Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εγω σου λέω ένα απλό πράγμα που θα βελτιώσει όχι μόνο την ζωή σου αλλά και πολλών άλλων συναγωνιστών. Να βλέπεις τα πραγματα καθαρά μαθηματικα με απλη λογική.

Έγω έχω μια νορμάλ εμφάνιση γύρω στο 7, ένα λογικό μισθό, χιούμορ πολύ καλές σπουδές, δικό μου σπιτι Αθήνα και δεν μπορώ να βρω ένα-δυο εφτάρια στην Ελλάδα τον χρόνο. Αντιθέτως στο εξωτερικό και όχι μόνο στις Ανατολικές χώρες αλλά όπως σου έγραψα και Σουηδία,Ιταλία, Βέλγιο ακόμα και Βιένη που ανέφερες έχω καταφέρει να βρω γυναίκες με πολύ καλό επιπεδο και σπουδων και οικονομικής άνεσης και χαρακτήρα. Και σε ρωτάω πως είναι δυνατόν? Πως? Δεν μπορεί λοιπόν να μην παίζει κάτι στραβό σε αυτην την χώρα που αφιερώνω το μεγαλύτερο μέρος της ζωης μου και με αγνοουν οι γυναίκες λες και ειμαι αόρατος? Το επιχειρημα που σου λέω το αναφέρω και στις Ελλεηνίδες φίλες μου και πραγματικά δεν έχουν απάντηση γιατι κάποιες απο τις Δυτικές γκόμενες που είχα τις γνωρίζουν και απλά το βουλώνουν, για τις Ανατολικές ούτως άλλως τις θεωρούν πουτανες οπότε δεν ανοίγουν καν συζητηση. Οπότε το πρώτο στάδιο είναι να δεχτείς πως κάτι δεν πάει καλά σε αυτην τη  χώρα είναι μια καλή αρχη για να πάρεις μπροστά. Πως δεν φταίς εσύ φταίει η κατάσταση εδω!!

Κατα δεύτερον οι Ουκρανέζες που λές που έχουν παντρευτεί τους Ελλήνες πρέπει να δεις το background τους και που τις γνώρισαν. Αν τις γνωρισαν σε στριπτζαδικο Ελλάδα και τις παντρευτηκαν (εχω γνωστους που το έχουν κανει) τι περιμένείς απο αυτες?Ειναι αυτό παράδειγμα να κρίνεις τις αντίστοιχες γυναικες στην χώρα τους.

Εγω μπορώ να σπυ πω πως οι Πολωνεζες που ξέρω Αθηνα ειναι ΧΑΜΗΛΟΤΑΤΟΥ επιπέδου δουλέυοντας σε φούρνους και κερατώνοντας τον αντρα τους κλπ.Ποια θα έρθει Ελλαδα και τι δουλειά θα κανει? Η μετανάστρια θα ερθει..Δεν έχουν καμία σχέση με κάποιες Πολωνέζες πολύ υψηλού επιπέδου που γνωρισα όταν ζόυσα Βαρσοβία που η μια μάλιστα δεν έχω γνωρίσει Ελληνίδα να τις φτανει ούτε στο 10% σε όλους τους τομείς...Το θέμα ήταν λίγες τετοιες Βαρσοβία ΟΚ το δέχομαι οι πιο πολλές δεν μου αρέσαν και για αυτο σταμάτησα να πηγαινω αλλά κράτα το γεγονός πως στην Ελλάδα δεν μπορώ ΠΟΤΕ να γνωρίσω ούτε μια τέτοια!!!! Τι σκατά φταίει?Πάντως ΟΧΙ εγω..Για αυτο λοιπόν σκέψου τα και να δεις τι όμορφα θα σου έρθουν!!!


Εγω Ελλαδα βλεπω τους μισους να λιωνουν γυμναστηριο και να ναι στην πενα για να βγαζουν 5αρια απλα γελοιο, μεχρι και ο πρωην καταδρομεας που ηρθε μαζι μου Βουλγαρια τωρα τρεχει πισω απο μια μπαζολα που θα σκασει μια περιουσια για να την εχει σε τσαντιρι στην Σαντορινη.Αμα τον δεις ειναι ολη μερα γυμναστηριο φετες και με στυλ,ωραιος και τρεχει πισω απο 5αρι 6αρι βαρια ενω ο ιδιος σαν αντρας ειναι στο 8

Σε ερωτηση μου γιατι δεν πατε ρε μαλακα καμια Τουρκια,Βουλγαρια κτλπ η απαντηση του ηταν πας καλα με την δικια μου θα παω εκει?Ε βεβαια επειδη μαζι πηγαιναμε Βαλκανια αυτα ειναι λογια ΕΛληνιδας εε πως θα δειξει στις φιλες τις οτι πηγε στους γυφτους?Θελέι Σαντορινη και Μυκονο η Λονδιδα αφου πληρωνει ο μαλακας που εντωμεταξυ ουτε 800Ευρω το μηνα δεν βγαζει..

Ξερεις τι σημαινει ταξιδι Σαντορινη δυο ατομα με το σπιτι στα 70την μερα ολα να τα πληρωνεις εσυ?Μιλαμε τετοια τσεκουρια για μια ΕΛληνιδα δεν αξιζει εγω βασικα ουτε για 9αρι δεν εδινα 70την μερα


Και η πλακα ειναι οτι αν στο ποστ αυτο αντικαταστησουμε την λεξη Ελληνιδα με Ρωσιδα θα σκεφτουν οι πιο πολλοι εε Ρωσιδα ειναι πουτανα θελει λεφτα οταν ομως ειναι Ελληνιδα θα λεει κοιτα μπραβο της τι παλικαρι πετυχημενο της ετυχε
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Γιατι τα πολλα λογια ειναι φτωχια
Σημερα εχω ραντεβου με δυο Αμερικανες αφου η μια ηθελε και φιλο μου να φερω για την φιλη της :2funny:
4 συνολο λοιπον και ηδη ο αλλος ειναι ο κλασσικος Ελληνας που περνω μαζι εχει τρελαθει βαζει αρωματα κωλονιες εγω ειμαι τοσο καφρος που του πα εγω παω μονο για παρτουζα

Και μου λεει μη θα φυγουν κτλπ βεβαια το παλικαρι δεν εχει ιδιαιτερη εμπειρια απο ξενες και απ την μια χαιρομαι να βλεπω οτι ξυπναει ο κοσμος απ την αλλη ειναι τραγικο οτι οι νεοι τι νεοι δηλαδη 30χρονων εχουν στο μυαλο τους τι θα πουν πως θα το πουν γιατι θα το πουν με λιγα λογια μην κανουν καμια μαλακια και φυγουν οι αλλες λες και ειναι Ελληνιδες

Εκει καταντανε οσοι ασχολουνται με Ελληνιδες να προσεχουν καθε τους λεξη μην καουνε

 

Συνημμένα

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    333,9 KB · Εμφανίσεις: 33
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Από την μια κράζεις το άλλον ως ξερολα και από την άλλη το παίζει εσύ ειδήμονας με τους Αυστριακούς, και μάλιστα τσουβαλιαζεις την συμπεριφορά ενός ολόκληρου λαού.
Εσύ το έπαιζες ειδήμων με τους ανατολικούς, τώρα ξέρεις να μας πεις και για την ψυχοσύνθεση των δυτικών?
Επιβεβαιώνω απο Ρόδο πως ο drag στα λεγόμενα του για τους Αυστριακούς έχει πέσει 100% μέσα! Κυρίως για τα καμάκια του νησιού που όταν κάποια είναι παντρεμένη ή σε σχέση είναι η πιο εύκολη περίπτωση! Την συγκεκριμένη χώρα την γνωρίζω "απο μέσα " πολύ καλά! Πάω συχνά τους χειμώνες και έχω μείνει και τρίμηνα και αυτό που έχω να πω είναι πως αν οι γυναίκες δεν έχουν την 101% υποταγή του άντρα στο κοινωνικό(γυναικοκεντρικό) μοντέλο που κυριαρχεί τότε δεν υπάρχει ζευγαρωμα! Και βέβαια πίσω απο τη φανερή σκηνή βγαίνουν απίστευτες διαστροφές! Επίσης δεν υπάρχει αυθεντικός Αυστριακός που να φαίνεται ελκυστικός στα μάτια αυστριακών γυναικών! Παλιώτερα σε ένα κλαμπ της αυστρίας είχα συναντηθεί με τον Γιούργκεν Μάχο αμέσως μόλις έφυγε απο την ΑΕΚ και γύρισε στη πατρίδα του! Είμουν με τη δικιά μου και τον βλέπαμε να κάνει απελπισμένες βόλτες μέσα στο κλάμπ με 0 ενδιαφέρον απο τις αυστριακές για έναν δικό τους 2 μέτρα άντρα!!!!

Υπάρχουν και εξαιρέσεις πολύ καλών κοριτσιών που δεν αποτελούν κανόνα! Αυτά που λεει ο drag είναι ο κανόνας!

*όσο για τον άλλο που μας πουλάει και μας αγοράζει όλους μην αποκλείετε να είναι  :gay: :effemine:
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Αν αξίζει τωρα ο γάμος με Ελληνίδα θα σου απαντήσω απλά δες τον περίγυρο σου.Εμενα ειναι γεματο με χωρισμένους που πληρώνουν 300 ευρώ διατροφή για να ζει η κυρία την δεύτερη εφηβεία της με τις φίλες της στα μπαράκια και το παιδι να μεγαλώνει σε μια διαλυμένη οικογένεια. Δες απλά τα σταστιστικά..75% των νέων ζευγαριών Ελλλάδα ειναι χωρισμένα.

Τα στατιστικά λένε ότι η ουκρανία έχει 3πλάσιο ποσοστό διαζυγίων από την Ελλάδα ... και καμιά 10ετία μικρότερο προσδόκιμο ζωής ... περί "απλών μαθηματικών" λέω ... καλές επιτυχίες στον ουκρανικό σου παράδεισο εύχομαι ... απλά οι βαρύμαγκες με τα βαριά τ'αρχίδια που έχετε φτάσει το θρεντ στις 1022 τώρα σελίδες να γνωρίζετε ότι σας διαβάζει και κόσμος που καταλαβαίνει ...
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εγω Ελλαδα βλεπω τους μισους να λιωνουν γυμναστηριο και να ναι στην πενα για να βγαζουν 5αρια απλα γελοιο, μεχρι και ο πρωην καταδρομεας που ηρθε μαζι μου Βουλγαρια τωρα τρεχει πισω απο μια μπαζολα που θα σκασει μια περιουσια για να την εχει σε τσαντιρι στην Σαντορινη.Αμα τον δεις ειναι ολη μερα γυμναστηριο φετες και με στυλ,ωραιος και τρεχει πισω απο 5αρι 6αρι βαρια ενω ο ιδιος σαν αντρας ειναι στο 8

Σε ερωτηση μου γιατι δεν πατε ρε μαλακα καμια Τουρκια,Βουλγαρια κτλπ η απαντηση του ηταν πας καλα με την δικια μου θα παω εκει?Ε βεβαια επειδη μαζι πηγαιναμε Βαλκανια αυτα ειναι λογια ΕΛληνιδας εε πως θα δειξει στις φιλες τις οτι πηγε στους γυφτους?Θελέι Σαντορινη και Μυκονο η Λονδιδα αφου πληρωνει ο μαλακας που εντωμεταξυ ουτε 800Ευρω το μηνα δεν βγαζει..

Ξερεις τι σημαινει ταξιδι Σαντορινη δυο ατομα με το σπιτι στα 70την μερα ολα να τα πληρωνεις εσυ?Μιλαμε τετοια τσεκουρια για μια ΕΛληνιδα δεν αξιζει εγω βασικα ουτε για 9αρι δεν εδινα 70την μερα


Και η πλακα ειναι οτι αν στο ποστ αυτο αντικαταστησουμε την λεξη Ελληνιδα με Ρωσιδα θα σκεφτουν οι πιο πολλοι εε Ρωσιδα ειναι πουτανα θελει λεφτα οταν ομως ειναι Ελληνιδα θα λεει κοιτα μπραβο της τι παλικαρι πετυχημενο της ετυχε
Φίλε Panos είσαι άψογος σε όλα , αλλά αυτή τη γαμημένη Τουρκία τι την διαφημίζεις συνέχεια! Γάμα τη!
Μη μου γράψεις κανένα σεντόνι τώρα υποστήριξης! ... Δεν θα το διαβάσω! Περίμενε τουλάχιστον να αποφυλακίσουν τα δυο παιδιά που κρατάνε πριν προτείνεις σε κάποιον να πάει εκει..
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.078
Πόντοι
7.216
@mounokwlaraki
Δεν εχει αναγκη υπερασπισης ο dragcrx ... αλλα επειδη εγραψες για φωτογραφιες , σου λεω λοιπον οτι μου εχει δειξει φωτο με γκομεναρες(Λευκορωσιδες ,Ουκρανες κτλ). Και οπως γραφω συνεχεια και για τους αλλους οι γκομενες ειναι διπλα με αυτον , γιατι το να μου δειξεις μια μουναρα μονη της σε φωτο και να μου πεις οτι την γαμαω δεν μου λεει τιποτα.
Αν θελεις το πιστευεις βεβαια ,το οτι δεν τις ποσταρει εδω η εστω καποιες απο αυτες γιατι εχει πολλες, διαφωνω και εγω , ομως ειναι δικαιωμα του ...

Το ξέρω οτι δεν έχει ανάγκη φίλε!
Θα μπεί, θα γράψει ενα κατεβατό που τα μισά θα είναι βρισιές και τα άλλα μισά τετριμένα στερεότυπα που ακούς 10 φορές την μέρα!

Και για να μην παρεξηγούμε, δεν με ενδιαφέρει τι κάνει ο καθένας ούτε προτρέπω να βάλεις φωτογραφίες.
Αλλά δεν μπορεί να κατηγορείς κάποιον οτι είναι παπατζας, επειδη δεν βάζει φωτογραφίες, κι εσυ που πάλι δεν βάζεις, για τους όποιους λόγους σου, να το παίζεις μπόσικος.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τα στατιστικά λένε ότι η ουκρανία έχει 3πλάσιο ποσοστό διαζυγίων από την Ελλάδα ... και καμιά 10ετία μικρότερο προσδόκιμο ζωής ... περί "απλών μαθηματικών" λέω ... καλές επιτυχίες στον ουκρανικό σου παράδεισο εύχομαι ... απλά οι βαρύμαγκες με τα βαριά τ'αρχίδια που έχετε φτάσει το θρεντ στις 1022 τώρα σελίδες να γνωρίζετε ότι σας διαβάζει και κόσμος που καταλαβαίνει ...
...είπε ένας που πήγε για επαγγελματικό ταξίδι και δεν άγγιξε τίποτα και τον ενόχλησε που οι κοπελίτσες ήρθαν με τα τακουνάκια τους και τις φουστίτσες τους! Κρίμα που δεν ήρθαν στο δείπνο σαν να πήγαιναν να κάνουν γκραφιτι στο θησείο όπως .... οι νορμάλ κοπέλες που ξέρεις!
Οσο για τα Αγγλικά τους ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΕΙΔΙΚΑ αλλα και για τον άλλο είναι το μεγάλο σας ατου στο 1% πιθανότητα που έχετε να γαμήσετε εκεί! Και ο μοναδικός λόγος είναι πως δεν θα καταλαβαίνουν τις αρλούμπες που όλοι βλέπουμε εδώ μέσα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble
D

dude901123

Επισκέπτης
Όλοι όσοι γράφετε σε αυτό το θρεντ, ξεκινώντας από τον εκλιπόντα kman είσθε απίστευτα αφελείς με τρικυμία εν κρανίω και ούτε μπορείτε ούτε θέλετε να καταλάβετε τι ΑΠΛΟ σας λέει κάποιος.

Ούτε πιρφόρος είμαι ούτε τις ελληνίδες εκθειάζω. Το μονο βέβαιο είναι οτι σας πουλάω και σας αγοράζω όλους εδώ μέσα.

Το πολύ απλό που υποστηρίζω είναι να μην θεοποιούνται οι ανατολικές γυναίκες και να θάβονται οι δικές μας όταν τα βασικά χαρακτηριστικά και οι επιδιώξεις ΚΑΘΕ γυναίκας είναι οι ίδιες σε όλο τον κόσμο.

Το να μου γράφεις για τα διαζύγια που επιφυλάσσουν οι ελληνίδες στους δικούς τους θα είχε αξία αν μου έλεγες οτι είσαι ευτυχισμένα παντρεμένος 10 χρόνια με τρία παιδάκια με κανένα ουκρανικό ή λευκορωσικό βλαχαδερό. Επειδή όμως αυτό δεν είναι επιδίωξη κανενός σεξοτουρίστα εδώ μέσα (ακόμη και αν είναι κάποιος "ρομαντικός" που τάζει σχέσεις εδώ μέσα και σας δασκαλεύει - ονόματα δεν λέμε) τι νόημα έχει να θάβετε τις ελληνίδες?

Γαμάμε ρωσίδες γιατί είναι εύκολες και έχουν στην κουλτούρα τους να γαμιούνται στο δεύτερο τρίτο ραντεβού because they don't want to lose face - όπως μου είπε ένας αυστριακός εδώ.

Από αυτό μέχρι να τις κάνουμε τις τέλειες γυναίκες, αυτές τις μικρονοικές και ΑΧΑΙΡΕΥΤΕΣ, άστο καλύτερα. Έχει πάει κανείς στο σπίτι καμμιάς από τις Ουκρανές που γαμάει; Επειδή εγώ έχω πάει, άσε να πάει στον διάολο. Φτώχια, βρώμα και δυσωδία. Έχω δει την καθαριότητα τους και την νοικοκυροσύνη τους και σε χώρο εργασίας.

Τις πάτε στα σούσι, τις βλέπετε ντυμένες σαν νυμφίδια (καύλα δεν λέω, αλλά νυμφίδια το λένε αυτό το στυλ) και τις γαμάτε μετά στα δικά σας διαμερίσματα ή ξενοδοχεία και όχι στις δικές τους βρωμερές τρώγλες.

Επειδή οι περισσότεροι από σας είσθε ή πιτσιρικάδες (άρα έλλειψη εμπειρίας από άλλες γυναίκες και κουλτούρες) ή γερόντια (γι' αυτό και σας κάθονται αυτές, κάθονται με οτιδήποτε σάπιο για ένα πιάτo φαί και κρασί) ξεπεζέψτε από το λευκό άλογο που καβαλήσατε και κοψτε τις χαζογενικεύσεις και θεωρίες του κώλου του Πίκερ Πολυτελείας kman.

Έχω πάει σε περισσότερα από 10 σπίτια σε Μολδαβία και Ουκρανία. Μάλιστα στο Zhitomir προχθές στο κέντρο της πόλης, 7ος όροφος, ήμουν για φαγητό στο σπίτι της γκόμενας που έκανε πάσα η δικιά μου στο φίλο που ταξιδεύουμε μαζί. Στο Κίεβο μάλιστα μια άλλη με φιλοξένησε στο σπίτι της. Και πάρα πολλά άλλα παραδείγματα. Έχω και μερικές φωτογραφίες από τα σπίτια που όμως δεν ανεβάζω εδώ αλλά μπορώ να δείξω άνετα στους φίλους που έχουμε επαφή. Μια χαρά σπίτια για τα δεδομένα των Block όπως είναι σε όλες τις πρώην Κομμουνιστικές χώρες. Έχω δει φτώχεια σε κάποιες κοπέλες, έχω δει όμως 2 Villes στο Chernivcy που όμοιες τους σε πόλεις σαν τη Λάρισα (230.000 πληθυσμό στο Chernivcy) δεν θα πλησίαζες τη γυναίκα που ζει μέσα. Αλλα για βρωμιά που γράφεις δεν έχω πετυχεί ακόμα. Φυσικά και θα υπάρχουν και βρωμιάρες. Αλλά εδώ είναι να φιλτράρεις τον άνθρωπο και να πιάνεις ορισμένα πράγματα πέρα από το εντυπωσιακό ντύσιμο. Εγώ με γυναίκες σε τραγική οικονομική, συναισθηματική κατάσταση δεν προχωράω γιατί δεν μου ταιριάζει αυτή η ανισορροπία είτε στην Ελλάδα, είτε στην Ουκρανία.
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
...είπε ένας που πήγε για επαγγελματικό ταξίδι και δεν άγγιξε τίποτα και τον ενόχλησε που οι κοπελίτσες ήρθαν με τα τακουνάκια τους και τις φουστίτσες τους! Κρίμα που δεν ήρθαν στο δείπνο σαν να πήγαιναν να κάνουν γκραφιτι στο θησείο όπως .... οι νορμάλ κοπέλες που ξέρεις!
Οσο για τα Αγγλικά τους ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΕΙΔΙΚΑ αλλα και για τον άλλο είναι το μεγάλο σας ατου στο 1% πιθανότητα που έχετε να γαμήσετε εκεί! Και ο μοναδικός λόγος είναι πως δεν θα καταλαβαίνουν τις αρλούμπες που όλοι βλέπουμε εδώ μέσα!

απλώς για την ιστορία ... 2 επαγγελματικά ταξίδια όχι 1 ... με ένα μήνα συνολική διάρκεια ... και αρκετό αλισιβερίσι με ντόπιους ... όχι βέβαια στα καταγώγια και στα καπηλειά που συχνάζουν οι γαμιάδες του συγκεκριμένου θρεντ ... οπότε συνεχίστε απερίσπαστοι να αυτοθαυμάζεστε για τα κατορθώματα σας οι μόνιμοι θαμώνες του θρέντ και αφήστε και εμάς του άσχετους περαστικούς να διαμορφώνουμε άποψη ... και ενίοτε να την λέμε κιόλας ... καλά να 'μαστε να διαφωνούμε ...
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
απλώς για την ιστορία ... 2 επαγγελματικά ταξίδια όχι 1 ... με ένα μήνα συνολική διάρκεια ... και αρκετό αλισιβερίσι με ντόπιους ... όχι βέβαια στα καταγώγια και στα καπηλειά που συχνάζουν οι γαμιάδες του συγκεκριμένου θρεντ ... οπότε συνεχίστε απερίσπαστοι να αυτοθαυμάζεστε για τα κατορθώματα σας οι μόνιμοι θαμώνες του θρέντ και αφήστε και εμάς του άσχετους περαστικούς να διαμορφώνουμε άποψη ... και ενίοτε να την λέμε κιόλας ... καλά να 'μαστε να διαφωνούμε ...
Έμεινες αγάμητος σε δύο ταξίδια Ουκρανία ????

Σε δικαιολογώ μερικώς να κράζεις το μέρος γιατί κι εγώ έκραζα το Λβιβ που δεν μου βγήκε τίποτα! Αλλά δες το και με εσένα.. Κάποιο θέμα έχεις..
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble
D

dude901123

Επισκέπτης
απλώς για την ιστορία ... 2 επαγγελματικά ταξίδια όχι 1 ... με ένα μήνα συνολική διάρκεια ... και αρκετό αλισιβερίσι με ντόπιους ... όχι βέβαια στα καταγώγια και στα καπηλειά που συχνάζουν οι γαμιάδες του συγκεκριμένου θρεντ ... οπότε συνεχίστε απερίσπαστοι να αυτοθαυμάζεστε για τα κατορθώματα σας οι μόνιμοι θαμώνες του θρέντ και αφήστε και εμάς του άσχετους περαστικούς να διαμορφώνουμε άποψη ... και ενίοτε να την λέμε κιόλας ... καλά να 'μαστε να διαφωνούμε ...

Πήγες 2 φορές Ουκρανία? Αλήθεια?
Φίλε όντως τώρα θα πρέπει να έχεις αναλύσει τη ζωή εκεί και να μας ανοίξεις τα μάτια σε εμάς που δεν ξέρουμε. Πες μου τώρα ότι πήγες και Κίεβο μαζί με όλο το συρφετό να υποκλιθω και να ζητήσω να με διαγράψουν ως υβριστή που τολμάω να μιλάω.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
... καλές επιτυχίες στον ουκρανικό σου παράδεισο εύχομαι ...
Ρε μυστη, δεν πιανεις το νοημα! Εξ αλλου η ελλαδα ειναι η νεα ουκρανια!
Αλλά δεν μπορεί να κατηγορείς κάποιον οτι είναι παπατζας, επειδη δεν βάζει φωτογραφίες, κι εσυ που πάλι δεν βάζεις, για τους όποιους λόγους σου, να το παίζεις μπόσικος.
Ο Ντραγκ ειναι εξαιρεση, κατι ξερω και εγω. Ασε που εχει δεκαετιες με ταξιδια!

Επιβεβαιώνω απο Ρόδο πως ο drag στα λεγόμενα του για τους Αυστριακούς έχει πέσει 100% μέσα!
...Την συγκεκριμένη χώρα την γνωρίζω "απο μέσα " πολύ καλά! Πάω συχνά τους χειμώνες και έχω μείνει και τρίμηνα ...βέβαια πίσω απο τη φανερή σκηνή βγαίνουν απίστευτες διαστροφές!  Αυτά που λεει ο drag είναι ο κανόνας!
Μυστη πες τιποτα για Αυστρια, για καμια διαστροφη! Την προοριζα για ασφαλες καταφυγιο μας. (Δεχομαι και ανακυκλωση απο Γκρατς μεχρι Βιεννη).
Ταναλια κατα του λαθροεπικοισμου! Ιταλια Μπερλουσκονι, Ελβετια Μιδας, Γερμανια ΒΠ=Κμαν, Ουγγαρια Ορμπαν και Αυστρια Γκλοκ Περφεκσιον!
υγ.
Ο Αιγαιος και ο Πορνοκομαντο ανταγωνιζονται για το Δαχτυλιδι της ΚΜΑΝΙΚΗΣ Διαδοχης!
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Πήγες 2 φορές Ουκρανία? Αλήθεια?
Φίλε όντως τώρα θα πρέπει να έχεις αναλύσει τη ζωή εκεί και να μας ανοίξεις τα μάτια σε εμάς που δεν ξέρουμε. Πες μου τώρα ότι πήγες και Κίεβο μαζί με όλο το συρφετό να υποκλιθω και να ζητήσω να με διαγράψουν ως υβριστή που τολμάω να μιλάω.

Απλώς όταν έχω βιωματική εμπειρία για τα πράγματα οι προσωπικές μυθολογίες όπως επίσης και οι αυθαίρετες γενικεύσεις μου είναι αδιάφορες ... σχολίασα μια συγκεκριμένη ανακρίβεια που γράφτηκε περί διαζυγίων κτλ, από εκεί και πέρα ο καθένας είναι ελεύθερος να πιστεύει ότι θέλει ... τις απόψεις μου περί κιέβου, βάσει της δικής μου περιορισμένης εμπειρίας, τις έχω γράψει παλιότερα και δεν έχει νόημα να τις επαναλάβω. Απλώς επισημαίνω ότι ως μεγάλα, πλέον, παιδιά μπορούμε ο καθένας, μάλλον εύκολα, να εντοπίζουμε υπερβολές και ανακρίβειες ...
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Απλώς επισημαίνω ότι ως μεγάλα, πλέον, παιδιά μπορούμε ο καθένας, μάλλον εύκολα, να εντοπίζουμε υπερβολές και ανακρίβειες ...
Καλα τα λες, αλλα οπως ειδες εδω χασαμε εναν ολοκληρο Τσομπανη, γιατι το ειχε κανει Καριμπιαναδα. Χωρια τους πυραυλους που ριξανε εκατερωθεν!
Πρεπει να διαβασει και λιγο καποιος τα νηματα να μπει στο νοημα.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
απλώς για την ιστορία ... 2 επαγγελματικά ταξίδια όχι 1 ... με ένα μήνα συνολική διάρκεια ... και αρκετό αλισιβερίσι με ντόπιους ... όχι βέβαια στα καταγώγια και στα καπηλειά που συχνάζουν οι γαμιάδες του συγκεκριμένου θρεντ ... οπότε συνεχίστε απερίσπαστοι να αυτοθαυμάζεστε για τα κατορθώματα σας οι μόνιμοι θαμώνες του θρέντ και αφήστε και εμάς του άσχετους περαστικούς να διαμορφώνουμε άποψη ... και ενίοτε να την λέμε κιόλας ... καλά να 'μαστε να διαφωνούμε ...
Ε ναι , αφηνουμε εσας τους πλουσιους με επιπεδο να πηγαινουν στα καλα μαγαζια και προτιμαμε τα χαμαιτυπεια εμεις ...
Βρε που εχουμε μπλεξει χαχα να σαι καλα παντως φιλε , πραγματικα με εκανες και γελασα.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Καλα τα λες, αλλα οπως ειδες εδω χασαμε εναν ολοκληρο Τσομπανη, γιατι το ειχε κανει Καριμπιαναδα. Χωρια τους πυραυλους που ριξανε εκατερωθεν!
Πρεπει να διαβασει και λιγο καποιος τα νηματα να μπει στο νοημα.
Φίλε Koble  .. κάποιον Θύμιο ,τέρας με μαλλιά που ανέβαινε στις κολώνες υψηλής τάσης για να βγάλει το μεροκάματό του, που αργότερα το έστελνε στις ανατολικές κορασίδες, τον θυμάσαι?   :2funny: :2funny: :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Ε ναι , αφηνουμε εσας τους πλουσιους με επιπεδο να πηγαινουν στα καλα μαγαζια και προτιμαμε τα χαμαιτυπεια εμεις ...
Βρε που εχουμε μπλεξει χαχα να σαι καλα παντως φιλε , πραγματικα με εκανες και γελασα.

τι να πει κανεις ρε Τασο, μην ασχολεισαι καθολου, αστο να παει στην ευχη.

μην ξεχνάς  έχεις ταξίδι επάνω και μείνε προσηλωμένος στο θετικό mod του ταξιδιού δεν αξίζει να χαλιέσαι με ανούσια ποστ  :hi:

εγώ γελάω με κάτι φιδέμπορες σαν τον jaygay  :2funny:

έγραψα πριν σε προηγούμενα ποστ για το θέμα ότι δεν παίζει εύκολα ακα στη Μόσχα ;)

να το έχεις υπόψη αυτό το ενδεχόμενο  :hi:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
τι να πει κανεις ρε Τασο, μην ασχολεισαι καθολου, αστο να παει στην ευχη.

μην ξεχνάς  έχεις ταξίδι επάνω και μείνε προσηλωμένος στο θετικό mod του ταξιδιού δεν αξίζει να χαλιέσαι με ανούσια ποστ  :hi:

εγώ γελάω με κάτι φιδέμπορες σαν τον jaygay  :2funny:

έγραψα πριν σε προηγούμενα ποστ για το θέμα ότι δεν παίζει εύκολα ακα στη Μόσχα ;)

να το έχεις υπόψη αυτό το ενδεχόμενο  :hi:
Τύπε πραγματικά γουστάρεις να γαμήσεις ακάποτα εκδιδόμενη στη Μόσχα??? Αν θες να αυτοκτονήσεις γιατί δεν πας καλύτερα να σκοτώσεις κανέναν πολιτικό.. Να φύγεις τιμημένος..
Εγώ ακάποτα σε Ρωσίδα ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΠΟΤΕ!!! Και ας είναι οι πιο πολλές γκόμενες που έχω πάρει!
Είναι οι μόνες που δεν το ζητάνε! Αρα για να μην το ζητήσουν το προφυλακτικό απο εμένα ...δεν το έχουν ζητήσει απο κανένα....
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Φίλε Koble  .. κάποιον Θύμιο ,τέρας με μαλλιά που ανέβαινε στις κολώνες υψηλής τάσης για να βγάλει το μεροκάματό του, που αργότερα το έστελνε στις ανατολικές κορασίδες, τον θυμάσαι?
Ωχ, Ωχ Ωχ !
Οχι! Αλλα ειχα ακουσει εδω μεσα κατι σχολια για κεραιες!
Τωρα για τα μαλλια, λες να ειναι ακομα στην θεση τους? Τοσα μαλλια ουτε ο Σαμψων ε???
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ωχ, Ωχ Ωχ !
Οχι! Αλλα ειχα ακουσει εδω μεσα κατι σχολια για κεραιες!
Τωρα για τα μαλλια, λες να ειναι ακομα στην θεση τους? Τοσα μαλλια ουτε ο Σαμψων ε???
Ρώτα τον πορνομετανάστη να σου πει! Ακόμα αυτό θα πιστευει ασχέτως αν τον έχουμε συναντήσει πλέον με τον Drag 3 άτομα τον ...Θύμιο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom