Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Δημητράκη η αλήθεια είναι πως σε θεωρώ άτομο ειδικών αναγκών ΑΜΕΑ οπότε στο λέω ειλικρινά νιώθω άσχημα όταν λέω άσχημα πράγματα για σένα.
Μείνε στον κόσμο σου δεν ασχολούμαι παραπάνω μαζί σου γιατί απλα εγω είμαι νορμάλ άνθρωπος και παλεύω με νορμάλ γυναίκες γιατί ποτέ στην ζωή σου δεν θα γνωρίσεις έστω μια και είναι κριμα.

Μόνο δυστυχισμένες φτωχές ιερόδουλες που νομίζεις πως έρχονται μαζί σου γιατί σε γουστάρουν. Αυτό είναι φιλε μου δυστυχια και κακομοιρια. Να μην μπορείς να έχεις μια νορμάλ γυναίκα στην ζωή σου ολόκληρη που να σε θέλει για αυτό που είσαι και όχι το να μην έχεις λεφτά για μπότα απο σαλάχι. Δεν το συνεχίζω σου είπα είναι κρίμα να σου λεω άσχημα πράγματα.
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Σοβαρα τωρα;;;;

Οδηγαει οπελ αστρα με...σαγιοναρα;;;;;;;

:vomit:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Σοβαρα τωρα;;;;

Οδηγαει οπελ αστρα με...σαγιοναρα;;;;;;;

:vomit:

Φίλε ο Δημητράκης αυτό κάνει. Άνευ λόγου και αιτίας μπαίνει στα threads βρίζει τον κόσμο και τον αναγκάζει να φύγει γιατί βαριέται τις ηλιθιες αντιπαράθεσεις. Αν πραγματικά υπάρχει διαχείριση στο φόρουμ έπρεπε να τον έχουν bannaρει εδω και καιρό. Σαν τρολ κια εσύ παλεύεις να διατηρήσεις την κατάσταση αυτή και να κάψεις το νημα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητράκη η αλήθεια είναι πως σε θεωρώ άτομο ειδικών αναγκών ΑΜΕΑ οπότε στο λέω ειλικρινά νιώθω άσχημα όταν λέω άσχημα πράγματα για σένα.
Μείνε στον κόσμο σου δεν ασχολούμαι παραπάνω μαζί σου γιατί απλα εγω είμαι νορμάλ άνθρωπος και παλεύω με νορμάλ γυναίκες γιατί ποτέ στην ζωή σου δεν θα γνωρίσεις έστω μια και είναι κριμα.

Μόνο δυστυχισμένες φτωχές ιερόδουλες που νομίζεις πως έρχονται μαζί σου γιατί σε γουστάρουν. Αυτό είναι φιλε μου δυστυχια και κακομοιρια. Να μην μπορείς να έχεις μια νορμάλ γυναίκα στην ζωή σου ολόκληρη που να σε θέλει για αυτό που είσαι και όχι το να μην έχεις λεφτά για μπότα απο σαλάχι. Δεν το συνεχίζω σου είπα είναι κρίμα να σου λεω άσχημα πράγματα.
Ναι και με γνωρίζουν και με της μανάδες τους.Μου φένεται το ότι δεν έχεις λεφτά να πας Ουκρανία σε βάρεσε στο κεφάλι  :2funny:ο πατέρας της (φτωχής ιερόδουλης) έχει Grand Vitara δεν ειναι κανα σούπερ αμάξι αλλά  που πας με τα πόδια με της σαγιονάρες  :2funny:ουτε στα ονειρα σου δεν έχεις τέτοιο:2funny:Με ένα opel astra έβαλες 2 φώτο και αυτό δεν ήταν καν δικό σου  :2funny:.
  Να μην μπορείς να έχεις μια νορμάλ γυναίκα στην ζωή σου ολόκληρη που να σε θέλει για αυτό που είσαι και όχι το να μην έχεις λεφτά για μπότα απο σαλάχι γειά σου ρε Νίκο Ξανθόπουλε παιδί του λαού  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αυτες οι εποχες περασαν πια στη Ρωσσία εχεις μεινει λιγακι πισω.Πριν 20 χρόνια ναι ηταν φτωχες τωρα σε πουλανε και σε αγωράζουν και για να  :knockinb:και να πηγαινουν μαζι σου πρέπει να μετρας πραγματικά.Φτωχομπινέδες και μίζεροι σαν εσένα κάθοντε Ελλάδα και κλειδωνίζουν το πουλάκι τους και γράφουν στο σά'ι'τ αμπελοφυλοσοφίες και δίνουν συμβουλες στους άλλους :2funny:
  Ωραία η πλάκα αλλά σαν πληροφορία θα σας πω ότι στην Ρωσσία αν είσαι φτωχός δεν σε δέχοντε!Δεν ειναι οπως στην Ελλάδα που σε λυπούντε και σε συμπονάνε εδω εχουν τη νοοτροπία ότι οποιος ειναι φτωχός είναι επειδη αυτος φταίει!

   
Φίλε ο Δημητράκης αυτό κάνει. Άνευ λόγου και αιτίας μπαίνει στα threads βρίζει τον κόσμο και τον αναγκάζει να φύγει γιατί βαριέται τις ηλιθιες αντιπαράθεσεις. Αν πραγματικά υπάρχει διαχείριση στο φόρουμ έπρεπε να τον έχουν bannaρει εδω και καιρό. Σαν τρολ κια εσύ παλεύεις να διατηρήσεις την κατάσταση αυτή και να κάψεις το νημα.
Ναι γιατί αποκάλυψα την αλήθεια ότι είσαι ένας τελειωμένος  :2funny: 38 χρονών που μένει με τους γονείς του και πηγαίνει με τα πόδια ευτυχώς που δεν εχεις λεφτα για εισητήριο για να πας στο εξωτερικό να ξεφτιλίζεις το όνομα των Ελλήνων.Σε κόβω να είσαι και Συριζέος  :2funny:


[/quote]Είναι τόσο υπανάπτικτος που της έβαλε και στο Facebook του για να κανει εντυποση και καλα στις γκόεμενες  :2funny: :2funny:
  οι σαγιονάρες του ήταν πολυ χειροτερες απο της φώτο  :2funny:αυτες οι ασπρες με κόκκινο που πουλάγαν μιά ζωη στο παζάρι  :2funny:.
 

Συνημμένα

  • sagionares.png
    sagionares.png
    20,8 KB · Εμφανίσεις: 25

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Που σαι ρε δασκαλε ΚΜΑΝ2 να δεις πως καταντησανε το νημα σου... :embarrased:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Απλα σκέψου ότι με ξέρουν και δεκα μέλη απο το φόρουμ και με έχουν δει σε live δράση δεν ειμαι ενα τρολ που γράφει πίσω απο ενα πληκτρολόγιο.

Δεν ξέρω τι θέλεις να πετύχεις με το να βρίζεις τους άλλους χωρίς να τους γνωρίζεις καν (π.χ. Dirty, Τάσο, εμένα κλπ) αλλα την αποκλειστική ευθύνη την φέρει ο διαχειριστής που σε αφήνει να αλωνίζεις καιρό τώρα. Η πλάκα έχει και τα όρια της.
Και με ευθύνη του διαχειριστή και μόνο θα χάσει μέλη που γράφουμε χρόνια εδώ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Απλα σκέψου ότι με ξέρουν και δεκα μέλη απο το φόρουμ και με έχουν δει σε live δράση δεν ειμαι ενα τρολ που γράφει πίσω απο ενα πληκτρολόγιο.

Δεν ξέρω τι θέλεις να πετύχεις με το να βρίζεις τους άλλους χωρίς να τους γνωρίζεις καν (π.χ. Dirty, Τάσο, εμένα κλπ) αλλα την αποκλειστική ευθύνη την φέρει ο διαχειριστής που σε αφήνει να αλωνίζεις καιρό τώρα. Η πλάκα έχει και τα όρια της.
Και με ευθύνη του διαχειριστή και μόνο θα χάσει μέλη που γράφουμε χρόνια εδώ.
Τον Dirty τον εχω δει σε φώτο και είναι ένα σκουπίδι γ'αυτό και κρυβόταν  :2funny:σα κάτι πρεζάκιες στην Αθήνα είναι που ερχοντε να σου ζητιανέψουν λεφτά :2funny:Ασε που ειναι κότα κρυβόταν πισω απο το πληκτρολόγιο  :2funny:
  Ποιοι 10 σε έχουν δει? :2funny:αφού 4-5 ολοι κ ολοι πηγαινουν Ουκρανία.Εγώ σε είδα στις φώτο και μου φτάνει να καταλάβω ότι είσαι ένας κακομοίρης :2funny:.
  Τι δηλαδη είπα ψέματα?Δε μένεις 38 χρονών στο Γαλάτσι με τους γονεις σου?Δεν πηγαινεις με τα πόδια?Οτι είσαι μίζερος? :2funny:οι γκόμενες που είναι? :2funny:ποιός της έχασε για να της βρεις εσύ? :2funny:Ναι όταν αποκαλύπτω τα ψέματα καποιου πρεπει να επεμβαίνει ο διαχηριστής για να σβίνεται η αλήθεια  :2funny:
  Μ'αρέσει που πας να μας δώσεις και συμβουλές πως θα βγάλουμε γκόμενες  :2funny:Εσύ πήγες 2 το πολυ τρεις φορες και τώρα δεν πρόκειται να ξαναπάς πουθενά  :2funny:Κάτσε τωρα στην Ελλάδα αφου δεν έχεις λεφτά ούτε για είσητήριο  :2funny:πάρε το ματάκι σου και  :jerking: :2funny:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Δεν πρόκειται να σου πω ούτε που μένω ούτε πράγματα για την ζωή μου.Πες και πίστεψε οτι θες ναι θα σου λεω έτσι λενε στα παιδακια.
Το να εκθέτεις την ζωή σου και να την κάνεις τσίρκο όπως έχεις κάνει εσυ την δική σου είναι επιλογή. Συνέχισε το.
Εγω είπα αν δεν σε μάζεψει ο διαχειριστής δεν πρόκειται να ξαναγράφω εδω γιατί απλα θα σπαταλάμε χρόνο και διάθεση για τα προσωπικά σου κομπλεξικα πρόβληματα.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Aν ένα μέλος γράφει σωστα πραγματα εδω μεσα αυτός ειναι ο DR.LOVE. Επιβεβαιώνω στο ακέραιο αυτα που γράφει τοσο για Ουκρανία οσο και για Πολωνία.

Το αν ειναι φτωχός η άσχημος η δεν εχει αμάξι κτλ κτλ δε μας απασχολεί. Οι συμβουλές του ειναι σωστές. Δεν λεει πως παει για μοντέλα αλλα για 6-7αρια. Σιγά που χρειάζεσαι στάτους για να γαμησεις τέτοιο επίπεδο στην Ουκρανία.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Aν ένα μέλος γράφει σωστα πραγματα εδω μεσα αυτός ειναι ο DR.LOVE. Επιβεβαιώνω στο ακέραιο αυτα που γράφει τοσο για Ουκρανία οσο και για Πολωνία.

Το αν ειναι φτωχός η άσχημος η δεν εχει αμάξι κτλ κτλ δε μας απασχολεί. Οι συμβουλές του ειναι σωστές. Δεν λεει πως παει για μοντέλα αλλα για 6-7αρια. Σιγά που χρειάζεσαι στάτους για να γαμησεις τέτοιο επίπεδο στην Ουκρανία.

Ευχαριστώ αλλα μια παρατήρηση το οτι λέει κάποιες παραννοιες απο το μυαλό του Δημητράκης που δεν τους τις απαντάω δεν σημαίνει πως ισχύουν. Οπως π.χ πως μένω με γονείς η δεν έχω αμάξι. Απλα είναι η τακτικη αυτού του ατόμου τον παρατηρώ σε αλλα threads να μπαίνει να επιτίθεται σε άτομα να πηδαει τα threads και να εξαφανίζεται μετά.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Που σαι ρε δασκαλε ΚΜΑΝ2 να δεις πως καταντησανε το νημα σου... :embarrased:
δασκαλος κμανς υπολογιζω οτι ετοιμαζει δυναμική επενεμφανιση με νεες αγγουρομοντελε καταστασεις  :think:  :kneel: :kneel:
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
κι ο τσελεντανο με παντόφλα διχαλωτη εκανε καμακι ομως

Αλλο ο αντριανο τσελεντανο κι αλλο ενας ασημος τυπος...

Ε ναι... τουλαχιστον πεδιλο καλτσα ειναι πλεον μοδα κ το φορανε πολλοι ραπερ στις ΗΠΑ!

Πωπω ασε απομυθοποιηθηκε ο δοκτωρας στα ματια μου μετα τα οσα ανεφερε ο δημητρακης... :(
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Δεν ειναι αληθεια οτι τα πραγματα αλλαξαν στην Ρωσια και ολοι εχουν λεφτα και αμα εισαι φτωχος δεν υπαρχεις

Δειτε Λιθουανια,Ρωσια,Πολωνια,Ουκρανια,Λευκορωσια εχουν απιστευτα υψηλα ποσοστα σε αντρικες αυτοκτονιες
Στην πρωτη εικοσαδα σχεδον ολες οι Ανατολικες χωρες
Ελλαδα που λενε για μνημονια,αυτοκτονιες θεση 165! απ τα χαμηλοτερα ποσοστα παγκοσμιως


Ειναι αποδεδειγμενα οτι οι αυτοκτονιες στους αντρες εχει να κανει ειτε με καταθλιψη(πχ σε χωρες οπως Ιαπωνια,Κορεα που πηδανε απ τα παραθυρα της εταιριας τους γιατι δουλευουν 20ωρες το 24ωρο) ειτε με ακραια φτωχια(Ανατολικες χωρες και Αφρικανικες).


 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Aν ένα μέλος γράφει σωστα πραγματα εδω μεσα αυτός ειναι ο DR.LOVE. Επιβεβαιώνω στο ακέραιο αυτα που γράφει τοσο για Ουκρανία οσο και για Πολωνία.

Το αν ειναι φτωχός η άσχημος η δεν εχει αμάξι κτλ κτλ δε μας απασχολεί. Οι συμβουλές του ειναι σωστές. Δεν λεει πως παει για μοντέλα αλλα για 6-7αρια. Σιγά που χρειάζεσαι στάτους για να γαμησεις τέτοιο επίπεδο στην Ουκρανία.
Είσαι σοβαρός τύπε? Για πολωνία μιλάει σωστά ο DR LOVE όταν έλεγε μην πάτε κι εγώ πήγαινα και έβγαζα 8άρια παντρεμένες, πιτσιρίκες και οι φίλοι μου τις μάζευαν με ...παραγάδι????????

Ή Ουκρανία που πάει και στο τρίτο ραντεβού μπορεί να του κάτσει κανένα 6άρι με άξία 3 για Ουκρανία?

Μιλάμε για κατάντια... Όπως τα λέει ο Δημητράκης είναι και ευτυχώς που γύρισε να βάλει κάποια πράγματα στη θέση τους!

Απορώ πως ο Σπύρος, ο Τάσσος και ο Target (που τον ξέρω και είναι επιτυχημένος στη ζωή του) τον είχαν στη παρέα... κι αν είχε να βάλει μερίδιο στο Chi ή τον κέρασε ο Σπύρος...

 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Σημασια εχει ο καθενας αν μπορει και πετυχαινει τους στοχους που ο ιδιος θετει
Η συγκριση καποιου με καποιον αλλον δεν εχει νοημα

Τι να τον κανεις εναν πετυχημενο με λεφτα αν γαμαει μονο πουτανες?
Η τι να κανεις εναν χωρις λεφτα που ουτε καν λεφτα για πουτανες δεν εχει

Σημασια εχει να εχεις γνωση σαυτον

Εγω προσωπικα θα πω respect 10φορες παραπανω σε καποιον που βαραει 50 6αρια τον χρονο με λιγα λεφτα παρα σε καποιον φουλ επιτυχημενο που ομως βαραει 1-2γυναικες τον χρονο και ας ειναι και 10αρια

Πολυ απλα γιατι ξερω απο πρωτο χερι τι τρελα σχεδια και πλανα πρεπει να καταστρωνεις και τι λογια πρεπει να λες(καθε λεξη μετραει) ωστε να κανεις τοσες πολλες γυναικες να εκτιμησουν εσενα και οχι καποιον απ τους εκατονταδες που ειναι σε αντιστοιχη οικονομικη κατασταση με εσενα

Με λεφτα πολλα μπορεις να πετυχεις πολλα παραπανω αλλα πρεπει να μην πεσεις στο κινδυνο η αλλη να βλεπει σε εσενα μονο τα λεφτα.Και συμβαινει συχνα αυτο..


Προσωπικα στα @@ μου τι χαλαει ο καθενας εφοσον ο ιδιος γαμαει και ειναι ευχαριστημενος ειτε με 10Ευρω ειτε με 1μυριο σημασια εχει αν εκανε την καυλα του.
Παντως  ενα πραγμα που ξερω σιγουρα ειναι οτι οσο πιο πετυχημενος ειναι ενας αντρας τοσο λιγοτερο ασχολειται με αλλους αντρες...
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τύπε η αξιοπιστία όσων γράφουν μας ενδιαφέρει !Άλλο βάρος έχει τι θα πεί ο πρεσβύτερος και άλλο τι θα πει ένας πιτσιρικάς όπως και άλλο βάρος έχει τι θα πει ο ..καρπαζοεισπράκτωρ της ζωής σε σχέση με τον πετυχημένο!Και οι γυναίκες που νομίζεις οτι ανοίγονται;

Προσωπικώς όταν κάνω γνωριμία με γυναίκα που πάντα θα είναι άνω του 7 το παρακάτω μπιχλιμπίδι μου .....είναι μισό γαμήσι
 

Συνημμένα

  • IMG_1114.PNG
    IMG_1114.PNG
    90,2 KB · Εμφανίσεις: 49

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom