Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
^ Λαθος φιλε ,ενα μουνι για ΟΛΟΥΣ δεν παιζει στις πιο πολλες μουσουλμανικες χωρες.
υπαρχουν ανθρωποι που γεννιουνται ,ζουν και πεθαινουν εκει χωρις να το εχουν δει ποτε τους ...
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
^ Λαθος φιλε ,ενα μουνι για ΟΛΟΥΣ δεν παιζει στις πιο πολλες μουσουλμανικες χωρες.
υπαρχουν ανθρωποι που γεννιουνται ,ζουν και πεθαινουν εκει χωρις να το εχουν δει ποτε τους ...
Φίλε τάσσο όταν έμενα Αίγυπτο είχαμε έναν ταξιτζη για τις μετακινήσεις και μας τα έλεγε όλα! Είχε παντρευτεί τρεις γυναίκες σε τρια διαφορετικά σπίτια και γαμούσε και όπου τον έπαιρνε εκτός των γυναικών του! Βέβαια το σπίτι που μας κάλεσε ήταν τρώγλη δέκα τετραγωνικών με στοιβαγμένα 5-6 παιδια και μια χοντρή γυναίκα! Αλλά συνέχεια έλεγε πως πάει στις άλλες που είναι καλύτερες!

* Πολύ σωστά αυτά που λες για τις γυναίκες και την καταναλωτική τους φύση, αλλά πλέον οι Δυτικές γενιές γαλουχούνται στο να καταναλώνουν ΜΟΝΟ σε πολυεθνικές ... Οπότε τα λεφτά που τους δίνει ο μικρομεσαίος πάνε στα Ζαρα τα H&M τα Pandora  και Adidas! Καμιά μικρή επιχείρηση δεν είναι στο ραντάρ των δυτικών γυναικών! Αν στέκονται ακόμα είναι διότι δεν έχουν ακόμα εκφυλιστεί οι πάντες αλλά δεν θα αντέξει η Δύση για πολύ!  
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Φίλε τάσσο όταν έμενα Αίγυπτο είχαμε έναν ταξιτζη για τις μετακινήσεις και μας τα έλεγε όλα! Είχε παντρευτεί τρεις γυναίκες σε τρια διαφορετικά σπίτια και γαμούσε και όπου τον έπαιρνε εκτός των γυναικών του! Βέβαια το σπίτι που μας κάλεσε ήταν τρώγλη δέκα τετραγωνικών με στοιβαγμένα 5-6 παιδια και μια χοντρή γυναίκα! Αλλά συνέχεια έλεγε πως πάει στις άλλες που είναι καλύτερες!

* Πολύ σωστά αυτά που λες για τις γυναίκες και την καταναλωτική τους φύση, αλλά πλέον οι Δυτικές γενιές γαλουχούνται στο να καταναλώνουν ΜΟΝΟ σε πολυεθνικές ... Οπότε τα λεφτά που τους δίνει ο μικρομεσαίος πάνε στα Ζαρα τα H&M τα Pandora  και Adidas! Καμιά μικρή επιχείρηση δεν είναι στο ραντάρ των δυτικών γυναικών! Αν στέκονται ακόμα είναι διότι δεν έχουν ακόμα εκφυλιστεί οι πάντες αλλά δεν θα αντέξει η Δύση για πολύ! 
Ολοι γκομεναρες πηδανε αλλα ειναι παντρεμενοι με χοντρες!
φιλε ρολογα μην τους πιστευεις , ειναι αυτο το ανεπαναληπτο που ειχε γραψει ο μιδας ...
πριν απο μενα μουναρες γαμουσανε οι περισσοτεροι , με το που τους γνωρισα και μετα ολο με την ιδια τους βλεπω και αυτη μπαζο χαχα

Σε αυτο συμφωνω , μου ξεφυγε αυτος ο παραγοντας ...
τουλαχιστον παλιοτερα τα ξοδευανε σε μικρομεσαιους επιχειρηματιες και τα λεφτα κανανε κυκλο ,ειχα φιλο που ειχε μαγαζι με επωνυμα ρουχα που θησαυριζε απο τις γυναικες και ειδικα τις ρωσσιδες.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Καλα τον ειχα κοψει για ναζιστομουτρο χθες μολις εβαλε το γκολ και σημερα διαβαζω αυτο ,σκατοφατσα τελειως

Ο love καθολου αντικοινωνικος δεν ειναι αν τον γνωρισεις απο κοντα , αυτο προς αποκαταστασης της αληθειας.


23 με 30 του μηνα θα ειμαι Αγια για τρεις μερες και Μοσχα για τις υπολοιπες τεσσερις , λιγες στο συνολο αλλα απο το τιποτα καλυτερα ...
SLAVA RUSSIA xaxa

Θα γράψω και πλήρη οδηγό αλλά τα μαγαζιά που θα σου πρότεινα για Αγ. Πετρούπολη είναι αυτά που είναι στη Rubinstein για νωρίς (ιδιαιτέρως το Crazy Wine) από 10μμ  και τα Delmar, Behemoth για μετά.

Τσέκαρε Μόσχα να μας πεις που έχει ποιότητα γιατί λέω να ανέβω το Σεπτέμβρη.
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Πριν 2-3 χρόνια μου είχε πει ο Slaviani στο καφέ που πήγαμε πως είμαστε οι τελευταία γενιά Ελλήνων που γάμησέ Ρωσίδες! 
Το συμπέρανε από τις διαδικτυακές του έρευνες τότε και από την ανταπόκριση που εκλαμβάνε κυρίως από μικρές ηλικίες..
Τότε δεν το πίστευα αλλά πλέον βλέπω πως συμβαίνει 100%!
Εκτός του ότι φέτος δεν έχω γνωρίσει ούτε μια καινούργια ενώ έχει πολλές το νησί έχουν κόψει και οι επαφές με παλιές!
Πριν λίγο παραλίγο να έρθω σε σύρραξη με έναν Σουηδό διπλάσιο από εμένα που ήταν με δύο καριόλες Τουρίστριες Ρωσίδες...Μίλαγα ρωσικά στη μία και ο μαλάκας έκανε χειρονομίες.. τον έπιασα από το λαιμό και θα τον έσπαγα στο ξύλο τον ξανθομπούμπουρα αν οι Ρωσίδες δεν πέφτανε να τον σώσουν..
Δυστυχώς πλέον δεν βλέπω ποιότητα ούτε στις Ρωσίδες.. Μια δυτική αλοιφή γίναν και αυτές και μάλιστα με χειρότερες προδιαγραφές..

Γενικώς από Ρωσσίδες πως είναι φέτος η Ρόδος (ανεξάρτητα προσωπικών επιτυχιών)? Είμαι Κύπρο τώρα και σε σχέση με προηγούμενες χρονιές είναι πεσμένα από Ρώσσικο τουρισμό (νεαρής ηλικίας). Η το ρούβλι φταίει που έφθασε 72 ή το μουντιάλ...

Επίσης δεν είχες δίκιο που δεν ήθελες να επισκεφθείς Ρωσία, ήταν πολύ καλά στην Αγ. Πετρούπολη... θα τα γράψω αναλυτικά..

 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.792
Like
748
Πόντοι
96
Χαθηκε η μπαλλα που λενε σπυρο ... τι εχουν να δουν τα ματια μας ακομα απο τον καθε πουριτανο ,πουστη κτλ για καθετι ωραιο και φυσιολογικο.

αυτη ειναι η σιωνιστικη γυναικοκεντρικη καπιταλιστικη δυστοπια που διαμορφωνεται
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
αυτη ειναι η σιωνιστικη γυναικοκεντρικη καπιταλιστικη δυστοπια που διαμορφωνεται
Όσοι είναι πολιτικοί η όσοι μιλάνε με πολιτικά κριτήρια τα έχουν κάνει όλα πουτανα...τώρα αν εσύ πιστεύεις ακόμα σε καπιταλιστικά κουμουνιστικα κλπ είσαι βαθιά νυχτωμενος...όλοι αυτοί κοιτούν την πάρτη τους και δεν δίνουν δεκάρα για ιδεολογίες πόσο μάλλον για εσένα ή εμένα...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Όσοι είναι πολιτικοί η όσοι μιλάνε με πολιτικά κριτήρια τα έχουν κάνει όλα πουτανα...τώρα αν εσύ πιστεύεις ακόμα σε καπιταλιστικά κουμουνιστικα κλπ είσαι βαθιά νυχτωμενος...όλοι αυτοί κοιτούν την πάρτη τους και δεν δίνουν δεκάρα για ιδεολογίες πόσο μάλλον για εσένα ή εμένα...

πολυ σωστα :thumbsup:

απλα να προσθεσω μονο οτι
οι ιδεολογιες π.χ. ο καπιταλισμος ή ο κομμουνισμος ειναι μονο για την διαχειρηση και την χειραγωγηση των μαζων
στην ουσια μας εχουν γραμμενους ολους εμας
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
πριν απο μενα μουναρες γαμουσανε οι περισσοτεροι , με το που τους γνωρισα και μετα ολο με την ιδια τους βλεπω και αυτη μπαζο χαχα

Αυτό εδώ μου έχει τύχη αρκετές φορές και όσο πιο εφέ ο άλλος τόσο χειρότερος αποδείχτηκε αργότερα ...

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ολοι γκομεναρες πηδανε αλλα ειναι παντρεμενοι με χοντρες!
φιλε ρολογα μην τους πιστευεις , ειναι αυτο το ανεπαναληπτο που ειχε γραψει ο μιδας ...
πριν απο μενα μουναρες γαμουσανε οι περισσοτεροι , με το που τους γνωρισα και μετα ολο με την ιδια τους βλεπω και αυτη μπαζο χαχα

Σε αυτο συμφωνω , μου ξεφυγε αυτος ο παραγοντας ...
τουλαχιστον παλιοτερα τα ξοδευανε σε μικρομεσαιους επιχειρηματιες και τα λεφτα κανανε κυκλο ,ειχα φιλο που ειχε μαγαζι με επωνυμα ρουχα που θησαυριζε απο τις γυναικες και ειδικα τις ρωσσιδες.
μου ελεγε ενας τυπος για παντρεμενες,μουναρες  και ρουμανα γυμναστρια που γαμουσε.
μετα απο λιγους μηνες παντρευτηκε μια κακασχημη και υπερβαρη κυπρια απο την δουλεια του που εχουνε
πολυ καλο μισθο.φυσικα δεν τον πιστευα γιατι παντω βλεπω τι κρατανε και γελαω.
αλλος φιλος μου χερετε οτι εχει γκομενα 19 ενω αυτος ειναι 37 και ποσο καλυτερες ειναι οι μικρες
απο τις τρελες μεγαλυτερες.του ειπα αν σου αρεσει να εισαι με ενα χοντρο μπαζο τι να πω.
αυτος ειναι χαρουμενος μαζι της και οτι εχει γκομενα μικροτερη.τι να λεμε πλεον.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μιλαω με δασκαλο τωρα για να με συμβουλεψει σε ποια περιοχη να μεινω χαρκοβ.
μετα τον σεπτεβριο που παω οδυσσο με την ψυχη στο στομα δεν θα πηγαινω εκει.
την κανω για αλλες πολιτειες.χτες οδυσσο ενας μαλακασ στο κεντρο διπλα απο την ελληνικη πρεσβεια ντιριπασοσκαγια γωνια πρεοπραζενσκαγια πυροβολησε 3 παιδακια χωρις λογο ενω εκαναν πατινια.
τα 2 τραυματιστηκαν,ευτυχος αμεσως τον συνελαβαν.σε αλλο περιστατικο πηραν το αμαξι καπειου αφου τον ληστεψαν αλλα και αυτους τους τσακωσαν οχι ολους ομως.ξυλοδαρμοι μαχαιρωματα καθημερινα και πολλα
θυματα ειναι οι ταξιτζηδες τον ουπερ που τους ληστευουν και μαχαιρωνουν 3 με 4 ατομα.
αν δειτε 3 τι τους εκανε οι αστυνομια απο το ξυλο θα γελατε.
αλλα κεγω να ειμαι ταξιτζης και βλεπω 3 σασ αστεγουσ με σορτσ και παντοφλες το βραδι τους βαζω στο αμαξι?ο δασκαλος λεει να κατεβω κιεβ σεπτεβριο αλλα εκλισα τα εισιτιρα 340 απο πριν γιατι φοβομουν κιεβ.τωρα την παθαμε και οδυσσο θα ειναι ευκερια να γνωρισω το χαρκοβ.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Αλήθεια τα πιστεύεις αυτα?
Θα πάει ένας ΞΕΝΟΣ σε μια χώρα εκτός της Ευρωπαικής Ένωσης και θα απαγάγει και βιάσει ομαδίκα μια γκόμενα ακόμα και ιερόδουλη χωρίς να σκεφτεί τις συνέπειες πρώτον και κυριότερο απο τους Ουκρανούς Νταβαδες και δεύτερο πιθανόν να βρεί και τον μπελά του απο την αστυνομία? Πας να κάνεις τέτοια πράγματα σε άγνωστο περιβάλλον?
Ειναι υποανάπτυκτοι οι Τούρκοι αλλά χαζόι δεν είναι!! Αυτά μπορεί να έχουν συμβεί σε ακραίες περιπτώσεις αλλά μην το παρουσιάζεις για κανόνα!. Είπαμε νοήμων άνθρωποι είμαστε.
μην το λες γιατι σημερα κιεβο συνελαβαν 2 ανεργους που βιασαν και ληστεψαν μια γνωστη γκομενα μπλοκερ που αντι για εκδρομη που ηθελε να την βοηθησουν την πηγαν σε ενα δασος.
ναι οι τουρκοι πριν ενα μηνα συνεληφθηκαν για φονο αλλου τουρκου στην οδυσσο που εκαναν και μαυρες μαγειες.μεχρι και μαροκινο συνελαβαν για εγληματα οδυσσο ενω αζερους καθε μερα για απαγωγες και τετεια.οι αζεροι δεν ειναι ξενοι?αν υξερες ρωσικα θα σου εδινα ενα σαιτ που αποκαλει ξενους τους αζερους που συνελαβαν.γραφουν γρουπ απο ξενους ,ετσι τους ονομαζουν.
θυμαστε πριν 2 χρονια με την γκομενα 18 που ηθελε τον κοδικο μου στην εισοδο ενω δεν μου εκατσε.
αυτη που με πηρε  βολτα βραδι και επεζε με το φαναρακι και εμφανιστηκαν 2 μικροι ο ενας ουκρανος,ενας ουζπεκος.της ειπα εχω πιστολια θα σας φαω και ετρεξε σε αυτους.
μετα την επομενη φορα που πηγα οδυσσο μου ειπανε αυτη με τους φιλους της κτυπησαν ενα αζερο τουριστα
και του πηραν 700 δολαρια απο το σπιτι.οτι δεν σου σθνεβηκε εσενα δεν σημαινει δεν σθμβαινει συνεχεια σε αλλους
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Γενικώς από Ρωσσίδες πως είναι φέτος η Ρόδος (ανεξάρτητα προσωπικών επιτυχιών)? Είμαι Κύπρο τώρα και σε σχέση με προηγούμενες χρονιές είναι πεσμένα από Ρώσσικο τουρισμό (νεαρής ηλικίας). Η το ρούβλι φταίει που έφθασε 72 ή το μουντιάλ...

Επίσης δεν είχες δίκιο που δεν ήθελες να επισκεφθείς Ρωσία, ήταν πολύ καλά στην Αγ. Πετρούπολη... θα τα γράψω αναλυτικά..
ρωσια αν παω θα επιλεξω σαμαρα,περμ,καζαν η ουφα.αγια πετρουπολη δεν μου αρεσει για πολλουσ λογους.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Θα γράψω και πλήρη οδηγό αλλά τα μαγαζιά που θα σου πρότεινα για Αγ. Πετρούπολη είναι αυτά που είναι στη Rubinstein για νωρίς (ιδιαιτέρως το Crazy Wine) από 10μμ  και τα Delmar, Behemoth για μετά.

Τσέκαρε Μόσχα να μας πεις που έχει ποιότητα γιατί λέω να ανέβω το Σεπτέμβρη.
Ωραιος ,η ανταλαγη πληροφοριων ειδικα απο προσφατα ταξιδια ειναι οτι καλυτερο για ολους μας.
εννοειται θα κανω το ιδιο για Μοσχα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
τωρα ο κολητος μου με την παρεα μου ειναι πετρουπολη.αυριο παλι πισω μοσχα για ποδοσφαιρο.
απο αυτους δεν περνω πλιροφοριες γιατι ειναι πρωτη φορα ρωσια και δεν ξερουν για το σαιτ αυτο
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
air b n b διαμερισματα για χαρκοβ βλεπω.εκλισε ποτε κανεις με αυτο το σαιτ?ειναι εμπιστο οπως το μπουκινκ?βλεπω και dopovo αλλα γερνω προς το πρωτο σαιτ
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216

Αυτά δεν τα τραβάνε δυστυχως μόνο οι πλούσιοι αλλά πολλοί γνωστοί μου..Αν σε βάλει στο ματι η γυναίκα που χωρισες την εβαψες!! Θα σε ξεφτιλίσει.Ο Νόμος εκδικείτε αλύπητα τον άντρα. Εχω γνωστό με 650 ευρω το μήνα που δινει τα 300 διατροφή (δικαστηριο πριν του κόψουν το μισθό και η διατροφή δεν αλλαζει προς τα κάτω χωρίς δικαστηριο παλι!!!) και κυκλοφορέι με παπί τρωγοντας σουβλάκια..Η γυναίκα του δεν τον αφηνει καν να δει τα παιδια και τα έχει γυρίσει και εναντίον του. Ενας άνθρωπος αξιοπρεπής που κατάντησε πλέον σαν άστεγος απο μια λάθος επιλογη.

Πολύ προσοχή και στις Ελληνίδες κυρίως που κάποιοι τις δοξάζουν!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom