Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
o derty ειναι οδυσσο.δεν βλεπω να μας γραφει για το ταξιδι του που ειναι,που παει
και τι βλεπει στισ πολεισ αυτες.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Πριν 2-3 χρόνια μου είχε πει ο Slaviani στο καφέ που πήγαμε πως είμαστε οι τελευταία γενιά Ελλήνων που γάμησέ Ρωσίδες! 
Το συμπέρανε από τις διαδικτυακές του έρευνες τότε και από την ανταπόκριση που εκλαμβάνε κυρίως από μικρές ηλικίες..
Τότε δεν το πίστευα αλλά πλέον βλέπω πως συμβαίνει 100%!
Σε αυτο δεν ειχε αδικο ,,, τις καλυτερες ρωσσιδες τις πηρα 92 - 95 τοτε που η Ελλαδα ηταν μαγικο μερος για αυτες. Ακομα θυμαμαι την Ολγα που ειχε ερθει να δει μια ξαδεργη της (απο Μοσχα ητανε) ... σχεδον η τελεια γυναικα για την εποχη εκεινη.
Οσο παλιοτερα τοσο καλυτερα ...
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
o derty ειναι οδυσσο.δεν βλεπω να μας γραφει για το ταξιδι του που ειναι,που παει
και τι βλεπει στισ πολεισ αυτες.
Ο dirty εχει το δικο του στυλ και τροπο προσεγγισης στις ντεβουσκες ,,, για το ταργκετ γκρουπ που απευθυνεται δεν νομιζω να υπαρχει καλυτερος.
ειμαι σιγουρος οτι περναει πολυ καλα ,,, πρεπει να τα γραψει καποια στιγμη φυσικα.
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Χωρίς να θέλω να σας στενοχωρήσω δεν έχω παρά να συμφωνήσω απόλυτα με τα παραπάνω..Αν Ρωσίδα έρθει στην Ελλάδα και καταλάβει τι γίνεται δηλαδή μιλήσει με ελλεινιδες και βγει μόνη της έξω αμέσως θα αλλάξει και θα γίνει χειρότερη από τις Ελλεινιδες γιατί και η πραγματική της αξίας είναι τεράστια σε σχέση με την μέση ελλεινιδα.. θυμάστε κάτι εκπομπές που βγαινανε οι ελλεινιδες και βριζαν τις ξένες πως τους πήραν του άντρες...Όπως εχει πει και ο Μπλασκος παλαιά αν ερχόντουσαν Ρωσίδες εδώ θα έπαιρναν όλους τους καλούς άντρες και οι Ελλεινιδες θα γινόντουσαν επιπέδου Ταϊλάνδης... Δυστυχώς έχω άπειρα παραδείγματα που οι Ρωσίδες εδώ άλλαξαν σε μια νύχτα όπως και άλλες ανατολικές.Η γνώμη μου για αυτό είναι ότι επ ουδενί δεν φέρνεις ανατολική πάνω από 6.5 στην Ελλάδα μόνιμα..δεν έχεις ελπίδα το σύστημα και ο πιρφορισμος εδώ θα σε νικήσουν σίγουρα...Δεν φτάνει δηλαδή που πρέπει να ταξιδεύουμε για να βρούμε η ποσότητα η ποιότητα η και τα 2 που δεν υπάρχουν στην Ελλάδα δεν μπορούμε να την φέρουμε και εδώ μόνιμα γιατί το σύστημα είναι πανίσχυρο.τελος για τα παιδιά που θα ρωτήσουν για short time μπορείς να την φέρεις γιατί με πρώτη ματιά όλα φαίνονται οκ στην Ελλάδα..
Η μόνη 'παρηγορια' αν μπορούμε να το πούμε έτσι είναι ότι η επόμενη γενιά μάλλον δεν θα ξέρει τι είναι ανατολική Ευρώπη όπως και τώρα δεν ξέρει τι ήταν η αν Ευρώπη στα 80s 90s και early 0s...
Φιλιά σε όλους
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Πριν 2-3 χρόνια μου είχε πει ο Slaviani στο καφέ που πήγαμε πως είμαστε οι τελευταία γενιά Ελλήνων που γάμησέ Ρωσίδες!  
Το συμπέρανε από τις διαδικτυακές του έρευνες τότε και από την ανταπόκριση που εκλαμβάνε κυρίως από μικρές ηλικίες..
Τότε δεν το πίστευα αλλά πλέον βλέπω πως συμβαίνει 100%!
Εκτός του ότι φέτος δεν έχω γνωρίσει ούτε μια καινούργια ενώ έχει πολλές το νησί έχουν κόψει και οι επαφές με παλιές!
Πριν λίγο παραλίγο να έρθω σε σύρραξη με έναν Σουηδό διπλάσιο από εμένα που ήταν με δύο καριόλες Τουρίστριες Ρωσίδες...Μίλαγα ρωσικά στη μία και ο μαλάκας έκανε χειρονομίες.. τον έπιασα από το λαιμό και θα τον έσπαγα στο ξύλο τον ξανθομπούμπουρα αν οι Ρωσίδες δεν πέφτανε να τον σώσουν..
Δυστυχώς πλέον δεν βλέπω ποιότητα ούτε στις Ρωσίδες.. Μια δυτική αλοιφή γίναν και αυτές και μάλιστα με χειρότερες προδιαγραφές..


Η τελευταια γενια ΕΛληνων που γαμησε γενικα ειμαστε
Κανεις στην ηλικια μου 30 και κατω απ οσους ξερω δεν γαμαει και το θεωρουν και φυσιολογικο
Ουτε Ελληνιδες ουτε Ρωσιδες ουτε θυληκη γατα!

Αυτη ειναι η πραγματικοτητα στην Ελλαδα γαμανε οι σχεσακηδες μονο που απ επιλογη καθονται και γινονται μουνοβοσκοι μηπως χασουν την μια και μοναδικη που εχουν και πεθανουν στην μαλακια

Χθες εβλεπα σχολια σε μετριοτατη Ρωσιδα 18χρονων που μενει Αθηνα-στο fb..
Κριμα εκτος απο 45αριδες και η νεα γενια να γραφει απιστευτες μουνοδουλικες μαλακιες
Στους μονους που εκανε αυτη like ηταν στους ξενους που σχολιαζανε και λογικο αφου δεν γραφανε τις μαλακιες που γραφανε οι εδω...
Εγω το εχω πει την μεγαλυτερη ζημια την κανουν οι μουνοβοσκοι,ειδικα αυτοι που με το ενα χερι πληκτρολογουν και το αλλο μιναρουν


Τετοια γραφουν αντι να γαμανε!Οι μισοι Ελληνες+ προσκυνανε το μουνι ειδικα στο instagram
 

Συνημμένα

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    546,2 KB · Εμφανίσεις: 85

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εγω δεν φοβαμαι μηπως οι Ρωσιδες γινουν φεμινιστριες,εκτος οτι ειναι πολυ μελλοντικο,δεν θα γινει πιστευω καθως φεμινισμος προαπαιτει ευκολες συνθηκες διαβιωσης και ευκολη ζωη-αρκετο χρημα,οποτε φεμινισμο εχουν χωρες που εχουν λυσει το οικονομικο αρα η Ρωσια δεν κινδυνευει εκτος αν φτασει ΑΕΠ Αμερικης πραγμα αδυνατο..Επισης φεμινισμος συνεπαγεται δημογραφικο και η Ρωσια ηδη εχει θεμα και προσπαθει το κρατος να ενισχυσει τον θεσμο της οικογενειας..
Εγω βασει και του μπλοκ που πλεον τοποθετειται η Ρωσια με ΤΟυρκια-Αραβικες χωρες και απομακρυνση απο Ευρωπη προβλεπω ακομα περισσοτερη απομακρυνση απο φεμινισμο,ανοικτα συνορα κτλπ

Το κυριως θεμα ειναι αλλου.Οτι καλως η κακως περναει η μπογια του Ελληνα βασικα ηδη εχει περασει οπως και εχει φυγει πληρως και η εικονα της ομορφης Ελλαδας και ερχεται στο μυαλο η Ελλαδα της κρισης..Πλεον το συνολο των τουριστων θα παει στην πρωτευουσα και θα κινηθει στα νησια υστερα..Ακομα και καποιες τουριστριες που πανε στα νησια αν ερωτευτουν πχ Ελληνα δεν ειναι οπως παλια που μπορει να λεγανε οκ καθομαστε εδω αλλα θα πουνε παμε πρωτευουσα..Και εκει θα δουνε το ισλαμαμπαντ οπου πλεον πρεζονια-ζομπι κυκλοφορουν μεχρι και περιξ της Ακροπολης και λαθρο χεζουν μεσα στους δρομους κανονικα!

Εγω εκανα ενα πειραμα απλα μεταφερθηκα μεσω couchsurfing-badoo σε τοποθεσια Κωσταντινουπολη..Εκει να δειτε Ρωσιδες-Ουκρανεζες για τι ποσοστα  μιλαμε..Πηγαιντε και δειτε ποσες πανε τον Αυγουστο μιλαμε για εκατονταδες ατελειωτο scrolling κανεις πχ μετραει 100+ την βδομαδα για εκει ενω Αθηνα 2-3 τον μηνα.
Επισης μενουν και αρκετες χιλιαδες απ αυτες εκει περα ενω απο Αθηνα φευγουν ολες


Θεωρω οτι η οικονομικη κριση παιζει τεραστιο ρολο αλλα επισης παιζει ρολο οτι η Ελλαδα και κυριως η Αθηνα εχει χασει την ταυτοτητα της..Οπως και ολη η Ευρωπη..Αντιθετα τα μουσλιμια κρατανε παραδοσεις και αυτο ελκυει αρκετα Ανατολικες που ειναι της παραδοσης κτλπ σιγουρα προτιμανε Ευρωπαιους! Αλλα αμα ο Ευρωπαιος θελει απλα να γυροφερνει ειτε εχει καταληξει beta ειναι φυσικο να πανε υστερα στην τελευταια επιλογη ωστε να κανουν οικογενεια.

Βαλτε επισης και το γεγονος οτι η Ελλαδα πλεον παει με τα χιλια υπερ Νατο,Αμερικης σημερα διωξαμε και Ρωσους διπλωματες..(Ο Τσιπρας θα μας κοψει και το μουνι στο τελος!!)

Με λιγα λογια το χρημα ειναι κινητηριος δυναμη για να ελκυσεις κοσμο αν δεν το εχεις πρεπει τουλαχιστον να εχεις να δειξεις κατι αλλο,η Ελλαδα δεν εχει πλεον τιποτα απ τα δυο.
Ακομα και μερικα διαμαντια που εχουμε να δειξουμε οπως Σαντορινη,Κρητη,Ροδος,Κερκυρα εχουν γινει πανακριβες επιλογες λογω νομισματος οποτε τα πραγματα θα γινονται ολο και χειροτερα δυστυχως

Τυχεροι οσοι εξακολουθουμε και μπορουμε να ταξιδευουμε οσοι δυστυχως δεν εχουν λεφτα για αυτο και πρεπει να κατσουν εδω περα θα καταληξουν ειτε με ψυχολογικα λογω αγαμιας ειτε με ψυχολογικα λογω Ελληνιδας..




 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Η τελευταια γενια ΕΛληνων που γαμησε γενικα ειμαστε
Κανεις στην ηλικια μου 30 και κατω απ οσους ξερω δεν γαμαει και το θεωρουν και φυσιολογικο
Ουτε Ελληνιδες ουτε Ρωσιδες ουτε θυληκη γατα!

Αυτη ειναι η πραγματικοτητα στην Ελλαδα γαμανε οι σχεσακηδες μονο που απ επιλογη καθονται και γινονται μουνοβοσκοι μηπως χασουν την μια και μοναδικη που εχουν και πεθανουν στην μαλακια

Ακριβώς.Σχεσάκηδες και πιτσιρίκια είναι οι μόνοι που γαμάνε.Βασικά και οι σχεσάκηδες μετά από κανα χρόνο σχέσης σταματάνε να γαμάνε,αλλά δε χωρίζουν γιατί φοβούνται μη μείνουν πάλι μπακούρια.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Εγω αποφάσισα σαν κοινωνικό πείραμα να ασχοληθω με Ελληνιδες τις τελευταιες 2 εβδομαδες επειδή μου δόθηκαν μετά απο πολύ καιρό δυνατές ευκαιριες να γνωρίσω κάποιες καλές (7+), και ήδη κοντεύω να αποκτήσω ψυχολογικά μαζί τους. Πραγματικά οι δόλιοι που δεν ταξιδευουν τι περνανε στην χωρα αυτη!!

Με την μία βγήκαμε (πάνω απο 7 σε εμφανιση) μου βγάζει το σύνολο των γραφομένων για ελληνίδες. Ενω πήγε πολύ καλά το ραντεβού αλληλογουσταρομασταν και ήταν προφανες μετα μονολεκτικες απαντησεις στα μυνηματα. Τι κανεις? Απάντηση "καλα"!! Αγενεια πλήρης να ρωτησέι εσυ τι κανεις? ΖΩΟΟΟ..
Θα βγούμε πάλι θέλεις? Απάντηση"Ναι"..ΒΟΔΙΙΙΙ!! Αρα πάμε την Παρασκευη.....? "Ναι πάμε"!!!
Αφου θές ρε Ζωον γιατι δεν μιλας η γραφεις σαν ανθρωπος? Να πω πως δεν θέλεις ΟΚ το καταλαβαινω δικαιωμα σου..Αλλα αφου λες "ΝΑΙ πάμε" κανε λιγο παιχνιδι, ψυχρα ψωνισμενα Ρομποτς σκατομαθημενα!!!

Τωρα καταλαβαινω γιατί οι αντρες που δεν ταξιδευουν δεν ξερουν μετα να κανουν σωστο καμακι με τις ξενες.Γιατι απλα με τις Ελλεηνιδες δεν μαθαίνεις να κανεις καμάκι Ποτέ!!!

Και η δέυτερη γκόμενα που βγήκα πάλι σχεδον copy paste συμπεριφορα. Λίγο καλύτερες απαντήσεις αλλά και πάλι δεν νίωθεις πως υπάρχει αυτη η μαγεία του Παιχνιδιού. Μια μαλακια και μιση. Τι κοινο είχαν και οι δυο?Απλά πάνω απο 7 σε εμφανιση. Στα 5αρακια οκ κανεις χαβαλε και επικοινωνεις. Όποια είναι λίγο πάνω απο τον μέσο ορο στην χωρα αυτή του δίνει και καταλαβαινει..Λενε χεστηκα μην βελτιωθω,δεν κανω παιχνιδι,δεν το ψαχνω εχω μαλακες απο κατω άπειρους!!!


Αντίθετα με μια Λιθουανη που βγαίνουμε Αθηνα απίστευτη συμπεριφορα. Έχω πάθει πλάκα. Έξυπνα μυνήματα, μεγάλη αναζητηση στο sex, χαβαλές, ωραιο παιχνίδι ειναι γυναικα ΤΕΛΟΣ όχι ψυχρό ανδρείκελο βαμενο με τακουνι!!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.915
Like
1.438
Πόντοι
216
Το θέμα έχει να κάνει και με την ανάπτυξη. Όταν μια Ρωσσίδα βγάζει ενα αξιοπρεπές μισθό και κυηγαέι καρίερα και ταυτόχρονα απολαμβάνει το πυρφοριασμό θα μετατραπεί σε Ελλεηνιδα αν όχι και χειρότερη. Εμενα οι τελευταιες μου εμπειριες με Ρωσσίδες στην Αθηνα επειδη έτυχε να έχουν αρκετά λεφτα αυτές ήταν παραπάνω απο τραγικες.  Όλη την ώρα φιγούρα. Ψαχνω να πάρω σπίτι στην Γλυφάδα, λεω να πάω 10ημερο στο μπαλι τον αλλο μήνα, μυτη στον θεό και για γαμήσι φυσικά ούτε λόγος. Μουτρωμένες φάτσες με χοντρη προφορά ξενερωτική και απίστευτη φιγούρα του χρήματος!! Φυσικά εγω δεν ξανασχοληθήκα μαζί τους ουτε καν μύνημα μετα απο αυτά. Έιμαι σίγουρος όμως πως αθηνα θα υπάρχουν χιλλίαδες πυρφόροι που θα παρακαλέσουν μέχρι εσχάτων επι μηνών- μπορεί και ετων!!

Τελικα, για μια ακομη φορα, θα βγει αληθινος ο Mindreader, που εχει ταξιδεψει επι δεκαετιες σε καμια 70αρια(!!!) χωρες,
που σε αλλο νημα ειπε οτι εν τελει εκει που καταληγει (προσεξτε γιατι εχει βαρυτητα η δηλωση),
δεν παζει τοσο ρολο η 'φυλή', αλλα οι 'συνθηκες'! (καπως ετσι το ειπε, δεν θυμαμαι ακριβη εκφραση).

Παντως η παγκοσμιοποιημενη σουπα, δεν αφησε τιποτε 'αμαγάριστο'...
Ερχονται δυσκολα χρονια...
Σε λιγα χρονια θα ψαχνει κανεις για γυναικες, σε στεπες, ερήμους, ξεχασμενα κορφοβουνια...μηπως γλυτωσε καμια απο την λαιλαπα...αν και εκει ακομη το internet θα την εχει κανει τη ζημια του...
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Τελικα, για μια ακομη φορα, θα βγει αληθινος ο Mindreader, που εχει ταξιδεψει επι δεκαετιες σε καμια 70αρια(!!!) χωρες,
που σε αλλο νημα ειπε οτι εν τελει εκει που καταληγει (προσεξτε γιατι εχει βαρυτητα η δηλωση),
δεν παζει τοσο ρολο η 'φυλή', αλλα οι 'συνθηκες'! (καπως ετσι το ειπε, δεν θυμαμαι ακριβη εκφραση).

Παντως η παγκοσμιοποιημενη σουπα, δεν αφησε τιποτε 'αμαγάριστο'...
Ερχονται δυσκολα χρονια...
Σε λιγα χρονια θα ψαχνει κανεις για γυναικες, σε στεπες, ερήμους, ξεχασμενα κορφοβουνια...μηπως γλυτωσε καμια απο την λαιλαπα...αν και εκει ακομη το internet θα την εχει κανει τη ζημια του...

Φιλε αν και ειμαι σε καλοκαιρινο μουντ και βαριεμε να γραφω σου λεω οτι το ιντερνετ μιλαει αγγλικα...
Σε αυτες που δεν μιλανε δεν μπορει να παρεμβει...Ειναι οι τελευταιες των μοικανων...

Οποιος καταλαβε καταλαβε...
 

piraulos

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
29
Like
18
Πόντοι
0
Εγω αποφάσισα σαν κοινωνικό πείραμα να ασχοληθω με Ελληνιδες τις τελευταιες 2 εβδομαδες επειδή μου δόθηκαν μετά απο πολύ καιρό δυνατές ευκαιριες να γνωρίσω κάποιες καλές (7+), και ήδη κοντεύω να αποκτήσω ψυχολογικά μαζί τους. Πραγματικά οι δόλιοι που δεν ταξιδευουν τι περνανε στην χωρα αυτη!!

Με την μία βγήκαμε (πάνω απο 7 σε εμφανιση) μου βγάζει το σύνολο των γραφομένων για ελληνίδες. Ενω πήγε πολύ καλά το ραντεβού αλληλογουσταρομασταν και ήταν προφανες μετα μονολεκτικες απαντησεις στα μυνηματα. Τι κανεις? Απάντηση "καλα"!! Αγενεια πλήρης να ρωτησέι εσυ τι κανεις? ΖΩΟΟΟ..
Θα βγούμε πάλι θέλεις? Απάντηση"Ναι"..ΒΟΔΙΙΙΙ!! Αρα πάμε την Παρασκευη.....? "Ναι πάμε"!!!
Αφου θές ρε Ζωον γιατι δεν μιλας η γραφεις σαν ανθρωπος? Να πω πως δεν θέλεις ΟΚ το καταλαβαινω δικαιωμα σου..Αλλα αφου λες "ΝΑΙ πάμε" κανε λιγο παιχνιδι, ψυχρα ψωνισμενα Ρομποτς σκατομαθημενα!!!

Τωρα καταλαβαινω γιατί οι αντρες που δεν ταξιδευουν δεν ξερουν μετα να κανουν σωστο καμακι με τις ξενες.Γιατι απλα με τις Ελλεηνιδες δεν μαθαίνεις να κανεις καμάκι Ποτέ!!!

Και η δέυτερη γκόμενα που βγήκα πάλι σχεδον copy paste συμπεριφορα. Λίγο καλύτερες απαντήσεις αλλά και πάλι δεν νίωθεις πως υπάρχει αυτη η μαγεία του Παιχνιδιού. Μια μαλακια και μιση. Τι κοινο είχαν και οι δυο?Απλά πάνω απο 7 σε εμφανιση. Στα 5αρακια οκ κανεις χαβαλε και επικοινωνεις. Όποια είναι λίγο πάνω απο τον μέσο ορο στην χωρα αυτή του δίνει και καταλαβαινει..Λενε χεστηκα μην βελτιωθω,δεν κανω παιχνιδι,δεν το ψαχνω εχω μαλακες απο κατω άπειρους!!!


Αντίθετα με μια Λιθουανη που βγαίνουμε Αθηνα απίστευτη συμπεριφορα. Έχω πάθει πλάκα. Έξυπνα μυνήματα, μεγάλη αναζητηση στο sex, χαβαλές, ωραιο παιχνίδι ειναι γυναικα ΤΕΛΟΣ όχι ψυχρό ανδρείκελο βαμενο με τακουνι!!
 

piraulos

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
29
Like
18
Πόντοι
0
ΤΕΛΟΣ όχι ψυχρό ανδρείκελο βαμενο με τακουνι!!
Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ που εχω ακουσει στη ζωή μου
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Θα σας  πω κι εγώ τι έγινε με έναν φίλο πιτσιρικά που είναι Star στο νησί και ξεκινάει και πανελλήνια καριέρα στο χόμπι του και στις γυναίκες είναι "μέντοράς του"!
Ήταν σε ένα μπαράκι και τον κάρφωνε μια εκθαμβωτική Ελληνίδα που ήταν με τον ...γκόμενό της! Αυτό γινόταν για μια ώρα και όσο δεν έβλεπε ο δικός της που έκανε γκριματσες πως θα τον ..φαει και μετά αγκαλιά με τον δικό της που είχε παρουσιαστικό ..Μπούλη!
Την ώρα που πήγε η κοπέλα τουαλέτα , πήγε και ο δικός μου και της έδωσε με χαρτοπετσέτα το τηλέφωνό του!
Η συνέχεια είχε δυο πηδήματα! Ένα στο αυτοκίνητο στο πρώτο ραντεβού(πριν καν παρκάρει ανέβηκε πάνω του) και άλλο ένα μετά απο 2 μέρες!
Και εδώ ξεκινάει η ΠΑΡΑΝΟΙΑ------>

Η γκόμενα στα μηνύματα του έγραφε στη προστακτική .. τώρα που έχουμε σχέση θα κόψεις το.. χόμπι σου(που του αρέσει πιο πολύ και απο τη δουλειά του) και άλλες προσταγές!
Ο δικός μου σαν πολυάσχολος που είναι και διάβαζε τα μηνύματα δεν απάνταγε για μέρες και η γκόμενα φρίκαρε! Τον έπαιρνε επίμονα τηλέφωνο για να τον επιπλήξει πως δεν φέρονται έτσι σε μια ...Σχέση!
Και το παιδί της είπε λογικά "Απο πότε έχουμε σχέση που σε πήδηξα δυο φορές και μάλιστα σε γνωρισα και δίπλα απο τον γκόμενό σου?" Και την ξέχεσε βέβαια!
 
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Σε αυτο δεν ειχε αδικο ,,, τις καλυτερες ρωσσιδες τις πηρα 92 - 95 τοτε που η Ελλαδα ηταν μαγικο μερος για αυτες. Ακομα θυμαμαι την Ολγα που ειχε ερθει να δει μια ξαδεργη της (απο Μοσχα ητανε) ... σχεδον η τελεια γυναικα για την εποχη εκεινη.
Οσο παλιοτερα τοσο καλυτερα ...

δεν υπαρχουν πλεον αυτες οι εποχες 1992 μεχρι το πολυ 2005-6 μενουν μονο σαν μια καλη αναμνηση. απλα δεν πρεπει μενουμε στάσιμοι θα ψαχνουμε συνεχως για νεους προορισμους ιδεες και τροπους που θα μας κρατανε επικαιρους σε καθε δεκαετια της ζωης μας.  :hi:

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Θα σας  πω κι εγώ τι έγινε με έναν φίλο πιτσιρικά που είναι Star στο νησί και ξεκινάει και πανελλήνια καριέρα στο χόμπι του και στις γυναίκες είναι "μέντοράς του"!
Ήταν σε ένα μπαράκι και τον κάρφωνε μια εκθαμβωτική Ελληνίδα που ήταν με τον ...γκόμενό της! Αυτό γινόταν για μια ώρα και όσο δεν έβλεπε ο δικός της που έκανε γκριματσες πως θα τον ..φαει και μετά αγκαλιά με τον δικό της που είχε παρουσιαστικό ..Μπούλη!
Την ώρα που πήγε η κοπέλα τουαλέτα , πήγε και ο δικός μου και της έδωσε με χαρτοπετσέτα το τηλέφωνό του!
Η συνέχεια είχε δυο πηδήματα! Ένα στο αυτοκίνητο στο πρώτο ραντεβού(πριν καν παρκάρει ανέβηκε πάνω του) και άλλο ένα μετά απο 2 μέρες!
Και εδώ ξεκινάει η ΠΑΡΑΝΟΙΑ------>

Η γκόμενα στα μηνύματα του έγραφε στη προστακτική .. τώρα που έχουμε σχέση θα κόψεις το.. χόμπι σου(που του αρέσει πιο πολύ και απο τη δουλειά του) και άλλες προσταγές!
Ο δικός μου σαν πολυάσχολος που είναι και διάβαζε τα μηνύματα δεν απάνταγε για μέρες και η γκόμενα φρίκαρε! Τον έπαιρνε επίμονα τηλέφωνο για να τον επιπλήξει πως δεν φέρονται έτσι σε μια ...Σχέση!
Και το παιδί της είπε λογικά "Απο πότε έχουμε σχέση που σε πήδηξα δυο φορές και μάλιστα σε γνωρισα και δίπλα απο τον γκόμενό σου?" Και την ξέχεσε βέβαια!
 

ρολογα να πεις του τυπου ενα μεγαλο μπραβο εκ μερους μου, αν το παλικαρι δεν μας διαβαζει εδω στο νημα  :hi:

τελικα ισως να μπορει να υπαρξει ελπιδα στη νεα γενια αν παιζουν κατ' αυτο τον τροπο

δυστυχως ομως η πικρη αληθεια ειναι οτι ειμαστε πολλοι λιγοι αρθιμητικά αντρες για να ανατρεψουμε αυτη την κατασταση πυρφορισμου και παρακαλετου της μεγαλης μαζας των αντρων.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΤΩΝ ΜΟΙΚΑΝΩΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΧΑΟΣ :S :S :S
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Γενικα εγω προτιμω τις κοπελλες που οι μαναδες τους εχουνε ζησει Σοβιετικη εποχη και Περεστροϊκα! Επειδη ο πατερας ειναι σπανιο ειδος σε μια μεση Ρωσσικη οικογενεια, τις αρχες στο κοριτσι τις δινει η μανα, αν λοιπον η μανα εχει περασει δυσκολα εχει μαθει την κορη να κοιτα την ασφαλεια, την οικογενεια και γενικα μακροπροθεσμα και οχι εφημερα πραματα! Οι περισσοτερες επαρχιωτισσες ειναι ετσι, ιδιως αυτες που μενουν σε πολεις που δεν πανε τουριστες η ακομη καλυτερα ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ!

Το κομπιουτερ τις χαλαει, γιατι κατανοουν οτι ειναι ομορφες.
Εκει επειδη ολες ειναι ωραιες, η γυναικα ζηλευει τον αντρα γιατι πιστευει οτι οι αλλες ειναι πιο ωραιες και θα της τον φανε! Οταν καταλαβει οτι αυτη ειναι πιο ομορφη απο εκατομμυρια Ευρωπαιες και οτι οι αντρες πεφτουνε στα ποδια της τοτε αρχιζει και ψωνιζεται.... Το πιθανοτερο οποια εχει κομπιουτερ δικο της(το οποιο κατα πασα περιπτωση θα της τοχει κανει δωρο καποιος σπονσορας) θα νταραβεριζεται με εκατονταδες ξενους ή ακομη και να κανει στριπτηζ σε κανα ειδικο σαίτ για να κονομαει ....


διαβαστε τα προφητικα λογια του φιλου dragcrx και του memosan το 2010

αυτα που γραφουμε το 2018 εδω στον νημα γραφτηκαν 8 χρονια νωριτερα.

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
ένα παράδειγμα πως η μουσική βιομηχανία της Δύσης δημιουργεί μαλακό-φεμινισμό στα μυαλά των νέων κοριτσιών

δείτε το βίντεο κλιπ από youtube έχει και ελληνικούς υπότιτλους αλλά και γενικά όλη την σκατό αντίδραση της λεσβίας τραγουδίστριας.

και μετά λέμε πως οι γυναίκες και τα νέα κοριτσάκια παρουσιάζουν τέτοια σκατό συμπεριφορά που είναι για σφαλιάρες

 
D

dude901123

Επισκέπτης
o derty ειναι οδυσσο.δεν βλεπω να μας γραφει για το ταξιδι του που ειναι,που παει
και τι βλεπει στισ πολεισ αυτες.

Τι να γράψω??? Στην Οδησσό γίνεται της Πόπης. Όλη η Ουκρανία εκεί βρίσκεται.. Όσοι δεν πήγαν εξωτερικό τουλάχιστον. Νεοπλουτισμός, μουσουλμάνοι, επιδειξίες χλιδής.. αλλά οι γκόμενες είναι τόσες πολλές που ακόμη και έτσι θα βρεις πολύ πράγμα. Δεν είναι για εμένα ο top προορισμός αλλά παρόλα αυτά παραμένει ένας προορισμός που ακόμη και εγώ που μετά από 18 ημέρες παραμονής στην χώρα, χωρίς ενέργεια και διάθεση για ψάξιμο και ενώ με φιλοξενούσε κοπέλα βρήκα μια μέσω tinder και το ίδιο απόγευμα πήγα σπίτι της. Που και να έψαχνα δηλαδή...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom