Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Πολύ καμμένο μυαλό όντως οι ελληνίδες δεν ξέρουν τι θέλουν και το κυριότερο είναι πάρα πολύ κουραστικες. Πρέπει συνεχώς να εξιτάρεις το μυαλό τους, να παίζεις ηλίθια παιχνίδια, να ακούς όλες τις μαλακιες που έχουν στο μυαλό τους και είναι και εντελώς μα εντελώς απρόβλεπτες..Ακόμα και να γαμήσεις δηλαδή σου βγαίνει ξινο στο τέλος. Τελικά έχω κατάφερει 2 σε 2 εβδομάδες, κανονικα εδν έπρεπε να βριζω, αλλά δεν μου έχει μείνει θετικό mood.
Με κούρασαν υπερβολικά οι έξοδοι μαζί τους παρόλο που είχε θετική κατάληξη σε 2-3 ραντεβου. Σε κάνουν να Νιώθεις πλήρως εξουθενωμένος και πολλές φορες με απρόβλεπτα αποτελέσματα. Μπορεί δηλαδη αυτη που φαίνεται πως αδιαφορεί να σου κάτσει (έτσι εγινε σε μενα) και αυτη που δειχνει πως ενδιαφερετε να σε πρήξει και να μην γαμήσεις ποτε (μου έτυχε και αυτο τωρα).
Γενικά ακόμα και να  βρείς πηγή με Ελληνίδες (δύσκολο και συμβάινει σε βάθος χρόνου κάποιες φορές) σε κουράζουν τόσο πολύ που δεν μπορείς να βγάζεις απανωτα ραντεβου με διάφορες.
Ειναι την μονογαμιας η Ελλάδα. Το να το παιξεις εραστης με πολλές σε αυτην την χωρα αν δεν ανήκεις στο 10% τω αντρων απαιτεί πολλές θυσίες, τυχη κλπ τέλος. Δεν αξίζει!! Έξω και πάλι εξω..Αλλα το πείραμα συνεχίζεται μεχρι Σπετέμβρη!!
Αντε λοιπόν στα βασικά ..

Η ΚΡΙΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ! ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΑΚΗ! ΣΥΝΕΠΟΙΑ ΤΗΣ ΑΞΙΑΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΑΛΛΩΝ ΚΡΙΣΕΩΝ ΟΠΩΣ ΕΘΝΙΚΗ,ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΚΑ..!

Οι γυναίκες που δεν ξέρουν τι τους γίνεται δεν θα μείνουν ανεπηρέαστες?  Αυτές υποσυνείδητα δέχονται πρώτες όλα τα στραβά της κρίσης αξιών! Γι αυτό και αυτές οι συμπεριφορές που της συναντάει κάποιος όχι μόνο στις φτωχές κοπέλες αλλά και στις ευκατάστατες!!!

 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
τυπε βαζεις τους σουηδους χειροτερους απο τους γερμανους?με τους φριτσηδες δε τη παλευουν σε κανενα μερος απ ότι ακούω
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εκλεισα για Αυγουστο Τουρκια σπιτι απο airbnb κοντα Ταξιμ με 15Ευρω την μερα με δυο διαφορετικα υπνοδωματια για μενα και ενα φιλο..Με τον φορο του airbnb μας βγαινει καπου 8-9Ευρω την ημερα το ατομο...
Αεροπορικα επισης βρηκα προσφορα στα 100 πηγαινε ελα..
Καθαρισα σπιτι δηλαδη και εισητηρια με κατω απο 200Ευρω ολα αυτα για 10ημερο.
Θεωρω οτι με τετοιες τιμες(γιατι η λιρα οπως μιλαω με Τουρκαλες μου λενε εχει πεσει φτωχια εκει) και λιρα στο 1/5 του Ευρω συνεπαγεται τρελη αυξηση τουρισμου αλλα θα βγαζουν λεφτα στην Τουρκια μονο οσοι ασχολουνται με τουρισμο.
Ηδη απο couchsurfing βλεπω πολυ λαο σε σχεση με Αθηνα οκ ειναι και τριπλασια σε πληθυσμο η Πολη αλλα η κινηση στο couch ειναι 15φορες πανω τουλαχιστον σε σχεση με Αθηνα..

Ηδη δυο Τουρκαλες και μια Αζερα μου εχουν στειλει μηνυματα απο μονες τους να βρεθουμε στο couch οπως και ενας ΤΟυρκος πιτσιρικας που μου φανηκε πισωγλεντης και τον απεφυγα.
Couchsurfing δουλευει παρα πολυ tinder κτλπ θα τα δοκιμασω τις επομενες μερες με στοχο κυριως Ρωσιδες,Ουκρανιζες τουριστριες αλλα και Τουρκαλες..Απ οτι ακουσα το tinder ειναι οπως εδω δηλαδη χαλια.

Παντως Αθηνα δεν γαμαω τιποτα τελευταια μαυρο καταμαυρο αυτο το εξαμηνο, tinder μιλαω με δυο Ελληνιδες που οταν πιεσα λιγο εξαφανιστηκαν και κατι Ουκρανεζες,Ρωσιδες που ερχονται Αθηνα παιρνω κανα whatsapp και φανταζομαι δεν κανονιζουμε γιατι η λιστα τους Αθηνα θα περιεχει 50-100 τηλεφωνα την μερα..

Το μονο καλο ειναι οτι μαζεψα πολυ πιο ευκολα χρηματα για να ταξιδεψω.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
τυπε βαζεις τους σουηδους χειροτερους απο τους γερμανους?με τους φριτσηδες δε τη παλευουν σε κανενα μερος απ ότι ακούω
Μάλλον διότι εδώ έχουμε αναρίθμητους Σουηδούς και εππιρεαστικα από έναν φίλο που έχει Σκανδιναβικο μπαρ και μου είπε πως δεν μπορεί να σταυρώσει Σουηδό πελάτη με χιλιάδες να περνάνε και να πίνουν μόνο από σούπερ μάρκετ και περίπτερα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Η Ελλαδα και τα νησια μας ειναι ανωτερα απ οτι εχει να προσφερει οποιαδηποτε αλλη χωρα σε ολη την Μεσογειο.
Αλλα ειναι δυστυχως και η πιο ακριβη επιλογη κοιτουσα τιμες στα νησια 50Ευρω+ ολα τα δωματια στα ξενοδοχεια την μερα και σπιτια απο airbnb λιγα και τιμες στο θεο.Ακομα και τα ακτοπλοικα ειναι γελειωδως πανακριβα!

Ναι μεν η Ελλαδα θα μαζεψει εκαττομυρια τουριστες αλλα θα ναι ολοι συνταξιουχοι Ευρωπαιοι ειτε οικογενειες με σχετικα καλο εισοδημα.
Εκτος απο Χαλκιδικη που μαζευει λογω τοποθεσιας και πιο νεους ολα τα νησια παιζουν με οικογενειες

Αυτο το ειδα και περυσι Κερκυρα και σε κουβεντα που εκανα με ντοπιους το ιδιο λεγαμε οποτε ολα τα καμακια πεφτανε σε παραλιες γυμνιστων και μερη οπου μαζευονταν Γερμανιδες και αλλες 45+ φευγα που ερχοντουσαν καθαρα για πουτσο..Οκ γαμας εκει για πλακα αλλα η μαλακια ειναι οτι βολευεσαι με την γρια κοτα εγω που δεν ενδιαφερομαι για το ζουμι απλα δεν θα ξαναπαω ως εκει να δωσω μια περιουσια να γαμησω gilf.


Τουρκια αντιθετα επειδη το νομισμα εχει παρει την κατω βολτα και επειδη Ρωσια,Ουκρανια εχουν επισης νομισματα εκτος Ευρω γινεται της πουτανας απο νεαρους τουριστιες και μαλιστα Σλαβες..
Ευτυχως που οι Τουρκοι ειναι τοσο καθυστερημενοι και αμπαλοι με τις γυναικες που και παλι οι Σλαβες προτιμανε Ελληνες..Γιατι οσο να ναι παιζουν αυτοι εντος εδρας αλλα ευτυχως δεν σκοραρουν

Ο μαλακας ο τρισμεγιστος ο γελαστος πρεζακιας που παριστανει τον πρωθυπουργο μου φαινεται θελει να διωξει και τους τελευταιους Σλαβους τουριστες απ την χωρα ελπιζω να μην τα καταφερει..
Εκτος απ το μουνι που μας ενδιαφερει ολοκληρες επιχειρησεις-εστιατορια κτλπ σε νησια οπως η Κερκυρα βασιζονται πλεον σε Ρωσους ευπορους λιγους ναι μεν αλλα που προτιμανε Ελλαδα και αφηνουν πραγματικα πολλα λεφτα


 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εκλεισα για Αυγουστο Τουρκια σπιτι απο airbnb κοντα Ταξιμ με 15Ευρω την μερα με δυο διαφορετικα υπνοδωματια για μενα και ενα φιλο..Με τον φορο του airbnb μας βγαινει καπου 8-9Ευρω την ημερα το ατομο...
Αεροπορικα επισης βρηκα προσφορα στα 100 πηγαινε ελα..
Καθαρισα σπιτι δηλαδη και εισητηρια με κατω απο 200Ευρω ολα αυτα για 10ημερο.
Θεωρω οτι με τετοιες τιμες(γιατι η λιρα οπως μιλαω με Τουρκαλες μου λενε εχει πεσει φτωχια εκει) και λιρα στο 1/5 του Ευρω συνεπαγεται τρελη αυξηση τουρισμου αλλα θα βγαζουν λεφτα στην Τουρκια μονο οσοι ασχολουνται με τουρισμο.
Ηδη απο couchsurfing βλεπω πολυ λαο σε σχεση με Αθηνα οκ ειναι και τριπλασια σε πληθυσμο η Πολη αλλα η κινηση στο couch ειναι 15φορες πανω τουλαχιστον σε σχεση με Αθηνα..

Ηδη δυο Τουρκαλες και μια Αζερα μου εχουν στειλει μηνυματα απο μονες τους να βρεθουμε στο couch οπως και ενας ΤΟυρκος πιτσιρικας που μου φανηκε πισωγλεντης και τον απεφυγα.
Couchsurfing δουλευει παρα πολυ tinder κτλπ θα τα δοκιμασω τις επομενες μερες με στοχο κυριως Ρωσιδες,Ουκρανιζες τουριστριες αλλα και Τουρκαλες..Απ οτι ακουσα το tinder ειναι οπως εδω δηλαδη χαλια.

Παντως Αθηνα δεν γαμαω τιποτα τελευταια μαυρο καταμαυρο αυτο το εξαμηνο, tinder μιλαω με δυο Ελληνιδες που οταν πιεσα λιγο εξαφανιστηκαν και κατι Ουκρανεζες,Ρωσιδες που ερχονται Αθηνα παιρνω κανα whatsapp και φανταζομαι δεν κανονιζουμε γιατι η λιστα τους Αθηνα θα περιεχει 50-100 τηλεφωνα την μερα..

Το μονο καλο ειναι οτι μαζεψα πολυ πιο ευκολα χρηματα για να ταξιδεψω.
Την τύχη των δύο παιδιών που κρατάνε οι Τούρκοι να έχεις ΡΕΜΆΛΙ! Συν κανένα δύο παλούκια στο κωλο στα τουρκικά κάτεργα!

Η Ελληνική αξιακή κρίση αποτυπωνεται πλήρως σε πονταρίσματα σαν κι αυτό!
Μια ζωή ΡΑΓΙΆΣ θα είσαι και πουλημένος για μια χούφτα Ευρώ  :vomit:
Πήγαινε και μην ξαναγυρίσεις...
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
οι πιο κομπλεξικοι νομιζω ειναι όλοι οι πρωην ανατολικοι

Σου γράφω με σειρά προτεραιότητας τους πιο μίζερους και κομπλεξικους στη Ρόδο---->

ΕΛΒΕΤΟΙ  :vomit:  :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
ΝΟΡΒΗΓΟΙ   :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
ΣΟΥΗΔΟΙ       :vomit: :vomit: :vomit:
ΟΛΛΑΝΔΟΙ    :vomit: :vomit: (καλά εδώ είναι τεραστιο θέμα αλλά όχι του θρεντ)
ΓΕΡΜΑΝΟΙ-ΑΥΣΤΡΙΑΚΟΙ   :vomit:
Ρε ρολογα τους γαμησες ολους  :2funny:

υγ. παντα νομιζα οτι οι Αγγλοι ειναι οι χειροτεροι ολων των δυτικων ,απο αυτα που εβλεπα φυσικα γιατι δεν ασχολουμαι επαγγελματικα με τον τουρισμο.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ρε ρολογα τους γαμησες ολους  :2funny:

υγ. παντα νομιζα οτι οι Αγγλοι ειναι οι χειροτεροι ολων των δυτικων ,απο αυτα που εβλεπα φυσικα γιατι δεν ασχολουμαι επαγγελματικα με τον τουρισμο.
Φίλε Τάσσο έρχομαι σε καθημερινή επαφή με δεκάδες εκατοντάδες από δαυτους!
Κάποτε ήταν πελάτες... πλέον είναι αρνητικές φιγούρες

Οι Εγγλέζοι δεν είναι κομπλεξικοί!  Κι ας είναι χαμηλά στρώματα!  Έχουν μια ανωτερότητα από τα Ευρώπια άνω των Άλπεων...
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Αυτό το μονταζ που έκανε ένασ φίλος Γενικά ισχύει για ότι υπάρχει άνω των Άλπεων μέχρι τη θάλασσα!
 

Συνημμένα

  • IMG-6d6fbcf90a9c3c8a9a8adf443bb0c397-V.jpg
    IMG-6d6fbcf90a9c3c8a9a8adf443bb0c397-V.jpg
    38,2 KB · Εμφανίσεις: 45

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.914
Like
1.437
Πόντοι
216
Πως γινεται ρε glock να ειναι τοσο χαλια,
οι τουριστες απο τις πλεον πλουσιες ευρωπαϊκες χωρες;

Να κανονισουμε να μου στειλεις κανενα πολωνεζικο κονε!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Αντε λοιπόν στα βασικά ..

Η ΚΡΙΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ! ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΑΚΗ! ΣΥΝΕΠΟΙΑ ΤΗΣ ΑΞΙΑΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΑΛΛΩΝ ΚΡΙΣΕΩΝ ΟΠΩΣ ΕΘΝΙΚΗ,ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΚΑ..!

Οι γυναίκες που δεν ξέρουν τι τους γίνεται δεν θα μείνουν ανεπηρέαστες?  Αυτές υποσυνείδητα δέχονται πρώτες όλα τα στραβά της κρίσης αξιών! Γι αυτό και αυτές οι συμπεριφορές που της συναντάει κάποιος όχι μόνο στις φτωχές κοπέλες αλλά και στις ευκατάστατες!!!

είναι ένα από τα καλύτερα σου ποστ που έχω διαβάσει από εσένα τον τελευταίο καιρό εύγε μύστη  :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Πως γινεται ρε glock να ειναι τοσο χαλια,
οι τουριστες απο τις πλεον πλουσιες ευρωπαϊκες χωρες;

Να κανονισουμε να μου στειλεις κανενα πολωνεζικο κονε!

μεγαλη ιστορια που να σου εξηγουμε τωρα...  :grin:

επικεντρωσου να πηδηξεις κανενα μουνακι και ασε τα υπολοιπα.... :grin:

 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Πως γινεται ρε glock να ειναι τοσο χαλια,
οι τουριστες απο τις πλεον πλουσιες ευρωπαϊκες χωρες;

Να κανονισουμε να μου στειλεις κανενα πολωνεζικο κονε!
Κάποτε είχα ρωτήσει τον Μπλάσκο επι του θέματος και μου είχε πει ακριβώς πως ... όλοι πρόβατα είμαστε και απλά το βοσκοτόπι αλλάζει! Αυτοί είναι σε εύφορα πράσινα λιβάδια χωρίς λύκους κι εμείς είμαστε σε βραχώδη ξερά και μας τριγυρίζουν και αρπαχτικά...

Εγώ έχω να προσθέσω και τα λόγια ενός σοφου Ροδίτη που έχει Σουηδική υπηκοότητα---> Στην Σουηδία και αμόρφωτος  στούρνος απελέκητος να είναι κάποιος το κρατικό σύστημα του δίνει την ευκαιρία το βράδυ να πίνει μπύρες και να πηγαίνει 2-3 φορες  σε κάποιο νότιο μέρος!
Αν όμως θέλει να πίνει σαμπάνια  τότε ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ!!!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
είναι ένα από τα καλύτερα σου ποστ που έχω διαβάσει από εσένα τον τελευταίο καιρό εύγε μύστη  :hi:
Φίλε μου , ρώτα όποια γυναίκα θες στην Ελλάδα οποιοδήποτε κοινωνικού, μορφωτικού και οικονομικού επιπέδου την ερώτηση "Γιατί η Ελλάδα έχει κρίση?" και να σου το αναλύσει λίγο..

Θα διαπιστώσεις πως καμιά μα καμιά δεν θα μπορεσει να σου δώσει μια ελαφρώς τεκμηριωμένη απάντηση μετα απο 8 χρόνια... 
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Την τύχη των δύο παιδιών που κρατάνε οι Τούρκοι να έχεις ΡΕΜΆΛΙ! Συν κανένα δύο παλούκια στο κωλο στα τουρκικά κάτεργα!

Η Ελληνική αξιακή κρίση αποτυπωνεται πλήρως σε πονταρίσματα σαν κι αυτό!
Μια ζωή ΡΑΓΙΆΣ θα είσαι και πουλημένος για μια χούφτα Ευρώ  :vomit:
Πήγαινε και μην ξαναγυρίσεις...


Ραγιας εισαι εσυ μαλλον...

ο αριθμός των Τούρκων τουριστών που επισκέφθηκαν την Ελλάδα αυξήθηκε το 2017, κατά 17,2 % (από 785 χιλ. σε 921 χιλ. τουρίστες) ενώ μικρή αύξηση της τάξεως του 4,6% παρουσίασε και το τουριστικό ρεύμα από Ελλάδα προς Τουρκία (595 χιλ τουρίστες το 2017)

Φετος το 2018 πανω απο ενα εκαττομυριο Τουρκοι ηρθαν και θα ερθουν Ελλαδα
Αλλα ξεχασα στο μυαλο σου ειναι κατασκοποι μαλλον...Ο ακροδεξιος ολους εχθρους τους φανταζεται

Οι νησιωτες θα τσεπωσουν απ αυτο το ενα εκαττομυριο Τουρκων τα λεφτα δεν νομιζω να αρνηθουν,ετσι?
Οπως και των Ρωσων που δινουν S-400 και τους κανουν πυρηνικο εργοστασιο αλλα αυτο δεν σε ενοχλει μαλλον επειδη λεγεται Πουτιν.Με την λογικη σου εξω και οι Ρωσοι
Ο Τραμπ επισης θα δωσει F-35,το πιο επιθετικο οπλο και το πιο τρομερο,να διωξουμε και τους Αμερικανους?

Εγω φιλε ναι εχω θεμα με τον Ερνογαν αλλα χειροτερο με αυτους που τον εξοπλιζουν και του πουλανε οπλα.

Ειδικα οι Ρωσοι του φτιαχνουν πυρηνικο εργοστασιο και εσεις βλεπετε μια ΤΟυρκια μονο και λετε δεν παω,ρε αμα εχετε αρχιδια μην πατε Ρωσια

Εγω φιλε στα λεω χυμα,οι νησιωτες οπως τα τσεπωνουν απο Τουρκους στα νησια ετσι θα τα δινουμε και εμεις στην Πολη και οπως στην Χαλκιδικη οι Ελληνες τα τσεπωνουν απο τους Σλαβους και Σκοπιανους ετσι τα αφηνουνε στα Σκοπια..

Ελπιζω να σε καλυψαν τα στοιχεια οτι παραπανω Σκοπιανοι,Τουρκοι ερχονται Ελλαδα απ οτι εμεις παμε εκει

 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Οποιος μπλεκει τα πολιτικα με τα ταξιδια και τις γυναικες μονο χαμενος θα βγει..Αλλα αμα το κανει να το κανει σωστα οχι δεν παω Τουρκια αλλα δεν παω σε κανενα συμμαχο του Σουλτανου,ειδικα στην Ρωσια οπου τους φτιαχνει ξαναλεω πυρηνικο εργοστασιο!

Το τουρκικό πυρηνικό εργοστάσιο στο Άκουγιου είναι προγραμματισμένο να λειτουργήσει το 2023, δήλωσε ο Βλαντιμίρ Πούτιν

Ουτε μουσουλμανικη χωρα οπως το Πακισταν δεν τολμαει ανοιχτα να λεει θα φτιαξω πυρηνικα στην Τουρκια οπως δηλωνει ο Πουτιν ο δηθεν ορθοδοξος που πηγαινε στο Αγιο Ορος κτλπ..Ο Βελοπουλος,Λιακοπουλος και αλλοι τερμα πυροβολημενοι επηρεασαν αρκετους αμυαλους

Βεβαια αυτα δεν τα γραφω γιατι ειμαι εναντια στον Πουτιν καλα κανει ηγετης μεγαλος ειναι για την χωρα του και σαν μεγαλος ηγετης ψαχνει για συμμαχος με @@ οπως @@ εχει καλως η κακως ο Ερνογαν,δεν ψαχνει χωρες οπως η Ελλαδα που της υπαγορευουν αλλες χωρες πως θα λειτουργει
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Φίλε μου , ρώτα όποια γυναίκα θες στην Ελλάδα οποιοδήποτε κοινωνικού, μορφωτικού και οικονομικού επιπέδου την ερώτηση "Γιατί η Ελλάδα έχει κρίση?" και να σου το αναλύσει λίγο..

Θα διαπιστώσεις πως καμιά μα καμιά δεν θα μπορεσει να σου δώσει μια ελαφρώς τεκμηριωμένη απάντηση μετα απο 8 χρόνια...  


Ρωτα οποιαδηποτε γυναικα στην Ελλαδα πως της φαινεται ο Τσιπρας και αν ειχε να διαλεξει αναμεσα σε Σαμαρα και Τσιπρα τι θα επελεγε..

Οποια και να εχω ρωτησει απ το φιλικο μου περιβαλλον εχει  πει Τσιπρα γιατι ειναι cool,χαμογελαει και επειδη ειναι ανοιχτος και επειδη γουσταρει τα gay prides.
Ο Σαμαρας θα σου πουν ειναι αγελαστος και κατα των εργαζομενων-ακροδεξιος.

Ετσι σκεφτονται οι γυναικες ψηφιζουν καθαρα με βαση το παρουσιαστικο και εντυπωσιαζονται απ τα λογια για αυτο οι αριστεροι παντα ειχαν μεγαλη περαση να στο πω απλα αριστεροι που μιλανε και συμπεριφερονται με αερα che guevara κανουν τις γυναικες να σταζουν και τους γουσταρουν εκατο φορες παραπανω απο δεξιους.

Το να παρεις λοιπον στα σοβαρα μια απαντηση απο γυναικα γιατι ψηφισε πχ Τσιπρα δεν εχει καμια σημασια γιατι εχει ψηφισει για λογους που ειναι τελειως ασχετοι,ειναι καλο να ρωτας μονο για να καταλαβεις την πραγαμτικη ψυχολογια και τροπο σκεψης των γυναικων


Η ερωτηση ειναι αλλη,γιατι οι γυναικες σε τεραστιο ποσοστο συγκρητικα με αντες οχι μονο στην Ελλαδα αλλα και στην Ευρωπη ψηφιζουν αριστερα σε σχεση με δεξια?


Why women vote more to the left than men

Μπορεις να διαβασεις εδω αλλα μπορω να σου πω και την δικια μου αποψη απ τις εκατονταδες γυναικες που εχω γαμησει η απλα μιλησει μαζι τους

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Κάποτε είχα ρωτήσει τον Μπλάσκο επι του θέματος και μου είχε πει ακριβώς πως ... όλοι πρόβατα είμαστε και απλά το βοσκοτόπι αλλάζει! Αυτοί είναι σε εύφορα πράσινα λιβάδια χωρίς λύκους κι εμείς είμαστε σε βραχώδη ξερά και μας τριγυρίζουν και αρπαχτικά...

Εγώ έχω να προσθέσω και τα λόγια ενός σοφου Ροδίτη που έχει Σουηδική υπηκοότητα---> Στην Σουηδία και αμόρφωτος  στούρνος απελέκητος να είναι κάποιος το κρατικό σύστημα του δίνει την ευκαιρία το βράδυ να πίνει μπύρες και να πηγαίνει 2-3 φορες  σε κάποιο νότιο μέρος!
Αν όμως θέλει να πίνει σαμπάνια  τότε ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ!!!

:thumbsup: :hi:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Φίλε μου , ρώτα όποια γυναίκα θες στην Ελλάδα οποιοδήποτε κοινωνικού, μορφωτικού και οικονομικού επιπέδου την ερώτηση "Γιατί η Ελλάδα έχει κρίση?" και να σου το αναλύσει λίγο..

Θα διαπιστώσεις πως καμιά μα καμιά δεν θα μπορεσει να σου δώσει μια ελαφρώς τεκμηριωμένη απάντηση μετα απο 8 χρόνια... 

το ξερω φιλε μου οτι δεν προκειται να παρω καμία τεκμηριωμενη απαντηση διοτι το μονο που ενδιαφερει τις ελλεινιδες ειναι το πεντικιουρ και το κωμμωτηριο  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom