Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Καλα μιλας κι εσυ που σ εχουν σαπισει οι ουγκρανοι στο ξυλο και σε κλεψανε...

Ρε σεις δεν ειναιη εποχη μας για νταηλικια και μαγκες... θα αηκωθω να παω σε μια χωρα που πριν 2 χρονια ειχε πολεμο, που πινουν 1 μπουκαλι βοτκα για πρωινο και σε σφαζουν γιατι τους...κοιταξες λοξα...

Εκει εχουνε τσετσενικες και ρωσικες μαφιες ρε...

Θα παιξω γν το κεφαλι μου κωρονα γραμματα για να πληρωσω μια ξεβρακωτη πουτανα να γαμησω οταν μπορω να παω σ ενα στουντιο εδω να γαμησω μια ρουμανα η κολομβιανη μουναρα η στα μπουρδελα με 10 ευρα να ξεσκισω οποια καυλα ελληνιδα η ξεκωλιαρα αλβανεζα γουσταρω...

Ειστε του γιατρου μου φαινεται...

Ειπαμε μονο μεγεθους κμαν επιβιωνουν σ αυτες τις τριτοκοσμικες χωρες γιατι εκει μιλαει το ΧΡΗΜΑ!
Και οταν μιλαει το χρημα ανοιγουν και πορτες και...ποδια!
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Ναι αρλουμπες λεει το capital βρες μου εσυ πιο σοβαρο site
Τα μνημονια ειναι αποτελεσμα της πολιτικης που προηγηθηκε απ αυτα..Αν εσυ θεωρεις οτι ειμαστε εδω σημερα λογω μνημονιων τοτε 500χρονια να περασουν η κατασταση στην χωρα δεν θα αλλαξει

Η Ελλαδα βουλιαξε απ το βαρος του υπερογκου δημοσιου και του συνταξιοδοτικου που εβαλε την χωρα μεσα 200δις!!

Ψαψτε το και λιγο και μην πεφτεσε στην παγιδα των κακων "ξενων" που θελουν να μας διαλυσουν..
Οριστε το ποιο σοβαρο site που ήθελες.
, εκει φαινεται καθαρα το 46% μείωσης που προείπα. Απλα μαθηματικα ειναι: 1 - 194/354 = 0.46
0.46*100% = 46%

To capital τα παιρνει απο τις εκαστοτε κυβερνησεις, ισως και απο εξωγενεις παραγοντες για να πουλαει σανο στους γηγενεις.
Οσο για τους ξενους που θελουν να μας διαλυσουν, θα σε στενοχωρησω καθοτι οντως θελουν να μας διαλυσουν απλα παντα κατι στραβωνει τελευταια στιγμη και δε τους καθεται η φάση. Παραδείγματα ειναι ο πρώτος και δευτερος παγκοσμιος πολεμος, η αλωση της Πολης απο τους σταυροφόρους το 1204(ευρωπαιοι) , και το 1453 (μουσουλμάνοι). Παλι καλα που βαζανε το χέρι τους λιγακι οι Ρώσοι τότε , και μας δίναν αβαντζα σε καποιες φασεις. Πχ ναυμαχια του Ναβαρίνο, ο ρωσοτουρκικος πολεμος του 1828-29 κτλ.

Αν ειχες ψηγματα κοινης λογικης, γιατι με τσατισες τωρα, θα μπορουσες να καταλαβεις οτι τα μετρα που παρθηκαν, παρθηκαν για να διαλυσουν την οικονομια μας και και οχι να την βοηθήσουν. Κυριως για την διάσωση των γερμανικων και γαλικων τραπεζών που ήταν εκτεθιμένες σε ελληνικα κρατικα ομολογα. Φαντάζομαι θα ξέρεις οτι Η Deuche Bank, εχει χρέος περιπου 54 τρις
Oταν η ελλαδα ηταν εκτος ευρω, μεχρι και το 2001, πειναγε? Γαμειωντας πηγαινε η οικονομια, ο κοσμος δουλευε, εβγαζε λεφτα και εφτιαχνε σπιτια και αγοραζε αυτοκινητα (οχι δε μιλαω για πορσε καγιέν). Επισης γαμουσαμε τα κερατα μας τις ανατολικες. Ακομα και οι ελλεινίδες ηταν καλυτερες εκτώς ευρω. Οχι τοσο ψωνισμένες.

Η χωρα για να παει μπροστά θα πρεπει να βγει απο το ευρω, να τυπωσει εθνικο νομισμα, να επενδύσει στη πρωτογενή παραγωγή, να ριξει τους φόρους στις επιχειρήσεις για να δημιουργηθουν νέες θέσεις εργασιας, να κοπει η ηλιθια γραφειοκρατια για τη δημιουργία βιομηχανικων παραγωγικών μονάδων, και να κρατησει το νομισμα έξω απο το forex τουλαχιστον στην αρχη, για να μη δέχεται κερδοσκοπικες επιθέσεις απο brokers.

To να συζητάμε για αυτο ειναι τελειως ουτοπικο ομως, καθως τιποτα απο αυτα δε προκειται να γινει. Και αν με ρωτας σοβαρα , θα σου πω οτι αυτη η χώρα θα παει μπροστα μονο μετα τον 3ο Παγκοσμιο πολεμο, οταν βγουν οι μεγαλες δυνάμεις απο τη μέση. Οταν καταστραφουν εντελως.

Μαρεσει που πιστευεις και τις μαλακιες που ελεγε ο Τσιπρας, οτι ταχα ζήτησε δανεικα απο τους ρωσους..Τιποτα δε ζήτησε. Το βλεπουμε και τωρα που τους κατηγορει χωρις αποδείξεις, μονο και μονο για να τον αφησουν οι εξω δυναμεις στην καρέκλα, τοσο καλο παιδάκι που ειναι.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
φιλος λευκορωσος μου λεει θα το κανουν 30 μερες ακουγετε χωρις βιζα για μινσκ!
παει και ο τελευτεος παραδεισος που πλεον αρχισε να γινετε τουριστικος
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Οριστε το ποιο σοβαρο site που ήθελες.
, εκει φαινεται καθαρα το 46% μείωσης που προείπα. Απλα μαθηματικα ειναι: 1 - 194/354 = 0.46
0.46*100% = 46%

To capital τα παιρνει απο τις εκαστοτε κυβερνησεις, ισως και απο εξωγενεις παραγοντες για να πουλαει σανο στους γηγενεις.
Οσο για τους ξενους που θελουν να μας διαλυσουν, θα σε στενοχωρησω καθοτι οντως θελουν να μας διαλυσουν απλα παντα κατι στραβωνει τελευταια στιγμη και δε τους καθεται η φάση. Παραδείγματα ειναι ο πρώτος και δευτερος παγκοσμιος πολεμος, η αλωση της Πολης απο τους σταυροφόρους το 1204(ευρωπαιοι) , και το 1453 (μουσουλμάνοι). Παλι καλα που βαζανε το χέρι τους λιγακι οι Ρώσοι τότε , και μας δίναν αβαντζα σε καποιες φασεις. Πχ ναυμαχια του Ναβαρίνο, ο ρωσοτουρκικος πολεμος του 1828-29 κτλ.

Αν ειχες ψηγματα κοινης λογικης, γιατι με τσατισες τωρα, θα μπορουσες να καταλαβεις οτι τα μετρα που παρθηκαν, παρθηκαν για να διαλυσουν την οικονομια μας και και οχι να την βοηθήσουν. Κυριως για την διάσωση των γερμανικων και γαλικων τραπεζών που ήταν εκτεθιμένες σε ελληνικα κρατικα ομολογα. Φαντάζομαι θα ξέρεις οτι Η Deuche Bank, εχει χρέος περιπου 54 τρις
Oταν η ελλαδα ηταν εκτος ευρω, μεχρι και το 2001, πειναγε? Γαμειωντας πηγαινε η οικονομια, ο κοσμος δουλευε, εβγαζε λεφτα και εφτιαχνε σπιτια και αγοραζε αυτοκινητα (οχι δε μιλαω για πορσε καγιέν). Επισης γαμουσαμε τα κερατα μας τις ανατολικες. Ακομα και οι ελλεινίδες ηταν καλυτερες εκτώς ευρω. Οχι τοσο ψωνισμένες.

Η χωρα για να παει μπροστά θα πρεπει να βγει απο το ευρω, να τυπωσει εθνικο νομισμα, να επενδύσει στη πρωτογενή παραγωγή, να ριξει τους φόρους στις επιχειρήσεις για να δημιουργηθουν νέες θέσεις εργασιας, να κοπει η ηλιθια γραφειοκρατια για τη δημιουργία βιομηχανικων παραγωγικών μονάδων, και να κρατησει το νομισμα έξω απο το forex τουλαχιστον στην αρχη, για να μη δέχεται κερδοσκοπικες επιθέσεις απο brokers.

To να συζητάμε για αυτο ειναι τελειως ουτοπικο ομως, καθως τιποτα απο αυτα δε προκειται να γινει. Και αν με ρωτας σοβαρα , θα σου πω οτι αυτη η χώρα θα παει μπροστα μονο μετα τον 3ο Παγκοσμιο πολεμο, οταν βγουν οι μεγαλες δυνάμεις απο τη μέση. Οταν καταστραφουν εντελως.

Μαρεσει που πιστευεις και τις μαλακιες που ελεγε ο Τσιπρας, οτι ταχα ζήτησε δανεικα απο τους ρωσους..Τιποτα δε ζήτησε. Το βλεπουμε και τωρα που τους κατηγορει χωρις αποδείξεις, μονο και μονο για να τον αφησουν οι εξω δυναμεις στην καρέκλα, τοσο καλο παιδάκι που ειναι.



Η χωρα ποτε δεν επρεπε να μπει στο Ευρω αυτο πιστευω κανεις δεν το αμφισβητει.Το να λες ομως σημερα οτι θα βγω απο το Ευρω απλα δεν γινεται ο ιδιος ο Τσιπρας που ελεγε το Ευρω δεν ειναι ταμπου δηλωσε «Με ρωτάτε αν σκέφτηκα ποτέ να θέσω εγώ το θέμα που έθετε ο πιο σκληρός εκπρόσωπος της άλλης πλευράς; Μα αυτό θα ήταν ή ανοησία ή πραγματική προδοσία. Θα ήταν καταστροφικό για τους εργαζόμενους που θα έβλεπαν την αγοραστική τους δύναμη και το βιοτικό τους επίπεδο να καταρρέει, αλλά και συνολικά για την οικονομία της χώρας και τη θέση της στον διεθνή καταμερισμό εργασίας.

Επισης ο ιδιος ο Τσιπρας ειχε δηλωσει οτι αν παμε σε δραχμη η μεση συνταξη θα κυμαινοταν καπου στα 300Ευρω..
Δεν σου κανει εντυπωση οτι ο Λαφαζανης και οι λοιποι που φυγανε κατηγορουσαν τον Τσιπρα οτι δεν ακολουθησε το σχεδιο που ειχαν συμφωνησει εξ αρχης?
Αρα ο Τσιπρας ψευδεται και αυτο φαινεται και απ οτι εδιωξε Λαπαβιτσα και Μπαρουφακη που ειχαν σχεδιο δραχμης ουσιαστικα
Ο Τσιπρας απλα πιστευε Βαρουφακη,Λαπαβιτσα αλλα οταν καταλαβε πραγματικα τι θα ερχοταν στην χωρα τοτε εκανε πισω.
Τρομοκρατηθηκε πληρως ο Τσιπρας και παραδωθηκε γιατι ουσιαστικα το plan b που ειχε θα τον εβρισκε κρεμασμενο σε σχοινι και την χωρα Βενεζουελα..Θα θυμασαι τις δηλωσεις του Τσιπρας μακαρι να γινουμε Βενεζουελα..

Αυτα για δραχμη ευκολα τα λεει κανεις αλλα απλα δεν γινεται πλεον παραμονο εαν ΕΕ συμφωνησει να σου συνδεσει Ευρω με την νεα δραχμη..Σημερα αρκει ενας οικος αξιολογησης να σου γ@μησει το νομισμα, δες ολοκληρη ΤΟυρκια που παραγει τα παντα και ο κοσμος δεν εχει λεφτα να αγορασει ενα καρβελι ψωμι..
Τα ιδια και Ρωσια ειχαν υποτιμηση 50% στο νομισμα τους δες και σημερα οτι υπαρχει οργη κατα του Πουτιν με την αποφαση να κοψει ουσιαστικα τις συνταξεις!!

Ο Πούτιν κατηγορείται… ότι “καταργεί” τις συντάξεις!
Η πρόταση αφορά την αύξηση του ορίου ηλικίας στους άνδρες από τα 60 στα 65 έτη και για τις γυναίκες από τα 55 στα 63 έτη, μέχρι το 2034


Εφοσον λοιπον μεχρι και χωρες οπως η Τουρκια που παραγει τα παντα εχει 1/5 της δυναμης του νομισματος σου(Ευρω) και η Ρωσια παρομοια τοτε πως θα παει μια Ελλαδα σε δραχμη η οποια ουτε βιομηχανια της Τουρκιας εχει ουτε τους φυσικους πορους της Ρωσιας(καλα αυτα τα εχουμε αλλα θελουν καιρο να βγουνε)


 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Έτσι είναι όπως τα λέει ο Τάσος.
Η Μοσχα αρκετα ακριβοτερη οπως περιμενα απο Πετρουπολη αλλα οχι εξωφρενικες τιμες.
600 με 1000 ρουβλια ταξι , στα 10 με 15 ευρω τα ποτα κτλ
Nikolskaya διπλα στην κοκκινη πλατεια χαμος , πολλα 9αρια στον πεζοδρομο και στα καφε ... μας γουσταρουν τους ελληνες και ειναι ενα επιπεδο πανω απο τις ουκρανες σε θεμα συμπεριφορας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Δε μας γουσταρουν... μας λυπουνται!

Οικτος ειναι αυτο μη μπερδευεσαι...

Στα ματια των ευρωπαιων ειμαστε πλεον ο πιο βασανισμενος λαος της ευρωπης!

Τα φτωχαδακια που τους ηρθαν ολες οι συμφορες στο κεφαλι...
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
^ Μου αρεσει που μου δινεις συμβουλες και με διορθωνεις ...
εσενα μπορει να σε λυπουνται , εμενα παντως και την παρεα μου σιγουρα οχι  :grin:
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Δε μας γουσταρουν... μας λυπουνται!

Οικτος ειναι αυτο μη μπερδευεσαι...
Στα ματια των ευρωπαιων ειμαστε πλεον ο πιο βασανισμενος λαος της ευρωπης!
Τα φτωχαδακια που τους ηρθαν ολες οι συμφορες στο κεφαλι...
Oι ρωσιδες όντως γουστάρουν (μέσες άκρες) τους έλληνες, ειτε απο θέμα εμφάνισης, είτε απο θέμα ιστορικων και θρησκευτικών δεσμών.
Πάντως το να έχεις νοοτροπία φουκαρα, δε θα σε βοηθήσει πολυ στις γυναικες, καθως το μυρίζονται αυτο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ο μέσος Έλληνας μπορεί να παίζει μόνο Ουκρανία. Οι τιμές της Ρωσσίας δεν είναι για τον μέσο όρο του κόσμου. Αν κάποτε στο μέλλον αλάξει η κατάσταση το βλέπουμε. Προς το παρών και για όσο ακόμα κρατάει το παιχίνιδ (αν και φθείρει απότομα) δυστυχώς ή ευτυχώς θα πάιζουμε μπάλα στην Ουκρανία. Εμένα προσωπικά δεν με χαλάει!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
^ love  Η ουκρανια ειναι πραγματι παμφθηνη αλλα μην νομιζεις οτι η διαφορα μεταξυ Κιεβου και Αγιας Πετρουπολης ειναι χαοτικη. Ολα αυτα φυσικα τωρα που ειναι πεσμενο το ρουβλι ...
το ιδιο ομως ισχυει και για ουκρανια μετα την καταρευση του γκριβνα. Ολα λοιπον ειναι σχετικα και αλλαζουν , η ισοτιμια του νομισματος παιζει τον καθοριστικοτερο ρολο για τον ξενο ερωτο - πορνο τουριστα.
Εννοειται οτι ακομα και για τις πουτανες κανεις την συναλαγη στο τοπικο νομισμα ...
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Σωπα ρε ... Νταν μπιλτζεριαν του κιεβου...

Απλα...

Που μου σκασες 300 εισοδο στο τσι και θα το λενε μεχρι και τα τρισεγγονα σου...

Οταν εγω εκανα λογαριασμο 2 και 3 χιλιαρικα στο κιαμο και το πλουταρχο αρχες 00’σ τοτε που με...3 χιλιαρικα ησουνα...πραγματικα αρχοντας, πιθανον εσυ να μπουσουλουσες ακομα...
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Οταν εγω εκανα λογαριασμο 2 και 3 χιλιαρικα στο κιαμο και το πλουταρχο

Καταλάβατε γιατί έφτασε εδω η Ελλάδα σε μια πρόταση. Να σκάνε 2 χιλλιαρικα δανεικά λεφτά σε μα βραδυά πετώντας λουλούδια σε χοντροκωλαρούδες που στο τέλος ποτέ δεν γάμησαν. Φιγούρα,αγαμία και καταναλωτικό δάνειο. Ο Έλληνας του 80 που μαζί με το ΠΑΣΟΚ καταδίκασε τα παιδία του και τα εγγόνια του υπόδουλους για γενιές ολόκληρες.

Συμφωνώ με αυτά που λέει ο Τασος με το πως αλλάζουν τα πράγματα στις χώρες. Για αυτο λέω για Ουκρανία τωρα λόγω κατάρευσης της γρίβνας,μή βίζας για να πάς εκεί και φτηνών αεροπορικών. Το τρίπτυχο δηλαδή σαν πακέτο.
Μου λένε Ουκρανέζες που ζούν Αθήνα υπήρχε εποχή που το Κίεβο ήταν πολύ πιο ακριβό απο Αθήνα. Πλήρωνες καφέ 5 ευρω!!! Τα Πάντα ρει όπως λέμε συνεχως.
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Οταν εγω εκανα λογαριασμο 2 και 3 χιλιαρικα στο κιαμο και το πλουταρχο αρχες 00’σ τοτε που με...3 χιλιαρικα ησουνα...πραγματικα αρχοντας, πιθανον εσυ να μπουσουλουσες ακομα...
Α ρε τυπε, και μονο να ηξερες οτι με αυτα τα λεφτα αγοραζες τις γυναικες μιας οληκληρης παρχιακής ουκρανικης πολης αρχες του '00, σιγά μη πηγαινες στον κιάμο  :knockinb:  :2funny:

Καταλάβατε γιατί έφτασε εδω η Ελλάδα σε μια πρόταση. Να σκάνε 2 χιλλιαρικα δανεικά λεφτά σε μα βραδυά πετώντας λουλούδια σε χοντροκωλαρούδες που στο τέλος ποτέ δεν γάμησαν. Φιγούρα,αγαμία και καταναλωτικό δάνειο. Ο Έλληνας του 80 που μαζί με το ΠΑΣΟΚ καταδίκασε τα παιδία του και τα εγγόνια του υπόδουλους για γενιές ολόκληρες.

Συμφωνώ με αυτά που λέει ο Τασος με το πως αλλάζουν τα πράγματα στις χώρες. Για αυτο λέω για Ουκρανία τωρα λόγω κατάρευσης της γρίβνας,μή βίζας για να πάς εκεί και φτηνών αεροπορικών. Το τρίπτυχο δηλαδή σαν πακέτο.
Μου λένε Ουκρανέζες που ζούν Αθήνα υπήρχε εποχή που το Κίεβο ήταν πολύ πιο ακριβό απο Αθήνα. Πλήρωνες καφέ 5 ευρω!!! Τα Πάντα ρει όπως λέμε συνεχως.
Eτσι ακριβώς :hi:

Θυμαμαι μια ελλεινίδα, αδερφη ενος φιλου μου, μου ειχε πει χαρακτηριστικα οταν ειχα σχέση με την γνωστη-αγνωστη Ουκρανεζα μου
Νικο, έχεις σκεφτέι τα χρήματα που χαλασες με την Vika στη Σκιάθο, να τα χαλουσες με Ελληνιδα?
Της απάντησα, φυσικά και όχι ελάχιστες ελληνιδες μπορουν να την κοντράρουν σε εμφάνιση, μου πλενει τα ρουχα και μου τα σιδερώνει κιολάς! Οταν ξυπνάμε το πρωι, μου προεξοφλεί οτι το βράδυ θελει σεχ επισης.

Που να τα βρω αυτα σε ελληνιδα της ειπα...ειστε ετη φωτος πισω σε συμπεριφορα, πως να το κανουμε :grin:
Χαλάλι τα λεφτα των διακοπων.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Α ρε τυπε, και μονο να ηξερες οτι με αυτα τα λεφτα αγοραζες τις γυναικες μιας οληκληρης παρχιακής ουκρανικης πολης αρχες του '00, σιγά μη πηγαινες στον κιάμο  :knockinb:  :2funny:
Eτσι ακριβώς :hi:

Θυμαμαι μια ελλεινίδα, αδερφη ενος φιλου μου, μου ειχε πει χαρακτηριστικα οταν ειχα σχέση με την γνωστη-αγνωστη Ουκρανεζα μου Της απάντησα, φυσικά και όχι ελάχιστες ελληνιδες μπορουν να την κοντράρουν σε εμφάνιση, μου πλενει τα ρουχα και μου τα σιδερώνει κιολάς! Οταν ξυπνάμε το πρωι, μου προεξοφλεί οτι το βράδυ θελει σεχ επισης.

Που να τα βρω αυτα σε ελληνιδα της ειπα...ειστε ετη φωτος πισω σε συμπεριφορα, πως να το κανουμε :grin:
Χαλάλι τα λεφτα των διακοπων.

:thumbsup:  :hi:
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Ναι τύπε ,χίλιες φορές Ελλαδίτσα !Δεν κινδυνεύεις απο τίποτα!Αφήνεις και τα κλειδιά στη πόρτα!
Οι "Ουγκρανοί" μαφιόζοι τώρα θα κλαίνε που δεν θα πας...Απο εσένα και εμένα περιμένουν να κάνουν deals...
Εγώ παντως σχεδον καθε βραδυ κοιμαμαι με ανοιχτη την εξωπορτα του δωματιου μου, και καποιες φορες στο παρελθον ξεχνουσα το αμαξι ξεκλειδωτο με το πορτοφόλι μου μεσα.
Δεν εγινε κατι κακο
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Δεν εχει λεφτα ο κμσν;;;

Τι λες ρε τυπε;;;

Σε πουλαει και σ αγοραζει ο ελληνας εσκομπαρ!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Καλα μιλας κι εσυ που σ εχουν σαπισει οι ουγκρανοι στο ξυλο και σε κλεψανε...

Ρε σεις δεν ειναιη εποχη μας για νταηλικια και μαγκες... θα αηκωθω να παω σε μια χωρα που πριν 2 χρονια ειχε πολεμο, που πινουν 1 μπουκαλι βοτκα για πρωινο και σε σφαζουν γιατι τους...κοιταξες λοξα...

Εκει εχουνε τσετσενικες και ρωσικες μαφιες ρε...

Θα παιξω γν το κεφαλι μου κωρονα γραμματα για να πληρωσω μια ξεβρακωτη πουτανα να γαμησω οταν μπορω να παω σ ενα στουντιο εδω να γαμησω μια ρουμανα η κολομβιανη μουναρα η στα μπουρδελα με 10 ευρα να ξεσκισω οποια καυλα ελληνιδα η ξεκωλιαρα αλβανεζα γουσταρω...

Ειστε του γιατρου μου φαινεται...

Ειπαμε μονο μεγεθους κμαν επιβιωνουν σ αυτες τις τριτοκοσμικες χωρες γιατι εκει μιλαει το ΧΡΗΜΑ!
Και οταν μιλαει το χρημα ανοιγουν και πορτες και...ποδια!
που το βρηκε ονκμαν το χρήμα?
Κατι καρτες ξετιναξε για να γαμιαει κατι ορθια αγγουρια..
Δηλ ειπαμε μυθοπλασια, αλλα μεχρι ενος οριο
Υγ εχεις μπερδεψει την μοσχα το ντανιετακ και  τον τζειμς μποντ με την ουκρανια
Πολυ πιο ανασφαλης εισαι πχ στην Μασσαλία η στο Ρότερνταμ...
Μην πω Β Λονδινο
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Σιγα ρε μπιλ γκειτς! Ποσα βγαζεις εσυ δλδ;;; 10k το μηνα;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom