Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
παιδια αν δεν ειναι κοπος πειτε περι διαμονης κιεβο- συναλλαγμα- μετακινησεις
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Εσύ Χάρη τραβάς τους περιθωριακούς. Αν κάθε γκομενα που γνωρίζεις στο δρόμο της δίνεις λεφτά εκτός από σεξ και για το κάθε τι επόμενο είναι να πέσεις σε κάποιο κύκλωμα κάποια στιγμή. Αν προσεχες και γνώριζες γκομενες με καλό κοινωνικό επίπεδο, δεν θα εμπλεκες κατά καιρούς σε μπελάδες. Εγώ δεν ξέρω άλλους εδώ μέσα να έχουν πέσει θύματα επιθεσης. Αν προκαλείς και δεν λαμβάνεις μέτρα προφύλαξης, μην απορεις μετά αν πέφτεις θύμα ληστείας και ξυλοδαρμού.
οπως ειπε και ο κυπριος που ηταν μαζι μου 62 ετων  φταιω και εγω.
ειπε σε ολους γνωστους κυπρο και ουκρανια φιλους μου οτι επιδει ειμαι ψυχουλα και τους βοηθω
και κερνω ολους με εβαλαν πολλοι στο ματι.ολοι μιλανε μεταξυ τους και ακουνε και αυτια που
δεν πρεπει.για αυτο ελεγα οτι πλεον μιλω μονο σε γκομενες που συχναζουν στα ιδια μερη και καμια
και κανενα καμακι στον δρομο και κεντρο.εδω και εναμιση χρονο σταματησα να μιλω στον δρομο σε γκομενες.στο κεντρο επιδει δεν πηγαινα βραδι σε κλαμπ και εμενα διπλα απο τα ξυλινα σπιτακια
με εμαθαν σε χρονο ρεκορ ολοι εκει.εβλεπαν το πορτοφολι γεματο και κερασματα σε καθε νηστικο,περαστικο,πεινασμενο,γνωστο και μερικες φορες στο τσακ την γλιτωσα.εδω και εναμιση χρονο δεν πατουσα σε αυτα τα μερη ουτε περνουσα απο εκει να με βλεπουν.
ο φιλος μου λεει επιδει εισαι ψιχουλα και βγαζεισ το πορτοφολι να μασ κερασεισ ολους.
σου ειπα εκεινο το βραδι να σε κερασω καφε υπηρχε λογος να βγαλεισ το πορτοφολι να κερασεισ?
η να δωσεις στον αζερο 200 γριβνα αυτον που σου την επεσε παλια?
τωρα ουτε περαστικοσ δεν περνω απο εκει θα πηγαινω απο αλλο δρομολογιο που δεν με βλεπουν αρκετοι
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Καλα τα εγραφες πιο πισω, και δεν τα προλαβαινω τωρα, αλλα ελεγα
ΠΟΥ εισαι Βαλκανιε Πουτσαρα-Κμαν, να δεις τι λεει ο Χαρρις..! Εβαλε μυαλο! Σε βλεπω Χαρρι αγκαλια με τον ΒΠ να κανετε καμακι σε ρωσσιδες τουριστριες στην Πραγα.
να συνεχισω με αυτα που υποστιριζω οτι δεν αξιζει να ασχολειστε με χοχλουσκες με την χτεσινη ...συνομιλια με τον δασκαλο που και ο ιδιος αυτα υποστιριζει.ολοι τα ιδια λενε οδυσσο και εγω μαζι συμφωνω,δεν εχει αποτελεσμα εκει.
πολυ οραια πολη η σαμαρα τωρα που ειναι το μουντιαλ.εκει αξιζει να πηγαινω οχι ουκρανια.ρωσια ποιοτικα καλυτερες γκομενες,μπορεις να γνωρισεις νορμαλ και περισοτερη ασφαλεια
Ασε τα Ιβανοφρανγιασκ και κοιτα να κανεις κανα τουρ Ρωσσικη επαρχια η σε κανα προορισμο που πανε τουριστριες ποιοτικες! Χεστη την ουκρανια Η πηγαινε να μεινεις με τον Δασκαλο οσο εισαι πανω, καλητερα θα περασεις!
Χαρρι, ακομα κανε ισως κανα ελευθερο προγραμμα για διακοπες, ουτε οι σκανδιναβοι δεν κλεινουν απο τωρα για Δεκεμβρη!
Α! εκει που ελεγες για τις ελληνιδες φοιτητριες μην αφησεις τα κοννε, να σου γνωρισουν τον κυκλο τους! Πιο πολυ επιτυχια απο Ιβανοφρανγιασκ θα εχεις! Καλα λεει ο Δασκαλος για ελλαδα, αλλα θες γνωριμιες.

ΔΡ.Ερωτα μην αναρωτιεσαι...σε τουτα εδω τα μαρμαρα κακια ρωσσικη σκουρια δεν πιανει! Νομος της Φυσης.
Δασκαλος ειναι Ενας, ο 3Μ, Μεγας Μυστης Μπλασκος!
Ο ΚΜΑΝ ειναι ο Αρχηγος, των βαλκανιοπουτσιστων!
παιδια αν δεν ειναι κοπος πειτε περι διαμονης κιεβο- συναλλαγμα- μετακινησεις
Ψαξε πιο πισω σελιδες, αρχες Μαιου, (μετα την βολτα κμαν και ντραγκ στο κιεβο) η απο μετα τα χριστουγεννα, η τελος φλεβαρη!
...Αυτοί που λένε "οι ρωσσίδες/σκανδιναυές κτλ. είναι ψυχρές" κτλ. γαμάνε μία που δεν τους πολυγουστάρει και περνάει την ώρα της, αυτοί δαγκώνουν λαμαρίνα και λένε ψυχρες, δεν καταλαβαίνει ότι απλά δεν τον γούσταρε αρκετά. Που να βλέπανε αυτοί τι κάνουν οι γκόμενες όταν δαγκώσουν αυτές τη λαμαρίνα...
Μυσταγωγικο ποστ!!!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Ο Χαρης κερναει ολο τον κοσμο οπως ακριβως λεει ,για αυτο και τον βαζουν στο ματι μετα.
Τοτε που τον πετυχα στα σπιτακια στην Deribasovskaya ειχε 4-5 ατομα που τους εκανε το τραπεζι συμπεριβαλομενων και δυο πουρων.
επιτελους το καταλαβε και το σταματησε ...
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Η κότα έκανε το αυγό ή το αυγό την κότα δηλαδή. Οι Ελληνίδες έχουν γίνει έτσι σκατά λόγω κουλτούρας και ανατροφής απο οικογένεια ή της κάνει έτσι ο τόπος και ο ανελέητος πυρφορισμός?
Μάλλον συνδυασμός φάυλος κύκλος.
Πιο πολυ το δευτερο πιστευω , αν δεν μαθουν να λενε και κανενα οχι και να ριχνουν χυλοπιτες σε γκομενες ... ε τοτε δεν θα στρωσουν ποτε και αυτες.
Καποιος ελληνας επωνυμος(δεν θυμαμαι το ονομα τωρα) ειχε πει την μεγαλη μαλακια οτι ειναι αμαρτια να λες οχι σε μια γυναικα, με τετοια νοοτροπια δεν θα αλλαξει ποτε τιποτα.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
παιδια αν δεν ειναι κοπος πειτε περι διαμονης κιεβο- συναλλαγμα- μετακινησεις

Απο εδω κλείνεις διαμέρισμα.


Απο αεροδρομιο παίρνεις ταξί όχι απο τους χύμα πάς σε ενα stand που λέει taxi μέσα στο αεροδρομιο του λές που θέλεις να πας και σου κόβει χαρτάκι με το κόστος υπολόγισε 13-15 ευρώ. Στο αεροδρομιο παιρνεις και καρτα κινητου. Έχει εκεί lifecel stand.

Όλες οι άλλες μετακινησεις μόνο με uber (κυρίως βράδυ) και στον γυρισμό για αεροδρόμιο πάλι uber (στον γυρισμό σε πάνε αεροδρόμιο). Αν πάρεις μετρό είναι τσαμπα λίγα λεπτα έχει το εισητηριο αλλά σου δίνουν max 2 εισήτηρια κάθε φορα. Αν και σου προτείνω πάντα taxi uber. 1-3 ευρω η κάθε μετακίνηση να μην ταλαιπωρήσε.

Συνάλaγμα όχι αεροδομιο όπου και να πάς στην πόλη μετατρέπεις τα ευρω σε UAH σε πολύ καλό rate. Απλά να έχεις ευρω μαζί σου. Μην πάς να βγάλεις απο τράπεζα εκει.

Για φαγητό μαγαζία είναι μεγάλη άνάλυση. Τα όνοματα που πάιζουν ειναι στα φοιτητικα (saxon και forsage), στα μέσου επιπέδου (shooters, Caribbean) και για τα ακριβα γούστα πάς CHI.
Τωρα απο μικρα στυλάτα θα σε πάνε οι Ουκρανεζες.Απλά πριν πας'σε κάποιο google και tripadvisor να ελεγχεις που σε πανε.

Για φαγητό δεν είμαι ειδικός. Εγω πάω σε μεσαίου επιπέδου sushi (Eurasia,mafia κλπ) και πολλά ραντεβόυ τα πάω Lkafa καλές τιμές και καλό περιβάλλον.Αλλά γενικα αυτα ειναι πολύ συζήτηση γιατί υπάρχουν άπειρες επιλογές και γούστα. Για καφε πηγαινε της ενδεικτικα στο one love espresso bar .

Για διαδικτυακο στα up ειναι τωρα το badoo. Tinder έχει πτώση. Mamba ειναι κυρίως για πληρωμένες.

Αυτα στα πολύ γρήγορα και με με λίγα data.


 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
Απο εδω κλείνεις διαμέρισμα.


Απο αεροδρομιο παίρνεις ταξί όχι απο τους χύμα πάς σε ενα stand που λέει taxi μέσα στο αεροδρομιο του λές που θέλεις να πας και σου κόβει χαρτάκι με το κόστος υπολόγισε 13-15 ευρώ. Στο αεροδρομιο παιρνεις και καρτα κινητου. Έχει εκεί lifecel stand.

Όλες οι άλλες μετακινησεις μόνο με uber (κυρίως βράδυ) και στον γυρισμό για αεροδρόμιο πάλι uber (στον γυρισμό σε πάνε αεροδρόμιο). Αν πάρεις μετρό είναι τσαμπα λίγα λεπτα έχει το εισητηριο αλλά σου δίνουν max 2 εισήτηρια κάθε φορα. Αν και σου προτείνω πάντα taxi uber. 1-3 ευρω η κάθε μετακίνηση να μην ταλαιπωρήσε.

Συνάλaγμα όχι αεροδομιο όπου και να πάς στην πόλη μετατρέπεις τα ευρω σε UAH σε πολύ καλό rate. Απλά να έχεις ευρω μαζί σου. Μην πάς να βγάλεις απο τράπεζα εκει.

Για φαγητό μαγαζία είναι μεγάλη άνάλυση. Τα όνοματα που πάιζουν ειναι στα φοιτητικα (saxon και forsage), στα μέσου επιπέδου (shooters, Caribbean) και για τα ακριβα γούστα πάς CHI.
Τωρα απο μικρα στυλάτα θα σε πάνε οι Ουκρανεζες.Απλά πριν πας'σε κάποιο google και tripadvisor να ελεγχεις που σε πανε.

Για φαγητό δεν είμαι ειδικός. Εγω πάω σε μεσαίου επιπέδου sushi (Eurasia,mafia κλπ) και πολλά ραντεβόυ τα πάω Lkafa καλές τιμές και καλό περιβάλλον.Αλλά γενικα αυτα ειναι πολύ συζήτηση γιατί υπάρχουν άπειρες επιλογές και γούστα. Για καφε πηγαινε της ενδεικτικα στο one love espresso bar .

Για διαδικτυακο στα up ειναι τωρα το badoo. Tinder έχει πτώση. Mamba ειναι κυρίως για πληρωμένες.

Αυτα στα πολύ γρήγορα και με με λίγα data.
ευχαριστω για τις πληροφοριες!οντως και εγω απο badoo εχω κανει δουλιτσα
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
ευχαριστω για τις πληροφοριες!οντως και εγω απο badoo εχω κανει δουλιτσα

Καλή τυχη και να μας δώσεις νέα απο το μέτωπο στρατιώτη. Εμείς εδω καλοκαιράκι με τις ελληνιδούλες μας :)
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Έχοντας σερί Ελλάδα γύρω στις 7 εμπειριες το τελευταιο δίμηνο απο ξένες αρχίζω και προβληματίζομαι με Ρωσσίδες. Δεν θα βγάλω τελικό συμπέρασμα ακόμα. Αλλά έχω αρχίσει να συμπεραίνω πως δεν υπάρχει γυναίκα πιο κοντά σε Ελλεηνίδα απο Ρωσσίδα που έχει ζήσει πάνω απο 5-6 χρόνια σε Δυτική χώρα κυρίως στην Ελλάδα.
Όσες γνωρίζω παρθένες απο τον Δυτικό πολιτισμό ειναι φοβερές. Όποια έζησε όμως λίγα χρόνια Ευρώπη τελείωσε έγινε σχεδόν Ελλεηνίδα ακόμα και αν δεν ζεί στην Ελλαδα. Ο ανίκητος νόμος της προσφοράς και ζήτησης!!!Τι κάνει το παρακαλητό στις γυναίκες απο τους πυρφόρους. Όποιος θέλει Ρωσσίδα ή τουρίστρια ή στην βάση τους Ρωσσία. Εκέι αξίζουν.

δυστηχώς δοκτορα οτι ερχεται σε επαφη με τον δυτικο πολιτισμο στο τελος επέρχεται η καταστροφη.

τι να αναλυσω το πως χαλασε η Ρουμανια απο τοτε που μπηκε στην ΕΕ, τα εχουμε αναλυσει χιλιαδες φορές ο μιδας ο τασος και πολλοι αλλοι.

οσο για τις Ρωσιδες που ''χαλανε'' σε χαρακτήρα αλλά και συμπεριφορά οταν ερχονται να εγκατασταθουν μόνιμα σε καποιο δυτικο κρατος ειναι 1000% σωστο.

και μια χρησιμη πληροφορία σε ποιο δυτικο κρατος ''χαλαει'' περισσότερο μια Ρωσιδα; θα ελεγα η Ιταλια και σαν δευτερο κρατος η Ελλαδα.

θα το αναλυσω αν θελει κάποιος γιατί η Ιταλια σαν κρατος ''χαλαει'' πιο πολυ τις ανατολικες γυναικες και κυριως τις Ρωσιδες.

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
23 με 30 του μηνα θα ειμαι Αγια για τρεις μερες και Μοσχα για τις υπολοιπες τεσσερις , λιγες στο συνολο αλλα απο το τιποτα καλυτερα ...
SLAVA RUSSIA xaxa

πριν ανέβεις Ρωσία κανόνισε να πιούμε ένα καφέ  :hi:

θα βρούμε λίγο χρόνο κάποιο απόγευμα για συνάντηση  :grouphug: πιστεύω να μην έχει δουλειές και να μπορεί να έρθει και ο Allan

Τασο ψαξε και εδω ως εναλακτικη επιλογη
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
δυστηχώς δοκτορα οτι ερχεται σε επαφη με τον δυτικο πολιτισμο στο τελος επέρχεται η καταστροφη.

τι να αναλυσω το πως χαλασε η Ρουμανια απο τοτε που μπηκε στην ΕΕ, τα εχουμε αναλυσει χιλιαδες φορές ο μιδας ο τασος και πολλοι αλλοι.

οσο για τις Ρωσιδες που ''χαλανε'' σε χαρακτήρα αλλά και συμπεριφορά οταν ερχονται να εγκατασταθουν μόνιμα σε καποιο δυτικο κρατος ειναι 1000% σωστο.

και μια χρησιμη πληροφορία σε ποιο δυτικο κρατος ''χαλαει'' περισσότερο μια Ρωσιδα; θα ελεγα η Ιταλια και σαν δευτερο κρατος η Ελλαδα.

θα το αναλυσω αν θελει κάποιος γιατί η Ιταλια σαν κρατος ''χαλαει'' πιο πολυ τις ανατολικες γυναικες και κυριως τις Ρωσιδες.
Αναμενω ειμαι περιεργος!
Παρα ταυτα...
Απο τι στιγμή που ειναι μεγαλωμενη Ρωσια, η γενικα σε οποιοαδηποτε σλαβικη χωρα, ο παραγοντας "σκατα κουλτουρα - σκατα ανατροφη απο το σπιτι" βγαινει εκτος εξισωσης, και μενει μονο ο πιρφορισμος και λοιπά νομικά αβανταζ που μπορει να δινει η εκαστοτε δυτικη χώρα.
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
ξέρει κάποιος αν baddo και Mamba έχουν πέραση στο Κίεβο θα πάω τέλος Ιουλίου και θέλω να κλείσω κάποια ραντεβού πριν πάω με κοπέλες που να μην είναι επαγγελματίες.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
πριν ανέβεις Ρωσία κανόνισε να πιούμε ένα καφέ  :hi:

θα βρούμε λίγο χρόνο κάποιο απόγευμα για συνάντηση  :grouphug: πιστεύω να μην έχει δουλειές και να μπορεί να έρθει και ο Allan

Τασο ψαξε και εδω ως εναλακτικη επιλογη
Ναι θα τηλεφωνηθουμε
πιο πολυ για Μοσχα το βλεπω το παιχνιδι ,πεφτει και το ΠΣΚ τις μερες εκεινες για τις βραδινες εξοδους.
Αγια θα περασω σιγουρα μια βολτα απο τα σαλον που εχει ηδη αναφερει ο volcano ...

:hi:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Πριν 2-3 χρόνια μου είχε πει ο Slaviani στο καφέ που πήγαμε πως είμαστε οι τελευταία γενιά Ελλήνων που γάμησέ Ρωσίδες! 
Το συμπέρανε από τις διαδικτυακές του έρευνες τότε και από την ανταπόκριση που εκλαμβάνε κυρίως από μικρές ηλικίες..
Τότε δεν το πίστευα αλλά πλέον βλέπω πως συμβαίνει 100%!
Εκτός του ότι φέτος δεν έχω γνωρίσει ούτε μια καινούργια ενώ έχει πολλές το νησί έχουν κόψει και οι επαφές με παλιές!
Πριν λίγο παραλίγο να έρθω σε σύρραξη με έναν Σουηδό διπλάσιο από εμένα που ήταν με δύο καριόλες Τουρίστριες Ρωσίδες...Μίλαγα ρωσικά στη μία και ο μαλάκας έκανε χειρονομίες.. τον έπιασα από το λαιμό και θα τον έσπαγα στο ξύλο τον ξανθομπούμπουρα αν οι Ρωσίδες δεν πέφτανε να τον σώσουν..
Δυστυχώς πλέον δεν βλέπω ποιότητα ούτε στις Ρωσίδες.. Μια δυτική αλοιφή γίναν και αυτές και μάλιστα με χειρότερες προδιαγραφές..
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Πριν 2-3 χρόνια μου είχε πει ο Slaviani στο καφέ που πήγαμε πως είμαστε οι τελευταία γενιά Ελλήνων που γάμησέ Ρωσίδες!  
Το συμπέρανε από τις διαδικτυακές του έρευνες τότε και από την ανταπόκριση που εκλαμβάνε κυρίως από μικρές ηλικίες..
Τότε δεν το πίστευα αλλά πλέον βλέπω πως συμβαίνει 100%!
Εκτός του ότι φέτος δεν έχω γνωρίσει ούτε μια καινούργια ενώ έχει πολλές το νησί έχουν κόψει και οι επαφές με παλιές!
Πριν λίγο παραλίγο να έρθω σε σύρραξη με έναν Σουηδό διπλάσιο από εμένα που ήταν με δύο καριόλες Τουρίστριες Ρωσίδες...Μίλαγα ρωσικά στη μία και ο μαλάκας έκανε χειρονομίες.. τον έπιασα από το λαιμό και θα τον έσπαγα στο ξύλο τον ξανθομπούμπουρα αν οι Ρωσίδες δεν πέφτανε να τον σώσουν..
Δυστυχώς πλέον δεν βλέπω ποιότητα ούτε στις Ρωσίδες.. Μια δυτική αλοιφή γίναν και αυτές και μάλιστα με χειρότερες προδιαγραφές..

 :thumbsup:

ειχαν κλειστα συνορα για 50 και πλεον χρονια και δεν ταξιδευαν σχεδον πουθενα εκτος ΕΣΣΔ εκτος καποιον εξαιρεσεων, συν το οτι πλεον βγαζουν πολυ ευκολα τουριστικη βιζα σε σχεση με μία 10-15ετια πιο πριν για τα δυτικα κρατη και συν οτι το βιοτικο τους επιπεδο εχει ανεβει 5 σκαλια επανω, αυτοι ολοι ειναι  λογοι ωστε να γινουν και αυτες κακα κακεκτυπα των δυτικων γυναικων.

μια ρωσιδα 30 χρονων εζησε τα παιδικα της χρονια με κουμουνιστικη σοβιετικη ενωση, τα εφηβικα της χρονια ενα μεταβατικο σταδιο μεταξυ κουμουνισμου και φιλευθερης οικονομιας και διασπαση της ΕΣΣΔ και τα επομενα χρονια της σε σκληρο καπιταλιστικο μοντελο.

αυτες οι ρωσιδες  που ειναι τωρα 19-20 χρονων θα δεις ποσο χειροτερες μαλακο φεμινηστριες θα γινουν απο τις δυτικες θα τριβουμε τα ματια μας με αυτα που θα δουμε στο αμεσο μελλον ρολογα :S :S :S

Υ.Γ. φιλε Rapturee δεν σε ξεχασα χροσταω μια απαντηση  :hi:, απλα δεν εχω χρονο τωρα να απαντησω  :S, μολις βρω θα γραψω για τους πυρφορους Ιταλους.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
βλεπω στο αμεσο μελλον οι Ρωσιδες να κανουν τους ντόπιους Ρωσους που ειναι σκληροι σαν χαρακτηρες και δεν σηκωνουν πολλά πολλά  πυρφορους και παρακαλακηδες

και θα μενουμε με το στομα ανοιχτο πως μεταλαχθηκαν οι σκληροι Ρωσοι σε πυρφορους.  :S :S :S

πλεον η γυναικα ρωσιδα που εχει δυνατο backround με του που αρχισε να ταξιδευει σε χωρες της δυσης ειδε ποσο μεγαλη αξία εχει το μουνακι της σε σχεση με τις δυτικες γυναικες  ανακαλυψε το backround που δεν εβελεπε οσο ηταν κλεισμενη εντος ρωσικων συνορων και αυτο δυστυχως το γραφω με μεγαλη θλιψη ως ρωσοφιλος.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Αν χάσουμε οριστικά την Ρωσσία σε λίγα χρόνια θα σημαίνει η τελευταία μας επιλογή γάμος!! Δυστυχώς.

Λιγοστεύουν οι παράδεισοι όσο το καρκίνωμα του Δυτικού φεμινισμού, που θέλει την γυναίκα bitch, στέλεχος σε εταιρία, να κυνηγάει καριέρα αλλύπητα, αντι να κυκλοφορεί στο δρόμο με παιδάκι να κυκλοφορεί με σκυλάκι, της μαθάινει πως ο άντρας δεν της χρειάζεται επι της ουσίας κλπ, κατακταει τον Ανατολικό κόσμο.

Αν σε αυτό προσθέσουμε και το πρόβλημα του Παν-Ισλαμισμού με την αλλόγιστη γεννά των κουνελο-υπονάπτυκτων γυναικών που λερώνουν τον κόσμο με βρωμερούς μουσουλμάνους οι οποιοι ανεβάζουν τον πυρφορισμό σε απίστευτα υψηλά επίπεδα (δες Ουκρανία, Ρωσσία,Λ ευκορωσσια κλπ) τα πράγματα θα είναι τραγικά. Ευτυχώς εμέις προλάβαμε!! Τα παιδιά μας θα είναι δυστυχώς με το λουρί στο να γλύφουν τα σκατά απο τις σόλες των ξιπασμένων Ελλεηνίδων!!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τεράστια ζημιά έκανε και το Μουντιάλ!  Ακούγεται πως ξεσκίστικαν με τους φιλάθλους που πήγαν Ρωσία!
Και πλέον όλοι αυτοί θα ριζόσουν εκεί! Ορδές αντρών θα πηγαίνουν Ρωσία τώρα που την ανακάλυψαν...
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
βλεπω στο αμεσο μελλον οι Ρωσιδες να κανουν τους ντόπιους Ρωσους που ειναι σκληροι σαν χαρακτηρες και δεν σηκωνουν πολλά πολλά  πυρφορους και παρακαλακηδες

και θα μενουμε με το στομα ανοιχτο πως μεταλαχθηκαν οι σκληροι Ρωσοι σε πυρφορους.  :S :S :S

πλεον η γυναικα ρωσιδα που εχει δυνατο backround με του που αρχισε να ταξιδευει σε χωρες της δυσης ειδε ποσο μεγαλη αξία εχει το μουνακι της σε σχεση με τις δυτικες γυναικες  ανακαλυψε το backround που δεν εβελεπε οσο ηταν κλεισμενη εντος ρωσικων συνορων και αυτο δυστυχως το γραφω με μεγαλη θλιψη ως ρωσοφιλος.

Το θέμα έχει να κάνει και με την ανάπτυξη. Όταν μια Ρωσσίδα βγάζει ενα αξιοπρεπές μισθό και κυηγαέι καρίερα και ταυτόχρονα απολαμβάνει το πυρφοριασμό θα μετατραπεί σε Ελλεηνιδα αν όχι και χειρότερη. Εμενα οι τελευταιες μου εμπειριες με Ρωσσίδες στην Αθηνα επειδη έτυχε να έχουν αρκετά λεφτα αυτές ήταν παραπάνω απο τραγικες.  Όλη την ώρα φιγούρα. Ψαχνω να πάρω σπίτι στην Γλυφάδα, λεω να πάω 10ημερο στο μπαλι τον αλλο μήνα, μυτη στον θεό και για γαμήσι φυσικά ούτε λόγος. Μουτρωμένες φάτσες με χοντρη προφορά ξενερωτική και απίστευτη φιγούρα του χρήματος!! Φυσικά εγω δεν ξανασχοληθήκα μαζί τους ουτε καν μύνημα μετα απο αυτά. Έιμαι σίγουρος όμως πως αθηνα θα υπάρχουν χιλλίαδες πυρφόροι που θα παρακαλέσουν μέχρι εσχάτων επι μηνών- μπορεί και ετων!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom