Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ελπιζω χαρρι να εβαλες μυαλο πλεον! Ασε τις μουναρες και πιασες τις ελληνιδες φοιτητριες στην κυπρο! ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑ!
Βλεπω ομως οτι μπαινεις στο δρομο του θεου με τις ελλεηνιδες και στο δρομο του cool και του αδερφου σου με τις Ασιατισες! Παλι καλα!!!
χαχαχαχ,τωρα μιλουσα με δασκαλο.καλα ολοι παρεξηγουνε οπως ο μικροσ πιο πανω οταν λεω
δεν θα κανουν παιχνιδι.αρχιζουν μαλακιες αν δεν μπορεις εσυ εγω μπορω τουσ βαζω φωτο μου λεω βαλτε και εσεις η δειξτε μου προφαιλ κοντακτε,φεισπουκ και παλι δεν βαζουν αλλα επιμενουν ειναι καμακια,εραστες.
δεν ειναι 20 η 50 που φιλοξενησα τοσα χρονια πολλεσ δεκαδεσ και δεν ειχαν αποτελεσα.
καπειος αν ειναι μια φορα τυχεροσ δεν σημαινει θα του καθωντε συνεχεια.φιλος του εκατσε πρωτη φορα κιεβ μια μικρη απο αλλη πολλη και ερωτευτηκε κιεβο και αυτην.τελικα αυτην ολοι την γαμουσαν στα κλαμπ,πορτιεριδεσ,αραβεσ,τουρκοι αλλα επιδει φανηκε τυχεροσ με αυτην για τα επομενα 5 χρονια δεν βρηκε τιποτα!συνεχισε να ερχετε μεχρι που παντρευτικε με μια χοντρι ελληνιδα χαχαχαχ
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ελπιζω χαρρι να εβαλες μυαλο πλεον! Ασε τις μουναρες και πιασες τις ελληνιδες φοιτητριες στην κυπρο! ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑ!
Βλεπω ομως οτι μπαινεις στο δρομο του θεου με τις ελλεηνιδες και στο δρομο του cool και του αδερφου σου με τις Ασιατισες! Παλι καλα!!!
@Vril, ο χαρρις κατι παραπανω ξερει, συν το οτι κατεχει την γλωσσα.
@Χαρρι, μην ξεχνας ο Vril ειναι νεος και ωραιος, ολο και καποιο θυραμα μπορει να χτυπησει με το κορμι του, εστω και τουριστρια. (Δεν πας κανα ΠΣΚ Πραγα?)

υγ.
@ΠανοΣκληρε, συνεχισε να εισαι το πειραματοζωο μας στα κοινωνικα σαητ και να μας δινεις ενημερωση! (το κιτρινο καναρινι στο ορυχειο, κατα Κμαν!)
@ΠαΠα Βενδικτους, εγω λεω να ακολουθησεις το φιλο σου στα σοσιαλ μιντια, να σε καβατζωνει, μπας και φας καμια νεοτερη, ισως σε 2-3 χρονια να το μετανιωσεις! Δεν βλεπεις και τον χαρρι που το μετανιωσε 10 χρονια μετα! Κανε κατι τωρα free, πριν γινεις 100% Κμανιστης!
@@@@@@ o tziiiiiiiii, τινος κλωναρι ειναι???


Race and Attraction, 2009–2014

Που ειναι ο Kman να μας πει οτι ολες οι Ευρωπαιες και Πολωνεζες γαμιουνται με τον Πακι?
Οτι πει σε κατι τετοια τα ακριβως τα αντιθετα ισχυουν απλα δες τα στατιστικα (υποψιν στο πιο εναλλακτικο και open minded dating) στο link

Ο Kman εδινε σωστες πληροφοριες αλλα αμα το 1/100 το αντιστρεφεις και βγαινει 99/100 τοτε παιζει παραπληροφορηση....

 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
οπως ειπε ο διμητρακης οι γκομενες ειναι ωυχολογες ολες αυτες στο ιτερνετ...ο δασκαλος με ρωτα για ορισμενους αν δηλωνουν τα λεφτα που τους βαζουν οι γκομενες στο κομονδηνο η φοροδιαφευγουν χαχαχαχ.
Πες στον Μεταναστη να ανεβασει τα βιντεο σε αλλη πλατφορμα! Ψαχνω την μποτα απο σαλαχι!
Καλα, Ο Δασκαλος επρεπε να ηταν συγγραφεας με αυτα που λεει! Αμα γραψει βιβλιο θα γινει μπεστ σελλερ! Ειναι μετρ της κοινωνιολογιας! Παλιοτερα εαν εγραφε σε εφημεριδα, θα ηταν σαν τον Δημητρη Ψαθα η σαν τον σκηνοθετη τον Αλεκο Σακκελαριο, να του το πεις αυτο!!!
υγ.
Χαρρι μηπως ο σωστος τιτλος ειναι αλλος? ΟΛοι οι Κμανιστες εκει θα καταληξετε σε Καριμπιαν και σαλον! Και εμεις ακολουθουμε!
...δες τι λεει στο προφιλ μου?καθηγητης Πουτανο-ουκρανολογιασ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Race and Attraction, 2009–2014

Που ειναι ο Kman να μας πει οτι ολες οι Ευρωπαιες και Πολωνεζες γαμιουνται με τον Πακι?
Οτι πει σε κατι τετοια τα ακριβως τα αντιθετα ισχυουν απλα δες τα στατιστικα (υποψιν στο πιο εναλλακτικο και open minded dating) στο link

Ο Kman εδινε σωστες πληροφοριες αλλα αμα το 1/100 το αντιστρεφεις και βγαινει 99/100 τοτε παιζει παραπληροφορηση....
πανο επιβαιβαιωνω για πακιδεσ και πολωνεζες!το εγραψα πολλεσ ορες οτι ενω παλαιοτερα ολες κρατουσαν πολωνους τωρα οσες βλεπω μονο πακηδες.μαλιστα πριν 3 μερες κερασα ποτο σε μια πολονεζα και
μετα απο λιγο εμφανιστηκε ο γκομενος της που ηταν κουρδοσ!η γομενα γεματουλα μπαζο οπως αυτεσ
στο πολονεζικο τραγουδι που λεει για κεπατσηδεσ χαχαχα.αλλα μενουν οσλο και ταξιδευουν σε κυπρο,γεωργια,πολωνια!με τα λεφτα των νορβηγων οι πολιτικοι προσφυγεσ κανουν διακοπεσ χαχαχαχ.
πανω ο κμαν σε ολα ειχε δικαιο πλιροφοριες.τον εκραζα τοτε που ελεγε καμακια και μετα
ειπε την αληθεια οτι με πουτανεσ πηγαινε και μασ εκανε πλακα για να γελα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
πανο επιβαιβαιωνω για πακιδεσ και πολωνεζες!το εγραψα πολλεσ ορες οτι ενω παλαιοτερα ολες κρατουσαν πολωνους τωρα οσες βλεπω μονο πακηδες.μαλιστα πριν 3 μερες κερασα ποτο σε μια πολονεζα και
μετα απο λιγο εμφανιστηκε ο γκομενος της που ηταν κουρδοσ!η γομενα γεματουλα μπαζο οπως αυτεσ
στο πολονεζικο τραγουδι που λεει για κεπατσηδεσ χαχαχα.αλλα μενουν οσλο και ταξιδευουν σε κυπρο,γεωργια,πολωνια!με τα λεφτα των νορβηγων οι πολιτικοι προσφυγεσ κανουν διακοπεσ χαχαχαχ.
πανω ο κμαν σε ολα ειχε δικαιο πλιροφοριες.τον εκραζα τοτε που ελεγε καμακια και μετα
ειπε την αληθεια οτι με πουτανεσ πηγαινε και μασ εκανε πλακα για να γελα.

Οι Πολωνεζες ειναι οτι να ναι οποτε για τις συγκεκριμενες ισχυει πολυ παραπανω απ ολες τις Ευρωπαιες οτι μπορει να τραβηχτουν με κανεναν οτι να ναι
Αλλα και παλι λες για χοντρες η ασχημες..Γιατι οσες Πολώνεζες ειδα πραγματικα ομορφες ολες με Πολωνους ηταν απ ολα τα φιλικα ζευγαρια που ειχα οταν ημουν με Πολωνεζα ολα τα ζευγαρια ηταν Πολωνος-Πολωνεζα

Βεβαια εχει να κανει και με το τι Κουρδος η Πακις ειναι..Γνωρισα Αγγλια Πακι πιο ασπρο απο Αγγλο με μπλε ματια δεν ξερω πως στον πουτσο ειναι Πακι αυτος..Θελω να πω οτι αν ο Κουρδος βλεπεται το οτι εχει διπλα του μια αγελαδα με προγουλια δεν το λες και επιτυχια

Τα ιδια κανουν και οι μαυροι Αγγλια οσους ειδα με Αγγλιδες ηταν βουβαλια..Δηλαδη σκεφτομαι ποσο πιο τραγικο θα ηταν να εχουν μια αραπινα διπλα παρα μια Αγγλιδα που στο βαδην ενωνονται τα μπουτια της


 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
πανο και σενα αμφισβητησα στο θεμα σερβια!μετα εβαλεσ φωτο σου να δειξεις εχεισ  εμφανιση ψηλος
και ειπες μετα οτι επεζεσ με καουτσ σερφινηκ και ειπα οκ ετσι αν σε φιλοξενα μια σερβα η αλλη γκομενα μπορει και να γουσταρει.εβαλες και αλλα μυνηματα απο τα σαιτ αυτα.
αλλος φιλος εμφανισημος γυμνασμενοσ σε κιεβ,κισινιοβ,μινσκ παντα ειχε γνωστη φιλη της φιλης κυπρο να τον φιλοξενησει.περασε χαλια,καμια δεν του εκατσε και εκαναν μονο τους ξεναγους να κερνα αυτεσ και την παρεα τους.μαλακια που δεν πηγε σε χοτελ και δεν με ακουσε αυτες οι χωρες δεν ειναι για φιλοξενιες αλλα για να σε μαδανε και να γελανε.σερβια γουσταρουν ελληνες και εχουμε περισοτερες πιθανοτητες για παιχνιδι.ασ μην με παρεξηγουν λοιπον γιατι γραφω σαν γνωστης ουκρανικης πραγματικοτητας και εχω παει και σε ολεσ τισ αλλεσ χωρες που λεω δεν ειμαστε χαμενοι.σερβια πηγα 4 φορεσ τα τελευτεα 6 χρονια και σερβα γνωρισα στην τιφλιδα!μου ειπε βελιγραδι μονο απο φιλους γνωριζεις.αυτη τωρα ειναι τυφλιδα παλι σε ενα προγραμα ανταλαγησ με δουλεια και την βλεπψ με δεκαδεσ νεους φιλους γεωργιανεσ μουναρεσ και αλλεσ εθνικοτητες.παντου θεσ κυκλο,πανω κατωσαν αδικη καταρα δεν εχει πουθενα στην ευρωπη γνωριμιες.οπως ουκρανια το ιτερνετ 99% ειναι απατη
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
πανο και σενα αμφισβητησα στο θεμα σερβια!μετα εβαλεσ φωτο σου να δειξεις εχεισ  εμφανιση ψηλος
και ειπες μετα οτι επεζεσ με καουτσ σερφινηκ και ειπα οκ ετσι αν σε φιλοξενα μια σερβα η αλλη γκομενα μπορει και να γουσταρει.εβαλες και αλλα μυνηματα απο τα σαιτ αυτα.
αλλος φιλος εμφανισημος γυμνασμενοσ σε κιεβ,κισινιοβ,μινσκ παντα ειχε γνωστη φιλη της φιλης κυπρο να τον φιλοξενησει.περασε χαλια,καμια δεν του εκατσε και εκαναν μονο τους ξεναγους να κερνα αυτεσ και την παρεα τους.μαλακια που δεν πηγε σε χοτελ και δεν με ακουσε αυτες οι χωρες δεν ειναι για φιλοξενιες αλλα για να σε μαδανε και να γελανε.σερβια γουσταρουν ελληνες και εχουμε περισοτερες πιθανοτητες για παιχνιδι.ασ μην με παρεξηγουν λοιπον γιατι γραφω σαν γνωστης ουκρανικης πραγματικοτητας και εχω παει και σε ολεσ τισ αλλεσ χωρες που λεω δεν ειμαστε χαμενοι.σερβια πηγα 4 φορεσ τα τελευτεα 6 χρονια και σερβα γνωρισα στην τιφλιδα!μου ειπε βελιγραδι μονο απο φιλους γνωριζεις.αυτη τωρα ειναι τυφλιδα παλι σε ενα προγραμα ανταλαγησ με δουλεια και την βλεπψ με δεκαδεσ νεους φιλους γεωργιανεσ μουναρεσ και αλλεσ εθνικοτητες.παντου θεσ κυκλο,πανω κατωσαν αδικη καταρα δεν εχει πουθενα στην ευρωπη γνωριμιες.οπως ουκρανια το ιτερνετ 99% ειναι απατη

Μετραει 10% η εμφανιση και 10% το status και 80% το μπλα μπλα
Αν ξερεις τι να πεις γαμας, η Σερβα θελει αλλο μπλα μπλα απ οτι η Ελληνιδα απ οτι η Αμερικανα απ οτι η Πολωνεζα και παει λεγοντας
Εγω ψηλος και σχετικα γυμνασμενος ειμαι αλλα σε καμια περιπτωση δεν οφειλεται εκει η επιτυχια μου αλλα στο τι θα πω

Πολλοι δεν το καταλαβαινουν αυτο..Εχω γνωστο Κρητικο μοντελο(εχει παρει μερος σε φωτογραφησεις) πραγματικα ωραιος αλλα δεν γαμαει καμια γιατι δεν μπορει να βαλει σε μια σειρα δεκα λεξεις..Τον ακους και λες βλακας πριν τελειωσει την πρωτη προταση
Σκεψου ποσο ξενερωνει μια γυναικα με εναν τετοιο η γυναικα θελει να της γαμησεις το μυαλο πρωτα και μετα το σωμα
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εμενα μεχρι και επι πληρωμη μαθηματα μου εχουν προτεινει παλικαρια απο couch που εχουν δει τι επιτυχιες εχω
Να με πληρωνουν και να κανονιζουμε με γυναικες ωστε να ακουνε τι λεω, να βλεπουν πως κινουμε κτλπ
Ειπα σε εναν οκ ελα τσαμπε σιγα μην σου παρω λεφτα
Και αντι να παρακολουθει τι κανω αρχισε τα δικα του και μου γαμησε τελειως το σκηνικο που εψηνα με δυο αμερικανες
Αν με αφηνε λιγο να συνεχισω αυτο που ελεγα θα γαμουσαμε και οι δυο αλλα το εκαψε τελειως
Τον ειχε ρωτησει η αλλη γιατι χρησιμοποιει couch και ειχε πει για να γνωριζει γυναικες ενω του ειχα πει τι πρεπει να πει...Μεγα φαουλ εκανε και υστερα μου ελεγε εε σιγα μην καναμε κατι..Γραμμη δεν ειχε παρει οτι οταν μια γυναικα γελαει τοσο πολυ σε καθε σου κουβεντα σημαινει σιγουρα γαμησι

Ελλαδα αδερφε λιγοι παραδεχονται τα λαθη τους εγω εφαγα δεκαδες πιτες με χυλο μεχρι να βελτιωθω..Οι 9/10 θελουν να πιστευουν οτι τα κανουν ολα καλα και απλα δεν βρεθηκε μια να εκτιμησει.
Ενω η αληθεια ειναι οτι οι 9/10 δεν εχουν ιδεα πως να φερουν μια γυναικα εκει που πρεπει..Σε καθε τι που λεει μια γυναικα πρεπει να απαντας..και αν ειναι δυνατον να απαντας με τετοιο τροπο που να μην το περιμενει να νιωσει οτι και να πει θα πεις κατι εξυπνο δηλαδη να την κανεις να κρεμετε απ τα χειλη σου

Αυτο οποιος το κανει γαμαει
Ουτε λεφτα θες οσο νομιζει ο μεσος αντρας οτι θελει ουτε το υπερτατο σωμα ουτε εμφανιση κλαρινογαμπρου.Η αποδειξη ειμαι εγω,στα 9/10 γαμησια που ριχνω χαλαω ταληρα

Απλα ειναι η ευκολη λυση να λες εε ολες λεφτα θελουν ωστε να αποφευγεις την αυτο-βελτιωση που απαιτει κοπο




 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ουκρανια βλεπουν το στατους για αυτο η αλλη με τρελανε μυνηματα η κοπελα με το πορσε.
οπειος εχει κοντακτε να την δειξω και σεπτεβριο θα δειξω στον σπυρο τα μυνηματα
που την αποριψα και οι φιλοι μου τραβανε βυζια χαχαχαχα.
οχτωβριο οταν θα μιλησει ο δασκαλος θα θυμηθουν οι παλιοι και θα μαθουν οι νεοτεροι τι εστι κιεβ.
σας ειπα προχτες ο δασκαλος ειπε οτι ουκρανια γκομενιαζουν τον πιο νεο,χειραγωγισιμο,λεφτα,ουκρανο.
ειπα δασκαλε ατου εχω την καλη εμφανιση και το χρημα.απαντησε ο μεγα δασκαλος δεν εισαι εκατο φορες
ομως πιο πλουσιος απο τους ουκρανους και δεν εισαι ουκρανος!!!!ουτε χειραγωγισιμος πλεον εισε να σε κανουν οτι θελουν αρα μου λεει οπειδηποτε ρατσα θεσ ασχολεισου εκτος απο αυτες.
σημερα ειπε να μην παω χαρκοβ δεκεβριο και να παω αθηνα.επιμενει θα εχω επιτυχια ελλαδα πιο πολυ απο
κιεβ και χαρκοβ!τωρα μου μπηκε στο μυαλο χαρκοβ θα δω τι θα κανω
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εγω σου μιλαω για νορμαλ γυναικες που καυλωνουν με το τι θα πεις με το μυαλο σου και υστερα με το καβλι σου..

Τα λεφτα παιζουν ρολο σιγουρα αλλα μικρο θεωρω,εχω χασει Ουκρανεζα που γαμηθηκε με το αφεντικο της γιατι της πηρε χρυσο κολιε..Και ομως το πιστευω οτι ο χοντρος υπερηλικας αποκλειεται να την κανει να γελασει οπως εγω
Ας μην μιλησω για γαμησια και την ντροπη που θα νιωθει να κυκλοφορει Αθηνα με εναν κοιλαρα σε σχεση με εμενα η οποιονδηποτε στην ηλικια της..


Εφοσον ζεις Ουκρανια θα τα ξερεις και καλυτερα αλλα σκεψου μηπως πας και σε μια συγκεκριμενη κατηγορια συνειδητα η υποσυνειδητα,μηπως δηλαδη δειχνεις οτι εχεις φραγκα και ετσι σε προσεγγιζουν και γυναικες που κοιτανε να φανε οτι μπορεσουν?

Γιατι αμα δειχνεις αυτο που εχεις τοτε παιζεις με ανοιχτα χαρτια
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Οι Πολωνεζες ειναι οτι να ναι οποτε για τις συγκεκριμενες ισχυει πολυ παραπανω απ ολες τις Ευρωπαιες οτι μπορει να τραβηχτουν με κανεναν οτι να ναι
Αλλα και παλι λες για χοντρες η ασχημες..Γιατι οσες Πολώνεζες ειδα πραγματικα ομορφες ολες με Πολωνους ηταν απ ολα τα φιλικα ζευγαρια που ειχα οταν ημουν με Πολωνεζα ολα τα ζευγαρια ηταν Πολωνος-Πολωνεζα

Βεβαια εχει να κανει και με το τι Κουρδος η Πακις ειναι..Γνωρισα Αγγλια Πακι πιο ασπρο απο Αγγλο με μπλε ματια δεν ξερω πως στον πουτσο ειναι Πακι αυτος..Θελω να πω οτι αν ο Κουρδος βλεπεται το οτι εχει διπλα του μια αγελαδα με προγουλια δεν το λες και επιτυχια

Τα ιδια κανουν και οι μαυροι Αγγλια οσους ειδα με Αγγλιδες ηταν βουβαλια..Δηλαδη σκεφτομαι ποσο πιο τραγικο θα ηταν να εχουν μια αραπινα διπλα παρα μια Αγγλιδα που στο βαδην ενωνονται τα μπουτια της

Οσο μεγαλωνουμε μαθαίνουμε και βγάζουμε συμπέρασματα σοφίας. Αφιέρωσα την ζωή μου στις Πολωνεζες και εζησα και Πολωνία και μετά απο ολα αυτά τα χρόνια αν και πέρασα καλά μαζί τους ( να είμαι δίκαιος)  θα πω το εξής και θα το ανάλυσω να γίνει σαφές.

Όταν ασχολείσαι με Πολωνεζα υποβοβιβαζεις απόλυτα  τον εαυτό σου. Τον φτάνεις στο μηδέν. Τι σημαίνει αυτό?

Με έχει άφησει Πολωνεζα για άντρα τριάρι σε εμφάνιση,Πακιστανο,φτωχό και αμορφωτο. Άλλη για ινδο και άλλη για βρωμιάρη να μυρίζει χοντρό Αραβα!! Άντρες χειρότερους απο τα φανάρια στην  Αθήνα..
Απλα δεν έχουν γούστο οι γκομενες είναι τρελές και είναι προσβολή να βάζεις τον εαυτό σου απέναντι σε αυτούς τους υποαναπτυκτους, Σε καμία άλλη φυλή στον πλανήτη δεν έχω αντιμετωπίσει τέτοιες κατάστασεις..

Πάντα θα περιμένουν να γαμησουμε εμείς και μετά αν μείνει τίποτα θα φάνε και αυτοι.Ειναι ο νόμος της φύσης και της λογικής που ισχύει παντού εκτός απο την Πολωνία.Εισαι λευκός εφταρι,καθαρός έξυπνος κλπ ε ναι εσυ θα γαμησεις απέναντι σε ένα τριάρι,άσχημο μαυριδερο μουσουλμανο, αλλα στην Πολωνία αυτό δεν ισχύει πάντα. Οπότε μετά απο χρόνια κατάλαβα πως υποβιβαζα απλά τον εαυτό μου όταν ασχολιομουν με αυτές. Είναι κομπλεξικες οι γκομενες τέλος!!Ψάχνουν τους κατωτερους!!

Όπως λέει και ο δάσκαλος rooshv και τα έχω ζήσει απείρως στην πράξη τραβάτε Πακιστάνοι και ινδοι μόνο στην Πολωνία γιατί μόνο εκεί έχετε ελπίδα να βρειτε κάτι με το μυαλό που κουβαλανε.

Αν έχεις αξία Πολωνία πιστεύω απλά αδικεισαι πας σε άλλες Ανατολικες χώρες και Ουκρανία που θα πάρεις αυτό που πραγματικά αξίζεις.

 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Μην γράφεις τέτοια και φύγει το μισό Μπού και πάει Πολωνία  :2funny:.
Όμως δεν θα ήταν άσχημη ιδέα να βάλουμε αφίσες στο κέντρο της Αθήνας ότι υπάρχουν τέτοιες γυναίκες εκεί και ότι δίνουν και επιδόματα να φύγουν όλοι οι λάθρο  :grin:.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Αν θεωρει πως είναι σαν τις φωτος παρακάτω (τυχαίες απο τα πάρτυ εκει στο facebook που ποσταρουν) ας πάει..Εγω εχω αλλάξει επίπεδο πλέον. Δεν παλέυω με τους πάκηδες μαζί. Είναι απλά προσβολή του εαυτού μας.. Ολα βήματα είναι και εμπειρίες..Ο δρόμος ανοιχτός ο καθένας ακολουθεί. Μην κόβουμε φτερά όπως ο Χάρης που λέει στο παιδί μην πάει να βγάλει τα ραντεβού απο το Tinder στο Κίεβο..Ασε το παλικαράκι ρε Χάρη που είναι και νέος να παλέψει. Να μάθει.
 

Συνημμένα

  • 3.jpg
    3.jpg
    45,3 KB · Εμφανίσεις: 20
  • 333.jpg
    333.jpg
    69,6 KB · Εμφανίσεις: 22
  • 1222.jpg
    1222.jpg
    54,6 KB · Εμφανίσεις: 18
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Αν θεωρει πως είναι σαν τις φωτος παρακάτω (τυχαίες απο τα πάρτυ εκει στο facebook που ποσταρουν) ας πάει..Εγω εχω αλλάξει επίπεδο πλέον. Δεν παλέυω με τους πάκηδες μαζί. Είναι απλά προσβολή του εαυτού μας.. Ολα βήματα είναι και εμπειρίες..Ο δρόμος ανοιχτός ο καθένας ακολουθεί. Μην κόβουμε φτερά όπως ο Χάρης που λέει στο παιδί μην πάει να βγάλει τα ραντεβού απο το Tinder στο Κίεβο..Ασε το παλικαράκι ρε Χάρη που είναι και νέος να παλέψει. Να μάθει.
Εσύ τελικά τι πιστεύεις; Γιατί έχω μπερδευτεί.. Θεωρείς ότι γαμαει κάποιος με το Τιντερ στο Κίεβο ή όχι; Αν ήμουν εκεί, θα άξιζε να ασχοληθώ ή θα έτρωγα τα μούτρα μου;
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Εσύ τελικά τι πιστεύεις; Γιατί έχω μπερδευτεί.. Θεωρείς ότι γαμαει κάποιος με το Τιντερ στο Κίεβο ή όχι; Αν ήμουν εκεί, θα άξιζε να ασχοληθώ ή θα έτρωγα τα μούτρα μου;

εγω δεν εχω ασχοληθει καθολου με tinder διοτι δεν με απασχολει να φαω αρκετες εργατωρες σε συζητηση και 3-4 ραντεβου μεχρι να πηδηξω αλλά θα σου ελεγα γενικα να εχεις και μια εναλακτικη αν δεν γινει κατι απο το tinder πχ. να  ψαχτεις σε πληρωμενο.

γιατι ως τουριστας 1 εβδομαδας ας πουμε οτι με τους καλυτερους οιωνους στα ραντεβου σου θα πηδηξεις την τριτη με τεταρτη μερα  :hi:

αυτο σου το λεω με πλήρη επιγνωση, μην νομιζουν καποιοι οτι οι ουκρανες με το που θα βγεις για καφε και φαγητο θα σου ανοιξουν τα ποδια αμεσως στο πι και φι.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Εσύ τελικά τι πιστεύεις; Γιατί έχω μπερδευτεί.. Θεωρείς ότι γαμαει κάποιος με το Τιντερ στο Κίεβο ή όχι; Αν ήμουν εκεί, θα άξιζε να ασχοληθώ ή θα έτρωγα τα μούτρα μου;
Εσύ τελικά τι πιστεύεις; Γιατί έχω μπερδευτεί.. Θεωρείς ότι γαμαει κάποιος με το Τιντερ στο Κίεβο ή όχι; Αν ήμουν εκεί, θα άξιζε να ασχοληθώ ή θα έτρωγα τα μούτρα μου;
Εσύ τελικά τι πιστεύεις; Γιατί έχω μπερδευτεί.. Θεωρείς ότι γαμαει κάποιος με το Τιντερ στο Κίεβο ή όχι; Αν ήμουν εκεί, θα άξιζε να ασχοληθώ ή θα έτρωγα τα μούτρα μου;

Η πίστη είναι χαρακτηριστικό της θρησκείας. Εγω δεν πιστεύω αλλά πράττω!!
Απο την στιγμή που έχω φάει σε μια διετία γύρω στις 20 Ουκρανεζες στο Κίεβο μόνο απο tinder και badoο είναι προφανές πως το προτείνω ανεπιφύλακτα. Απλα έχει τους όρους του το παιχνίδι. Πας για maximum 7αρια, κανείς 2-3 ραντεβού μέχρι να κάτσουν, καθεσε 10ημερο την κάθε φορά minimum και Κάνεις και 5 ταξιδακια το χρόνο. Με αυτούς τους όρους θα λιώσεις στην πουτσα!!Απλα υπάρχει πτώση πλεον λόγω βίζας αλλα για καμια διετία τριετία θα έχει ακομα υλικό. Μετά τα βλέπω πολύ πιο δύσκολα.
Απορώ με Χάρη τι δεν πράττει καλά και βρίζει τα ραντεβού απο tinder. Όταν έχεις 50-60 Matches πως είναι δυνατόν να μην σου κάθονται 4-5 στατιστικά και μόνο.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Η πίστη είναι χαρακτηριστικό της θρησκείας. Εγω δεν πιστεύω αλλά πράττω!!
Απο την στιγμή που έχω φάει σε μια διετία γύρω στις 20 Ουκρανεζες στο Κίεβο μόνο απο tinder και badoο είναι προφανές πως το προτείνω ανεπιφύλακτα. Απλα έχει τους όρους του το παιχνίδι. Πας για maximum 7αρια, κανείς 2-3 ραντεβού μέχρι να κάτσουν, καθεσε 10ημερο την κάθε φορά minimum και Κάνεις και 5 ταξιδακια το χρόνο. Με αυτούς τους όρους θα λιώσεις στην πουτσα!!Απλα υπάρχει πτώση πλεον λόγω βίζας αλλα για καμια διετία τριετία θα έχει ακομα υλικό. Μετά τα βλέπω πολύ πιο δύσκολα.
Απορώ με Χάρη τι δεν πράττει καλά και βρίζει τα ραντεβού απο tinder. Όταν έχεις 50-60 Matches πως είναι δυνατόν να μην σου κάθονται 4-5 στατιστικά και μόνο.

γιατρε στο τσακ ειμαι να κανω λογαριασμο στο tinder και εγω, ο λογος που δεν εχω κανει εως τωρα ειναι οτι δεν εχω την υπομονη να ασχοληθω. συν του οτι βολευομαι με τα κονε που εχω αλλά και το πληρωμενο που το βρισκεις σε καθε γωνιά του  κιεβου

να ξερεις οτι εσυ που αχολεισαι με tinder  και εχεις επιτυχιες στο κιεβο, Ρωσια θα κανεις παρτυ απο τα matches  :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Η πίστη είναι χαρακτηριστικό της θρησκείας. Εγω δεν πιστεύω αλλά πράττω!!
Απο την στιγμή που έχω φάει σε μια διετία γύρω στις 20 Ουκρανεζες στο Κίεβο μόνο απο tinder και badoο είναι προφανές πως το προτείνω ανεπιφύλακτα. Απλα έχει τους όρους του το παιχνίδι. Πας για maximum 7αρια, κανείς 2-3 ραντεβού μέχρι να κάτσουν, καθεσε 10ημερο την κάθε φορά minimum και Κάνεις και 5 ταξιδακια το χρόνο. Με αυτούς τους όρους θα λιώσεις στην πουτσα!!Απλα υπάρχει πτώση πλεον λόγω βίζας αλλα για καμια διετία τριετία θα έχει ακομα υλικό. Μετά τα βλέπω πολύ πιο δύσκολα.
Απορώ με Χάρη τι δεν πράττει καλά και βρίζει τα ραντεβού απο tinder. Όταν έχεις 50-60 Matches πως είναι δυνατόν να μην σου κάθονται 4-5 στατιστικά και μόνο.
Και τότε τι εννοούσες "άσε το παλικάρι να μάθει"; Μου ακούστηκε λιγάκι δυσοίωνο αυτό.  :o Κατά τα άλλα το πείραμά μου έχει καταλήξει στα ίδια ακριβώς συμπεράσματα με αυτά που γράφεις για τις ουκρανίδες. Αν και έχουν συμφωνήσει σε καφέ και 8-9ρια, όχι 7 max όπως λες.

Μα καλά, τι δουλειά κάνεις και πηγαίνεις 5 φορές το χρόνο Ουκρανία από 10 μέρες τουλάχιστον τη φορά; :O Εκτός του ότι τρως κανένα διχίλιαρο σε ταξίδια, καμία δουλειά δε σου δίνει τόση άδεια.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Και τότε τι εννοούσες "άσε το παλικάρι να μάθει"; Μου ακούστηκε λιγάκι δυσοίωνο αυτό.  :o Κατά τα άλλα το πείραμά μου έχει καταλήξει στα ίδια ακριβώς συμπεράσματα με αυτά που γράφεις για τις ουκρανίδες. Αν και έχουν συμφωνήσει σε καφέ και 8-9ρια, όχι 7 max όπως λες.

Μα καλά, τι δουλειά κάνεις και πηγαίνεις 5 φορές το χρόνο Ουκρανία από 10 μέρες τουλάχιστον τη φορά; :O Εκτός του ότι τρως κανένα διχίλιαρο σε ταξίδια, καμία δουλειά δε σου δίνει τόση άδεια.

8αρια 9αρια συνήθως λένε για καφέ αλλα το πάνε αλλού!! Ζητάνε μετρητο μετά. Απο προσωπικη εμπειρία και κυρίως στα διαδικτυακά. 9αρι διαδίκτυο tinder Ουκρανία καθαρό να μην περίμενει χρήμα 1στα 100.000!!αλλα μπορεί να τύχει. Εγω γραφω το σύνηθες που είναι 7αρακια.

10 μέρες αν φύγεις Παρασκευή μετά την δουλειά και βάλεις τα σκ είναι 5 μέρες άδεια! Απλα αν μπεις στην διαδικασία αυτή ξεχνάς χαζοαδειες να πηγαίνεις στα αγαμητα ελληνικά νησιά κλπ. Παίρνεις πέντε πεντάημερα το χρόνο και Κάνεις έτσι 5 δεκαήμερα ταξίδακια. Εγω εχω και παραπάνω μέρες πιυ τις πουλάω για συνέδρια κλπ. Αλλα για τον μέσο όρο που έχει 25 μέρες άδεια το χρόνο τουλάχιστον 4 καλά ταξίδια φτιάχνει αρκεί να το θελει πραγματικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom