Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Ποιος ψηνεται για ενα θρεντ αφιερωμενο στην πυρφοριαση?
Εχω φρεσκιες πληροφοριες  :grin:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Σήμερα θα σας βάλω ένα βίντεο που το έψαχνα πολύ καιρό! Νιώθω ακριβώς όπως το παιδάκι του βίντεο κλίπ! Ότι ηλικία είναι κάτω απο 35 κινείται στους ρυθμούς της παρακάτω μάζας! Ελάχιστες εξαιρέσεις που μπορεί να είναι οπουδήποτε, όχι μόνο στις άκρες της Ρωσίας ή ανατολική Ευρώπη --->


Αξίζει πραγματικά να παρακολουθήσετε το κάθε δευτερόλεπτο απο το 0:34 και μετά...
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ποιος ψηνεται για ενα θρεντ αφιερωμενο στην πυρφοριαση?
Εχω φρεσκιες πληροφοριες  :grin:

Η πυρφοριαση είναι τεράστιο πλήγμα στην Ελλάδα. Κυρίως για τα παλικάρια που με την τόση υπερ προσπάθεια στο τέλος δεν γαμουν απολύτως τίποτα.
Το εξωτερικό σε μαθαίνει να μην είσαι ο υπέρτατος πειναλας διότι πάντα έχεις στο μυαλό σου πως υπάρχει εναλλακτική λύση . Αυτή η άνεση που σου προσφέρει αντανακλάται με αποτέλεσμα να πετύχαινεις τα πολλαπλάσια ακόμα και σε local επίπεδο σε σχέση με τον εντελώς αγαμητο πυρφορο.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Ποιος ψηνεται για ενα θρεντ αφιερωμενο στην πυρφοριαση?
Εχω φρεσκιες πληροφοριες
Μυστη οχι αλλο καρβουνο!!! Καλητερα να μας πεις για ρουμανες, τουριστριες, ανατολικες, για σαητ, για εξωγηινους, για οτι αλλο, εκτος απο πυρφορισμους! Τιποτα για φρεσκα νεα για ξεκωλα εχεις???
υγ.
Αφιερωνω στον Μυστη του Αιγαιου, τους παρακατω προβληματισμους και για την μαζα,
Εξτρα υγ.
Ευτυχως που υπαρχει και ο ΔρΕρωτας και κανει ανταρτοπολεμο στον Πυρφορισμο! Βαστα Ερωτα μεχρι να ερθει ο Σεπτεμβρης να ξεφυγουμε απο τις ελλεηνιδες! Εαν δεν μας κατσει κανα πουλι πεταμενο (αλλοδαπο)!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Μυστη οχι αλλο καρβουνο!!! Καλητερα να μας πεις για ρουμανες, τουριστριες, ανατολικες, για σαητ, για εξωγηινους, για οτι αλλο, εκτος απο πυρφορισμους! Τιποτα για φρεσκα νεα για ξεκωλα εχεις???

γεια σου τιτανομεγιστε koble  :hi:


που χαθηκες;  βρηκες κανενα τρυφερο σλαβικο μουνακι και το καληγωνεις;
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Η πυρφοριαση είναι τεράστιο πλήγμα στην Ελλάδα. Κυρίως για τα παλικάρια που με την τόση υπερ προσπάθεια στο τέλος δεν γαμουν απολύτως τίποτα.
Το εξωτερικό σε μαθαίνει να μην είσαι ο υπέρτατος πειναλας διότι πάντα έχεις στο μυαλό σου πως υπάρχει εναλλακτική λύση . Αυτή η άνεση που σου προσφέρει αντανακλάται με αποτέλεσμα να πετύχαινεις τα πολλαπλάσια ακόμα και σε local επίπεδο σε σχέση με τον εντελώς αγαμητο πυρφορο.

γιατρε κανενα φρεσκο ευτραπελο απο ελλεινιδα εχουμε;

αρχισαν ολες οι χοντρομπουτες-χωντροκωλες τωρα το καλοκαιρι να το παιζουν γκομενες  :2funny: :2funny: :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
που χαθηκες;  βρηκες κανενα τρυφερο σλαβικο μουνακι και το καληγωνεις;
Μυστη μου τα ματια μου εχουν προβλημα, κανω θεραπεια εξ αποστασεως με ρουμανικα μιλφοκορμια! Πα μαλ! Προς το παρον ειμαστε σε κατασταση αναμονης.
αρχισαν ολες οι χοντρομπουτες-χωντροκωλες τωρα το καλοκαιρι να το παιζουν γκομενες
Γραψε και χοντροποδαρες! Μεσα απο το σαητ-νημα, εμαθα να βλεπω καπως τις ανατομικες διαφορες!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Μυστη μου τα ματια μου εχουν προβλημα, κανω θεραπεια εξ αποστασεως με ρουμανικα μιλφοκορμια! Πα μαλ!Γραψε και χοντροποδαρες! Μεσα απο το σαητ-νημα, εμαθα να βλεπω καπως τις ανατομικες διαφορες!

:hi:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Αφιερωνω στον Μυστη του Αιγαιου, τους παρακατω προβληματισμους και για την μαζα,
Φίλε είσαι κομπλέ!! Έβαλα αυτό το βίντεο κλιπ με τα κινητά και τα σόσιαλ διότι μας επηρεάζει ...γαμηστικώς ακόμα και σήμερα!Δεν είναι μελλοντολογία αλλά συμβαίνει σε πλήρη εξέληξη
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Φίλε είσαι κομπλέ!! Έβαλα αυτό το βίντεο κλιπ με τα κινητά και τα σόσιαλ διότι μας επηρεάζει ...γαμηστικώς ακόμα και σήμερα!Δεν είναι μελλοντολογία αλλά συμβαίνει σε πλήρη εξέληξη

δεν θελω να σε απογοητευσω φιλε αλλά ερχονται και χειροτερα....

σου το γραφει ενας που δεν εχει ουτε fb ουτε instagram ουτε καν smartphone  :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
...δεν τα βλέπω? Είναι και προφητικό το βιντεάκι....

το ξερω φιλε  :hi:

χθες ημουν σε βραδια ελληνικη που κανουν καποια μαγαζια για τους τουριστες, γκρουπ απο ουκρανια αλλά οικογενειες με μικρα παιδια 8-15 ετων.


 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Έβαλα αυτό το βίντεο κλιπ με τα κινητά και τα σόσιαλ διότι μας επηρεάζει ...γαμηστικώς ακόμα και σήμερα!
Οταν βλεπω γερα καμακια, μαχιμα σαν εσενα η τον σκληρο να κανουν θρηνο για τα σοσιαλ, οταν βλεπω μανες να βγαζουν φωτο τις κορες η σουηδεζες να ψαχνουν καναν να τις κερασει απο μπαρ σε μπαρ, οπως λεει και ο Δρ.Ερωτας εχει αλλαξει το κλιμα στον τουρισμο. Ερχονται για σουβλακι, φωτο και κανα μπανιο, παει πεταξε το πουλακι! Εχει μαλακιστει ο κοσμος.
σου το γραφει ενας που δεν εχει ουτε fb ουτε instagram ουτε καν smartphone
Ελα ρε μυστη, δεν εχεις? Εγω πηρα περσι ενα κινεζικο για να τα μαθω! Δεν ειναι και ασχημα! Στελνεις και πιο ευκολα η-μεηλ ....σε αγγελιες!
Υποψιαζομαι οτι εαν εσυ μπεις στο Τιντερ η σε κατι αλλα ρωσσικα σαητ, θα κανεις καλο σεφτε, σε ολες τις ζωνες!

ΠορνοΜυστες, ευτυχως που υπαρχει η δεξαμενη της Ασιας! Απο μαι ται μεχρι ουζμπεκες στο κιργισταν! Μην απελπιζεστε η αλλιως πατρευτειτε!
Μαλλον η χωρα εχει γινει οικογενιακος προορισμος, σε μεγαλο βαθμο,
δεν εννοω τα γκετο πχ Καβο, Λαγανα κτλ. Χασαμε το ιματζ, χασανε και οι τουριστες την αθωοτητα τους με τα σοσιαλ.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Ελα ρε μυστη, δεν εχεις? Εγω πηρα περσι ενα κινεζικο για να τα μαθω! Δεν ειναι και ασχημα! Στελνεις και πιο ευκολα η-μεηλ ....σε αγγελιες!
Υποψιαζομαι οτι εαν εσυ μπεις στο Τιντερ η σε κατι αλλα ρωσσικα σαητ, θα κανεις καλο σεφτε, σε ολες τις ζωνες!

ΠορνοΜυστες, ευτυχως που υπαρχει η δεξαμενη της Ασιας! Απο μαι ται μεχρι ουζμπεκες στο κιργισταν! Μην απελπιζεστε η αλλιως πατρευτειτε!
Μαλλον η χωρα εχει γινει οικογενιακος προορισμος, σε μεγαλο βαθμο.

θα παρω μονο αν ειναι να κανω εξορμηση προς τα σλαβικα μουνολιβαδα  :hi:

 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
δεν θελω να σε απογοητευσω φιλε αλλά ερχονται και χειροτερα....

σου το γραφει ενας που δεν εχει ουτε fb ουτε instagram ουτε καν smartphone  :hi:

Σαν φιλοσοφία ειμαι πολύ υπέρ σου συμφωνω απόλυτα. Αλλά σαν στρατηγική κυνηγού μεγάλο λάθος. Αν θες να τρως πρέπει να πας πάντα με το ρεύμα της εποχής ακόμα και αν διαφωνείς σε φιλοσοφικό επίπεδο. Θες και facebook, θες και instagram ,θες και Tinder τα πάντα ακόμα και αν τα σιχαινεσαι αλλιως απορρίπτεις μεγάλο κομμάτι κυρίως μικρότερες ηλικιες..

Για Ελλεηνιδες συννομοτησε το σύμπαν και έχω φαει 3 σε 3 εβδομάδες οι δύο μάλιστα αρκετα καλής εμφάνισης (Καθαρα 7αρια), αλλά δεν παρασύρομαι. Ειναι κάτι εντελώς περιστασιακό που δεν μου έχει ξανατυχει σε τόσο σύντομο χρονικο διάστημα ποτέ στην Ελλάδα. Δεν ξεχνω π.χ το έτος 2017 που δεν βγηκε μια Ελληνιδα ολο το χρόνο!!!.Χαρακτηρα και οι 3 παντως είναι για τον πεο (κλασσικες ελλεηνιδες -ψωνια- σικ -μπερδεμενες κλπ) αλλά δεν ασχολουμαι με τα ψυχολογικά του,δεν ζηλευω,δεν λεω πολλά απλά περναω καλα κανω πλάκα τις ποτίζω για να απελευθερόνονται και χεστηκα παραπέρα.

Σε βάθος χρόνου πρέπει να επενδύεις στην Ανατολή είμαι κατηγορηματικός. Ακόμα και αν πετυχαίνεις καλές στιγμες Ελλάδα είναι απλά αποκλίσεις όχι ο κανονάς δυστυχως.Πρεπει να τα βλεπεις με λογική. Τρως ένα-δυο μηνες Ελλάδα και μετα 10 μήνες μαλακια..Οπότε Πάλι το εξωτερικό θα σε ταίσει σε 1-2 μηνες όταν αυτες θα χαθούν γιατι που να κάτσεις με τις βαρεμενες για παραπανω!!.

Απλά με αυτα που ζω την δεδομενη στιγμη γελάω με άτομα τύπου centrino και sad που λένε πως πάμε εξωτερικό γιατι δεν έχουμε βρεί πότε γκόμενα εδω, διοτι ποτέ δεν θα καταλάβουν τι σημαινει να αναζητάς την πολυγαμια και την καλύτερη ποιότητα γυναικών σε σχέση παντα με το επίπεδο που εισαι και εσυ. Αυτόι ένα 7αρι να γνωρισουν Ελληνιδα θα σβησουν λογαριασμό μπουρδελα, θα βάλουν λουράκι και θα ικανοποιουν το κάθε βίτσιο της μην την χάσουν!! Και μας δίνουν μαθηματα!!

Αυτό που έλεγε σωστα και ο Τασος μιλανε λες και τα άτομα που ταξιδευουν εξωτερικό δεν έχουν μπλέξει και γαμήσει Ελληνιδες βγηκάν απο την γυάλα κατευθειαν για εξωτερικο..χαχαχα

Υ.Γ.
Να προσθέσω και την επαλήθευση αυτού που είχα αναφέρει πολλάκις προηγουμένος.Πως το δύσκολο με τις Ελλεηνιδες δεν εινα να κάτσουν αλλά να την γνωρίσεις και να σε γουστάρουν, να συμπέσουν και τα δύο που θέλεις πολύ τυχη. Αν σε γουστάρουν όμως σε 2 max στην χειρότερη σε 3 ραντεβού της πηδάς. Ξεκωλιαρες ειναι!! Απλά δεν γνωρίζεις εύκολα όπως δουλέυει το συτσημα και ακόμα πιο δύσκολο είναι να σε γουστάρουν για να βγούν ραντεβού με τις απαιτησεις που έχουν στο θεό. Αυτό πάλι για άτομα στυλ centrino που λένε πως παμε εξωτερικό γατι ειναι εύκολες.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Σαν φιλοσοφία ειμαι πολύ υπέρ σου συμφωνω απόλυτα. Αλλά σαν στρατηγική κυνηγού μεγάλο λάθος. Αν θες να τρως πρέπει να πας πάντα με το ρεύμα της εποχής ακόμα και αν διαφωνείς σε φιλοσοφικό επίπεδο. Θες και facebook, θες και instagram ,θες και Tinder τα πάντα ακόμα και αν τα σιχαινεσαι αλλιως απορρίπτεις μεγάλο κομμάτι κυρίως μικρότερες ηλικιες..

εμεις γιατρε εχουμε σχεδον την ιδια ηλικια 36 εγω 37 εσυ

να πω κατι που μου ειπε ενας πιτσιρικας 20χρονος αν ειχες μου λεει instagram θα πηδουσες τις καλυτερες γκομενες απο 20 βαρια ως 30. τι να σε κανω που δεν εχεις θα τις ειχες τρελανει ολες  θα περιμεναν στην σειρα τους για να τον φανε απο εσενα.

οσες φοτο ανεβαζει ο πιτσιρικας στο fb με εμενα μαζι τα likes πεφτουν βροχη απο τις ''διασημες'' κοπελες της πολης μου

αλλά τι να σε κανω δεν θελεις να ασχολεισαι με τα social και τις ελληνιδες μου ειπε, θελεις ν' ακους ρωσικα οταν πηδας  :2funny: :2funny:

ειναι τροπος ζωης και αντιληψη να μην εχω καποιον λογαριασμο στα social  :hi:

οι εποχες ομως επιβαλουν να εχουμε καποιον λογαριασμο, δεν ξερω αν θα κανω στο μελλον σιγουρα θα το σκεφτω σοβαρα αυτο το ενδεχομενο  :hi:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Σαν φιλοσοφία ειμαι πολύ υπέρ σου συμφωνω απόλυτα. Αλλά σαν στρατηγική κυνηγού μεγάλο λάθος. Αν θες να τρως πρέπει να πας πάντα με το ρεύμα της εποχής ακόμα και αν διαφωνείς σε φιλοσοφικό επίπεδο. Θες και facebook, θες και instagram ,θες και Tinder τα πάντα ακόμα και αν τα σιχαινεσαι αλλιως απορρίπτεις μεγάλο κομμάτι κυρίως μικρότερες ηλικιες..

Για Ελλεηνιδες συννομοτησε το σύμπαν και έχω φαει 3 σε 3 εβδομάδες οι δύο μάλιστα αρκετα καλής εμφάνισης (Καθαρα 7αρια), αλλά δεν παρασύρομαι. Ειναι κάτι εντελώς περιστασιακό που δεν μου έχει ξανατυχει σε τόσο σύντομο χρονικο διάστημα ποτέ στην Ελλάδα. Δεν ξεχνω π.χ το έτος 2017 που δεν βγηκε μια Ελληνιδα ολο το χρόνο!!!.Χαρακτηρα και οι 3 παντως είναι για τον πεο (κλασσικες ελλεηνιδες -ψωνια- σικ -μπερδεμενες κλπ) αλλά δεν ασχολουμαι με τα ψυχολογικά του,δεν ζηλευω,δεν λεω πολλά απλά περναω καλα κανω πλάκα τις ποτίζω για να απελευθερόνονται και χεστηκα παραπέρα.

Σε βάθος χρόνου πρέπει να επενδύεις στην Ανατολή είμαι κατηγορηματικός. Ακόμα και αν πετυχαίνεις καλές στιγμες Ελλάδα είναι απλά αποκλίσεις όχι ο κανονάς δυστυχως.Πρεπει να τα βλεπεις με λογική. Τρως ένα-δυο μηνες Ελλάδα και μετα 10 μήνες μαλακια..Οπότε Πάλι το εξωτερικό θα σε ταίσει σε 1-2 μηνες όταν αυτες θα χαθούν γιατι που να κάτσεις με τις βαρεμενες για παραπανω!!.

Απλά με αυτα που ζω την δεδομενη στιγμη γελάω με άτομα τύπου centrino και sad που λένε πως πάμε εξωτερικό γιατι δεν έχουμε βρεί πότε γκόμενα εδω, διοτι ποτέ δεν θα καταλάβουν τι σημαινει να αναζητάς την πολυγαμια και την καλύτερη ποιότητα γυναικών σε σχέση παντα με το επίπεδο που εισαι και εσυ. Αυτόι ένα 7αρι να γνωρισουν Ελληνιδα θα σβησουν λογαριασμό μπουρδελα, θα βάλουν λουράκι και θα ικανοποιουν το κάθε βίτσιο της μην την χάσουν!! Και μας δίνουν μαθηματα!! Αυτα που έλεγε σωστα και ο Τασος μιλανε λες και τα άτομα που ταξιδευουν εξωτερικό δεν έχουν μπλέξει και γαμήσει Ελληνιδες βγηκάν απο την γυάλα κατευθειαν για εξωτερικο..χαχαχα

Εσύ δεν έλεγες ότι εαν γνώριζες εύκολα γκόμενες στην Ελλάδα,δεν θα πήγαινες εξωτερικό τόσο συχνά;

Τωρα που γνωρίζεις ελληνίδες,τί ασχολείσαι μ'αυτές και δεν είσαι στην Ουκρανία;Α ξέχασα,οι ελληνίδες είναι για τον πεο,αλλά αν μας κάθονται,θυμόμαστε ότι κι αυτές έχουν μουνί.Και ποιος να τρέχει στις Ουκρανίες μετά.
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.078
Πόντοι
7.216
Εσύ δεν έλεγες ότι εαν γνώριζες εύκολα γκόμενες στην Ελλάδα,δεν θα πήγαινες εξωτερικό τόσο συχνά;

Τωρα που γνωρίζεις ελληνίδες,τί ασχολείσαι μ'αυτές και δεν είσαι στην Ουκρανία;Α ξέχασα,οι ελληνίδες είναι για τον πεο,αλλά αν μας κάθονται,θυμόμαστε ότι κι αυτές έχουν μουνί.Και ποιος να τρέχει στις Ουκρανίες μετά.
Τυπε είσαι απλά χαζός.
Μην ασχολείσαι.
Δεν πρόκειται να καταλάβεις, μην το προσπαθείς.
Κλάψε την μοίρα σου που γεννήθηκες άντρας. Έχει πιο πολύ νοημα από το να προσπαθεις να την πεις σε ανθρώπους με λογική σκέψη και άρθρωση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom