παρεις ενα εισητηριο να πας διακοπες.Δηλαδή ένας κακομοίρης 40χρονος που γυρίζει με τα πόδια και φοιτοζωεί!και θελει να δώσει και συμβουλές :2funny: :2funny: :2funny:
 
   
Ε οχι και σε βρισα ρε τυπε!!!! Ελεος!

Εκρος αν θεωρεις βρισια να σαι 40 χρονων να μενεις με γονεις, να φορας διχαλα και να οδηγας δανεικο αστρα!

Ε τοτε...,πασο και ζητω συγνωμη!
μακάρι να ηταν δανεικό απλός 2 φώτο έβγαλε στο τιμόνι  :2funny:
  Να και γιά να μην ακούω μαλακίες για φτωχές πουτάνες γιατι μερικοι εχουν μεινει λιγακι πισω  :jerking:
  Οοσο για της φώτο δεν ειδα γραμώσεις αλλά εναν καχεκτικό  :2funny:και δεν προσεξα καν αυτη τη φώτο αλλά αυτη με την πιο αθλια σαγιοναρα που υπαρχει και το αμαξι του φιλου του που εβγαλε φωτο  θυμιζει κάτι Ιρανούς ή Βουλγάρους που βγαζουν φωτο με τ'αμαξι καποιου φιλου τους:2funny:
 Εδώ έχει γίνει πολύ της μόδας ανάμεσα στις κοπελες αυτό το αμάξι συνήθως ασπρο πιο σπανια κοκκινο και καμια φορα μωβ.Σκέφτομαι αυτόν τον μπίθουλα έτσι ντυμένο με το ύφος σα κλαμμένο μουνί,μ]κουβαλόντας τη μιζέρια να πάει να την πέσει σε τίποτα γκόμενες :2funny: (η μία ήταν 26-27 ετων πιθανον υπάλληλος καποιου γραφειου με τη μανα της διπλα,την ειδα πολυ καλα γιατι ηταν διπλα μου τ'αμαξι της καποια στιγμη).Να τι αμάξι κυκλοφωρεί αυτόν εδώ τον αποτυχημένο θα τον κοιτάνε με λύπιση  :2funny:ευτυχως που δεν έχει 300 ευρώ να πηγαινει με την κακομοιριά του να μας ξεφτιλίζει  :vomit: :2funny: :2funny: :2funny:
 
 

Συνημμένα

  • 15.jpg
    15.jpg
    309,9 KB · Εμφανίσεις: 79
  • 19.jpg
    19.jpg
    311,2 KB · Εμφανίσεις: 56
  • 22.jpg
    22.jpg
    300,6 KB · Εμφανίσεις: 71

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Εγώ δεν σε έκραζα γιατί νόμιζα ότι ήσουν 22-24 ετών και λέω νέο παιδί είναι μην του κώψω τα φτερά.Αλλά εσύ εδώ είσαι 40άρης!Να έχει ενα μικρό εισόδημα ένας 20,να ζει σε ενα δωματιο ή ακομα και σε μια φοιτιτικη εστια το καταλαβαίνω,όπως και να μην έχει αμάξι κ'εγώ στα 18 μου όταν έφυγα από Ελλάδα δεν είχα τίποτα και είχα και καθάρματα γονεις να μου δημιουργούνε προβληματα συνέχεια!Δε θεωρω τον εαυτο μου πετυχημένο γιατι θα μπορουσα να ειχα πολυ περισσότερα αλλά δεν κατάντησα όπως εσύ.Καλά τόσα χρόνια τι έκανες?Αυτό ειναι κατάντια στα 40 σου να μην εχεις αμαξι,τουλαχιστον 2 διαμερισματα και το φριχτότερο ούτε 300 ευρω να παρεις ενα εισητηριο να πας διακοπες.Δηλαδή ένας κακομοίρης 40χρονος που γυρίζει με τα πόδια και φοιτοζωεί!και θελει να δώσει και συμβουλές :2funny: :2funny: :2funny:
 
   μακάρι να ηταν δανεικό απλός 2 φώτο έβγαλε στο τιμόνι  :2funny:
  Να και γιά να μην ακούω μαλακίες για φτωχές πουτάνες γιατι μερικοι εχουν μεινει λιγακι πισω  :jerking:
  Οοσο για της φώτο δεν ειδα γραμώσεις αλλά εναν καχεκτικό  :2funny:και δεν προσεξα καν αυτη τη φώτο αλλά αυτη με την πιο αθλια σαγιοναρα που υπαρχει και το αμαξι του φιλου του που εβγαλε φωτο  θυμιζει κάτι Ιρανούς ή Βουλγάρους που βγαζουν φωτο με τ'αμαξι καποιου φιλου τους:2funny:
 Εδώ έχει γίνει πολύ της μόδας ανάμεσα στις κοπελες αυτό το αμάξι συνήθως ασπρο πιο σπανια κοκκινο και καμια φορα μωβ.Σκέφτομαι αυτόν τον μπίθουλα έτσι ντυμένο με το ύφος σα κλαμμένο μουνί,μ]κουβαλόντας τη μιζέρια να πάει να την πέσει σε τίποτα γκόμενες :2funny: (η μία ήταν 26-27 ετων πιθανον υπάλληλος καποιου γραφειου με τη μανα της διπλα,την ειδα πολυ καλα γιατι ηταν διπλα μου τ'αμαξι της καποια στιγμη).Να τι αμάξι κυκλοφωρεί αυτόν εδώ τον αποτυχημένο θα τον κοιτάνε με λύπιση  :2funny:ευτυχως που δεν έχει 300 ευρώ να πηγαινει με την κακομοιριά του να μας ξεφτιλίζει  :vomit: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ελα να πιούμε καφεδάκι Αθήνα να μου τα αναλύσεις. Θα σε  κεράσω κιολλας. Φιλιά!!

Εγω δεν βρίζω εσένα βρίζω τους μαλακές που είναι διαχειριστές εδω και επιτρέπουν τέτοιες συμπεριφορές στο forum. Πραγματικά είναι μαλακες οι άνθρωποι μπλόκαραν καποιον επειδή μπήκε απο ιδια ip και αφήνουν άτομα σαν τον Δημητρακη να διαλυουν ολα τα νήματα. Καλυ συνέχεια και καλό αυνανισμό!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ελα να πιούμε καφεδάκι Αθήνα να μου τα αναλύσεις. Θα σε  κεράσω κιολλας. Φιλιά!!

Εγω δεν βρίζω εσένα βρίζω τους μαλακές που είναι διαχειριστές εδω και επιτρέπουν τέτοιες συμπεριφορές στο forum. Πραγματικά είναι μαλακες οι άνθρωποι μπλόκαραν καποιον επειδή μπήκε απο ιδια ip και αφήνουν άτομα σαν τον Δημητρακη να διαλυουν ολα τα νήματα. Καλυ συνέχεια και καλό αυνανισμό!!!
Εγώ γιά καφέ δεν πάω αυτή είναι η διαφορά μας εγώ θέλω να γαμάω δεν είμαι σαν κ'εσάς να πηγαινω να κάθομαι με της ώρες να λέω μαλακίες.Αν είναι έκα Φυλής ή Μεταξουργείο να  :knockinb:.Και με της σαγιονάρες θα σε δεχτούνε :2funny:.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom