Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Κατα ενα μεγαλο μερος φιλτατε ποποφ εχεις δικιο
Ειδικα ομως στην περιπτωση μου, που ιδιαιτερη αναγκη απο πληροφοριες δεν εχω καθοσον τα μερη που επισκεπτιμαι τα γνωριζω οσο δεν παει, βεβαια παντα καπιιες σποτ πληροφοριες οπως πχ απο ντερτυ κι απο τασο ενιοτε κατι με εχουν οφελησει, για μενα το βασικο ειναι οτι το θρεντ αυτο ειναι κι ενα μεσο ψυχαγωγιας στο οποιο ο κμαν προσέφερε τα μεγιστα, αλλα κι ο πορνομιτσος επισης
Ρο ελλατωμα του μιτσου49 πλεον, ειναι ότι αρχίζει κ βριζει, αλλα βλεπω οτι με την επανοδο ειναι μαζεμενος και σ αυτο το θεμα, οποτε για μένα προσωπικα το θέλω το θρεντ οχι αποστειρωμενο μονο με ινφο, που εισαι στο θέμα του πληρωμένου ο τοπ ινφορμιστης, αλλα και με καλο χαβαλε χωρις ομως βαριες προσβολες σρους διαφωνουντες μαζι σου
Το. Πλην ειναι οτι μες στα σεντονθα χάνονται τα ινφο. Αλλα οποιος θελει ασζολειται λιγο παραπανω κ τα βρισκει
Δηλ αν θελω πκηροφοριες χτυπαω το νικ το δικο σου κ σιγουρα ταωποστ σου θαβπεριεχουν πολλες κ στοχευμενες πληροφοριες
Αν θελω ομως να ψυχαγογηθω διαβαζω χαρη και κμαν ακαταπαθστα
Ο δε πορνομιτσος δινει πολλες πληροφοριες για ρωσσια περαν του γαμισιακου φασματος που εγω τις βρισκω πικυ ενδιαφερουσες. Οπότε κι ο μιτσος ειναι ενα ασετ του σαιτ imop
Αυτα και μαζι την απολυτη εκτιμηση μου στον διαδικτιακο φιλο. Ποποφ. :hi:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Κατάλαβα δεν έχεις ιδέα απο διαδικτυακα.
Ξέρεις τι σημαίνει match στο tinder και την διαφορά απο το νεες γκόμενές μπήκαν του badoo (διαφήμιση)?
Match σημαίνει σε επέλεξε η άλλη γκομενα  πάτησε like.
Απο τα 100 matches θα σου μιλήσουν οι 60 θα βγεις με 40 θα πηδηξεις τις 20 (αν μενεις μόνιμα εκεί και έχεις χρόνο ).
και ΜΙΑ ναπηδηξει πάλι στα πλας ειναι
Στην τελικη οπως λεει κι ο γιγα αγκουροσπονσορ δασκαλος κμαν μπορεις να χεζεις κ ταυτόχρονα να κανεις καμακι μεσω του τιντερ η του μαμπα
:happy:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
o sex volcano ελεγε και για οδυσσο θα παει και του εστειλα να βρεθουμε και του εστειλα και πμ
χωρις να απαντησει.για αυτο μην παραπονιεστε οτι δεν δινουμε ινφο.
αν πρεπει να δωσουμε θα δωσουμε,εμεις για χαβαλε γραφουμε.αλλα αφου κανεις δεν παει σχεδον τι λεω τα ιδια.εμφανιζετε και καθε ασχετος τρολ που ειναι μεσα στο 80% των ελληνων που λεει ο διμητρακης και δεν
εχει σχεση με το θεμα και μας την λεει και απο κατω.
τοσο γνωστες ειναι που λενε οτι δεν κανουμε για να πληρωνουμε ουκρανια-ρωσια.
δεν ειναι τυχαιο που λεω ελλαδα θα κανω θραυση και ο δασκαλος επιμενει.
ελλαδα δεν θα εχω ανταγωνισμο με το 90% χαχαχαχα ενω ουκρανια οι γκομενες προτιμανε τους δικους τους.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Κατάλαβα δεν έχεις ιδέα απο διαδικτυακα.
Ξέρεις τι σημαίνει match στο tinder και την διαφορά απο το νεες γκόμενές μπήκαν του badoo (διαφήμιση)?
Match σημαίνει σε επέλεξε η άλλη γκομενα  πάτησε like.
Απο τα 100 matches θα σου μιλήσουν οι 60 θα βγεις με 40 θα πηδηξεις τις 20 (αν μενεις μόνιμα εκεί και έχεις χρόνο ).
ρε δεν θα με τρελανεις χαχαχαχ.οι γκομενες που βαλεις πανω με τα ματσ σου φενονται απλες που
ψαχνουν δεσμο?η γκομενες που το δινουν τζαμπα?οι ιδιες με αυτεσ στο μαμπα και μπαντου ειναι που παιζω
τι να λεμε τωρα.ειπε ο διμητρακης την γνωμη του στον φλιρτερ.
σιγα μην εκθεσουμε τισ πουτανεσ χαχαχαχαχαχα.
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Ποσο μα ποσο λειπει ο παμπλο εσκομπαρ των βαλκανιων να τιθασευει ουγκρανικα ατια 189 στο κρεβατι μουγκριζοντας...

Να ανοιγουν ολες οι πορτες στο καριβιαν, το τσι και το σκαιμπαρ....οπως ανοιγουν τα πανακριβα κρασια οι σαμπανιες και τα καλιαν χαρη στους...πυραυλους...

Να ακουμπαει το βαλκανικο χερι του τα αδυνατα διμετρα μπουτια και να τον απολαμβανουν ολοι οι οψιμοι μιμητες του (λοβ, ουκ, τασος, μηδας κλπ)

Για να μην αναφερουμε ποσο λειπει ο δασκαλος, ο ενας και μοναδικος καθηγητης ουγκρανολογιας (και οχι ο ιμιτασιον που κυκλοφορει δω μεσα...) μεγας Ιωσηφ Μπλασκος...

Αχ και να ρχοντουσταν...
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
γιατρέ μη χαλάς το σάλιο σου  :cheesy: άδικος κόπος να προσπαθείς να εξηγήσεις σε κάποιον κάτι, όταν ο ίδιος είναι ανένδοτος στις απόψεις του, δεν θέλει να καταλάβει όσο και αν προσπαθείς εσύ με τις εμπειρίες σου να του εξηγήσεις κάποια πράγματα.  :hi:
σορυ παπα αλλα δεν μας λες ποτε πηγεσ ουκρανια και ποσες φορες?
δευτερο επιδει εκατσα και διαβασα και σενα τα παλια σου ποστ δεν εχεις τιντερ και σας προκαλεσα
να μου δειξετε καπειος διαλογους και να κανω μεταφρση.
εσενα σου φενονται οτι οι γκομενες πανω που εβαλε ο δοκτορας θα κατσουν τζαμπα?εδω γελαμε.
απο εμφανιση και ντυσιμο καταλαβεις τι ειναι οπως και απο τις ποζες.
ουτε στο κοντακτε οι απλεσ και αφραγγες δεν μου απαντανε και σε προκαλω να κανεις κοντακτε για να σου στειλω να με δεις.τωρα μιλαμε για απλεσ γκομενες και δεν απαντανε.
επιδει παιζω μαμπα και μπαντου παλι καμια τυχη και καμια δεν απαντα.ολες στο τιντερ πηγαν που ειναι
ολοι οι ξενοι που δεν ξερουν τα μαμπα.
ρε παπα πως μπορεις να αμφισβητεις καπειον που παει απο 7-8 χρονων εκει και τα βλεπω με τα ματια μου
χαχαχαχαχαχαχαχ.οκ και ο κμαν μετα απο 2 χρονια ειπε οτι πουτανες γαμουσε.
σε μενα δεν απαντανε αλλα στον σαλονικο φιλο μου ολες απαντανε απο τιντερ,μπαντου και ολεσ ζητανε λεφτα η του τα τρωνε σε εστιατορια και θελουν γερο σπονσορα.
ο σαλονικιος και κιεβο πηγε πιο πολλεσ φορες απο μιστερ λοβ 9 φορεσ σε ενα χρονο και επεζε τιντερ.
λεει δεν προλαμβαινω αλλα ολες θελουν λεφτα εκτος μια που τον εκανε βολτα με το αμαξι της 40.
αυτη ηταν πρωην καραπουτανα σε συνταξη απο το πρακτορειο που ψαχνει δυμνατους σαν τον σαλονικιο.
οπως ειπε ελληνας στην οδυσσο θα ημουν φοβερο διδυμο με τον σαλονικιο γιατι εχει φατσα θυματος και της τραβα ολεσ!να και η απαντηση γιατι δεν απαντανε σε μενα ενω ο σαλονικιος κανει θραυση!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
παπα βενεδικτε διαβασα οτι η ουκρανια δεν ειναι στους προορισμους σου και καποτε οτι πηγες οδυσσο.
επαιξες με μαμπα και μαντου οδυσσο?αν ναι πες μα τι βρηκες.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ποσο μα ποσο λειπει ο παμπλο εσκομπαρ των βαλκανιων να τιθασευει ουγκρανικα ατια 189 στο κρεβατι μουγκριζοντας...

Να ανοιγουν ολες οι πορτες στο καριβιαν, το τσι και το σκαιμπαρ....οπως ανοιγουν τα πανακριβα κρασια οι σαμπανιες και τα καλιαν χαρη στους...πυραυλους...

Να ακουμπαει το βαλκανικο χερι του τα αδυνατα διμετρα μπουτια και να τον απολαμβανουν ολοι οι οψιμοι μιμητες του (λοβ, ουκ, τασος, μηδας κλπ)

Για να μην αναφερουμε ποσο λειπει ο δασκαλος, ο ενας και μοναδικος καθηγητης ουγκρανολογιας (και οχι ο ιμιτασιον που κυκλοφορει δω μεσα...) μεγας Ιωσηφ Μπλασκος...

Αχ και να ρχοντουσταν...
ο δασκαλος επιμενει οχτωβριο αλλα τωρα με τον διμητρακι ισως τον πισω να γραψει πιο γρηγορα.
πρεπει να κανονισουν με διμιτρακη για να γραφουν τιν ιδια ωρα.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Πας απο 7-8 χρόνων και ακόμα δεν έχεις μάθει βασικά πράγμα Χάρη.. Όπως οτι οι πόζες που λες είναι κάτι απόλυτα φυσιολογικό για αυτές εκει. Έχουν μανία να ποζάρουν και να βγάζουν ολες ακόμα και επαγγελματικες φώτος. Είναι χαρακτήριστικο των Ουκρανεζων δεν έχει να κάνει με πορνεια!!
Tinder γαμας αρκεί να πεις πως ψάχνεις για σχέση. Ακόμα περισσότερο στο badoo. Mamba είναι για πληρωμενο έρωτα. Αυτά είναι αλφάβητα. Να μπερδεύεις tinder με mamba δείχνει πλήρη απειρία στα διαδίκτυακα.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Πας απο 7-8 χρόνων και ακόμα δεν έχεις μάθει βασικά πράγμα Χάρη.. Όπως οτι οι πόζες που λες είναι κάτι απόλυτα φυσιολογικό για αυτές εκει. Έχουν μανία να ποζάρουν και να βγάζουν ολες ακόμα και επαγγελματικες φώτος. Είναι χαρακτήριστικο των Ουκρανεζων δεν έχει να κάνει με πορνεια!!
Tinder γαμας αρκεί να πεις πως ψάχνεις για σχέση. Ακόμα περισσότερο στο badoo. Mamba είναι για πληρωμενο έρωτα. Αυτά είναι αλφάβητα. Να μπερδεύεις tinder με mamba δείχνει πλήρη απειρία στα διαδίκτυακα.
ο σαλονικιος τιντερ γαμα στο κιεβ.καλα δεν επεξα και με αυτες που ηθελαν δεσμο και τετεια?
ολεσ επαγγελματιες με πειρα σε πρακτορεια γαμου που απεκτησαν εμπειρια και δουλευουν μονες.
σου  φενωντε να χρειαζοντε γνωριμια απο ιτερνετ αυτεσ που εβαλες?χιλιαδεσ γνωστους εχουν στο ιδιο επιπεδο με τους ξενους που πανε εκει.αλλο τις μασ βαζεις ματσ τις επαγγελματιες που στο τελος απο τις 200 σου μιλανε 20 και αλλο αν τελικα οι 20 που γαμασ ειναι επιπεδο του 3 για μενα αλλα για σενα του 7-8.να σου κατσει με κερασμα καμια απο πολταβα η επαρχια οπως αυτεσ που ειχα οδυσσο και ειδε ο διμιτρακης που ειναι επιπεδο μαρκα με εκαψες,σημερα με σενα αυριο με αλλον ναι οκ χαιρω πολυ.
να σου δειξω την μουναρα με πορσε αν ειναι που με βρικε κοντακτε και να σου δειξω και τι γαμω τζαμπα να συγκρινεις.απο αυτες που εβαλες απο τις φωτο ειναι οι 200 που δεν θα φασ.βαλε μας αυτες που τρως με διαλογους!με βλεπουν και μενα στο βαδοο αλλα δεν μου γραφουν.σημαινει θα τισ γαμησω?
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διμητρακι περιμενω την γνωμη σου για τις κοπελες που ειδες τιντερ.
επιμενω ο ο δοκτορας τον ματσαρουν οι επαγγελματιες και οι 20 που μενουν τζαμπα ειναι επιπεδο
οπως αυτες που ειδες οδυσσο την νατασα απο πολταβα και την φιλη της που μιλησες στο ιτερνετ αυτην που
ειχα 2 μερες.για μενα αυτες ειναι 2 η πολταβα και 5 η φιλη της.
για τους ελληνες θα ειναι 6 η πολταβα και 9 η φιλη της που ηταν αστερι χαχαχαχ.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
για αυτο πρεπει να την κανω απο ουκρανια,οπως ο μιδασ ρουμανια θα πηγαινω για βολτα.
για νορμαλ και ομορφες εχει μινσκ,αρμενια,γεωργια ακομα και σερβια ,ελλαδα.
το ξαναλεω σε οπειαδηποτε ανεπτυγμενη χωρα η στις πιο πανω εχω πιο πολυ περαση απο οτι στην ουκρανια
που εχω και εμπειρια.οπως λεει ο δασκαλος αργησα 20 χρονια και οπως λεω και εγω εδω και 15 χρονια
ειναι απιαστες οσες αξιζουν.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
διμητρακι περιμενω την γνωμη σου για τις κοπελες που ειδες τιντερ.
επιμενω ο ο δοκτορας τον ματσαρουν οι επαγγελματιες και οι 20 που μενουν τζαμπα ειναι επιπεδο
οπως αυτες που ειδες οδυσσο την νατασα απο πολταβα και την φιλη της που μιλησες στο ιτερνετ αυτην που
ειχα 2 μερες.για μενα αυτες ειναι 2 η πολταβα και 5 η φιλη της.
για τους ελληνες θα ειναι 6 η πολταβα και 9 η φιλη της που ηταν αστερι χαχαχαχ.

μπορει να εχεις αντιθετη αποψη χαρη, εγω εγραψα οτι με tinder δεν εχω ασχοληθει αλλά δεν εχω λογο να αμφισβητησω τον γιατρο οτι πηδαει τσαμπα χωρις να τον γνωριζω, ουτε καποιον που παιζει με tinder kai badoo και πηαδαει τσαμπα. αν μια κοπελα σου κατσει με μόνα εξοδα τα φαγητα και τα ποτα το βρισκεις απιθανο και παραλογο?  :dunno: δεν ειναι Χαρη ολες πουτανες οπως εσυ λες  :)
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
στοχος μου ειναι τα 7-8 με τα δικα μου μετρα αυτες που εχουν οι νορμαλ ουκρανοι.
αν ειναι να γαμω αποφαγια του 3 που οι ελληνες τα βαζουν 6-7 δεν χρειαζομε τιντερ.
τα ειπαμε εκατονταδες,ιτερνετ δεν γνωριζεις νορμαλ και δεσμους.ακομα και οι φιλοι μου ουκρανοι
και γνωστοι απο συνοικεσια και απο γνωστους βρηκαν νορμαλ γκομενες.
αν νομιζει ο δοκτωρας οτι τα τριαρια που καθωντε τσαμπα δεν καθωνται σε ολους και τρωνε κουτοχορτο
οτι ψαχνει δεσμο γελα τον εαυτο του.για αυτο βαρεθηκα να γραφω τα ιδια,κουραζω και τους φιλους.
μας λενε και ξεροκεφαλους χαχαχαχ.για αυτο λεω στον δασκαλο να γραψει τωρα και οχι οχτωβριο
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
παπα βενεδικτε διαβασα οτι η ουκρανια δεν ειναι στους προορισμους σου και καποτε οτι πηγες οδυσσο.
επαιξες με μαμπα και μαντου οδυσσο?αν ναι πες μα τι βρηκες.

την προσεχη περιοδο εχω το μυαλο μου για εξορμηση στη ρωσια, η ουκρανια τωρα για εμενα ειναι σε δευτερη μοιρα. οδυσσο χαρη δεν εκατσα πολυ 2 μερες μονο. αν θελεις θα σου γραψω σε ΠΜ γενικα τι εκανα εκει, επαιξα με πληρωμενο δεν ειχα χρονο στην διαθεση μου παρα μόνο 2 μερες  :hi:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
την προσεχη περιοδο εχω το μυαλο μου για εξορμηση στη ρωσια, η ουκρανια τωρα για εμενα ειναι σε δευτερη μοιρα. οδυσσο χαρη δεν εκατσα πολυ 2 μερες μονο. αν θελεις θα σου γραψω σε ΠΜ γενικα τι εκανα εκει, επαιξα με πληρωμενο δεν ειχα χρονο στην διαθεση μου παρα μόνο 2 μερες  :hi:
ευχαριστω για τις απαντησεις σου.με ποιο μελλος γνωριζεσε πρωσωπικα?
με τασο?αν ναι θα σου στειλω φεισπουκ και κοντακτε να μιλισουμε.ρωσια βαριεμε να πηγαινω για βιζες αν και δεν θα πηγαινα μοσχα,πετρουπολη αλλα σε ταταρσταν,μπασκιρια η ουραλ.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μπορει να εχεις αντιθετη αποψη χαρη, εγω εγραψα οτι με tinder δεν εχω ασχοληθει αλλά δεν εχω λογο να αμφισβητησω τον γιατρο οτι πηδαει τσαμπα χωρις να τον γνωριζω, ουτε καποιον που παιζει με tinder kai badoo και πηαδαει τσαμπα. αν μια κοπελα σου κατσει με μόνα εξοδα τα φαγητα και τα ποτα το βρισκεις απιθανο και παραλογο?  :dunno: δεν ειναι Χαρη ολες πουτανες οπως εσυ λες  :)
δεν ειναι παραλογο απλα το επιπεδο αυτο δεν αξιζει και δεν με ενδιαφερει.
τετειες εβρισκα μεχρι πριν 3 χρονια αλλα τωρα δεν κατεβαινουν οδυσσο απο αλλες πολεις.δεν βλεπω γενικα
τελευτεα τουρισμο η γκομενες απο αλλες πολεις να ερχονται.
αυτες που ειδε ο διμητρακης εγραψε παλαιοτερα οι ελληνες θα εβαζαν 6-7 ενω εμεις 2-3.
σκεψου οτι αυτες που γαμουσα τζαμπα για να δεις τι επιπεδο ειναι μετα εμεναν με πακιστανους,τουρκους και αλλους υποβαθμισμενους που ζουσαν οδυσσο για μεροκαματο.ε τετειο επιπεδο ναι βρισκεις αλλα γαμησε τα.αν ειναι να γαμω τετειες και να με βλεπει ο κοσμοσ να κυκλοφορω μαζι τους κεντρο που θα παμε να σταθουμε.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
ευχαριστω για τις απαντησεις σου.με ποιο μελλος γνωριζεσε πρωσωπικα?
με τασο?

γνωριζω τον τασο και τον dirty, αλλά και με το σπυρο εχουμε μιλησει πολλες φορές στο τηλεφωνο, καποια στιγμη οταν βρω χρονο θα παω αθηνα να τον συναντησω  :hi:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
αν ναι θα σου στειλω φεισπουκ και κοντακτε να μιλισουμε.ρωσια βαριεμε να πηγαινω για βιζες αν και δεν θα πηγαινα μοσχα,πετρουπολη αλλα σε ταταρσταν,μπασκιρια η ουραλ.

αν πανε καλά ολα τα logistiks ετοιμαζομαι για πητερ. χθες ημασταν για καφε με τασο και ντερτυ.

εβγαλε καλα γουστα στη ρωσια ο τασος  :hi:

 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Εχω ποσταρει φωτός πέρσι το καλοκαίρι με γκόμενές που γνώρισα απο tinder εδω
Αν τις θεωρείς τριάρια οκ. Εγω γραφω με ανθρώπους αντικειμενικους. Οταν αρχίζουμε τα εγω θέλω απο 9 και πάνω χάνεται το νόημα της συζήτησης. Αν αναζητάς μοντέλα ελα Ελλάδα να βαρέσεις 9αρι!!πανεύκολο. Ο κόσμος όμως που ζητάει απλα όμορφες κοπέλες θα το πετύχει Κίεβο αν παίξει εξυπνα. Μοντέλα δεν θα βρει τα έχω πει εδω και καιρό.
Φωτός δεν ξαναποσταρω γιατί υπάρχουν απιστευτοι μαλακες εδω μέσα. Δεν θέλω να πω τι έκανε κάποιος με μια φωτο μου αλλα μην νομίζουν πως δεν το έμαθα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom