Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Απορώ πως ο Σπύρος, ο Τάσσος και ο Target (που τον ξέρω και είναι επιτυχημένος στη ζωή του) τον είχαν στη παρέα... κι αν είχε να βάλει μερίδιο στο Chi ή τον κέρασε ο Σπύρος...
Το τραπεζι στο Chi το πληρωσα αποκλειστικα εγω , ηθελε φυσικα να συμβαλει και ο Σπυρος αλλα δεν τον αφησα(ετσι και αλλιως ειχε ερθει αργοτερα). Ο love δεν ειχε ερθει καθολου εκεινο το βραδυ ... α και μια χαρα παιδι ειναι ,ρωτα τον target και θα σου πει το ιδιο πιστευω.

Πετρουπολη ηθελα να παω στο Rossi αλλα ητανε κλειστο γιατι το ειχες αναφερεις και εσυ και γιατι ακουσα οτι ειναι καλο club. Ητανε και καποιοι δρομοι κλειστοι στο υψος που βρισκεται στη Nevsky ,θα ερχοταν ο Πουτιν εκεινες τις μερες και μαλλον γινοτανε προετοιμασιες  ... αρχηγου παροντος πασα αρχη παυσατω  :grin: χαλαλι του.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
α και μια χαρα παιδι ειναι
Τότε γιατί δεν εμφανίστηκε  στη Πολωνία τότε που πήγαν οι φίλοι μου? Ούτε στον Κμαν το Πάσχα που ήταν και οι δύο επάνω?
Ο Target μου είπε πως άρχισε να λέει κουβέντες για εμένα και τον συμμάζεψε...
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
^ Για Πολωνια δεν ξερω ,,, για τον κμαν το θυμαμαι και το ειχα αναφερει τοτε.

 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Το Δεκέμβριο στις αρχές του μήνα που λογικά θα είσαι στη Βαρσοβία διότι δεν είναι περίοδος γιορτών, θα είναι το κουαρτέτο των φίλων μου στη Βαρσοβία! Ο πορνογυμναστής, ο δηκηγόρος που πήγε και Αγ. Πετρούπολη, ο κολητός μου που φορτώνει κάθε βραδιά και άλλη και άλλος ένας τέταρτος που τον ξέρω λιγότερο και παίζει το δικό σου παιχνίδι στο μπάρ να πουλάει έρωτα και να έχει υπομονή στις ψυχολογικές ανισσορροπίες!
Αυτοί με το που πατήσουν πάνε πακέτο και οι 4 Enklawa!!! Θα πάνε και τα 4 βράδια και δεν αλλάζουν με τίποτα! Ότι και να τους πεις είναι ορκισμένοι fun του μαγαζιού διότι ΠΑΝΤΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΑΙΩΝΕΙ!!!!!

Λοιπόν όταν πάνε αν μπορείς αφιέρωσε 2 ώρες από το χρόνο σου και πήγαινε Enklawa χωρίς όμως να τους συστηθείς! Θα τους αναγνωρίσεις αμέσως διότι θα ταράξουν τα νερά εκεί μέσα! Και πήγαινε ψιλοαργά για να δεις τα φορτώματα! Αλλά κάνε το όπως σου λέω! Αν θες να τους γνωρίσεις κάνε το την επόμενη μέρα! Θέλω να τους δεις να φορτώνουν(όχι απλά να φασώνουν) τα 8άρια και να μπεις μεσα εδώ και να τα γράψεις!
Εγώ δεν θα πω τίποτα για να μην νομίζεις ότι θα στήσουν το σκηνικό! Το μόνο που θα τους ευχηθώ είναι να με βγάλουν ασπροπρόσωπο αλλά η απάντηση θα είναι χαλαρή! "Στο Enklawa πάμε σίγουρα θα γαμήσουμε"
Και αυτό που κάνω τώρα είναι τεράστιο Ρίσκο που μπορεί να με εκθέσει στο Σάιτ! Αλλά το γράφω μετα λόγου γνώσης!!!!! 
Αυτά του είχα πει τότε και απέφυγε να πάει! Διότι δεν τον έπαιρνε! Ο Δημητράκης θα πήγαινε?
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Άργησε και το ορκ του Αιγαίου να άρχισει την επίθεση. Άτομο που υποστήριζει Δημητρακη και kman δείχνει κατά πόσο πρέπει να λαμβάνει κάποιος τα λεγόμενα του σοβαρά αυτό έχω μόνο να πω. Καλή συνεχεία με τους φιγουτζουδες της Ρόδου τα Αμεα ης ρωσσιας και την επιστροφή τού δασκάλου Kman σε λίγο. Εγω πληροφορίες δεν ξαναδινω εδω.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Άργησε και το ορκ του Αιγαίου να άρχισει την επίθεση. Άτομο που υποστήριζει Δημητρακη και kman δείχνει κατά πόσο πρέπει να λαμβάνει κάποιος τα λεγόμενα του σοβαρά αυτό έχω μόνο να πω. Καλή συνεχεία με τους φιγουτζουδες της Ρόδου τα Αμεα ης ρωσσιας και την επιστροφή τού δασκάλου Kman σε λίγο. Εγω πληροφορίες δεν ξαναδινω εδω.
Τι πληροφορίες δηλαδή? Να μην πάμε Πολωνία και να πάμε ...Κίεβο... Για ρώτα και λίγο τον Μίδα για Κίεβο...
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Πωπω επεσε εντελως στα ματια μου ο δοκτωρ μετα απο αυτες τις αποκαλυψεις....

Πληρη απαξιωση!
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Πορνομυστες γιατι εριζετε? σας εχει βαλλει η πρωτη φορα αριστερα να φαγωθειτε? Αφηστε τα μιση...!
Ο Πορνομεταναστης δεν μπορει να εξηγηθει με την λογικη του μεσου ανθρωπου!

@ΔΡ.Ερωτα, μην απαξιωνεις την Μποτα απο Σαλαχι, ειναι ο εθνικος μας υμνος τον πορνογαμιστων!
Εγω λεω να μην σταματησεις να γραφεις τις εμπειριες σου.
Προσωπικώς όταν κάνω γνωριμία με γυναίκα που πάντα θα είναι άνω του 7 το παρακάτω μπιχλιμπίδι μου .....είναι μισό γαμήσι
Μυστη Δεν κανεις και κατι πρωτοτυπο! ΚΑΙ εμεις με γκαμπριο παμε, (παπακι) η με μερτσεντες (ταξι)!

υγ. με λιγα λογια, εαν ο Δημητρακης29 ζεστενεται στη Ρωσσια, σημαινει οτι ανετα χτυπαει γκομενα και στην Αλασκα, με μπλουζακι απο τιγρη!
υγ.2 ηθικο διδαγμα, αγοραστε, φωτογραφηθειτε με Σιδερενια Αλογα! Αυτα θα φερουν και φοραδες στο κοπαδι!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
υγ.2 ηθικο διδαγμα, αγοραστε, φωτογραφηθειτε με Σιδερενια Αλογα! Αυτα θα φερουν και φοραδες στο κοπαδι!
Ναι όμως φίλτατε Κομπλέ στο εξωτερικό που είναι ο καθρέφτης του χαρακτήρα του καθενός δεν υπάρχουν σιδερένια άλογα , ούτε γνωριμίες σε μπάρ ούτε προσβάσεις σε facilities ξενοδοχείων ή σκάφη!
Στο εξωτερικό είσαι το σώμα σου, το μπλουζάκι σου και ο εαυτός σου!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διμητρακι ενω λεκινησες με σοβαροτητα και χιουμορ παλι τα χαλασες.σωστα μιλησες για ρωσια
ωστε καπιοι ασχετοι και τρολ οπως ο δυσκολιεγραφη να παρουν γευση τι εστι καπιταλισμος ρωσικος χαχαχαχ.
στον μιστερ λοβ δεν καταλαβα γιατι επιτεθηκες αγρια,δεν χρειαζοταν.
ο δοκτορας λαβ ειναι καλο παιδι,ευγενικο και παρα τις διαφωνιες μας ποτε δεν ξεφευγει η βριζει,η προσβαλει.τα ειπαμε πολλες φορες σε ασχετους αν εισαι ξενος δεν εχει σχεση η εμφανιση.
αυτοι ουκρανια σε βαζουν σε 4-5 κατηγοριες τους ξενους μην ξαναλεμε χωρες και τα ιδια.
αλλα ολοι ειναι σε μια κατηγορια τους μαλακες να γελαμε,θυματα αρα να ξεκολησουν καποιο τρολ.
αν νομιζουν οι τρολ εχουν πιο πολλες ικανοτητες απο μενα η ειναι πιο καλυτεροι εμφανισιακα και θα
τα καταφερουν με τις γκομενες ρωσια-ουκρανια ας κοπιασουν να γελασω και με αυτους οπως χιλιαδες αλλους
που ειδα.οταν δεν ειστε γνωστες της χωρας και του κοσμου μην λετε μεγαλες κουβεντες και προσβολες
σε ατομα που δεν ξερετε.με τους τρολ γελαω μονο που εινα απο ελλαδα την μονη χωρα που αν ερθω δεν θα
εχω αντιπαλο με τα θλιβερα νουμερα ανδρων που λεει ο διμητρακης στα ρωσικα.
αν δεν ξεχωριζουν στην ελλαδα τι να κανουν καμακια στο κιεβ και πετρουπολη.
για τις βαθμολογιες σας λεω ξανα και σε αυτες του κμαν εβαλα στην καλυτερη 4 και σε μια 5!
διμητρακι να σου ξανασυστησω την προσοχη και ασε τις προσβολες σε φιλους οπως ο δοκτορας.
αν διαφωνεις πες τους λογους οπως κανω εγω.σε ολους λεω που θυμονονται δεν χρειαζετε να τους δω
πως ειναι εμφανισιακα.αφου τις σπουδασα,τις ξερω και τις ζω χρονια αυτες τις πουτανες.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
διμητρακι ενω λεκινησες με σοβαροτητα και χιουμορ παλι τα χαλασες.σωστα μιλησες για ρωσια
ωστε καπιοι ασχετοι και τρολ οπως ο δυσκολιεγραφη να παρουν γευση τι εστι καπιταλισμος ρωσικος χαχαχαχ.
στον μιστερ λοβ δεν καταλαβα γιατι επιτεθηκες αγρια,δεν χρειαζοταν.
ο δοκτορας λαβ ειναι καλο παιδι,ευγενικο και παρα τις διαφωνιες μας ποτε δεν ξεφευγει η βριζει,η προσβαλει.τα ειπαμε πολλες φορες σε ασχετους αν εισαι ξενος δεν εχει σχεση η εμφανιση.
αυτοι ουκρανια σε βαζουν σε 4-5 κατηγοριες τους ξενους μην ξαναλεμε χωρες και τα ιδια.
αλλα ολοι ειναι σε μια κατηγορια τους μαλακες να γελαμε,θυματα αρα να ξεκολησουν καποιο τρολ.
αν νομιζουν οι τρολ εχουν πιο πολλες ικανοτητες απο μενα η ειναι πιο καλυτεροι εμφανισιακα και θα
τα καταφερουν με τις γκομενες ρωσια-ουκρανια ας κοπιασουν να γελασω και με αυτους οπως χιλιαδες αλλους
που ειδα.οταν δεν ειστε γνωστες της χωρας και του κοσμου μην λετε μεγαλες κουβεντες και προσβολες
σε ατομα που δεν ξερετε.με τους τρολ γελαω μονο που εινα απο ελλαδα την μονη χωρα που αν ερθω δεν θα
εχω αντιπαλο με τα θλιβερα νουμερα ανδρων που λεει ο διμητρακης στα ρωσικα.
αν δεν ξεχωριζουν στην ελλαδα τι να κανουν καμακια στο κιεβ και πετρουπολη.
για τις βαθμολογιες σας λεω ξανα και σε αυτες του κμαν εβαλα στην καλυτερη 4 και σε μια 5!
διμητρακι να σου ξανασυστησω την προσοχη και ασε τις προσβολες σε φιλους οπως ο δοκτορας.
αν διαφωνεις πες τους λογους οπως κανω εγω.σε ολους λεω που θυμονονται δεν χρειαζετε να τους δω
πως ειναι εμφανισιακα.αφου τις σπουδασα,τις ξερω και τις ζω χρονια αυτες τις πουτανες.
Κουμπάρο άσε τα πολλά και πες μας αν μπορεί κάποιος σε 10 μέρες Κίεβο να φάει 3 κοριτσάκια τζάμπα απο το Τίντερ με φωτογραφίες του  όπως περιγράφει ο Δημητράκης?
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ναι όμως φίλτατε Κομπλέ στο εξωτερικό που είναι ο καθρέφτης του χαρακτήρα του καθενός δεν υπάρχουν σιδερένια άλογα , ούτε γνωριμίες σε μπάρ ούτε προσβάσεις σε facilities ξενοδοχείων ή σκάφη!
Στο εξωτερικό είσαι το σώμα σου, το μπλουζάκι σου και ο εαυτός σου!
φιλε ρολογα αν δεις τις γυφτισες απο πετρουπολι και ουκρανια κυπρο θα αηδιασεις.
οταν τις κερναμε στα μπαρ και ειναι ολα φρι ειναι ολο γελια και χαχαχαχχουχα.
εγω τους μιλω αυστηρα και τις χαιζω και οταν τις κερναω τους λεω 30 χρονια δεν με κερασε κανεις ουκρανια!για να τους κοψω την φορα οτι βρηκαν μαλακες  χαχαχα. στις ρωσιδεσ τα ιδια λεω ενω ερχοντε χαχαχουχα για κερασματα φρι ιδικα οι γυφτισες της πετρουπολης τους λεω αν ημουν στιν χωρα σας δεν θα μου μιλουσατε και θα με βριζατε κλοτσωντας στον δρομο αν σας πλισιαζα.αν ηταν να κερασω στο κλαμπ ολες ειναι μια χαρα πετρουπολη,απο μπυρα ενα ευρο ηθελαν κοκτειλ 20-35 ευρο το ενα χαχαχαχα.
αντε γαμηθειτε ολες 2 σκαμπιλια ριξτε τους που λεει και ο δασκαλος.οπου φτωχος και η μοιρα του εκει
οπως λεει ο μιτσος.ρε δεν χρειαζετε να εμφανιζετε ο μιτσος να σας βριζει να βαλετε μυαλο οι ασχετοι.
αν ξερατε πραγματικα πως ειναι οι αντρες στην ρωσια σε σχεση με τους μαμακηδες δικους μας.
αυτες θεωρουν πραγματικο αντρα τους δικους τους μονο.ο ξενος ειναι πραγματικος αντρας αν τους κανει τα θεληματα και οσο τον προκαλανε να δειξει αν ειναι αντρας αγοραζοντας τους διαμερισμα,αμαξι!
ε αυτη ειναι η πραγματικοτητα στην ουκρανια δεκτειτε το.νομιζετε θα παει ο χαρουλης απο κυπρο και τα αγορακια απο ροδο,κρητη,τα αβγαλτα μαμακοπαιδια απο αθηνα να φανε γκομενες απο αυτους?
φιλος μου γελαει με τους περισοτερους εδω και 10-15 χρονια δεν πατα εκει και ρωταει αν εισαστε σοβαροι που λετε μερικοι για καμακια κιεβ,ρωσια,ρουμανια,ουγαρια λεει πριν τοσα χρονια μεχρι και οι αρσενικοι πουλιονταν στις γεφυρες βουδαπεστη χαχαχα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Κουμπάρο άσε τα πολλά και πες μας αν μπορεί κάποιος σε 10 μέρες Κίεβο να φάει 3 κοριτσάκια τζάμπα απο το Τίντερ με φωτογραφίες του  όπως περιγράφει ο Δημητράκης?
δεκα μερες θα πω για μενα που θα λιωσω ποδαρακια και οχι απο ιτερνετ ισος βρω την καλυτερη μεχρι πεντε για μενα με κερασματα και ψευτοσπονσορινκ.αν βρω μια καλα θα ειναι.
για ραντεβου μπορω δεκαδες αλλα αδικα τ κερνας η απο την πρωτη μου καθωντε πριν ακομα κερασω η ποτε παρα τα δωρα η κερασματα.οσες πηγα απο αρχη να το παιξω λεφτας και χουβαρτας δεν γαμηθηκαν και λενε δωσαμε σε μεγαλο θυμα.ουτε μετα γαμιωνταν.οι ιδιες αν εκανα απο αρχη κμανικη μεθοδο θα ερχωνταν αμεσως.απο τιντερ επιμενω ολες που ειδες πιο πανω που ματσαραν τον δοκτορα ειναι πουτανες αρπακτικα
επαγγελματιες ραντεβουδακισες.ισως του καθωντε φρι οπως λεει τριαρια που για αυτον ειναι εξαρια σε σχεση με τα σταταρτ του το δεχομε αυτο.ομως βαζω στοιχημα καμια απο αυτες που ειδα χτεσ φωτο δεν θα καθωταν τζαμπα.ελπιζω να σου απαντησα.ξερεις ειμαι ειλικρινισ,αν μπορουσα να εχω εξαρια και εφταρια απλες νορμαλ γκομενες οπως εχουν οι ουκρανοι θα ημουν σουπερ ευχαριστημενος.
αν ειναι να γαμω οπως αυτες που εχω τζαμπα δεν αξιζει για γκομενες ουκρανια
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Ησουν στο ΔΣ του... Εδεσσαικου ΟΥΚΑ;;;
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Που είναι αυτές που πηδάς όλο ακούμε και όλο δεν βλέπουμε τίποτα  :2funny:το μονο που είδαμε ήταν οι φωτο από το facebook σου  :2funny:εγώ στα 44 μου μπορώ και βγάζω 18χρονα γατάκια και με γνωρίζουν και με τη μαμά γάτα.Δε μου χρειάζεται να πληρώσω.Εσυ όλο παραμύθια μας λες Ουκρανια αντε να χεις παει το πολυ τρεις φορες!Οσο αυτα που ειπες για τη Σερβία δεν εχουν καμια σχεση με την πραγματικότητα.Σε σένα τι να γουστάρει?τι μιζέρια σου? :2funny:οι φώτο σου είναι εντελώς κακομοίρη τι να σε κάνουν?τον αποτυχημένο δεν τον θέλουν.Εδώ τη γκόμενα και καμάκι να κάνεις θα την χάσεις μέσα σε 10-15 λεπτά όταν θα βγάλεις το κινητό των 100 το πολύ Ευρώ  :2funny:.Είναι μιά κατάντια γιά κάποιον 38 ετών να πηγαινει με τα πόδια.Πόσο μάλλον να μας το παίζει και δάσκαλος  :2funny: :2funny: :2funny:
άμα ο κμαν τρώει κράξιμο για το ποια  είναι 8 9 10αρι κλπ, αυτές τι επιπέδου είναι? Δηλαδή αυτές αντικατοπτριζουν υψηλό επίπεδο? Θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε...  :)
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Είσαι σοβαρός τύπε? Για πολωνία μιλάει σωστά ο DR LOVE όταν έλεγε μην πάτε κι εγώ πήγαινα και έβγαζα 8άρια παντρεμένες, πιτσιρίκες και οι φίλοι μου τις μάζευαν με ...παραγάδι????????
Γκλοκ θεε παρε την ΠΑΕ
:worship: :worship: :heavymetalbig:
Υγ απο Καλυμνο οι υπολοιποι μηπως?  :orchestra:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Κουμπάρο άσε τα πολλά και πες μας αν μπορεί κάποιος σε 10 μέρες Κίεβο να φάει 3 κοριτσάκια τζάμπα απο το Τίντερ με φωτογραφίες του  όπως περιγράφει ο Δημητράκης?
με την φωτογραφια του πορνομιτσος49 με την μπλουζα ταιγκερ, και ενα μυστικο εβραικο ξορκι που το γράφεις απο κατω απο το προφιλμσου ετσι ωστε να το διαβασουν κι αυτές, σιγουρα γινεται
:rockon: :rockon: :rockon:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
με την φωτογραφια του πορνομιτσος49 με την μπλουζα ταιγκερ, και ενα μυστικο εβραικο ξορκι που το γράφεις απο κατω απο το προφιλμσου ετσι ωστε να το διαβασουν κι αυτές, σιγουρα γινεται
:rockon: :rockon: :rockon:

μιδα κατι ασχετο να σε ρωτησω, διαβαζα τα αθλητικα και εμαθα οτι εγιναν μανουρες στη βασιλεια με οπαδους του παοκ, ξερεις λεπτομεριες τι εγινε  :hmm: λενε οτι πηγαν οπαδοι της βασιλειας στο ξενοδοχειο του παοκ και εψαχναν για φασαριες με τα παοκια

ο ελβετικος τυπος τι εγραψε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom