Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
οταν και οι τελευταια αμορφωτοι,αφραγκοι, και ασχημαντρες ανατολικοι σκουπιδιαρηδες γαμανε κοριτσια τα οποια ειναι μουναρες μπρος τις ελληνιδες.

Με ένα μπουκάλι μπύρα στο χέρι είναι από το πρωί έξω από το Silpo αυτοί που λες.

Άλλος ένας κοινωνιολόγος της πρώην ΕΣΣΔ.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Εχω παει σε δεκαδες σπιτια ανατολικων και ηταν πεντακαθαρα σε βαθμο που να σε εκνευριζει αυτο  :grin:
πηγαινε πες τα αυτα σε πιτσιρικια η γεροντια μηπως και σε πιστεψουν , οι πιο πολλοι που γραφουν εδω μεσα δεν ειμαστε τιποτα απο τα δυο.
Δεν θεοποιουμε καμμια ,την πραγματικοτητα καταγραφουμε οπως την εχουμε ζησει και με ελληνιδες και με αυτες.
Απο σενα πηγαμε πολυ νωριτερα στην Α.Ευρωπη ... τεσπα.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Άμα πήγες πολύ νωρίτερα θα ήταν χειρότερα τότε.

Συνεχίστε το wishful thinking, με τις υγείες σας.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Πως το ξερεις οτι ηταν χειροτερα ? φυσικα και δεν το ξερεις απλα το υποθετεις γιατι ετσι σε βολευει να το εχεις στο μυαλο σου.
το 88 δεν εμεινα ουτε σε ξενοδοχειο ουτε σε ενοικιαζομενο στην Βουδαπεστη αλλα σε σπιτι ουγγαρεζας για 15 μερες, για καθαριοτητα ειπα οχι για φτωχεια ...

Αλλου αυτα λοιπον ,δεν σε παιρνει.
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055

ένα από τα καλά κυριλέ clubs στη Μόσχα κοντά στο μουσείο μοντέρνας τέχνης της Μόσχας και το καφέ Πούσκιν

Ημουν περυσι, τα εστιατορια της περιοχης πολυ καλα, αλλα το club θλιψη. Εμενα στο πολυ καλο Standart διπλα και πηγα ενα βραδυ. Ζηταγαν πολλα, ολα με προφυλαξη και δεν τρελαθηκα και με την ποικιλια. Με τα ιδια πηδας καλυτερα εδω και πολυ καλυτερα στην υπολοιπη Ευρωπη. Ρωσσιδες εννοω. δεν ασχοληθηκα ιδιαιτερα γιατι υπηρχε πολυ πραγμα απο tinder.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Ημουν περυσι, τα εστιατορια της περιοχης πολυ καλα, αλλα το club θλιψη. Εμενα στο πολυ καλο Standart διπλα και πηγα ενα βραδυ. Ζηταγαν πολλα, ολα με προφυλαξη και δεν τρελαθηκα και με την ποικιλια. Με τα ιδια πηδας καλυτερα εδω και πολυ καλυτερα στην υπολοιπη Ευρωπη. Ρωσσιδες εννοω. δεν ασχοληθηκα ιδιαιτερα γιατι υπηρχε πολυ πραγμα απο tinder.

:hi:

σαφως υπαρχουν πολυ καλυτερες επιλογες απο το να ψωνισει καποιος απο εκει, επιλογες σιγουρα πολλες tinder, αγγελιες  απο εφημεριδες  day game και καποια πορνο sites.

μου δινεις  και την πασα να πω οτι η Μοσχα ειναι ακριβη οσο αφορα το πληρωμενο π.χ. σε σχεση με το Βερολινο και την Αθηνα

εγω παιζω σε ολα τα ταμπλο μπαλα και πληρωμενο και μη πληρωμενο.

απλα αυτο το club το ανεφερα γιατι ειναι σαν το caribean φαση.

γενικα οσο αφορα το θεμα καποτας απο τις κοπελες ειναι ενα θεμα.  :S

αν ομως οι κοπελες δουν φως $$$$ παρεμεριζουν στην ακρη το προφυλακτικο ;)

σαν συμπερασμα δικο μου ειναι οτι καποιος οταν επισκεφτει την Μοσχα δεν θα ειναι αποκλειστικα για  :knockinb:

εχει ωραια πραγματα να δει καποιος επισκεπτης που θα επισκεφτει τη Μοσχα.

δυστυχως δεν ειμαι καλα οικονομικα τον τελευταιο καιρό θα πηγαινα και εγω με τα παιδια επανω  :S
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
στο ναιτφλαιτ πηγαιναν εγγλεζοι που δουλευαν μοσχα πριν 20 χρονια!
πηγα μια φωρα καπου στο 2002 νομιζω και ηταν ολεσ πουτανες των 300-400 δολαριων την ωρα.
ειχε καπου 25 γκομενες εκεινη την μερα,μογγολες και μη αλλα οραιεσ.
να κανω τι στο ναιτφλαιτ?μοσχα το 2012 τελευτεα φορα πηγα στο ζονα νορμαλ κλαμπ με 4 οροφους.

κανενα καλο κωλομπαρο τυπου carribean ξερεις; εκτος ναιτ φλαιτ

οσο για χρηματα οσα θελουν ζητανε οι γκομενες αναλογα πως θα σε κοψουν
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
στο ναιτφλαιτ πηγαιναν εγγλεζοι που δουλευαν μοσχα πριν 20 χρονια!
πηγα μια φωρα καπου στο 2002 νομιζω και ηταν ολεσ πουτανες των 300-400 δολαριων την ωρα.
ειχε καπου 25 γκομενες εκεινη την μερα,μογγολες και μη αλλα οραιεσ.
να κανω τι στο ναιτφλαιτ?μοσχα το 2012 τελευτεα φορα πηγα στο ζονα νορμαλ κλαμπ με 4 οροφους.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
σεπτεβριο ισως μου κατεβει ο δασκαλος οδυσσο λιγες μερες.
παντως επιμενει να παρω οπλο και οτι δεν παω φυλακη για αυτοαμυνα.
θυμηθηκε που του την επεσαν 3 τυποι εξω απο το σπιτι του.
τα συνηθησμετα τον σταματησαν και ζυτησαν τσιγαρο.εβγαλαν πιστολι τραυματισμου και του εριξαν στο προσωπο.δεν πονεσε αλλα εγινε ολοαιματος.δεν του πηραν κατι και τραπηκαν σε φυγη.
πολλοι μαλακες κυκλοφορουν ουκρανια.κιεβο λεει ο δασκαλος πιο υσυχα ειναι τωρα.
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Όλοι όσοι γράφετε σε αυτό το θρεντ, ξεκινώντας από τον εκλιπόντα kman είσθε απίστευτα αφελείς με τρικυμία εν κρανίω και ούτε μπορείτε ούτε θέλετε να καταλάβετε τι ΑΠΛΟ σας λέει κάποιος.

ο 'εκλιποντας κμαν γαμαει ουκρανεζακια 1.80 ενω εσυ παιζεις το πουλι σου αφου δεν σε εχει δει ποτε κανενας με γκομενα και βεβαια αμα ποτε εβρισκες(πραγμα αδυνατο)θα την ειχες ποσταρει και να φαινεται κιολας...Κλασικες μαλακιες μαγκας του πληκτρολογιου χωρις επιχειρηματα σχολιαζεις οταν ο ιδιος προσφατα εγινες καραρεζιλι με τις φιδισιες αναρτησεις σου(περιμενω ακομα συναντηση στο κιεβο και το χαρτι της μονιμης διαμονη σου)..Βεβαια αυτος ειναι ο μεσος ελληνας θα το ξαναπω αποτσιγαρο σπραιτ και μαλακια και στο πληκτρολογια γραφει τσιγαρο ποτο και γκομενες τι αλλο θελω...


Ούτε πιρφόρος είμαι ούτε τις ελληνίδες εκθειάζω. Το μονο βέβαιο είναι οτι σας πουλάω και σας αγοράζω όλους εδώ μέσα.

Αλλο κλασικο παραδειγμα μεσου ελληνα...Τα ΞΕΡΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ αυτοθεοποιειται και οταν ερχετε η ωρα της αποδειξης κρυβετε πισω απο το πληκτρολογιο και γραφει μαλακιες..Δεν σου εχουν πει οτι τα πτυχια σου τα δινουν οι αλλοι και οχι εσυ στο εαυτο σου το τι λες εσυ για εσενα μονο σου τα λες μονο σου τα ακους..Ετσι εφτασε η Ελλαδα στο μηδεν τυποι σαν και αυτον προσπαθουν με καθε τροπο να ξεφτιλισουν τους πετυχημενους για να κρυψουν την δικια τους αδυναμια
Αλλο ενα χαρακτηριστικο του παραπανω πιρφορου(καραπιρφορος εισαι αφου γραφεις υπερ τον γυναικων και καραεναλακτικος αφου θελεις οι αχρηστοι σαν εσενα να ειναι βαθμοφοροι και οι καλυτεροι να τους τρωει η προπαγανδα)ειναι οτι αφου ολοι τον ξεφτιλιζουν και του την λεν αυτος να μην καταλαβαινει τιποτα...Βρε πιρφορε δεν βρεχει βρε φτυσιματα τρως απο ολους ρε πιρφορε....

Το πολύ απλό που υποστηρίζω είναι να μην θεοποιούνται οι ανατολικές γυναίκες και να θάβονται οι δικές μας όταν τα βασικά χαρακτηριστικά και οι επιδιώξεις ΚΑΘΕ γυναίκας είναι οι ίδιες σε όλο τον κόσμο.

για το οτι εκει μπορουμε να γαμαμε 2-3 την εβδομαδα ενω εδω 2-3 τον χρονο εχεις να πεις τιποτα???Μπα ε????????????Το οτι αυτα τα επιχειρηματα τα λενε οι ελλεινιδες ρε αρχιπιρφορε σου λεει τιποτα???οι επιδιωξεις μπορει να ειναι οι ιδιες αλλα εκει ανοιγουν τα ποδια ενω εδω το παιζουν ιστορια γιατι κατι μαλακες σαν και εσενα ΤΙΣ ΚΑΝΑΝΕ ΘΕΕΣ και ερχετε και το τελευταιο μπαζο και εχει απαιτησεις...ποσο ξεφτιλες πια ειστε να παρακαλατε το τελευταιο μπαζο να γαμησετε ΠΟΣΟ?????

Το να μου γράφεις για τα διαζύγια που επιφυλάσσουν οι ελληνίδες στους δικούς τους θα είχε αξία αν μου έλεγες οτι είσαι ευτυχισμένα παντρεμένος 10 χρόνια με τρία παιδάκια με κανένα ουκρανικό ή λευκορωσικό βλαχαδερό. Επειδή όμως αυτό δεν είναι επιδίωξη κανενός σεξοτουρίστα εδώ μέσα (ακόμη και αν είναι κάποιος "ρομαντικός" που τάζει σχέσεις εδώ μέσα και σας δασκαλεύει - ονόματα δεν λέμε) τι νόημα έχει να θάβετε τις ελληνίδες?

πλεον εχω αρχισει και πιστευω οτι πισω απο το Id μαλλον ειναι γυναικα γιατι αυτα τα ακουω μονο απο ελλεινιδες...Εχω πολλους που εχουν παντρευτει απο την ομαδα και ειναι πολυ καλα οταν πηγαμε πανω που εσυ δεν ησουν(ουτε θα εισαι) φυσικα 2 που ηταν με τις γυναικες τους και ειχαν και 2 παιδια ο καθενας ηρθαν εκει..Το πια ειναι βλαχαδερα να σου θυμισω τι κανανε οι ελλεινιδες οταν υπηρχε φτωχια στην χωρα μας και ερχονταν το ναυτικο το αμερικανικο...Οπως και μπορω να σου στειλω πολλες γκομενες που σου το παιζουν ιστορια και πανε ντουμπαι για να γαμηθουν με το 1/10 των λεφτων σε σχεση με την αντιστοιχη Ρωσιδα...Το ποια ειναι λοιπον βλαχαδερο σου απαντησα μολις τωρα...
Ποσο βλακας μπορει να εισαι πια να μην καταλαβαινεις...ΔΕΝ ΘΑΒΟΥΜΑΙ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΒΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΛΕΜΕ ΠΟΥ ΕΣΥ ΑΡΝΕΙΣΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΙ ΠΟΝΑΣ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ ΤΥΠΟΥ SADMAN ΤΙ ΧΑΣΑΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΑΤΕ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ ΤΑΣΟΥ ΠΧ ΠΟΥ ΓΑΜΑΕΙ ΑΠΟ ΤΑ 80' ΚΑΙ ΜΕΙΝΑΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΤΕ ΤΙΣ ΕΛΛΕΙΝΙΔΕΣ ΑΡΧΙΒΛΑΚΕΣ...


Γαμάμε ρωσίδες γιατί είναι εύκολες και έχουν στην κουλτούρα τους να γαμιούνται στο δεύτερο τρίτο ραντεβού because they don't want to lose face - όπως μου είπε ένας αυστριακός εδώ.

Πες του Αυστριακου απο εμενα απο ποτε οι αυστριακοι μαθανε απο ουκρανεζες αυτοι δεν κανουν καμακι ουτε στην χωρα τους και παντρευονται με συνοικεσια..Ακομα πες του οταν ερχετε η παντρεμενη του γυναικα στην ροδο και στην κρητη για διακοπες με φιλες τις τι κανει???Τομπολα παιζει...
Εκει πιρφορε ξερεις υπαρχουν ακομα greek kamakia και γαμανε!!!Διαδοχοι των Original καμακιων της δεκαετιας του 70 και 80 που σε ζευγαρι στελναν τον Αυστριακο για μπιρες και του γαμαγανε την γυναικα και ελεγε και ευχαριστω ο Αυστριακος....Βεβαια πως καταφερε τωρα ο παγκοσμιος greek kamaki  και καταντησε σαν και εσενα να παρακαλας μπαζα αυτο ειλικρινα ειναι ανεξηγητο δεν μπορει να εξηγηθει απο καμια επιστημη που ξερω αρχιπιρφορε...

Από αυτό μέχρι να τις κάνουμε τις τέλειες γυναίκες, αυτές τις μικρονοικές και ΑΧΑΙΡΕΥΤΕΣ, άστο καλύτερα. Έχει πάει κανείς στο σπίτι καμμιάς από τις Ουκρανές που γαμάει; Επειδή εγώ έχω πάει, άσε να πάει στον διάολο. Φτώχια, βρώμα και δυσωδία. Έχω δει την καθαριότητα τους και την νοικοκυροσύνη τους και σε χώρο εργασίας.

εσυ δεν εχει παει πουθενα και ποτε..Εισαι ασχετος σε ολα...Τελεις γυναικες δεν υπαρχουν πουθενας κανενας δεν ανεφερε ποτε κατι τετοιο ολοι λεμε 2-3 γκομενες του 4-6 στην Ελλαδα ο ιδιος 2-3 γκομενες του 5-7 στην ουκρανια την εβδομαδα και με λεφτα 7+  μπορεις να μου πεις αν βλεπεις καμια διαφορα και ολα αυτα χωρις Ρωσικα και χωρις να ειναι τα παιδια μονιμα..και εμεις σκεφτομαστε αν ειμαστε μονιμοι...
Το ποσο δε βρωμες ειναι οι ελλεινιδες μπορεις να πας σε κλαμπ το βραδυ η στα μπουζουκια και να ρωτησεις τις γυναικουλες του θεου που δουλευουν στις τουαλετες ποσο βρωμιαρες ειναι και μετα ελα να μου πεις τι σου ειπαν...
Φτωχια ποια φτωχια εχεις δει ελλεινιδα φτωχη πως ειναι το σπιτι της???Στο περαμα και στο μενιδι εχεις παει σε σπιτι???Μπα ε??? εσυ μονο εκαλη και καβουρι πας..Εκει το σπιτι ειναι χειροτερο και απο τους γυφτους στα τσαντιρια..Α ναι ξερεις και οι γυφτοι Ελληνες ειναι...
Α στους χωρους εργασια βεβαια ας πουμε τα πανεπιστημια τα Ελληνικα ειναι τα πρωτα σε καθαριοτητα στον κοσμο...Αληθεια ειναι αυτο και του δημοσιου τα γραφεια ας σου που τα παιδια που δουλευουν εκει πως ειναι...Εχει παει σε πανεπιστημιο εκει μπα...Ολο αφισες κομματων ειναι γκραφιτι βρωμα και δυσωδια...Καλα τα λες μονο που μπερδευτικες λιγο αυτα που περιγραφεις ειναι η Ελληνικη πραγματικοτητα πιρφορε....


Τις πάτε στα σούσι, τις βλέπετε ντυμένες σαν νυμφίδια (καύλα δεν λέω, αλλά νυμφίδια το λένε αυτό το στυλ) και τις γαμάτε μετά στα δικά σας διαμερίσματα ή ξενοδοχεία και όχι στις δικές τους βρωμερές τρώγλες.

Ενω οι Ελλεινιδες που δεν ειναι καραβλαχαρες ειχαν σουσι και στο χωριο τους ε????Ευτυχως ο αρχιμαλακας Κωστοπουλος σας ξεβλαχιεψε καλα...Το παιζει φτωχος και τον ειδα στο ναμος να τρωει γευμα τουλαχιστον 300ευρω περυσι το πασχα και να καπνιζει kohiba των 35ευρω....Αυτους θελετε να ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΕΔΩ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΤΑΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΤΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΜΕΣΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ γιατι σας χαλανε το ονειρο οτι κανενας δεν γαμαει επειδη δεν γαματε εσεις...ΓΑΜΑΕΙ ΠΙΡΦΟΡΕ ΓΑΜΑΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΑΜΑΕΙ ΕΣΥ ΚΟΙΜΑΣΕ!!!!!

Επειδή οι περισσότεροι από σας είσθε ή πιτσιρικάδες (άρα έλλειψη εμπειρίας από άλλες γυναίκες και κουλτούρες) ή γερόντια (γι' αυτό και σας κάθονται αυτές, κάθονται με οτιδήποτε σάπιο για ένα πιάτo φαί και κρασί) ξεπεζέψτε από το λευκό άλογο που καβαλήσατε και κοψτε τις χαζογενικεύσεις και θεωρίες του κώλου του Πίκερ Πολυτελείας kman.


απο αυτην σου την αναρτηση που την λενε οσοι δεν εχουν παει ποτε εκει δειχνεις ξεκαθαρα οτι τα ταξιδια και οι διαμονες στην ουκρανια ειναι του οφι του καταραμενου...
οποιος δεν γαμαει εδω δεν γαμαει και εκει πιρφορε!!!!Εσενα με αυτα τα μυαλα που εχεις ουτε εκει σου καθονται πιρφορε....
Εσυ κατεβα απο το λευκο αλογο της μαλακιας και ελα στην πραγματικοτητα...
η μια σχολη βαραει μεχρι 7 τσαμπα βλακα οταν εσυ βαρας μεχρι 3 και τις παρακαλας και τις πληρωνεις
Η αλλη σχολη κμαν γαμαει με 200-300ευρω  την ημερα μουναρες που εσυ για να τις εχεις πρεπει να πληρωσεις σε εσκορτ 2000/24ωρο πιρφορε
Και τωρα Δων κιχωτη σου απονεμω την μαυρη ζωνη βλακειας με 3 νταν  και σε αφηνω να πας να παλεψεις με τους ανεμομυλους σου....

ΑΞΙΟΣ!!!
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86

Ούτε ασθενής με μαλάρια, 43+ δεν παραμιλάει έτσι.

 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Εδω θελει εικονιδιο τη φατσα που κλαει απ τα γελια...

Τον ισοπεδωσες τον ανθρωπο drag, μακαρι να γραφεις πιο συχνα κ ας ειναι κ ετσι

Κλασσικη νοοτροπια Looser βριζουμε οτι δεν μπορουμε να εχουμε για να νιωθουμε καλυτερα.. gAtsby κριμα γιατι σαν κ εσενα ειναι εκατομμυρια αντρες οι οποιοι νομιζετε οτι ειστε πανσοφοι και ξερολες με τον ιδιο τροπο που ενα πρεζακι νομιζει οτι ειναι φυσιολογικο.

Καλα ο τυπος εχει τερματισει τη μαλακια εκει που λεει οτι οι ρωσσιδες ειναι ευκολες... Αχ αγορι μου εσυ γεννηθηκες για τα δυσκολα,
αχ ααααχχχ ο Λεωνιδας της Σπαρτης 2018 εισαι



 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Καλα ο τυπος εχει τερματισει τη μαλακια εκει που λεει οτι οι ρωσσιδες ειναι ευκολες... Αχ αγορι μου εσυ γεννηθηκες για τα δυσκολα,
αχ ααααχχχ ο Λεωνιδας της Σπαρτης 2018 εισαι

:thumbsup: :hi:

εγω οσες ρωσιδες εβγαλα γκομενες ιδρωσα για να τις βγαλω

και για να μην παρεξηγηθω θα αναλυσω αυτο που εγραψα, το να πηδηξει καποιος μια ρωσιδα ΟΚ ειναι πολυ ευκολο, αλλά τρομερα δυσκολο να σε βαλει στη ζωη της και την καθημερινοτητα της και ποσο περισσοτερο μεσα στο ιδιο της το σπιτι


καλυψες pink floyd  :hi:

 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Ούτε ασθενής με μαλάρια, 43+ δεν παραμιλάει έτσι.
Αν δεν το εχεις καταλαβει  δεν απανταω σε εσενα γραφω για τους υπολοιπους να καταλαβουν οτι εισαι παραδειγμα αποτυχιας και αποφυγης...Πασες μου κανεις για να εξηγω το φαινομενο της πιρφοριασης στην Ελλαδα και οσες πασες και να μου κανεις θα γραφω για το φαινομενο σου δηλαδη το πως καταφερε το greek kamaki του 70' να γινει σαν και εσενα....Γραψε και αλλα μεχρι τα εφτα νταν εχεις ακομα δρομο..
Αν θες παραγγελνω και ISO μαλακιας για να το βαλεις και αυτο στον τοιχο σου μαζι με τα νταν που θα εχεις...
Να σαι καλα πιρφορε σου ευχομαι  να μας λες και αλλα που και που για να μην κουραζομαι να γραφω για το τι κανουν οι πιρφοροι στην Ελλαδα αφου τα λες μονο σου και μαλιστα πολυ ωραια...
Φιλια και αγαπες μονο

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
  εγω πηγαινα στην κουρσκαγια μετρο αλλα τωρα δεν ξερω αν αλλαξε ονομα.
2 φορες αλλαξε ονομα ηταν σαν καριμπιαν και φορτωνες.βρηκα και σε αλλες στασεις μπαρ τετεια το 2012 αλλα δεν θυμαμε σε ποια σταση μετρο πηγα.τυχαια τα βρηκα.

ωραιος  :hi:

απλα πρεπει να εχεις μερες αρκετες μπροστα σου για καλο ψαξιμο


και αυτο που τα κανουν ολα με καποτα ειναι ενα θεμα γενικα  :S

το ειχε γραψει και ο kman2 παλαιοτερα οτι σου τυλιγουν τον πουτσο με καποτα και δεν παιρνεις χαμπαρι οι ρωσιδες, ενω στην ουκρανια καμια σχεση φιλε Χαρη το ακαποτο παει συνεφο με 20-30 δολαρια παραπανω στο caribean γαμας ακα

στη ρωσια για να αφησει την καποτα η γκομενα θα πρεπει να δει φως $$$$ (πολλά) και γενικα να εισαι καλα ντυμενος και να μοσχοβολας αρωματα τοτε υπαρχει πραγματι πιθανοτητα να πηδηξεις χωρις καποτα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
κανενα καλο κωλομπαρο τυπου carribean ξερεις; εκτος ναιτ φλαιτ

οσο για χρηματα οσα θελουν ζητανε οι γκομενες αναλογα πως θα σε κοψουν
  εγω πηγαινα στην κουρσκαγια μετρο αλλα τωρα δεν ξερω αν αλλαξε ονομα.
2 φορες αλλαξε ονομα ηταν σαν καριμπιαν και φορτωνες.βρηκα και σε αλλες στασεις μπαρ τετεια το 2012 αλλα δεν θυμαμε σε ποια σταση μετρο πηγα.τυχαια τα βρηκα.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
κουζνετσι μοστ η τανγαγκαγια στην μοβ γραμη νομιζω πηγα.περπατησα απο το ενα μετρο στο αλλο και βρηκα τα μπαρ.επαιζε ρεαλ -μπαρσελονα και πηγαινα να βρω να δω το παιχνιδι και εδωσα πανω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom