Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
:thumbsup: :hi:

εγω οσες ρωσιδες εβγαλα γκομενες ιδρωσα για να τις βγαλω

και για να μην παρεξηγηθω θα αναλυσω αυτο που εγραψα, το να πηδηξει καποιος μια ρωσιδα ΟΚ ειναι πολυ ευκολο, αλλά τρομερα δυσκολο να σε βαλει στη ζωη της και την καθημερινοτητα της και ποσο περισσοτερο μεσα στο ιδιο της το σπιτι


καλυψες pink floyd  :hi:

Πολύ σωστός, έτσι είναι. Ήθελα να γράψω για αυτό το θέμα. Αυτό ισχύει και για τις Δυτικοευρωπαίες και για όλες της απελευθερωμένες σεξουσαλικά γυναίκες, δηλ το σεξ έρχεται γρήγορα και πιο εύκολα. Αυτό σημαίνει ότι θα πάνε και οι γυναίκες με άντρες για τους οποίους δεν τρελαίνονται απλά για να περάσουν καλά την ώρα τους, η θα πάνε με κάποιον γρήγορα πριν νιώσουν 100% άνετα μαζί του ακόμα και αν τον γουστάρουν.

Αυτοί που λένε "οι ρωσσίδες/σκανδιναυές κτλ. είναι ψυχρές" κτλ. γαμάνε μία που δεν τους πολυγουστάρει και περνάει την ώρα της, αυτοί δαγκώνουν λαμαρίνα και λένε ψυχρες, δεν καταλαβαίνει ότι απλά δεν τον γούσταρε αρκετά. Που να βλέπανε αυτοί τι κάνουν οι γκόμενες όταν δαγκώσουν αυτές τη λαμαρίνα...
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Επίσης, θερμή παρακληση: αγνοήστε τον jaygatsby και λοιπά ημι-troll, μην του απαντάτε ή ανοίξτε άλλο thread για να τσακώνεστε για τις Ελληνίδες, και μάλιστα λέγοντας ο καθένας 1000 φορές το ίδιο πράγμα. Έχετε μυαλό, αφού ο άνθρωπος δεν συζητάει, δεν ακούει τι του λέτε, και επιμένει να λέει τα ίδια και τα ίδια.... και εσείς του ξαναδίνετε τις ίδιες απαντήσεις τις όποίες αγνοεί και πάλι κ.ο.κ.

 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Επίσης, θερμή παρακληση: αγνοήστε τον jaygatsby και λοιπά ημι-troll, μην του απαντάτε ή ανοίξτε άλλο thread για να τσακώνεστε για τις Ελληνίδες, και μάλιστα λέγοντας ο καθένας 1000 φορές το ίδιο πράγμα. Έχετε μυαλό, αφού ο άνθρωπος δεν συζητάει, δεν ακούει τι του λέτε, και επιμένει να λέει τα ίδια και τα ίδια.... και εσείς του ξαναδίνετε τις ίδιες απαντήσεις τις όποίες αγνοεί και πάλι κ.ο.κ.

Βαριές κουβέντες.

Πάω να πνίξω τον πόνο μου στο πιοτό.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Μιλάμε για το απόλυτο χάσμα με μια 22χρονη Ανατολική που έχει ταξιδέψει ηδη σε 10 χώρες, έχει άποψη, το ψάχνει γενικότερα κλπ..

"Το ψάχνει περισσότερο" το λέμε τώρα το σιτιτουρ;

Σόρρυ αλάνια, έμεινα πίσω στις γλωσσολογικές εξελίξεις.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
"Το ψάχνει περισσότερο" το λέμε τώρα το σιτιτουρ;

Σόρρυ αλάνια, έμεινα πίσω στις γλωσσολογικές εξελίξεις.

Πρόσεξε τώρα να δεις τι κάνεις: ενώ τους κατηγορείς πως γενικευουν (όλες οι Ελληνίδες είναι χάλια) γενικεύεις και εσύ ο ίδιος (όλες οι Ουκρανες είναι πουτανες).
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Είμαι θύμα παρανόησης και πολύ μπροστά απ' την εποχή μου τύπε.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Για αυτό πάνε καλά τα σπιτάκια στην φυλής. Πας μη Έλλην βάρβαρος!!
Γιατί τρελαίνομαστε όμως δεν το έχετε καταλάβει. Οχι για να σώσουμε τα άτομα. Απλα επειδή εξαιτίας αυτών κατάντησε η χώρα έτσι. Αυτοι οι πυρφοροι καταντήσαν έτσι τις Έλληνιδες και την πληρώνουμε εμείς χωρίς να φταίμε.
Και ανηγαγαν την μαλακια σε άποψη!! Οπως το Γιανης με ενα Ν!!!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Με το τσιγκέλι τους τα βγάζουμε αλλά στο τέλος βγαίνουν. Μπράβο centrino.

Άρα το μοναδικό πλεονέκτημα των Ανατολικών είναι το εύκολο γαμήσι, κάθε άλλη γενίκευση υπέρ τους και εις βάρος των Ελληνίδων είναι άκυρη και εκτός θέματος.

Αυτό λέω και γω και τρώω κράξιμο χωρίς να ξέρω το γιατί.
για μενα ποιο ευκολες ειναι οι ντοπιες και οι ελληνιδες.
αλλα το δυσκολο ειναι να τις γνωρισεις οπως λεει ο μιστερ λοβ.
ναι ,αν ειχα κυκλο να μου γνωριζει κυπριες,ελληνιδες θα τις γαμουσα ολες.
ελλαδα θα επαιζα με σχεδον μηδεν ανταγωνισμο ενω στην ουκρανια τα ειπαμε χιλιαδες
γουσταρουν τους ντοπιους και τους ξενους τους εχουν χεσμενους.ειπα χιλιαδεσ φορεςτην γνωμη μου
στον μιστερ λοβ και αλλους για τις ιτερνετ κοπελες και οτι δεν θελω παρτιδες με τετειες.
οδυσσο αν κανω βολτα στην ντιριπασοσκαγια ειναι σαν να κανω βολτα να καμακωσω στην ερμου αθηνα.
οπως και στις 2 πολεις ειναι περασμα για βολτα πανω κατω και δεν θα γνωρισεις αξιολογες γκομενες.
οπειαν πλισιασω ερμου η νττιριπασοσκαγια ενω ειναι αφραγγη και δεν εχει που να παει θα σου την πει
και αποπανω και μετα θα ειναι μια χαρα με ενα γυφτο της κλασης της που ειναι συνηθησμενοι χαχαχα.

για αυτο ειπα σταματησα να μιλαω σε γκομενεςοπου να ειναι και λεω μονο στα καφε,εστιατορια και μερη
που συχναζω να προσπαθω να προσεγιζω γκομενες.το αποτελεσμα με τις νορμαλ γκομενες στα σωστα μερη
ειναι απο την γη μεχρι το φεγγαρι.πιο πολλες πιθανοτητες εχει να μου μιλησει γκομενα στα μερη αυτα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Πήγαινε Hidropark στο εστιατόριο Limpopo

η χαρά της ουκρανικής γυναικοπαρέας, του μιλφ και της ζωντοχήρας.

Σαββατοκύριακα ζωντανή μουσική και χορός, φαγητό τζάμπα. Όλες ψάχνονται. Κορίτσια για σπίτι.

Ρωσικά ξέρεις όμως; Εδώ σε θέλω.
αν θελω να φαω ξυλο μαλλον θα περασω απο εκει χαχαχαχ.
δεν ειναι μερος για μενα δυστυχος αυτο και αν παω κιεβο δεκεβριο ουτε αο εξω με το μετρο δεν περναω
απο χιδροπαρκ!μην σου χρισατικ θα κανω καμια βολτα και θα την βγαλω στο κεντρο σε μερη που δεν περπατα και παει ο καθε μαλακασ.δυστυχος για μενα κιεβ και οδυσσο δεν ειναι μερη που μπορω να περπατω ελευθερα σαν αγνωστος τουριστας.βαρεθηκα να ειμαι συνεχεια σε συναγερμο.μια μερα χαλαρωσα οδυσσο και δεν πηρα τα καθημερινα μετρα προστασιας και την επαθα.αποφευγω τετεια μερη.
νυκτα μετα τις δεκα δεν ξανακυκλοφορω και κιεβο μεχρι της 9 το βραδι.
και ρωσικα ξερω και λεφτα εχω και κυκλο μπορω να κανω με γνωστους επιχειρηματιες ελληνες και κυπριους.δεν κανω φιλιες με ουκρανους ουτε και θελω γνωριμιες απο αυτους.
αν και εχω ολα αυτα το προβλημα ειπα πολλες φορες πιο ειναι?η διαθεσημοτητα ελευθερων νορμαλ γκομενον και δεν ειμαι διαθεσιμος πλεον να ξοδευομε σε καθε αδεσποτη που κυκλοφορα η πιτσιρικα
που θελει να φαει τζαμπα και να κανει την οραια με σαμπανιες και σουσια με τα λεφτα μου.
αν δεν μπορω να γνωριζω τετειες καλυτερα να μην ασχολουμε καθολου.με τις υπολειπες που δεν ειναι του δικου μου ενδιαφερωντος εχεις ανταγωνισμο την παλαβομαρα τους,τους ντοπιους και την νοοτροπια που εχουν οτι οι ξενοι ειναι οι μαλακες που πρεπει να εκμεταλευομαστε.
επιδει εχω και εγω φιλους αγγλους,ιρλανδους,κα που δουλευουν σε αυτες τις χωρες ολοι ηλικιας πανω των 50 βργκαν γυναικες απο 38 ετων και πανω μεσο γνωστων που τους τις πασαραν σαν καλες κοπελες που
εμειναν στο ραφι και ψαχνωνταν για τετειους ξενους.δεν ξερω για την σολιστρια στην οπερα αλλα οι αλλοι που ξερω κατι πρωην καραπουτανες πηραν που βγηκαν σε συνταξη απο τα πρακτορεια γαμου χαχαχα.
αυτες συχναζαν και στα μερη που πανε οι εγγλεζοι και ιρλανδοι,ολλανδοι που ζουνε μοσχα και αυτες ψαχνουν τετειους.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ο δασκαλος τωρα που μιλαμε και ρωτω αν κανει να παω ιβανοφραγκιφσκ επιμενει οτι εκει δεν θα βρω
ουτε πουτανες να γαμησω και οτι αθηνα δεκεβριο θα εχω πιο πολυ επιτυχια .
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Χάρη σε πολλά που λες συμφωνώ..Αλλα Αθήνα πως θα έχεις Δεκεμβρίο επιτυχία κράτα μικρό καλάθι. Το να γνωρίζεις γκομενες στο δρόμο Αθήνα ειναι επιστήμονικη φαντασία.Δεν θα γίνει!!
Απλα βλέπεις ωραίες κοπελίτσες να περνάνε αν πας να του μιλήσεις στον δρόμο θα είναι σχεδόν σαν να πας να της βιασεις στο κεφάλι τους.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
κυπρο γνωριζω ελληνιδες απλα δεν διατηρω επαφη μαζι τους.
αθηνα ειπα δεν θα παιζω ερμου και μοναστηρακι που παει πανω κατω καθε αφραγγος.
ειναι πιο δυσκολο να κτυπησεις γκομενες της αφραγγες στο μοναστηρακι παρα στο εκπτωτικο χωριο που
ειναι μερος με καφε και ψωνια.κιεβο να παω δεκεβριο παλι δεν νομιζω να γνωρισω κατι καλυτερο απο ελληνιδες μιλω για νορμαλ γκομενες.για ουκρανιδες νορμαλ τα ειπαμε μονο απο του χρονου σε ταξιδιωτικους προορισμους για αυτες οπως τυφλιδα,μπατουμι.
κυπρο ερχοντε η με γκομενους η βιζιτες.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
αν εχει ο μιδασ γνωμη για δεκεβριο στο ιβανοφραγιβσκ η χαρκοβ ακουω σχολια η οπειον θελει να βοηθησει.
το ιβανοφραγιβσκ μου μπικε στο μυαλο και πας και μια βολτα λβιβ με το τρενο για λιγεσ ωρες βολτα.
σεπτεβριο οδυσσο θα ειμαι αλλα δεκεβριο θελω καπου υσυχα που δεν με ξερει κανενασ.
εχει μικρο μολλ το ιβανοφραγιβσκ και δεκεβριο θα εχει κοσμο μαλλον στην καφετερια.
ο κοσμος σιγουρα δεν εχει την αγριοτητα σε οδυσσο,κιεβ,δνεπρο,χαρκοβ.
ισως βρω να γαμησω ισως οχι.πουτανες παντα ειναι η τελευτεα επιλογη.
καπειος αν εχει ινφο ας δωσει.ευχαριστω
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
κυπρο γνωριζω ελληνιδες απλα δεν διατηρω επαφη μαζι τους.
αθηνα ειπα δεν θα παιζω ερμου και μοναστηρακι που παει πανω κατω καθε αφραγγος.
ειναι πιο δυσκολο να κτυπησεις γκομενες της αφραγγες στο μοναστηρακι παρα στο εκπτωτικο χωριο που
ειναι μερος με καφε και ψωνια.κιεβο να παω δεκεβριο παλι δεν νομιζω να γνωρισω κατι καλυτερο απο ελληνιδες μιλω για νορμαλ γκομενες.για ουκρανιδες νορμαλ τα ειπαμε μονο απο του χρονου σε ταξιδιωτικους προορισμους για αυτες οπως τυφλιδα,μπατουμι.
κυπρο ερχοντε η με γκομενους η βιζιτες.

Το να καταφέρεις να μιλήσει με μια γκόμενα δεν σημάινει απολύτως τίποτα. Το θέμα ειναι να προχωρήσει. Ακόμα και στην ακραία περίπτωση που θα γνωρίζεις Ελληνίδες στα μαγαζία την ώρα που ψωνίζουν (εγω θεωρώ πως δεν υπάρχει καν περίπτωση να σου απαντήσουν θα κουνήσουν κεφαλι θα σε στραβοκοιτάξουν και θα εξαφανιστούν πιο γρήγορα και απο τον Κεντέρη) δεν θα πάει πουθενά μετα. Δεν ζεις Ελλάδα και δεν έχεις πίασει το κλιμα εδω. Αν δεν σε συστήσει φίλη ή σε γνωρίσει στην δουλειά ξέχνα το. Δεν θα γαμήσεις ποτε!! Μονο μπάζα απελπισμενα.

Αντίθετα με Ουκρανέζες αν ανταλλάξεις τηλ θα βγούν μαζί σου. Στα γραφει κάποιος που κανει και τα δύο. Και τα αποτελέσματα ειναι ΜΗΔΕΝ Ελληνίδες (απο γνωρίμια σε ψωνια,δρόμο κλπ) και δεκάδες Ουκρανές αντιστοιχα.

Εγω έχω καταφερει και βγαίνω με 3 τωρα Αθήνα και μάντεψε ΟΛΕΣ ξένες!! Αν θεωρείς πως ειναι τυχάιο απλά δεν ειναι. Ελληνίδες ειναι ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΟ απλα!!!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Το να καταφέρεις να μιλήσει με μια γκόμενα δεν σημάινει απολύτως τίποτα. Το θέμα ειναι να προχωρήσει. Ακόμα και στην ακραία περίπτωση που θα γνωρίζεις Ελληνίδες στα μαγαζία την ώρα που ψωνίζουν (εγω θεωρώ πως δεν υπάρχει καν περίπτωση να σου απαντήσουν θα κουνήσουν κεφαλι θα σε στραβοκοιτάξουν και θα εξαφανιστούν πιο γρήγορα και απο τον Κεντέρη) δεν θα πάει πουθενά μετα.

Αντίθετα με Ουκρανέζες αν ανταλλάξεις τηλ θα βγούν μαζί σου. Στα γραφει κάποιος που κανει και τα δύο. Και τα αποτελέσματα ειναι ΜΗΔΕΝ Ελληνίδες (απο γνωρίμια σε ψωνια,δρόμο κλπ) και δεκάδες Ουκρανές αντιστοιχα.
αν σου πω οτι τα τελευτεα 3 χρονια οδυσσο μονο μια γκομενα μου εδωσε κινητο βγηκαμε και μετα
εξαφανιστηκε θα το πιστεψεις?οδυσσος καμενο χαρτι πριν πλισιασω μου εριχναν ακυρο σε εξαιρεση στα μερη που συχναζω τωρα.κιεβο επερνα συνεχεια τηλεφωνα και ραντεβου αλλα ως εκει.
οσες γαμησα δεν ηταν απο αυτες που ανταλαζα κινητα αλλα αυτες που βολταραμε αμεσως και ερχωνταν με την πρωτη σπιτι.για αυτο μετα απο χρονια που σας εκανα την αυτοκριτικη μου ειπα σε πολλα εχει δικαιο ο κμαν.ισως επρεπε να σπρωχνω κασερι στο χερι παρα να προτεινω ψωνια σε μαχαζια.
πλεον η οδυσσος εληξε για μενα λυση η επιστροφη κιεβ να κανω τα ιδια με περισοτερη επιτυχια τωρα η να αρχισω και αλλου να πηγαινω.και κιεβ μου μιλουσαν πολλες ε και?ερχωνταν να τισ γαμησω?οχι αλλα ηθελαν δωρακια και μετα ελεγαν ψωφισε η γατα μου η μανα μου αρωστησε και την εκαναν.
δεν ηταν ακομα το ιτερνετ τοτε τοσο πολυ και εβρισκαν δικαιολογιες να τιν κανουν.
αν ειναι τετειες να γνωρισω χρισατικ μου κανει και η θεσαλονικη που την προηγουμενη φορα εκανα εντυπωση εκει που πηγαμε με σαλονικιο.μαλιστα 3 χρονια με ζητουσε γκομενιτσα 21-22 απο τον σαλονικιο και αλλες γνωστες του 27-30.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
αν μιστερ λοβ το θεμα σου ειναι μονο το σεξ και να γαμησεις πας και σε πουτανες αθηνα.
αν δεν εχω προσβαση σε ουκρανιδες που αξιζουν αλλα σε καθε μαλακισμενη που βολταρει
εμενα αυτες δεν τις εχω πλεον στο μενου μου και τις χαριζω στον ταρας μπουλπα.
εφταρια και εξαρια γαμω και σε σαλον οδυσσο χωρις να κινδινευω.
προτιμω να γνωριζω νορμαλ γκομενες σερβες,ελληνιδες και οτι αλλο παρα να ασχολουμε με
καθε μαλακισμενη στο ιτερνετ που εχει βαλει πλειστιριασμο το μουνι της που λεει ο δασκαλος.
με εξαρια νορμαλ ικανοπειουμε και στο βελιγραδι παρα να κινδυνευω συνεχεια για το τιποτα οδυσσο
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μιστερ λοβ ησουν σερβια και νομιζω συμφωνας μαζι μου οτι με κονε βρισκεις και εκει νορμαλ εξαρια.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
οταν γυρισα απο θεσαλονικη και σοφια πριν 4 χρονια περιπου ειπα οτι παιζω σε λαθος χωρα τοσα χρονια.
ενοουσα για νορμαλ γκομενες και ελεγα πιο πολυ περαση ειχα θεσαλονικη παρα ουκρανια!
τηλεφωνα να παρω ενα σωρο στο κιεβ αλλα προς τι?να λεω οτι πηρα τηλεφωνω σε γκομενα που μου απαντουσε και μετα δεν ξαναπαντουσε δευτερη φορα εκτος αν ηθελε κατι
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Βελιγράδι ειναι πιο επικίνδυνα απο Κίεβο απο προσωπικη εμπειρία. Σε καμία αλλη χωρα δεν με έχουν στριμωξει νύχτες χωρίς λόγο και να με ρωτούν επιμονα απο που είμαι.Φυσικά όταν έλεγα Έλληνας ολα οκ.Αλλα οι κατάστασεις Βελιγραδίου δεν τις εχω δει Κίεβο. Μισούν ξένους Σερβία και θέλει προσοχή.Και μιλάμε για μίσος βαθιά ριζομενο μέσα τους. Οπότε αν μπλεκεις Κίεβο έχεις τετραπλασσιες πιθανότητες να μπλεξεις Σερβία (και ειναι και γομαρια)!!

Σερβία πέρασα καλά αλλα δεν μπορεί σε καμία περίπτωση να συγκριθεί η ευκολία που γνωρίζα γκομενες με αυτές της Ουκρανίας. Μέρα με την νύχτα. Σαν προσωπικοτητες οι Σέρβες ειναι πολύ  καλύτερες αλλά αντίστοιχα  θα γνωριζεις υποδεκαπλασσιους αριθμούς σε σχέση με το Κίεβο κυρίως αν μου γράφεις για εξαρια.. Εξαρι στο Κίεβο χώρις υποβολή γνωρίζεις ακόμα και 10 σε μια εβδομάδα (γνωριμία με προοπτικές να πηδηξεις πολύ εύκολα εννοώ).
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.915
Like
1.438
Πόντοι
216
Το να καταφέρεις να μιλήσει με μια γκόμενα δεν σημάινει απολύτως τίποτα. Το θέμα ειναι να προχωρήσει. Ακόμα και στην ακραία περίπτωση που θα γνωρίζεις Ελληνίδες στα μαγαζία την ώρα που ψωνίζουν (εγω θεωρώ πως δεν υπάρχει καν περίπτωση να σου απαντήσουν θα κουνήσουν κεφαλι θα σε στραβοκοιτάξουν και θα εξαφανιστούν πιο γρήγορα και απο τον Κεντέρη) δεν θα πάει πουθενά μετα. Δεν ζεις Ελλάδα και δεν έχεις πίασει το κλιμα εδω. Αν δεν σε συστήσει φίλη ή σε γνωρίσει στην δουλειά ξέχνα το. Δεν θα γαμήσεις ποτε!! Μονο μπάζα απελπισμενα.

Αντίθετα με Ουκρανέζες αν ανταλλάξεις τηλ θα βγούν μαζί σου. Στα γραφει κάποιος που κανει και τα δύο. Και τα αποτελέσματα ειναι ΜΗΔΕΝ Ελληνίδες (απο γνωρίμια σε ψωνια,δρόμο κλπ) και δεκάδες Ουκρανές αντιστοιχα.

Εγω έχω καταφερει και βγαίνω με 3 τωρα Αθήνα και μάντεψε ΟΛΕΣ ξένες!! Αν θεωρείς πως ειναι τυχάιο απλά δεν ειναι. Ελληνίδες ειναι ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΟ απλα!!!


ΑΞΙΩΜΑ!
Καποιοι δεν θελουν να καταλαβουν την ελληνικη πραγματικοτητα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom