Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Άργησε και το ορκ του Αιγαίου να άρχισει την επίθεση. Άτομο που υποστήριζει Δημητρακη και kman δείχνει κατά πόσο πρέπει να λαμβάνει κάποιος τα λεγόμενα του σοβαρά αυτό έχω μόνο να πω. Καλή συνεχεία με τους φιγουτζουδες της Ρόδου τα Αμεα ης ρωσσιας και την επιστροφή τού δασκάλου Kman σε λίγο. Εγω πληροφορίες δεν ξαναδινω εδω.
κοιτα ο μιτσος ειναι για προχωρημενους αναγνωστες για να συλλαβεις τα μυνηματα μεσω της γενθκης κριτικης πςρναει μυνηματα εθνογαμιαμου, κι ειδικα που σε βριζει εχεις δικιο που ςξεγειρεσαι
αλλα με τον κμαν δεν ειναι δυνατον να ειναι κανεις απεναντι,
καθοσον ο κμαν μοιραζει αισιοδοξια και οραμα στα λθβαδεια δεξια του Οντερ
Οποτε..
Ειμαατε ολοι κμαν
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
μιδα κατι ασχετο να σε ρωτησω, διαβαζα τα αθλητικα και εμαθα οτι εγιναν μανουρες στη βασιλεια με οπαδους του παοκ, ξερεις λεπτομεριες τι εγινε  :hmm: λενε οτι πηγαν οπαδοι της βασιλειας στο ξενοδοχειο του παοκ και εψαχναν για φασαριες με τα παοκια

ο ελβετικος τυπος τι εγραψε;
οι αλβανοι με ελβετικά διαβατηρια τσακωνονται συνεχεια
Απο Μπαζελ μέχρι Ραπερσβιλ
Ειναι ο μοναδικος αλλα μεφαλος καρκινος της εδω κοινωνιας γενικότερα

Καντο μεταφραση και διάβασε

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
οι αλβανοι με ελβετικά διαβατηρια τσακωνονται συνεχεια
Απο Μπαζελ μέχρι Ραπερσβιλ
Ειναι ο μοναδικος αλλα μεφαλος καρκινος της εδω κοινωνιας γενικότερα

:hi:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Το τραπεζι στο Chi το πληρωσα αποκλειστικα εγω , ηθελε φυσικα να συμβαλει και ο Σπυρος αλλα δεν τον αφησα(ετσι και αλλιως ειχε ερθει αργοτερα). Ο love δεν ειχε ερθει καθολου εκεινο το βραδυ ... α και μια χαρα παιδι ειναι ,ρωτα τον target και θα σου πει το ιδιο πιστευω.

Πετρουπολη ηθελα να παω στο Rossi αλλα ητανε κλειστο γιατι το ειχες αναφερεις και εσυ και γιατι ακουσα οτι ειναι καλο club. Ητανε και καποιοι δρομοι κλειστοι στο υψος που βρισκεται στη Nevsky ,θα ερχοταν ο Πουτιν εκεινες τις μερες και μαλλον γινοτανε προετοιμασιες  ... αρχηγου παροντος πασα αρχη παυσατω  :grin: χαλαλι του.
καλα ρε Γαμπρε χαι πακισταν που λεει κι ο μιτσος, εκεί χαλας διακοσαρςς κβτρακοσαρες ευρω για εφε και στην μολντοβα να σου πει η αλλη πανω απο 36€ δηλ 700λει την διωχνεις.?
Συντομα θα προβω σε αποκαλυψεις για τον υποπτο ρολο σου στο CHi
Και την προσπαθεια αποσταθεροποιησης της μολντοβα σεξ σκηνής
Υγ τελικά το ερωτημα δεν απαντηθηκε
Φοραςι σαγιοναρα ο Δρ Λοβ? Καινδευτερον

Εχει σαγιοναρα στατους απο σαλαχι ο πορνομεταναστης?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Δημητράκη η αλήθεια είναι πως σε θεωρώ άτομο ειδικών αναγκών ΑΜΕΑ οπότε στο λέω ειλικρινά νιώθω άσχημα όταν λέω άσχημα πράγματα για σένα.
Μείνε στον κόσμο σου δεν ασχολούμαι παραπάνω μαζί σου γιατί απλα εγω είμαι νορμάλ άνθρωπος και παλεύω με νορμάλ γυναίκες γιατί ποτέ στην ζωή σου δεν θα γνωρίσεις έστω μια και είναι κριμα
Δηλ αν βρεθει νορμαλ κ σε δεκα λεπτα ο μιτσος της πει οτι εχει ενα λουρι για πιτμπουλ κ θελει να την δαμασει η οτι ειναι προεδρεος κτηνοβατων ελλαδος και κοπρολαγνων Σαν Πητερ και θέλει να τον κατουρησει μετα την πραξη, θεωρεις οτι εχει δυσκολια να προχωρήσει σε σχεση μαζι του? :think:
Δεν νομιζω.. Υπερβολές
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Ναι όμως φίλτατε Κομπλέ στο εξωτερικό που είναι ο καθρέφτης του χαρακτήρα του καθενός δεν υπάρχουν σιδερένια άλογα ...Στο εξωτερικό είσαι το σώμα σου, το μπλουζάκι σου, με την σταμπα απο Τιγρη η με πιτσιλιες, η ζωνη απο κομπρα, και ο εαυτός σου!
Μυστη τι λεει η ερωτικη Ροδος?? Περσι ψαχνατε για τοπλες με το κιαλι. Τωρα βεβαια εχεις και δουλειες, αλλα σιγουρα γινονται εκτροπα...
Κουμπάρο άσε τα πολλά και πες μας αν μπορεί κάποιος σε 10 μέρες Κίεβο να φάει 3 κοριτσάκια τζάμπα απο το Τίντερ με φωτογραφίες του  όπως περιγράφει ο Δημητράκης?
Πιεσε τον Χαρρι, να μας πει, στα σαητ και στις εφαρμογες που εχει, σε ποια μερη βλεπει τα πιο αγνα κοριτσακια! Εξ αλλου ειναι το βαθυ λαρυγγι του Δασκαλου, ολο και κατι θα εχει πορνο-ανιχνευσει ο κουμπαρος!
Μυστη εχεις σκεφτει να κανεις φεηκ προφιλ, επ αμοιβη, και καλα οτι εισαι διασημος η εχεις διασημους φιλους για να το δειχνεις στα ρωσσιδακια? Ο Πορνομεταναστης λεει οτι η διασημοτητα μετραει. Πρεπει να βρουμε κοννε με κανα δημοφιλη ρωσσο, συγκροτημα, αθλητη κτλ. Πρεπει να ανεβασω βιντεο με ακτιβιτιες και 1000 λαηκ απο κατω για δολωμα!
ΥΓ.
Ζητω να αγορασω αιτηματα φιλιας σε κοινωνικα δυχτια!
Αμοιβη κατα αναγνωρισημοτητα.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Δηλ αν βρεθει νορμαλ κ σε δεκα λεπτα ο μιτσος της πει οτι εχει ενα λουρι για πιτμπουλ κ θελει να την δαμασει η οτι ειναι προεδρεος κτηνοβατων ελλαδος και κοπρολαγνων Σαν Πητερ και θέλει να τον κατουρησει μετα την πραξη, θεωρεις οτι εχει δυσκολια να προχωρήσει σε σχεση μαζι του? :think:
Δεν νομιζω.. Υπερβολές
Οι πιθανότητες είναι οι ίδιες με έναν συμβατικό τύπο! Νορμαλ κοπέλα ...λίγο ή πολύ ΔΕΝ υπάρχει! Μιά αλοιφή έχουν γίνει οι περισσότερες και αδίστακτες για οποιαδήποτε ανωμαλία!
Φέτος απο Τίντερ μόνο μια Γερμανίδα έχω βγάλει και αυτή μόνο όταν έκανα αντισυμβατικό προφίλ με φώτο με εσώρουχα και μαστίγια .. Το συμβατικό Προφίλ δεν κάνει πλέον ΤΙΠΟΤΑ στη Ρόδο!
Μετά απο μερικές ώρες μου μπλόκαραν τον λογαριασμό!
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
καλα ρε Γαμπρε χαι πακισταν που λεει κι ο μιτσος, εκεί χαλας διακοσαρςς κβτρακοσαρες ευρω για εφε και στην μολντοβα να σου πει η αλλη πανω απο 36€ δηλ 700λει την διωχνεις.?
Συντομα θα προβω σε αποκαλυψεις για τον υποπτο ρολο σου στο CHi
Και την προσπαθεια αποσταθεροποιησης της μολντοβα σεξ σκηνής
Ειπαμε για πουτανες δεν χαλαω πανω απο 50 ευρω ... για φαι ,ποτα ,κλαμπ αμα γουσταρω και 500 

εξαιρεση στο πληρωμενο εκανα μονο για την Τριτη Ρωμη λογω ιστορικων δεσμων  :grin:
αβε
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ευχαριστώ αλλα μια παρατήρηση το οτι λέει κάποιες παραννοιες απο το μυαλό του Δημητράκης που δεν τους τις απαντάω δεν σημαίνει πως ισχύουν. Οπως π.χ πως μένω με γονείς η δεν έχω αμάξι. Απλα είναι η τακτικη αυτού του ατόμου τον παρατηρώ σε αλλα threads να μπαίνει να επιτίθεται σε άτομα να πηδαει τα threads και να εξαφανίζεται μετά.
Γιατί ψέματα είναι? :2funny:μήπως έχεις και βίλα στην εκάλη? :2funny:Οσο γιά της φώτο σου στο Facebook είναι 10 χρόνια πριν.Πριν λίγο καλούσες να με βρίσουν σε έκλασαν στ'αρχίδια τους  :2funny:τωρα καλεις τους μοντεράτορ :2funny:αυτή είναι η έννοια του φτωχομπινέ :2funny:
 Εχεις μείνει 20 χρόνια πίσω  :2funny:ωραίες οι θεωρίες σου αλλά δυστηχώς έχεις μείνει στη δεκαετία του '90.
 Δεν μπορώ να σε σκεφτώ εδώ έτσι ντυμένο :2funny:να πηγαίνεις να καμακώσεις καμιά τέτοια σαν αυτές στις φώτο  :2funny:
  παρε και φώτο τον καθρέφτη με Android και σιμ κάρτα!Ελλάδα αυτό θα είναι κάτι το εξωγήινο αν το δούνε  :2funny: και το πάρκινγκ πιό κέντρο δεν γίνεται με γελοίες τιμές.Αυτό είναι πολιτισμός να έχεις της ανέσεις σου.Αν όμως ερθει κάποιος σαν εσένα και πηγαίνει με τα πόδια και έχει 400-500 ευρω μισθό φυσικά ταλαιπωρείτε και μετά βρίζει τη Ρωσσία.Η Ρωσσία είναι ή ο παράδεισος ή η κόλαση δεν έχει ενδιάμεσο!

Πετρουπολη ηθελα να παω στο Rossi αλλα ητανε κλειστο γιατι το ειχες αναφερεις και εσυ και γιατι ακουσα οτι ειναι καλο club. Ητανε και καποιοι δρομοι κλειστοι στο υψος που βρισκεται στη Nevsky ,θα ερχοταν ο Πουτιν εκεινες τις μερες και μαλλον γινοτανε προετοιμασιες  ... αρχηγου παροντος πασα αρχη παυσατω  :grin: χαλαλι του.
Δεν έχασες και πολλά το Ρόσι το καλοκαίρι είναι χαβούζα,χειμώνα αξιζει καθημερινη....τηλεφωνο στους σεκιουριτάδες,τους ρωτάω αν εχεις γκόμενες? (αν και αν εχει γκομενες απο μονοι τους με παίρνουν τηλεφωνο και μου λενε να ερθω  :2funny:)και πηγαίνω και καμακώνω....έπρεπε να με πάρεις τηλέφωνο Ρόσι και σε όλα τα ΧΧΧΧ έχω vip κάρτα και τσάμπα είσοδο.Εγω βαριέμαι στις ντίσκο ΄πολλές φορές φτάνω μέχρι τη γκαρνταρόμπα αν ειμαι τυχερος και καμακώσω  :2funny:και της φορτώνω στ'αμάξι.Γ'αυτό και προτιμάω την επαρχία την καμάκωσες.....κάθεται σαν τρελλή στ' αμαξι με νουμερα Αγίας Πετρούπολης 1.000.000 πιο ευκολο το καμακι!
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    311,1 KB · Εμφανίσεις: 35
  • 3.jpg
    3.jpg
    323,4 KB · Εμφανίσεις: 35
  • 2.jpg
    2.jpg
    264,9 KB · Εμφανίσεις: 43
  • 4.jpg
    4.jpg
    328,4 KB · Εμφανίσεις: 29
  • 5.jpg
    5.jpg
    206,7 KB · Εμφανίσεις: 27
  • 6.jpg
    6.jpg
    281,7 KB · Εμφανίσεις: 80
  • Like
Αντιδράσεις: koble

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
^ 3 μερες εκατσα μονο Αγια ,μετα πηγα Μοσχα.
την αλλη φορα που θα ειναι και ο μιδας μαζι χαχα
Σήμερα κέντρο είχε γκόμενες αλλά τρομερή ζέστη!Αν πας με τ'αμάξι μπεις σε παρκινγκ και στα εμπορικα κεντρα υποφερεται αν όμως πας με τα πόδια ειναι κόλαση!Αυτες οι θερμοκρασίες κατα μέσο όρο 27-29 βαθμοι για 10+ μέρες γίνεται μιά φορα στα 5 χρόνια τον ιούλιο!Μια φορα καθε 2 χρόνια κάνει 23-25 για 4-5 μέρες συνηθως εχει 17-21 εκει παίζει και βρεχει αρκετα συχνα.Κίεβο συμφωνα με τον Ιωσήφ 1,5-2 μήνες έχει ζέστη!25+ βαθμούς.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
^ 3 μερες εκατσα μονο Αγια ,μετα πηγα Μοσχα.
την αλλη φορα που θα ειναι και ο μιδας μαζι χαχα

θα εχουμε και τον μιδα μαζι την αλλη φορα?

βλεπω να κανουμε μεγαλο σαματα ο μιδας ο δημητρακης εγω και εσυ  :hi:

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Σήμερα κέντρο είχε γκόμενες αλλά τρομερή ζέστη!Αν πας με τ'αμάξι μπεις σε παρκινγκ και στα εμπορικα κεντρα υποφερεται αν όμως πας με τα πόδια ειναι κόλαση!Αυτες οι θερμοκρασίες κατα μέσο όρο 27-29 βαθμοι για 10+ μέρες γίνεται μιά φορα στα 5 χρόνια τον ιούλιο!Μια φορα καθε 2 χρόνια κάνει 23-25 για 4-5 μέρες συνηθως εχει 17-21 εκει παίζει και βρεχει αρκετα συχνα.Κίεβο συμφωνα με τον Ιωσήφ 1,5-2 μήνες έχει ζέστη!25+ βαθμούς.

τουλαχιστον μπορει να εχει ζεστη αλλά τα γκομενακια πετανε εξω τα πανεμορφα σλαβικα κωλαρακια τους  ;)

Υ.Γ. αν βγαλω γκομενα την Μαιρη, θα σου ανοιξω δωρο μια σαμπανια σε ντισκο  :hi:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
θα εχουμε και τον μιδα μαζι την αλλη φορα?

βλεπω να κανουμε μεγαλο σαματα ο μιδας ο δημητρακης εγω και εσυ   :hi:
Εδώ δυστηχώς δεν έχει χαβαλέ μόνο  :knockinb: έχει  :2funny:.Γιά ένα που θέλει ανέσεις και να  :knockinb: συνέχεια είναι παράδεισος :2funny:.Αλλά γ'αυτους που ρθαν εδω για δουλεια είναι φρίκη,ακομα χειροτερα ειναι γ'αυτους που τους κουβαλησε εδω μια καθαρίστρια ή πρώην μπαρόβια  :2funny:Η πρωτη κατηγορια φευγει συνηθως σε κανα μηνα η δευτερη όταν τους τελειωσουν τα λεφτα που τους ειχαν μεινει απο Ελλάδα συνηθως τα ξοδευουν σε μαλακίες  :2funny:όπως Ελληνικά εστιατόρια κλπ.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Εδώ δυστηχώς δεν έχει χαβαλέ μόνο  :knockinb: έχει  :2funny:.Γιά ένα που θέλει ανέσεις και να  :knockinb: συνέχεια είναι παράδεισος :2funny:.Αλλά γ'αυτους που ρθαν εδω για δουλεια είναι φρίκη,ακομα χειροτερα ειναι γ'αυτους που τους κουβαλησε εδω μια καθαρίστρια ή πρώην μπαρόβια  :2funny:Η πρωτη κατηγορια φευγει συνηθως σε κανα μηνα η δευτερη όταν τους τελειωσουν τα λεφτα που τους ειχαν μεινει απο Ελλάδα συνηθως τα ξοδευουν σε μαλακίες  :2funny:όπως Ελληνικά εστιατόρια κλπ.

θα χωριστουμε δυαδες δεν θα παμε τετραδα ολοι μαζι  ;)

δεν θα ρθουμε για χαβαλε αλλά για   :knockinb:

στη ρωσια δεν παει καποιος για δουλειά αλλά για dolce vita το γνωριζω και εγω αυτο,  οτι αυτους που τους κουβαλησαν μπαροβιες φυγαν νυχτα και γυρισαν πισω ελλαδα  :2funny:

μπαροβια μου ειπε ενα τετοιο σκηνικο  :2funny:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
^ 3 μερες εκατσα μονο Αγια ,μετα πηγα Μοσχα.
την αλλη φορα που θα ειναι και ο μιδας μαζι χαχα
μουχει βαλει απαγορευτικο για Πητερ
ο  πορνομιτσος
Ειμαι σαν μαναβης γυφτος λεει, χαλαει το στατους και για σένα κατι ειχε γραψει αλλα μαλλον σουδωσε αφεση λογω καλής υποδοχης σρο Κισινιοφ τοτε...
:happy:
Οποτε μεχρι κανα Μινσκ μας βλεπω...  :respect:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
θα χωριστουμε δυαδες δεν θα παμε τετραδα ολοι μαζι  ;)

δεν θα ρθουμε για χαβαλε αλλά για   :knockinb:

στη ρωσια δεν παει καποιος για δουλειά αλλά για dolce vita το γνωριζω και εγω αυτο,  οτι αυτους που τους κουβαλησαν μπαροβιες φυγαν νυχτα και γυρισαν πισω ελλαδα  :2funny:

μπαροβια μου ειπε ενα τετοιο σκηνικο  :2funny:
θα εχουμε και τον μιδα μαζι την αλλη φορα?

βλεπω να κανουμε μεγαλο σαματα ο μιδας ο δημητρακης εγω και εσυ   :hi:
αν δουλευει καλα ο νεος βηματοδοτης  :-X :new_shocked: :bounce-glasses: :bounce-glasses: Θαρθω...
Σαλον δεν ερχομαι.. Θα κάνω καμακι διπλα αποντο τουαρεγκ του μιτσου...  ;)
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Οι πιθανότητες είναι οι ίδιες με έναν συμβατικό τύπο! Νορμαλ κοπέλα ...λίγο ή πολύ ΔΕΝ υπάρχει! Μιά αλοιφή έχουν γίνει οι περισσότερες και αδίστακτες για οποιαδήποτε ανωμαλία!
Φέτος απο Τίντερ μόνο μια Γερμανίδα έχω βγάλει και αυτή μόνο όταν έκανα αντισυμβατικό προφίλ με φώτο με εσώρουχα και μαστίγια .. Το συμβατικό Προφίλ δεν κάνει πλέον ΤΙΠΟΤΑ στη Ρόδο!
Μετά απο μερικές ώρες μου μπλόκαραν τον λογαριασμό!
Ελεγα τοτε να σε ρωταγα για στατιστικους λογους τι ηλικια ειχε η γερμανιδα.
Μπραβο Μυστη με τα Μαστιγια! Μ.Μ. Μηπως ηταν η στολη του Ζορο! χαχαχαχαχα, εκανες και γελασα!
Βρε, δεν παμε αγια πετρουπολη να ραψουμε και εμεις καμια μπερτα? Ο Μεταναστης λεει οτι ειναι φτηνα τα πατρον εκει!
Καλα ριχνους τους λογαριασμους ακομα και στο Τιντερ? Η καθε καργια βγαινει με τα στρινγκ και σε εσενα εφταιξε το εσωρουχο!
Εγω βαριέμαι στις ντίσκο ΄πολλές φορές φτάνω μέχρι τη γκαρνταρόμπα αν ειμαι τυχερος και καμακώσω και της φορτώνω στ'αμάξι.Γ'αυτό και προτιμάω την επαρχία την καμάκωσες.....κάθεται σαν τρελλή στ' αμαξι με νουμερα Αγίας Πετρούπολης 1.000.000 πιο ευκολο το καμακι!
Ειναι αυτα που λεει στο βιντεο Οδηγιες Πορνομεταναστευσης!
Αυτο το παντα και παντου που καμακωνει ο Δημητρακης29, (πχ μανα και κορη στο μετρο), θυμιζει τα λογια του Παπα, οτι με τις Ρωσσιδες δεν υπαρχει ιδανικη στιγμη για καμακι, αλλα Ειναι καθε στιγμη (κατι τετοιο νομιζω ειπε).
ΥΓ.
Περιμενουμε να ανεβουν τα βιντεο καποια στιγμη, ολα, ξανα!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Φέτος απο Τίντερ μόνο μια Γερμανίδα έχω βγάλει και αυτή μόνο όταν έκανα αντισυμβατικό προφίλ με φώτο με εσώρουχα και μαστίγια .. Το συμβατικό Προφίλ δεν κάνει πλέον ΤΙΠΟΤΑ στη Ρόδο!
Μετά απο μερικές ώρες μου μπλόκαραν τον λογαριασμό!
Μηπως η εικονα με τα εσωρουχα και το μαστιγιο ανεβασε πολυ το τραφικ κ τους επεφτε ο σερβερ?οποτε ναγκαστικα σε μπαναρισαν να σωθει το συστημα?
μην τα βλεπουμε ολα νεγκατιβ...
υγ.Σαγιοναρα φετιχ παιζει??? :heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom