Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Εκοψε κωλους ο δημητρακης μεσα δω... μπηκαν πολλοι στη θεση τους... καποιοι...ξυπολυτοι καθηγητες....
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Φερτε πισω τον εσκομπαρ των βαλκανιων, τον ροδολφο βαλεντινο του 21ου αιωνα, τον...νικ δε γκρικ της ανατολης, τον αξιο μαθητη του δασκαλου Ι. Μπλασκου, τον γητευτη των 189 ουγκρανικων ατιων, τον ενα και μοναδικο ΚΜΑΝ2!!!

Δε παλευεται το νημα χωρις αυτον....

Απλα δεν...
αρχισε ξανα μαθηματα απο αρχη.δεν εχει σχεση η σχολη του κμαν με αυτην του δασκαλου.
ο δασκαλος δεν παει σε πουτανες ουτε εχει ιδεα απο σαλον και τετεια.
αλλα απο τα γραφωμενα του δασκαλου που ελεγε καμακια στα παγκακια και τετεια με φρι πεσιματα στον δρομο γνωριζε γκομενες επιπεδου οπως η κορη του ιεραποστολου.την τυπικη ουκρανιδα που οταν εχει λιγα λεφτα,τοτε και λιγα τους εφταναν ειναι μαζι σου αλλα εξαφανιζετε και κατα διαστηματα με κανα αλλο γκομενο.οχτωβριο για 3 μερες θα ξαναρχισουν απο την αρχη τα μαθηματα.
ο κμαν με εκραζε που εγραφα για καμακια στα παγκακια και στο δρομο.του απαντουσα οτι το εκανα
γιατι ειχα δασκαλους ουκρανους!απο αυτους μαθαινα,εβλεπα και εφαρμοζα στην πραξη.
ο ουκρανος γυφτος γαμουσε ομμως παντα και χωρις καν κερασμα!τοτε δεν ειχαμε τα ιτερνετ και τα αιφονια.καταλαβες?επρεπε να ιδρωσω για να φαω δεν εμπενα σε ενα σαιτ στο ιτερνετ και γαμουσα.
καμακωνα σε παρκα και παγκακια γιατι ενιωθα σαν ρωσωφωνος οτι ειμαι και εγω ντοπιος,δεν θεωρουσα
με βλεπουν ξενο.ετσι ηταν,στην πορεια αλλαξαν οι απαιτησης απο τις γκομενες.εγιναν αυτα που λεει ο δασκαλος βρηκαν δουλεια,σπιτωθηκαν και συκωσαν τον αμανε.οταν εγινε επικινδθνο για μενα το κιεβ
βρηκα καταφυγιο οδυσσο.στα πρωτα χρονια ειχα γκομενες απο αλλες πολεις αλλα οχι κατι το ιδιετερο και ολες τυπου κλασικης τυπικης ουκρανιδας τυπου κορη του ιεραποστολου χαχαχαχ.
εδω δεν ψαχνω πλιροφοριες τυπε αν με καταλαβεσ τοσο καιρο αλλα προσπαθω να βοηθω απειρους να μην τρωνε σανο απο τις μαλακισμενες εκει και να τους προσγειωνω στην πραγματικοτητα.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ειπαμε για πουτανες δεν χαλαω πανω απο 50 ευρω ... για φαι ,ποτα ,κλαμπ αμα γουσταρω και 500 

εξαιρεση στο πληρωμενο εκανα μονο για την Τριτη Ρωμη λογω ιστορικων δεσμων  :grin:
αβε
τασο κλαιω τα λεφτα που χαλασα πανω τους.πλεον εριξα το μπατζετ και τα τρωω ολα πανω μου μονο εδω και 2 χρονια.το μονο που δεν εχει ακομα η γαρδαρομπα μου ειναι φανελακι του τιγρη και σαλαχομποτες.βρηκαμε με τον δασκαλο  φανελακι του τιγρη στην κυπρο και ηθελε να μου το παρει για να στειλει φωτο στον διμιτρακι χαχαχαχ.δεν ηθελα εγω ομως
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
τασο κλαιω τα λεφτα που χαλασα πανω τους.πλεον εριξα το μπατζετ και τα τρωω ολα πανω μου μονο εδω και 2 χρονια.το μονο που δεν εχει ακομα η γαρδαρομπα μου ειναι φανελακι του τιγρη και σαλαχομποτες.βρηκαμε με τον δασκαλο  φανελακι του τιγρη στην κυπρο και ηθελε να μου το παρει για να στειλει φωτο στον διμιτρακι χαχαχαχ.δεν ηθελα εγω ομως
χαρη χωρις φανελακι ταιγκερ και σαλαχι μποτα στατους δεν φτιάχνεις οτι αλλο κ να παρεις
Στα λεει ο μιτσος εσυ δεν ακους
:tickedoff:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
διμητρακι εβαλες κιλακια τελευτεα.τωρα που εγινες πολιτικος αρχισες την μασα και εσυ?
να αρχισεις παλι να τρως μαρουλια πετρουπολις  με χαμηλα λιπαρα και τσαι παγωμενο γκαρκαντε χαχαχαχ.
διμιτρακι που χαθηκες?αναψες φωτιες και εξαφανιστηκες παλι.
σκεφτωμε να παω απο οδυσσο στο κισιναου για δυο εβδομαδες,μιτσο αν εχεισ το κινιτο του μολδαβου
που σου εκλισε το διαμερισμα στειλε να τον παρω να κλισω εκει.
ελπιζω το αρνακι που κρατουσες στην φωτο να μην μενει και αυτο μεσα σε εκεινο το διαμερισμα χαχαχαχαχ
ετσι κανει ο πρνμεταναστης
Δρα εμπρηστικα, αναβει φωτιες και φευγει
Το κακο χαθηκε κι ο Λοβ πουγραφε κ καποια πραγματα ςνδιαφεροντα ενιοτε
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διμητρακι εβαλες κιλακια τελευτεα.τωρα που εγινες πολιτικος αρχισες την μασα και εσυ?
να αρχισεις παλι να τρως μαρουλια πετρουπολις  με χαμηλα λιπαρα και τσαι παγωμενο γκαρκαντε χαχαχαχ.
διμιτρακι που χαθηκες?αναψες φωτιες και εξαφανιστηκες παλι.
σκεφτωμε να παω απο οδυσσο στο κισιναου για δυο εβδομαδες,μιτσο αν εχεισ το κινιτο του μολδαβου
που σου εκλισε το διαμερισμα στειλε να τον παρω να κλισω εκει.
ελπιζω το αρνακι που κρατουσες στην φωτο να μην μενει και αυτο μεσα σε εκεινο το διαμερισμα χαχαχαχαχ
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ετσι κανει ο πρνμεταναστης
Δρα εμπρηστικα, αναβει φωτιες και φευγει
Το κακο χαθηκε κι ο Λοβ πουγραφε κ καποια πραγματα ςνδιαφεροντα ενιοτε
αστον οταν βαρεθει θα ξαναγραψει.ο λοβ ειναι καλο παιδακι και τον συμπαθω.
αν ειδες ποτε δεν περιγραφω πως ειναι καπιος η πως μοιαζει.δεν ειναι σωστο.
απαντω συμφωνα με την εμπειρια μου με αυτες τις μαλακισμενες σε ιτερνετ και λαιφ.
ο αλλος παρεξηγηθηκε του ειπα δεν κανεις.δεν κανω?ειμαι νεος γυμνασμενος.
δεν εχει σχεση ρε φιλε τι εισαι αλλιος σε βλεπουν εσενα και αλλιος τους δικους τους.
τις ξερω αυτες δεν χρειαζετε να δω τα παιδεια πως μοιαζουν.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Το κακο χαθηκε κι ο Λοβ πουγραφε κ καποια πραγματα ςνδιαφεροντα ενιοτε
Σε χαλάει που εκμηδενίστηκε ο τύπος που έλεγε να πάμε Κίεβο για 6άρια παίζοντας απο νέτ και βγαίνοντας 2-3 ραντεβού??? Δηλαδή εσύ στα μέρη που πας για να κάνεις κέφι τους Ευρωπαίους που τραβιούνται με τις ντεβουσκες στα εστιατόρια κάτι τέτοιους δεν βλέπεις?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
διαβαζω τασο στο θεμα μολδαβια το 2013-14.λεει ο τασος αν εισαστε σαν τον ελληνα που ηρθε και κυκλοφορουσε με τις φορμες καλυτερα να μην ερθετε χαχαχαχα
το 13-14 ητανε νεος ο θειος ακομα.. Απο περσυ πουρεψε κι ετοιμαζετε για το δευτερο ληφτινγκ ωστε να ξαναεπανελθει
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διαβαζω τασο στο θεμα μολδαβια το 2013-14.λεει ο τασος αν εισαστε σαν τον ελληνα που ηρθε και κυκλοφορουσε με τις φορμες καλυτερα να μην ερθετε χαχαχαχα
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Σε χαλάει που εκμηδενίστηκε ο τύπος που έλεγε να πάμε Κίεβο για 6άρια παίζοντας απο νέτ και βγαίνοντας 2-3 ραντεβού??? Δηλαδή εσύ στα μέρη που πας για να κάνεις κέφι τους Ευρωπαίους που τραβιούνται με τις ντεβουσκες στα εστιατόρια κάτι τέτοιους δεν βλέπεις?
δηλ απο που κι ως που εκμηδενιστηκε? Επειδη ειπε ο μιτσος οτι φοραει παντοφλα, οχι απο σαλαχι,
Κι οτι μενει με τους δικους του?
Και συ το πηρες δεδονενο κι επισης αυτο σημαινει και οτι λεει μλκιες?
Συνελθε εχεις κολησει πορδομεταναστιαση
Ο λβοβ μ αρεσε που γραφε διαφορα για κιεβο χρησιμα στο μεσο αναγνωστη
Εμενα προσωπικα μπορει να μην ενδεφερε, λογω οτι τοχω προ πολλοθ αποριψει εντελως το μερος
Ομως αυταωπου ελεγε για εναν μεσο ελληνα η Ευρωπαίο αφου τοβαλες ετσι ηταν χρηστικά
Υγ. Κ τον ντερτυ λεει ο μιτσος ειναο ρεζιλης χαλιας κλπ κλπ
Εσυ που πηγατς μαζι εκδρομη δηλ αυτο ειδες που ελεγεβο μιτσος ότι ισχύει?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Εγω ταχω πει εκατο φορες
Μιτσος κ κμαν ειναι ασετ των ανατ θρεντ
Δεν σημαινει αυτο οτι συντασομαι μαζι τους
Ομως διαβαζω ενδιαφεροντα πράγματα πολλες φορες κ στην τελική γελαω κιολας με την γκλαβα τους οπως κι αυτοι μπορει να γελαν με τηννδικη μου
Αυτο ειναι δεν έχει άλλες μαγικες προεκτάσεις και μην του δινεις κιολας
  :hi:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
ειμαι ο προεδρος του εδεσαικου χαζουλη.ο αλλος στο γιου τουπ ειναι ο εκπρωσωπος τυπου μου.
δεν ξερω ομως γιατι τον γραφουν προεδρο.πλεον εφυγα απο εδεσαικο λογο επαγγελματικων υποχρεωσεων.
δεν μπορουσα να ειμαι ελλαδα μονιμα η πολλες μερες.δεν μου δινουν αδεια απο το ψυχιατριο της οδυσσου.
ειχα βαλει φωτο εξω απο το ψυχιατριο οδυσσο καποτε στο κοντακτε και εσπασα ρεκορ βιους.

:2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
το μολντοβα τελειωσε για τον τασο και οχι μονο, δεν εχει πλεον τιποτα να προσφερει  :hi:

μονο ρωσια πλεον που ειναι για χοντρα πορτοφολια.

Υ.Γ. με εναν ποντιακης καταγωγης εκ ρωσιας που μιλουσα τα ιδια μου ελεγε η ρωσια ειναι σε αλλο επιπεδο σε σχεση με την ουκρανια, ολα τα πακια και οι αραβοτουρκοι στην ουκρανια εχουν μαζεφτει για να γαμησουν  :2funny:

οποιος θελει να γαμησει και ειναι low μπαζετ παει στην ουκρανια η ρωσια ειναι για χοντρα πορτοφολια και σαφως καλυτερο επιπεδο και απο πλευρας κουλτουρας αλλά και ποιοτητας στη διασκεδαση και λογο βιζας βεβαια
Για τη Ρωσσια τα χω πει 1.000.000 φορες.Και έχω κάνει και βιντεάκια.Αν είσαι πόντιος ή Τουρκος ή έστω μελαμψός εδω δεν έρχεσαι γιατί δεν πρόκειται να  :knockinb: τιποτα.
  Αν π.χ. ο πόντιος παρει τηλεφωνο σε σαλόν και ακουσουνε την προφορά του ή θα του πούνε ότι δεν έχουν κοπέλες ή θα του πούνε καμιά εξωπραγματική τιμη γιά να μην πάει  :2funny:.Το ίδιο ισχυει αν ειναι κάποιος αποτυχημένος σαν π.χ. τον φιλο μας τον DR LOVE  :2funny:Εγώ στην αρχη νομιζα ότι είναι 20-25 ετών και λέω εντάξει να πηγαινει με τα πόδια και να ζει σα φοιτητής δικαιολογείτε ΑΛΛΑ όταν είπε ότι είναι 38 ετών!!!!! :headbang:εκεί πέθανα στα  :2funny: :2funny: :2funny:δηλαδή ένας εντελώς αποτυχημένος που κουβαλάει μαζι του τη μιζέρια της Ελλάδας πάει να κάνει το δάσκαλο? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Εεδώ αν είσαι Looser και ακτινοβολείς απελπησία ξέχνα της γκόμενες!Η Ρωσσική νοοτροπια ειναι για τον φτωχό οτι αυτος φταίει που ειναι σε αυτη τη κατασταση και δεν τον λυπαται κανενας!
  Σημερα είχε 29 βαθμους με τ'αμαξι και το αρκουδίσιον τέρμα παλευεται η ζεστη.Το κάνω ψυγείο  :2funny: :2funny: :2funny:11,2 βαθμούς!Εχώ και αυτό το στρώμα με νερό και το βάζω να στελνει κρυο νερό και αγκαλιά με τον ανεμηστήρα  :2funny:.Το μόνο κακό ότι πάλι χάλασε η κάμερα του κασετόφωνου!(συνδέετε μέσω της τηλεόρασης και η τηλεόραση είναι προβληματική απο το εργοστάσιο) οπότε έχω μόνο την κάμερα του καθρέφτη και βλέπω μέχρι 20 πόντους όταν με την κάμερα του κασετόφωνου μπορώ να σταματίσω στου 5 πόντους  :sunglasses:παιδεύομαι λίγο όταν το παρκάρω.
  Την κυριακή θα έχει 22 βαθμους και ολη τη βδομαδα νορμαλ 20-22 αυτο που με φοβιζει ειναι που τα μισα δελτια καιρου λενε οτι την ερχομενη παρασκευη θα κάνει 31 βαθμους! :headbang:μακαρι να μην γινει τα μισα δελτια λενε οτι θα κανει 23!Δεν ξερω ποιον να πιστεψω? :2funny:
 

Συνημμένα

  • 7.jpg
    7.jpg
    157,3 KB · Εμφανίσεις: 48
  • 8.jpg
    8.jpg
    182,5 KB · Εμφανίσεις: 41
  • 9.jpg
    9.jpg
    371,2 KB · Εμφανίσεις: 53
  • 10.jpg
    10.jpg
    350,2 KB · Εμφανίσεις: 58
  • 11.jpg
    11.jpg
    200,1 KB · Εμφανίσεις: 45
  • 12.jpg
    12.jpg
    150,6 KB · Εμφανίσεις: 43
  • 13.jpg
    13.jpg
    137,9 KB · Εμφανίσεις: 56
  • Like
Αντιδράσεις: 968

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Για τη Ρωσσια τα χω πει 1.000.000 φορες.Και έχω κάνει και βιντεάκια.Αν είσαι πόντιος ή Τουρκος ή έστω μελαμψός εδω δεν έρχεσαι γιατί δεν πρόκειται να  :knockinb: τιποτα.
 Αν π.χ. ο πόντιος παρει τηλεφωνο σε σαλόν και ακουσουνε την προφορά του ή θα του πούνε ότι δεν έχουν κοπέλες ή θα του πούνε καμιά εξωπραγματική τιμη γιά να μην πάει  :2funny:.Το ίδιο ισχυει αν ειναι κάποιος αποτυχημένος σαν π.χ. τον φιλο μας τον DR LOVE  :2funny:Εγώ στην αρχη νομιζα ότι είναι 20-25 ετών και λέω εντάξει να πηγαινει με τα πόδια και να ζει σα φοιτητής δικαιολογείτε ΑΛΛΑ όταν είπε ότι είναι 38 ετών!!!!! :headbang:εκεί πέθανα στα  :2funny: :2funny: :2funny:δηλαδή ένας εντελώς αποτυχημένος που κουβαλάει μαζι του τη μιζέρια της Ελλάδας πάει να κάνει το δάσκαλο? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Εεδώ αν είσαι Looser και ακτινοβολείς απελπησία ξέχνα της γκόμενες!Η Ρωσσική νοοτροπια ειναι για τον φτωχό οτι αυτος φταίει που ειναι σε αυτη τη κατασταση και δεν τον λυπαται κανενας!
  Σημερα είχε 29 βαθμους με τ'αμαξι και το αρκουδίσιον τέρμα παλευεται η ζεστη.Το κάνω ψυγείο  :2funny: :2funny: :2funny:11,2 βαθμούς!Εχώ και αυτό το στρώμα με νερό και το βάζω να στελνει κρυο νερό και αγκαλιά με τον ανεμηστήρα  :2funny:.Το μόνο κακό ότι πάλι χάλασε η κάμερα του κασετόφωνου!(συνδέετε μέσω της τηλεόρασης και η τηλεόραση είναι προβληματική απο το εργοστάσιο) οπότε έχω μόνο την κάμερα του καθρέφτη και βλέπω μέχρι 20 πόντους όταν με την κάμερα του κασετόφωνου μπορώ να σταματίσω στου 5 πόντους  :sunglasses:παιδεύομαι λίγο όταν το παρκάρω.
 Την κυριακή θα έχει 22 βαθμους και ολη τη βδομαδα νορμαλ 20-22 αυτο που με φοβιζει ειναι που τα μισα δελτια καιρου λενε οτι την ερχομενη παρασκευη θα κάνει 31 βαθμους! :headbang:μακαρι να μην γινει τα μισα δελτια λενε οτι θα κανει 23!Δεν ξερω ποιον να πιστεψω? :2funny:
Ο Dr Love επειδή εκφράζει αυτόν τον θλιβερό μέσο Ελληνικό όρο που τρώει τις ισχυρότερες καρπαζιες της κρίσης και αντί να αντιδρά προσαρμόζεται, έχει απήχηση και πολλοί ταυτίζονται στο δράμα του !
Να δεις που όταν πια στο τίντερ δεν θα του κάθονται τα 6αρια  θα λέει ακριβώς τα ίδια για τα ...5αρια και 3αρια ! Δηλαδή που να πάτε για να τρώτε μέχρι 5...Και όταν οι πολιτικοί του θα του πάνε τον μισθό του σε επίπεδα πείνας πάλι θα λέει πως τρώει πολλά τριάρια....
Και όλοι θα λένε πάλι πως είναι λογικός και πως δίνει πληροφορίες! Ποιός πραγματικά χρειάζεται τέτοιου είδους πληροφορίες για να βγάλει ένα εξάρι τώρα και τριάρι σε μερικά χρόνια με την εξαθλίωση που οδηγούν την χώρα οι Πιρφόροι?
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Σε χαλάει που εκμηδενίστηκε ο τύπος που έλεγε να πάμε Κίεβο για 6άρια παίζοντας απο νέτ και βγαίνοντας 2-3 ραντεβού??? Δηλαδή εσύ στα μέρη που πας για να κάνεις κέφι τους Ευρωπαίους που τραβιούνται με τις ντεβουσκες στα εστιατόρια κάτι τέτοιους δεν βλέπεις?

Να δω πόσο χαμηλά θα πέσεις και πόσο ακόμα θα μας αποδείξεις πως είσαι στο επίπεδο Δημητράκη. Απορώ πραγματικά πως καποιοι ακόμα σε παίρνουν σοβαρά οπως ο target όταν μπαίνεις και πρόσβαλεις τους πάντες όπως έγραψες χεραιτω τους γαμιαδες του Κιέβο οταν ειμασταν εκει με τα αλλα παιδια!! Βαριέμαι να τα ποσταρω παλι!!
Μπορείς να μην ασχολείσαι μαζί μου? Καλα με τον αλλο τον ΑΜΕΑ τον 50αρη με την καράφλα και την κοιλια δεν ασχολούμαι καν. Τον λυπάμαι. Απλα είχα θεώρησει πως είσαι σοβαρό άτομο αλλα τελικά έχω χάσει πλήρως την εικόνα μου γοα σένα και κακως ξαναγράφω αλλα με προκαλείς. Ας το τελειώσουμε εδω. Γράψε για τα κατορθώματα σου στην Ροδο να σου λενε μπράβο. Εγω μέχρι να εξαφανιστούν άνθρωποι σαν εσενα απο εδω δεν ξανασχολουμαι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Να δω πόσο χαμηλά θα πέσεις και πόσο ακόμα θα μας αποδείξεις πως είσαι στο επίπεδο Δημητράκη. Απορώ πραγματικά πως καποιοι ακόμα σε παίρνουν σοβαρά οπως ο target όταν μπαίνεις και πρόσβαλεις τους πάντες όπως έγραψες χεραιτω τους γαμιαδες του Κιέβο οταν ειμασταν εκει με τα αλλα παιδια!! Βαριέμαι να τα ποσταρω παλι!!
Μπορείς να μην ασχολείσαι μαζί μου? Καλα με τον αλλο τον ΑΜΕΑ τον 50αρη με την καράφλα και την κοιλια δεν ασχολούμαι καν. Τον λυπάμαι. Απλα είχα θεώρησει πως είσαι σοβαρό άτομο αλλα τελικά έχω χάσει πλήρως την εικόνα μου γοα σένα και κακως ξαναγράφω αλλα με προκαλείς. Ας το τελειώσουμε εδω. Γράψε για τα κατορθώματα σου στην Ροδο να σου λενε μπράβο. Εγω μέχρι να εξαφανιστούν άνθρωποι σαν εσενα απο εδω δεν ξανασχολουμαι.
Εγώ θέλω να μου εξηγήσεις που βρίσκεις 6 ψήφους χωρίς τον δικό μου στον διαγωνισμό Mr Malakas γράφοντας μόνο πληροφορίες στα ανατολικά νήματα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Εγώ θέλω να μου εξηγήσεις που βρίσκεις 6 ψήφους χωρίς τον δικό μου στον διαγωνισμό Mr Malakas γράφοντας μόνο πληροφορίες στα ανατολικά νήματα...

Επειδή απλα είμαι κολλητός με αυτόν που κάνει τον διαγωνισμό. Χαχαχα.
Κωστάκη πολλά φιλια!! Σε χάσαμε!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Να δω πόσο χαμηλά θα πέσεις και πόσο ακόμα θα μας αποδείξεις πως είσαι στο επίπεδο Δημητράκη. Απορώ πραγματικά πως καποιοι ακόμα σε παίρνουν σοβαρά οπως ο target όταν μπαίνεις και πρόσβαλεις τους πάντες όπως έγραψες χεραιτω τους γαμιαδες του Κιέβο οταν ειμασταν εκει με τα αλλα παιδια!! Βαριέμαι να τα ποσταρω παλι!!
Μπορείς να μην ασχολείσαι μαζί μου? Καλα με τον αλλο τον ΑΜΕΑ τον 50αρη με την καράφλα και την κοιλια δεν ασχολούμαι καν. Τον λυπάμαι. Απλα είχα θεώρησει πως είσαι σοβαρό άτομο αλλα τελικά έχω χάσει πλήρως την εικόνα μου γοα σένα και κακως ξαναγράφω αλλα με προκαλείς. Ας το τελειώσουμε εδω. Γράψε για τα κατορθώματα σου στην Ροδο να σου λενε μπράβο. Εγω μέχρι να εξαφανιστούν άνθρωποι σαν εσενα απο εδω δεν ξανασχολουμαι.
Τα 6άρια είναι του Τάσου που είναι δικά μου τριάρια :2funny:Ειδα τους φουκαράδες σαν κ εσένα που χαν έρθει εδώ πως με λυπούνταν  :2funny:κοίταγαν τα τηλέφωνα μου και με ρώταγαν αν πουλαώ κανένα γιατι είχαν κάτι μαραφέτια για τηλεφωνα και θελαν μπας και τους πουλαγα κανενα σα μεταχηρισμενο πιο φτηνά  :2funny:είδα τους φουκαράδες σαν εσένα που πηγαίναν μες το κρυο με τα πόδια και έψαχναν για δουλεια και αν ειχα πολλά πολλά μαζι τους θα μου ζηταγαν και δανεικά και αγύριστα :2funny:.
 Κάτσε Αθήνα τώρα στη χαβούζα γιατι το εισητήριο γιά Κίεβο είναι πολύ ακριβό  :2funny:αλλά και να πήγαινες εκεί μιά  :shit:θα έκανες.
   
   
τα κορυφαια ποστ του πορνομιτσιου στα μολδοθρεντ, ειναι πουλεγε θαρθω μολδαβισ με το λαντα με πινακιδες αγια Πετρούπολη και θα γαμαω ασταματητα
Οπιιος τουλεγε οτι οι μολδαβες στο μουνι τους γραφιυν τηννρωσσια ολη κ ψαχνουν να πανε δυτικα τον εβριζε
Μετα πηγε εκατσε 15μερες νομιζω κι επαιζε ταβλι με τον παναγιωταρο ολη μερα στο ωπα :respect:
Πηρε κ κατι οπως λεει ο τασος αλλα φυσικα καμμια σχεση με οσα φανταζιταν πριν
Εξ ου και δεν ξαναπατησε αν και πιστευω κακως πηγε κισιναιυ. Στο πρινιστροβιε κατι θα ψιλοεκανε

Τωρα αντι να βριζει εμας βριζει κ σωστα τις μολδαβες  :happy:

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
Καταρχην οι Μολδαβές τρελένοντε γιά Αγία Πετρούπολη!Αλλου είναι το πρόβλημα ότι η συμπεριφορα των Μολδαβών είναι εντελώς ηλίθια φέροντε σαν τους Ιταλούς  :2funny:ενω εδω της κλάνουν  :2funny:εδω ειναι γεματο μοναχικές γυναίκες διοτι ειναι πολυ εκλεκτικές!Δεν θα πάνε μ οποιον κ οποιον όταν οι Μολδαβές στα τετοια τους ας ειναι κ ο τελευταιος γυφτος  :vomit:ενα σπιτι να υπαρχει να κανουν παιδια κ αυτο ειν 'ολο! :2funny:
  Τόσα χρόνια δεν έχεις καταλάβει ότι έχω Ρωσσική νοοτροπία και ούτε τάβλι παίζω ουτε καθομαι σε καφετέριες (εδω στις καφετεριες ολο ξενοι ειναι οι Ρωσσοι δεν πάνε και σε σχεση με τον πλυθισμο εχει ελαχιστες καφετεριες και γενικα εστιατόρια).Υπάρχει ενας νόμος που ακομα και ο Αλγερινός που ειναι βλάκας τον ξέρει:οι νορμαλ γκομενες πανε σε φτηνά φαγάδικα στα ακριβα πάνε μόνο μαλακισμένες που και σε ζαλιζουν και το παιζουν οτι καποιες ειναι και πολλες δεν πηδιουντε κιολας  :2funny:.Τωρα σχετικα με σαμπάνιες στα κλαμπ και τέτοια αυτό το θεωρούνε εδω  :jerking:δεν θα της εντυποσιασεις θα πουνε τι  :jerking:ειναι αυτος αντιθετα αν δουνε κατι πανω σου φτηνιαρικο ή κατι με την εμφανιση σου θα στραβωσουν.Αυτες οι κουραδομαγκιές της Ελλάδας τους φερνουν αηδία.
   Μολδαβία αμεσως βρηκα γκομενα αλλα με ηθελε να πηγαινουμε χερακι χεράκι και μου ζητησε τα κλειδια του διαμερισματος για να ερχεται μετα το πανεπηστημιο....και για να ξεφυγω πηγα Οδησσό στον Χάρη  :2funny:Απλός ολοι λεγαν οτι  :knockinb:και το αποτελεσμα ηταν το αντιθετο!Κανενας απο τους αποτυχημενους του ΟΠΑ δεν ειχε γκομενα ουτε για δειγμα  :2funny:και τα 7 που λενε ειναι με αριστα το 20 κατα τη δικη μου κριση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Οτι φερονται οι μλκες οι Μολδαβοι σαν μουνοδουλοι με λουλουδια κ παπαριες τέτοιες ειναι σωστο
Η δε οικογένειες ειναι μητριαρχικες, αυτο εκει και στη ρουμανια συμβαινει
Στο ο πρινιστριβιε ομως παροτι ειναι κοντά ειναι η νοοτροπια πιο στ αρχιδια τους με τις γκονενες γενικα
Επειδη ομως ειναι μικρή ρη πολη οπως κ το μπεντερι δεν εχει ξεσαλωμα
Νιμιζω παντως οτι ειδικά ο χαρις εκει θαβρισκε μια γκομενα οπως την ηθελε για χερακι χερακι που λες κι εσυ
Οδησο που παει ειναι κολοπετσωμενες οι γκομενες δεν πιστευω θα βγαλει ακρη
Υγ. Αυτό με το ταβλι κ τον παναγιωταρο μου τοχε πει στο καλαμπουρι ο Φιλος του τασου ο Ολεγκ η... Αλεκος
Με τον ντερτυ εχεις αδικο
Το παιδι ειναι υσηχο γουσταρει με το στυλ αυτο που του βγαινειμε τις ντεβουσκες
Δεν ειναι εφετζης που λες, ουτε και βλεπω απο τα ποστ του να το παιζει βιομηχανος η αρχιγαμιας
Ακουει ο τσαμπικας?
Ας παρει θεση που τον ξερει καλυτερα απ ολους μας
:orchestra:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom