Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Αφιέρωση στους sadman centrino mounokolaraki και jaygatsby
Όταν εσείς παιδακια πηγαίνατε εγώ είχα πάει και είχα έρθει 300 φορές...
Επειδη με προκαλεσατε εγω δεν μασαω να δω εσεις που θα κρυφτητε...
Εγω ταξιδευω απο το 1980 και εχω ταξιδεψει περιπου 300 φορες....
Η πολαροιντ ειναι αγορασμενη απο γερμανια το 1979 οταν ειμουν 5 χρονων και την χρησιμοποιησα στην μοσχα και αλλου που βλεπετε στις φωτο...
Περιμενω να μαντεψετε που βρισκομαι

Οι πυραυλοι φυσικα του κμαν...

Και τελος το διαβατηριο που εκδοθηκε 20-12-16 με τις ουκρανικες βιζες γιατι στις αλλες σελιδες εχει και ρωσικες και μπελαρουσιανες...

Τωρα περιμενω και τα δικα σας τεκμηρια...

Γκομενες δεν βαζω ποτε ειναι αρχη μου οταν θελετε απο κοντα 200 στο κινητο και 10000 φωτο στο λαπτοπ σας περιμενουν

Περιμενω τα δικα σας...
axaxaxaxax ησουν γλυκουλης πιτσιρικος σπυρο μου.οταν μου εκλεψαν το διαβατηριο κιεβο επαθα καταθληψη γιατι σε 3 χρονια εμειναν μονο 2 σελιδεσ για να γεμισει σταμπες χαχαχαχ.φουλ σταμπες απο σερβιες,ουκρανιες βιζεσ για ρωσια.και αυτο που εχω τωρα φορτωθηκε σε δυο χρονια θα θελω νεο.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
kople ο δασκαλος μου ειπε να παρατησω τελειος τους χαχολους και χοχλουσκες ουκρανια.
συμφωνει να παιζω κυπρο και ελλαδα για γκομενες.
συμφωνει κοτι καλα κανω που δεν τους μιλαω και δεν ξοδευομαι πλεον πανω τους.
αλλα με πιεζει καθε μερα να περνω πουτανες.τωρα με τι διαθεση οταν σε ληστευουν απο πρωτη μερα.
θα πω για το σαιτ μαμασαν δεν βοηθησε αυτη τη φορα γιατι ολα τα τηλεφωνα τον σαλον που ειχε στο κεντρο
δεν λειτουργουν πλεον.θα ηταν καλο να ειχα διπλα μου σαλον στο κεντρο σε ασφαλεισ δρομους.
αυτα που απαντουσαν ηταν σε γειτονειες που περιμενουν εξω περιεργοι και εγιναν πολλες κλοπες
σε περαστικους σε αυτες τις περιοχες απο παρεες και μονους ακομα ληστες.
στο δρομο με πλισιασε τετειος τυπος να με παρει κουβεντα και εγινα λαγος,πισω στο διαμερισμα τρεχωντας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
O Fidele! Μαλλιά δεν έχει μακριά όπως περιέγραφε ο πορνομετανάστης !
Δικιο εχεις και ο Φιντελ τον εχει δει! Ελπιζω να τον δω και εγω καμια φορα...μαζι με τον Β.Π. (Το ακους Χαρρι?)
Μιλαμε να ειναι Πορνομεταναστης VS ΚΑΥΜΑΝ στο Ερωτοδικειο με Βικυ Μιχαλονακου, να λυσουν τις οποιες παρεξηγησεις! Θα σπαζαν τα κοντερ της τηλεθεασης.

ΥΓ.
επιβάλετε να ανοίξει ένα τέτοιο θρέντ, ίσως θα έλεγα και τις επόμενες μέρες
ανέλαβε να το ανοίξεις φίλε koble και πίστεψε με θα γραφτούν πολύ ουσιώδη πράγματα και infos από εμένα και άλλους συναγωνιστές
αναμένουμε λοιπόν το νέο θρέντ.....
Τι λετε μωρε! Πατε ΚΑΛΑ? Οχι αλλο καρβουνο!
Λοιπον αυτο ειναι για κανα Βαλακανιο.Πουτσιστη, για κανα Ροδιτη, για κανα Κυπραιο η για αλογα κουρσας που θα σταματησουν τον ιπποδρομο η καποιους που να ξερουν να διαβαζουν τις γυναικες. Δεν εχω την υποδομη για κατι τετοιο! α πα παααα!
Η βρειτε παντρεμενους Κμανιστες να σας εξηγησουν το βερυκοκο!
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446

και κλεινω για σημερα με το κορυφαιο ασμα της εποχης μας

'για παραδειγμα για σενα και την ζωη μου ακομα θα εδινα'

Αντε παιδια ολοι στον Οικονομοπουλο σημερα για μεγαλες κλαψες....

Α ναι εχει και Power of love που το παιζουν οι φιλες μου εκει οτι δεν ξερει η μια την αλλη...

Φιλια σε ολους
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
ΥΓ.Τι λετε μωρε! Πατε ΚΑΛΑ? Οχι αλλο καρβουνο!
Λοιπον αυτο ειναι για κανα Βαλακανιο.Πουτσιστη, για κανα Ροδιτη, για κανα Κυπραιο η για αλογα κουρσας που θα σταματησουν τον ιπποδρομο η καποιους που να ξερουν να διαβαζουν τις γυναικες. Δεν εχω την υποδομη για κατι τετοιο! α πα παααα!
Η βρειτε παντρεμενους Κμανιστες να σας εξηγησουν το βερυκοκο!

απλά τα πράγματα εσύ κάνεις την αρχή και ανοίγεις θρεντ και γράφουμε όλοι όσοι είχαμε και έχουμε σχέσεις μακροχρόνιες και σοβαρές με ρωσοουκρανές

πιστεψε με πολλοι θα γραψουν αν ανατρεξεις πισω στις σελιδες 1009-14 θα καταλαβεις ;)

εγω θα γραψω πολλα και υπερ και κατα σε μια σχεση με ρωσοουκρανη γυναικα  :hi:

αναμενουμε το νεο θρεντ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Drag.crx αλλοι πανε Ουκρανια, αλλοι Λαρισσα!

kople ο δασκαλος μου ειπε να παρατησω τελειος τους χαχολους και χοχλουσκες ουκρανια.συμφωνει να παιζω κυπρο και ελλαδα για γκομενες.
συμφωνει κοτι καλα κανω που δεν τους μιλαω και δεν ξοδευομαι πλεον πανω τους.αλλα με πιεζει καθε μερα να περνω πουτανες.τωρα με τι διαθεση οταν σε ληστευουν απο πρωτη μερα...
θα πω για το σαιτ μαμασαν δεν βοηθησε αυτη τη φορα γιατι ολα τα τηλεφωνα τον σαλον που ειχε στο κεντρο. δεν λειτουργουν πλεον.
Μαλλον στα Σαλον θα πηγανε για διακοπες!
Ρε Χαρρι τραβα κανα Κιεβο που δεν σε ξερει πλεον κανενας!!! Η στον Δημητρακη για Σαλον!
Δικιο εχεις και εσυ με αυτο που σου ετυχε!
Ο Δασκαλος σε πιεζει για το καλο σου...να αναπληρωσεις τον χαμενο χρονο!
υγ.
Χαρρι δεν τραβας καμια Δυτικη Ευρωπη με κανα ρωσσικο γκρουπ η σε κανα μερος με ανατολικες να κανεις παιχνιδι?
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.078
Πόντοι
7.216
Στις 21:46 υποτίθεται οτι σου προκάλεσαν την τιμή και υποληψη...

....Επειδη με προκαλεσατε εγω δεν μασαω να δω εσεις που θα κρυφτειτε...

Ξεχνώντας βεβαια οτι στς 14:28 προκαλούσες εσύ να ανέβουν φωτογραφίες για να πιστείς αν και κατα πόσο το μέλος jaygatsby γαμεί...

ο 'εκλιποντας κμαν γαμαει ουκρανεζακια 1.80 ενω εσυ παιζεις το πουλι σου αφου δεν σε εχει δει ποτε κανενας με γκομενα και βεβαια αμα ποτε εβρισκες(πραγμα αδυνατο)θα την ειχες ποσταρει και να φαινεται κιολας...Κλασικες μαλακιες μαγκας του πληκτρολογιου

Τις οποίες βέβαια εσύ, μας ενημερώνεις στις 21:46 οτι δεν θα ανεβάσεις ποτέ για τον αντιστοιχο σκοπό...

Γκομενες δεν βαζω ποτε ειναι αρχη μου οταν θελετε απο κοντα 200 στο κινητο και 10000 φωτο στο λαπτοπ σας περιμενουν

Αντ αυτού μας ανεβάζεις τις φωτογραφίες απο ένα παιδάκι να κυλιέται στα λιβάδεια και απο ενα διαβατήριο...
Κατα τ'άλλα? Στο σπίτι όλοι καλά?

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Drag.crx αλλοι πανε Ουκρανια, αλλοι Λαρισσα!
Μαλλον στα Σαλον θα πηγανε για διακοπες!
Ρε Χαρρι τραβα κανα Κιεβο που δεν σε ξερει πλεον κανενας!!! Η στον Δημητρακη για Σαλον!
Δικιο εχεις και εσυ με αυτο που σου ετυχε!
Ο Δασκαλος σε πιεζει για το καλο σου...να αναπληρωσεις τον χαμενο χρονο!
υγ.
Χαρρι δεν τραβας καμια Δυτικη Ευρωπη με κανα ρωσσικο γκρουπ η σε κανα μερος με ανατολικες να κανεις παιχνιδι?
κιεβο ισως παω δεκεβριο αλλιος σοφια.του χρονου γεωργια μπατουμι τιγκα στις ρωσιδες.
η ετερια που δεν ηθελα να παω απευθειας μπατουμι προχτες παρολιγο να εχει ατυχημα.κολοετεριες.
του χρονου θα παω απο τυφλιδα η κιεβ.τωρα διαβαζω τα νεα οδυσσου.
τι ελεγα για τα σαλον διπλα στα συναλαγματα στα βιβλια ?εκει που εβλεπα περιεργουσ και φοβηθηκα?
επεσαν σημερα πυροβολισμοι αλλα με οπλα τραυματισμου για τον ελεχο εκει στο παζαρακι με τα βιβλια που ειναι τα συναλαγματα της μαυρης αγορας.δεν τολμω να αλλαξω εκει για να παρω 100-200 γριβνα παραπανω γιατι δεν θελουν και πολι να στην πεσουν ιδικα αν εισαι ξενος και μονος.
για αυτο ειναι τθγκα στου ςπεριεργους η περιοχη.ευτυχος μονο τραυματισμους ειχε απο τους πυροβολισμους.
πριν 2 μηνες η αστυνομια πυροβολησε στο ιδιο σημειο καπειον που ηταν μελος ομαδασ που ληστευαν.
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Στις 21:46 υποτίθεται οτι σου προκάλεσαν την τιμή και υποληψη...

Ξεχνώντας βεβαια οτι στς 14:28 προκαλούσες εσύ να ανέβουν φωτογραφίες για να πιστείς αν και κατα πόσο το μέλος jaygatsby γαμεί...

Τις οποίες βέβαια εσύ, μας ενημερώνεις στις 21:46 οτι δεν θα ανεβάσεις ποτέ για τον αντιστοιχο σκοπό...

Αντ αυτού μας ανεβάζεις τις φωτογραφίες απο ένα παιδάκι να κυλιέται στα λιβάδεια και απο ενα διαβατήριο...
Κατα τ'άλλα? Στο σπίτι όλοι καλά?
Πονας πονας????Τι να ανεβασω ρε κακομοιρε τις γκομενες μου στο μπου πας καλα????πουτανες ανεβαζουν στο μπου οχι γκομενες αρχιπιρφορε..
Το παιδακι ειμαι εγω αρχιπιρφορε που ταξιδευω απο την μερα που γενηθηκα εσυ τι εχεις κανεις ποιον να εμπιστευτουν λες οι αλλοι εμενα που ειμαι 40 χρονια εξω η εσενα που δεν σε εχει δει κανενας???
Να ξεκινησουμε λοιπον τα στοιχηματα να δουμε δεν ειμαι εγω λες ενα 5000ευρω σε περιμενει τι λες??
Το διαβατηριο δεν ειναι λες δικο μου???Ενα 5000σε περιμενει
θελεις να βρεθουμε να βαλουμε και ενα στοιχηματακι να σου δειξω fb με μηνυματα απο καμια 100 πρωην και μετα να δουμε το δικο σου...
Επισημα το λεω ενα στοιχηματακι 5000ευρω εγω το βαζω μαζι σου για το τι θα σου δειξω και τι θα μου δειξεις..
αμα εχεις τα κοτσια ελα να μετρηθουμε αλλιως αλλος ενας μαγκας του πληκτρολογιου εβγαλε τα κομπλεξ κατωτεροτητας σημερα...

*πρωτα θα δωσουμε τα λεφτα βεβαια σε 3ον μην την κανεις πριν την εναρξη...

και για να ξεκινησουμε απο τα πιο ευκολα για ανεβασε το διαβατηριο σου και οτι αλλη φωτο μπορεις για να σε γνωρισουμε να δουμε τι εχεις κανει και εσυ και οι κολητοι σου...





 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Απλώς όταν έχω βιωματική εμπειρία για τα πράγματα οι προσωπικές μυθολογίες όπως επίσης και οι αυθαίρετες γενικεύσεις μου είναι αδιάφορες ... σχολίασα μια συγκεκριμένη ανακρίβεια που γράφτηκε περί διαζυγίων κτλ, από εκεί και πέρα ο καθένας είναι ελεύθερος να πιστεύει ότι θέλει ... τις απόψεις μου περί κιέβου, βάσει της δικής μου περιορισμένης εμπειρίας, τις έχω γράψει παλιότερα και δεν έχει νόημα να τις επαναλάβω. Απλώς επισημαίνω ότι ως μεγάλα, πλέον, παιδιά μπορούμε ο καθένας, μάλλον εύκολα, να εντοπίζουμε υπερβολές και ανακρίβειες ...

Ωραια στην εταιρία πληροφορικης που δουλέυεις πόσοι είναι χωρισμένοι και πόσοι έχουν παραμείνει παντρεμένοι..Μπορέις να μας πεις ντόπρα χώρίς ψέματα? Γιατι δεν νομίζω στον κύκλο τον δικό μου και στην δουλέια μου να ειναι πάνω απο το 80% χωρισμένες ή εν δυνάμη να χωρίσουν.
Δηλαδή λές και κλείνετε τα μάτια σε ένα τεράστιο πρόβλημα που υπάρχει στην Ελληνική κοινωνία.
Τα στατιστικά που κοιτάς δεν έχουν απολύτως κανένα νόημα δίοτι υπολογιζουν και τις ηλικίες των γονίων μας που για άλλους λόγους δεν χώριζαν ποτε οι οικογενειες αυτές.1 στις 20 και αν.Και η Ελλάδα επίσης ειναι ή χωρα των γερόντων.Δες την γενία των 37+ αυτη μας ενδιαφέρει και πές μας τι ισχύει..Σαν ανθρωπος της επιστήμης πρέπει να αξιολογείς σωστά τα δεδομένα.!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
τυποι μην απαντατε στα τρολ,εχει γαμηθει το θρεντ,θελουμε πληροφοριες για κιεβο και ποστ σαν αυτα του c79t απο βαρσοβια,μιουταρανε εντωμεταξυ τον k και εχουν αφησει ενα σωρο κλωναρια να κάνουν τη πλάκα τους και να ρημαζουν το θρεντ
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
τυποι μην απαντατε στα τρολ,εχει γαμηθει το θρεντ,θελουμε πληροφοριες για κιεβο και ποστ σαν αυτα του c79t απο βαρσοβια,μιουταρανε εντωμεταξυ τον k και εχουν αφησει ενα σωρο κλωναρια να κάνουν τη πλάκα τους και να ρημαζουν το θρεντ

Χωρις να το ξέρω το παιδί και χωρίς να θέλω να το προσβάλω αλλα το post του ct79t δεν παρείχε καμια πληροφοριά ουσιαστική για Πολωνια..Απο οτι κατάλαβα απλά τράβηξε μερικές φώτος γραφοντας τι πιστέυει θεωρητικά πως σημαίνουν αυτες οι φωτος και δεν έκανε τελικά κανένα κονε με γυναικά στο Ποζναν.Δεν μίλησε,δεν γνώρισε,δεν πήδηξε.Δηλαδη σε ένα ποστ πρέπει να βγαίνει κάποιο συμπέρασμα..Αξίζει να πάω ή όχι τελικά?..εγω πάντως δεν κατάλαβα.
Μην το πάρεις στραβα ct79t και εγω Ποζναν που ήταν να πετάξω σήμερα θα πήγαινα χωρίς καμία προσδοκία και κατά 90% δεν θα πηδούσα.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
θελουμε πληροφοριες για κιεβο

Πήγαινε Hidropark στο εστιατόριο Limpopo

η χαρά της ουκρανικής γυναικοπαρέας, του μιλφ και της ζωντοχήρας.

Σαββατοκύριακα ζωντανή μουσική και χορός, φαγητό τζάμπα. Όλες ψάχνονται. Κορίτσια για σπίτι.

Ρωσικά ξέρεις όμως; Εδώ σε θέλω.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
του μιλφ και της ζωντοχήρας.

Αυτα τα κατάλοιπα του Ελλήνα..Να πάει Ουκρανια και να πηδάει milf και ζωντοχήρες προφανως 4οαρες αυτά που αναγκαζόμαστε να κάνουμε Ελλάδα μια στο τόσο για να αδείαζουμε τα αρχίδια μας.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Αυτα τα κατάλοιπα του Ελλήνα..Να πάει Ουκρανια και να πηδάει milf και ζωντοχήρες προφανως 4οαρες αυτά που αναγκαζόμαστε να κάνουμε Ελλάδα μια στο τόσο για να αδείαζουμε τα αρχίδια μας.

Ναι ρε ξέχασα,εσείς Ουκρανία γαμάτε 20χρονα γάλακτος υποψήφιες Μις Τσερνιβτσί όλες. Και τζάμπα εννοείται.

Δίνω ρεαλιστική πληροφορία στον Ελληναρά που θα έρθει εδώ, μάλλον χωρίς Ρωσικά και χωρίς χοντρό πορτοφόλι.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ναι ρε ξέχασα,εσείς Ουκρανία γαμάτε 20χρονα γάλακτος υποψήφιες Μις Τσερνιβτσί όλες. Και τζάμπα εννοείται.

Δίνω ρεαλιστική πληροφορία στον Ελληναρά που θα έρθει εδώ, μάλλον χωρίς Ρωσικά και χωρίς χοντρό πορτοφόλι.

Kαι ο dl love δε ξερει ρωσικα και ειναι χωρις χοντρο πορτοφολι
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Ο Ποπόφ έχει δίκιο.Σταματαμε να ασχολούμαστε με τους άσχετους που δεν έχουν δώσει τίποτα εδώ και μπαίνουν να λένε βλακείες.εγω του ξεφτιλισα χίλιες φορές αλλά όταν ο άλλος δεν έχει σεβασμό στον εαυτό του σιγά μην σέβεται τους άλλους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom