Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Οτι φερονται οι μλκες οι Μολδαβοι σαν μουνοδουλοι με λουλουδια κ παπαριες τέτοιες ειναι σωστο
Η δε οικογένειες ειναι μητριαρχικες, αυτο εκει και στη ρουμανια συμβαινει
Στο ο πρινιστριβιε ομως παροτι ειναι κοντά ειναι η νοοτροπια πιο στ αρχιδια τους με τις γκονενες γενικα
Επειδη ομως ειναι μικρή ρη πολη οπως κ το μπεντερι δεν εχει ξεσαλωμα
Νιμιζω παντως οτι ειδικά ο χαρις εκει θαβρισκε μια γκομενα οπως την ηθελε για χερακι χερακι που λες κι εσυ
Οδησο που παει ειναι κολοπετσωμενες οι γκομενες δεν πιστευω θα βγαλει ακρη
Υγ. Αυτό με το ταβλι κ τον παναγιωταρο μου τοχε πει στο καλαμπουρι ο Φιλος του τασου ο Ολεγκ η... Αλεκος
Με τον ντερτυ εχεις αδικο
Το παιδι ειναι υσηχο γουσταρει με το στυλ αυτο που του βγαινειμε τις ντεβουσκες
Δεν ειναι εφετζης που λες, ουτε και βλεπω απο τα ποστ του να το παιζει βιομηχανος η αρχιγαμιας
Ακουει ο τσαμπικας?
Ας παρει θεση που τον ξερει καλυτερα απ ολους μας
:orchestra:
Ο Dirty φερεται εξυπνα πηγαινει επαρχια γ'αυτο και βρίσκει αυτες που βρίσκει.
  Ο Χάρης ούτε εκεί θα έβρισκε γιατι και εκει εχουν καποιες απαιτήσεις!καμια 30-35 ναι μπορει να εβρισκε.ΠΜΡ της ειδα με περισσότερες απαιτησεις και ειχαν (το 2014 που ειχα παει) πολυ περισσότερα χρηματα απο της Μολδαβές και τελείως αλλη κουλτούρα.Τόσο γύφτισες δεν ήταν.Και εκει μια θα εχεις και αν μαθει οτι την κεράτωσες θα σε στειλει στο διάολο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Τα 6άρια είναι του Τάσου που είναι δικά μου τριάρια :2funny:Ειδα τους φουκαράδες σαν κ εσένα που χαν έρθει εδώ πως με λυπούνταν  :2funny:κοίταγαν τα τηλέφωνα μου και με ρώταγαν αν πουλαώ κανένα γιατι είχαν κάτι μαραφέτια για τηλεφωνα και θελαν μπας και τους πουλαγα κανενα σα μεταχηρισμενο πιο φτηνά  :2funny:είδα τους φουκαράδες σαν εσένα που πηγαίναν μες το κρυο με τα πόδια και έψαχναν για δουλεια και αν ειχα πολλά πολλά μαζι τους θα μου ζηταγαν και δανεικά και αγύριστα :2funny:.
 Κάτσε Αθήνα τώρα στη χαβούζα γιατι το εισητήριο γιά Κίεβο είναι πολύ ακριβό  :2funny:αλλά και να πήγαινες εκεί μιά  :shit:θα έκανες.
   
   Καταρχην οι Μολδαβές τρελένοντε γιά Αγία Πετρούπολη!Αλλου είναι το πρόβλημα ότι η συμπεριφορα των Μολδαβών είναι εντελώς ηλίθια φέροντε σαν τους Ιταλούς  :2funny:ενω εδω της κλάνουν  :2funny:εδω ειναι γεματο μοναχικές γυναίκες διοτι ειναι πολυ εκλεκτικές!Δεν θα πάνε μ οποιον κ οποιον όταν οι Μολδαβές στα τετοια τους ας ειναι κ ο τελευταιος γυφτος  :vomit:ενα σπιτι να υπαρχει να κανουν παιδια κ αυτο ειν 'ολο! :2funny:
  Τόσα χρόνια δεν έχεις καταλάβει ότι έχω Ρωσσική νοοτροπία και ούτε τάβλι παίζω ουτε καθομαι σε καφετέριες (εδω στις καφετεριες ολο ξενοι ειναι οι Ρωσσοι δεν πάνε και σε σχεση με τον πλυθισμο εχει ελαχιστες καφετεριες και γενικα εστιατόρια).Υπάρχει ενας νόμος που ακομα και ο Αλγερινός που ειναι βλάκας τον ξέρει:οι νορμαλ γκομενες πανε σε φτηνά φαγάδικα στα ακριβα πάνε μόνο μαλακισμένες που και σε ζαλιζουν και το παιζουν οτι καποιες ειναι και πολλες δεν πηδιουντε κιολας  :2funny:.Τωρα σχετικα με σαμπάνιες στα κλαμπ και τέτοια αυτό το θεωρούνε εδω  :jerking:δεν θα της εντυποσιασεις θα πουνε τι  :jerking:ειναι αυτος αντιθετα αν δουνε κατι πανω σου φτηνιαρικο ή κατι με την εμφανιση σου θα στραβωσουν.Αυτες οι κουραδομαγκιές της Ελλάδας τους φερνουν αηδία.
   Μολδαβία αμεσως βρηκα γκομενα αλλα με ηθελε να πηγαινουμε χερακι χεράκι και μου ζητησε τα κλειδια του διαμερισματος για να ερχεται μετα το πανεπηστημιο....και για να ξεφυγω πηγα Οδησσό στον Χάρη  :2funny:Απλός ολοι λεγαν οτι  :knockinb:και το αποτελεσμα ηταν το αντιθετο!Κανενας απο τους αποτυχημενους του ΟΠΑ δεν ειχε γκομενα ουτε για δειγμα  :2funny:και τα 7 που λενε ειναι με αριστα το 20 κατα τη δικη μου κριση.

Το τελευταίο που θα σου απαντήσω είναι το εξής και προς αποκατάσταση της αλήθειας στους συναγωνιστες.

Παλαιότερα ήμουν fun σου έβλεπα τα videakia σου μίλαγαμε και εδώ στα νήματα κανένα πρόβλημα.

Ξαφνικά οταν κάποιος ποσταρε απο μαλάκια το Facebook μου χωρίς λόγο επειδή είδες φωτός μου που είμαι γυμνάσμενος με σχετικά καλη εμφάνιση κλπ ζήλεψες φοβερά και έκανες μια άπιστευτη ξαφνικη επίθεση όπως έκανες και στον dirty στο παρελθόν.

Απλα έχεις κομπλεξ κατώτεροτητας και το εκφράζεις με απίστευτη ζήλια προς τους άλλους. Οσο για τα 6αρια που γράφεται με τον φίλο σου τον Aegean εγώ φιλαράκο μου πηδαω αυτή την στιγμή στην Ελλάδα 3 7αρια Έλληνιδες ερωτευμένες μαζί μου αλλα δεν αρκούμαι με αυτές γιατί είμαι πολυγαμικος!! Πήγαινω εξω να βρίσκω μικρες 7αρια 20-25χρονες που της πηδαω χωρίς να πληρωνω μια και καμαρώνω για αυτο. Όταν εσύ δεν έχεις πάει στημ ζωή σου ποτέ με γυναίκα χωρίς να πληρώσεις. Με 8αρια φιλαράκο μου Ουκρανία δεν Παω γιατί μου ζητάνε λεφτά. Και εγώ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ!!
Τόσο καιρό παλεψα να κάνω τους συναγωνιστες να πιστέψουν πως υπάρχει ελπίδα εκεί έξω και να μην απογοητευτουν στην Ελλαδιτσα αλλα όταν εχω άτομα που με βρίζουν χωρίς λόγο και αιτια δεν πρόκειται να συνεχίσω την προσπάθεια!! Οπότε ναι τα καταφέρατε με τον φίλο σου τον Aegean να με διώξετε. Γιατί με αυτό το επίπεδο δεν παραμένω εδώ να δίνω πληροφορίες όπως κάποτε έδωσα και στιν φίλο σου το Aegean να παει στο Enklawa!! Και μετά κλασσικα το ξεχασε!!
Μπες να βρισεις πάλι τώρα. Εξάλλου δεν ξέρεις η δεν μπορείς να κάνεις κάτι αλλο!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Το τελευταίο που θα σου απαντήσω είναι το εξής και προς αποκατάσταση της αλήθειας στους συναγωνιστες.

Παλαιότερα ήμουν fun σου έβλεπα τα videakia σου μίλαγαμε και εδώ στα νήματα κανένα πρόβλημα.

Ξαφνικά οταν κάποιος ποσταρε απο μαλάκια το Facebook μου χωρίς λόγο επειδή είδες φωτός μου που είμαι γυμνάσμενος με σχετικά καλη εμφάνιση κλπ ζήλεψες φοβερά και έκανες μια άπιστευτη ξαφνικη επίθεση όπως έκανες και στον dirty στο παρελθόν.

Απλα έχεις κομπλεξ κατώτεροτητας και το εκφράζεις με απίστευτη ζήλια προς τους άλλους. Οσο για τα 6αρια που γράφεται με τον φίλο σου τον Aegean εγώ φιλαράκο μου πηδαω αυτή την στιγμή στην Ελλάδα 3 7αρια Έλληνιδες ερωτευμένες μαζί μου αλλα δεν αρκούμαι με αυτές γιατί είμαι πολυγαμικος!! Πήγαινω εξω να βρίσκω μικρες 7αρια 20-25χρονες που της πηδαω χωρίς να πληρωνω μια και καμαρώνω για αυτο. Όταν εσύ δεν έχεις πάει στημ ζωή σου ποτέ με γυναίκα χωρίς να πληρώσεις. Με 8αρια φιλαράκο μου Ουκρανία δεν Παω γιατί μου ζητάνε λεφτά. Και εγώ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ!!
Τόσο καιρό παλεψα να κάνω τους συναγωνιστες να πιστέψουν πως υπάρχει ελπίδα εκεί έξω και να μην απογοητευτουν στην Ελλαδιτσα αλλα όταν εχω άτομα που με βρίζουν χωρίς λόγο και αιτια δεν πρόκειται να συνεχίσω την προσπάθεια!! Οπότε ναι τα καταφέρατε με τον φίλο σου τον Aegean να με διώξετε. Γιατί με αυτό το επίπεδο δεν παραμένω εδώ να δίνω πληροφορίες όπως κάποτε έδωσα και στιν φίλο σου το Aegean να παει στο Enklawa!! Και μετά κλασσικα το ξεχασε!!
Μπες να βρισεις πάλι τώρα. Εξάλλου δεν ξέρεις η δεν μπορείς να κάνεις κάτι αλλο!!
Τρία πουλάκια κάθονταν αντί γιά τρεις γκόμενες :2funny:Γ'αυτό δεν πας Ουκρανία γιατί έχεις ξεσκιστεί να γαμάς στην Ελλάδα :2funny:Σε ερωτευθήκαν κιόλας? :2funny: :jerking:τελικά έχεις πολύ μεγάλη φαντασία.Οπως και ο Dirty έβαλες φωτο σου 15 χρόνια πριν  :2funny:οι φωτο ηταν εντελως τριτοκοσμικες και αμεσως σε ειχα κράξει και τότε και ειχα πει οτι δε μετράς.Και που πηγαινεις και της τρεις γκόμενες που μας λες οτι εχεις :knockinb:αφού δεν έχεις ούτε σπίτι?ξενοδοχείο λιγάκι δυσκολο γιατί κοστίζει κ'εσύ δεν έχεις φράγκο  :2funny: η απαντηση σου ειναι οτι πηγαινεις σπιτι τους και της :knockinb:
  Το να πηγαινει κανεις με τα πόδια,να μην εχει δικο του σπιτι αμαξι κλπ. στα 20-25 σου ειναι λογικό κ'εγω δεν ειχα τότε αλλά στα 38 σου να μην έχεις τιποτα εισαι για αυτοκτονία  :2funny:και να μην εχεις λεφτα για ενα εισητήριο  :headbang:Αυτό είναι κατάντια
    Δεν μπορεις να καταλάβεις πως σκέφτομαι γιατΙ οπως εγραψα εχω Ρωσσική νοοτροπία γιατι ειμαι εδω 26 χρόνια και εδω τους φτωχομπινέδες τους χλεβάζουν και γελάνε μαζι τους :2funny: Ελλάδα το αντίθετο αν εισαι φτωχομπινες μετράς  :2funny:
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Τον ισοπεδωσε τον δοκτωρα ο δημητρακης....
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Για τη Ρωσσια τα χω πει 1.000.000 φορες.Και έχω κάνει και βιντεάκια.Αν είσαι πόντιος ή Τουρκος ή έστω μελαμψός εδω δεν έρχεσαι γιατί δεν πρόκειται να  :knockinb: τιποτα.
  Αν π.χ. ο πόντιος παρει τηλεφωνο σε σαλόν και ακουσουνε την προφορά του ή θα του πούνε ότι δεν έχουν κοπέλες ή θα του πούνε καμιά εξωπραγματική τιμη γιά να μην πάει  :2funny:.

Έτσι από περιέργεια, εσύ τι προφορά νομίζεις πως έχεις; Επίσης, εξωτερικά νομίζεις πως μοιάζεις με Ρώσος; Τόσο η προφορά σου όσο και η εξωτερική σου εμφάνιση φωνάζουν Καυκάσιος...
 

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
506
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
Ο dimitrakis29 είναι ο μόνος που μπορεί να έχει λόγο για θέματα της π.Σοβιετικής Ένωσης! όλοι οι άλλοι οι γεροντοτζόβενοι που πάνε και πετάνε χιλιάρικα σε φτωχές κοπέλες και τους πουλάνε ένα κάρο παραμύθια για να έρθουν μετά εδώ να το παίξουν και γκόμενοι και κατακτητές και πως δήθεν έχουνε και σχέση είναι απλά για γέλια
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Το τελευταίο που θα σου απαντήσω είναι το εξής και προς αποκατάσταση της αλήθειας στους συναγωνιστες.

Παλαιότερα ήμουν fun σου έβλεπα τα videakia σου μίλαγαμε και εδώ στα νήματα κανένα πρόβλημα.

Ξαφνικά οταν κάποιος ποσταρε απο μαλάκια το Facebook μου χωρίς λόγο επειδή είδες φωτός μου που είμαι γυμνάσμενος με σχετικά καλη εμφάνιση κλπ ζήλεψες φοβερά και έκανες μια άπιστευτη ξαφνικη επίθεση όπως έκανες και στον dirty στο παρελθόν.

Απλα έχεις κομπλεξ κατώτεροτητας και το εκφράζεις με απίστευτη ζήλια προς τους άλλους. Οσο για τα 6αρια που γράφεται με τον φίλο σου τον Aegean εγώ φιλαράκο μου πηδαω αυτή την στιγμή στην Ελλάδα 3 7αρια Έλληνιδες ερωτευμένες μαζί μου αλλα δεν αρκούμαι με αυτές γιατί είμαι πολυγαμικος!! Πήγαινω εξω να βρίσκω μικρες 7αρια 20-25χρονες που της πηδαω χωρίς να πληρωνω μια και καμαρώνω για αυτο. Όταν εσύ δεν έχεις πάει στημ ζωή σου ποτέ με γυναίκα χωρίς να πληρώσεις. Με 8αρια φιλαράκο μου Ουκρανία δεν Παω γιατί μου ζητάνε λεφτά. Και εγώ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ!!
Τόσο καιρό παλεψα να κάνω τους συναγωνιστες να πιστέψουν πως υπάρχει ελπίδα εκεί έξω και να μην απογοητευτουν στην Ελλαδιτσα αλλα όταν εχω άτομα που με βρίζουν χωρίς λόγο και αιτια δεν πρόκειται να συνεχίσω την προσπάθεια!! Οπότε ναι τα καταφέρατε με τον φίλο σου τον Aegean να με διώξετε. Γιατί με αυτό το επίπεδο δεν παραμένω εδώ να δίνω πληροφορίες όπως κάποτε έδωσα και στιν φίλο σου το Aegean να παει στο Enklawa!! Και μετά κλασσικα το ξεχασε!!
Μπες να βρισεις πάλι τώρα. Εξάλλου δεν ξέρεις η δεν μπορείς να κάνεις κάτι αλλο!!
Ο Drag που είναι σοβαρό άτομο το έχει γράψει καθαρότατα και χωρίς αμφισβήτηση! Αν στην Ελλάδα γάμασ 7αρια τότε στην Ουκρανία μπορείς και 9άρια και άσε αυτά περί λεφτών για ότι δεν φτάνεις!
Αν εσύ που στην Ουκρανία καταφέρνεις μόνο εξάρια τότε Ελλάδα έχεις 4άρια... και εδώ λες άλλα!

Και δεν τα λέω εγώ! Είναι οι νόμοι του Drag και ελπίζω να μην αρχίσεις να βρίζεις και αυτόν τώρα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Κοιτα, στην ελλαδα της σηψης και της παρακμης γαμας ακομα και με ενα οπελ αστρα, με σαγιοναρες η ακομα κι αν εισαι σχεδον 40 και μενεις ακομα με τους δικους σου...
Μπλα μπλα θελει... οι πουτανες οι ελεεινηδες θελουν να τους γαμας το μυαλο... μετα ισως σε αφησουν να τους γαμησεις και το κωλο....
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Ο dimitrakis29 είναι ο μόνος που μπορεί να έχει λόγο για θέματα της π.Σοβιετικής Ένωσης! όλοι οι άλλοι οι γεροντοτζόβενοι που πάνε και πετάνε χιλιάρικα σε φτωχές κοπέλες και τους πουλάνε ένα κάρο παραμύθια για να έρθουν μετά εδώ να το παίξουν και γκόμενοι και κατακτητές και πως δήθεν έχουνε και σχέση είναι απλά για γέλια

Ωπα... και ο ΚΜΑΝ!!! Φωτια θα πεσει να μας καψει.. Ξεχασατε γρηγορα τον μαστερ του κιεβου...
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Κοιτα, στην ελλαδα της σηψης και της παρακμης γαμας ακομα και με ενα οπελ αστρα, με σαγιοναρες η ακομα κι αν εισαι σχεδον 40 και μενεις ακομα με τους δικους σου...
Μπλα μπλα θελει... οι πουτανες οι ελεεινηδες θελουν να τους γαμας το μυαλο... μετα ισως σε αφησουν να τους γαμησεις και το κωλο....
Και εγω για σενα λέω πως είσαι πισογλεντης και κτηνοβατης. Αρα Το θεωρούμε δεδομένο και προχωράμε.έπειδη κάποιος είπε μια μαλακια απο το μυαλό του την υιοθετείς.. Αλλα λογικό θα εισαι και εσυ χοντρός και αμόρφωτος. Αν δεν ησουν θα έβαζες λίγο το μυαλό σου να δουλέψει.που με ξερει ρε ο Δημητράκης?που ξέρει τι κάνω στην ζωή μου?με ποιον μενω αν εχω αυτοκίνητο κλπ. Είδε μια φωτογραφία απλα και ζήλεψε επειδή ήταν απο παραλία με γραμωμενο κορμί. Έβγαλε το κομπλεξ του επειδή είναι χοντρός καράφλος και άσχημος.. Και στην παραλία δεν φοράνε παντοφλα πας σαν τους Γερμανούς και εσύ με παπούτσι και καλτσα μέχρι το γόνατο!! Σου απαντήσα και σενα. Συνεχίστε όλοι οι αγαμητοι να γράφετε γελάω μαζι σας:)
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Κάποιοι, που παίρνετε στα σοβαρά τον θλιβερό συμπλεγματικό,
και προσπαθείτε να μπείτε σε διαδικασία διαλόγου μαζί του, καλό θα είναι πρώτα να δείτε το
παρακάτω βιντεάκι, μήπως και βγάλετε μερικά χρήσιμα συμπεράσματα.
Και μόνο η προσπάθεια διαλόγου με μια τέτοια περίπτωση,
υποτιμά τη νοημοσύνη και την προσωπικότητα κάθε νορμάλ ανθρώπου.
Ο καθένας ας πορεύεται με τις ευθύνες του και τις επιλογές του.

Καλή συνέχεια...

 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Κάποιοι, που παίρνετε στα σοβαρά τον θλιβερό συμπλεγματικό, που τα ξέρει όλα και έχει
άποψη για όλους, και προσπαθείτε να μπείτε σε διαδικασία διαλόγου μαζί του, καλό θα είναι πρώτα να δείτε το
παρακάτω βιντεάκι, μήπως και βγάλετε μερικά χρήσιμα συμπεράσματα.
Και μόνο η προσπάθεια διαλόγου με μια τέτοια περίπτωση,
υποτιμά τη νοημοσύνη και την προσωπικότητα κάθε νορμάλ ανθρώπου.
Ο καθένας ας πορεύεται με τις ευθύνες του και τις επιλογές του.

Καλή συνέχεια...

Φίλτατε Popov ...υπάρχουν στιγμές που είναι να αναρωτιέσαι αν το ΝΟΡΜΑΛ σε αυτή τη ζωή είναι οι "εκκεντρικοί" προς τους άλλους άνθρωποι ή η "εναρμονισμένη" προς τις ...εβραϊκές προδιαγραφές μάζα.. 
Σου είχα βάλει και ένα βιντεάκι πάνω σε αυτό το θέμα!
 
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.078
Πόντοι
7.216
Σε άλλα θρεντ κράζετε τις ελλεινιδες που πάνε με τους φράγκατους και σε αυτό τις κράζετε επειδή γαμιουνται με κάποιον που δεν έχει και πολλά φράγκα?!? :think:
Τι τρέχει τελικά με αυτούς του ελλεΐνουληδες? :S
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Έτσι από περιέργεια, εσύ τι προφορά νομίζεις πως έχεις; Επίσης, εξωτερικά νομίζεις πως μοιάζεις με Ρώσος; Τόσο η προφορά σου όσο και η εξωτερική σου εμφάνιση φωνάζουν Καυκάσιος...
Η προφορά μου φένεται δεν έχει καμία σχέση με Καύκασο ούτε και η εμφανιση μου ούτε και το ντυσιμο μου.Από 100 μέτρα φένομαι ότι είμαι ξένος και δεν έχω καμία σχέση με Ρωσσία και πρώην Ε.Σ.Σ.Δ .Πολλές φορές μπερδεύοντε και με ρωτάνε απο ενδιαφέρον απο που είμαι?Καποιοι με εχουν περάσει για Τσέχο συνηθως από κεντρικη Ευρώπη νομιζουν οτι είμαι.
 
 
Κάποιοι, που παίρνετε στα σοβαρά τον θλιβερό συμπλεγματικό,
και προσπαθείτε να μπείτε σε διαδικασία διαλόγου μαζί του, καλό θα είναι πρώτα να δείτε το
παρακάτω βιντεάκι, μήπως και βγάλετε μερικά χρήσιμα συμπεράσματα.
Και μόνο η προσπάθεια διαλόγου με μια τέτοια περίπτωση,
υποτιμά τη νοημοσύνη και την προσωπικότητα κάθε νορμάλ ανθρώπου.
Ο καθένας ας πορεύεται με τις ευθύνες του και τις επιλογές του.

Καλή συνέχεια...

Σε αυτό το βιντεάκι θα ακούσεις αν προσέξεις τη φωνη της Σάσσα Μπάστα και άλλων επονύμων Ελεηνίδων ηταν μαζι μου στην παρεα τρεις μέρες.Εσυ αυτες μόνο στην τηλεοραση μπορεις να της δεις και να παιξεις καμια  :jerking:με τη φωτογραφία τους  :2funny:

 
Και εγω για σενα λέω πως είσαι πισογλεντης και κτηνοβατης. Αρα Το θεωρούμε δεδομένο και προχωράμε.έπειδη κάποιος είπε μια μαλακια απο το μυαλό του την υιοθετείς.. Αλλα λογικό θα εισαι και εσυ χοντρός και αμόρφωτος. Αν δεν ησουν θα έβαζες λίγο το μυαλό σου να δουλέψει.που με ξερει ρε ο Δημητράκης?που ξέρει τι κάνω στην ζωή μου?με ποιον μενω αν εχω αυτοκίνητο κλπ. Είδε μια φωτογραφία απλα και ζήλεψε επειδή ήταν απο παραλία με γραμωμενο κορμί. Έβγαλε το κομπλεξ του επειδή είναι χοντρός καράφλος και άσχημος.. Και στην παραλία δεν φοράνε παντοφλα πας σαν τους Γερμανούς και εσύ με παπούτσι και καλτσα μέχρι το γόνατο!! Σου απαντήσα και σενα. Συνεχίστε όλοι οι αγαμητοι να γράφετε γελάω μαζι σας:)
Στις φώτο είσαι με ένα ασπρο μπλουζάκι και με της σαγιονάρες  :2funny: και κάθεσαι στο opel astra λες και ειναι καμια bentley ασε που φενεται οτι δεν ειναι και δικό σου  :2funny:ασε που οπως καταλαβα η φωτο πρεπει να ειναι 10-15 χρονια πριν :2funny:
  Εδώ γιά να δεις πως σας βλέπουν στη Ρωσσία και πως σκέφτοντε γιά τους φτωχομπινέδες σαν εσένα  :2funny: :2funny: :2funny:      έτσι σε βλέπουν σαν αυτόν αν πας στη Ρωσσία.Αμέσως φένεται η μιζέρια σου!Τωρα το τι ψέματα μας γράφεις ότι κανεις στο Κίεβο ειναι άλλο θέμα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

   
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Χαχαχαχα θεος ο τρακης!!! :hi:

Παλι καλα τυπε μου που πουλησα ενα αστρα που χα το 2005 νωρις νωρις!!! :S
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Χαχαχαχα θεος ο τρακης!!! :hi:

Παλι καλα τυπε μου που πουλησα ενα αστρα που χα το 2005 νωρις νωρις!!! :S
Οι φώτο του πρέπει να είναι κάπου τότε που ήταν 23-25.Το opel Astra είναι ενα απλο αμαξι που σε παει απο το σημειο Α στο σημειο Β δεν ειναι αντικειμενο να το βάλεις σε φωτογραφιες σαν επίδειξη πόσο μάλλον αν δεν ειναι καν δικο σου :2funny:
  Εγώ σας έβαλα το λινκ για να καταλάβετε πως βλέπουν οι Ρωσσίδες τους αποτυχημένους.Αν ο ψευδοντόκτορ γνωριζε μια κοπελα καποιους επιπεδου στη Ρωσσία πολυ γρηγορα θα καταλαβαινε τι πραγματικα ειναι και θα τον χλευαζόταν και θα τον κορό'ι'δευε όπως η κοπελα του αρθρου.
  [/quote]
Και εγω για σενα λέω πως είσαι πισογλεντης και κτηνοβατης. Αρα Το θεωρούμε δεδομένο και προχωράμε.έπειδη κάποιος είπε μια μαλακια απο το μυαλό του την υιοθετείς.. Αλλα λογικό θα εισαι και εσυ χοντρός και αμόρφωτος. Αν δεν ησουν θα έβαζες λίγο το μυαλό σου να δουλέψει.που με ξερει ρε ο Δημητράκης?που ξέρει τι κάνω στην ζωή μου?με ποιον μενω αν εχω αυτοκίνητο κλπ. Είδε μια φωτογραφία απλα και ζήλεψε επειδή ήταν απο παραλία με γραμωμενο κορμί. Έβγαλε το κομπλεξ του επειδή είναι χοντρός καράφλος και άσχημος.. Και στην παραλία δεν φοράνε παντοφλα πας σαν τους Γερμανούς και εσύ με παπούτσι και καλτσα μέχρι το γόνατο!! Σου απαντήσα και σενα. Συνεχίστε όλοι οι αγαμητοι να γράφετε γελάω μαζι σας:)
Εδώ μου θυμίζει κάποιους που λένε:ξέρεις ποιός είμαι 'γω? :2funny: Οσο για τη μόρφωση εγω εχω τελειωσει πανεπηστημιο και όχι ΤΕΙ πουτσομηχανικης που πιθανον εχεις τελειωσει εσυ  :2funny:Βρες πρώτα 300 ευρώ να πας Κίεβο και μετά γράψε μας πληροφορίες για την Ουκρανία  :2funny: :2funny: :2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Οτι φερονται οι μλκες οι Μολδαβοι σαν μουνοδουλοι με λουλουδια κ παπαριες τέτοιες ειναι σωστο
Η δε οικογένειες ειναι μητριαρχικες, αυτο εκει και στη ρουμανια συμβαινει
Στο ο πρινιστριβιε ομως παροτι ειναι κοντά ειναι η νοοτροπια πιο στ αρχιδια τους με τις γκονενες γενικα
Επειδη ομως ειναι μικρή ρη πολη οπως κ το μπεντερι δεν εχει ξεσαλωμα
Νιμιζω παντως οτι ειδικά ο χαρις εκει θαβρισκε μια γκομενα οπως την ηθελε για χερακι χερακι που λες κι εσυ
Οδησο που παει ειναι κολοπετσωμενες οι γκομενες δεν πιστευω θα βγαλει ακρη
Υγ. Αυτό με το ταβλι κ τον παναγιωταρο μου τοχε πει στο καλαμπουρι ο Φιλος του τασου ο Ολεγκ η... Αλεκος
Με τον ντερτυ εχεις αδικο
Το παιδι ειναι υσηχο γουσταρει με το στυλ αυτο που του βγαινειμε τις ντεβουσκες
Δεν ειναι εφετζης που λες, ουτε και βλεπω απο τα ποστ του να το παιζει βιομηχανος η αρχιγαμιας
Ακουει ο τσαμπικας?
Ας παρει θεση που τον ξερει καλυτερα απ ολους μας
:orchestra:
midas δεν με ενδιαφερει να παω μολδαβια να κραταω χερακι χαχαχαχ.ειναι ντροπη για μενα να εχω γκομενες απο μολδαβια η φτωχες περιοχες.το παραπονο που κανω παντα ειναι γιατι δεν ειναι διαθεσιμες οι νορμαλ ομορφες γκομενες,εστω οι απλες του 6-8 για τα στανταρ μου.
τι να κανω μολδαβια?αν ηξερες το μπουλινκ που κανω σε μολδαβες και αλλες αθλιες στην κυπρο χαχαχαχ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Χαχαχαχα θεος ο τρακης!!! :hi:

Παλι καλα τυπε μου που πουλησα ενα αστρα που χα το 2005 νωρις νωρις!!! :S
Έχει δίκιο ο Δημητράκης που λέει πως οι Πιρφόροι όταν τους λες την ωμή αλήθεια βγάζουν κακία! Και σε προσωπικό επίπεδο και στο φόρουμ και σαν λαός! Τολμήστε στο περίγυρό ΣΑΣ να μην γλύφετε ένα ρεμάλι ή μια χοντρή να δείτε τι προβλήματα θα σας δημιουργήσει...
Εδώ ο Κμαν και ο Δημητράκης πήγαν να πουν ωμές αλήθειες ο καθένας από τη σκοπιά του και πέσαν πάνω να τους φάνε....
Το ίδιο και στα πολιτικά , δεν αντέχουν την αλήθεια οι Πιρφόροι και ...περιχαρακώνονται γύρω από τον Τσίπρα που είναι τσακωμένος με τη πραγματικότητα... και βγάζει μίσος!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
χτες η αλλη οδυσσο εξω απο κεντρο αφησε νηστικο το 2 μηνον παιδι της μονο στο σπιτι
και αυτη πηγε σπιτι σε καπειον σε αλλη γειτονια για να τα πιουνε!
22 ετων αυτη και την βρηκε η αστυνομια μεθυσμενη με τον τυπο χαχαχαχ.
ο δασκαλος σας ειπε η αλλη δεν πηγε στην κηδεια του αντρα της και πεκροπινε με τον γκομενο.
ε αυτες αν τις βρεις στον δρομο σου γαμας και με κερασματα,αποτυχημενες στην ζωη.
η ουκρανια δεν κανει για γκομενες,καλυτερα 10 φορες σλοβακια,ουγαρια.λετονια,λιθουανια
ισως εκει βρειτε πραγματικα νορμαλ 6-8.
βαιβαια αν ειστε οπως το 80-90% που λεει ο μιτσος η σαν αυτους που εβλεπα στα καφε αθηνα και ερμου και γελουσα με τον δασκαλο ειστε παντου καταδικασμενοι.
θα αρχισω πρωσωπικα εξορμησεις ελλαδα,γεωργια και ουκρανια αντε 3 φορες το χρονο να πηγαινω.
απλα γιατι πεθυμω βολτα οχι για γκομενες.αν ειναι να γαμαω αποτυχημενες οχι.
οταν με κοροιδευαν καπιοι τοτε οτι κολησα με την τρελη απο πετρουπολη που εμενε οδυσσο την παντρεμενη δεν καταλαβαν τον λογο.η τρελη ηταν ενιαρη με μισθο 5000 δολαρια τον μηνα και πετρουπολη διευθηντρια σε ετερια με 1000 ατομα!αφου απο την αρχη της γνωριμιας αφηνε ελπιδες συνεχισα να την κυνηγω.οκ αυτη οπως ολες ειμαι πολυ καλος να ειμαι αληθινος και εβαζε εμποδια και δοκιμασιες.
για να δει αν ειμαι πραγματικος αντρας οπως λενε στους ξενους αρχισε να ζητα μερσεντεσ,σπιτια και δεν εμφανιζωταν.παντα ελεγε μαλακιες να μην εμφανιζετε.ενω ηξεερα η απο πρωτη η ποτε οταν ειχα ευκερια το επαιξα αγαπουλης και με πηρε θυμα.ετσι ειναι με ξενους θελουν αποδειξεις τα 8-10.
θελουν να δειξεις εισαι δυνατος και 100 φορες πιο καλα οικονομικα απο τους δικους τους που ειναι καλα οικονομικα.περα αυτης της γκομενας δεν ασχοληθηκα με καμια ουτε ερωτευτηκα εδω και 20 χρονια χαχαχαχ.η επιμονη μου για να βρω ενιαρη και πετυχημενη εχασα χρονο αδικα ενω ελλαδα θα ειχα σαρωσει η κυπρο αν επενδυα εκει.τωρα με γουσταρουν μικρουλες εδω αλλα δεν ξερουν ειμαι 39 σχεδον.
με βαζουν 30.παντου γαμαω και μπορω αλλα ουκρανια εχω συκωσει τα χερια πανω για τις γκομενες χρονια τωρα.μου λενε κατι κανεις λαθος αν δεν μπορεις εσυ δεν σημαινει δεν μπορουν οι αλλοι.
απαντουσα αν δεν μπορω εγω τοτε κανενας δεν μπορει χαχαχα.δυστυχος και εγω ειμαι στην κατηγορια ξενος ακομα και σαν μονιμα πριν εκει
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ο δασκαλος μου ειπε να ριξω στανταρ και να κτυπω γκαρσονες και πιο απλες που με ξερουν.
παλι και εκει μου εδιναν κινιτα και ηθελαν δωρα χωρις να θελουν συναντηση.
ασε που ειχαν ολεσ γκομενους αθλιους απο δουλεια.
ετσι παει και αυτη η κατηγορια απλες νορμαλ ουτε εδω διαθεσιμοτητα.
μενουν οι βιζιτες και αποτυχημενες.αποριες?η συνεχεια το βραδθ εχω δουλεια σε λιγο και βολτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom