Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
βελιγραδι οπου πηγα πολυ φιλικοι ηταν και ενιωθα ασφαλεια μονοσ βραδι.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ειδησεις των τελευτεον 3 ημερον κιεν.4 νεκροι απο πυροβολισμους,ο ενας προχτες αστυνομικος.συνελαβαν πριν λιγοο εναν καυκασιο μαλλον αζερο.
εκλεψαν το πορτοφολι του ελβετου πρεσβυ σε ρεστοραν!ληστεψαν λετονο διπλοματη εξω απο το χοτελ αυτα πριν 2 μερες!συν πολλες διαρηξεις ακομα και σε σπιτια γνωστων καλιτεχνων και επιχειρηματιων.
μετα μου λεει ο δασκαλος ηρεμησαν τα πραγματα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
να συνεχισω με αυτα που υποστιριζω οτι δεν αξιζει να ασχολειστε με χοχλουσκες με την χτεσινη
συνομιλια με τον δασκαλο που και ο ιδιος αυτα υποστιριζει.
χτες ο δασκαλος μου λεει τα ειπαμε χιλιαδεσ φορες και τα ξερεις για τις χοχλουσκες.
πρωτον θελουν καπειον νεαρο,δευτερο να ειναι χειραγωγησιμος του χεριου τους,τριτο λεφτα και τεταρτο
να εισαι και εσυ ουκρανος.μου λεει ο δασκαλος εσυ εισαι πρωτον σχεδον 40 και δεν εισαι χειραγωγησιμος.
δευτερο δεν εισαι ουκρανος ετσι πρεπει να πληρωνεις ακομα πιο πολλα εξοδα για αυτες και τριτο μου λεει
ψαχνουν καπειον που εχει 100 φορες πιο πολλα λεφτα απο αυτους.
στην απαντηση μου οτι αυτο εχω παραπονο ειναι οτι κατωτεροι μου οικονομικα ουκρανοι νορμαλ κρατανε μουναρες και αυτες οι μουναρες απο νωρις δεν ειναι διαθεσημες για αυτες.γιατι εγω να μην κρατω το ιδιο επιπεδο?ξαναερχωμαστε στην πρωτη απαντηση του δασκαλου νεος,χειραγογησιμος,λεφτα,ουκρανος.
αν εισαι ξενος το παιχνιδι ειναι χαμενο.μου λεει ο δασκαλος ασχολεισου με οπειδηποτε αλλη ρατσα εκτος απο αυτες!εμεινες κολημενος με ουκρανες.
η απαντηση μου ητα, εδω και 10-12 χρονια λεω τα ιδια ειναι απιαστες εκει αλλα ποιος με ακουει.
του ειπα εμενα μου αρεσει σαν πολεις και η ζωη που κανω,βολτες και οι φιλοι και συγγενεις εκει.
για αυτους παω και επιδει εκει δεν βαριεμε οχι γιατι ειναι ιδανικη χωρα για γκομενες.
η γνωμη δασκαλου και φιλου μου ελληνα οδυσσο πολλα χρονια εκει ειναι να παιζω στο χαρκοβ,δνεπρο και αλλου και να χρισημοπειω την οδυσσο 3 μερες να κανω την βολτα και να δω τους φιλους μου.
ολοι τα ιδια λενε οδυσσο και εγω μαζι συμφωνω,δεν εχει αποτελεσμα εκει.
κιεβο τουλαχιστον γνωριζω και χιλιαδεσ γκομενες που ειναι διαθεσιμενεσ να παμε βολτα,φαι εστο και αν
δεν καταληξει σε σεξ.οδυσσο ειναι καμενο χαρτι και τωρα που αντιμετοπιζω και εκει προβληματα οπως παλαιοτερα κιεβ πρεπει να την κανω για λιγο καιρο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
θυμαστε που σας ελεγα οτι στον δρομο για τα 2 σαλον εχει περιεργους γιατι ειναι διπλα το
παζαρι με τα βιβλια και τα συναλαγματα που πεφτουν πυροβολισμοι.σας εγραψα τωρα ειδα πολλους περιεργους και με πλισιασε καπειος.καταλαβα οτι εγιναν επικυνδυνα η περιοχη εκει και δεν περνουσα.
αυριο μετα απο αποφαση δικαστηριου προχτες θα κλισουν μετα απο 12 χρονια το μερος αυτο που γινετε
μαυρο συναλαγμα.μετα τους νεους πυροβολισμους προχτες θα το κλισουν και θα πανε αλλου σε αλλη περιοχη.
εγιναν πολλεσ ληστειες στην περιοχη εκει.εξω απο το σαλον περιμεναν καπιοι με τσαντακια και αλλοι στο παρκο διπλα παρακολουθουσαν.αν περνουσα το καγκελο του σαλον δεν σε βλεπει κανεισ στην μικρη αυλη εξω και εισαι περικυκλομενοσ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
για το γριβνα καπου διαβασα οτι ισως αν ειμαστε τυχεροι ππαει στο μελλον μεχρι και τα 40!
οπως λεει ο δασκαλος ουκρανια πρεπει να πηγαινετε οταν εχει κριση η το νομισμα πεφτει.
κριση ειχε το 2008 και 2014 τωρα παλι ολεσ τακτοποιηθηκαν χαχαχα
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
πολυ οραια πολη η σαμαρα τωρα που ειναι το μουντιαλ.εκει αξιζει να πηγαινω οχι ουκρανια.
ρωσια ποιοτικα καλυτερες γκομενες,μπορεις να γνωρισεις νορμαλ και περισοτερη ασφαλεια
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
oykxaris επειδή γράφεις πολλά βάλε ένα spellchecking addon/extention στον broswer σου γιατί έτσι είναι κουραστικό να διαβάζει κάποιος όλα όσα γράφεις.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
oykxaris επειδή γράφεις πολλά βάλε ένα spellchecking addon/extention στον broswer σου γιατί έτσι είναι κουραστικό να διαβάζει κάποιος όλα όσα γράφεις.
ναι εχεις δικαιο.σασ καταλαμβαινω.δεν εχω ιδεα απο αυτα.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
παιδεια εβλεπα τωρα βιντεο 3 χρονια πριν που 3 αζεροι και ενας ουκρανος μπηκαν
σε μπουρδελο με 6 κοπελες κρατωντας πιστολια!πηραν τα λεφτα,κινητα,λαπτοπ και εκλεψαν
και ενα θαμωνα που εφαγε και λιγες ψιλες.οι 2 κοπελες εφαγαν 2 χαστουκια αλλα πολυ μαλακες.
ντροπη ρε γαμω την μανα τους ελπιζω να τους καψουν ολους τους τουρκοσπορους.
ασ τους στειλουν πισω να υσυχασουμε.ουτε στα μπουρδελα δεν ειμαστε ασφαλεις!
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Χάρη μου αστυνομικό δελτίο το έχεις κάνει τώρα τελευταία ελπίζω να μην έχεις ποτέ ξανά πρόβλημα πουθενά.
Να και μια μελέτη που αξίζει να διαβαστει
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ειναι για να ξυπνησουν και καπεια καλα παιδακια οπως ο μιστερ λοβ που δεν βλεπει κινδυνο στο κεντρο.
προχτες διαβαζα για σπειρες στο γκιουλιβερ και μανταριν που παρακολουθανε και εκλεψαν αρκετο κοσμο.
χτες οι φασιστες την επεσαν στο πλαζα μολλ γιατι ειναι ρωσικης ετεριας και εκαναν φασαριες.
καθε μερα δαβαζω οπως και σημερα πυροβολισμους με κανονικα η μη οπλα σε κοσμο που απλα περιμενε
στο σταθμο των τρενων υσυχος χωρις διαμαχη.ο δασκαλος οταν εφαγε σφαιρα στο πρωσωπο ουτε διαμαχη ειχε
ουτε πειραξε κανενα.πηγαινε σπιτι και οπως καθωνταν 3 μαλακες ο ενας χωρισ λογο τον πυροβολησε
στο πρωσωπο και φυγανε.θελει προσοχη.
πρωσωπικα τρομοκρατιθηκα να παω κιεβο και οδυσσο.σεπτεβριο θα ειμαι πολυ προσεκτικος και μετα θα κοψω λασπη.οταν αρχιζω να νιωθω επικινδυνα καπου εξαφανιζομαι,δεν θελω να περασω τα ιδια ξανα.

 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
παιδεια δεκεβριο μαλλον ιβανοφραγιβσκ θα παω και απο εκει μια βολτα με το τρενο λβιβ.
βλεπω σαλον στο σεξπορταλ αλλα πρεπει να παρω τηλεφωνα να διαπιστωσω οτι υπαρχουν.
θα το ελεξω οταν παω οδυσσο σεπτεβριο.αυτη την χρονια θα παω και δνεπρο ετσι για αλλαγη.
περιμενω πλιροφοριες απο μιδασ για ιβανοφραγιφκ ελεγε καλα λογια παλαιοτερα για εκει.
μικρη πολη,υσυχα και οτι πρεπει για μενα.μιλανε και ρωσικα χωρις προβλημα τουριστικη πολη.
αν βρουμε και σαλον θα ειναι τελεια για δεκεβριο.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Έχοντας σερί Ελλάδα γύρω στις 7 εμπειριες το τελευταιο δίμηνο απο ξένες αρχίζω και προβληματίζομαι με Ρωσσίδες. Δεν θα βγάλω τελικό συμπέρασμα ακόμα. Αλλά έχω αρχίσει να συμπεραίνω πως δεν υπάρχει γυναίκα πιο κοντά σε Ελλεηνίδα απο Ρωσσίδα που έχει ζήσει πάνω απο 5-6 χρόνια σε Δυτική χώρα κυρίως στην Ελλάδα.
Όσες γνωρίζω παρθένες απο τον Δυτικό πολιτισμό ειναι φοβερές. Όποια έζησε όμως λίγα χρόνια Ευρώπη τελείωσε έγινε σχεδόν Ελλεηνίδα ακόμα και αν δεν ζεί στην Ελλαδα. Ο ανίκητος νόμος της προσφοράς και ζήτησης!!!Τι κάνει το παρακαλητό στις γυναίκες απο τους πυρφόρους. Όποιος θέλει Ρωσσίδα ή τουρίστρια ή στην βάση τους Ρωσσία. Εκέι αξίζουν.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Το να καταφέρεις να μιλήσει με μια γκόμενα δεν σημάινει απολύτως τίποτα. Το θέμα ειναι να προχωρήσει. Ακόμα και στην ακραία περίπτωση που θα γνωρίζεις Ελληνίδες στα μαγαζία την ώρα που ψωνίζουν (εγω θεωρώ πως δεν υπάρχει καν περίπτωση να σου απαντήσουν θα κουνήσουν κεφαλι θα σε στραβοκοιτάξουν και θα εξαφανιστούν πιο γρήγορα και απο τον Κεντέρη) δεν θα πάει πουθενά μετα. Δεν ζεις Ελλάδα και δεν έχεις πίασει το κλιμα εδω. Αν δεν σε συστήσει φίλη ή σε γνωρίσει στην δουλειά ξέχνα το. Δεν θα γαμήσεις ποτε!! Μονο μπάζα απελπισμενα.

Αντίθετα με Ουκρανέζες αν ανταλλάξεις τηλ θα βγούν μαζί σου. Στα γραφει κάποιος που κανει και τα δύο. Και τα αποτελέσματα ειναι ΜΗΔΕΝ Ελληνίδες (απο γνωρίμια σε ψωνια,δρόμο κλπ) και δεκάδες Ουκρανές αντιστοιχα.

Εγω έχω καταφερει και βγαίνω με 3 τωρα Αθήνα και μάντεψε ΟΛΕΣ ξένες!! Αν θεωρείς πως ειναι τυχάιο απλά δεν ειναι. Ελληνίδες ειναι ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΟ απλα!!!
Τύπε την πέφτεις σε Ελληνίδες στο δρόμο ; Για πες τρόπους προσέγγισης. Ρίχνεις κανένα χαμόγελο ; Πάντως δεν σε κόβω και τόσο κοινωνικό από τότε που έγινε το σκηνικό στο Κίεβο με τον δάσκαλο. Γάμησες καμία ξένη από αυτές τις 3 τουλάχιστον ;
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
ναι ναι πηγες δυο φορες και ειδες καλους ανθρωπους χαχαχαχα.που τους ειδες?
αυτοι θα σε καθαρισουν.εμενα μερικοι καλοι ανθρωπο ξυπνησαν μετα απο χρονια φιλιας τα αγρια ενστικτα τους.ολοι μιλανε και απο φιλο φιλου παει το μυνημα ο ξενος,λεφτα και παμε για μεροκαματο.
ολες οι γκομενες μιλανε στον γκομενο και τουσ φιλους τουσ για σενα και ετοιμαζοντε για κτυπημα.
Εσύ Χάρη τραβάς τους περιθωριακούς. Αν κάθε γκομενα που γνωρίζεις στο δρόμο της δίνεις λεφτά εκτός από σεξ και για το κάθε τι επόμενο είναι να πέσεις σε κάποιο κύκλωμα κάποια στιγμή. Αν προσεχες και γνώριζες γκομενες με καλό κοινωνικό επίπεδο, δεν θα εμπλεκες κατά καιρούς σε μπελάδες. Εγώ δεν ξέρω άλλους εδώ μέσα να έχουν πέσει θύματα επιθεσης. Αν προκαλείς και δεν λαμβάνεις μέτρα προφύλαξης, μην απορεις μετά αν πέφτεις θύμα ληστείας και ξυλοδαρμού.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Τύπε την πέφτεις σε Ελληνίδες στο δρόμο ; Για πες τρόπους προσέγγισης. Ρίχνεις κανένα χαμόγελο ; Πάντως δεν σε κόβω και τόσο κοινωνικό από τότε που έγινε το σκηνικό στο Κίεβο με τον δάσκαλο. Γάμησες καμία ξένη από αυτές τις 3 τουλάχιστον ;

Δάσκαλος ειναι ο kman?:)Δεκτό και σεβαστό απλά ανήκω σε άλλη σχολή με άλλους καθηγητές του Πανεπιστημίου του μη πληρωμένου.

Κοινωνικός θα σου πουν οι συναγωνιστές που με γνώρισαν αν είμαι. Σε δρόμο Ελληνίδες έχω προσπαθήσει αλλά μετριότατα αποτελέσματα εως μηδενικά. Πλέον δεν προσπαθώ καν δεν βρίσκω νόημα. Και να χαμογελάω δεν θα γαμήσω το θέμα ειναι να θέλει ή άλλη να δωσει κινητό σε ένα αγνωστο που της μιλάει στην στασή του λεοφωρείου και στην Ελλάδα δύσκολα αυτα τα πράγματα.
Αν κάποιος τα καταφέρνει με πεφτικές στον δρόμο ας δώσει στρατηγική.

Ελληνίδες γνωρίζω πάρα πολλές σε αριθμό αλλά Μετριότατες απο εκδηλωσεις όπως ορειβασίες, σύλλογοι,χοροί,πάρτυ φίλων όπως γνωρίζεις δηλαδή στην Ελλάδα (μέσω κύκλου). Αλλά αυτά που βγαίνουν ζήτημα να τα πείς 6αρια στην καλύτερη και πάνω απο 30 σε ηλικία όλες οπότε τα θεωρώ σαν να μην γίνονται και δεν ασχολουμαι. Για 5-5,5 δηλαδη δεν έχω θέμα ακόμα και στην Ελλάδα να γνωρίζω σχετικά καλούς αριθμους (λόγω ότι ασχολούμαι με πολλές εκδηλώσεις) αλλά για παραπάνω πολύ δύσκολα (εκθετική δυσκολία).

Ενδεικτικά απο αρχη του έτους εχω γνωρίσει 20+ Ελληνίδες μόνο με 2 πηδηχτήκαμε επειδη αυτές προχώρησε και ήταν ταυτόχρονα πάνω απο 6 σε εμφάνιση. Οι άλλες παπαρίες άδικος χρόνος και κούραση για να βγάλεις μετριότατα προς χάλια αποτελέσματα. Απο τις 3 ξένες έχουν κάτσει ήδη οι δύο (λιθουανή και Ουκρανεζα) ή τρίτη (Αμερικάνα) ειναι κοντά αλλά θα δούμε αν προλάβω πριν φυγει.

Όμως 4 Ρωσσίδες που γνωρισα το τελευταίο δίμηνο πήγε πολύ χάλια!!!!. Πολύ ψωνισμένες και οι δύο μάλιστα είχαν και αρκετα λεφτα.Σαν να μίλαγα σε Ελλεηνίδες ήταν αν όχι χειρότερα. Και οι 4 όμως πάνω απο 5 χρόνια ζόυν σε Δυτικές χώρες και Ελλάδα. Οποτε δεν με βλεπω να ξαναδίνω σημασία σε Ρωσσίδα που ζεί σε Δυτική Ευρώπη. Εκτός αν ενδιαφερθεί αυτη πολύ (δύσκολο όπως έχουν καλομάθει απο πυρφόρους).
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Καλα τον ειχα κοψει για ναζιστομουτρο χθες μολις εβαλε το γκολ και σημερα διαβαζω αυτο ,σκατοφατσα τελειως

Ο love καθολου αντικοινωνικος δεν ειναι αν τον γνωρισεις απο κοντα , αυτο προς αποκαταστασης της αληθειας.


23 με 30 του μηνα θα ειμαι Αγια για τρεις μερες και Μοσχα για τις υπολοιπες τεσσερις , λιγες στο συνολο αλλα απο το τιποτα καλυτερα ...
SLAVA RUSSIA xaxa
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Όμως 4 Ρωσσίδες που γνωρισα το τελευταίο δίμηνο πήγε πολύ χάλια!!!!. Πολύ ψωνισμένες και οι δύο μάλιστα είχαν και αρκετα λεφτα.Σαν να μίλαγα σε Ελλεηνίδες ήταν αν όχι χειρότερα. Και οι 4 όμως πάνω απο 5 χρόνια ζόυν σε Δυτικές χώρες και Ελλάδα. Οποτε δεν με βλεπω να ξαναδίνω σημασία σε Ρωσσίδα που ζεί σε Δυτική Ευρώπη. Εκτός αν ενδιαφερθεί αυτη πολύ (δύσκολο όπως έχουν καλομάθει απο πυρφόρους).
Πριν κανα δυο εβδομαδες ειχαμε περασει με φιλο και πηραμε Ρωσσιδα για καφε που εμενε μονιμα Ελλαδα πολλα χρονια , απο το Σοτσι ητανε.
Δικια του γνωριμια ητανε απο fb και 7αρι καθαρο ... βγηκανε αλλες δυο φορες απο οτι μου ειπε και φυσικα δεν γαμησε.
Ειδικα στο πυρφορισταν χαλανε ολες , νομος αυτος!
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Πριν κανα δυο εβδομαδες ειχαμε περασει με φιλο και πηραμε Ρωσσιδα για καφε που εμενε μονιμα Ελλαδα πολλα χρονια , απο το Σοτσι ητανε.
Δικια του γνωριμια ητανε απο fb και 7αρι καθαρο ... βγηκανε αλλες δυο φορες απο οτι μου ειπε και φυσικα δεν γαμησε.
Ειδικα στο πυρφορισταν χαλανε ολες , νομος αυτος!

Η κότα έκανε το αυγό ή το αυγό την κότα δηλαδή. Οι Ελληνίδες έχουν γίνει έτσι σκατά λόγω κουλτούρας και ανατροφής απο οικογένεια ή της κάνει έτσι ο τόπος και ο ανελέητος πυρφορισμός?
Μάλλον συνδυασμός φάυλος κύκλος.
Πάντως οι Ρωσσίδες έχουν μεγαλύτερη τάση να ενσωματώνονται στην αγαμία του Δυτικού Πολιτισμού. Έχω περάσει καλά με Ρωσσίδες αλλά πάντα ήταν η τουρίστριες πρώτη φορά Ελλάδα ή της πετύχαινα Αθηνα στο πρώτο δίμηνο που έίχαν έρθει να ζήσουν εδώ. Μετά το τι τουπέ αποκτούν δεν περιγράφεται!! Μου έλεγε η αλλη προχτές κοίτα το σπίτι μου στο Κολωνάκι που βλέπει Ακρόπολη, κοιτα αυτο, κοίτα εκείνο με ύφος.Οι Έλληνες είναι άσχημοι κλπ.Τραβα γαμήσου μωρή μαλακω απλα!!!!

Την άλλη την γνώρισα σε μια κοινωνική εκδήλωση πάρτυ στην Γλυφάδα..Εκοίνο το βράδυ κατάφερα να πάρω 4 τηλέφωνα...Ακόμα και οι Ελλεηνίδες ήταν πιο καλές στην ανταπόκριση στα sms μετά..Ψυχρή με ύφος 10 χρόνια ζει Ελλάδα βλέπεις.Βγηκαμε για ενα καφέ ξενερωτη απόμακρη μουτρωμένη δεν μου αρεσει αυτο Ελλάδα δεν μου αρεσει εκείνο.Τραβα πίσω στην Ρωσσία γαμήσε μας έχουμε ήδη χιλλιάδες Ελληνίδες να το παίζουν λες και είναι κόρες του Ωναση!!!
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
Η κότα έκανε το αυγό ή το αυγό την κότα δηλαδή. Οι Ελληνίδες έχουν γίνει έτσι σκατά λόγω κουλτούρας και ανατροφής απο οικογένεια ή της κάνει έτσι ο τόπος και ο ανελέητος πυρφορισμός?
Μάλλον συνδυασμός φάυλος κύκλος.
Πάντως οι Ρωσσίδες έχουν μεγαλύτερη τάση να ενσωματώνονται στην αγαμία του Δυτικού Πολιτισμού. Έχω περάσει καλά με Ρωσσίδες αλλά πάντα ήταν η τουρίστριες πρώτη φορά Ελλάδα ή της πετύχαινα Αθηνα στο πρώτο δίμηνο που έίχαν έρθει να ζήσουν εδώ. Μετά το τι τουπέ αποκτούν δεν περιγράφεται!! Μου έλεγε η αλλη προχτές κοίτα το σπίτι μου στο Κολωνάκι που βλέπει Ακρόπολη, κοιτα αυτο, κοίτα εκείνο με ύφος.Οι Έλληνες είναι άσχημοι κλπ.Τραβα γαμήσου μωρή μαλακω απλα!!!!

Την άλλη την γνώρισα σε μια κοινωνική εκδήλωση πάρτυ στην Γλυφάδα..Εκοίνο το βράδυ κατάφερα να πάρω 4 τηλέφωνα...Ακόμα και οι Ελλεηνίδες ήταν πιο καλές στην ανταπόκριση στα sms μετά..Ψυχρή με ύφος 10 χρόνια ζει Ελλάδα βλέπεις.Βγηκαμε για ενα καφέ ξενερωτη απόμακρη μουτρωμένη δεν μου αρεσει αυτο Ελλάδα δεν μου αρεσει εκείνο.Τραβα πίσω στην Ρωσσία γαμήσε μας έχουμε ήδη χιλλιάδες Ελληνίδες να το παίζουν λες και είναι κόρες του Ωναση!!!
ολοι λιγο πολυ εχουμε παραδειγματα τετοια!αντε με τις τουριστριες λες παει στο διαλο!οι αλλες που ηρθαν ξυπολιτες και σε λιγα χρονια γιναν χειροτερες απο τις δικες μας!ψωνισμενες και με υφος μετα απο λιγο χρονια αφου γαντζωθηκαν εδω και απιστευτα πονηρες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom