Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Τύπε πραγματικά γουστάρεις να γαμήσεις ακάποτα εκδιδόμενη στη Μόσχα??? Αν θες να αυτοκτονήσεις γιατί δεν πας καλύτερα να σκοτώσεις κανέναν πολιτικό.. Να φύγεις τιμημένος..
Εγώ ακάποτα σε Ρωσίδα ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΠΟΤΕ!!! Και ας είναι οι πιο πολλές γκόμενες που έχω πάρει!
Είναι οι μόνες που δεν το ζητάνε! Αρα για να μην το ζητήσουν το προφυλακτικό απο εμένα ...δεν το έχουν ζητήσει απο κανένα....

ναι εχω παρει τυπε τι να σου πω να κρυφτό πίσω από το δάκτυλο μου, θα την χαρακτηριζα ομως γκριζα ζωνη τυπε αλλά αυτο δεν εχει καμία σημασία.

και ο φιλος σου o kman2 επιδιωξε να παρει ακα οταν ηταν στη ρωσια ρωτησε και τον ιδιο, το αν το εκανε δεν το γνωριζω
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Είναι οι μόνες που δεν το ζητάνε! Αρα για να μην το ζητήσουν το προφυλακτικό απο εμένα ...δεν το έχουν ζητήσει απο κανένα....

εδω στην ελλαδα ναι δεν το ζητανε το προφυλακτικο, αλλά επανω τυπε αν ψωνησεις απο κανενα club τυπου carribean η καποτα θεωρειται δεδομενη και στην πιπα μπορω να σου πω. αν ομως δει φως $$$$ αλλαζει το πραγμα αλλά πολυ φως οχι ψιχουλα :grin:
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Φίλε Panos είσαι άψογος σε όλα , αλλά αυτή τη γαμημένη Τουρκία τι την διαφημίζεις συνέχεια! Γάμα τη!
Μη μου γράψεις κανένα σεντόνι τώρα υποστήριξης! ... Δεν θα το διαβάσω! Περίμενε τουλάχιστον να αποφυλακίσουν τα δυο παιδιά που κρατάνε πριν προτείνεις σε κάποιον να πάει εκει..

Δεν παιζει να πω καλο λογο για τον ψυχοπαθη που κυβερνα
Οι Τουρκαλες που γνωρισω και βρισκομαι χειροτερα απο εμενα τον βριζουν

Απλα το εχω ξαναπει οτι αν παω ΤΟυρκια θα ειναι για να δω την Πολη +  τις γνωριμιες
Με αποτρεπει οτι θα αφησω λεφτα σε αυτους αλλα απ την αλλη και χιλιαδες Τουρκοι ερχονται πλεον Αθηνα

Πιστευω οτι ο απλος λαος ειδικα της Δυτικης πλευρας εκει εχει αλλα μυαλα και δεν ειναι μακρια απ τον Ελληνα σε τροπο σκεψης

Τωρα το οτι δεν θα ειναι 100% τελειες οι σχεσεις Ελλαδας Τουρκιας ειναι αληθεια καμια χωρα παγκοσμια εκτος απ ελαχιστες εξαιρεσεις δεν τα εχει καλα με τον γειτονα του

Ειδικα Ελλαδα που στο ΑΙγαιο εχει δις μην πω τρις σε σπανιες γαιες και φυσικους πορους και παιζεται χοντρο παιχνιδι οι διαμαχες θα κρατησουν...για παντα





 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Το μουνι δεν εχει συνορα εγω για αυτο ταξιδευω και λεω οι Τουρκαλες γουσταρουν Ελληνες ισως παραπανω απο πολλες εθνικοτητες που εχουμε στο νου

Σιγουρα τα θετικα με την λιρα στο 1/4 του Ευρω θα ειναι πολλα αλλα απ την αλλη αφηνεις και λεφτα στην πολεμικη τους βιομηχνια

Απ την αλλη ουτε Ρωσια πχ θα πρεπει να παμε γιατι και ο Πουτιν τωρα εξοπλιζει τον μαλακα απεναντι και παει λεγοντας

 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Δεν παιζει να πω καλο λογο για τον ψυχοπαθη που κυβερνα
Οι Τουρκαλες που γνωρισω και βρισκομαι χειροτερα απο εμενα τον βριζουν

Απλα το εχω ξαναπει οτι αν παω ΤΟυρκια θα ειναι για να δω την Πολη +  τις γνωριμιες
Με αποτρεπει οτι θα αφησω λεφτα σε αυτους αλλα απ την αλλη και χιλιαδες Τουρκοι ερχονται πλεον Αθηνα

Πιστευω οτι ο απλος λαος ειδικα της Δυτικης πλευρας εκει εχει αλλα μυαλα και δεν ειναι μακρια απ τον Ελληνα σε τροπο σκεψης

Τωρα το οτι δεν θα ειναι 100% τελειες οι σχεσεις Ελλαδας Τουρκιας ειναι αληθεια καμια χωρα παγκοσμια εκτος απ ελαχιστες εξαιρεσεις δεν τα εχει καλα με τον γειτονα του

Ειδικα Ελλαδα που στο ΑΙγαιο εχει δις μην πω τρις σε σπανιες γαιες και φυσικους πορους και παιζεται χοντρο παιχνιδι οι διαμαχες θα κρατησουν...για παντα
Είσαι πολύ ανώριμος μην πω ανιστόρητος με αυτά που γράφεις! Τα προβλήματα με τους Τούρκους υπήρχαν πολύ πριν τις υποθέσεις ύπαρξης φυσικών πόρων!
Σύμφωνα με τα γραφόμενά σου οι διαφορές ελλάδας τουρκίας είναι κάτι σαν τους ...Ολλανδούς-Γερμανούς για το ποιοι ανακάλυψαν το ..ποδήλατο???

Για να μην πω τίποτα βαρύ... Θα σου πω απλά πως ο οραματιστής της Ευρώπης Ντε Γκώλ προσδιόρισε την Ευρώπη ως: Ηπειρος, θρησκεία και κουλτούρα! Το τελευταίο είναι πραγματικά κάτι που οι τούρκοι δεν μας φτάνουν! Έχεις μείνει μετεξεταστέος
Μίλα για μουνιά, υπολογιστές , ξίδια και ουσίες και άσε τα ελληνοτουρκικά στην άκρη! Είσαι Λάθος!
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Ρώτα τον πορνομετανάστη να σου πει! Ακόμα θα ασχέτως αν τον έχουμε συναντήσει πλέον με τον Drag 3 άτομα τον ...Θύμιο...
Τελικα ο Θυμιος θα εχει μαλλια? Θα μεινω με την απορια!
Αυτο με τον Drag ηταν κεραυνος εν αιθρια!
Ο Τριτος ποιος ειναι? Ο ΒΠ η ο ΠΧ (Πορνο Χαρρις)???

Ειδικα Ελλαδα που στο ΑΙγαιο εχει δις μην πω τρις σε σπανιες γαιες και φυσικους πορους και παιζεται χοντρο παιχνιδι οι διαμαχες θα κρατησουν...για παντα
Οχι για παντα! Τωρα γινεται το τελικο μοιρασμα! Κοιτα τωρα που θα βγουν τα Σκοπια Αιγαιο, το Τρυπανι στο Καστελοριζο κτλ. Τωρα πεφτουν οι υπογραφες! Ο Ταγιπ δεν ειναι τρελος! Απλα δουλευει και για την χωρα του!
ΔΕΣ το βιντεο του πορνομεταναστη στο νεο λινκ...εχει μια φωτο.
Σκεψου, φωτο...τζεφρι...μπαρουμπακης...τσιρυζα...κουλης.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Πρόσεξε όμως..Γιατί πάμε έξω..Πρωτον γιατί είναι απίστευτα δύσκολο να γνωριζεις Ελληνίδες (2-3 το χρόνο) όταν έξω γνωρίζεις 2-3 την εβδομάδα και ΟΧΙ για την ευκολία στο να γαμηθούν.
Κατα δέυτερον και κυριότερο που δεν σκέφτεσαι γιατί έξω γνωρίζουμε πολυ πιο όμορφες γκομενες..Ελλάδα υποχρεωτικά πας 1 με 2 επίπεδα κάτω απο σένα.Αν εισαι 7αρι γαμάς 5αρια..Εξω αν εισαι 6-7αρι βρίσκεις 7αρια!!! Κατάλαβες την μεγάλη διαφορα?
Ποσότητα και ποιότητα ΟΧΙ ευκολιά.

Η Ελλάδα είναι ίσως η μόνη χώρα του δυτικού κόσμου που ένας με εμφάνιση 4-5 μπορεί να τα έχει με γκόμενα 7-8 γιατί γνωρίστηκαν με κονέ.Είναι αξιοσημείωτο το πόσο ρίχνουν οι ελληνίδες τις απαιτήσεις τους όσον αφορά την εμφάνιση,όταν ψάχνουν μόνο από τον κύκλο τους.

Δηλαδή βλέπεις πολλές ωραίες γκόμενες,άνω του 1.70 ας πούμε που γυρνάς να τις κοιτάξεις (όχι δηλαδή κοντές και χοντρές),χέρι χέρι με κάτι χοντρόκωλους και
αγύμναστους που είναι ή συνάδελφοι ή γνωριμία από κοινούς φίλους.Αυτές και να περάσει ένας 7+ στην εμφάνιση από μπροστά τους,ούτε θα τον κοιτάξουν.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ο Συριζα σημερα συμφωνησε ολοι οι μεταναστες που πιανονται εκτος Ελλαδας και φυγανε απο εδω να γυρισουν πισω

Αν αυτο αληθευει μιλαμε οχι για βομβα αλλα για πυρηνικη εκρηξη στα θεμελια της χωρας

Ποιος Πουτιν ποιος Ερνογαν ενας ανεργος-αεργος χασισοποτης κυβερνα την χωρα

Τι να λεμε τωρα
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Για να μην πω τίποτα βαρύ... Θα σου πω απλά πως ο οραματιστής της Ευρώπης Ντε Γκώλ προσδιόρισε την Ευρώπη ως: ...Μίλα για μουνιά, υπολογιστές , ξίδια και ουσίες και άσε τα ελληνοτουρκικά στην άκρη! Είσαι Λάθος!  
Μην το αποπερνεις, μην γινεσαι σαν τον Γκλοκ!
Για Τουρκικα αιδια μιλησε!!!
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Είσαι πολύ ανώριμος μην πω ανιστόρητος με αυτά που γράφεις! Τα προβλήματα με τους Τούρκους υπήρχαν πολύ πριν τις υποθέσεις ύπαρξης φυσικών πόρων!
Σύμφωνα με τα γραφόμενά σου οι διαφορές ελλάδας τουρκίας είναι κάτι σαν τους ...Ολλανδούς-Γερμανούς για το ποιοι ανακάλυψαν το ..ποδήλατο???

Για να μην πω τίποτα βαρύ... Θα σου πω απλά πως ο οραματιστής της Ευρώπης Ντε Γκώλ προσδιόρισε την Ευρώπη ως: Ηπειρος, θρησκεία και κουλτούρα! Το τελευταίο είναι πραγματικά κάτι που οι τούρκοι δεν μας φτάνουν! Έχεις μείνει μετεξεταστέος
Μίλα για μουνιά, υπολογιστές , ξίδια και ουσίες και άσε τα ελληνοτουρκικά στην άκρη! Είσαι Λάθος!

Αντε και συμφωνω οτι ειναι οπως τα λες
Τι προτεινεις?

Ο Τσιπρας κυβερναει την χωρα αυτος δεν παιρνει τους στρατιωτικους πισω και αυτον θελει η πλειοψηφια οπως παλια εβγαζε Σημιτη που ελεγε οτι σιγα μην κανουμε πολεμο για μια βραχονησιδα,Καραμανλη που αφηνε στεφανι στον ταφο του Κεμαλ

ΤΟ 80% των Ελληνων αυτους ψηφιζει αρα το συνολο του λαου ειναι στ @@ του

Μην τα ξεχναμε αυτα


Επισης ποια Ευρωπη?Η Μερκελ στο μουνι της για Ελλαδα την ΤΟυρκια την εχει πολυ πιο ψηλα μονο Αυστρια πλεον παει κοντρα στην Τουρκια
Ολοι οι αλλοι δηθεν φιλοι δηθουν βοηθεια οπως Αγγλια σε κινητηρες μαχητικων,Γερμανοι σε τεχνολογια αρματων,Ρωσοι κτλπ

Αν η Ελλαδα βγαζει Τσιπρα,Τζεφρυ κτλπ τι συζηταμε τσαμπα κουβεντα κανουμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
εδω στην ελλαδα ναι δεν το ζητανε το προφυλακτικο, αλλά επανω τυπε αν ψωνησεις απο κανενα club τυπου carribean η καποτα θεωρειται δεδομενη και στην πιπα μπορω να σου πω. αν ομως δει φως $$$$ αλλαζει το πραγμα αλλά πολυ φως οχι ψιχουλα :grin:
Κμανιστής είσαι τύπε? Δεν μιλάμε δηλαδή για νορμαλ κοπέλες? Αν είναι πες το για να σου πω παλι πως είναι αυτοκτονία!
Για τις κανονικές Ρωσίδες λοιπόν , επειδή δεν είχαν έυκολο το σεξ όσο ήταν κλεισμένες στη χώρα τους και ταξίδευαν λιγότερο, δεν τους έπεφτε κανένας λόγος στο πως θα μπει ο άντρας! Η χρήση του προφυλακτικού ήταν καθαρά επιλογή του άντρα! Αυτό το έβλεπα όλα τα χρόνια με ΟΛΕΣ τις κοπέλες από Μόσχα και όχι μόνο! Φέτος Ρωσίδα ακόμα δεν έχω πάρει...Η φετινή Λευκορωσίδα δεν μου ζήτησε!
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Αντε και συμφωνω οτι ειναι οπως τα λες
Τι προτεινεις?
Προτείνω να μιλάμε για τις υπόλοιπες 200 χώρες περίπου του καταστατικού χάρτη του ΟΗΕ και τα μουνιά και τις προοπτικές επίσκεψης σε αυτές!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τελικα ο Θυμιος θα εχει μαλλια? Θα μεινω με την απορια!
Αυτο με τον Drag ηταν κεραυνος εν αιθρια!
Ο Τριτος ποιος ειναι? Ο ΒΠ η ο ΠΧ (Πορνο Χαρρις)???
O Fidele! Μαλλιά δεν έχει μακριά όπως περιέγραφε ο πορνομετανάστης !
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Προτείνω να μιλάμε για τις υπόλοιπες 200 χώρες περίπου του καταστατικού χάρτη του ΟΗΕ και τα μουνιά και τις προοπτικές επίσκεψης σε αυτές!


Μα εγω λεω πηγαιντε να γαμησετε οχι πηγαιντε να γινεται γενιτσαροι
Πρεπει να καταλαβουμε οτι τα πολιτικα ειναι κουβεντα μεταξυ ανδρων με γυναικες δεν πρεπει να μπλεκονται γιατι αποκλειεται να γαμησεις στανταρ και δευτερον αποκλειεται και η αλλη να καταλαβει τι εννοεις
Στο μυαλο της γκομενας ειτε θα καταγαγεις ως φασιστας ειτε σαν αναρχικος οποτε δεν μιλας πολιτικα με γκομενες

Εγω απλα τους λεω δεν ασχολουμε η ζωη ειναι μικρη για να ασχολουμε με πολιτικη

 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Τεσπα επειδη ξερω οτι εισαι και νησιωτης παιξε κανα bumble γαμα καμια Τουρκαλα και βγαλε στο κρεβατι γουστα
Εγω την αλλη που γαμουσα μου ελεγε ποσο καυλωνει και χυνει μονο στην ιδεα οτι την γαμα Ελληνας

Τωρα τι κουβεντα για πολιτικα να κανεις μαζι της μετα απ αυτο χαχα


 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Κμανιστής είσαι τύπε? Δεν μιλάμε δηλαδή για νορμαλ κοπέλες? Αν είναι πες το για να σου πω παλι πως είναι αυτοκτονία!
Για τις κανονικές Ρωσίδες λοιπόν , επειδή δεν είχαν έυκολο το σεξ όσο ήταν κλεισμένες στη χώρα τους και ταξίδευαν λιγότερο, δεν τους έπεφτε κανένας λόγος στο πως θα μπει ο άντρας! Η χρήση του προφυλακτικού ήταν καθαρά επιλογή του άντρα! Αυτό το έβλεπα όλα τα χρόνια με ΟΛΕΣ τις κοπέλες από Μόσχα και όχι μόνο! Φέτος Ρωσίδα ακόμα δεν έχω πάρει...Η φετινή Λευκορωσίδα δεν μου ζήτησε!

καπου μπερδευεσαι λιγο δεν ειμαι κμανιστης, παιζω πασπαρτου και πληρωμενο και μη πληρωμενο δεν θα τα γραφω 100 φορες γιατι κουραζει η ιστορια. μπες στα μυνηματα μου στο προφιλ να διαβασεις τι γραφω αν θες γιατι δεν με διαβαζεις και αργεις να καταλαβεις τι θελω να πω.

πρωτον εχεις δικιο σ' αυτο που γραφεις οτι οι νορμαλ κοπελες δλδ ασπρες ζωνες δεν ζητανε καποτα

δευτερον στις γκρι και μαυρες ζωνες την καποτα σου την επιβαλει η κοπελα με λιγα λογια χωρις καποτα κοκό γιοκ αν εγινα αντιληπτος


τωρα αν γουσταρεις να ριξεις χωρις καποτα γκριζα ζωνη πρεπει να βαλεις βαθια το χερι στην τσεπη

ελπιζω να εγινα κατανοητος μην με ρωτας σε αλλο ποστ παλι τα ιδια

 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Η Ελλάδα είναι ίσως η μόνη χώρα του δυτικού κόσμου που ένας με εμφάνιση 4-5 μπορεί να τα έχει με γκόμενα 7-8 γιατί γνωρίστηκαν με κονέ.Είναι αξιοσημείωτο το πόσο ρίχνουν οι ελληνίδες τις απαιτήσεις τους όσον αφορά την εμφάνιση,όταν ψάχνουν μόνο από τον κύκλο τους.

Δηλαδή βλέπεις πολλές ωραίες γκόμενες,άνω του 1.70 ας πούμε που γυρνάς να τις κοιτάξεις (όχι δηλαδή κοντές και χοντρές),χέρι χέρι με κάτι χοντρόκωλους και
αγύμναστους που είναι ή συνάδελφοι ή γνωριμία από κοινούς φίλους.Αυτές και να περάσει ένας 7+ στην εμφάνιση από μπροστά τους,ούτε θα τον κοιτάξουν.
:wanker: :wanker: :wanker:
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
γιατρέ θίγεις ένα πολύ λεπτό θέμα, δυστυχώς οι ουκρανέζες, οι ρωσίδες, οι πολωνέζες και οι λευκορωσίδες που ζουν εδώ στην ελλάδα εργάζονται κατά κόρον σε στριπτιτζάδικα, κωλόμπαρα και ως call girls.
αυτή είναι η αλήθεια μην εθελοτυφλούμε, στις χώρες τους είναι διαφορετικά μπορείς να γνωρίσεις και μια κοπέλα που δουλεύει σε κάποιο γραφείο μιας εταιρίας ή πωλήτρια σε κάποιο κατάστημα με ρούχα ή έστω μια που είναι δασκάλα σε σχολείο. αλλά η πικρή αλήθεια είναι ότι αυτές δεν θα αφήσουν την δουλειά τους και τη χώρα τους για να ρθουν στην ελλάδα να ζήσουν με εμάς για τους λόγους που ανάπτυξες εσύ παραπάνω γιατρέ.
και ο DIRTY 7 σκέφτεται να μετακομίσει στην Ουκρανία, γιατί δύσκολα έρχονται αυτές εδώ.
τώρα εγώ αν ήταν να έκανα ένα παιδί εξώγαμο διότι δεν σκοπεύω να παντρευτώ θα το έκανα πολύ ευχαρίστως με μια ρωσίδα ή ουκρανέζα που ζει μόνιμα στην ελλάδα και αν προκύψει στην πορεία και δεύτερο παιδί καλοδεχούμενο. ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΣ ΠΑΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ.
δυο τρεις γκόμενες μου το είπαν φόρα παρτίδα ότι θα ήθελαν παιδί μαζί μου, δεν ένιωθα έτοιμος τότε, τώρα αν μου τύχει κάτι καλό ίσως το δω με άλλο μάτι.
Μυστες για την περιπτωση του, που θα ελεγε και ο Δασκαλος, τι λετε? Να το παρει το κοριτσι?
Για την ελληνιδα ποτε μην λες ποτε, υπαρχουν και οι σπανιες εξαιρεσεις η καμια που εχει μεγαλωσει εξωτερικο!
Γαμος η οχι το παιδι ειναι παιδι. Δεν μας απασχολει ο γαμος. Τις ευθυνες τις εχεις ουτως η αλλως.
Μπορει να ειναι καμια ρωσσιδα απο το προξενειο η καποια απο το φουρνο της γειτονιας. Δεν θα εχει μια μικρη πολιτιστικη διαβρωση στην ελλαδα? Θα εχει, αλλα εσυ πρεπει να δειξεις οτι δεν εισαι ο κλασσικος ελληνας πυρφορος. Θα το εχει καταλαβει αυτο ομως!
Βεβαια η ζωη ελλαδα θα ειναι δυσκολη και λογο...εξοδου στις αγορες! Εαν εχει κατι παραπανω απο ενα στρινγ ισως να την κανει μετα!
Δεν ξερω τι λενε οι Μυστες επι των τεχνικων συμβουλων!Δεν ειμαι καλος για τετοια! Σε γενικες γραμμες ομως καποιος θα ελεγε (πχ ο Μ.Μ) αμα βρεις αυτη που εχει το κατι, να το παρεις το κοριτσι! Ειδικα λεω τωρα που εισαι πιο ωριμος και ταξιδεμενος.

Πρεπει να ανοιχτει ειδικο θρεντ για γαμο απο Σεπτεμβρη η εστω για σοβαρες σχεσεις!
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Αφιέρωση στους sadman centrino mounokolaraki και jaygatsby
Όταν εσείς παιδακια πηγαίνατε εγώ είχα πάει και είχα έρθει 300 φορές...
Επειδη με προκαλεσατε εγω δεν μασαω να δω εσεις που θα κρυφτειτε...
Εγω ταξιδευω απο το 1979 και εχω ταξιδεψει περιπου 300 φορες....
Η πολαροιντ ειναι αγορασμενη απο γερμανια το 1979 οταν ημουν 5 χρονων και την χρησιμοποιησα στην μοσχα και αλλου που βλεπετε στις φωτο...
Περιμενω να μαντεψετε που βρισκομαι

Οι πυραυλοι φυσικα του κμαν...

Και τελος το διαβατηριο που εκδοθηκε 20-12-16 με τις ουκρανικες βιζες γιατι στις αλλες σελιδες εχει και ρωσικες και μπελαρουσιανες...

Τωρα περιμενω και τα δικα σας τεκμηρια...

Γκομενες δεν βαζω ποτε ειναι αρχη μου οταν θελετε απο κοντα 200 στο κινητο και 10000 φωτο στο λαπτοπ σας περιμενουν

Περιμενω τα δικα σας...

 

Συνημμένα

  • IMG_20180629_212838_1.jpg
    IMG_20180629_212838_1.jpg
    4,3 MB · Εμφανίσεις: 71
  • IMG_20180629_212813.jpg
    IMG_20180629_212813.jpg
    4,3 MB · Εμφανίσεις: 34
  • IMG_20180629_212904_1.jpg
    IMG_20180629_212904_1.jpg
    4,4 MB · Εμφανίσεις: 59
  • IMG_20180629_212913.jpg
    IMG_20180629_212913.jpg
    4,1 MB · Εμφανίσεις: 54
  • IMG_20180629_213344.jpg
    IMG_20180629_213344.jpg
    4,5 MB · Εμφανίσεις: 57

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Πρεπει να ανοιχτει ειδικο θρεντ για γαμο απο Σεπτεμβρη η εστω για σοβαρες σχεσεις!

επιβάλετε να ανοίξει ένα τέτοιο θρέντ, ίσως θα έλεγα και τις επόμενες μέρες

ανέλαβε να το ανοίξεις φίλε koble και πίστεψε με θα γραφτούν πολύ ουσιώδη πράγματα και infos από εμένα και άλλους συναγωνιστές

αναμένουμε λοιπόν το νέο θρέντ..... :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom