Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Παπαρια αν θες την γνωμη μου
Ο καθε Ελληνας νομιζει οτι ειναι σπουδαιος που στο κατω κατω σε ολα τα Βαλκανια το βλεπεις
Η Ελλαδα παντα ετσι ητανε οπως πχ ειναι και ο τηγανοκεφαλος που στην Αλβανια βρωμανε τα χνωτα τους απ την πεινα αλλα εχουν ολοι mercedes
Στην Ελλαδα εε ολοι θελανε την καλη ζωη και cayen
Μεχρι και εγινε το μπαμ

Ακομα και αυριο αν βγουν λεφτοδεντρα παλι ολοι οι Ελληνες θα τρεχουν Αραχωβα Μυκονο θα εχουν τζιπ και θα ζητανε θεση στο Δημοσιο

Τιποτα δεν εχει αλλαξει για αυτο να ευχεσαι να μεινουν χρονια τα μνημονια μπας και βαλει μυαλο ο κοσμος
Αυτό που λέω περιγραφεις
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Αυτό που λέω περιγραφεις
Αυτό που λέω περιγραφεις

Ναι
Αλλα απο ποτε οριζεις την κριση αξιων?Αν την οριζεις απ το 1990 συμφωνουμε γιατι καποιοι λενε οτι η κριση αυτη ηρθε με το Ευρω ενω εγω διαφωνω θεωρω οτι απλα τοτε "βγηκαν γουστα"
Ηδη απο Παπανδρεου ειχαμε περασει στην εποχη του λαικισμου και απο τοτε αρχισε η καθοδος και ας φαινοτανε ανοδος


 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
εκτος τουρκικων συνορων ειναι πολυ πιο ευκολο να  πηδηξεις Τουρκαλα  απο οτι Ρωσιδα εκτος Ρωσιας χωρις $$$.

ειναι γενικα πολυ θερμες γυναικες οι τουρκαλες στο κρεβατι και κανουν super τσιμπουκι ισως γιατι ειναι μαθημενες απο τον ναργιλε  :2funny: :2funny: :2funny:

ισχύει και για τις ελληνιδες οτι εκτος συνορων ειναι οι μεγαλυτερες γαμιολες και εντος συνορων πουριτανες.

Ποιες Ελληνιδες ειναι αστειο να τις αναφερουμε
Μιλαω με τον φιλο μου ειναι διακοπες Αμερικη μου λεει γνωρισε μια Ελληνιδα παρεα με Ινδο και την γαμησε το ιδιο βραδυ ο φιλος.
Και τι του πεταξε...Ασε αυτο το διμηνο εχω κανει 4 φορες διακοπη εγκυμοσυνης

Ναι αυτο θα στα πουνε μονο στο εξωτερικο
Εδω ντρεπονται αν και τα στοιχεια δειχνουν οτι η Ελλαδα ειναι πρωτη χωρα στην Ευρωπη δεν ξερω αν ειναι και παγκοσμια σε εκτρωσεις αναλογικα με τον πληθυσμο μας


Πρώτη η Ελλάδα στις εκτρώσεις σε όλη την Ευρώπη!

Την πρώτη θέση πανευρωπαϊκά στις διακοπές κυήσεων καταλαμβάνει πλέον η Ελλάδα καθώς το 22% των Ελληνίδων δηλώνει ότι έχει κάνει τουλάχιστον μία έκτρωση, ενώ το 10% των γυναικών που υφίστανται τέτοιου είδους επεμβάσεις είναι εφηβικής ηλικίας

Αλλα ξεχασα οι Ρωσιδες και οι Ανατολικες ειναι οι π..νες ενω αυτες που ριχνουν τα παιδια ενα προς ενα ειναι καλες

Μιληστε με ΕΛληνιδες για τετοια θεματα να σας πουν εε και τι εγινε αν δεν περασει κανας μηνας μπορεις να πετας οσα παιδια θελεις
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Ποιες Ελληνιδες ειναι αστειο να τις αναφερουμε
Μιλαω με τον φιλο μου ειναι διακοπες Αμερικη μου λεει γνωρισε μια Ελληνιδα παρεα με Ινδο και την γαμησε το ιδιο βραδυ ο φιλος.
Και τι του πεταξε...Ασε αυτο το διμηνο εχω κανει 4 φορες διακοπη εγκυμοσυνης

Ναι αυτο θα στα πουνε μονο στο εξωτερικο
Εδω ντρεπονται αν και τα στοιχεια δειχνουν οτι η Ελλαδα ειναι πρωτη χωρα στην Ευρωπη δεν ξερω αν ειναι και παγκοσμια σε εκτρωσεις αναλογικα με τον πληθυσμο μας


Πρώτη η Ελλάδα στις εκτρώσεις σε όλη την Ευρώπη!

Την πρώτη θέση πανευρωπαϊκά στις διακοπές κυήσεων καταλαμβάνει πλέον η Ελλάδα καθώς το 22% των Ελληνίδων δηλώνει ότι έχει κάνει τουλάχιστον μία έκτρωση, ενώ το 10% των γυναικών που υφίστανται τέτοιου είδους επεμβάσεις είναι εφηβικής ηλικίας

Αλλα ξεχασα οι Ρωσιδες και οι Ανατολικες ειναι οι π..νες ενω αυτες που ριχνουν τα παιδια ενα προς ενα ειναι καλες

Μιληστε με ΕΛληνιδες για τετοια θεματα να σας πουν εε και τι εγινε αν δεν περασει κανας μηνας μπορεις να πετας οσα παιδια θελεις

οι ελληνιδες γουσταρουν κρεμπιε στο μουνακι τους τυπε  :grin:

που να ξερες τι κρεμπιεδες εχω ριξει σε πουριτανες ελληνιδες  :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Ήμουν περίεργος με αυτά που γράφονται εδώ μέσα και ξεκίνησα από χθες ένα πείραμα με πληρωμένη έκδοση του Τίντερ στο Κίεβο. Αυτή τη στιγμή έχω εξαντλήσει όλη την πόλη σε ακτίνα 15χλμ και έχω κάπου 65 matches. Ίσως λίγα παρά τις πολύ καλές φωτό μου, αλλά ίσως παίζει ρόλο ότι στο φακό δε χαμογελάω όπως προτείνει ο DR_LOVE, αλλά συνηθίζω να βγαίνω σοβαρός και να κοιτάω αλλού. Τα αποτελέσματα μέχρι στιγμής είναι εντυπωσιακά. Αυτό που σίγουρα επιβεβαίωσα είναι ότι τα one night stands και τα hookups δε συνηθίζονται, αλλά οι γκόμενες είναι πρόθυμες για συνάντηση από το 3ο-4ο κιόλας μήνυμα. Κάτι άλλο που εντυπωσίασε είναι ότι είναι δεκτικές σε συνάντηση για καφέ και όχι δείπνα και μαλακίες, όπως λέγεται. Βέβαια είμαι μικρός οπότε ξέρουν ότι δε θα πάρουν σπονσοριλίκια από μένα. Και φυσικά όλες είναι 2 νούμερα τουλάχιστον ομορφότερες από τα αντίστοιχα matches μου στην Αθήνα. Άντε 1-2 μπάζα να υπήρχαν όπου δεν έστειλα. Θα επανέλθω σύντομα με ακριβή στατιστικά των πειραμάτων μου.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ναι
Αλλα απο ποτε οριζεις την κριση αξιων?Αν την οριζεις απ το 1990 συμφωνουμε γιατι καποιοι λενε οτι η κριση αυτη ηρθε με το Ευρω ενω εγω διαφωνω θεωρω οτι απλα τοτε "βγηκαν γουστα"
Ηδη απο Παπανδρεου ειχαμε περασει στην εποχη του λαικισμου και απο τοτε αρχισε η καθοδος και ας φαινοτανε ανοδος
Το τι είναι κρίση αξιών σε μια δημοκρατία σηκώνει να γράψω ένα σεντόνι που μόνο το χειμώνα θα βρω χρόνο! Τώρα μπορώ να πω μόνο το εξής---->
Είναι μια κατάσταση όπου το κάθε άτομο ξεχωριστά  ενός συνόλου αγνοεί το ρόλο του μέσα σε αυτό!

Αυτή είναι η γενεσιουργός αιτία όλων των στρεβλών καταστάσεων που μέρος είναι η οικονομία αλλά και άλλα πολλά όπως η ασφάλεια η κοινωνική ευμάρεια η πρόοδος κτλ
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.912
Like
1.434
Πόντοι
216
πριν απο λίγο μου έδειχνε μια τα μυνήματα που δέχεται Tinder απο τους Ελληνάρες.Μετα απο αυτά δεν απορώ γιατι εξαιτίας των μαλάκων πυρφόρων κάηκαν τα dating sites Ελλάδα.

Πρώτο μύνημα.

Καλησπέρα Γαμησάκι?

Ειμαι καβλωμένος θες να βρεθούμε?

Σταζεις μωρό μου?

Φυσικά διέγραψε tinder και τα κράτησε screenshots να τα δείχνει πόσο σκατά έιναι εκεί στις φίλες της. Και μετά ψάχνουμε να δούμε τι φταίει.Οι μαλάκες έδιωξαν και αυτες τις λίγες που μπαίναν!!

Ειναι που ειναι για τον πέο οι Ελληνίδες, βάλε και την ηλιθιότητα πολλων βοδιών Ελλήνων δεν υπάρχει σωτηρία δυστυχως!!

Πραγματικα...αθλιο επιπεδο και πολλων Ελληνων...
Και στην πιο καριολα, δεν μιλας ετσι...
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.912
Like
1.434
Πόντοι
216
panosskiros, τουρκαλες απο ποιο dating site παιζεις;
πχ στο badoo γινεται αξιολογο παιχνιδι;
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ήμουν περίεργος με αυτά που γράφονται εδώ μέσα και ξεκίνησα από χθες ένα πείραμα με πληρωμένη έκδοση του Τίντερ στο Κίεβο. Αυτή τη στιγμή έχω εξαντλήσει όλη την πόλη σε ακτίνα 15χλμ και έχω κάπου 65 matches. Ίσως λίγα παρά τις πολύ καλές φωτό μου, αλλά ίσως παίζει ρόλο ότι στο φακό δε χαμογελάω όπως προτείνει ο DR_LOVE, αλλά συνηθίζω να βγαίνω σοβαρός και να κοιτάω αλλού. Τα αποτελέσματα μέχρι στιγμής είναι εντυπωσιακά. Αυτό που σίγουρα επιβεβαίωσα είναι ότι τα one night stands και τα hookups δε συνηθίζονται, αλλά οι γκόμενες είναι πρόθυμες για συνάντηση από το 3ο-4ο κιόλας μήνυμα. Κάτι άλλο που εντυπωσίασε είναι ότι είναι δεκτικές σε συνάντηση για καφέ και όχι δείπνα και μαλακίες, όπως λέγεται. Βέβαια είμαι μικρός οπότε ξέρουν ότι δε θα πάρουν σπονσοριλίκια από μένα. Και φυσικά όλες είναι 2 νούμερα τουλάχιστον ομορφότερες από τα αντίστοιχα matches μου στην Αθήνα. Άντε 1-2 μπάζα να υπήρχαν όπου δεν έστειλα. Θα επανέλθω σύντομα με ακριβή στατιστικά των πειραμάτων μου.
δεν ξερω τι σου λεει ο μιστερ λοβ εγω σου λεω τα αντιθετα.δεν θα φασ τιποτα απο ιτερνετ.
αν εχεισ λεφτα τραβα ραντεβου αν εχεισ αρχιδια.αυτεσ που λεει ο μιστερ λοβ ενα καφε,ουτε τισ ξαναβ
Ήμουν περίεργος με αυτά που γράφονται εδώ μέσα και ξεκίνησα από χθες ένα πείραμα με πληρωμένη έκδοση του Τίντερ στο Κίεβο. Αυτή τη στιγμή έχω εξαντλήσει όλη την πόλη σε ακτίνα 15χλμ και έχω κάπου 65 matches. Ίσως λίγα παρά τις πολύ καλές φωτό μου, αλλά ίσως παίζει ρόλο ότι στο φακό δε χαμογελάω όπως προτείνει ο DR_LOVE, αλλά συνηθίζω να βγαίνω σοβαρός και να κοιτάω αλλού. Τα αποτελέσματα μέχρι στιγμής είναι εντυπωσιακά. Αυτό που σίγουρα επιβεβαίωσα είναι ότι τα one night stands και τα hookups δε συνηθίζονται, αλλά οι γκόμενες είναι πρόθυμες για συνάντηση από το 3ο-4ο κιόλας μήνυμα. Κάτι άλλο που εντυπωσίασε είναι ότι είναι δεκτικές σε συνάντηση για καφέ και όχι δείπνα και μαλακίες, όπως λέγεται. Βέβαια είμαι μικρός οπότε ξέρουν ότι δε θα πάρουν σπονσοριλίκια από μένα. Και φυσικά όλες είναι 2 νούμερα τουλάχιστον ομορφότερες από τα αντίστοιχα matches μου στην Αθήνα. Άντε 1-2 μπάζα να υπήρχαν όπου δεν έστειλα. Θα επανέλθω σύντομα με ακριβή στατιστικά των πειραμάτων μου.
author=vril notid=97301 link=topic=20757.msg8453218#msg8453218 date=1532531229]
Ήμουν περίεργος με αυτά που γράφονται εδώ μέσα και ξεκίνησα από χθες ένα πείραμα με πληρωμένη έκδοση του Τίντερ στο Κίεβο. Αυτή τη στιγμή έχω εξαντλήσει όλη την πόλη σε ακτίνα 15χλμ και έχω κάπου 65 matches. Ίσως λίγα παρά τις πολύ καλές φωτό μου, αλλά ίσως παίζει ρόλο ότι στο φακό δε χαμογελάω όπως προτείνει ο DR_LOVE, αλλά συνηθίζω να βγαίνω σοβαρός και να κοιτάω αλλού. Τα αποτελέσματα μέχρι στιγμής είναι εντυπωσιακά. Αυτό που σίγουρα επιβεβαίωσα είναι ότι τα one night stands και τα hookups δε συνηθίζονται, αλλά οι γκόμενες είναι πρόθυμες για συνάντηση από το 3ο-4ο κιόλας μήνυμα. Κάτι άλλο που εντυπωσίασε είναι ότι είναι δεκτικές σε συνάντηση για καφέ και όχι δείπνα και μαλακίες, όπως λέγεται. Βέβαια είμαι μικρός οπότε ξέρουν ότι δε θα πάρουν σπονσοριλίκια από μένα. Και φυσικά όλες είναι 2 νούμερα τουλάχιστον ομορφότερες από τα αντίστοιχα matches μου στην Αθήνα. Άντε 1-2 μπάζα να υπήρχαν όπου δεν έστειλα. Θα επανέλθω σύντομα με ακριβή στατιστικά των πειραμάτων μου.
[/quote] συνεχισε να ονειροπολεις και εσυ.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
δεν ξερω τι σου λεει ο μιστερ λοβ εγω σου λεω τα αντιθετα.δεν θα φασ τιποτα απο ιτερνετ.
αν εχεισ λεφτα τραβα ραντεβου αν εχεισ αρχιδια.αυτεσ που λεει ο μιστερ λοβ ενα καφε,ουτε τισ ξανα
Ναι, ο DR_LOVE γράφει φίδια εδώ μέσα και 10-20 στο Τίντερ που μου απαντήσανε θετικά σε καφέ με κοροϊδεύουν. Μόνο εσύ ξέρεις.
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Α ρε ΟΥΚα... ξυλο εφαγες μυαλο δε βαζεις...
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ναι, ο DR_LOVE γράφει φίδια εδώ μέσα και 10-20 στο Τίντερ που μου απαντήσανε θετικά σε καφέ με κοροϊδεύουν. Μόνο εσύ ξέρεις.
ναι σε κοροιδευουν.δες σε ποα θεματα γραφεις ?ολα τα μυνηματα σου αφορουν στουντιο αθηνα και
μεταξουργιο.δες τι λεει στο προφιλ μου?καθηγητης ουκρανολογιασ
αντε μικρε καλυνηκτα που θα μας αμφισβητησεις χαχαχαχα
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
ναι σε κοροιδευουν.δες σε ποα θεματα γραφεις ?ολα τα μυνηματα σου αφορουν στουντιο αθηνα και
μεταξουργιο.δες τι λεει στο προφιλ μου?καθηγητης ουκρανολογιασ
αντε μικρε καλυνηκτα που θα μας αμφισβητησεις χαχαχαχα
Χαχαχαχα είναι σοβαρό επιχείρημα αυτό; Και επειδή δε γράφω σε θέματα που αφορούν ιντερνετικό καμάκι, dating κλπ πάει να πει ότι δεν κάνω; Κι εγώ μπορώ να βάλω στην υπογραφή μου ότι είμαι υπεργαλαξιακός γαμιάς. Όταν ξαναδείς μουνί έξω από κανένα μασατζίδικο της Ουκρανίας, τα ξαναλέμε.  :jerking:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Α ρε ΟΥΚα... ξυλο εφαγες μυαλο δε βαζεις...
εσενα δεν σου απαντησα πιο πανω γιατι ουτε εσυ εχεις σχεση με το θεμα μας.γιατι γραφεις εδω?
αφου στα μονα θεματα που γραφεις ειναι τσοντες,πορνο,ελληνιδες διασημες και αλλα τετεια που γραφουν
οι αγαμητοι ελληνες σαν και εσενα.χαιρομε γιατι με διασκεδασες με τα ποστ σου.
με τοσους μαλακες αυνανιστες που εχει η ελλαδα εχει δικαιο ο δασκαλος που λεει οτι αθηνα δεν θα εχω
ανταγωνισμο με ολους τους ψυχανωμαλους και αγαμητους οπως εσυ.
εισαι ενας μαλακας που τρολαρει και απλα διαβαζει το θεμα μπας και βαλει ο κμαν φωτο για να αυνανιστει.
εσυ τα γραφεις στα ποστ σου για τσοντες και φωτογραφιες διασημων.μαλλον εισαι απο τους τυπους που οταν ειχες καποτε κανα φραγκο εβλεπεσ καμια τσοντα στο σινεμα και τον επαιζες και σε επερνε ματι ο διπλανος.ουστ ψυχανωμαλε,τραβα να δεις πορνοπεριοδικο και ασε το θεμα για το κιεβο
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
οπως ειπε ο διμητρακης οι γκομενες ειναι ωυχολογες ολες αυτες στο ιτερνετ.
ακομα και αυτες που θα ερθουν καφε απο περιεργεια δεν θα ξαναεμφανιστουν.εκτος αν εισαι ο κμαν η
ο σαλονικιος που σπονσαρει γερα.τα αλλα που γραφετε δεν τα περνω σοβαρα απλα φανερωνουν την απειρια σας.ο δασκαλος με ρωτα για ορισμενους αν δηλωνουν τα λεφτα που τους βαζουν οι γκομενες στο κομονδηνο
η φοροδιαφευγουν χαχαχαχ.προχτες με βρηκε κοντακτε μια πλουσια23 απο οδυσσο.ολο ποζες με ασπρο πορσε
που οδυγα,βιντεο και φωτο σε ακριβα εστιατορια.και η μανα της μουναρα καλοντυμενη.
μου εκανε αιτηση φιλιας και αρχισε κουβεντα.λεει βλεπω συνεχεια τις φωτο σου οδυσσο τι μπιζνες κανεις εδω?ειχα φωτο στην ναυτιλιακη του θειου μου,ταξιδια,σπιταρωνα στην κυπρο και καλοντυμενοσ παντα.αυτη σου λεει βρηκαμε πλουσιο κελεπουρι να τον τιναξω.την προσγειωσα ανωμαλα.μιλησαμε 30 λεπτα.
της λεω δεν μενω οδυσσο αλλα κυπρο,ερχομε τουριστας και δεν ειμαι πλουσιος.
ειμαι ενας απλος τυπος νορμαλ.μετα απο 2 μερες με εβγαλε απο τους φιλους χαχαχαχ
αν και εμφανιση μοντελου της ειπα οτι δεν ενδιαφερωμε για γνωριμιες με γκομενες εκει.
της ειπα βλεπω συγγενεις,φιλους ελληνες και γουσταρω μονοσ ρεστοραν και να ξοδευομε.
πλουσιες γνωριζα και απο την οικογενεια μου αν ηθελα.της ειπα στο κοντακτε δειχνω καπειος πολυ πλουσιος αλλα στα αληθεια ειμαι ενας συνηθησμενος τυπος που ψαχνει οχι για μοντελο ματσο αλλλα μια
απλη νεαρη κοπελιτσα καταπροτιμηση ελληνιδα χαχαχαχ.με εβγαλε απο φιλους μετα απο 2 μερες.
στα αρχιδια μου δεν εχασα κατι.κερδισα αντιθετα που δεν θα με τιναξει.
αληθεια της ειπα ψαχνω απεια απλη κοπελιτσα που να μην ειναι ουκρανιδα.αυτες τις μαλακισμενες πουτανες τις εχω σπουδασει πανω απο 20 χρονια τι να ακουω τωρα για καμακια και θα με συναντησουν για
καφε θα της γαμησω γιατι ειμαι νεος και δεν εχω.
με καφε της γαμανε και οι ουκρανοι που τους γουσταρουν και πιο πολυ απο εμενα και εσας.
το ξαναλεω οσες γαμησα τζαμπα τωρα ουτε να με πληρωναν δεν παω μαζι τους και λεω δικαιο ειχαν
φιλοι μου ελληνες επιχειρηματιες στην ουκρανια και αλλες χωρες.μου ελεγαν τα λεφτα που χαλασ εδω θα
ειχες τοπ μουναρες ελλαδα και κυπρο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
panosskiros, τουρκαλες απο ποιο dating site παιζεις;
πχ στο badoo γινεται αξιολογο παιχνιδι;

Παιξε couchsurfing γιατι εκει θα βρεις ολες τις ανοιχτομυαλες..Αλλα αμα δεν ταξιδευεις συχνα ωστε να κανεις παιχνιδι και ουτε αφιερωσεις (πλεον) αρκετο χρονο καθε μερα να τσεκαρεις events ποιες ερχονται αν μπορεις να φιλοξενησεις κτλπ τοτε δεν προκειται να κανεις δουλεια
Badoo,tinder δεν εχω παιξει καθολου συνηθως παιζω 7-10max μερες πριν παω σε οποια χωρα παω,πιο πριν θεωρω οτι το καις στην αναμονη.
Βεβαια αυτα κυριως για ανατολικες τα παιζω, οι Ευρωπαιες  κινουνται πλεον σε αλλα datings γενικα το tinder αρχιζει και σπαει Ευρωπη.

Ζουμε στην εποχη που ολα αλλαζουν πολυ γρηγορα ενα app που πριν κατι μηνες ειχε ουσια μπορει να απαξιωθει αμεσα..Αυτο γιατι ειδικα κεντρικη και βορεια Ευρωπη ειναι τοσο γρηγοροι οι ρυθμοι της ζωης που ολα αλλαζουν στο μπαμ.

Το Tinder βασιστηκε στην νοοτροπια του equality και ηταν πρωτοπορο οταν βγηκε γιατι γρηγορα εβρισκες αυτο που εψαχνες(σε πιο ανοιχτες κοινωνιες)δηλαδη σεξ η one night stand.

Αυτο Ευρωπη ξεπερνιεται σιγα σιγα και αρχιζουν να ερχονται αλλα app πιο φεμινιστικα και ακομα πιο γρηγορα..Πχ bumble οπου η γυναικα μπορει να μιλησει μονο πρωτη η το happn που βαραει match οταν περνανε τους ιδιους δρομους σε μια ακτινα πχ 2 χιλιομετρων ωστε να γινει την ιδια στιγμη κυριολεκτικα το one night stand.Γεφυρωνουν αυτα τα app εστω και την μια μερα που χαλας στο tinder στο μπλα μπλα..Ειναι της λογικης εδω ειμαι ελα να γαμηθουμε τωρα

Οποτε Κεντρικη Βορεια Ευρωπη θα χρειαστει να δεις πιο εναλλακτικα app
Tinder παιζει ακομα Βαλκανια και Ανατολικη Ευρωπη(απ φιλους που εχω δει match γιατι δεν εχω παιξει εκει)
Badoo εχει καταρρευσει πληρως παντου ξεχνα το εχει γεμισει τραβελια,βυζιτες παρακμη




Οποτε προτεινω

couchsurfing για οποια χωρα του πλανητη ταξιδεψεις(αρκει να εισαι ανοιχτομυαλος και να ταξιδευεις η εστω να φιλοξενεις εδω περα).Το θεωρω νουμερο 1 με διαφορα αν καταλαβαεις την νοοτροπια.Εχει το φοβερο πλεονεκτημα οτι τι παιξεις ενα μηνα πριν τη την ιδια μερα που εισαι στο μερος που εισαι εχεις αρκετες πιθανοτητες να δαγκωσεις...

Tinder παιξε αν σε ενδιαφερει ανατολικη Ευρωπη Ελλαδα και Βαλκανια παπαρια θα καταφερεις

Badoo αν παιζει καπως Βαλκανια και Ανατολικη Ευρωπη αλλα θελει και πληρωμες ωστε να εχεις coins να μιλας και να ανεβαινει το μηνυμα σου ψηλα γιατι εχει αλλα 500 μηνυματα και το μπαζο

Πιο εναλλακτικα ενω εισαι ηδη στην χωρα που βρισκεσαι happn και bumble..Ακομα και Αθηνα τραβανε καλα αυτα φουλ Αμερικανες..Και οπου Αμερικανες παει να πει οτι γαμας εφοσον βγεις..Τερμα δεν υπαρχει γυρισμος


Αν θες να κατσεις Ελλαδα και να μαλακιζεσαι χαλαρα στην κουβεντουλα με καμια τραβα Okcupid οπου εχει γυναικες κυριολεκτικα απ ολο τον κοσμο..Ενω φαινεται φουλ χαλαρο θα ελεγα οτι ισως ειναι το νουμερο ενα dating για σοβαρη σχεση μεχρι και γαμο αν εχεις τα @@ να ταξιδεψεις για μια γκομενα..
Ξερω αρκετες Ασιατισες που εχουν παντρευτει ολες Ευρωπαιους μεσα απο okcupid
Εχει αδιανοητα υψηλο αριθμο απο Ασιατισες
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Χαχαχαχα είναι σοβαρό επιχείρημα αυτό; Και επειδή δε γράφω σε θέματα που αφορούν ιντερνετικό καμάκι, dating κλπ πάει να πει ότι δεν κάνω; Κι εγώ μπορώ να βάλω στην υπογραφή μου ότι είμαι υπεργαλαξιακός γαμιάς. Όταν ξαναδείς μουνί έξω από κανένα μασατζίδικο της Ουκρανίας, τα ξαναλέμε.  :jerking:
εσυ εισαι αυτος που ολο εξω απο σντουντιο εισε.παντα λεω σαλον ειναι η τελευτεα μου επιλογη.
και οτι παω εδω και 2 χρονια σαλον γιατι δεν γουσταρω να τρωω χρηματα σε γκομενες που δεν αξιζουν.
αν ειναι μια νορμαλ γκομενα να δωσω 1000 πανω της.αλλα σας λεω δεν υπαρχει διαθεσιμες ελευθερες του
επιπεδου και εμφανισης που θελω.αρπακτικα,σπονσαριζε και αλλες δεν με ενδιαφερουν.
δεν ειναι αναγγη να σε δω και να σου πω οτι δεν κανεις.τα ιδια ελεγα στον ρολογα και ηταν πιο ξερο κεφαλι απο εσενα.δεν εχεισ σχεση αν κανεις η δεν κανεις.εισαι μαθητης κατω του βασικου και βαριεμε να σου εξηγησω γιατι δεν κανεις δεν πα να εισε ο μπραντ πιτ χαχαχαχ.
το αλλο παιδι που ειναι οδυσσο που ακουει και διαβαζει παντα τι λεω δεν με αμφισβητα το παιδι ουτε λεει αν δεν κανεισ εσυ δεν σημαινει δεν κανω εγω.βαλε το μυαλο σου να δουλεψει εχω φιλοξενησει πανω απο 100 που ελεγαν ειμαι καμακι κυπρο σε κιεβο και οδυσσο και κανενασ δεν ξαναπατησε χαχαχαχ.
ξερω πως σκεφτωντε αυτες,συμπεριφερωντε δεν χρειαζετε να σε δω!δεν κανεισ για αυτες τισ ρατσες,μεινε στα στουντιο εκει που τις γνωρισες.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
mr cool μιλω με κινεζα στο μπαντου κυπρο.αυριο παω ποδοσφαιρο ετσι θα την δω κυριακη.
αν ειναι καλη στο γαμηση θα της προτεινω να σε γνωρισει για σοβαρο σκοπο.ειναι 34 πολυ ομορφη
ψαχνει γκομενο και μετα ισως κατι σοβαρο.εγω θα ειμαι ο γκομενοσ και μετα αν θες θα σου μπω κουμπαρος
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
φιλοι μου ελληνες επιχειρηματιες στην ουκρανια και αλλες χωρες.μου ελεγαν τα λεφτα που χαλασ εδω θα ειχες τοπ μουναρες ελλαδα και κυπρο.
Ελπιζω χαρρι να εβαλες μυαλο πλεον! Ασε τις μουναρες και πιασες τις ελληνιδες φοιτητριες στην κυπρο! ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑ!
Βλεπω ομως οτι μπαινεις στο δρομο του θεου με τις ελλεηνιδες και στο δρομο του cool και του αδερφου σου με τις Ασιατισες! Παλι καλα!!!
@Vril, ο χαρρις κατι παραπανω ξερει, συν το οτι κατεχει την γλωσσα.
@Χαρρι, μην ξεχνας ο Vril ειναι νεος και ωραιος, ολο και καποιο θυραμα μπορει να χτυπησει με το κορμι του, εστω και τουριστρια. (Δεν πας κανα ΠΣΚ Πραγα?)

υγ.
@ΠανοΣκληρε, συνεχισε να εισαι το πειραματοζωο μας στα κοινωνικα σαητ και να μας δινεις ενημερωση! (το κιτρινο καναρινι στο ορυχειο, κατα Κμαν!)
@ΠαΠα Βενδικτους, εγω λεω να ακολουθησεις το φιλο σου στα σοσιαλ μιντια, να σε καβατζωνει, μπας και φας καμια νεοτερη, ισως σε 2-3 χρονια να το μετανιωσεις! Δεν βλεπεις και τον χαρρι που το μετανιωσε 10 χρονια μετα! Κανε κατι τωρα free, πριν γινεις 100% Κμανιστης!
@@@@@@ o tziiiiiiiii, τινος κλωναρι ειναι???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom