Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Γ'αυτό γράφω γιά να απαντήσω εδώ ο Τάσος γράφει γιά 7άρια 8άρια

    Κκαταρχήν το Μαρκίζα κοστίζει 3.000 ρουβλια την ωρα καμιά φορά πετυχαίνεις καμια καλη γκόμενα αλλά γιά να καταλάβει ο αναγνώστης το επίπεδο είναι Φυλής!
   Π.Χ. γιά τη Мирослава γράφουν
    Уже по фоткам было понятно, что сисек там не очень много, но действительность оказалась печальнее. Возраст, как обычно, занижен, дева рожала и кормила, так что сисечные эстеты могут получить травму несовместимую с эрекцией   Απο της φωτογραφίες φένεται ότι δεν έχει βυζιά αλλά η ΄πραγματικότητα ήταν πολύ φριχτότερη.Η ηλικία όπως πάντα κατεβασμένη,έχει γεννήσει και θυλάξει οπότε η εικόνα των βυζιών της μπορεί να σας κάνει ψυχικό τράβμα μη συμβατό με την στυση! :2funny:
  Εγώ εκεί έχω VIP κάρτα και μπορώ να γαμήσω με 2.500 την ώρα αλλά έχω να βρω καλη γκόμενα μήνες τώρα της συγκεκρημένης κοπέλας θα της έβαζα 4 (απο τα κλειστα θέματα του αμούρ μου έστειλαν φωτογραφίες με ανοικτό πρόσωπο) ούτε πρόσωπο λέει πολλά έχει ένα τριγωνικό πρόσωπο.
 Σχετικά με της τιμές σε όλα τα πράγματα αν ξαναβρώ χρόνο θα προσπαθήσω να γραψω μια ανάλυση.
Μητσο, εμεις δωσαμε 3500 και πριν τις 6 το απογευμα μας είπαν οτι εχει και με 2000 για μιση ωρα(ενα πηδημα).
Την Μιροσλαβα την πηρε ο δικος μου , εγω πηρα την Μαιρη που ηταν 7αρι προς 8αρι ,,, μελαχροινη με γαλανα ματια και κατασπρη οπως μου αρεσει δηλ
Για αυτα τα λεφτα και δυο πηδηματα ,,, ητανε αψογη )))
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
μαστορα ηθελημενα και ελεγχομενα την εκανε την υποτιμηση ο Ταγιπ? Οπως καποτε ας πουμε σε μας ο Μαρκεζινης ?
δεν ξερω μαστορα αλλα σιγουρα οι εξαγωγες κι ο τουρισμος απογειωθηκαν
αυτο ειναι το βασικο
τ αλλα ειναι για τον δραγασακη....
δεν βλεπω ναχει καποιο προβλημα η τουρια περαν των κουρδων
αν ειχε δε θα τραμπουκιζε οπιον ειναι διπλα της σε μονιμη βαση  :think:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Μητσο, εμεις δωσαμε 3500 και πριν τις 6 το απογευμα μας είπαν οτι εχει και με 2000 για μιση ωρα(ενα πηδημα).
Την Μιροσλαβα την πηρε ο δικος μου , εγω πηρα την Μαιρη που ηταν 7αρι προς 8αρι ,,, μελαχροινη με γαλανα ματια και κατασπρη οπως μου αρεσει δηλ
Για αυτα τα λεφτα και δυο πηδηματα ,,, ητανε αψογη )))
μαλλον σαβουρα ψωνισες  :tickedoff:  ,εισαι κ μεγαλος τωρα σαν τον κμαν την επαθες που λογω πρεσβυωπιας  ψωνισε το ορθιο αγγουρι για μοντελο  :respect:
δεν ειχες υπολογισει την επανεμφανιση του πορνομιτσου   :s&m_3: κ πιαστηκες αδιαβαστος!!!

:smiley6600: :smiley6600: :smiley6600: :respect: :respect: :respect:

υγ
δεν εξηγησε ομως αν κι ειπε θα το κανει την μακρα απουσια του απο το μπου.....  :think:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
μαλλον σαβουρα ψωνισες,εισαι κ μεγαλος τωρα σαν τον κμαν την επαθες που χωνισε το αγγουρι για μοντελο  :respect:
δεν ειχες υπολογισει την επανεμφανιση του πορνομιτσου κ πιαστηκες αδιαβαστος!!!

:smiley6600: :smiley6600: :smiley6600: :respect: :respect: :respect:
Χαχαχα αντε ρε κωλογερε ,,, τεκνο ειμα ακομα  )))
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
o δασκαλος επιμενει να κατεβαινω στις περιοχες του νεα μακρι ζουμπερι και να σταματησω ουκρανια να ασχολουμε οπως κανω εδω και 3 χρονια.αλλα δεκα χρονια τα λεω εδω και 15 χρονια ειναι απιαστες.ο δασκαλος επιμενει οτι τα νεα παιδεια δεν μαθαινουν και τα ξερουν μονο απο τηλεοραση.
ο μεγας θα σας τα πει και οχτωβριο οτι αργησαν 20 χρονια να ανακαλυψουν την ουκρανια και οτι μονο μπαζα εχει η χωρα πλεον 10% αξιζουν σε εμφανιση.πολλες που αξιζαν την εκαναν σε αλλες πολιτειες χρονια.λεει μετα το 2000 στερεψε η βρυση γιατι αυτες βρηκαν μια ψευτοδουλεια και εβαλαν στεγη στο κεφαλι.δεν θελουν και πολυ αυτοι να την ψωνισουν οτι ειναι καπιοι χαχαχαχα σωστη διαπιστωση.
ενας μαλακας ουκρανοσ που καθωταν διπλα μου στα αεροπλανο ηθελε να του μιλω αγγλικα η ελληνικα.
εγω συνεχισα να του μιλω ρωσικα και τον ρωτο στα ελληνικα.ρουμανος εισαι η ουκρανοσ?
δεν μου ξαναμιλησε χαχαχα θα τον εβαζα στην θεση του και να του πω που ηταν πριν 15-20 χρονια.
υπομονη μεχρι τον οχτωβριο που θα κανει ρεσιταλ ο δασκαλος.

Ο Δάσκαλος ζεί Ελλάδα?
Όσο και να τον σέβομαι που τον σέβομαι απεριόριστα όταν είσαι εκτος Ελλάδας γρήγορα ξεχνάς την μαλακία που μας δέρνει εδω πίσω!!
Οταν μαθαίνεις στον παράδεισο του παρελθόντος δεν συμβιβάζεσαι εύκολα στην αλλαγή και τα βλέπεις μάυρα. Αλλά πίσω ειναι πάντα χειρότερα!! Όταν θα κατέβεται θα τα γράψετε μόνοι.Θέλω να δω αντίδραση όταν θα πάτε να μιλήσετε σε Ελληνίδα στο ζόυμπερι στον Ινδίανο!!!χαχαχαχα..Απλά ποτάκι ρομαντικό με κεράκια δίπ,α στην θάλλασα να λέτε ιστορίες για Ουκρανία θα είναι!!
Εγω πηγαίνω σε εξοχικό 10 μερες κάθε χρόνο ζούμπερι έχω σπίτι να μείνω εκει δίπλα στο La Costa.Και δεν έχω κανει καν κονε ποτέ όχι να γαμήσω. Και ξέρω και τους μαγαζάτορες εκει και παλι τίποτα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μητσο, εμεις δωσαμε 3500 και πριν τις 6 το απογευμα μας είπαν οτι εχει και με 2000 για μιση ωρα(ενα πηδημα).
Την Μιροσλαβα την πηρε ο δικος μου , εγω πηρα την Μαιρη που ηταν 7αρι προς 8αρι ,,, μελαχροινη με γαλανα ματια και κατασπρη οπως μου αρεσει δηλ
Για αυτα τα λεφτα και δυο πηδηματα ,,, ητανε αψογη )))
Η Μαίρη είναι γνωστή με μία φίλη μου και αυτή άβυζη είναι γ'αυτή στην αρχή οι κριτικές ήταν χάλια όταν αρχησε να δουλευει μετά έτσι κ έτσι την είχα δει σε ένα κλειστό πάρτυ που είχε κάνει το σαλόν γιά τους Ходоки να σου πω και αυτή4 παίρνει πάνω από 5 δεν παίρνει έχει και ένα ηλίθιο μακιγιάζ σαν Γκότθικ και είναι 30+.Θυμίζει αυτές που δουλεύουν στη Φυλής στο επίπεδο.Οπως μου είπαν φίλοι μου που την έχουν πηδήξει είναι πολύ παθητική ούτε μιλάει ουτε κανει τίποτα.Η Μόσχα είναι κλάσεις ανώτερη!και σε ποικηλία και σε ποιότητα εδω ολο οι ιδιες και οι ιδιες ειναι στα σαλόν Μόσχα στον περιφεριακό με 7.000-8.000 ρουβλια παιρνεις 18χρονο που εσεις θα βάζατε 10+++  :2funny: (αν παιρνουν αυτες οι μπαλότσες 7-8) και σε παρακαλαει να το παρεις μαζι γιατι μολις εχει ερθει Μόσχα απο το χωριο του.
  Η τιμη ειναι 3.000 η ωρα στο Μαρκίζα το γραφει και το σά'ι'τ τους.Το καλο ειναι οτι δεν κανουν μαλακιες με το χρόνο (να σου χτυπαν την πόρτα νωριτερα).Παντος καιρο εχει να εμφανιστει εκει καλό μουνάκι.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ο Δάσκαλος ζεί Ελλάδα?
Όσο και να τον σέβομαι που τον σέβομαι απεριόριστα όταν είσαι εκτος Ελλάδας γρήγορα ξεχνάς την μαλακία που μας δέρνει εδω πίσω!!
Οταν μαθαίνεις στον παράδεισο του παρελθόντος δεν συμβιβάζεσαι εύκολα στην αλλαγή και τα βλέπεις μάυρα. Αλλά πίσω ειναι πάντα χειρότερα!! Όταν θα κατέβεται θα τα γράψετε μόνοι.Θέλω να δω αντίδραση όταν θα πάτε να μιλήσετε σε Ελληνίδα στο ζόυμπερι στον Ινδίανο!!!χαχαχαχα..Απλά ποτάκι ρομαντικό με κεράκια δίπ,α στην θάλλασα να λέτε ιστορίες για Ουκρανία θα είναι!!
Εγω πηγαίνω σε εξοχικό 10 μερες κάθε χρόνο ζούμπερι έχω σπίτι να μείνω εκει δίπλα στο La Costa.Και δεν έχω κανει καν κονε ποτέ όχι να γαμήσω. Και ξέρω και τους μαγαζάτορες εκει και παλι τίποτα.
ο δασκαλος για 2 μηνες θα ειναι ελλαδα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μινκ θα ειναι ασφαλες και ομορφες γκομενες.ουκρανια μονο σαβουρες και αχριστες με μουλικα!
αν θελετε τετεια κατηγορια τραβατε ουκρανια αχαχαχαχαχ.δεν ενδιαφερομε για τελειωμενες.
οδυσσο κατεβηκε καθε γυφτος καθε μερα δολοφονιες με μαχαιρια διαβαζω.σημερα βρηκαν δολοφονημενη και πενηνταρα που ψαχνουν μια εβδομαδα που εφυγε απο δουλεια με τσαντα με λεφτα.βρεθηκαν μονο τα πασπορτ
και το πτωμα της.αλλοι 4 με μαχαιρωματα σκοτωθηκαν σε αποσταση κοντα απο τις περιοχεσ που βολταρω.
αν εισαι ξενος η καταλαβουν εχεισ λιγα λεφτα δεν ειναι δυσκολο να βρεθεισ στον δρομο τους.
καλα οι αλλοι που κοροιδευουν ας βαλουν φωτο να δουμε πως ειναι,μαλλον τους λυπουντε οπως τον ναυτικο
που κυκλοφπρουσε με τα παλιορουχα 5 μερεσ τα ιδια και ηταν κλανιες και μαγκια.
του τα ειπα ενα χερακι οτι λυπουντε που τον βλεπουν σαν προσφυγας απο παλαιστινη
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μιστερ λοβ αν κατεβω καλοκαιρι ελλαδα θα κανω θραυση.σας βαζω και στοιχημα οπως και θεσαλονικη
ειχα επιτυχια αν και  δεν ξαναπατησα.μεχρι κυπριες γνωστες συναντησα και μεκαλεσαν για φαι αλλα ημουν αρωστος απο την σοφια και δεν ειχα ορεξη να ξενυχτω.ελληνιδες παιζεις απο ιτερνετ που ειναι ολα τα νουμερα και οι παλιοψωλες με αναγωγη συμπεριφορα.
δεν νομιζω να τολμασ λαιφ να παιξεις και καθεσε στισ συμπεριφορες που βλεπεισ στο ιτερνετ.
ο δασκαλος επιμενει στα μαχαζια ελλαδα θα περνω χαμογελα και οχι τις συμπεριφορες των γυφτων της ουκρανιας.θα μου πεις χαμογελα μονο περνεις αλλα και ουκρανια τι παιρνω απο αυτες?
αν πιστευαν σε παραμυθια και εψαχναν δεσμους θα τις γαμουσα ολεσ στο ιτερνετ.
αλλα παντου βλεπωντασ τα ταξιδια μου,σπιτι,αυτοκινητο,ρωσικα με κανουν μπλοκ!
γιατι αραγε?μαλλον αγαπουληδες ψαχνουν ερωτιαρηδες για σοβαρο δεσμο χαχαχαχ.
εχεις δικαιο παππου αυτες που γραφουν ηλικιες μεχρι 50 ολεσ βιζιτεσ ειναι χαχαχαχ.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
ο δασκαλος για 2 μηνες θα ειναι ελλαδα

Άρα δεν ζει Ελλάδα αυτο λεώ...Το σύνδρομο που ξεχνάμε τα κουραδια πίσω.
Όταν τρως σολωμο μόνιμα ξεχνάς πως είναι τα φασόλια και αναπολέις μια κουραδοκατάσταση τα εχω πάθει και εγω που ζούσα κατα καιρούς έξω...Αλλά μερικοί μήνες Ελλάδα σε απαναφέρουν στην Πυρφορική Ελληνική πραγματικοτητα!!!

Ελλάδα όχι θράυση δεν πρόκείται να πάρετε κάν τηλέφωνο και σου βάζω ότι στοίχημα θέλεις..Αν δεν γαμας Ουκρανία θα γαμήσεις Ελλάδα? Δεν υπάρχουν αυτά συμβαίνουν μόνο σε ένα παράλληλο πλανητη!!
Εγω σου λέω έφαγα 20+ γυναικες σε 9 10ημερα ταξίδια Ουκρανία  χωρις να πληρώσω μία και Ελλάδα δυσκολεύομαι να τρωω μια το τρίμηνο (μέσο όρο)!!! Τρίμηνο που ζω κάθε μερα εδω... Και μου λές δεν γαμάς Ουκρανία και θα φάς Ελλάδα? Αποκλειέται!!Κάτι δεν κάνεις καλά!! Θα τα δεις σύντομα την παρωδιά της Ελλάδας και των Ελληνιδων..
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Είναι πραγματικά αμαρτία να πηγαίνει κανείς σε Κίεβο, Πήτερ και Μόσχα και να ψάχνει για πληρωμένο. Εκτός κι αν πηγαίνει για δουλειά και δεν έχει χρόνο να ασχοληθεί.

΄Οσον αφορά το Χάρη τι κάθεστε και ασχολείστε, χαμένη υπόθεση. Ευτυχώς που γεννήθηκε με λεφτά τουλάχιστον, αλλιώς δε θα γάμαγε ούτε κατσίκα...
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Άρα δεν ζει Ελλάδα αυτο λεώ...Το σύνδρομο που ξεχνάμε τα κουραδια πίσω.
Όταν τρως σολωμο μόνιμα ξεχνάς πως είναι τα φασόλια και αναπολέις μια κουραδοκατάσταση τα εχω πάθει και εγω που ζούσα κατα καιρούς έξω...Αλλά μερικοί μήνες Ελλάδα σε απαναφέρουν στην Πυρφορική Ελληνική πραγματικοτητα!!!

Ελλάδα όχι θράυση δεν πρόκείται να πάρετε κάν τηλέφωνο και σου βάζω ότι στοίχημα θέλεις..Αν δεν γαμας Ουκρανία θα γαμήσεις Ελλάδα? Δεν υπάρχουν αυτά συμβαίνουν μόνο σε ένα παράλληλο πλανητη!!
Εγω σου λέω έφαγα 20+ γυναικες σε 9 10ημερα ταξίδια Ουκρανία  χωρις να πληρώσω μία και Ελλάδα δυσκολεύομαι να τρωω μια το τρίμηνο (μέσο όρο)!!! Τρίμηνο που ζω κάθε μερα εδω... Και μου λές δεν γαμάς Ουκρανία και θα φάς Ελλάδα? Αποκλειέται!!Κάτι δεν κάνεις καλά!! Θα τα δεις σύντομα την παρωδιά της Ελλάδας και των Ελληνιδων..
αν νομιζεις οτι ο δασκαλος τρωει σωλομο η γαμα μουναρες θα σας τα πει τον οχτωβριο.
σε μενα εισαστε απολυτοι 100% επιτυχια ενω στο αλλο παιδι που δεν εχει ιδεα μια λετε ετσι και μια γιουβετσι.σας ειπα μην προσπαθειτε να με βγαλετε σκαρτο και οτι κανω καπειο λαθος.ας πει καπειος εδω
οτι παιζει και αυτος με τιντερ και τρωει τζαμπα η ας βαλουμε ολοι φωτο στατους και τα οπλα που διαθετουμε οπως ελεγε ο μιτσος για να βρουμε τι κανω λαθος χαχαχαχααχ.
αργησε ο διμητρακης να γραψει ελπιζω να μην τον μπαναρουν να διαβαζουμε και καμια αληθεια χαχαχαχα
πουλωντας αερα κουπανιστο και λεγωντας οτι ψαχνω δεσμο  γαμιουντε τζαμπα?
μαλλον στο μπαντου ειναι ολεσ οι πουτανεσ και στο τιντερ ολες που θελουν δεσμο δεν εχω εξηγηση.
οσες λενε ψαχνουν δεσμο αν απαντανε πραγματικα θελουν σοβαρο δεσμο$$$$$$$$$$$.
οπως εισε απολυτος μιστερ λοβ για ελλαδα ειμαι και εγω απολυτος με ουκρανια.
εχει τοσους ουκρανους που τισ γαμανε πουλωντας αερα κουπανιστο γιατι να παω με τον ξενο παραμυθα
απο την φτωχη ελλαδα?μαλλον τρελος και ο δασκαλος που λεει δεν ειμαι χειραγωγισιμος,δεν ειμαι ουκρανοσ και δεν ειμαι εκατο φορες πιο πλουσιος απο αυτες.
εκτος αν  δεν μας τα λες καλα ,ετυχε σε μενα να τισ γαμησω με ραντεβου και δεν ζητησαν τιποτα.
την επομενη μερα ζητουσαν,λεφτα,κινητα και βοηθεια.αν δεν ανταποκριθω και εξαφανιστω δεν βγαζω τισ σαλτσες και λεω τζαμπα.ειναι παραξενο οτι οπεια γαμιεται τζαμπα μονο σε σενα καθετε )))
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μιστερ λοβ δεν εχω τιντερ δεν ξερω πως να κανω προφιλ αλλα σου λεω απο ιτερνετ ολεσ μοστρα ειναι
και πουλανε μουρη.τοσα χρονια τισ ξερω και ιτερνετ και λαιφ τι να συζητω τα ιδια
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
αν δεν μπορεις εσυ θα αγορασω εγω στην γυναικα σου.
τι σχεση εχεις χαμενη υποθεση με ουκρανια,εισαι αγαμητος παντρεμενος 33 που θα ηθελες να ησουν πιο νωρις παντρεμενος!γελαω με τα ποστ σου δεν εχεισ σχεση με τισ χωρες αυτες για αυτο αντε γαμησου.
αν θες σου δινω φεισπουκ αν μου δωσεις και εσυ.μετα θα στειλω στην γθναικα σου φωτο να ερθει να την παρω καμια βολτα με το μασερατι μηπως ερθει σε οργασμο για πρωτη φορα στην ζωη της.
βαλε μας φωτο σου να σε θαυμασουμε,εμενα με ειδανε τα παιδεια που ερχωνται ουκρανια.
εσυ αλλος αποτυχημενος που κρυβεσε, φιλακια στην τσουλιτσα σου.

Τι να αγοράσεις ρε κακομοίρη, έχω και εγώ λεφτά, και εγώ τα έφτιαξα δεν τα βρήκα.
Τι να γαμήσεις ρε κακομοίρη, που δε σου κάθονται ούτε πουτάνες (εσύ τα γράφεις).

Τι να πρωτογράψω, που είσαι 1.60 με τα χέρια στην ανάταση, που δεν ξέρεις να μιλάς, που δεν ξέρεις να γράφεις (δυσλεκτικός ή απλά αγράμματος θα σε γελάσω), που είσαι διανοητικά καθυστερημένος (εν έτει 2018 δεν ξέρεις να φτιάχνεις email account, εσύ τα γράφεις), που σε πλακώνουν στα μπουκέτα οι Ουκρανοι γύφτοι και τρέχεις στον μπάρμπα σου να σε κάνει μάκια (εσύ τα γράφεις), απο που να αρχίσω και που να τελειώσω...

Είπαμε ευτυχώς έχεις λεφτά, ήταν φιλευσπλαχνη η θεά τύχη μαζί σου...

Αυτά και δεν ασχολούμαι αλλό μαζί σου, δεν αξίζει. Ούτε και τώρα ήθελα να ασχοληθώ δηλαδή, απλά σε ανέφερα ως παράδειγμα προς αποφυγή για να μην μπερδεύονται από τις μαλακίες που γράφεις οι συναγωνιστές, πρέπει απλά να σε αγνοούν.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διαγραψα τισ απαντησεισ μου στον αποτυχημενο πιο πανω δυσκολοεγραφη αλλα ελπιζω να τα διαβασε χαχαχαχ.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
κριτικη και αντιθετη αποψη δεχομε μονο απο συναγωνιστες και οχι ασχετους τρολ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Τι να αγοράσεις ρε κακομοίρη, έχω και εγώ λεφτά, και εγώ τα έφτιαξα δεν τα βρήκα.
Τι να γαμήσεις ρε κακομοίρη, που δε σου κάθονται ούτε πουτάνες (εσύ τα γράφεις).

Τι να πρωτογράψω, που είσαι 1.60 με τα χέρια στην ανάταση, που δεν ξέρεις να μιλάς, που δεν ξέρεις να γράφεις (δυσλεκτικός ή απλά αγράμματος θα σε γελάσω), που είσαι διανοητικά καθυστερημένος (εν έτει 2018 δεν ξέρεις να φτιάχνεις email account, εσύ τα γράφεις), που σε πλακώνουν στα μπουκέτα οι Ουκρανοι γύφτοι και τρέχεις στον μπάρμπα σου να σε κάνει μάκια (εσύ τα γράφεις), απο που να αρχίσω και που να τελειώσω...

Είπαμε ευτυχώς έχεις λεφτά, ήταν φιλευσπλαχνη η θεά τύχη μαζί σου...

Αυτά και δεν ασχολούμαι αλλό μαζί σου, δεν αξίζει. Ούτε και τώρα ήθελα να ασχοληθώ δηλαδή, απλά σε ανέφερα ως παράδειγμα προς αποφυγή για να μην μπερδεύονται από τις μαλακίες που γράφεις οι συναγωνιστές, πρέπει απλά να σε αγνοούν.
η γνωστη απαντηση ολων τον μαλακων σαν εσενα.που με ειδες και ποιοσ σε ξερει.
δειξε μου τι γαμας να σου πω ποιος εισαι χαχαχαχ.
τα λεω εγω,τα λεει ο δασκαλος,τα λενε ο διμητρακης και ολοι οι μονιμοι κατικοι.
τραβα μοσχα και πετρουπολη να βρεις γκομενες χαχαχαχ.κατσε με το βοδι σου να τρως παντοφλα και ασε
τις ρωσιδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom