Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Αγαπητε τζι η τσι, τζιτζι, ggggjjjjjj , να σε ρωτησω, ποιανου κλωναρι - παρακλαδι εισαι???

@ΧΑΡΡΙ, μην σταματησεις να γραφεις! Ενας μηνας εμεινε για να βγαλουμε καλοκαιρι! Τωρα θα σταματησεις??? ΝΑ μας λες τα σχολια του Δασκαλου!

@@@ΔΡ.Ερωτα και ΠανοςΣκληρος, για πειτε τιποτα για τα ηλικιακα ορια που μπορεις να παιξεις ανα χωρα,  με τα τιντερ κτλ!

Μεγα και Δοξασμενο το Ονομα του Μεγκα Μυστη!!!
o δασκαλος επιμενει να κατεβαινω στις περιοχες του νεα μακρι ζουμπερι και να σταματησω ουκρανια να ασχολουμε οπως κανω εδω και 3 χρονια.αλλα δεκα χρονια τα λεω εδω και 15 χρονια ειναι απιαστες.ο δασκαλος επιμενει οτι τα νεα παιδεια δεν μαθαινουν και τα ξερουν μονο απο τηλεοραση.
ο μεγας θα σας τα πει και οχτωβριο οτι αργησαν 20 χρονια να ανακαλυψουν την ουκρανια και οτι μονο μπαζα εχει η χωρα πλεον 10% αξιζουν σε εμφανιση.πολλες που αξιζαν την εκαναν σε αλλες πολιτειες χρονια.λεει μετα το 2000 στερεψε η βρυση γιατι αυτες βρηκαν μια ψευτοδουλεια και εβαλαν στεγη στο κεφαλι.δεν θελουν και πολυ αυτοι να την ψωνισουν οτι ειναι καπιοι χαχαχαχα σωστη διαπιστωση.
ενας μαλακας ουκρανοσ που καθωταν διπλα μου στα αεροπλανο ηθελε να του μιλω αγγλικα η ελληνικα.
εγω συνεχισα να του μιλω ρωσικα και τον ρωτο στα ελληνικα.ρουμανος εισαι η ουκρανοσ?
δεν μου ξαναμιλησε χαχαχα θα τον εβαζα στην θεση του και να του πω που ηταν πριν 15-20 χρονια.
υπομονη μεχρι τον οχτωβριο που θα κανει ρεσιταλ ο δασκαλος.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
τασο γραψε που θα προτιμουσες να πηγαινεις πιο συχνα και πια πολη ειναι η καλυτερη.
κιεβο για μενα τοπ και μετα οδυσσο αλλα δεν εχει μουνια καθολου οδυσσο.
μοσχα προτιμω αντι πετρουπολη που ειναι βαρετα αλλα εχει καλα σαλον και οικονομικα.
δεν αλλαζω το κιεβ και οδυσσο σαν πολεις,χωρις ταλαιπωρια ιδικα οδυσσο ολα διπλα μου
με τα ποδια
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Όλοι όσοι γράφετε σε αυτό το θρεντ, ξεκινώντας από τον εκλιπόντα kman είσθε απίστευτα αφελείς με τρικυμία εν κρανίω και ούτε μπορείτε ούτε θέλετε να καταλάβετε τι ΑΠΛΟ σας λέει κάποιος.

Ούτε πιρφόρος είμαι ούτε τις ελληνίδες εκθειάζω. Το μονο βέβαιο είναι οτι σας πουλάω και σας αγοράζω όλους εδώ μέσα.

Το πολύ απλό που υποστηρίζω είναι να μην θεοποιούνται οι ανατολικές γυναίκες και να θάβονται οι δικές μας όταν τα βασικά χαρακτηριστικά και οι επιδιώξεις ΚΑΘΕ γυναίκας είναι οι ίδιες σε όλο τον κόσμο.

Το να μου γράφεις για τα διαζύγια που επιφυλάσσουν οι ελληνίδες στους δικούς τους θα είχε αξία αν μου έλεγες οτι είσαι ευτυχισμένα παντρεμένος 10 χρόνια με τρία παιδάκια με κανένα ουκρανικό ή λευκορωσικό βλαχαδερό. Επειδή όμως αυτό δεν είναι επιδίωξη κανενός σεξοτουρίστα εδώ μέσα (ακόμη και αν είναι κάποιος "ρομαντικός" που τάζει σχέσεις εδώ μέσα και σας δασκαλεύει - ονόματα δεν λέμε) τι νόημα έχει να θάβετε τις ελληνίδες?

Γαμάμε ρωσίδες γιατί είναι εύκολες και έχουν στην κουλτούρα τους να γαμιούνται στο δεύτερο τρίτο ραντεβού because they don't want to lose face - όπως μου είπε ένας αυστριακός εδώ.

Από αυτό μέχρι να τις κάνουμε τις τέλειες γυναίκες, αυτές τις μικρονοικές και ΑΧΑΙΡΕΥΤΕΣ, άστο καλύτερα. Έχει πάει κανείς στο σπίτι καμμιάς από τις Ουκρανές που γαμάει; Επειδή εγώ έχω πάει, άσε να πάει στον διάολο. Φτώχια, βρώμα και δυσωδία. Έχω δει την καθαριότητα τους και την νοικοκυροσύνη τους και σε χώρο εργασίας.

Τις πάτε στα σούσι, τις βλέπετε ντυμένες σαν νυμφίδια (καύλα δεν λέω, αλλά νυμφίδια το λένε αυτό το στυλ) και τις γαμάτε μετά στα δικά σας διαμερίσματα ή ξενοδοχεία και όχι στις δικές τους βρωμερές τρώγλες.

Επειδή οι περισσότεροι από σας είσθε ή πιτσιρικάδες (άρα έλλειψη εμπειρίας από άλλες γυναίκες και κουλτούρες) ή γερόντια (γι' αυτό και σας κάθονται αυτές, κάθονται με οτιδήποτε σάπιο για ένα πιάτo φαί και κρασί) ξεπεζέψτε από το λευκό άλογο που καβαλήσατε και κοψτε τις χαζογενικεύσεις και θεωρίες του κώλου του Πίκερ Πολυτελείας kman.
καλο και περιεκτικο το ποστ
το συμπερασμα ποιο ειναι λοιπον?
επισης σε τι ηλικιες νυμφιδιων αναφερεσαι?
18-22,23 -28,29-33?
ολα εχουν την σημασια τους
δωσε το μποτομ λαιν σου λοιπον να δουμε αν κατι εν τελη εχεις πιασει απο ολο το θεμα
επισης
ΠΟΥ μενεις? :think:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
φιλος λευκορωσος μου λεει θα το κανουν 30 μερες ακουγετε χωρις βιζα για μινσκ!
παει και ο τελευτεος παραδεισος που πλεον αρχισε να γινετε τουριστικος
Τα έγραψα όλα εδώ.

 

   Μέχρι τώρα ήταν 5 μέρες χωρίς βίζα και χωρίς Ρεγκιστράτσια.Τώρα θα γίνει 30 μέρες χωρίς βίζα ΑΛΛΑ 10 μέρες χωρίς Ρεγκιστράτσια.Η Ρεγκιστράτσια δεν ειναι όπως στη Ρωσσία που πας με ενα γνωστό σου στο ταχυδρομίο....συμπληρώνεις 4 ηλίθια χαρτιά....δινεις 350 ρουβλια και σου δινουν ενα χαρτάκι που το δινεις στο αεροδρόμιο ΑΛΛΑ πας στο αστυνομικό τμήμα και μαζί με ένα ντόπιο.Η άλλη διαφορά είναι ότι ενω στη Ρωσσία υπαρχουν γραφεια που σου κανουν ρεγκιστράτσια για 1000-1500 ρουβλια στη Λευκορωσία δεν εχω ακουσει να υπαρχουν και οι ντοπιοι φοβουντε να σου κάνουν ρεγκιστράτσια!
 
σιγα ρε χαρη
Καιντι θα γίνει δηλαδη
Η μαλλον τι εκναες εσύ πριν που δεν ειχε φραι  βιζα?
Προ Χριστού ειχες παεικι αννθυμαμαι τιποτα δεν εκανες κιολας
Ευκαιρια τωρα ναναι εύκολα να πηγαινουμε και οδικώς
Το αμαξι βοηθαει πολυ αν εισαι καμακερο
Με πεζοπορια πεφτεις καθετα σε αποδοση, τουλαχιστον εγω
Ζητω η φρη βιζα λοιπον για μας
Αν γινει πολυ φραι και γι αυτες, τοτε κ μονον τοτε θα καταστραφει το μερος
Οσο ειναι μαντρωμενες οι ντεβουσκες καλα. Ειναι
Δυστηχώς οδικώς δεν μπορεις να πας αυτό ισχίει ΜΟΝΟ απο το αεροδρόμιο του Μινσκ!Για να πας οδικώς θέλεις βίζα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
απλώς για την ιστορία ... 2 επαγγελματικά ταξίδια όχι 1 ... με ένα μήνα συνολική διάρκεια ... και αρκετό αλισιβερίσι με ντόπιους ... όχι βέβαια στα καταγώγια και στα καπηλειά που συχνάζουν οι γαμιάδες του συγκεκριμένου θρεντ ... οπότε συνεχίστε απερίσπαστοι να αυτοθαυμάζεστε για τα κατορθώματα σας οι μόνιμοι θαμώνες του θρέντ και αφήστε και εμάς του άσχετους περαστικούς να διαμορφώνουμε άποψη ... και ενίοτε να την λέμε κιόλας ... καλά να 'μαστε να διαφωνούμε ...
Και μονο το οτι εισαι νδ ,σημαινει απλα οτι εισαι ΒΛΑΚΑΣ...ΠΟΥΝΚΤ
:hi: :hi: :hi:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
  Τα έγραψα όλα εδώ.     Μέχρι τώρα ήταν 5 μέρες χωρίς βίζα και χωρίς Ρεγκιστράτσια.Τώρα θα γίνει 30 μέρες χωρίς βίζα ΑΛΛΑ 10 μέρες χωρίς Ρεγκιστράτσια.Η Ρεγκιστράτσια δεν ειναι όπως στη Ρωσσία που πας με ενα γνωστό σου στο ταχυδρομίο....συμπληρώνεις 4 ηλίθια χαρτιά....δινεις 350 ρουβλια και σου δινουν ενα χαρτάκι που το δινεις στο αεροδρόμιο ΑΛΛΑ πας στο αστυνομικό τμήμα και μαζί με ένα ντόπιο.Η άλλη διαφορά είναι ότι ενω στη Ρωσσία υπαρχουν γραφεια που σου κανουν ρεγκιστράτσια για 1000-1500 ρουβλια στη Λευκορωσία δεν εχω ακουσει να υπαρχουν και οι ντοπιοι φοβουντε να σου κάνουν ρεγκιστράτσια!
  Δυστηχώς οδικώς δεν μπορεις να πας αυτό ισχίει ΜΟΝΟ απο το αεροδρόμιο του Μινσκ!Για να πας οδικώς θέλεις βίζα.
αυτο ισχυε για πριν,που ηταν πενθημερη
το διαβασες οτι ισχυει κ τωρα ?
υγ.ως προς τι η πολυμηνη αποχη σου?
προσωπικοι λογοι ?
αν θες απαντας
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
αυτο ισχυε για πριν,που ηταν πενθημερη
το διαβασες οτι ισχυει κ τωρα ?
ρεγκιστρατσια προφανως θα κανουν οσοι νοικιαζουν στους ξενους τα διαμερισματα η τα χοτελ
υγ.ως προς τι η πολυμηνη αποχη σου?
προσωπικοι λογοι ?
αν θες απαντας
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
δεν αλλαζω το κιεβ και οδυσσο σαν πολεις,χωρις ταλαιπωρια ιδικα οδυσσο ολα διπλα μου με τα ποδια
Χαρρι δεν τα αλλαζεις, αλλα εκει ειναι και ολη η σαρα και η μαρα.
Πρεπει να αλλαξεις και τοποθεσια καμια φορα. Ξεβολεψου και κανε αλλου παιχνιδι, ολο μεσα στον ιδιο βουρκο εισαι! Πηγαινε και αλλου για ψαρεμα!!! Ολοι αυτο σου λενε.
υγ. ο δημητρακης29 θα σου ελεγε να αλλαξεις και γκαρντα-ρομπα!!!
λεει μετα το 2000 στερεψε η βρυση γιατι αυτες βρηκαν μια ψευτοδουλεια και εβαλαν στεγη στο κεφαλι.δεν θελουν και πολυ αυτοι να την ψωνισουν οτι ειναι καπιοι χαχαχαχα σωστη διαπιστωση.
Ο Δασκαλος ειναι δεκαετιες μπροστα σε κοινωνιολογικη αναλυση, που θα ελεγε και ο πορνο-εμιγκραντε (καθοτι δεν ειναι τοσο πολιτειολογος)!
υγ.
Τεραστιε Τιτανα Πορνομεταναστη ΧΑΙΡΕ.
Τελικα σου κανουν μεγαλο πολεμο, σου ριξανε τα βιντεο. Ελπιζω να τα εχεις ολα και να τα ανεβασεις και σε αλλη πλατφορμα, για εμας τους φανατικους Εθνικο-Πορνο-Γαμιστες.
Φωτια και Τσεκουρι και Βαλκανικους Πυραυλους στους Πιρφορους που μας κατεστρεψαν, και στις λεσβοαδερφες που σε πολεμανε!
Ελπιζω να σε δουμε και στις ευρωεκλογες!!!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Χαρρι δεν τα αλλαζεις, αλλα εκει ειναι και ολη η σαρα και η μαρα.
Πρεπει να αλλαξεις και τοποθεσια καμια φορα. Ξεβολεψου και κανε αλλου παιχνιδι, ολο μεσα στον ιδιο βουρκο εισαι! Πηγαινε και αλλου για ψαρεμα!!! Ολοι αυτο σου λενε.Ο Δασκαλος ειναι δεκαετιες μπροστα σε κοινωνιολογικη αναλυση, που θα ελεγε και ο πορνο-εμιγκραντε!
ο χαρης οπως λεει κι ο πορνομιτσος υστερει σε στατους  :grin:
αυτο για τις γκομενες
γιατι τρωει ξυλο ομως  συνεχεια ειναι ανεξηγητο

:think:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δε μας γουσταρουν... μας λυπουνται!

Οικτος ειναι αυτο μη μπερδευεσαι...

Στα ματια των ευρωπαιων ειμαστε πλεον ο πιο βασανισμενος λαος της ευρωπης!

Τα φτωχαδακια που τους ηρθαν ολες οι συμφορες στο κεφαλι...
Όσες έχουν επαφή με Ελληνες μας λυπούντε αλλά όσες δεν έχουν πάει Ελλάδα ή έχουν πάει σε κάποιο τουριστικό μέρος και δεν έχουν δει τα χάλια και την καφρίλα ευτυχώς δεν έχουν κακή γνώμη  :)
 
ο χαρης οπως λεει κι ο πορνομιτσος υστερει σε στατους  :grin:
αυτο για τις γκομενες
γιατι τρωει ξυλο ομως  συνεχεια ειναι ανεξηγητο

:think:
Γιατί κουβαλάει πάνω του 800-1000 ευρώ και τα έχει όλα σε ένα πάκο και τα βγάζει και τα δείχνει όπου πάει  :2funny:Αθήνα από Μοναστηράκι δε νομίζω ότι θα έφτανε Ομόνοια  :2funny:

 
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
ο χαρης οπως λεει κι ο πορνομιτσος υστερει σε στατους
αυτο για τις γκομενες
γιατι τρωει ξυλο ομως  συνεχεια ειναι ανεξηγητο
Μαλλον με το ακριβα ρουχα, πεφτει στην κατηγορια για ξεζουμισμα απο την φτωχη ουκραινιδα. Ας ντυθει πιο λαικα, οπως παλιοτερα με τις φορμες.
Εκει που παει τον ξερουν και οι πετρες. Εχουν μαζευτει και ολοι οι γυφτοι της ουκρανιας που ψαχνοντε, οποτε μονο του, τον περνανε για ευκολο στοχο. Ποιος ξερει! Ισως να κανει και κατι λαθος.
Ας αλλαξει και ας ακουσει και τον Δασκαλο επ αυτου.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
αυτο ισχυε για πριν,που ηταν πενθημερη
το διαβασες οτι ισχυει κ τωρα ?
ρεγκιστρατσια προφανως θα κανουν οσοι νοικιαζουν στους ξενους τα διαμερισματα η τα χοτελ
υγ.ως προς τι η πολυμηνη αποχη σου?
προσωπικοι λογοι ?
αν θες απαντας
Γ'αυτό γράφω γιά να απαντήσω εδώ ο Τάσος γράφει γιά 7άρια 8άρια

 
Μαλλον χαχα
τον κμαν τον παω και πρεπει να επιστρεψει παραυτα με το δικο του νικ ...
ειναι ομως μεγαλο θυμα πραγματι , οταν Πετρουπολη βρηκα με λιγο ψαξιμο στα σαλον 7αρι προς 8αρι στα 3500 ρουβλια για δυο πηδηματα και Μοσχα φορτωσαμε χωρις ουτε ενα ποτο κερασμα απο night flight  κατευθειαν στο ξενοδοχειο 2 ντεβουσκες(8000 η καθεμια) για παρτουζα με ολα τα γουστα εκτος anal για ενα τριωρο ... τα λεει ολα νομιζω.
 Κκαταρχήν το Μαρκίζα κοστίζει 3.000 ρουβλια την ωρα καμιά φορά πετυχαίνεις καμια καλη γκόμενα αλλά γιά να καταλάβει ο αναγνώστης το επίπεδο είναι Φυλής!
   Π.Χ. γιά τη Мирослава γράφουν
    Уже по фоткам было понятно, что сисек там не очень много, но действительность оказалась печальнее. Возраст, как обычно, занижен, дева рожала и кормила, так что сисечные эстеты могут получить травму несовместимую с эрекцией   Απο της φωτογραφίες φένεται ότι δεν έχει βυζιά αλλά η ΄πραγματικότητα ήταν πολύ φριχτότερη.Η ηλικία όπως πάντα κατεβασμένη,έχει γεννήσει και θυλάξει οπότε η εικόνα των βυζιών της μπορεί να σας κάνει ψυχικό τράβμα μη συμβατό με την στυση! :2funny:
  Εγώ εκεί έχω VIP κάρτα και μπορώ να γαμήσω με 2.500 την ώρα αλλά έχω να βρω καλη γκόμενα μήνες τώρα της συγκεκρημένης κοπέλας θα της έβαζα 4 (απο τα κλειστα θέματα του αμούρ μου έστειλαν φωτογραφίες με ανοικτό πρόσωπο) ούτε πρόσωπο λέει πολλά έχει ένα τριγωνικό πρόσωπο.
 Σχετικά με της τιμές σε όλα τα πράγματα αν ξαναβρώ χρόνο θα προσπαθήσω να γραψω μια ανάλυση.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
Δικιο εχεις και ο Φιντελ τον εχει δει! Ελπιζω να τον δω και εγω καμια φορα...μαζι με τον Β.Π. (Το ακους Χαρρι?)
Μιλαμε να ειναι Πορνομεταναστης VS ΚΑΥΜΑΝ στο Ερωτοδικειο με Βικυ Μιχαλονακου, να λυσουν τις οποιες παρεξηγησεις! Θα σπαζαν τα κοντερ της τηλεθεασης.

ΥΓ.Τι λετε μωρε! Πατε ΚΑΛΑ? Οχι αλλο καρβουνο!
Λοιπον αυτο ειναι για κανα Βαλακανιο.Πουτσιστη, για κανα Ροδιτη, για κανα Κυπραιο η για αλογα κουρσας που θα σταματησουν τον ιπποδρομο η καποιους που να ξερουν να διαβαζουν τις γυναικες. Δεν εχω την υποδομη για κατι τετοιο! α πα παααα!
Η βρειτε παντρεμενους Κμανιστες να σας εξηγησουν το βερυκοκο!
δεν εχω λογια  :worship:

 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
εχεις εξηγηση γιατι ο χαρης ολο τρωει ξυλο η τεσπα του την πεφτουν συνεχεια??? :think:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
αυτο ισχυε για πριν,που ηταν πενθημερη
το διαβασες οτι ισχυει κ τωρα ?
ρεγκιστρατσια προφανως θα κανουν οσοι νοικιαζουν στους ξενους τα διαμερισματα η τα χοτελ
υγ.ως προς τι η πολυμηνη αποχη σου?
προσωπικοι λογοι ?
αν θες απαντας
Το γράφω επειδή πήγε φίλος μου πρόσφατα και ΚΑΝΕΝΑΣ δεν δεχόταν να του κάνει ρεγκιστράτσια οι ιδιοκτήτες των διαμερισμάτων ουτε να το συζητήσουν!Εκτός αυτού δεν δεχόντουσαν να το νοικιάσουν σε ξένο!Ηταν να πάω αλλά δεν πήγα γιατί οι τιμές γιά να ράψω 2 μπέρτες και να μου εβαφαν το Lada ειναι ίδιες με την Αγία Πετρούπολη!Είδικα να κοντίνεις ενα παντελόνι ή να ράψεις μιά μπέρτα κοστίζει ΤΟ ΙΔΙΟ!Το ίδιο ισχύει για το βάψιμο του αυτοκινήτου οπότε να πάνε να γαμηθουνε θα το βάψω μόνος μου.Αν πηγαινα θα πηγαινα να το συνδιάσω.
  Γ'αυτό και δεν πολυ΄πάω Νόβγκοροντ γιατί οι τιμες ειναι ιδιες με την  Αγία Πετρούπολη διαμέρισμα 1.000 ρουβλια τη μέρα σάουνα 1200 ρουβλια την ώρα όταν εδώ κοστίζει 1100 και μετα της 24.00 στην μία ώρα η δεύτερη είναι δώρο!Πληρωνω 2 ωρες και κάθομαι 4!το Μακ Ντόναλντς ακριβώς ίδια τιμή το υπερμάρκετ το ίδιο (έχει 2 Ллента στο Новгород) Γκόμενες έχω κ εδώ όσες θέλω οπότε δεν αξίζει πιά να πας κάπου δεν κερδίζεις τίποτα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
δηλ λες οτι ολοι οσι ξενοι πανε,γιατι πανε αρκετοι απ οτι διαβαζω σε ξενα φορουμ,μενουν ολοι μονο σε χοτελ?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
κι ολα αυτα τα διαμερισματα στο booking.com σε πιους απευθυνονται?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
οχι αρκετες για αλλους δικους μου λογους
και το πιο βασικο οτι δεν κυνηγαω τιποτα
παντως ενα 23 χρονο κι ενα 25 χρονο το βαρεσα
περσινα ξινα σταφυλια(διαβαζω τα θρεντ πισω κ σχολιαζω οτι μουρθει,με το συμπαθειο )  :ban:
,αλλα για χαρην της αληθειας
απ οτι θυμαμαι εισαι μαλλον 40-45,και καπως υπερβαρος
κι εννοεις οτι ειχες γκομενες 23 και 25,υποθετω εμφανισημες,με γκαπ εικοσι χρονιθα??
στην ελλαδα?για ελληνιδες μιλας ,καταλαβα λαθος??
και απ οτι θυμαμαι δεν εισαι στο χωρο του θεαματος,να υπαρχει καποιο μοτιβ γι αυτες...
σορρυ αλλα αν δεν εννοεις βιζιτες ελληνιδες,το θεωρω αδυνατο  :undecided:
ο αλλος που λεω εγω ο πενηνταρης που πηδαει πολλες φοιτητριες,ειναι σουπερ φιτ,αλλα το βασικο του οπλο ειναι εππαγελματιας φωτογραφος με βαθια κονε στο χωρο του μοντελινγκ
κι εκμεταλευεται αυτο ακριβως,τα ψωνια που τα δινουν ολα για να προχωρησουν,αλλιως δεν θα γαμουσε καμμια απο αυτες
στην δικη σου την περιπτωση ποιος ο λογος δηλαδη για ναρθει μια μαζι με καποιον μεγαλυτερο κι απο την μανα  της δηλαδη?
δεν σ αμφισβητω απλα μου φαινεται παραδοξο....
αν μιλας για ελληνιδες και δη γκομενες οχι βιζιτες
pls disclose  :hi:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
ΔΗΛΑΔΗ Η ΥΠΟΤΙΜΗΣΗ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑ ΤΟΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟ Κ ΤΙς ΕΞΑΓΩΓΕς ΤΟΥς???
μηπως λεμε το ασπρο μαυρο?
σε μια χωρα που εχει παραγωγη οπως οι κωλοτουρκοι,η υποτιμηση ειναι οπλο της χωρας κι εργαλειο
σε μια χωρα που πουλα μονο υπηρεσιες,εΛΛΑς,κι ειανι κ στο ευρω,το σκληρο νομισμα μπορει να γινει η ταφοπλακα....

μαστορα ηθελημενα και ελεγχομενα την εκανε την υποτιμηση ο Ταγιπ? Οπως καποτε ας πουμε σε μας ο Μαρκεζινης ?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Ο Σουλτάνος νομίζει πως μπορει να το παιξει σε διπλό-τριπλό ταμπλό (Ρωσσία-Ευρώπη-Αμερική). Η τσαπού στο λωκο (πουτσα στον κώλο) είναι ζήτημα χρόνου όμως. Όταν έρθει η στιγμή να ζητήσει την βοήθεια και δεν θα τον έχει ανάγκη πλέον ο Πούτιν δεν θα τον βρισκει καν στο τηλέφωνο.Η αντεπίθεση των Αμερικανών με την δημιουργία Κουρδικού Κράτους και η πλήρης κατάρρευση της Τούρκικης λύρας (ήδη ξεκίνησε σε μεγάλο βαθμό) θα τους γυρίσει 100 χρόνια πίσω. Η άυξηση του πληθυσμόυ θα επιτείνει το πρόβλημα της φτώχιας και τον κοινωνικών αναταράξεων. Θέμα χρόνου ειναι να τον πίει η Τουρκία κάνε υπομονη!!

Η λίρα (γιατι δεν τα διαφημιζει πολύ ο τύπος αυτα) ήταν στο 1.5 του δολαρρίου το 2014 (4 χρονια πριν) και σημερα είναι κοντα στο 5!!!!!!!!!! Απίστευτη υποτίμηση και πληθωρίσμός..Ποσο θα αντεξεί? Τα οικονομικά δεν ειναι επικοινωνίκα κόλπα οι αριθμοί ειναι αμείλικτοι!!! Και η Ελλάδα με επικοινωνιακά κόλπα κραταγε το πρόβλημα αλλά κάποια στιγμη θα σκασει είναι αναπόφευκτο.
ΔΗΛΑΔΗ Η ΥΠΟΤΙΜΗΣΗ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑ ΤΟΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟ Κ ΤΙς ΕΞΑΓΩΓΕς ΤΟΥς???
μηπως λεμε το ασπρο μαυρο?
σε μια χωρα που εχει παραγωγη οπως οι κωλοτουρκοι,η υποτιμηση ειναι οπλο της χωρας κι εργαλειο
σε μια χωρα που πουλα μονο υπηρεσιες,εΛΛΑς,κι ειανι κ στο ευρω,το σκληρο νομισμα μπορει να γινει η ταφοπλακα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom