Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
ευχαριστω για τις απαντησεις σου.με ποιο μελλος γνωριζεσε πρωσωπικα?
με τασο?αν ναι θα σου στειλω φεισπουκ και κοντακτε να μιλισουμε.ρωσια βαριεμε να πηγαινω για βιζες αν και δεν θα πηγαινα μοσχα,πετρουπολη αλλα σε ταταρσταν,μπασκιρια η ουραλ.
χαρη ψυχιατρειο εχει η Κυπρος?  :tooth: :tooth: :tooth:
μενεις μακρια?
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Δοκτωρα παραδεξου ομως οτι κι εσυ την επαιζες τη πουτσα σου με τα 189 αλογα που ανεβαζε ο ΚΜΑΝ...
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
αν ειναι να γαμω αποφαγια του 3 που οι ελληνες τα βαζουν 6-7 δεν χρειαζομε τιντερ.
Χαρη μη κολλας τωρα και συ σε αυτα που λεει ο Μητσος ,,, γιατι μπαζωσε πολυ πραμα οταν ειχε ερθει στην μολδαβια , οχι 3αρια αλλα -3 χαχα


 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Φίλε Ρεντ, όταν ο φίλος Sex Volcano προ καιρού ετοιμαζόταν για ταξίδι στην Αγ. Πετρούπολη, επικοινωνήσαμε
και του έδωσα στοιχεία για ανεξάρτητες και του πρότεινα συγκεκριμένα πράγματα για σαλόν κλπ. μέσα από το αξιόπιστο
Πητεραμούρ και για τη σύνδεσή του με το εκεί πορνοφόρουμ (προτού αναφερθεί σε αυτό τώρα ο Δημητράκης)
ώστε να έχει έναν ασφαλή οδηγό για να επιλέξει (είδα ότι επέλεξε τελικά από το Μαρκίζα και πέρασε καλά).
Ο άνθρωπος άνοιξε σχετικό νήμα, ανέβασε φωτογραφίες από τη βόλτα του και μοιράστηκε μαζί μας τις εντυπώσεις του.
Όμορφα κι ωραία. Είδα ότι κι ο φίλος Τάσος, τον οποίο εκτιμώ ιδιαίτερα, ψώνισε επίσης από το Μαρκίζα και πέρασε καλά.
Πολλά χρόνια πριν είχα προτείνει το αμούρ.Αφου όπως λες είναι αξιόπιστο τότε γιατί με έκαναν εμένα ХОДОК  έναν αναξιόπιστο? :2funny:Το αμούρ είναι αξιόπιστο όπως λες γιατί μαλακίες αν γράψεις μπανάρεσε λόγω βλακείας.Επίσης εμείς οι ходоки έχουμε δικαίομα να βάλουμε σε ψηφοφορία αν θεωρούμε ύποπτη μιά κριτική και εμείς ψηφίζουμε και οι βγαίνει το αποτέλεσμα που εχει επίσημο χαρακτήρα.
  Μου φένεται η αφραγκία και η αγαμία σας εχει βαρέσει όλους στο κεφάλι  :2funny:
 
 
Κατα ενα μεγαλο μερος φιλτατε ποποφ εχεις δικιο
Ειδικα ομως στην περιπτωση μου, που ιδιαιτερη αναγκη απο πληροφοριες δεν εχω καθοσον τα μερη που επισκεπτιμαι τα γνωριζω οσο δεν παει, βεβαια παντα καπιιες σποτ πληροφοριες οπως πχ απο ντερτυ κι απο τασο ενιοτε κατι με εχουν οφελησει, για μενα το βασικο ειναι οτι το θρεντ αυτο ειναι κι ενα μεσο ψυχαγωγιας στο οποιο ο κμαν προσέφερε τα μεγιστα, αλλα κι ο πορνομιτσος επισης
Ρο ελλατωμα του μιτσου49 πλεον, ειναι ότι αρχίζει κ βριζει, αλλα βλεπω οτι με την επανοδο ειναι μαζεμενος και σ αυτο το θεμα, οποτε για μένα προσωπικα το θέλω το θρεντ οχι αποστειρωμενο μονο με ινφο, που εισαι στο θέμα του πληρωμένου ο τοπ ινφορμιστης, αλλα και με καλο χαβαλε χωρις ομως βαριες προσβολες σρους διαφωνουντες μαζι σου
Το. Πλην ειναι οτι μες στα σεντονθα χάνονται τα ινφο. Αλλα οποιος θελει ασζολειται λιγο παραπανω κ τα βρισκει
Δηλ αν θελω πκηροφοριες χτυπαω το νικ το δικο σου κ σιγουρα ταωποστ σου θαβπεριεχουν πολλες κ στοχευμενες πληροφοριες
Αν θελω ομως να ψυχαγογηθω διαβαζω χαρη και κμαν ακαταπαθστα
Ο δε πορνομιτσος δινει πολλες πληροφοριες για ρωσσια περαν του γαμισιακου φασματος που εγω τις βρισκω πικυ ενδιαφερουσες. Οπότε κι ο μιτσος ειναι ενα ασετ του σαιτ imop
Αυτα και μαζι την απολυτη εκτιμηση μου στον διαδικτιακο φιλο. Ποποφ. :hi:
Σήμερα είχε 30 βαθμούς!Αυτό γίνεται κάθε 5 χρόνια όπως εχω πει δεν αντέχω τη ζέστη οπότε δεν έχω τίποτ αλλο να κάνω  :2funny:τη μέρα γυριζω με τ αμαξι με το αρκουδίσιον στο τέρμα!
 
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
εχεις βαλει ψηλα τον πηχη για την ομορφια, γιατι σιγουρα η Αγ. πετρουπολη εχει τις ωραιοτερες γυναικες στον κοσμο, δεν το λεω μόνο εγω οσοι πηγαν το ιδιο λενε. ειναι απολυτως λογικο εσυ που εισαι μονιμος κατοικος εκει, ενα 7αρι να σε αφηνει αδιαφορο γιατι υπαρχουν αμετριτες επιλογες απο μουναρες γυναικες. εδω στην ελλαδα  ομως ειναι διαφορετικα ενα 7αρι γκομενα ελληνιδα ξερεις τι τουπέ και απαιτησεις εχει  :dunno:
Γ'αυτό και δεν γράφω  :2funny:γιατί είναι σα να γράφει κάποιος Ελληνας σε ένα σά'ι'τ Πακιστανών  :2funny:που γ'αυτούς ο Αγιος Παντελεήμονας είναι ο παράδεισος  :2funny:και ο πιό χά'ι' Πακιστανός γράφει ότι έμενε Αγιο Παντελεήμονα και οι άλλοι τον θαυμάζουν :2funny:

αν πανε καλά ολα τα logistiks ετοιμαζομαι για πητερ. χθες ημασταν για καφε με τασο και ντερτυ.

εβγαλε καλα γουστα στη ρωσια ο τασος  :hi:
Ο Dirty είναι και άφραγκος μαζεύει λεφτά όλο το χειμώνα γιά να πάει Ουκρανία  :2funny:πάντος έπαθε αυτό που του άξιζε  :2funny:γεμάτο είναι το ιντερνέτ με βιντεάκια με τη φάτσα του  :2funny:εγώ δεν ξέρω ποιός τα έβαλε μην με ρωτάτε.
  Σχετικά με τα γούστα που έβγαλε ο Τάσος αυτό πως το εξηγείς? :2funny:
   γράψανε καινούργια κριτική για τη Μιροσλάβα που τους έβγαλε γούστα  :2funny:
 
    Кратко: если хотите проебать деньги и время впустую - вам к ней. Процесс ниочем, ТТХ далеко не фонтан. Насчет жопы - просто большой зад с уже явными признаками целика.
Тут не трогай, там не суй, не шлепай. Такое впечатление, что это она приходит и платит за это.

   Главный пиздец-то забыл -

Между заходами съебалась курить. Не спросив, не поинтересовавшись как я отношусь к запаху пепельницы с бычками изо рта партнерши.

 Αφού τόσα χρόνια δεν κταφέρατε να μάθεται Ρωσσικά  :2funny: :jerking: ας σας το μεταφράσει ο Χάρης τι λέει να και το λινκ       από το σά'ι'τ που συμφωνειτε ότι είναι αξιόπιστο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εχω ποσταρει φωτός πέρσι το καλοκαίρι με γκόμενές που γνώρισα απο tinder εδω
Αν τις θεωρείς τριάρια οκ. Εγω γραφω με ανθρώπους αντικειμενικους. Οταν αρχίζουμε τα εγω θέλω απο 9 και πάνω χάνεται το νόημα της συζήτησης. Αν αναζητάς μοντέλα ελα Ελλάδα να βαρέσεις 9αρι!!πανεύκολο. Ο κόσμος όμως που ζητάει απλα όμορφες κοπέλες θα το πετύχει Κίεβο αν παίξει εξυπνα. Μοντέλα δεν θα βρει τα έχω πει εδω και καιρό.
Φωτός δεν ξαναποσταρω γιατί υπάρχουν απιστευτοι μαλακες εδω μέσα. Δεν θέλω να πω τι έκανε κάποιος με μια φωτο μου αλλα μην νομίζουν πως δεν το έμαθα!!
Εγώ το μόνο που είδα ήταν οι φώτο από το Facebook σου και ήταν πολύ θλιβερές.Ειδικά αυτή με το opel astra cabrio (ενα τετοιο αμαξι ηταν) που φενόταν οτι δεν ειναι καν δικο σου!και η άλλη φώτο με της σαγιονάρες απο το παζάρι γενικά βγάζεις τη μιζέρια της Ελλάδας!καθαρό παράδειγμα.Θύμα της κρίσης γιά λύπιση!κάτι φώτο εντελώς τριτοκοσμικές!
  Σσχετικά με το Τίντερ και το Μπαντού έχει της πιό ηλίθιες γκόμενες οσες εχω συναντησει ειναι κομπλεξικες και προβληματικές!
 
Χαρη μη κολλας τωρα και συ σε αυτα που λεει ο Μητσος ,,, γιατι μπαζωσε πολυ πραμα οταν ειχε ερθει στην μολδαβια , οχι 3αρια αλλα -3 χαχα
Εκεί μια βρηκα 7+ για σας  :2funny: για μένα 4 αν θελετε με βαθμολογια.Οσο για τους φουκαράδες εκεί αυτοί ήταν τελείως γιά  :2funny:
  Για τη Μιροσάβα έβαλα την κριτική που έγραψαν σήμερα!Ολο αρνητικά γράφου γ'αυτήν.Και για τη δική σου τη Μαίρη γράφουν ότι είναι έπιπλο!Πως εσάς σας έβγαλαν γούστα όταν όλοι γράφουν ότι είναι χάλια εμφανησιακά και στο κρεβάτι δεν κάνουν τίποτα δεν μπορώ να ξέρω.Εκτός αν έχετε συνηθίσει τέτοιο πήδημα?όπως π.χ. αυτές παίρνουν βαθμό 7+ 8 όταν εγώ με το ζόρι 4 θα τους έβαζα!Η αποψη μου δεν διαφερει απο τους υπόλοιπους στο Amurspb στο κλειστό thread  που είναι γιά μας τους ходоки της έχουν θάψει τελείως.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Εγώ το μόνο που είδα ήταν οι φώτο από το Facebook σου και ήταν πολύ θλιβερές.Ειδικά αυτή με το opel astra cabrio (ενα τετοιο αμαξι ηταν) που φενόταν οτι δεν ειναι καν δικο σου!και η άλλη φώτο με της σαγιονάρες απο το παζάρι γενικά βγάζεις τη μιζέρια της Ελλάδας!καθαρό παράδειγμα.Θύμα της κρίσης γιά λύπιση!κάτι φώτο εντελώς τριτοκοσμικές!
  Σσχετικά με το Τίντερ και το Μπαντού έχει της πιό ηλίθιες γκόμενες οσες εχω συναντησει ειναι κομπλεξικες και προβληματικές!
  Εκεί μια βρηκα 7+ για σας  :2funny: για μένα 4 αν θελετε με βαθμολογια.Οσο για τους φουκαράδες εκεί αυτοί ήταν τελείως γιά  :2funny:
 Για τη Μιροσάβα έβαλα την κριτική που έγραψαν σήμερα!Ολο αρνητικά γράφου γ'αυτήν.Και για τη δική σου τη Μαίρη γράφουν ότι είναι έπιπλο!Πως εσάς σας έβγαλαν γούστα όταν όλοι γράφουν ότι είναι χάλια εμφανησιακά και στο κρεβάτι δεν κάνουν τίποτα δεν μπορώ να ξέρω.Εκτός αν έχετε συνηθίσει τέτοιο πήδημα?όπως π.χ. αυτές παίρνουν βαθμό 7+ 8 όταν εγώ με το ζόρι 4 θα τους έβαζα!Η αποψη μου δεν διαφερει απο τους υπόλοιπους στο Amurspb στο κλειστό thread  που είναι γιά μας τους ходоки της έχουν θάψει τελείως.
[/quot
Εγώ το μόνο που είδα ήταν οι φώτο από το Facebook σου και ήταν πολύ θλιβερές.Ειδικά αυτή με το opel astra cabrio (ενα τετοιο αμαξι ηταν) που φενόταν οτι δεν ειναι καν δικο σου!και η άλλη φώτο με της σαγιονάρες απο το παζάρι γενικά βγάζεις τη μιζέρια της Ελλάδας!καθαρό παράδειγμα.Θύμα της κρίσης γιά λύπιση!κάτι φώτο εντελώς τριτοκοσμικές!
  Σσχετικά με το Τίντερ και το Μπαντού έχει της πιό ηλίθιες γκόμενες οσες εχω συναντησει ειναι κομπλεξικες και προβληματικές!
  Εκεί μια βρηκα 7+ για σας  :2funny: για μένα 4 αν θελετε με βαθμολογια.Οσο για τους φουκαράδες εκεί αυτοί ήταν τελείως γιά  :2funny:
 Για τη Μιροσάβα έβαλα την κριτική που έγραψαν σήμερα!Ολο αρνητικά γράφου γ'αυτήν.Και για τη δική σου τη Μαίρη γράφουν ότι είναι έπιπλο!Πως εσάς σας έβγαλαν γούστα όταν όλοι γράφουν ότι είναι χάλια εμφανησιακά και στο κρεβάτι δεν κάνουν τίποτα δεν μπορώ να ξέρω.Εκτός αν έχετε συνηθίσει τέτοιο πήδημα?όπως π.χ. αυτές παίρνουν βαθμό 7+ 8 όταν εγώ με το ζόρι 4 θα τους έβαζα!Η αποψη μου δεν διαφερει απο τους υπόλοιπους στο Amurspb στο κλειστό thread  που είναι γιά μας τους ходоки της έχουν θάψει τελείως.

Τουλάχιστον εγω πηδαω Δημητράκη γκόμενές  επειδή με γούσταρουν όχι για την μπότα σαλαχι η πληρωμένες που ποσταρεις εσύ. Και ας είμαι τριτοκοσμικος.. Αλλα αγάπη μόνο και σε συμπαθώ!!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
^ Δεν θελει κοπο θελει τροπο για να περασεις καλα ...
ασε οποιος θελει να παει οπως εκανα εγω και ο φιλος volcano ... μην αποθαρυνεις τον κοσμο και μην παραπληροφορεις οπως εκανες εδω " Γιά κάποιον ξένο η μόνη λύση είναι τα σαλόν το κακό είναι ότι πρέπει να ξέρει Ρωσσικά αλλιώς ή θα πάει πέρνοντας τηλέφωνο από τα χαρτάκια που μοιραζουν στην Невский ή θα πάρει τηλέφωνο ένα από αυτά τα νούμερα που έχουν ζωγραφίσει στο δρόμο ή κρεμάσει σε καμιά κολώνα  :2funny:εκεί όμως το επίπεδο ειναι  :shit:η άλλη λύση γιά να  Knockin' Boots κάποιος είναι να πάει με κάποιον ταξιτζή (από μόνοι τους προτίνουν τη νυχτα καποιοι ταξιτζηδες εξω απο της ντισκο να σας πάνε σε σαλόν) τότε όμως δεν θα δώσετε 2000-3500 ρουβλια την ώρα αλλά 5000 ίσως και 6000 εξαρτάται από την όρεξη του ταξιτζή "

3500 πληρωσα και οχι 5 και 6 χιλιαρικα ... απλα εδωσα στον ταξιτζη 300 ρουβλια tip που πηρε τηλεφωνο,βρηκε το σαλον και μιλησε για να μας ανοιξουν, 200 ηταν η ταριφα της διαδρομης και του αφησα ενα πεντακοσαρικο  :grin:
με ευχαριστησε μαλιστα πολυ ,ευγενεστατο παιδι.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τουλάχιστον εγω πηδαω Δημητράκη γκόμενές  επειδή με γούσταρουν όχι για την μπότα σαλαχι η πληρωμένες που ποσταρεις εσύ. Και ας είμαι τριτοκοσμικος.. Αλλα αγάπη μόνο και σε συμπαθώ!!
Που είναι αυτές που πηδάς όλο ακούμε και όλο δεν βλέπουμε τίποτα  :2funny:το μονο που είδαμε ήταν οι φωτο από το facebook σου  :2funny:εγώ στα 44 μου μπορώ και βγάζω 18χρονα γατάκια και με γνωρίζουν και με τη μαμά γάτα.Δε μου χρειάζεται να πληρώσω.Εσυ όλο παραμύθια μας λες Ουκρανια αντε να χεις παει το πολυ τρεις φορες!Οσο αυτα που ειπες για τη Σερβία δεν εχουν καμια σχεση με την πραγματικότητα.Σε σένα τι να γουστάρει?τι μιζέρια σου? :2funny:οι φώτο σου είναι εντελώς κακομοίρη τι να σε κάνουν?τον αποτυχημένο δεν τον θέλουν.Εδώ τη γκόμενα και καμάκι να κάνεις θα την χάσεις μέσα σε 10-15 λεπτά όταν θα βγάλεις το κινητό των 100 το πολύ Ευρώ  :2funny:.Είναι μιά κατάντια γιά κάποιον 38 ετών να πηγαινει με τα πόδια.Πόσο μάλλον να μας το παίζει και δάσκαλος  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • e6BS9FkCoZs.jpg
    e6BS9FkCoZs.jpg
    295,6 KB · Εμφανίσεις: 31
  • sml1X87-gXo.jpg
    sml1X87-gXo.jpg
    147,6 KB · Εμφανίσεις: 22
  • _bbr19lAQGE.jpg
    _bbr19lAQGE.jpg
    134,7 KB · Εμφανίσεις: 23

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
^ Δεν θελει κοπο θελει τροπο για να περασεις καλα ...
ασε οποιος θελει να παει οπως εκανα εγω και ο φιλος volcano ... μην αποθαρυνεις τον κοσμο και μην παραπληροφορεις οπως εκανες εδω " Γιά κάποιον ξένο η μόνη λύση είναι τα σαλόν το κακό είναι ότι πρέπει να ξέρει Ρωσσικά αλλιώς ή θα πάει πέρνοντας τηλέφωνο από τα χαρτάκια που μοιραζουν στην Невский ή θα πάρει τηλέφωνο ένα από αυτά τα νούμερα που έχουν ζωγραφίσει στο δρόμο ή κρεμάσει σε καμιά κολώνα  :2funny:εκεί όμως το επίπεδο ειναι  :shit:η άλλη λύση γιά να  Knockin' Boots κάποιος είναι να πάει με κάποιον ταξιτζή (από μόνοι τους προτίνουν τη νυχτα καποιοι ταξιτζηδες εξω απο της ντισκο να σας πάνε σε σαλόν) τότε όμως δεν θα δώσετε 2000-3500 ρουβλια την ώρα αλλά 5000 ίσως και 6000 εξαρτάται από την όρεξη του ταξιτζή "

3500 πληρωσα και οχι 5 και 6 χιλιαρικα ... απλα εδωσα στον ταξιτζη 300 ρουβλια tip που πηρε τηλεφωνο,βρηκε το σαλον και μιλησε για να μας ανοιξουν, 200 ηταν η ταριφα της διαδρομης και του αφησα ενα πεντακοσαρικο  :grin:
με ευχαριστησε μαλιστα πολυ ,ευγενεστατο παιδι.
Καταρχήν η διαφορά μας είναι ότι εγώ θέλω να  :knockinb: συνέχεια.Δεν κάθομαι σε καφετέριες.Εσύ ήρθες και γάμησες μια φορα σαλόν και μια φορα Μόσχα εκανες τουρισμο και  :knockinb:.Εδω όποιος ηρθε ειδε οτι εγω θελω να πηδαω καθε μερα :2funny:ο πορνορεπόρτερ ο Γκάνγκζα τα ειχε παίξει  :2funny:ολο του γνωριζα γκομενες και όλο σαλον τον πηγαινα  :2funny:.
  Σχετικα με τους ταξιτζηδες εξω απο της ντισκο ολοι με ξερουν  :2funny:αλλα και να μη με ξέρουν τους λέω πως είμαι ο Dimitrakis που γράφει στο amurspb και τα παίζουν  :2funny: ενας δε με πίστευε και του έδειξα το κινητό που ημουν μέσα στο λογαριασμό.Συνηθως κοπανάνε της τιμες!Εσυ απλος ησουν τυχερος.
  Ο φίλος του ρολλογά εχει αρχη να μην γαμάει ποτέ πουτάνες.Και οπως εγραψα οπως ηταν αναμενόμενο δεν καταφερε να  :knockinb:.
  Οσο για τα σαλόν το επίπεδο έχει πέσει τρομερά!Οταν έχω 18χρονα δεν θα παω να πληρώσω την τελειωμένη 30άρα
  Αν ειναι να ερθει καποιος οπως εσυ να δει την πολη να κανει τη βολτα του και να παει και μια φορα σαλόν να  :knockinb:σιγουρα αξιζει ΑΛΛΑ αν καποιος έρθε εδω μόνο για να  :knockinb:και θέλει κουκλάκια και όχι τελειωμένες (για τα Ρωσσικά δεδομένα) δεν θα εχει το αποτελεσμα που θελει!
 
 

Aruba

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2013
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
65
Πόντοι
0
Που είναι αυτές που πηδάς όλο ακούμε και όλο δεν βλέπουμε τίποτα  :2funny:το μονο που είδαμε ήταν οι φωτο από το facebook σου  :2funny:εγώ στα 44 μου μπορώ και βγάζω 18χρονα γατάκια και με γνωρίζουν και με τη μαμά γάτα.Δε μου χρειάζεται να πληρώσω.Εσυ όλο παραμύθια μας λες Ουκρανια αντε να χεις παει το πολυ τρεις φορες!Οσο αυτα που ειπες για τη Σερβία δεν εχουν καμια σχεση με την πραγματικότητα.Σε σένα τι να γουστάρει?τι μιζέρια σου? :2funny:οι φώτο σου είναι εντελώς κακομοίρη τι να σε κάνουν?τον αποτυχημένο δεν τον θέλουν.Εδώ τη γκόμενα και καμάκι να κάνεις θα την χάσεις μέσα σε 10-15 λεπτά όταν θα βγάλεις το κινητό των 100 το πολύ Ευρώ  :2funny:.Είναι μιά κατάντια γιά κάποιον 38 ετών να πηγαινει με τα πόδια.Πόσο μάλλον να μας το παίζει και δάσκαλος  :2funny: :2funny: :2funny:
Καλά εσένα η κόρη σου κοντεύει τα 30 και εσύ είσαι ακόμα 44  :2funny:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Γ'αυτό και δεν γράφω  :2funny: γιατί είναι σα να γράφει κάποιος Ελληνας σε ένα σά'ι'τ Πακιστανών  :2funny: που γ'αυτούς ο Αγιος Παντελεήμονας είναι ο παράδεισος  :2funny:και ο πιό χά'ι' Πακιστανός γράφει ότι έμενε Αγιο Παντελεήμονα και οι άλλοι τον θαυμάζουν :2funny:

  Σχετικά με τα γούστα που έβγαλε ο Τάσος αυτό πως το εξηγείς? :2funny:
   γράψανε καινούργια κριτική για τη Μιροσλάβα που τους έβγαλε γούστα  :2funny:
 
    Кратко: если хотите проебать деньги и время впустую - вам к ней. Процесс ниочем, ТТХ далеко не фонтан. Насчет жопы - просто большой зад с уже явными признаками целика.
Тут не трогай, там не суй, не шлепай. Такое впечатление, что это она приходит и платит за это.

   Главный пиздец-то забыл -

Между заходами съебалась курить. Не спросив, не поинтересовавшись как я отношусь к запаху пепельницы с бычками изо рта партнерши.

 Αφού τόσα χρόνια δεν κταφέρατε να μάθεται Ρωσσικά  :2funny: :jerking: ας σας το μεταφράσει ο Χάρης τι λέει να και το λινκ       από το σά'ι'τ που συμφωνειτε ότι είναι αξιόπιστο.

εγώ Δημητράκη έβαλα σκοπό τώρα που θα ανέβω πήτερ να βγάλω γκόμενα τη Μαίρη από το Σαλόν Μαρκίζα που πήδηξε ο Τάσος.

έχω τον τρόπο μου και πιστεύω δεν θα δυσκολευτώ να την βγάλω γκόμενα.

η Μαίρη αποτελεί τον μοναδικό στόχο στο ταξίδι μου και έχω σκοπό για πάρτη της να χαλάσω 3000 χιλ. ευρώ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
εγώ Δημητράκη έβαλα σκοπό τώρα που θα ανέβω πήτερ να βγάλω γκόμενα τη Μαίρη από το Σαλόν Μαρκίζα που πήδηξε ο Τάσος.

έχω τον τρόπο μου και πιστεύω δεν θα δυσκολευτώ να την βγάλω γκόμενα.

η Μαίρη αποτελεί τον μοναδικό στόχο στο ταξίδι μου και έχω σκοπό για πάρτη της να χαλάσω 3000 χιλ. ευρώ.
Μ'έκανες και γέλασα  :2funny:Πάντος σοβαρά τώρα αυτές οι 30άρες είναι πανεύκολες εδώ δεν γυριζει κανενας να της κοιτάξει.Αν δεν είσαι τελείως χάλια και δεν έχεις το μίζερο στυλ που έχουν τώρα οι περισσότεροι Ελληνες και μιλας Ρωσσικά πηγαινεις και την  :knockinb:2-4 φορες και παιρνεις το τηλεφωνο της και βγαινετε βόλτα.Απλά πράγματα :)Δε χρειάζεται να μετράς πολύ γιά να βγάλεις μιά 30άρα.Η κατηγορία που κυνηγάω εγω μέχρι 23-24 είναι όμως πολύ πιο δύσκολη.Με βοηθάει πάρα πολύ η διασημότητα! :2funny:το 1/3 τρελένετε όταν της δειχνω τον εαυτο μου στο google και τους λεω οτι στην Ελλάδα είμαι διάσημος.Το πρόβλημα τώρα ειναι η ζέστη!Σημερα ειχε 30 βαθμούς  >:(καθομαι τη μερα στο αμαξι και βαζω τερμα το αρκουδίσιον τα χω ακυρώσει όλα!Το σάββατο λενε θα δροσίσει και τη δευτερα θα εχει 18-20 βαθμους!Λίγο έμεινε ακομα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Μ'έκανες και γέλασα  :2funny:Πάντος σοβαρά τώρα αυτές οι 30άρες είναι πανεύκολες εδώ δεν γυριζει κανενας να της κοιτάξει.Αν δεν είσαι τελείως χάλια και δεν έχεις το μίζερο στυλ που έχουν τώρα οι περισσότεροι Ελληνες και μιλας Ρωσσικά πηγαινεις και την  :knockinb:2-4 φορες και παιρνεις το τηλεφωνο της και βγαινετε βόλτα.Απλά πράγματα :)Δε χρειάζεται να μετράς πολύ γιά να βγάλεις μιά 30άρα.Η κατηγορία που κυνηγάω εγω μέχρι 23-24 είναι όμως πολύ πιο δύσκολη.Με βοηθάει πάρα πολύ η διασημότητα! :2funny:το 1/3 τρελένετε όταν της δειχνω τον εαυτο μου στο google και τους λεω οτι στην Ελλάδα είμαι διάσημος.Το πρόβλημα τώρα ειναι η ζέστη!Σημερα ειχε 30 βαθμούς  >:(καθομαι τη μερα στο αμαξι και βαζω τερμα το αρκουδίσιον τα χω ακυρώσει όλα!Το σάββατο λενε θα δροσίσει και τη δευτερα θα εχει 18-20 βαθμους!Λίγο έμεινε ακομα.

το ξερω και εχεις δικιο :hi:

ετσι ειναι +30 γκομενες δεν μετρανε στη ρωσια οι ρωσοι τις εχουν για  :badair:

ενω στην υπολοιπη ευρωπη  μια +30 περναει η μπογια της ακομη

χρονια μπροστα η Ρωσοι στο θεμα γυναικας σε σχεση με την υπολοιπη ευρωπη
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
εγώ Δημητράκη έβαλα σκοπό τώρα που θα ανέβω πήτερ να βγάλω γκόμενα τη Μαίρη από το Σαλόν Μαρκίζα που πήδηξε ο Τάσος.

έχω τον τρόπο μου και πιστεύω δεν θα δυσκολευτώ να την βγάλω γκόμενα.

η Μαίρη αποτελεί τον μοναδικό στόχο στο ταξίδι μου και έχω σκοπό για πάρτη της να χαλάσω 3000 χιλ. ευρώ.
:worship:
καντα 3300 να δωσεις και 10% ρουωτασου κομισιον που την ανακαλυψε
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Που είναι αυτές που πηδάς όλο ακούμε και όλο δεν βλέπουμε τίποτα  :2funny:το μονο που είδαμε ήταν οι φωτο από το facebook σου  :2funny:εγώ στα 44 μου μπορώ και βγάζω 18χρονα γατάκια και με γνωρίζουν και με τη μαμά γάτα.Δε μου χρειάζεται να πληρώσω.Εσυ όλο παραμύθια μας λες Ουκρανια αντε να χεις παει το πολυ τρεις φορες!Οσο αυτα που ειπες για τη Σερβία δεν εχουν καμια σχεση με την πραγματικότητα.Σε σένα τι να γουστάρει?τι μιζέρια σου? :2funny:οι φώτο σου είναι εντελώς κακομοίρη τι να σε κάνουν?τον αποτυχημένο δεν τον θέλουν.Εδώ τη γκόμενα και καμάκι να κάνεις θα την χάσεις μέσα σε 10-15 λεπτά όταν θα βγάλεις το κινητό των 100 το πολύ Ευρώ  :2funny:.Είναι μιά κατάντια γιά κάποιον 38 ετών να πηγαινει με τα πόδια.Πόσο μάλλον να μας το παίζει και δάσκαλος  :2funny: :2funny: :2funny:
παραδοξως ωραια τα μωρα,βελτιωνεσαι με τα χρόνια φαινεται στα αποτελεσματα
Εχεις κ φωτο μες απο το διαμερισμα, καμμια πιο αποκαλυπτική? Για βαλε να παρουμε ματι, καθοσον εν γενη τα μελη του θρεντ ειναι μιλφολαγνοι κι οχι πιπινομανιακ  :grin:
Υγ. Μην αρχιζεις παλι τα βρισιδια θα τσακωθεις με ολους κλπ κλπ
Τι σε νοιαζει τωρα τι τηλεδωνο εχει ο Λοβ δηλαδη...  :helpplea:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
για αυτο πρεπει να την κανω απο ουκρανια,οπως ο μιδασ ρουμανια θα πηγαινω για βολτα.
για νορμαλ και ομορφες εχει μινσκ,αρμενια,γεωργια ακομα και σερβια ,ελλαδα.
το ξαναλεω σε οπειαδηποτε ανεπτυγμενη χωρα η στις πιο πανω εχω πιο πολυ περαση απο οτι στην ουκρανια
που εχω και εμπειρια.οπως λεει ο δασκαλος αργησα 20 χρονια και οπως λεω και εγω εδω και 15 χρονια
ειναι απιαστες οσες αξιζουν.
χαρη στο λεω 100% είσαι για Μολντοβα πιο ποκυ και μάλιστα για πρινιστροβιε imop
Ετσι κιναλλιως μια καλη γκομενα ψαχνεις για σχέση καταλαβαινω, κι όχι πολλές..
Εκεί θα ψωνισεις απο το πανω ραφι.. Μπεντερ η Τιρασπολ
Και κισιναου μονο με ρωσσοφωνες
Με ρουμανογενεις και σε έχουνε για χαπι, αλλα και δεν αξιζουν ετσι κι αλλιως
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ήρθε ο Δημητράκης στο thread τώρα να τους βρίσει ολους και να το κάψει.. Καλά είχε εξαφανιστεί απο το νήμα και έβγαινε καμία πληροφορία. Ελπίζω να τον μπινελικωσουν όλοι να τον διώξουν διότι βλέπω να μην ξαναγράφει κάνεις εδώ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
παραδοξως ωραια τα μωρα,βελτιωνεσαι με τα χρόνια φαινεται στα αποτελεσματα
Εχεις κ φωτο μες απο το διαμερισμα, καμμια πιο αποκαλυπτική? Για βαλε να παρουμε ματι, καθοσον εν γενη τα μελη του θρεντ ειναι μιλφολαγνοι κι οχι πιπινομανιακ  :grin:
Υγ. Μην αρχιζεις παλι τα βρισιδια θα τσακωθεις με ολους κλπ κλπ
Τι σε νοιαζει τωρα τι τηλεδωνο εχει ο Λοβ δηλαδη...  :helpplea:
Το θέμα είναι να βελτιώνεται κανείς πιό γρήγορα απ'όσο ανεβαίνει το επίπεδο και οι απιτήσεις και το στάτους που απαιτούν οι γυναίκες να έχει ο άνδρας.
  Εμένα δε με νοιάζει το τηλέφωνο έχει ο Dr love ούτε αν 38 ετών μένει με τους γονείς του σε ένα διαμέρισμα στο Γαλάτσι ούτε αν απέτυχε αυτό όμως της γκόμενες νοιάζει πάρα πολύ :2funny:απλός δεν μπορεί ένα αποτυχημένος που δεν έχει λεφτά να βγάλει εισητήριο να πάει στο Κίεβο και άντε να χει πάει 2-3 φορές να μας το παίζει ειδήμονας :2funny:
    Αν και έμεσα με νοιάζει γιατί όσοι τέτοιοι αποτυχημένοι ήρθαν εδώ μου ζητήσαν να τους πουλήσω ένα τηλέφωνο (το χειμώνα κάποιες φορές κουβαλάω 3 τηλέφωνα) :2funny:τους απάντησα για δε πας σε ενα μαγαζι να παρεις ενα τηλεφωνο?Μου απάντησαν οτι το μεταχειρισμενα ειναι φτηνότερο :2funny:ευτυχως που εδω καθονται το πολυ ενα μηνα και μετα πανε πίσω Ελλάδα γιά ενα καλυτερο μέλλον.
  Οι βελτιώσεις που πρέπει να κάνω είναι να χάσω 6-7 κιλά.Πιστεύω να τα καταφέρω :)Τωρα υποφερω απο τη ζέστη >:(σημερα θα φτασει 29 βαθμους :huh: >:(κυριακη λενε θα εχει 18-20.Οποτε μεχρι την κυριακη μονο με τ αμαξι με τερμα το αρκουδίσιον και σπιτι αγκαλιά με τον ανεμιστήρα :2funny:τωρα παω λιγακι να ξαπλώσω στο μπάνιο....για να βγω μετα με τ΄αμαξι και σε εμπορικο κεντρο με κλιματισμό.Θυμαμαι τα ψυχικα τραυματα που εχω απο την παιδικη μου ηλικία στην Ελλάδα  :2funny:όταν 4-5 μηνες το χρονο υπέφερα από τη ζέστη.Και χειμωνα Ελλάδα κυκλοφόραγα με ενα μπλουζάκι από Μά'ι'ο και μετα υπέφερα απο τη ζέστη!Ευτυχως εφυγα και τη γλυτωσα!Εδω τετοια ζεστη για 10-15 μερες εχει μια φορα στα 5 χρονια.Συνηθως κανει 24-25 βαθμους μια φορα στα 2 χρονια για 3-4 μέρες.Συνηθως εχει 17-20 τέλειως καιρος για ανθρώπους  :)
  Τα γατάκια θελω να τα γυρίσω βιντεάκια γ΄αυτό και δεν τα πολυ βγαζω φωτογραφίες.
 
 
Ήρθε ο Δημητράκης στο thread τώρα να τους βρίσει ολους και να το κάψει.. Καλά είχε εξαφανιστεί απο το νήμα και έβγαινε καμία πληροφορία. Ελπίζω να τον μπινελικωσουν όλοι να τον διώξουν διότι βλέπω να μην ξαναγράφει κάνεις εδώ.
]Ετσι ζητα βοήθεια επειδή αποκάλυψα την κακομοιριά σου :2funny: και ότι όλα όσα μας γράφεις είναι της φαντασίας σου  :2funny:ο Dirty δυσκολο να σε σώσει γιατι επειδή έχω της φώτο του και ξέρω ποιος ειναι τα χει κανει πανω του  :shit:γ'άυτο και δεν πολυγράφει :2funny: Βλέποντας της φώτο σου εκτός του ότι είναι εντελώς τριτοκοσμικές και θυμιζουν κάτι Συριους ή Γεωργιανούς  :2funny:αυτοι βγαζουν φωτο με σαγιονάρες απο το παζάρι και με το αμαξι του συγχωριανού τους που ηρθε καλοκαιρι απο τη Γερμανια που δουλευει  :2funny:ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΕΙΣ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ  :2funny:Ο δασκαλος Ιωσήφ ειπε για σένα:Μαυρη ζωή που κανουμε εμεις οι μαυροι κλεφτες :2funny:
    Εχει και τα θετικά της η κρίση ότι φουκαράδες σαν κ εσενα καθονται Ελλάδα και τρώνε φρέσκο ψαράκι :2funny:το χω ξαναπει Η Ρωσσία ειναι για τους δυνατους και ικανους,αυτοι την περνάνε ζωη και κότα.Οι αδυναμοι και αποτυχημένοι μενουν Ελλάδα τρωνε φρεσκο ψαρακι,κανουν στη θαλασσιτσα μπανακι,παίρνουν ματάκι και κλειδωνίζουν το πουλάκι  :2funny:όσο φτωχός και να είσαι ένα αυθέρετο εξωχικό θα έχεις να πας να κάνεις κανα μπάνιο στη θάλασσα :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom